Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 01:24   #1081
xoxo_gg
Raczkowanie
 
Avatar xoxo_gg
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 360
Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Bubus wracaj do zdrowia. Jak to mówią: nieszczęścia chodzą parami :/ niestety u Ciebie się sprawdziło bardzo Ci współczuje. 3maj się. Bądź dzielna i wracaj do sił

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Czy to,że Zmalowana dodaje filmiki oznacza, iż dorobiła się nowej kamery/aparatu???

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
„Jeśli spoglądasz wstecz i odtwarzasz w pamięci ostatni rok, a z oczu nie płyną ci łzy radości ani smutku – uznaj go za stracony "

xoxo_gg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 01:32   #1082
xoxo_gg
Raczkowanie
 
Avatar xoxo_gg
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 360
Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Po Mangownicy czas na Kłosowisko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1375144286769.jpg (56,1 KB, 283 załadowań)
__________________
„Jeśli spoglądasz wstecz i odtwarzasz w pamięci ostatni rok, a z oczu nie płyną ci łzy radości ani smutku – uznaj go za stracony "

xoxo_gg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 04:51   #1083
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
TheDocha nie do końca da się tak to określić, bo zdarzają się takie promocje, że hoho np. w internecie można znaleźć zafoliowany podkład z Bourjois z wysyłką za 36 zł, podczas gdy zdarza się, że stacjonarnie kosztuje dwa razy tyle. chyba nie kupiłam takiego, który w cenie regularnej kosztuje mniej niż 20kilka złotych. ale w drugą stronę też mam granicę. Maksymalna cena jaką zapłaciłam na podkład to ~100 zł, bo te są zazwyczaj ważne rok, a jak pół to już w ogóle. Za najbardziej warte inwestowania uważam minerały, no ale te rzadko kosztują więcej niż 100 zł i nie każdemu pasują. Żałuję, że nie mogę przetestować podkładów aptecznych, bo są zawsze za żółte albo za ciemne

więcej niż 100 jestem w stanie zapłacić za np. róż czy bronzer, który mogę używać ponad dwa lata. za maskarę którą wyrzucę po 3 miesiącach nie dałabym więcej niż 30kilka złotych.


Chińskie sklepy to już w ogóle masakra.

właśnie sobie uświadomiłam, że skąpię na pielęgnacje i mam droższą kolorówkę. w sensie większość moich kosmetyków pielęgnacyjnych kosztuje <15 zł wyjątek stanowi tylko krem pod oczy i do biustu/szyi, dekoltu.


BTW. dwa pytania do Was:
znacie jakieś serum/krem do biustu z dobrym składem?
nie wiecie czy obecność zmarszczek mimicznych zależy od wagi? w sensie, że jeśli teraz po zrzuceniu 30 kg nie mam ich prawie w ogóle i ważę 70kilka to jak schudnę więcej (do szczupłości) to jest pewne że będę miała ich standardową liczbę?
Ja słyszałam bez opinie o BUST LIFT LIERAC


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 05:56   #1084
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość

Czy to,że Zmalowana dodaje filmiki oznacza, iż dorobiła się nowej kamery/aparatu???
naprawiła
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:32   #1085
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Hmm ja oglądałam ostatnio jakiś filmik i mówiła, że na wakacjach też nie mogła się odciąć od wszystkiego, bo kontaktowała się z klientami. Sama pracuję w domu, więc wiem, że mi to nie koliduje (choć marnuje skutecznie część urlopu).
Karolina oprócz zleceń z poprzedniej firmy prowadzi też kilka Fannejdży na Facebooku - mówiła tak kiedyś na jakimś Live z tego co pamiętam

Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Czy to,że Zmalowana dodaje filmiki oznacza, iż dorobiła się nowej kamery/aparatu???
Naprawiła. 650 zł
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:09   #1086
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Rady Kasi D okazały się przydatne w moim przypadku, wiele kosmetyków, które polecała to produkty, które bardzo mi służą (poza Cetaphilem), więc póki co nie mam podstaw do tego, aby uważać jej rady za głupie.
ALE, ALE!! Zśapomniałam o czymś! Na ogół gada z sensem, jednak jak ostatnio poradziła, by nakładać filtry w okolice oczu (jasne, chyba tylko po to, by mi je wypaliło!), to aż złapałam się za głowę :OO
Zgodzę się z tym, że ciężko dostać krem pod oczy z wysokim spf, ale o ile nakładanie produktu pielęgnayjnego z niskim faktorem (np. krem Olay z spf 15) nie podrażnia tej okolicy, tak uczucie po zastosowaniu "czystych" filtrów (np. słynnego la rosz pozeeee) w tym miejscu jest podobne do wlania sobie butelki zmywacza prosto do oka (nie przemywam oczu acetonem :P, ale tak to sobie wyobrażam...). Dlatego wolę jak ktoś czasami mówi także bardziej ogólnikowo, a nie recenzuje kosmetyk tylko pod swoim kontem ;/
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:19   #1087
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość
Po Mangownicy czas na Kłosowisko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
te dwa włosy po bokach to mi się z sumem kojarzą i ten warkocz chyba za gruby w jednym miejscu jest

