W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 09:17   #1201
egie
Raczkowanie
 
Avatar egie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 452
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
A w ogole dzis obcielam wlosy lacznie okolo 8 cm, a mialo byc 3 cm
Jakos moze to przezyje, zawsze mialam sciete w trojkat co opytycznie wydluzalo moje wloski i mialam za zapiecie juz stanika, a teraz mam do poczatku stanika i to jeszcze wszystkie rowno obciete bez efektu trojkata
Ja też zapuszczam, póki co mam wszystkie równe i jak są wyprostowane to równo z zapięciem stanika, ale jeszcze grzywka musi odrosnąć, bo w listopadzie mi się prostej zachciało Teraz noszę się z zamiarem ścięcia w trójkąt właśnie i trochę wycieniować, bo zawsze jak mam długie to właśnie równe i już mi się nudzą, w dodatku próbuję z czarnego zejść na jakiś ładny, ciepły brąz - już 2 lata prawie

A któraś z Was pisała o cardio z Jillian - mogłybyście mi polecić jakieś konkretne, bo po wpisaniu w google pokazuje mi kilka i nie wiem, które jest najfajniejsze

A w ogóle to witam wszystkich
Dziś miałam być po 17, ale pojechałam na uczelnię na 9 i się okazało, że mam odwołane zajęcia, więc jadę na 15 dopiero
egie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:55   #1202
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Greeniee Pokaż wiadomość
A ja właśnie wczoraj się zastanawiałam nad podcięciem koncówek. Bo od czerwca zapuszczam i jeszcze nie podcinałam, więc to może byłby dobry pomysł ?? Tylko właśnie jakoś 2 cm a nie aż 8, bo aż takich długich nie mam żeby tak szaleć
Jak chcesz by wlosy szybciej rosly podcinaj koncowki co 3 miesiace. Dlatego, ze raz podcinasz mniej, wzmacniasz je. Zas po pol roku, czy nawet roku masz bardziej rozdwojone koncowki i zamiast podciac tylko konce musisz sciac dwa razy wiecej dlugosci, bo sa porozdwajane i poniszczone mocniej.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez egie Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam, póki co mam wszystkie równe i jak są wyprostowane to równo z zapięciem stanika, ale jeszcze grzywka musi odrosnąć, bo w listopadzie mi się prostej zachciało Teraz noszę się z zamiarem ścięcia w trójkąt właśnie i trochę wycieniować, bo zawsze jak mam długie to właśnie równe i już mi się nudzą, w dodatku próbuję z czarnego zejść na jakiś ładny, ciepły brąz - już 2 lata prawie
Ja mam teraz rowne Co mnie sie w ogole nie podoba!! I mam do poczatku stanika... Ledwo siegaja A byly za stanik Grzywka nawet do ramion mi nie siega

Sciecie w trojkat nie ma nic wspolnego z cieniowaniem. Trzeba tez umiec odroznic sciecie w trojkat od stopniowania i cienowania/degazowania. Odrazu mowie, ze jesli masz cienkie wlosy lub masz ich malo to tylko polecam stopniowanie, ale delikatne. Wlosy w trojkacie nie beda ladnie wygladac, wrecz jak pojedynce batyle krzakow. I co najwazniejsze przy scieciu w trojkat zazwyczaj najkrotsze wlosy sa do ramion najdluzsze do pasa... Obys nie plakala, bo tez duzo cm leci.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:11   #1203
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez egie Pokaż wiadomość

A któraś z Was pisała o cardio z Jillian - mogłybyście mi polecić jakieś konkretne, bo po wpisaniu w google pokazuje mi kilka i nie wiem, które jest najfajniejsze
Mi się najbardziej podoba Cardio 2 z Body Revolution. Trwa ok 30 min i jest dość intensywne, a przy tym niezbyt skomplikowane pod względem technicznym. Ja przynajmniej taką mam o nim opinię.
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:29   #1204
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Jak chcesz by wlosy szybciej rosly podcinaj koncowki co 3 miesiace. Dlatego, ze raz podcinasz mniej, wzmacniasz je. Zas po pol roku, czy nawet roku masz bardziej rozdwojone koncowki i zamiast podciac tylko konce musisz sciac dwa razy wiecej dlugosci, bo sa porozdwajane i poniszczone mocniej.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Ja mam teraz rowne Co mnie sie w ogole nie podoba!! I mam do poczatku stanika... Ledwo siegaja A byly za stanik Grzywka nawet do ramion mi nie siega

