Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 14:54   #2551
estee_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jeśli ktoś z Was zdeyduje się na laser w salonie Laser de lux z checią odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości . Robiłam bikini i pachy teraz robie nogi.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-23 o 17:30
estee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 08:08   #2552
eumo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak postanowiłam, tak uczyniłam. Jestem po pierwszej depilacji pach. Zdecydowałam się na gabinet Depilatorium w Łodzi. Mają tam laser Vectus. Zabieg oceniam bardzo pozytywnie. Kosmetyczka udzieliła mi profesjonalnej informacji, odpowiedziała na zadane pytania. Najpierw zrobiła próbę, a po ok.10 minutach, gdy nie było żadnej negatywnej reakcji zmierzyła poziom melaniny i przeprowadziła zabieg. Trwał krótko, bo powierzchnia depilacji była niewielka. Czułam się bardzo komfortowo, nie było żadnego bólu, jedynie bardzo delikatne ukłucia. Jestem tydzień po zabiegu, więc na razie nie mogę podzielić się efektami, ale mam nadzieję, że niedługo je zobaczę.
eumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 15:54   #2553
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, która z Was polecała jakiś czas temu Vectusa w Dąbrowie Górniczej? Bo ja bym tam chciała iść, ale nie pamiętam nazwy gabinetu, a znaleźć tego posta nie mogę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 16:50   #2554
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was polecała jakiś czas temu Vectusa w Dąbrowie Górniczej? Bo ja bym tam chciała iść, ale nie pamiętam nazwy gabinetu, a znaleźć tego posta nie mogę
Corii ja polecałam choć już dawno to chyba pisałam ale nadal tam chodzę bo jestem bardzo zadowolona Ten gabinet nazywa się Vanilla Laser. Nie chcesz już robić LS?
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 16:57   #2555
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Corii ja polecałam choć już dawno to chyba pisałam ale nadal tam chodzę bo jestem bardzo zadowolona Ten gabinet nazywa się Vanilla Laser. Nie chcesz już robić LS?
O, dziękuje! Nie liczyłam na tak szybki odzew
To sprawdze ceny i bede sie umawiac tam, tylko grudzien albo styczeń. Chciałam poczekać az na łydkach odrosna jeszcze bardziej, bo az tak duzo ich nie ma,mimo ze mineło pol roku od ostatniego zabiegu, przewaznie jasne i najwiecej pod kolanem, a tak to pojedyńcze. A 3 sesje na LS miałam na nich. Nie chcę juz tam jednak, bo LS nie wyłapie mi tych jasnych włosków, a Vectus mierząc poziom melaniny może dac rade na wyższych obrotach nie parząc mi skóry. I pachy chciałam tam tez zrobić, bo mimo 6 zabiegów na LS, po bokach tu i ówdzie odrastaja. Bikini tez chciałam poprawic po 6 razach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 00:33   #2556
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny a czy taki zabieg boli?? Bo słyszałam że tak i że to zależy wszytsko od zabiegu, itd... Opiszcie jakieś wrażenia z samego zabiegu
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 11:16   #2557
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy taki zabieg boli?? Bo słyszałam że tak i że to zależy wszytsko od zabiegu, itd... Opiszcie jakieś wrażenia z samego zabiegu
...
Kochana,cały wątek jest o tym...poczytaj..Jedne osoby boli bardziej,inne mniej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 17:55   #2558
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy Vectus usuwa też te troszkę jaśniejsze włoski (np na kolanach)? I jak z efektami, potrzebny zabieg przypominający co jakiś czas? Jestem po średnio 6-8 depilacjach na łydki, bikini i pachy. Lydki ok, tylko kilka włosków na krzyż (tylko na kolanach tych białych nie dało się trwale usunąć), pachy jeszcze muszę powtórzyć, bikini niby było ok, ale okolica łonowa znowu odrasta. Wydaje mi się, że 8 zabiegów na daną część ciała to dużo. Może znaczenie ma to, że w międzyczasie dwa razy byłam w ciąży a hormony moga jakoś wpływać na powtórny odrost, no ale ile można to poprawiać.
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 11:30   #2559
askapencak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hejka
Jestem po pierwszej depilacji na strefy pachy bikini łydki. Koleżanka też poleciła mi salon Laser DeLux ( ale w Toruniu ) nie mam żadnych zastrzeżeń bikini mnie trochę bolało - ale do zniesienia. Pachy i łydki zupełnie bezboleśnie ) teraz tylko czekam na efekty. Polecam
askapencak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:34   #2560
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

co sądzicie o zakupie zabiegów poprzez groupon? czy jest spore ryzyko czy jednak się opłaca? 20 zabiegów za 399 zł to chyba bardzo tanio?
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:58   #2561
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ide w poniedzialek do Beautymed w Warszawie. 200zl za lydki w promocji 50%