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------



Jestem dziwna i się czepiam, ale drapanie się Moniki po tyłku mnie rozpraszało
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 08:30   #1088
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Jestem dziwna i się czepiam, ale drapanie się Moniki po tyłku mnie rozpraszało
Kurka ciekawe skąd te spodnie ma ta dziewczynka z kokiem??? STrasznie przyadły mi do gustu



A widzę, że znowu jest wałkowany temat Susz, Karolci i ich biznesu na YT. Też już mnie to męczy. Ale fakt jest jeden, że te sympatycznie "koleżanki" z YT, nie uprzedziły swoich widzów, którzy łykali jak młode pelikany wszystko, co one mówią, że już nie są zwykłymi dziewczynami, co to chcą sobie poagadć o swoich kosmetykach, tylko od teraz to one biznes robią i chodzi tylko o kasę, więc będą niepostrzeżenie naparzać o kosmetykach, których nigdy by sobie wcześniej nie kupiły itd. I nawet był moment, że chciały być sprytne i zrobić to tak, jakby to był ich normalny zakup. Jednak nie chce mi się już rozwodzić na ten temat. Nie zazdroszczę im, że robiły kretynó ze swoich widzó. Nie. Kasa kasą, ale jakiś kręgosłup morlany wypadałoby mieć.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:35   #1089
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Kurka ciekawe skąd te spodnie ma ta dziewczynka z kokiem??? STrasznie przyadły mi do gustu



.
u mnie na bazarku są podobne , za 35zł

ooo takie http://allegro.pl/letnie-spodnie-pum...374820028.html
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:40   #1090
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
ALE, ALE!! Zśapomniałam o czymś! Na ogół gada z sensem, jednak jak ostatnio poradziła, by nakładać filtry w okolice oczu (jasne, chyba tylko po to, by mi je wypaliło!), to aż złapałam się za głowę :OO
Zgodzę się z tym, że ciężko dostać krem pod oczy z wysokim spf, ale o ile nakładanie produktu pielęgnayjnego z niskim faktorem (np. krem Olay z spf 15) nie podrażnia tej okolicy, tak uczucie po zastosowaniu "czystych" filtrów (np. słynnego la rosz pozeeee) w tym miejscu jest podobne do wlania sobie butelki zmywacza prosto do oka (nie przemywam oczu acetonem :P, ale tak to sobie wyobrażam...). Dlatego wolę jak ktoś czasami mówi także bardziej ogólnikowo, a nie recenzuje kosmetyk tylko pod swoim kontem ;/
Ja nakładam filtr na cała twarz i mnie nic nie piecze
wiadomo...do oka sobie nie wlewam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:42   #1091
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
u mnie na bazarku są podobne , za 35zł

ooo takie http://allegro.pl/letnie-spodnie-pum...374820028.html
O! Właśnie takie
A ja mam takie pupmy, ale w zupełni innych barwach i z wzorkiem innym
Ale te może sobie kupię, kto wie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 08:43   #1092
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
O! Właśnie takie
A ja mam takie pupmy, ale w zupełni innych barwach i z wzorkiem innym
Ale te może sobie kupię, kto wie
Labi we wro na swiebodzkim na 15 zeta widziałam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:45   #1093
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Labi we wro na swiebodzkim na 15 zeta widziałam
Oj nieee, ale teraz dojrzałam, że z all mają inny wzó, niż ta dziewczyna ma na filmie Bo mi też zalezy na takim samym wzorku, widziałąm u mnie w mieście na jednej dziewczynie identyczne i spodobały mi się, dlatego jak zoabzcyłam je teraz na filmie, to myślałam, że może widziałyście gdzieś w sklepie dokładnie takie same
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:48   #1094
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Oj nieee, ale teraz dojrzałam, że z all mają inny wzó, niż ta dziewczyna ma na filmie Bo mi też zalezy na takim samym wzorku, widziałąm u mnie w mieście na jednej dziewczynie identyczne i spodobały mi się, dlatego jak zoabzcyłam je teraz na filmie, to myślałam, że może widziałyście gdzieś w sklepie dokładnie takie same
ja widziałam dokladnie takie w roznych wariantach kolorystycznych tych ciapków.
dla mnie to troche jak pizama wyglada
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:49   #1095
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