Sciecie w trojkat nie ma nic wspolnego z cieniowaniem. Trzeba tez umiec odroznic sciecie w trojkat od stopniowania i cienowania/degazowania. Odrazu mowie, ze jesli masz cienkie wlosy lub masz ich malo to tylko polecam stopniowanie, ale delikatne. Wlosy w trojkacie nie beda ladnie wygladac, wrecz jak pojedynce batyle krzakow. I co najwazniejsze przy scieciu w trojkat zazwyczaj najkrotsze wlosy sa do ramion najdluzsze do pasa... Obys nie plakala, bo tez duzo cm leci.
Ja tak mam obcięte i nie narzekam
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:36   #1205
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Jak chcesz by wlosy szybciej rosly podcinaj koncowki co 3 miesiace. Dlatego, ze raz podcinasz mniej, wzmacniasz je. Zas po pol roku, czy nawet roku masz bardziej rozdwojone koncowki i zamiast podciac tylko konce musisz sciac dwa razy wiecej dlugosci, bo sa porozdwajane i poniszczone mocniej.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Ja mam teraz rowne Co mnie sie w ogole nie podoba!! I mam do poczatku stanika... Ledwo siegaja A byly za stanik Grzywka nawet do ramion mi nie siega

Sciecie w trojkat nie ma nic wspolnego z cieniowaniem. Trzeba tez umiec odroznic sciecie w trojkat od stopniowania i cienowania/degazowania. Odrazu mowie, ze jesli masz cienkie wlosy lub masz ich malo to tylko polecam stopniowanie, ale delikatne. Wlosy w trojkacie nie beda ladnie wygladac, wrecz jak pojedynce batyle krzakow. I co najwazniejsze przy scieciu w trojkat zazwyczaj najkrotsze wlosy sa do ramion najdluzsze do pasa... Obys nie plakala, bo tez duzo cm leci.
Właśnie się zastanawiam czy podciac końcówki, ostatnio przed sylwestrem byłam :p ale w porządku te włosy wyglądają, na razie dam im spokój ; p

Jadę dzisiaj po butki do biegania
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:42   #1206
egie
Raczkowanie
 
Avatar egie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 452
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

No włosy mam cienkie, tylko ja nie chcę mieć takiego mega trójkąta :P Może się nie znam na terminach fryzjerskich i trendach, dlatego mówię tak, a nie inaczej... ja bym poprostu chciała lekko wystopniować i żeby z tyłu nie mieć idealnie prostej linii włosów, może jakieś zaokrąglenie czy coś, ale równe mam od kilku lat i mi się już nudzą... A grzywkę to ja mam do połowy policzków i za cholerę się układać nie chce, wszystko jakieś takie oklapnięte... wrrr!!

I dziękuję za cardio, już sprawdzam

moniak85 Twoje włoski są śliczne, bym takie chciała mieć

Edytowane przez egie
Czas edycji: 2014-03-25 o 10:44
egie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:47   #1207
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez krolewnazmarcepana Pokaż wiadomość
hej widze duzo nowych nicków mam nadzieje, ze dziewczyny niektóre mnie pamiętają ))

cały czas was czytałam, gratuluje spadków wszystkich !!!, niestety nie miałam czasu sie odzywać, ćwiczenia, dzieci, jeszcze do tego coraz ładniejsza pogoda wiec my prawie cały dzien spacerujemy do tego młodsza miała urodziny, od miesiąca biega wiec jest wesoło ciągle w ruchu

ja nadal sie nie poddaje, za tydzien minie 4 miesiące moich ćwiczen, ostatnio sie nie mierzyłam wiec nie wiem jakie mam wymiary, ale waga 47,5 jest no i pokazuje zdjęcie, ostatnie z wczoraj jestem zadowolona, choć brzuch nadal sie zwija jak siadam blee :P ale juz nieduzo

postatram sie być na bieżaco choć bedzie ciężko
Ładnie widać efekty

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Wręcz przerażające Może w końcu będą białe święta
Nawet nie mów, bo już pochowałam zimowe ciuchy i buty

Ja przed świętami BN miałam włosy do zapięcia stanika i ścięłam je na boba, z przodu na długość do brody Ale to nic, jak byłam młodsza, to miałam warkocz do tyłka i wtedy ścięłam do ramion.
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 11:12   #1208
Greeniee
Raczkowanie
 
