Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 20:38   #871
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez czarno_to_widze Pokaż wiadomość
witam Was Dziewczyny, czytam Was juz dosyc dlugo, postanowilam sie dzis dolaczyc

pisalyscie o tych perfumach- podrobkach, nie wiem czy ktoras z Was pamieta- Oleska kiedys zrobila o nich film, w komentarzach spotkala sie z 'pojazdem':P i go usunela.

Kajmanowa jeszcze dzis po swojemu 'warto uwiecznic TE piekno'

a tu piersi, ktore chcialaby zoperowac
http://instagram.com/p/cTn76DvKNL/
gdybym miała taki biust, to bym już go nie tykała w żadną stronę skalpelem...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 20:45   #872
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
gdybym miała taki biust, to bym już go nie tykała w żadną stronę skalpelem...
w sensie tak wyglądający w stroju kąpielowym?
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 20:47   #873
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Ogólnie prawda jest jedna, że NIE DA SIE ZADOWOLIĆ WSZYSTKICH i NIGDY NIE BĘDZIE TAK, ŻE WSZYSCY BĘDĄ CIEBIE LUBIEĆ. To jest normalne. Nie odnosze tego do Kajmanowej, bo ją bardzo rzadko oglądam.
Nie da się dogodzić wszystkim. Po prostu.


Oł jeeeeee
Nie da się kogoś LUBIEĆ, po prostu nie

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
mnie u Kajmanowej zniechęcił ten "projekt lipiec" .. Za dużo filmików ,a za mało treści.. tzw zapychacze..
Właśnie mnie też, dlatego byłam ciekawa Waszego zdania i zastanawiałam się, czy nie jestem przewrażliwiona... Nie wszystkie video sa do 4 liter, niektóre wyszły dobrze (np. ten o duzym biuście), ale mam nadzieję, że Kajmanowa nie powtórzy tego projektu, tylko w przyszłości bardziej skupi się na montażu , scenerii i treści filmików. a nie na ich ilości i będzie git
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 20:52   #874
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
w sensie tak wyglądający w stroju kąpielowym?
bardziej o rozmiar mi chodzi, bo ja bym takiego stanika nie założyła z resztą mi nie ma co wypływać
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:01   #875
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez czarno_to_widze Pokaż wiadomość
Kajmanowa jeszcze dzis po swojemu 'warto uwiecznic TE piekno'

a tu piersi, ktore chcialaby zoperowac
http://instagram.com/p/cTn76DvKNL/
niech kajmanowa nie operuje biustu, bo to jedna z jej największych zalet! Ja bym poszła na operację nawet za 50 tys gdyby mi zagwarantowali, że efekt będzie taki sam Poza tym nie jest jakiś przesadnie wielki, jest idealny, choć przyznasz szczerze, że chyba jakoś go ukrywa, bo wydawało mi się, że ma mały biust


Panna Joanna bardzo ładnie tu wygląda : http://www.youtube.com/watch?v=P4Ec7eht45A aż sobie chyba jutro zrobię kłosa na ten upał


A co do youtuberek, których filmiki raczej zawsze omijam (chyba, że tu polecicie, lub jakaś afera jest to sprawdzam) to:
K Baszak, Doncelita, FoodDrugAndCosmetics, Kasia D po prostu mam wrażenie, że na siłę kreują się na specjalistki, którymi nie są

Nie przepadam ostatnio też za szusz, Panną Joanną, Oleską, RGP...

A już w ogóle od wielu miesięcy nie mogę znieść Nieesi, aż wypadła z subskrypcji, co się u mnie rzadko zdarza, bo zazwyczaj łatwo daje suba, tylko później nie oglądam

Ja ogólnie nie mam chyba dziewczyny, której filmiki bym wszystkie oglądała. Mam teraz tyle subskrypcji, że sobie wybieram filmiki które mnie interesują, a resztę oglądam ewentualnie np do sprzątania lub malowania paznokci
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:06   #876
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
gdybym miała taki biust, to bym już go nie tykała w żadną stronę skalpelem...
Też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
A co do youtuberek, których filmiki raczej zawsze omijam (chyba, że tu polecicie, lub jakaś afera jest to sprawdzam) to:
K Baszak, Doncelita, FoodDrugAndCosmetics, Kasia D po prostu mam wrażenie, że na siłę kreują się na specjalistki, którymi nie są

Nie przepadam ostatnio też za szusz, Panną Joanną, Oleską, RGP...

