Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 22:08   #1051
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, ile Szusz zarabiała na początku roku
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1344261834

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------



Wygląda koszmarnie.Co się porobiło z Szusz....
Ta torebka jest paskudna.
<<< mój stosunek do Szusz w tym momencie.
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:09   #1052
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
jeśli to prawdziwy mail, to za recenzje zarabia tyle, co niektórzy w miesiąc harówy
to prawdziwy mail pamiętam tą akcję
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:11   #1053
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
to prawdziwy mail pamiętam tą akcję
no to poza vlogowaniem może leżeć i pachnieć...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:11   #1054
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
ja polecam spróbować z droższym podkładem i korektorem mnie się te rimmel, MF(podkłady) wydają jakieś takie tłustsze, rozpływające i w ogóle... ble

a eyeliner z rimmel dobry? używałaś z maybelline, essence, catrice i mogłabyś jakoś porównać?

też zauważyłyście że szminki rimmel są ja wiem? nie równe między kolorami.... mam jedną i jestem super zadowolona a drugą wyrzuciłam. w ogóle to nawiasem mówiąc lubię kupować rimmela i inne marki w kerfurze bo mają wszystko ładnie zafoliowane

w szminkę myślę że warto tylko jeśli ma się koncepcje swojego ulubionego koloru, który będzie się używać na co dzień albo przeciwnie na specjalne okazje.

ja tam miałam na rzęsach różne rodzaje lancome, HR i chyba diora i nie tylko nie widzę różnicy, ale i wszystkie były dla mnie gorsze od MF czy Maybelline no ale dla mnie Loreal to już za drogi tusz...
Korektor z Synergen w sumie mi wystarcza, używam go na jakieś ekstremalne pryszcze, nie jest szałowy, ale daje radę Korektorów pod oczy nie używam, bo nie mam problemu z żadnymi sińcami, cieniami, workami...
Podkłady za to bardzo chętnie bym wypróbowała - mam tłustą, bardzo tłustą, cerę i w ciągu dnia muszę go poprawiać. Znasz coś dobrego dla mnie?

Eyeliner... Używałam tylko z Wibo do tej pory, niestety nie mam porównania. Nie widzę wielkiej różnicy między Rimmel a Wibo. W Rimmel wkurza mnie to, że ten pędzelek jest długi, a do tego cienki i nabiera mało tuszu. Wibo ma krótszy, grubszy pędzelek i szybko można zrobić nim kreskę odpowiedniej szerokości, a nie 30 razy maczać pędzelek w kałamarzu i kreślić cieniutkie linieOd początku widziałam między nimi różnicę - Rimmel jest bardzo delikatny, jeśli ktoś lubi taki efekt, lubi cieniutkie kreski, to OK, ale ja robię dość grube, do tego długie pociągnięcia i Rimmel nie daje rady, kończy się tusz na pędzelku po prostu, po 4 milimetrach. Chyba wrócę do Wibo, ale chciałabym spróbować czegoś innego. Interesuje mnie eyeliner w płynie, kałamarzu, taki, jak te dwa?

Szminki z Rimmel mam dwie - 070 i 14, jestem zadowolona... Kremowe, ładnie pachną, ładne kolory

Ja bym chciała mieć wypasioną czerwień, może Chanel?
Bo w sumie, na codzienne kolory trochę szkoda kasy, szybko się zużywają, walają po torebkach... Jednak jeśli kwota szłaby w parze z trwałością, to jestem za. Tylko ja szybko "zjadam" pomadki.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:12   #1055
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
To ja jadę włąśnie na zachodnią granicę STamtąd zreszta pochodzę
ja teeeeż teraz mam wakacje, potem wracam do stolycy

