Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 20:36   #31
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
będziemy wszystkie trzymać kciuki i na pewno zaliczysz wszystko na 5
dziekuję

własnie skończył mi się tusz, ale dla recenzenta i promotora do oprawy mam, a sobie wydrukuje później jak kupię tusz
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:36   #32
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm a ja zapytam się rodziców co oni o tym myślą... ja tam nie mam nic przeciwko żeby im postawić buteleczke... jedna przez całą noc na 6 osób to nawet jak sie skuszą to nic się nie stanie... chociaż i tak wiem że nie będa pili ale żeby się czuli miło to wódeczkę pewnie postawię a co! nie no naprawdę zespół to znajomi teściów więc znają się nie od dziś i wiem ze pic nie będą.. kamerzysta to samo... nie ma siły!

Akurat o znajomych, to Ja bym się bardziej obawiała niż o obcych. A jak się z teściami zechcą napić!?

Okay, tymczasem też uciekam.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:39
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:39   #33
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Akurat o znajomych, to Ja bym się bardziej obawiała niż o obcych. A jak się z teściami zechcą napić?

no własnie.. ja mam takiego wujka który lubi sobie robic toasty z orkiestrą.. i na weselu siostry przysiadł sie do nich i pół godziny była przerwa, az kolega siostry poszedł do nich żeby zaczęli grac..
a my chcemy ze wszystkim się dogadać przed żeby potem podczas wesela się nie martwić..
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:45   #34
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Akurat o znajomych, to Ja bym się bardziej obawiała niż o obcych. A jak się z teściami zechcą napić!?

Okay, tymczasem też uciekam.

kurczę no byłam na weselu tżta kuzynki- to tez znajomi naszej orkiestry i kielicha nie tknęli... ja wiem że można im zaufac. Są najlepsi w okolicy i trąbią o nich wszystkie fora okoliczne więc na pewno nie pozwolą sobie na to żeby popsuć sobie opinię... ufam im a to podstawa
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:45   #35
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

A mnie niema na liście, moge prosić o dodanie 14.08.2010 dziękuje.

Ja też mam nadzieje że moja orkiestra niebędzie mić bo jak wcześniej było wspomniane to ich praca a wpracy się niepije. Ja w orkiestrze mam 5 chłopaków ( chłopaków bo najstarszy jest w moim wieku ma 22 lata, więc chyba pić niebędą)
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:51   #36
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
kurczę no byłam na weselu tżta kuzynki- to tez znajomi naszej orkiestry i kielicha nie tknęli... ja wiem że można im zaufac. Są najlepsi w okolicy i trąbią o nich wszystkie fora okoliczne więc na pewno nie pozwolą sobie na to żeby popsuć sobie opinię... ufam im a to podstawa
to dobrze jeżli masz juz jakies doświadczenia z nimi związane to na pewno mozesz im ufac ja wolę dmuchac na zimne

szukam wlasnie w necie jakiegos fajnego cytatu lub jakies fakjne motto do podziękowań ale nic ciekawego nie ma..


jak myslicie czy w podziekowaniach mam napisac caly tytuł naukowy profesora?? prof dr hab.??

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:07
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:51   #37
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Witam
oo widze że dużo dziewczyn na sierpień

powiedzcie mi czy Wasi tz też zazdrośnicy?
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 21:03   #38
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Melduję się w nowej części

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
naliczylam nas juz 83 na liscie!!!! jakby kazda panna mloda cos pisala to by juz pewnie z dziesiata część była.. panny młode wzywamy!!!
Mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie Daty jeszcze nie mam, ale pracujemy nad tym Jak dobrze pójdzie, to w piątek jedziemy oglądać pierwszą salę
Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
ale ja się bronie 5 lutego
Wszystko będzie dobrze Będziemy mocno 3mać kciuki

A my dzisiaj ustaliliśmy przybliżoną listę gości i wyszło z dziećmi ok. 120- 130 osób Nie spodziewałam się, że aż tyle
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:05   #39
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

jestem
po moich zajeciach i zrobieniu rentgena zeba zgrzeszylam.... pojechalam z TZem na Kazimierz na zapiekanki moja dieta lezy i kwiczy...

a teraz lezymy i sie byczymy przed tv... najpierw bylo jezdzenie BMXami po rampach, przed chwila skonczyly sie mistrzostwa Europy w jezdzie figurowej, a teraz sa walki w klatce mamy roznorodny repertuar

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy Wasi tz też zazdrośnicy?
pod tym wzgledem moj TZ ma bardzo zdrowe podejscie

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość

jak myslicie czy w podziekowaniach mam napisac caly tytuł naukowy profesora?? prof dr hab.??
jak najbardziej oni wszyscy lubia obnosic sie ze swoimi tytulami

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:13
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:17   #40
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Witam
oo widze że dużo dziewczyn na sierpień

powiedzcie mi czy Wasi tz też zazdrośnicy?
mój TŻ jest o mnie zazdrosny.. no nie tak przesadnie i to nie jest chorobliwa zazdrość.. ale ciesze się z tej nutki zazdrości, poniewaz wiem że mu zalezy i on wie że musi się zawsze starać, szczególnie jak mnie ktos podrywa ale przyznam że ja jestem bardziej zazdrosna

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Wszystko będzie dobrze Będziemy mocno 3mać kciuki

A my dzisiaj ustaliliśmy przybliżoną listę gości i wyszło z dziećmi ok. 120- 130 osób Nie spodziewałam się, że aż tyle
dziekuję my będziemy mieć coś koło 100 bym chciała 90-100 ale wiadomo że ktos może odmóiwć..