A już w ogóle od wielu miesięcy nie mogę znieść Nieesi, aż wypadła z subskrypcji, co się u mnie rzadko zdarza, bo zazwyczaj łatwo daje suba, tylko później nie oglądam

Ja ogólnie nie mam chyba dziewczyny, której filmiki bym wszystkie oglądała. Mam teraz tyle subskrypcji, że sobie wybieram filmiki które mnie interesują, a resztę oglądam ewentualnie np do sprzątania lub malowania paznokci
Włacha, ja nie oglądam i omijam:
RGP, Stlizacje, Szusz, Nissiax, Szavka... więcej nie pamiętam
ALe bardzo chętnie oglądam:
Kretka, Radzka, Hania, i ogólnie z polskich mam rzeczywiście mało. Bardzo dużo u mnie amerykańskich, oj chyba większość.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2013-07-28 o 21:12
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:07   #877
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
bardziej o rozmiar mi chodzi, bo ja bym takiego stanika nie założyła z resztą mi nie ma co wypływać
Ja też bym chciała by mi coś wypłynęło A tak to zawsze mam dylemat- mieć cycki czy być za gruba (poniżej 55 kg moje cycki wchłaniają się)..
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 21:08   #878
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=P4Ec7eht45A
Strój dnia u Panny Joanny, kłos w modzie, podoba mi sie
Świetnie wygląda A ten kłos jest boskiiiii
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:13   #879
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
No właśnie?

Ale Kajmanowa ma cycole
Wszystko zniosę, ale nie takie określenie.

Nadal twierdzę, że nie mam co się tu odzywać, ale chciałam poradzić MsMelevis, a nie mogę się dogadać z yt w sprawie wysyłania wiadomości prywatnych.. a i może ktoś inny skorzysta.

Przede wszystkim, zanim się zacznie robić tagi, czy haule w tym przypadku "na siłę", albo live, czy konkursy, warto zajrzeć w menadżer filmów Pogrzebać w analityce, w źródłach odwiedzin - tam przejrzeć zakładki wyszukiwanie w youtube i wyszukiwanie w google. Przejrzeć, wziąć pod uwagę i zacząć używać. Uwzględniać najczęściej wyszukiwane frazy w tytule, opisie i tagach. Bo warto pamiętać, że kiedy wyszukujemy film na yt, to w pierwszej kolejności wyszukiwany jest na podstawie tytułu, później opisu, tagi na końcu. Więc warto słowa kluczowe zawrzeć nie tylko w miejscu do wpisywania tagów.

Nie tylko warto sie temu przyjrzeć, ale to rada na początek. Na prawdę widać tam wszystko jak na dłoni - dobrze przejrzana analityka i wyciągnięcie z niej wniosków to spokojnie 70% więcej osób docierających do kanału niż wcześniej. Powodzenia
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:13   #880
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała by mi coś wypłynęło A tak to zawsze mam dylemat- mieć cycki czy być za gruba (poniżej 55 kg moje cycki wchłaniają się)..
Mam to samo
I to z dylematem i to z wchłanianiem


Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Świetnie wygląda A ten kłos jest boskiiiii
Fryz podoba mi sie bardzo


I vlog znowu, ale oczami Operatora:
http://www.youtube.com/watch?v=gF3mMTXOJQ4
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:14   #881
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Też mi się podoba