Czaje sie od dawna wiec czas sprobowac.
Maja pakiety po 4 zabiegi i tak np bikini brazylijskie 1350zl, posladki 900, lydki 1200, kolana 750, uda 1800.
Wszedzie tak rozbijaja partie ciala?
Co powiecie o cenach? Warto czy szukac dalej?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Xox z tego co sledze watek to gruppona wszyscy odradzaja
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 10:23   #2562
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
co sądzicie o zakupie zabiegów poprzez groupon? czy jest spore ryzyko czy jednak się opłaca? 20 zabiegów za 399 zł to chyba bardzo tanio?
Nie ryzykowałabym z grouponem, czasami chyba lepiej zapłacić więcej a mieć pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze.

Moja koleżanka też byłam na depilacji bikini z gruponem za "grosze" i nie polecała

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ide w poniedzialek do Beautymed w Warszawie. 200zl za lydki w promocji 50%

Czaje sie od dawna wiec czas sprobowac.
Maja pakiety po 4 zabiegi i tak np bikini brazylijskie 1350zl, posladki 900, lydki 1200, kolana 750, uda 1800.
Wszedzie tak rozbijaja partie ciala?
Co powiecie o cenach? Warto czy szukac dalej?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Xox z tego co sledze watek to gruppona wszyscy odradzaja
Jak w promocji to cena za łydki całkiem fajna, ale te ceny pakietowe to wydają mi się niektóre dość wysokie. Tylko to jest Warszawa ja porównuje z Rzeszowem więc może dlatego taka różnica?
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:31   #2563
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Znalazlam jeszcze inna oferte w Warszawie za 250 lydki i kolana, ale juz vhyba nie bede zmieniac. Oczywiscie chodzi o Vectus
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:33   #2564
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
co sądzicie o zakupie zabiegów poprzez groupon? czy jest spore ryzyko czy jednak się opłaca? 20 zabiegów za 399 zł to chyba bardzo tanio?

Ja bym się bała, bo zazwyczaj z 300 zł to jeden zabieg kosztuje.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 11:56   #2565
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, hej
Przypadkiem trafiłam na to forum i pomyślałam, że podzielę się moimi spostrzeżeniami o depilacji.

Do tej pory byłam na dwóch zabiegach- pakietach: pachy, bikini, uda, łydki, kolana po prostu całe nogi
W pakiecie płaciłam za to 1000 zł, czyli dużo taniej niż gdyby to rozbijać i robić zabiegi oddzielnie.
Zacznę od tego, że chyba pół roku "przygotowywałam się" aby wybrać odpowiedni laser i gabinet.
Przeszukałam chyba wszystkie fora i filmiki o depilacji i wybrałam laser Light Sheer.
Jest to sprzęt medyczny, prawdziwy, skuteczny laser niszczący mieszki włosowe. Dostęp do takiego sprzętu ma tylko lekarz. Podkreślam to, bo chcę Was przestrzec przed zabiegami u kosmetyczek na IPLach. Koleżanka chodziła i rzeczywiście, włosy szybko wypadały po zabiegu ale za jakiś czas odrastały w tych samych ilościach. Po laserze medycznym to się nie stanie.
Nie robię tu żadnej reklamy, nie podaję gabinetu, bo Light Sheer to tylko nazwa firmy produkującej lasery. Modeli jest sporo i lekarze wybierają jakie im bardziej pasują.
Dobra, przechodząc do rzeczy, przed zabiegami smarowałam się maścią znieczulającą. Nazywa się Emla, kosztuje ok 100 zł, to sporo ale jest skuteczna. Skóra drętwieje podobnie jak po zastrzyku znieczulającym u dentysty. Nie powiem żeby po niej zabieg zupełnie nie bolał, bo bikini i pachy bolą konkretnie, za to podczas depilacji całych nóg prawie przysypiałam. Nie czułam nawet dyskomfortu.
Co do efektów. Po 1,5 roku stwierdzam, że mam przynajmniej 50% włosów mniej, chyba nawet 60% nie da się tego policzyć . Wybiorę się na pewno na jeszcze jeden taki pakiet i zobaczę co dalej.
Najlepiej widać to na nogach, mam dosłownie łyse placki gdzieniegdzie przetykane włoskami
Wiecie, że od ponad roku nie używałam depilatora? Kurcze jaka ulga, golę się zwykłą maszynką gdzieś raz w tygodniu
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 18:06   #2566
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Nie ryzykowałabym z grouponem, czasami chyba lepiej zapłacić więcej a mieć pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i dobrze.