Cytat:
Poza nielicznymi wyjątkami, cd samego początku zecydowaną większość urodowych guru stanowią dziewczyny "z ulicy", które po prostu interesują się szerokopojętą modą i urodą, więc nie wymagajmy od nich tego, aby były profesjonalistami.
Wygląda na to, że potraktowałaś moje wypowiedzi mocno fragmentarycznie, bo napisałam, że większość dziewczyn się na niczym nie zna, ale nie nagrywają filmików w tonie "jak się pozbyć trądziku", "jak dbać o cerę a, b, i c" tylko testują kosmetyki, opowiadają o swoich wrażeniach, swoich sposobach o problemach skórnych z którymi się spotykamy. nie widzisz różnicy? nissiax która jest dyplomowanym kosmetologiem często mówi w swoich filmach, że nie miała takiego problemu ale być może pomogłoby to czy tamto. Poza tym ciężko porównywać modę czy makijaż do problemów skórnych. Kasia sama mówi że interesuje się DERMATOLOGIĄ
Cytat:
Nawet jeśli wiedza Kasi D pochodzi zgazet oraz artykułów w sieci, nie osnacza to, że w filmikach gada głupoty.
samo w sobie? nie. nie zmienia to faktu, że... gada głupoty.
Cytat:
moim odczuciu zawsze solidnie przygotowuje się do każdego nagrania bardzo szczegółowo mawiając działanie poszczególnych składników danego kosmetyku
nie wątpliwie poświęca na to dużo czasu. Niestety merytorycznie wypada to słabo. Ależ można mówić bardzo szczegółowo i przekonywująco wprowadzając ludzi w błąd/nie mając pojęcia, że się to robi. Czy dla Ciebie wyznacznikiem tego czy ktoś ma rację jest to czy się przygotował i jak szczegółowo o czymś mówi?

w dalszej części wypowiedzi wykazujesz niezrozumienie tego o czym pisałam. A pisałam właśnie o tym, że to nie jest takie oczywiste, że kwasy są najskuteczniejszą metodą "bez recepty" na rozwiązywanie problemów jak chciałaby tego Kasia. Jak i o tym, że nieszkodliwym byłoby, gdyby polecała kosmetyki jako pielęgnację Kasi D a nie jako ekspert nieekspert pasjonatka dermatologii.
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:13   #1056
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, ile Szusz zarabiała na początku roku
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1344261834[COLOR="Silver"]
Po przeczytaniu tej wiadomości jeszcze mniej ją lubię :PP
Ktoś z wizażu założył fałszywego maila i ją wrobił?
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:14   #1057
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Dziś robię konkurencję w słodkościach RGP:
Dwie kanapki z podróbką Nutelli, czekoladowo-śmietankowy krem, wielki kawał ciasta cytrynowego, a to wszystko popijanie słodkim jogurtem pitnym Danone, bananowym
Zaraz napuszczę do brodzika wody, wleję mój tani płyn do kąpieli, zrobię pianę i zapalę świeczkę ze świecznika...
Haaaa, looksoos
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 22:15   #1058
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

BUBUS - przykro mi bidulko. Wracaj szybko do zdrowia
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:15   #1059
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość



nie wątpliwie poświęca na to dużo czasu. Niestety merytorycznie wypada to słabo. Ależ można mówić bardzo szczegółowo i przekonywująco wprowadzając ludzi w błąd/nie mając pojęcia, że się to robi. Czy dla Ciebie wyznacznikiem tego czy ktoś ma rację jest to czy się przygotował i jak szczegółowo o czymś mówi?

w dalszej części wypowiedzi wykazujesz niezrozumienie tego o czym pisałam. A pisałam właśnie o tym, że to nie jest takie oczywiste, że kwasy są najskuteczniejszą metodą "bez recepty" na rozwiązywanie problemów jak chciałaby tego Kasia. Jak i o tym, że nieszkodliwym byłoby, gdyby polecała kosmetyki jako pielęgnację Kasi D a nie jako ekspert nieekspert pasjonatka dermatologii.
Podpisuję się pod tym
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:16   #1060
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
no to poza vlogowaniem może leżeć i pachnieć...
ona nie pracuje już - zarabia z YT więc wiesz...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:18   #1061
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
brak mi komentarza