Włacha, ja nie oglądam i omijam:
RGP, Stlizacje, Szusz, Nissiax, Szavka... więcej nie pamiętam
ALe bardzo chętnie oglądam:
Kretka, Radzka, Hania, i ogólnie z polskich mam rzeczywiście mało. Bardzo dużo u mnie amerykańskich, oj chyba większość.
Szavka też ostatnio jest u mnie w niełasce

I też lubię Kretkę, Hanie i Radzkę dodatkowo chętnie oglądam większość filmów Azjatycki cukier, Sarunia, RLM, Nissiax, a nawet Pana Olimpię mi się zdarza odkąd przestała nagrywać po 10 filmów dziennie

Przeczytałam komentarze u Panny Joanny pod tym filmme ze strojem dnia z wesela i...Jak można komuś wypominać, że zrobił sobie podobną fryzurę do Szusz Naprawdę kłos jest tak odkrywczy i oryginalny, że robiąc go tzreba od razu kopiować szusz?
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 21:16   #882
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała by mi coś wypłynęło A tak to zawsze mam dylemat- mieć cycki czy być za gruba (poniżej 55 kg moje cycki wchłaniają się)..
jak patrze na swoje stare staniki, w które ledwo co się mieściłam i teraz, to mi się płakać chce, takie ładne były, a teraz poszłooo, no ale chyba wolę być chudsza i mieć trochę mniejsze cycki
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:16   #883
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
Wszystko zniosę, ale nie takie określenie.
To nie miało być negatywne

Raczej zazdrosne i podziwiające.
Piękne są
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:18   #884
Virginia_88
Przyczajenie
 
Avatar Virginia_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 15
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Ja lubię Kasię D i odnoszę wrażenie, że wie o czym mówi ( ale pewnie teraz będę bardziej sceptyczna ) Kiedyś włączyłam jakiś jej filmik przy moim chłopaku i już po minucie stwierdził :"ale przemądrzała".
Virginia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:20   #885
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Virginia_88 Pokaż wiadomość
Ja lubię Kasię D i odnoszę wrażenie, że wie o czym mówi ( ale pewnie teraz będę bardziej sceptyczna ) Kiedyś włączyłam jakiś jej filmik przy moim chłopaku i już po minucie stwierdził :"ale przemądrzała".
Ja nabrałam do niej sporego dystansu po serii filmików o filtrach.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:24   #886
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

a mi sie nie podoba sukienka panny joanny, ale mnie takie kolory sa bezplciowe- chyba ze ktos jest ciemnej karnacji
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:27   #887
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

ja nie ogarniam jak kobieta 33 letnia(?), której skóra wygląda na 10 lat starszą może nagrywać filmiki o profilaktyce przeciwstarzeniowej. Nie no to jeszcze ogarniam, ale już ofensywne "wyglądaj 10 lat młodziej"?
i pomyśleć że jest raptem kilka lat starsza od np. nissiax
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:33   #888
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=P4Ec7eht45A
Strój dnia u Panny Joanny, kłos w modzie, podoba mi sie
Wygląda w tej sukience +7 kg więcej albo jakby w ciąży była, ten przód moim zdaniem nie dobrze współgra z jej figurą


Co do youtuberek ja nie znoszę MissHeledore, pisałam to już tu ze 4 razy ale ja z nią kiedyś miałam kłótnie na facebooku nie chce mi się już opisywać o co chodziło ale jest totalnie dwulicowa i kasuje wszystkie komentarze z krytyką, nawet tą konstruktywną. Zablokowała mnie wszędzie, po czym pisałam z nią kilka pw z konta męża i muszę Wam napisać że jest okropnie wulgarna i to co widzimy na filmikach to gra, kreowanie siebie na kogoś zupełnie innego.
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:34   #889
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
Wszystko zniosę, ale nie takie określenie.
Ale wiesz, że to nie zostało użyte w negatywnym sensie? Masz piękny biust. Dla mnie cycole są pozytywne, ale może dlatego, że wiem, że mówiąc tak o swoich musiałabym użyć ironii