PS. W ogóle jaki regres, widzę jak bardzo wraca moda lat 90. Te pumpy czy pompy To nomalnie MC Hummer Te katanki, masakra, z jednej strony to fajnie, ale z drugiej, dla mnie lata 90. to był koszmar modowy Getry i te sprawy
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:50   #1096
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
PS. W ogóle jaki regres, widzę jak bardzo wraca moda lat 90. Te pumpy czy pompy To nomalnie MC Hummer Te katanki, masakra, z jednej strony to fajnie, ale z drugiej, dla mnie lata 90. to był koszmar modowy Getry i te sprawy
lajkra
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:50   #1097
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Oj nieee, ale teraz dojrzałam, że z all mają inny wzó, niż ta dziewczyna ma na filmie Bo mi też zalezy na takim samym wzorku, widziałąm u mnie w mieście na jednej dziewczynie identyczne i spodobały mi się, dlatego jak zoabzcyłam je teraz na filmie, to myślałam, że może widziałyście gdzieś w sklepie dokładnie takie same
http://allegro.pl/nowosc-najmodniejs...415757619.html

Ona ma chyba takie różowe. Poszukaj w aukcjach sprzedawcy.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:54   #1098
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
ja widziałam dokladnie takie w roznych wariantach kolorystycznych tych ciapków.
dla mnie to troche jak pizama wyglada

Ja wiem Ale coś mnie wzięło Chyba wyjmę moje z zeszłego roku, lekko przciasne i zszyję te rozwalony szew na tyłku i dziś założe


---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/nowosc-najmodniejs...415757619.html

Ona ma chyba takie różowe. Poszukaj w aukcjach sprzedawcy.
Ale super, dzięki
Chyba jestem na nie za stara, ale dziewczyna z mojego mista w tych pantalonach jest w moim wieku i jeszcze po ciąży, ale jeste piękna mówię Wam, najpiękniejsza w całym mieście tu Taka cygańska Angelina Jolie, ale sto razy piękniejsza i taka swojska , a nie jakaś spięta.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:56   #1099
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Ale super, dzięki
Chyba jestem na nie za stara, ale dziewczyna z mojego mista w tych pantalonach jest w moim wieku i jeszcze po ciąży, ale jeste piękna mówię Wam, najpiękniejsza w całym mieście tu Taka cygańska Angelina Jolie, ale sto razy piękniejsza i taka swojska , a nie jakaś spięta.
jak Ci zaraz kopa zasadze jesli chodzi o ten wiek to zobaczysz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 09:04   #1100
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Mnie się te pantalony nie podobają, mam wrażenie, że deformują figurę i do tego wyglądają jak piżama Może gdyby ktoś zrobił fajną stylizację... Dziewczyny, które ja widzę, nie umieją tego nosić i wyglądają... no brzydko.
Ale ja to w ogóle jestem anty modowa
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:14   #1101
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
jak Ci zaraz kopa zasadze jesli chodzi o ten wiek to zobaczysz
Dobze mamo
W środę będę we wrooo
Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Mnie się te pantalony nie podobają, mam wrażenie, że deformują figurę i do tego wyglądają jak piżama Może gdyby ktoś zrobił fajną stylizację... Dziewczyny, które ja widzę, nie umieją tego nosić i wyglądają... no brzydko.
Ale ja to w ogóle jestem anty modowa
Kwestia wieku, z czasem kobieta chce być bardziej na luzie niż spięta, co o dziwo przyciąga o wiele bardziej fajnych mężczyzn, niż takie odpicowanie. Owszem kobietka jest bardzo zadbana, ale nie spina się tak żeby zawsze być seksi. I to dla paradoksu jest "mega" seksi.
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:15   #1102
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Mnie się te pantalony nie podobają, mam wrażenie, że deformują figurę i do tego wyglądają jak piżama Może gdyby ktoś zrobił fajną stylizację... Dziewczyny, które ja widzę, nie umieją tego nosić i wyglądają... no brzydko.
Ale ja to w ogóle jestem anty modowa
Mi tam nie przeszkadzaja, chociaz mysle ze sa zarezerwowane dla konkretnej figury ( szczupa i wysoka)...ale mam do nich uraz ze wzgledu wlasnie na szeroko otaczajace mnie kiepskie stylizacje...w stylu "wyszłam 5 min temu z łózka "
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:19   #1103
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Mi tam nie przeszkadzaja, chociaz mysle ze sa zarezerwowane dla konkretnej figury ( szczupa i wysoka)...ale mam do nich uraz ze wzgledu wlasnie na szeroko otaczajace mnie kiepskie stylizacje...w stylu "wyszłam 5 min temu z łózka "

CośTy, Ty tez byś super wyglądała ja uważam, że na szczupłych fajnie wygląda, ale już nie koniecznie na wysokich. a ja ani szczupła Ani wysoka
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:28   #1104
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Kurka ciekawe skąd te spodnie ma ta dziewczynka z kokiem??? STrasznie przyadły mi do gustu



