Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 17:08   #571
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

witam wizazanki i prosze o porade
od 2 lat regularnie co 2 3 tyg robie henne brwi czasem u kosmetyczki czasem sama w domu uzywam wtedy henny refectocil, zawsze bylo ok trzymala ok 12-14dni a ostatnio zauwazylam ze po tygodniu juz prawie nie ma sladu.czym to moze byc spowodowane?czy mam zmienic firme?dodam ze od zawsze uzywam kosmetykow matujacych i antytradzikowych czy to moze miec wplywa na trwalosc henny?
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 11:13   #572
ilka1337
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Wink Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Oczywiście proszkowa henna jest mocniejsza od żelowej

Do rozrobienia henny używamy tylko wody utlenionej 3%! a nie, jak ktoś wcześniej wspomniał, zwykłej wody. Chodzę do szkoły kosmetycznej i nas na to uczulają

Jak ktoś się boi, to na pierwsze farbowanie brwi polecam zwykłe kakao + zwykła woda. Rozrobić do konsystencji troszkę rzadszej niż nutella. Efekt będzie bardzo delikatny. Można sobie tak poćwiczyć zanim przejdzie się do henny
ilka1337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:58   #573
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Taka henna z kakao ma bardzo nienatuaralna konsystencje do tej prawdziwej henny.

Henna prawdziwa zrobiona z woda zwykła nada naturalny efekt, a jak chce się ją zmyć to wystarczy przetrzeć parę razy tłustym kremem albo oliwka.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 18:23   #574
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
witam wizazanki i prosze o porade
od 2 lat regularnie co 2 3 tyg robie henne brwi czasem u kosmetyczki czasem sama w domu uzywam wtedy henny refectocil, zawsze bylo ok trzymala ok 12-14dni a ostatnio zauwazylam ze po tygodniu juz prawie nie ma sladu.czym to moze byc spowodowane?czy mam zmienic firme?dodam ze od zawsze uzywam kosmetykow matujacych i antytradzikowych czy to moze miec wplywa na trwalosc henny?
Słaba trwałość henny może wynikać z tego, że zwietrzała Ci woda utleniona. Po kilku miesiącach stania w różnych warunkach temperaturowych, nie zawsze dobrze dokręcona już nie ma tych 3%. Za gęsta papka słabo farbuje, za rzadka będzie się rozpływać, trzeba znaleźć złoty środek.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 07:57   #575
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

hej
mam naturalnie ciemnobrązowe włosy z rudawym połyskiem i nieco jaśniejsze, szarobrązowe brwi. Mam dwa opakowania henny Delia - brązową i czarną. Brązowa nadaje zbyt pomarańczowy efekt, a czarnej nie chce nakładać samej, bo boję się, ze wyjdzie zbyt ciemna. Czy mogę zmieszać te dwa kolory , by uzyskać ciemny, niezbyt ciepły brąz? W jakich proporcjach? Pytam przede wszystkim o Delię
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161

Edytowane przez Urquinaona
Czas edycji: 2013-07-31 o 07:59
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 10:36   #576
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
hej
mam naturalnie ciemnobrązowe włosy z rudawym połyskiem i nieco jaśniejsze, szarobrązowe brwi. Mam dwa opakowania henny Delia - brązową i czarną. Brązowa nadaje zbyt pomarańczowy efekt, a czarnej nie chce nakładać samej, bo boję się, ze wyjdzie zbyt ciemna. Czy mogę zmieszać te dwa kolory , by uzyskać ciemny, niezbyt ciepły brąz? W jakich proporcjach? Pytam przede wszystkim o Delię
mozesz zmieszac
tak na oko mniej więcej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 16:16   #577
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
hej
mam naturalnie ciemnobrązowe włosy z rudawym połyskiem i nieco jaśniejsze, szarobrązowe brwi. Mam dwa opakowania henny Delia - brązową i czarną. Brązowa nadaje zbyt pomarańczowy efekt, a czarnej nie chce nakładać samej, bo boję się, ze wyjdzie zbyt ciemna. Czy mogę zmieszać te dwa kolory , by uzyskać ciemny, niezbyt ciepły brąz? W jakich proporcjach? Pytam przede wszystkim o Delię
Daj na początek tak 3/4 brązowej i 1/4 czarnej. Jakby dalej było coś nie tak z kolorem to spróbuj pół na pół.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 16:44   #578
ilka1337
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Daj na początek tak 3/4 brązowej i 1/4 czarnej. Jakby dalej było coś nie tak z kolorem to spróbuj pół na pół.
Ja również takich proporcji próbowałam przy Delii i wyszło całkiem nieźle
ilka1337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 06:42   #579
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