Cytat:
Nadal twierdzę, że nie mam co się tu odzywać
Oj nie bądź już taka sfochowana

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Mam to samo
I to z dylematem i to z wchłanianiem




I vlog znowu, ale oczami Operatora:
http://www.youtube.com/watch?v=gF3mMTXOJQ4
Łączę się w bólu. Obecnie ważę 59 kg i mam najlepsze cycki w swoim życiu, ale jednak czuje się źle ważąc więcej niż 55 kg Ciężko mi się zmobilizować to odchudzania, bo nawet jak już daję radę to po 3 kg na minusie moje piersi zaczynają maleć i od razu tracę humor i mam doła, którego leczę czekoladą
Nawet fajnie to mieszkanie Karoliny wypada na początku. Mąż RLM jaki nieśmiały, a jakie śniadania ładne mają

Ja też piję z moim TŻ z jednej słomki namiętnie, bo ja nie byłabym w stanie wypić całego gazowanego napoju. Ja w ogóle mało piję, a w okolicach posiłku to już minimum, bo nie popijam w trakcie, tylko po jedzeniu 2 łyki, natomiast mój TŻ potrafi wypić na raz pół litra, więc zależnie od jego pragnienia daje mi łyka od siebie lub dopija po mnie
Tej Aggie nie znałam, wydaje się być sympatyczna i jej mąż też
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 21:36   #890
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez czarno_to_widze Pokaż wiadomość
witam Was Dziewczyny, czytam Was juz dosyc dlugo, postanowilam sie dzis dolaczyc

pisalyscie o tych perfumach- podrobkach, nie wiem czy ktoras z Was pamieta- Oleska kiedys zrobila o nich film, w komentarzach spotkala sie z 'pojazdem':P i go usunela.

Kajmanowa jeszcze dzis po swojemu 'warto uwiecznic TE piekno'
Pamiętam post Oleski o tych perfumach. Zdążyłam przeczytać ten wpis, jednak przez przypadek zamknęłam okienko i gdy po 15 minutach chciałam przeczytać komentarze, notki już nie było. Słabo...

"te piękno", "te pudełko", eh... Zawsze tak mówiła i coś czuję, że to się raczej nie zmieni

Cytat:
Napisane przez olewa Pokaż wiadomość
Właśnie miałam dodać link Co prawda jej filmiki nie poprawiają mi nastroju, bo jest wręcz wkurzająco piękna, zgrabna, mądra i utalentowana (słyszałyście jak śpiewa?), ale jej produkcje to prawdziwe dzieła sztuki - klimatyczne, dopracowane, estetyczne i z klasą. Nawet najzwyklejszych ulubieńców potrafi nakręcić jakoś tak... elegancko
Cholera, fajny ten tusz, ale mój ulubiony daje podobny efekt, a kosztuje jakieś 14 razy mniej DD

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
ja mam dziś jakiś dzień hejtu zacznę więc pozytywniej.

są takie vlogerki, które chciałybyście oglądać a nie nagrywają?

ja mam tak z Miss Heledore, Margaretką i Maaaaaadzią

a przechodząc do hejtu:
jakiego typu vlogerek najbardziej nie trawicie? szuszków? bo mnie najbardziej drażnią te, które mentorskim tonem opowiadają bzdury, a widać, że mają posłuch u innych w kwestii diety, pielęganacji skóry problematycznej etc bo to jest moim zdaniem szkodliwy typ vlogerki. Mam na myśli FDC, Kasię D czy Doncellite. co sądzicie?
Z Doncellitą wytrzymałam 5 minut przed monitorem, więcej nie dałam rady :P Nie ta mina, nie ten ton głosu, nie ta energia... Czuję, że nie ma nic ciekawego do przekazania.
Najbardziej szkodliwe, denerwujące vlogerki? Te, które mylą pewność siebie z arogancją: "Wiem, że nie lubicie jak się chwalę drogimi kosmetykami, które dostałam za darmo, ale to jest mój kanał, więc i tak się pochwalę :P, a jeśli Wam się nie podoba, to nie musicie oglądać."
Są też takie dziewczyny, których życie polega głównie na paleniu świec, malowaniu paznokci, kupowaniu pierdół w B&BW oraz bieganiu z jednego "iwentu" na drugi z kubkiem ze Starbunia w łapce, a potem potrafią ulepić dwugodzinnego vloga dokumentującego te wszystkie jakże ciekawe zajęcia...