a mi brak komentarza na wasze zawistne komentarze. Chcecie tyle zarabiać i uważacie, że to mega kasa za nicnierobienie? wypromujcie się na YT i sprawcie aby firmy kosmetyczne waliły do was drzwiami i oknami w sprawie współpracy zamiast zazdrośnie komentować czyjeś zarobki.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 22:18   #1062
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ona nie pracuje już - zarabia z YT więc wiesz...
Ja się nie dziwie - taki sumki za reklamę
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:25   #1063
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwie - taki sumki za reklamę
dokładnie! wystarczą 3 reklamy na miesiąc za 1000zł i luz
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:31   #1064
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a mi brak komentarza na wasze zawistne komentarze. Chcecie tyle zarabiać i uważacie, że to mega kasa za nicnierobienie? wypromujcie się na YT i sprawcie aby firmy kosmetyczne waliły do was drzwiami i oknami w sprawie współpracy zamiast zazdrośnie komentować czyjeś zarobki.
nie widzę tu żadnych zawistnych komentarzy, wszystkie zwyczajnie jesteśmy w szoku, że można tyle na tym zarobić i utrzymać się po prostu z kręcenia filmików, tyle
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:32   #1065
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
dokładnie! wystarczą 3 reklamy na miesiąc za 1000zł i luz
i mozna kupowac sloniki do torebek
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:32   #1066
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a mi brak komentarza na wasze zawistne komentarze. Chcecie tyle zarabiać i uważacie, że to mega kasa za nicnierobienie? wypromujcie się na YT i sprawcie aby firmy kosmetyczne waliły do was drzwiami i oknami w sprawie współpracy zamiast zazdrośnie komentować czyjeś zarobki.
Dlaczego zawsze jest tak, że jak już ktoś zaczyna "bronić" Szusz albo innej dziewczyny z YT to musi paść to, że ZAZDROŚCIMY. Naprawdę jak ktoś zwraca na coś uwagę albo mu się coś nie podoba to już to musi być zazdrość? Serio? Bo po prostu ten tekst jest wyciągany przy każdej tego typu rozmowie. Wymyślcie coś innego bo się powtarzacie kobietki :P
Głupotą jest po prostu takie odwalanie wiecznych reklam i pokazywanie zawartości n-tej siaty giftów - ja się pytam po co? Nawet nie zdąży tego przetestować, ba pokazuję wiele rzeczy jeszcze nawet nie rozpakowanych. No i co z tego? Popatrzę sobie na te produkty, ale żadnej opinii o nich nie usłyszę więc są po prostu bezużyteczne. To samo będę mieć jak pójdę do sklepu i zobaczę te rzeczy na półkach, a nawet więcej bo będę mogła je pomacać :P No i takie udawanie/przemilczanie, że niby za darmo i nic nie zarabia itd. to jest śmieszne :P Także tyle w temacie mojej "zazdrości" :p


Tak patrzę, że nie piszecie nic o Megi, albo przeoczyłam :P Ja uwielbiam ją oglądać Dziewczyna konkretna, wie o czym mówi i wydaję się bardzo miła no i kurczę prześliczna jest
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:33   #1067
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie widzę tu żadnych zawistnych komentarzy, wszystkie zwyczajnie jesteśmy w szoku, że można tyle na tym zarobić i utrzymać się po prostu z kręcenia filmików, tyle
Dokładnie. Do tego dochodzi kasa z programów partnerskich
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:40   #1068
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Noely Pokaż wiadomość
Dlaczego zawsze jest tak, że jak już ktoś zaczyna "bronić" Szusz albo innej dziewczyny z YT to musi paść to, że ZAZDROŚCIMY. Naprawdę jak ktoś zwraca na coś uwagę albo mu się coś nie podoba to już to musi być zazdrość? Serio? Bo po prostu ten tekst jest wyciągany przy każdej tego typu rozmowie. Wymyślcie coś innego bo się powtarzacie kobietki :P
Głupotą jest po prostu takie odwalanie wiecznych reklam i pokazywanie zawartości n-tej siaty giftów - ja się pytam po co? Nawet nie zdąży tego przetestować, ba pokazuję wiele rzeczy jeszcze nawet nie rozpakowanych. No i co z tego? Popatrzę sobie na te produkty, ale żadnej opinii o nich nie usłyszę więc są po prostu bezużyteczne. To samo będę mieć jak pójdę do sklepu i zobaczę te rzeczy na półkach, a nawet więcej bo będę mogła je pomacać :P No i takie udawanie/przemilczanie, że niby za darmo i nic nie zarabia itd. to jest śmieszne :P Także tyle w temacie mojej "zazdrości" :p