Moja koleżanka też byłam na depilacji bikini z gruponem za "grosze" i nie polecała

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------


Jak w promocji to cena za łydki całkiem fajna, ale te ceny pakietowe to wydają mi się niektóre dość wysokie. Tylko to jest Warszawa ja porównuje z Rzeszowem więc może dlatego taka różnica?
różnica w cenie ogromna i się zastanawiam czy warto… dlaczego Twoja koleżanka nie polecała? obłsuga była nieprofesjonalna czy zero różnicy po zabiegu?
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:51   #2567
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mogę i ja dołączyć
Przestudiowałam ten i kilka inych wątków na wizażu i nie wiem co zrobić
Nie wiem na jaki laser się zdecydować czy na Light Sheer czy na Vectusa
Od zawsze robię wąsik i pachy woskiem... ale o ile włoski pod pachami są coraz bardziej rzadsze to wąsik zawsze odrasta
Dlatego stwierdziłam, że czas najwyższy weliminować to paskudztwo (choć wąsik nie jest wcale jakiś widoczny, nie mam czarnych grubych włosów, jednak bardzo mi on przeszkadza..) i zdecydowałam się na Vectusa, bo ma ponoć nasadkę chłodzącą a Light Sheer takiej nie posiada jak i któraś z Was moje drogie pisała , że Emli przy Light Sheer nie wolno stosować
i jak ja uwielbiam sobie robić depilację woskiem pod pachami, tak wąsika nienawidzę robić, tak mnie boli więc bardziej podchodzi mi Vectus z możliwością użycia maści Emli(używała jej któraś z Was robiąc wąsik???) albo nasadki chłodzącej
ale znowu doczytałam, że kilka dziewczyn nie widzi praktycznie żadnych rezultatów robiąc wąsik na Vectusie (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681482&page=5)
Dziewczyny proszę doradźcie co mam wybrać...

aha jeszcze zastanawiam się nad odstępami Poniżej info ze strony producenta Vertusa:
Zalecane odstępy pomiędzy zabiegami:
twarz – 4 tyg,
ramiona – 4-6 tyg,
bikini – 4-6 tyg,
plecy – 8-10 tyg,
nogi – 8-10
Czy twarz faktycznie 4 tyg? według tego wątku najlepiej 6-8 tyg ..
z góry dziękuję za wszystkie odp

Edytowane przez ewcik
Czas edycji: 2014-11-30 o 18:56
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 16:34   #2568
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po pierwszym zabiegu Vectusem. Robilam lydki. Bezpolesnie nie bylo, ale na pewno mniej bolalo niz depilator. Co ciekawe kobitka twierdzi ze na drugi zabieg powinnam przyjsc za 6 tygodni a to chyba zdecydowanie za szybko???
Zabieg trwal pol godziny, jak za bardzo bolalo to pani dluzej przytrzymywala chlodzenie. Generalnie znosnie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:11   #2569
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja jestem już po 4 zabiegach na bikini i 3 zabiegach na łydki Light Sheerem i powiem Wam ze efekty mam świetne! na bikini sądze że wypadło już około 70-80% włosów, na łydkach trochę mniej ale i tak jestem mega zadowolona
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 17:18   #2570
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zabiegu Vectusem. Robilam lydki. Bezpolesnie nie bylo, ale na pewno mniej bolalo niz depilator. Co ciekawe kobitka twierdzi ze na drugi zabieg powinnam przyjsc za 6 tygodni a to chyba zdecydowanie za szybko???
Zabieg trwal pol godziny, jak za bardzo bolalo to pani dluzej przytrzymywala chlodzenie. Generalnie znosnie
robiłaś wcześniej Light Sherrem?
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:23   #2571
rudadziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny emla jest światłouczulająca więc to nie ma znaczenia czy zabieg był LS czy Vectusem. Nie powinno się jej używać bo może dojść do poparzenia... nasadka od LS też chłodzi jak przy Vectusowej głowicy. Wydaje mi się, że zabiegi powinno się robić w odstępach od 6-8 tyg przy tych większych obszarach. Zresztą to chyba kwestia indywidualna... jednej z nas włosy odrosną przez noc, a druga w tym samym miejscu musi poczekać tydzień...
rudadziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:29   #2572
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
robiłaś wcześniej Light Sherrem?
Nie. Tylko IPL ale wiemy juz ze to male oszustwo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:29   #2573
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja za każdym razem przy Light Sheer używałam Emli. Nakładałam w domu i jak przychodziłam pani przeprowadzająca zabieg po prostu oczyszczała skórę. Nigdy nie miałam żadnej reakcji.
Na pachy i bikini chodziłam co 1,5 miesiąca za to drugi zabieg na nogi miałam po bitych dwóch miesiącach, bo prędzej prawie nie było na nich włosów.
Tak jak pisałyście, nie ma dokładnych ram czasowych, każdej inaczej rosną włosy.