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Odpowiem ja, ale katusek się pewnie dołączy
dlatego że kasiad często gęsto gada głupoty straszne poprzeplatane prawdziwymi informacjami.
Możesz podać jakieś przykłady? Zawsze uważałam ją za mądrą, znającą się na rzeczy vlogerkę


...

Kilka postów temu ktoś pytał dlaczego Digital Hania tak nam ostatnio urosła (swoją drogą szkoda mi jej, lata temu wyglądała bardzo atrakcyjnie i młodo, a kilogramy dodały jej ok. 10 lat). Wiecie co się stało?
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:38   #891
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Heheheheh, zobaczyłam, że mam 5 nieprzeczytanych stron i od razu wiedziałam, no wiedziałam, że jakaś afera jest
Jestem w obozie Kajmanowej, niestety, Kalwaryjska, śpisz dziś na kanapie!

A jeśli chodzi o youtuberki... Ogólnie mam malutko subskrypcji i prawie wszystko oglądam...
Odtwarzam każdy filmik Maxineczki, Nissiax i WorldOfSandra.
Prawie wszystko CallMeBlondieee, bo tematyka zazwyczaj mnie interesuje.
Dla relaksu lubię zerknąć na LGS, oglądam ich zakupy, ulubieńców i inne bzdety, sama nie wiem czemu Po prostu lubię ich posłuchać, popatrzeć, choć niczego nie wnoszą.
Wybiórczo Alicję Czarodziejkę, bo moda mnie nie interesuje.
Agabil1 oglądam czasem, bo bardzo mi się podoba No i ma podobną cerę.
AlinęRose rzadko, jakoś ją omijam, mało co mnie interesuje...
AllThePrettyFaces lubię, ciekawi mnie.
Po MrOlimpię często sięgam, bo kupuje tanie kosmetyki no i ja ją lubię.
Na większą aktywność Grzee czekam
Niedawno dałam suba Rademenesce .
Nie mam w subach Saruni, chyba to zmienię, lubię ją.

Kompletnie nie mogę znieść Niessi, PannyJoanny...
Szusz i Karolina są mi obojętne, czasem zerknę.
RLM, pamiętam, miała ciekawe filmiki, przydatne, praktyczne, nie wiem jak jest teraz.
Do Oleski żywię nawet pozytywne odczucia
RGP w ogóle nie oglądam, nawet żeby sprawdzić, czy rzeczywiście jest z nią tak źle.

Na resztę trafiam co jakiś czas, gdy mi się nudzi i klikam w polecane kanały. Albo szukam toaletek, torebek i tagów o mnie

A KasiaD jest jakaś taka... Bezbarwna, chyba jeden filmik obejrzałam i dałam sobie spokój.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:40   #892
olewa
Rozeznanie
 
Avatar olewa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 962
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość

Właśnie miałam dodać link Co prawda jej filmiki nie poprawiają mi nastroju, bo jest wręcz wkurzająco piękna, zgrabna, mądra i utalentowana (słyszałyście jak śpiewa?), ale jej produkcje to prawdziwe dzieła sztuki - klimatyczne, dopracowane, estetyczne i z klasą. Nawet najzwyklejszych ulubieńców potrafi nakręcić jakoś tak... elegancko
Cholera, fajny ten tusz, ale mój ulubiony daje podobny efekt, a kosztuje jakieś 14 razy mniej DD
Jej filmiki są idealne pod każdym względem ale może dlatego i mnie się one podobają. Lubię patrzeć na takie idealne filmiki.
A co do niej samej - hmm nie wydaje się być osobą sympatyczną, wręcz nadętą, wiecznie niezadowoloną i czasami ma minę kota robiącego kupę na pustyni Ale w tym filmiku jest jakaś taka.. inna, swojska. Ewentualnie dobrze udaje.
olewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:44   #893
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Amerie Pokaż wiadomość
Wygląda w tej sukience +7 kg więcej albo jakby w ciąży była, ten przód moim zdaniem nie dobrze współgra z jej figurą