mam pytanie.od ponad roku uzywam henny refectocil do brwi, od okolo 9mieisecy robie ja co 2,3 tygodnie jednak przy ostatnich 3razach brwi mnie strasznie swedza po uzyciu i mam zaczerwieniona skore,kupilam nowe opakowanie i dalej to samo czy to mozliwe zebym po tak dlugim czasie stosowania dostala alergii?tydzien temy bylan na hennie u kosmetyczki ktora uzywa naturalnej henny i tez mnie troszke swedzialy brwi jednak nie tak mocno..dlaczego tak sie dzieje czy juz wogule nie mogw uzywac zadnej henny???:confus ed:
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:30   #580
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Dziewczyny,
czym nakladacie henne? Bagietka czy pedzelkiem? Obejrzalam kilka tutoriali na youtube i nie wiem co lepiej kupic
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:40   #581
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
czym nakladacie henne? Bagietka czy pedzelkiem? Obejrzalam kilka tutoriali na youtube i nie wiem co lepiej kupic
według mnie to indywidualna kwestia, wiec sama musisz sobie wypróbować czym będzie Ci wygodniej. Ja preferuje pędzelek
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 13:49   #582
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

zainwestowalam w pedzelek- za jakis tydzien wyprobuje i pochwale sie wrazeniami
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 13:51   #583
margarita858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Jak zrobić w domu...

Macie dziewczyny może coś własnej roboty do rzęs?
Chodzi mi czy po prostu mogę "coś z czymś " wymieszać i nakładać na rzęsy?Chodzi mi o trwałość.Oczywiście nie mam zamiaru zrobić dużej ilości, tylko np na około tydzień- i najważniejsze gdzie "to" przechowywać?Lodówka?Czy temp. pokojowa?
Mam olejek rycynowy (wiem wiem solo też jest ok), wit E, i różne oleje m.in arganowy,awokado,z kiełków pszenicy, kokosowy, macadamia.
Nie wiem czy mogę coś dodać np do tego rycynowego?
Macie dziewczyny może coś własnej roboty do rzęs?
margarita858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:10   #584
ilka1337
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Ja również używam pędzelka, jest mi dużo wygodniej nim nakładać
ilka1337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 15:09   #585
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Jak zrobić w domu...

Cytat:
Napisane przez margarita858 Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny może coś własnej roboty do rzęs?
Chodzi mi czy po prostu mogę "coś z czymś " wymieszać i nakładać na rzęsy?Chodzi mi o trwałość.Oczywiście nie mam zamiaru zrobić dużej ilości, tylko np na około tydzień- i najważniejsze gdzie "to" przechowywać?Lodówka?Czy temp. pokojowa?
Mam olejek rycynowy (wiem wiem solo też jest ok), wit E, i różne oleje m.in arganowy,awokado,z kiełków pszenicy, kokosowy, macadamia.
Nie wiem czy mogę coś dodać np do tego rycynowego?
Macie dziewczyny może coś własnej roboty do rzęs?
Ale co to ma być to coś do rzęs? Tusz? Czy raczej serum wzmacniające?
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 18:22   #586
margarita858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zrobić w domu...

Odżywka...
margarita858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:06   #587
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Jak zrobić w domu...

Cytat:
Napisane przez margarita858 Pokaż wiadomość
Odżywka...
Jakieś coś Można zrobić w domu. Widziałam gdzieś fajny przepis, ale nie chciało mi się wydawać na składniki pieniędzy, zamawiać ich do domu i robić tego samej. Teraz używam oleju rycynowego bez żadnych dodatków. Pamiętam, że działał. A w sklepach dostępne są odżywki bardzo różnych firm, nawet od kilku złotych.

Jeżeli zmieszasz olejki, to będą miały taką trwałość, jak najkrótsza data ważności. Prawdopodobnie. Przechowywać tak, jak pisze na opakowaniach olejów, niektóre trzeba w lodówce (np. lniany). Jeżeli dodasz wit. E w oleju (czyli chyba normalnej) to termin ważności wydłuży się. Jeżeli chcesz dodać czegoś innego, niż oleje, to trzeba by pomyśleć o konserwantach.