Moja mama na wąsiku była trzy razy. Pierwsze dwa były w odstępie 6-7 tygodni, (nie pamięta dokładnie), trzecim razem była już w kolejnym sezonie. Zostało jej kilka włosków, ja bym tego nie ruszała ale mam się wybiera jeszcze raz. Myślę, że to będzie ostatni.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez rudadziunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny emla jest światłouczulająca więc to nie ma znaczenia czy zabieg był LS czy Vectusem. Nie powinno się jej używać bo może dojść do poparzenia... nasadka od LS też chłodzi jak przy Vectusowej głowicy. Wydaje mi się, że zabiegi powinno się robić w odstępach od 6-8 tyg przy tych większych obszarach. Zresztą to chyba kwestia indywidualna... jednej z nas włosy odrosną przez noc, a druga w tym samym miejscu musi poczekać tydzień...
Te nakładki chłodzące rzeczywiście robią jakąś różnicę?
Sama nazwa "chłodzące" mnie jakoś nie przekonuje. "Mrożące" bardziej by mnie uspokoiło
Jak po Emli ból momentami był okropny to nie wiem czy coś takiego może działać? Ciekawe.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:29   #2574
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

to musi strasznie boleć ten ls. ja się w żaden sposób nie znieczulalam. Czułam ciepło w czasie strzału ale od razu było chłodzone. Niektóre miejsca bolały bardziej item kosmetolog strzelał z większymi przerwami, skóra była porządnie "znieczulana" zimnem
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:00   #2575
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W sumie każdy ból do jest przeżycia. U dentysty tez czasem boli, a żyjemy
Ja się niczym nie znieczulałam, chociaz przyznaję, momentami bolało i to całkiem mocno - najgorzej na głebokim bikini na samym początku, jak było dużo włosów jeszcze. Ale dałam radę. Nie pomyśłałam o znieczuleniu. Pod pachami bolało w zagłębieniu - na węzłach chłonnych głównie.
Zas na łydkach nic mnie nie bolało.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-12-01 o 21:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 07:19   #2576
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W sumie każdy ból do jest przeżycia. U dentysty tez czasem boli, a żyjemy
Ja się niczym nie znieczulałam, chociaz przyznaję, momentami bolało i to całkiem mocno - najgorzej na głebokim bikini na samym początku, jak było dużo włosów jeszcze. Ale dałam radę. Nie pomyśłałam o znieczuleniu. Pod pachami bolało w zagłębieniu - na węzłach chłonnych głównie.
Zas na łydkach nic mnie nie bolało.
Dokładnie. To jest tylko chwilowy ból, szybko znika. Mnie tez najbardziej bolały delikatne okolice bikini głębokiego na samym początku jak było dużo włosków. Teraz to czysta przyjemność. Pachy nic nie bolały i łydki też.
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 09:08   #2577
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zgadzam się, dla mnie kwestia bólu nie powinna być w ogóle brana pod uwagę kiedy wybiera się laser.
Poboli przez chwilę i po sprawie, to nie poród, który może trwać wiele godzin
Najważniejsze żeby laser był skuteczny a każdy kolejny zabieg jest wtedy mniej bolesny.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:27   #2578
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem już po 4 zabiegach na pachy Light Sheerem w Estetimed w Warszawie. Wcześniej naczytałam się, że trzeba mieć ciemne włosy, aby zabieg był skuteczny, a moje nie są aż tak ciemne. Poszłam jednak na konsultacje i kosmetolog stwierdziła, że włosy "nadają się". I nie żałuje decyzji, teraz jestem jeszcze przed 5 zabiegiem, a włosów mam tak mało, że praktycznie ich nie widać. Ból niestety jest, ale da się wytrzymać. Miałam nakładany również jakiś żel, który miał trochę zniwelować ból, jednak ja wielkiej różnicy nie zauważyłam.