Co do youtuberek ja nie znoszę MissHeledore, pisałam to już tu ze 4 razy ale ja z nią kiedyś miałam kłótnie na facebooku nie chce mi się już opisywać o co chodziło ale jest totalnie dwulicowa i kasuje wszystkie komentarze z krytyką, nawet tą konstruktywną. Zablokowała mnie wszędzie, po czym pisałam z nią kilka pw z konta męża i muszę Wam napisać że jest okropnie wulgarna i to co widzimy na filmikach to gra, kreowanie siebie na kogoś zupełnie innego.
Też na pierwszy rzut oka sukienka mi trochu wisiała, ale potem już ogarnęłam i jakoś jak dla mnie jest spoko

A z tą Heledorką czy jak jej tam to grubo...

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
ja nie ogarniam jak kobieta 33 letnia(?), której skóra wygląda na 10 lat starszą może nagrywać filmiki o profilaktyce przeciwstarzeniowej. Nie no to jeszcze ogarniam, ale już ofensywne "wyglądaj 10 lat młodziej"?
i pomyśleć że jest raptem kilka lat starsza od np. nissiax
Może to to, że przeszła przez dwie ciąże

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu. Obecnie ważę 59 kg i mam najlepsze cycki w swoim życiu, ale jednak czuje się źle ważąc więcej niż 55 kg Ciężko mi się zmobilizować to odchudzania, bo nawet jak już daję radę to po 3 kg na minusie moje piersi zaczynają maleć i od razu tracę humor i mam doła, którego leczę czekoladą
Nawet fajnie to mieszkanie Karoliny wypada na początku. Mąż RLM jaki nieśmiały, a jakie śniadania ładne mają

Tej Aggie nie znałam, wydaje się być sympatyczna i jej mąż też
Ja dobrze się czuję z wagą tak między 58-63 Mam 170 wzrostu A Ty??


aggie i jej mąż to tacy fajni, nieskomplikowani, prości ludzie, takie mam wrażenie, a mąż niezwykle wesoły na tych vlogach
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:55   #894
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość

Przeczytałam komentarze u Panny Joanny pod tym filmme ze strojem dnia z wesela i...Jak można komuś wypominać, że zrobił sobie podobną fryzurę do Szusz Naprawdę kłos jest tak odkrywczy i oryginalny, że robiąc go tzreba od razu kopiować szusz?
Poza tym kłos Panny Joanny bardziej mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
A KasiaD jest jakaś taka... Bezbarwna, chyba jeden filmik obejrzałam i dałam sobie spokój.
Też jej nie oglądam już.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:56   #895
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