Avatar Greeniee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: brzydka Łódź :)
Wiadomości: 250
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Jak chcesz by wlosy szybciej rosly podcinaj koncowki co 3 miesiace. Dlatego, ze raz podcinasz mniej, wzmacniasz je. Zas po pol roku, czy nawet roku masz bardziej rozdwojone koncowki i zamiast podciac tylko konce musisz sciac dwa razy wiecej dlugosci, bo sa porozdwajane i poniszczone mocniej.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Ja mam teraz rowne Co mnie sie w ogole nie podoba!! I mam do poczatku stanika... Ledwo siegaja A byly za stanik Grzywka nawet do ramion mi nie siega

Sciecie w trojkat nie ma nic wspolnego z cieniowaniem. Trzeba tez umiec odroznic sciecie w trojkat od stopniowania i cienowania/degazowania. Odrazu mowie, ze jesli masz cienkie wlosy lub masz ich malo to tylko polecam stopniowanie, ale delikatne. Wlosy w trojkacie nie beda ladnie wygladac, wrecz jak pojedynce batyle krzakow. I co najwazniejsze przy scieciu w trojkat zazwyczaj najkrotsze wlosy sa do ramion najdluzsze do pasa... Obys nie plakala, bo tez duzo cm leci.
Dzięki za rady Wiesz człowiek zawzięty, to nie chciałam obcinać Mam gęste włosy i jak tam teraz patrzę na nie to znalazłam tylko kilka rozdwojonych więc na szczęście od czerwca aż tak źle im się nie wiedzie Nie mam ich wycieniowanych, co do długości to różnią się tak cm. Więc u mnie trójkąt nie wchodzi w grę, tylko podcięcie końcówek minimalnie.
__________________
Your life does not get better by CHANCE, it gets better by CHANGE!
15.08. 2011 - 54
15.08. 2012 - 45
15.08. 2013 - 45
Od czerwca 2013 zapuszczam włosy !
Od 25.02.2014 rzeźba z Mel B
Greeniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 11:40   #1209
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
A w ogole dzis obcielam wlosy lacznie okolo 8 cm, a mialo byc 3 cm
Jakos moze to przezyje, zawsze mialam sciete w trojkat co opytycznie wydluzalo moje wloski i mialam za zapiecie juz stanika, a teraz mam do poczatku stanika i to jeszcze wszystkie rowno obciete bez efektu trojkata
O takich długich w trójkąt właśnie marzę... Także małe 5 lat i może będę miała . Śmiałam się do mojego męża w weekend, że przed 40-tką zrobię się dla niego takim Fit Kociakiem z długimi, ciemnymi włosami .

A w ogóle to temat facetów, mężów, dzieci to przewija się co jakiś czas, nie? Całkiem niedawno pisałam tez już na ten temat
Wyszłam za mąż jak miałam 20 lat (przed ślubem znaliśmy się 2 lata bez wspólnego zamieszkania), po 6 latach urodziliśmy sobie dzidziusia, w tym roku mamy 14 rocznicę ślubu i takiej kolejności ani żadnej decyzji bym nie zamieniała na inną. Kilka lat po ślubie jeszcze sobie poszaleliśmy, wyjazdy, imprezy (oczywiście wspólne ), później małe 2 lata starania o dziecko i po 6 latach małżeństwa udało się. Bardzo jestem szczęśliwa w swoim małżeństwie i ogólnie lubię swoją rodzinkę i klimaty panujące u nas (czasami się boję, że jest takie fajne wszystko.... Tylko z drugiej strony przecież nie będę siedziała i się zamartwiała kiedy coś złego się wydarzy...).