Edytowane przez Puszyslawa
Czas edycji: 2014-01-15 o 21:08
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 09:06   #588
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jak zrobić w domu...

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...dzywka-do-rzes
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 13:43   #589
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

jaką henne używacie ? która jest najbardziej trwała ja nakładam pędzlem zawsze
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 07:51   #590
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

I jestem po pierwszej aplikacji.

Uzylam henny COLOR i pedzelka. Bardzo latwo sie naklada (ciezko sie umazac poza niechcianym obszarem:P) a efekt wyszedl bardzo fajny. Henne trzymalalm 6 minut, nastepnym razem potrzymam dluzej, bo brwi moglyby byc ciut ciemniejsze.
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 20:39   #591
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Powiedzcie mi prosze, czy henna zlapie tez na bliznach? Bo mam takie na brwiach, bardzo ciezko to zamalowac cieniem czy czymkolwiek i pomyslalam o hennie. Da rade?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:17   #592
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi prosze, czy henna zlapie tez na bliznach? Bo mam takie na brwiach, bardzo ciezko to zamalowac cieniem czy czymkolwiek i pomyslalam o hennie. Da rade?
...
nie,henna złapie tyko włoski,ze skóry się zmyje.....jedyne trwałe wyjscie to cześciowy makijaz permanentny brwi,np. metodą piórkową<naturalny efekt>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:16   #593
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie,henna złapie tyko włoski,ze skóry się zmyje.....jedyne trwałe wyjscie to cześciowy makijaz permanentny brwi,np. metodą piórkową<naturalny efekt>
Permanentny nie bedzie sie rozlewal na bliznach?
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:57   #594
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Permanentny nie bedzie sie rozlewal na bliznach?
...
nie powinien,to rodzaj lekkiego tatuażu przecież
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 14:43   #595
mooshellka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 489
GG do mooshellka
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

hej
uwielbiam mega czarne brwi, mocno podniesione do góry, robię henne u kosmetyczki 1-2 w tyg, dziś poprosiłam, aby kosmetyczka jej nie zmywała, dopiero w domu po 1,5h zmyłam. w koncu jestem zadowolona, czarny niewyblakły kolor (jestem ciekawa ile czasu bedzie sie trzymac ). chcialam zapytac czy sa jakies przeciwskazania do trzymania henny tyle czasu, a nawet dluzej ?
mooshellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:47   #596
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

ja zawsze mam wrazenie ze henna dochodzi do pewnego moemntu barwienia, i potem nie wazne ile bym siedziala, mocniejszego efektu nie uzuskam, ale jesli Ciebie nic nie swdzialo, nie mialas jakiejs realcji alergicznej, a uzyskany effekt byl zadowalajacy, to na twoim iejscu bym juz tak zawsze robila
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 21:52   #597
mooshellka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 489
GG do mooshellka
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

nastepnym razem przytrzymam dluzej jesli jest tak jak mowisz, to mam nadzieje ze bedzie to mialo wplyw chociaz na trwalosc
mooshellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:32   #598
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

wow, i ze skóry Ci się normalnie zmyła? bo ja czasami trzymam 10 minut i pomimo nałożenia kremu wcześniej na skórę, ciężko jest mi to zmyć.
Ja zawsze robię czarną, przeważnie raz w tygodniu, sama sobie nakładam na brwi, a rzęs nigdy nie robiłam. W sumie i tak zawsze je maluję, więc wydaje mi się to niepotrzebne. No i trochę się stresuję, że do oka mi ta henna wejdzie
Jeszcze dzisiaj przeczytałam o tych zabiegach, których nie powinno się robić w domu i jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, że rzęs nie będę malować: http://naobcasach.pl/10-zabiegow-kos...obowac-w-domu/
nawet u kosmetyczki raczej;p
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 05:38   #599
mooshellka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 489
GG do mooshellka
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

na rzesy tez nie nakladam, bo tak jak ty, zawsze mam pomalowane
a z brwi zmylam bez problemu wacikiem namoczonym wodą, trzymalam ponad 3h wczoraj i jest ok
mooshellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:00   #600
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

A jak można uzyskać kolor grafitowy? Tzn. taki ciemny szary, nie czerń i nie brąz, bo potrzebuję neutralnego odcienia, brązy są zbyt sztuczne (naturalnie brwi mam średnio jasne)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.