a mnie zastanawia czemu wiele z Was przestało oglądać nieesię25?
ja to chyba mama do niej sentyment wielki bo jest pierwszą dziewczyną jaką zaczęłam oglądać i jakoś podchodzę do niej bezkrytycznie
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:00   #896
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czemu wiele z Was przestało oglądać nieesię25?
ja to chyba mama do niej sentyment wielki bo jest pierwszą dziewczyną jaką zaczęłam oglądać i jakoś podchodzę do niej bezkrytycznie
Ja jej nigdy nie oglądałam, ponieważ, wg mnie, jest brzydka, irytująca, drażniąca, normalnie nie mogęDenerwuje mnie, obejrzałam kilka filmików i basta.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:02   #897
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=P4Ec7eht45A
Strój dnia u Panny Joanny, kłos w modzie, podoba mi sie
Znowu za krótka sukienka
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:03   #898
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czemu wiele z Was przestało oglądać nieesię25?
ja to chyba mama do niej sentyment wielki bo jest pierwszą dziewczyną jaką zaczęłam oglądać i jakoś podchodzę do niej bezkrytycznie
A według mnie ostatnio prezentuje kosmetyki na które przeciętna dziewczyna mieszkająca w Polsce nie może sobie pozwolić, bo albo są drogie, albo trudno dostępne. Poza tym te jej brwi sprawiają wrażenie jakby cały czas miała minę nadąsanej
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:05   #899
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez zuleyka89 Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czemu wiele z Was przestało oglądać nieesię25?
ja to chyba mama do niej sentyment wielki bo jest pierwszą dziewczyną jaką zaczęłam oglądać i jakoś podchodzę do niej bezkrytycznie
Chyba przez to, że od ciąży nieesia się zmieniła
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:19   #900
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Jestem w obozie Kajmanowej, niestety, Kalwaryjska, śpisz dziś na kanapie!
Tylko nie to, zmieniam zdanie!
A na poważnie nie jestem w żadnym obozie, bo mi ta sprawa jest przyjemna i obojętna, ale lubię wciskać swoje 3 grosze i nie mogłam się oprzeć by nie powiedzieć o swoich odczuciach

Cytat:
A jeśli chodzi o youtuberki... Ogólnie mam malutko subskrypcji i prawie wszystko oglądam...
Odtwarzam każdy filmik Maxineczki(...)

Dla relaksu lubię zerknąć na LGS, oglądam ich zakupy, ulubieńców i inne bzdety, sama nie wiem czemu Po prostu lubię ich posłuchać, popatrzeć, choć niczego nie wnoszą. (...)

AlinęRose rzadko, jakoś ją omijam, mało co mnie interesuje...
(...)
RLM, pamiętam, miała ciekawe filmiki, przydatne, praktyczne, nie wiem jak jest teraz.
Zapomniałabym, że nie lubię Maxi po tej aferze z Ramoną. Z resztą pomimo talentu i staranności jej makijaże jakoś mi do mnie nie pasują, a nawet jak któryś mi spasuje to oglądam tylko efekt końcowy, bo w większości nie są jakieś trudne do odtworzenia

Aliny i LGS w ogóle nie oglądam, nie mam w subach.

RLM wciąż dodaje fajne, pożyteczne filmy, przynajmniej część i ja te właśnie oglądam.

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
Kilka postów temu ktoś pytał dlaczego Digital Hania tak nam ostatnio urosła (swoją drogą szkoda mi jej, lata temu wyglądała bardzo atrakcyjnie i młodo, a kilogramy dodały jej ok. 10 lat). Wiecie co się stało?
Ja pamiętam jeszcze zanim nagrywała na YT wstawiała swoje makijaże na wizażowe MM, później przystopowała, ale pamiętam trafiłam na jej post w wątku "pokaż..." (chyba plecy) i jej podpis coś w stylu, że schudła niezdrowo ileś tam kg i planuje schudnąć następne ileś tam


Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość

Ja dobrze się czuję z wagą tak między 58-63 Mam 170 wzrostu A Ty??


aggie i jej mąż to tacy fajni, nieskomplikowani, prości ludzie, takie mam wrażenie, a mąż niezwykle wesoły na tych vlogach
Ja mam 167, ale ja zero mięśni i mam raczej chyba lekkie kości U mnie dół wygląda spoko, bo mam w miarę zgrabne nogi, gorzej z brzuchem i rękami, talia jeszcze jako tako(co nie znaczy idealnie), ale co z tego jak sadełko i boczki są Dostałam od losu po prostu szczupłe nogi i cycki

Może oglądnę Aggie więcej skoro piszesz, że taka fajna, a nagrywa ogólnie coś ciekawego czy tylko sympatyczna?
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...

Edytowane przez dziad kalwaryjski
Czas edycji: 2013-07-28 o 23:34
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.