Wczorajszy trening:
- rozgrzewka Mel,
- Tiffany boczki,
- 110 przysiadów z plecakiem 7 kg
- tabata z Fitappy,
- 1 min. plank,
- rozciąganie
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:20   #1210
milenka_p
Raczkowanie
 
Avatar milenka_p
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 201
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Pokaż wiadomość
Witam kobity



Jejku moja tez taka zbuntowana, ale ona tak od urodzenia ma
Milenka powiedz mi jak u Was z tymi sprawami? tzn nocnikowymi.
Moja jeszcze nie ma 2,5 roku, dopiero w sierpniu, więc licze że szybko zalapie bo w czerwcu na wakacje jedziemy i nie mam zamiaru pieluch brać. "cienkie" sprawy ładnie woła na nocnik ale "grube" gdzie popadnie a najlepiej do majtek już pomału tracę cierpliwość bo uczymy ją 2 miesiące.
Jeśli chodzi o nocnik to mieliśmy dwa podejścia. Pierwsze jakoś ze 2 miesiące przed drugimi urodzinami, Antek zaczął sygnalizować jak robił do pieluszki więc spróbowaliśmy bez, ale po 2 tyg wróciliśmy do pieluch. Potem drugie podejście zakończone sukcesem odbyło się jak Młody miał 2 latka i miesiąc. Szybko załapał. Oczywiście były wpadki - cienkie i grube :P ale ze 3 tyg i już było ok. Tylko raz na jakiś czas się jeszcze zapominał, ale to już tylko z sikaniem.Obecnie próbujemy powoli odpieluchowania nocnego, ale jak narazie z marnym skutkiem. Nie wiem, czy wysadzać go w nocy na śpiocha czy czekać aż będzie wytrzymywał do rana...
milenka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:24   #1211
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Tutaj nawet rozmowy o pieluchach są, do czego to doszło
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 12:27   #1212
milenka_p
Raczkowanie
 
Avatar milenka_p
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 201
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Tutaj nawet rozmowy o pieluchach są, do czego to doszło
Życie, życie...
Jedni są na etapie matury, a inni na etapie odpieluchowania dzieci
milenka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:44   #1213
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez krolewnazmarcepana Pokaż wiadomość
hej widze duzo nowych nicków mam nadzieje, ze dziewczyny niektóre mnie pamiętają ))
no i pokazuje zdjęcie, ostatnie z wczoraj jestem zadowolona, choć brzuch nadal sie zwija jak siadam blee :P ale juz nieduzo
Ja pamiętam świetnie Ci schodzi ten brzuszek, gratuluję

Melduję dziś:
Jilllian 6 week 6 pack
Xhit: nogi MC, cardio
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:57   #1214
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez milenka_p Pokaż wiadomość
Życie, życie...
Jedni są na etapie matury, a inni na etapie odpieluchowania dzieci
Rozumiem, że to nie do mnie było odnośnie tej matury
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:11   #1215
milenka_p
Raczkowanie
 
Avatar milenka_p
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 201
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Nie Celestia, tak ogólnie. Bo jak już zdążyłam zauważyć rozstrzał wiekowy tutaj jest spory, a co za tym idzie są tu dziewczyny zarówno przed maturą (a może i młodsze) mieszkające jeszcze z rodzicami, ale też i takie, które mają dom, męża (mężczyznę), dzieci... Ale taka różnorodność jest fajna Nie uważasz?
milenka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:13   #1216
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez milenka_p Pokaż wiadomość
Nie Celestia, tak ogólnie. Bo jak już zdążyłam zauważyć rozstrzał wiekowy tutaj jest spory, a co za tym idzie są tu dziewczyny zarówno przed maturą (a może i młodsze) mieszkające jeszcze z rodzicami, ale też i takie, które mają dom, męża (mężczyznę), dzieci... Ale taka różnorodność jest fajna Nie uważasz?
Taka różnica wiekowa, a wszystkie nas łączy coś wspólnego!
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:14   #1217
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez krolewnazmarcepana Pokaż wiadomość
hej widze duzo nowych nicków mam nadzieje, ze dziewczyny niektóre mnie pamiętają ))

cały czas was czytałam, gratuluje spadków wszystkich !!!, niestety nie miałam czasu sie odzywać, ćwiczenia, dzieci, jeszcze do tego coraz ładniejsza pogoda wiec my prawie cały dzien spacerujemy do tego młodsza miała urodziny, od miesiąca biega wiec jest wesoło ciągle w ruchu

ja nadal sie nie poddaje, za tydzien minie 4 miesiące moich ćwiczen, ostatnio sie nie mierzyłam wiec nie wiem jakie mam wymiary, ale waga 47,5 jest no i pokazuje zdjęcie, ostatnie z wczoraj jestem zadowolona, choć brzuch nadal sie zwija jak siadam blee :P ale juz nieduzo

postatram sie być na bieżaco choć bedzie ciężko
Ja również pamiętam . Gratuję i spadków i wytrwałości (bo to zdaje się jest tutaj najważniejsze ). A właśnie biorąc pod uwagę codzienną gonitwę czasami nie jest łatwo zorganizować taką godzinkę dla siebie... Ale wielokrotnie tez już było podkreślane: CHCIEĆ TO MÓC!
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:17   #1218
Greeniee
Raczkowanie
 