A widzę, że znowu jest wałkowany temat Susz, Karolci i ich biznesu na YT. Też już mnie to męczy. Ale fakt jest jeden, że te sympatycznie "koleżanki" z YT, nie uprzedziły swoich widzów, którzy łykali jak młode pelikany wszystko, co one mówią, że już nie są zwykłymi dziewczynami, co to chcą sobie poagadć o swoich kosmetykach, tylko od teraz to one biznes robią i chodzi tylko o kasę, więc będą niepostrzeżenie naparzać o kosmetykach, których nigdy by sobie wcześniej nie kupiły itd. I nawet był moment, że chciały być sprytne i zrobić to tak, jakby to był ich normalny zakup. Jednak nie chce mi się już rozwodzić na ten temat. Nie zazdroszczę im, że robiły kretynó ze swoich widzó. Nie. Kasa kasą, ale jakiś kręgosłup morlany wypadałoby mieć.
Moja koleżanka kupiła niemal identyczne na bazarku

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
u mnie na bazarku są podobne , za 35zł

ooo takie http://allegro.pl/letnie-spodnie-pum...374820028.html
To widzę, żę nie tylko u mnie takie są
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:30   #1105
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Re: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Kurka ciekawe skąd te spodnie ma ta dziewczynka z kokiem??? STrasznie przyadły mi do gustu
teraz chyba w co trzecim sklepie można takie dostać...strasznie modne się zrobiły
ja swoje kupiłam jakieś 2-3 lata temu i na upały są doskonałe

Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość
Po Mangownicy czas na Kłosowisko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
coś jej nie poszło z tym kłosem
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:31   #1106
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Mnie się te pantalony nie podobają, mam wrażenie, że deformują figurę i do tego wyglądają jak piżama Może gdyby ktoś zrobił fajną stylizację... Dziewczyny, które ja widzę, nie umieją tego nosić i wyglądają... no brzydko.
Ale ja to w ogóle jestem anty modowa
Ja mam takie spodnie a la alladyn lniane i to moje ulubione spodnie - największe upały w nich wytrzymuje, pomimo, że są długie A jak się dobrze wybierze, to figury sobie nie zdeformujemy. Ja pomimo iż jestem gruszką i w takich może nie powinnam chodzić, to wcale mnie w biodrach nie poszerzają
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:36   #1107
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Do długich spódnic (przepraszam: maxi dress) się przekonałam i mam, czerwoną, wyglądam jak Cygan Ale nie wiem, czy dobrze bym wyglądała w pantalonach... Jakoś siebie w nich nie widzę, nie pasują do mnie.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:40   #1108
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupiła niemal identyczne na bazarku[COLOR="Silver"]
Już mnie tu dziewczyny uświadomiły

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
teraz chyba w co trzecim sklepie można takie dostać...strasznie modne się zrobiły
ja swoje kupiłam jakieś 2-3 lata temu i na upały są doskonałe
To mnie znięchęca
Ja mam jedne z zeszłego roku, kupiłam w New Yorkerze, ale zły materiał, za goroąco mi w nich. Właśnie je zszywam na tyłku I na taką aurę jak dzis powinny być spoko

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja mam takie spodnie a la alladyn lniane i to moje ulubione spodnie - największe upały w nich wytrzymuje, pomimo, że są długie A jak się dobrze wybierze, to figury sobie nie zdeformujemy. Ja pomimo iż jestem gruszką i w takich może nie powinnam chodzić, to wcale mnie w biodrach nie poszerzają
Laniane byłyby idealne Poszukam takich

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Do długich spódnic (przepraszam: maxi dress) się przekonałam i mam, czerwoną, wyglądam jak Cygan Ale nie wiem, czy dobrze bym wyglądała w pantalonach... Jakoś siebie w nich nie widzę, nie pasują do mnie.

Jak na moje oko, wyglądałabyś właśnie świetnie Ale wiadomo, jak się czegoś nie lubi, nie podoba się bądź nie ma przekonania, to nic na siłe. Ja się nie mogłam przekonać do maxi, a teraz pomykam już mam dwie
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:44   #1109
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Już mnie tu dziewczyny uświadomiły


To mnie znięchęca
Ja mam jedne z zeszłego roku, kupiłam w New Yorkerze, ale zły materiał, za goroąco mi w nich. Właśnie je zszywam na tyłku I na taką aurę jak dzis powinny być spoko


Laniane byłyby idealne Poszukam takich


---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Jak na moje oko, wyglądałabyś właśnie świetnie Ale wiadomo, jak się czegoś nie lubi, nie podoba się bądź nie ma przekonania, to nic na siłe. Ja się nie mogłam przekonać do maxi, a teraz pomykam już mam dwie
Jak znajdziesz to daj znać, bo ja szukam jak na razie bezskutecznie drugiej pary
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:21   #1110
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
W środę będę we wrooo
a co bedziesz tu robić ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.