Tak patrzę, że nie piszecie nic o Megi, albo przeoczyłam :P Ja uwielbiam ją oglądać Dziewczyna konkretna, wie o czym mówi i wydaję się bardzo miła no i kurczę prześliczna jest
widocznie się to aż rzuca w oczy. komentarz taki jak ten i jemu podobne, mówią same za siebie:

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
jeśli to prawdziwy mail, to za recenzje zarabia tyle, co niektórzy w miesiąc harówy
innymi słowy: zwykli ludzie harują w pocie czoła w markecie a taka to se pyknie reklamę i...

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
no to poza vlogowaniem może leżeć i pachnieć...
Serio, okropnie nieładnie to wygląda i brzydko świadczy o wypowiadających się.

A jeżeli uważasz, że to co robi i pokazuje jest głupotą, po co ją oglądasz, nabijając popularność czyli - portfel? Skoro uważasz, że na taką kasę nie zasługuje? Bo dobrze wiesz, że robi to dla pieniędzy. Ot, była na tyle sprytna by umieć na reklamie zarobić i niektórych to chyba uwiera.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:41   #1069
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Wygląda na to, że potraktowałaś moje wypowiedzi mocno fragmentarycznie, bo napisałam, że większość dziewczyn się na niczym nie zna, ale nie nagrywają filmików w tonie "jak się pozbyć trądziku",

Bardziej ufam osobie po trzydziestce, która kilkanaście lat temu mogła mieć problemy z trądzikiem i wypowiada się na temat tego problemu niż np. młodziutkiej studentce nagrywającej głównie haule i ulubieńców, która nagrywa film o kuracji przeciwzmarszczkowej (była taka)
Cytat:
"jak dbać o cerę a, b, i c"
Akurat ta seria była bardzo przydatna i uważam, że aby wymienić kilka podstawowych właściwości danego typu skóry nie trzeba być dermatologiem z dyplomem. Wystarczy podstawowa wiedza i znajomość rynku.



Cytat:
Czy dla Ciebie wyznacznikiem tego czy ktoś ma rację jest to czy się przygotował i jak szczegółowo o czymś mówi?
Nie, ale jej rady okazały się przydatne w moim przypadku, wiele kosmetyków, które polecała to produkty, które bardzo mi służą (poza Cetaphilem), więc póki co nie mam podstaw do tego, aby uważać jej rady za głupie.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 22:44   #1070
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Do tego dochodzi kasa z programów partnerskich
Myślę, że teraz można zarobić jeszcze więcej kasy z yt. Dlatego tyle teraz nowych kanałów z grami, kosmetykami, głupotami i dużo młodzieży i dzieci widzi w tym zarobek
A szusz w porównaniu z USA to ma bardzo mało subów. Bo co to jest te 40 tysięcy? Za to widocznie to bardzo dużo jak na Polskę Wiadomo, że yt amerykański to przepaść- u nas mniej internautów, yt dopiero się tak naprawdę rozkręca.
Ciekawa jestem ile % użytkowników internetu ogląda yt, a ile kanały urodowe
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:46   #1071
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Myślę, że teraz można zarobić jeszcze więcej kasy z yt. Dlatego tyle teraz nowych kanałów z grami, kosmetykami, głupotami i dużo młodzieży i dzieci widzi w tym zarobek
A szusz w porównaniu z USA to ma bardzo mało subów. Bo co to jest te 40 tysięcy? Za to widocznie to bardzo dużo jak na Polskę Wiadomo, że yt amerykański to przepaść- u nas mniej internautów, yt dopiero się tak naprawdę rozkręca.
Ciekawa jestem ile % użytkowników internetu ogląda yt, a ile kanały urodowe
Rozkręca się na pewno - patrząc na moich znajomych kiedyś tylko ja oglądałam takie filmiki, teraz już jest spora liczba dziewczyn z mojego otoczenia Też jestem ciekawa jak to wygląda procentowo, ale nikt chyba takich badań nie przeprowadził jeszcze.
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:48   #1072
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
widocznie się to aż rzuca w oczy. komentarz taki jak ten i jemu podobne, mówią same za siebie:



innymi słowy: zwykli ludzie harują w pocie czoła w markecie a taka to se pyknie reklamę i...



Serio, okropnie nieładnie to wygląda i brzydko świadczy o wypowiadających się.

A jeżeli uważasz, że to co robi i pokazuje jest głupotą, po co ją oglądasz, nabijając popularność czyli - portfel? Skoro uważasz, że na taką kasę nie zasługuje? Bo dobrze wiesz, że robi to dla pieniędzy. Ot, była na tyle sprytna by umieć na reklamie zarobić i niektórych to chyba uwiera.
Rozumiem, że już ustalone z góry, że zazdroszczę? :P "jak grochem o ścianę" Naprawdę nie mam czego zazdrościć, nie potrafię nawet znaleźć i wymienić takiej rzeczy bo kurczę jakbym tak miała wszystkim czegoś zazdrościć to bym chyba z kompleksów nie wyszła :p Ale dobra już masz własną teorię i wiesz lepiej co ja sobie myślę :P
I właśnie dlatego jej już nie oglądam bo nic nie wnosi. No i faktycznie taaaakim sprytem się wykazała Ho hoo Czekam na poradnik :P
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:48   #1073
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Myślę, że teraz można zarobić jeszcze więcej kasy z yt. Dlatego tyle teraz nowych kanałów z grami, kosmetykami, głupotami i dużo młodzieży i dzieci widzi w tym zarobek
A szusz w porównaniu z USA to ma bardzo mało subów. Bo co to jest te 40 tysięcy? Za to widocznie to bardzo dużo jak na Polskę Wiadomo, że yt amerykański to przepaść- u nas mniej internautów, yt dopiero się tak naprawdę rozkręca.
Ciekawa jestem ile % użytkowników internetu ogląda yt, a ile kanały urodowe
wiadomo , że filmy w języku angielskim mają większą popularność bo trafiają do większego grona odbiorców. Ale jak na PL to jest dużo , jeśli chodzi o urodowy YT. Natomiast taki Niekryty ma ponad 800tys subów^^
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:49   #1074
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
widocznie się to aż rzuca w oczy. komentarz taki jak ten i jemu podobne, mówią same za siebie:



innymi słowy: zwykli ludzie harują w pocie czoła w markecie a taka to se pyknie reklamę i...



Serio, okropnie nieładnie to wygląda i brzydko świadczy o wypowiadających się.