Avatar Greeniee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: brzydka Łódź :)
Wiadomości: 250
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

U mnie dzisiaj 60 minutowy trening, tego mi było trzeba

- No More Muffin Top – 10 min
- XHIT: Toned Arms Workout – 8 min
- 180 przysiadów (21/30) – 9min
- 9 Exercises For A Flat Stomach – 7 min
- Total Butt Workout – 15 min
- 7 Minute Intense Cardio Workout – 7 min -musze przyznać, że na prawdę "Intens"!
- rozciąganie – 5min
__________________
Your life does not get better by CHANCE, it gets better by CHANGE!
15.08. 2011 - 54
15.08. 2012 - 45
15.08. 2013 - 45
Od czerwca 2013 zapuszczam włosy !
Od 25.02.2014 rzeźba z Mel B
Greeniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:18   #1219
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Taka różnica wiekowa, a wszystkie nas łączy coś wspólnego!
Dokładnie
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 13:24   #1220
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez milenka_p Pokaż wiadomość
Życie, życie...
Jedni są na etapie matury, a inni na etapie odpieluchowania dzieci
A niektórzy są na obu etapach mam koleżankę która też zdaje teraz maturę i ma 2, 5 letniego syna.. nie wyobrażam sobie tego :p mieć dziecko tak wcześnie, dla mnie za rok i za 5 lat to będzie duuuuzo za wcześnie, moja dzidzia jeszcze troche poczeka
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:33   #1221
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Hej gaduły okropne !!
Nadrobić wac.. to conajmniej 30 min czytania

Ja już po ćwiczonkach.. dzisiaj było trochę lightowo:

13 min rozgrzewki z trenerkaINFO
20 min Totally Fit z Mel B
10 min ABS z Mel B
10 min pośladki z Mel B

wczoraj było:
10 min rozgrzewka z Natalią
25 min Skalpel 2
14 min ABS z Natalią
20 min Butt Excercises
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:49   #1222
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Jak już tak gadacie o dzieciach to powiedzcie mi mamuśki, co myślicie o kilkugodzinnej wycieczce dla 6latka ?? Nie będzie zmęczony? Chciałabym go do Zoo zabrać, ale najbliższe mamy w Gdańsku - a to jakieś 5h jazdy pociągiem...
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:50   #1223
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez missy7 Pokaż wiadomość
Hej gaduły okropne !!
Nadrobić wac.. to conajmniej 30 min czytania

Ja już po ćwiczonkach.. dzisiaj było trochę lightowo:

13 min rozgrzewki z trenerkaINFO
20 min Totally Fit z Mel B
10 min ABS z Mel B
10 min pośladki z Mel B

wczoraj było:
10 min rozgrzewka z Natalią
25 min Skalpel 2
14 min ABS z Natalią
20 min Butt Excercises
widze, że ćwiczysz ABS z Mel, a ja nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi na ten trening mniejsza z tym... powiedz mi lepszy jest od treningu na brzuch ?
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:53   #1224
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Nooo, ja do kościoła chodzę dwa razy do roku, czasem raz. Albo na Wielkanoc na 10 minut poświęcić jajka i na Boże Narodzenie żeby się dowiedzieć kiedy ksiądz po kolędzie będzie albo na samo Boże Narodzenie. Ale ostatnio się dowiedziałam, że moja parafia ma stronę internetową Szybko mnie w kościele nie zobaczą
To tak jak i ja ogólni to chodzę nie do mojej parafii i zawsze jak proboszcz przychodzi po kolędzie to się sapie o to, że my nie do tego kościoła chodzimy Bóg jest wszędzie ten sam, tylko pieniądze nie wpadają do odpowiedniej kieszeni