Teraz będę zbierała pieniądze i mam nadzieje, ze w przyszłym roku zacznę zabiegi na bikini. Już nie mogę się doczekać kiedy zapomnę na dobre o maszynce. Za pachy płaciłam 190zł za zabieg, ale jak kupuje się wszystkie zabiegi z góry to wychodzi taniej.
Z doświadczeń mojej koleżanki - nie warto korzystać z depilacji IPL, moja koleżanka kupiła serie zabiegów na grouponie w Białymstoku, jest już po wszystkich zabiegach a włosy jak rosły tak rosną :/czyli kasa wyrzucona w błoto. Nie wiem czy to wina IPL czy tego, że to było w groupona. Ja na Light sheer nie mogę narzekać No i zauważyłam różnice w cenach tych zabiegach w Białymstoku i w Warszawie :/ taniej mi wychodziło jeździć do Warszawy, niż robić na miejscu w Białymstoku z tego co się orientowałam.
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:53   #2579
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasioola Pokaż wiadomość
Ja jestem już po 4 zabiegach na pachy Light Sheerem w Estetimed w Warszawie. Wcześniej naczytałam się, że trzeba mieć ciemne włosy, aby zabieg był skuteczny, a moje nie są aż tak ciemne. Poszłam jednak na konsultacje i kosmetolog stwierdziła, że włosy "nadają się". I nie żałuje decyzji, teraz jestem jeszcze przed 5 zabiegiem, a włosów mam tak mało, że praktycznie ich nie widać. Ból niestety jest, ale da się wytrzymać. Miałam nakładany również jakiś żel, który miał trochę zniwelować ból, jednak ja wielkiej różnicy nie zauważyłam.
Teraz będę zbierała pieniądze i mam nadzieje, ze w przyszłym roku zacznę zabiegi na bikini. Już nie mogę się doczekać kiedy zapomnę na dobre o maszynce. Za pachy płaciłam 190zł za zabieg, ale jak kupuje się wszystkie zabiegi z góry to wychodzi taniej.
Z doświadczeń mojej koleżanki - nie warto korzystać z depilacji IPL, moja koleżanka kupiła serie zabiegów na grouponie w Białymstoku, jest już po wszystkich zabiegach a włosy jak rosły tak rosną :/czyli kasa wyrzucona w błoto. Nie wiem czy to wina IPL czy tego, że to było w groupona. Ja na Light sheer nie mogę narzekać No i zauważyłam różnice w cenach tych zabiegach w Białymstoku i w Warszawie :/ taniej mi wychodziło jeździć do Warszawy, niż robić na miejscu w Białymstoku z tego co się orientowałam.
...
''wina'' ipl'a..ipl to nie jest laser.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 13:24   #2580
Mikka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć wszystkim , już od jakiegoś czasu śledzę temat depilacji laserowej, bo sama chciałam wykonać taki zabieg. Po przeczytaniu różnych artykułów zdecydowałam się na zabieg laserem diodowym (w grę wchodzi oczywiśie kwestie bezpieczeństwa, szybkość i efekt). Szukałam w swojej okolicy gabinetu (Jelenia Góra), gdzie ktoś ma doświadczenie w tego typu zabiegach i mój wybór padł na gabinet lekarski (dr Wilk). Jestem już po dówch zabiegach depilacji (nogi, bikini i pachy) i widzę, że włosków jest znacznie mniej. Bałam się bólu w okolicy bikini i pach, ponieważ mam bardzo niski prób bólu, ale dostałam receptę na maść znieczulającą, dzięki czemu przeżyłam te zabiegi. Na nogach usuwanie włosków laserem boli tak samo jak tradycyjnym depilatorem. Myślę, że będę musiała jeszcze 3-4 razy powtórzyć zabieg, ale mam nadzieję, że warto Po samym zabiegu w miejscu gdzie były wloski zostały tylko czerwone plamki, które zniknęły po dwóch dniach. Skóra na nogach zaraz po zabiegu jest trochę sucha, ale zwykłe balsamy nawilżające wystarczają.
Mikka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.