A jeżeli uważasz, że to co robi i pokazuje jest głupotą, po co ją oglądasz, nabijając popularność czyli - portfel? Skoro uważasz, że na taką kasę nie zasługuje? Bo dobrze wiesz, że robi to dla pieniędzy. Ot, była na tyle sprytna by umieć na reklamie zarobić i niektórych to chyba uwiera.
nie uważam, aby moja wypowiedź była niewłaściwa, stwierdzilam fakt, nie: zazdroszczę ludziom pływających w masie forsy, a co dopiero jej, więc daruj sobie te ataki
I nie dopowiadaj sobie rzeczy, których nikt tu nie napisał, jak tak bardzo jej bronisz, to możesz oddać szusz swoją wypłatę, ja nic nie mam do jej zarabiania, tak jak juz PODKRESLALAM, wszystkie sie dziwnym, ze można tyle zarobić na filmikach
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:50   #1075
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
wiadomo , że filmy w języku angielskim mają większą popularność bo trafiają do większego grona odbiorców. Ale jak na PL to jest dużo , jeśli chodzi o urodowy YT. Natomiast taki Niekryty ma ponad 800tys subów^^
Co ty mówisz! Niekryty ma 800? Wow
Super. On, tak jak Adbuster, odnalazł niszę na yt i trzepie kasę aż miło
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:54   #1076
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Co ty mówisz! Niekryty ma 800? Wow
Super. On, tak jak Adbuster, odnalazł niszę na yt i trzepie kasę aż miło
Popieram Pamiętam jak słuchałam Niekrytego rano w radiu tylko szkoda, że mu tak mało czasu dali ;/
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:57   #1077
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Co ty mówisz! Niekryty ma 800? Wow
Super. On, tak jak Adbuster, odnalazł niszę na yt i trzepie kasę aż miło
Adbuster ma 350tys , Abstrachuje prawie 400tys, a Wardega SA ma już ponad 400tys (ale tutaj dochodzą też widzowie spoza Polski)
i to się nazywa pomysł


Szusz była jedną z pierwszych, ale teraz jest pełno innych vlogerek urodowych... Nie sądzę,że za każdą reklamę dzisiaj może sobie zażyczyć ponad 1000zł ... (ale pewnie się mylę)
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 23:21   #1078
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
dokładnie! wystarczą 3 reklamy na miesiąc za 1000zł i luz
Patrząc na jej poziom życia myślę, że te 3 tys. to pensja głodowa.
Szusz można wiele zarzucić ze strony technicznej i merytorycznej w kwestii nagrywania filmików, ale widać wyraźnie, że nie ma głowy do interesów. Ja się zastanawiam, kiedy yt i panna Weronika się skończy - bo wypalenie widać od dawna. Ma zamiar być na utrzymaniu swojego faceta czy co? Wątpię, by z brakiem umiejętności makijażystki, chcieli ją gdziekolwiek zatrudnić w branży urodowej. A licznik leci...
Karolina jest w tym względzie moim zdaniem bardziej ogarnięta. Jak w ogóle zrezygnuje z pracy to się bardzo zdziwię.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 23:29   #1079
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Patrząc na jej poziom życia myślę, że te 3 tys. to pensja głodowa.
Szusz można wiele zarzucić ze strony technicznej i merytorycznej w kwestii nagrywania filmików, ale widać wyraźnie, że nie ma głowy do interesów. Ja się zastanawiam, kiedy yt i panna Weronika się skończy - bo wypalenie widać od dawna. Ma zamiar być na utrzymaniu swojego faceta czy co? Wątpię, by z brakiem umiejętności makijażystki, chcieli ją gdziekolwiek zatrudnić w branży urodowej. A licznik leci...
Karolina jest w tym względzie moim zdaniem bardziej ogarnięta. Jak w ogóle zrezygnuje z pracy to się bardzo zdziwię.
Ale Karolina też ostatnio tylko wakacjuje :P NYC, Włochy, koncerty ;p Wcześniej to ciągle gadała o pracy i się chwaliła, a teraz jakoś jakoś ucichło ;p
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 23:43   #1080
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Noely Pokaż wiadomość
Ale Karolina też ostatnio tylko wakacjuje :P NYC, Włochy, koncerty ;p Wcześniej to ciągle gadała o pracy i się chwaliła, a teraz jakoś jakoś ucichło ;p
Hmm ja oglądałam ostatnio jakiś filmik i mówiła, że na wakacjach też nie mogła się odciąć od wszystkiego, bo kontaktowała się z klientami. Sama pracuję w domu, więc wiem, że mi to nie koliduje (choć marnuje skutecznie część urlopu).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.