Cytat:
Napisane przez krolewnazmarcepana Pokaż wiadomość
hej widze duzo nowych nicków mam nadzieje, ze dziewczyny niektóre mnie pamiętają ))

ja nadal sie nie poddaje, za tydzien minie 4 miesiące moich ćwiczen, ostatnio sie nie mierzyłam wiec nie wiem jakie mam wymiary, ale waga 47,5 jest no i pokazuje zdjęcie, ostatnie z wczoraj jestem zadowolona, choć brzuch nadal sie zwija jak siadam blee :P ale juz nieduzo
Ja też pamiętam, super ci się ciałko zmienia


Ja dzisiaj zrobiłam sobie interval power walk/jog, a teraz wcinam ravioli z barszczem czerwonym
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 13:59   #1225
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez egie Pokaż wiadomość
No włosy mam cienkie, tylko ja nie chcę mieć takiego mega trójkąta :P Może się nie znam na terminach fryzjerskich i trendach, dlatego mówię tak, a nie inaczej... ja bym poprostu chciała lekko wystopniować i żeby z tyłu nie mieć idealnie prostej linii włosów, może jakieś zaokrąglenie czy coś, ale równe mam od kilku lat i mi się już nudzą... A grzywkę to ja mam do połowy policzków i za cholerę się układać nie chce, wszystko jakieś takie oklapnięte... wrrr!!

I dziękuję za cardio, już sprawdzam

moniak85 Twoje włoski są śliczne, bym takie chciała mieć
Ja tez miałam prosta linie włosów jakieś 2 lata temu stopniowo je cieniowalam aż jesienią zrobiłam dosyć ostre V nie wiem które zdjęcie widziałaś, domyślam sie ze z dzisiejszego postu, a tam wyglądały nijak bo wiatr wiał i dziwnie sie układały. Żałuje, ze jesienią zrobiłam sobie ombre bo dziewczyna mu złe zrobiła i zniszczyło mi to włosy...

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Taka różnica wiekowa, a wszystkie nas łączy coś wspólnego!
No właśnie ile macie lat, jeśli to nie tajemnica? ja 29
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 14:02   #1226
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Jak już tak gadacie o dzieciach to powiedzcie mi mamuśki, co myślicie o kilkugodzinnej wycieczce dla 6latka ?? Nie będzie zmęczony? Chciałabym go do Zoo zabrać, ale najbliższe mamy w Gdańsku - a to jakieś 5h jazdy pociągiem...
Może troszkę go wymęczyć ale myślę też, że może mieć super frajdę. Tym bardziej jeśli np. często nie jeździ pociągiem . A w Zoo powinno się podobać . Chociaż tak sobie teraz myślę, że 5h to trochę sporo... Zależy też dużo od dziecka...

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
No właśnie ile macie lat, jeśli to nie tajemnica? ja 29
Również już było gdzieś pewnie końcówka II części...
Ja w tym roku 35.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 14:03   #1227
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Killer zrobiony. Jakas taka jestem wypompowana, w ogole mi sie nie chcialo cwiczyc.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 14:06   #1228
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
widze, że ćwiczysz ABS z Mel, a ja nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi na ten trening mniejsza z tym... powiedz mi lepszy jest od treningu na brzuch ?
Próbowałam obu.. ale jakoś lepiej ćwiczy mi się ABS niż ten tradycyjny brzuch
Polecam również super trening ABS 14 minutowy Natalia Gacka (Jest to ABS który ćwiczę najczęściej)
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 14:17   #1229
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez milenka_p Pokaż wiadomość
Życie, życie...
Jedni są na etapie matury, a inni na etapie odpieluchowania dzieci
My jeszcze właśnie na tym etapie

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Ja tez miałam prosta linie włosów jakieś 2 lata temu stopniowo je cieniowalam aż jesienią zrobiłam dosyć ostre V nie wiem które zdjęcie widziałaś, domyślam sie ze z dzisiejszego postu, a tam wyglądały nijak bo wiatr wiał i dziwnie sie układały. Żałuje, ze jesienią zrobiłam sobie ombre bo dziewczyna mu złe zrobiła i zniszczyło mi to włosy...

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


No właśnie ile macie lat, jeśli to nie tajemnica? ja 29
Ja mam 23

Dzisiaj poćwiczone:
-Rozgrzewka Mel B
-Brzuch Mel B
-Pośladki Mel B
-23 minuty cardio

Moniak widzę, że to samo województwo
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 14:28   #1230
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część III

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość

Ja mam 23

Moniak widzę, że to samo województwo
Tak jesteś z samych Kielc? Ja z okolic
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 19:04:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.