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

jak najbardziej oni wszyscy lubia obnosic sie ze swoimi tytulami
to tak zrobie
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:25   #41
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Witajcie dziewuszki w nowej części
super temat!!! mi tam się podoba

kurde ale jaja, moja sala jest strasznie droga, podpisanie umowy na dniach..... może z czegoś zrezygnujemy..
ponadto orkiestra troszeńke droga, no ale jutro na żywo zobaczymy ich możliwości, może są warci swojej ceny

dekorator od 1200-2000zł jutro podpisujemy umowę, to dogadamy
i jeśli się uda to w tym tyg wszytsko będzie załatwione <juuupiii>

A PONADTO ściełam włoski hihii mam grzywkę, tzn taką dłuuuuuuższą grzywkę ciężko związać, a raczej tą grzywkę muszę ewentualnie podpinać spineczkami, dlatego jutro jade po super spineczki .......... aaaa i kupiłam lakier do włosów Megalomania jest zaje..isty!!! pachnie truskawkowo ( ja tak czuję, ale w recenzji jest napisane malinowo) i jest baaardzo mocny i ma świetny czerwony kolor- ładnie wygląda w łazience chyba jeszcze po piankę skoczę i ten drugi lakier z połyskiem <wooow>



Moj TZ jest mało zazdrowsny ale cieszy się, że już jestem "zapierścionkowana" - wiecie zaklepana i już inny mnie nie poderwie hahahahahaha

Edytowane przez Karlain
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:30
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 21:33   #42
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Witam
oo widze że dużo dziewczyn na sierpień

powiedzcie mi czy Wasi tz też zazdrośnicy?

czy ja wiem czy jest zazdrosny... jest na tyle ile trzeba ale i tak nie ma najmniejszego powodu więc się nie ujawnia najczęściej widzę jego zazdrość jak mu się śni że jestem z innym facetem to wtedy jest zazdrosny bo na żywo nie daję mu żadnych powodów! chociaż raz jak byliśmy w dyskotece to jakis koleś rzekomo za mna tanczył i tż był zazdrosny.. ja nawet tego kolesia nie widziałam a tż się dopiero w domku przyznał że poczuł zazdrość i to że kolesie się za mną oglądają na ulicy to tez on to widzi i mimo pierścionka uważa że nie moze przestać się starać w każdym razie jak juz jest zazdrosny to mówi mi to na uszko i to jest bardzo miłe bo wiem że mu zależy a nie że jakieś sceny dzikiej zazdrości..

lecę dziewczynki spać
Lain ja też miałam niby zacząć dietę ale dziś w sklepie chipsy mi same do koszyka wskoczyły
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:35   #43
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Witajcie dziewuszki w nowej części
super temat!!! mi tam się podoba

kurde ale jaja, moja sala jest strasznie droga, podpisanie umowy na dniach..... może z czegoś zrezygnujemy..
ponadto orkiestra troszeńke droga, no ale jutro na żywo zobaczymy ich możliwości, może są warci swojej ceny

dekorator od 1200-2000zł jutro podpisujemy umowę, to dogadamy
i jeśli się uda to w tym tyg wszytsko będzie załatwione <juuupiii>

A PONADTO ściełam włoski hihii mam grzywkę, tzn taką dłuuuuuuższą grzywkę ciężko związać, a raczej tą grzywkę muszę ewentualnie podpinać spineczkami, dlatego jutro jade po super spineczki .......... aaaa i kupiłam lakier do włosów Megalomania jest zaje..isty!!! pachnie truskawkowo ( ja tak czuję, ale w recenzji jest napisane malinowo) i jest baaardzo mocny i ma świetny czerwony kolor- ładnie wygląda w łazience chyba jeszcze po piankę skoczę i ten drugi lakier z połyskiem <wooow>



Moj TZ jest mało zazdrowsny ale cieszy się, że już jestem "zapierścionkowana" - wiecie zaklepana i już inny mnie nie poderwie hahahahahaha
mój też tak na pocżatku myslał. ale wyprowadziłam go z błędu.. i teraz też musi się starać.. i to jest obustronne

my zrezygnowalismy z droższej sali na rzecz tańszeij ale lepsze.. tyle że wesele w piatekk.. no i dekoratorki mieć nie będziemy, bo w sumiem nie jest nam potrzebna.. kościoł płaci sie bodajze 200 zł i jest ładnie ubrany, nawer jak kogoś wexmiemy to i tak ta kasę trzeba dac.. sala sama w sobie jest piekna a samochodzić to w takiej fajnej kwiaciarni ubieraja


co do diety to dzisiaj zakonczyłam 3 dzień bez grzeszków i jestem strasznie głodna ale i tak za pół godzinki idę spać_

wiecie dziewczynki jak mi sie miło zrobiło że TŻ sam z siebie zainteresował się zespołem i ze nie musiałam mu nic mówić

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:46
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:42   #44
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Mój maly zazdrośnik ale uciszam w nim dużego zazdrośnika jak się odzywa.
Zdrowa zazdrość ok, ale chorobliwa już nie.

Btw tz coś przebąkiwał aby wziąść szybko ślub ten to ma pomysły.. hihi
ale sie tez zdenerwowalam bo dużo znajomych mówi 'nie popełniajcie tego błędu, jesteście za młodzi..' jakby ktoś powiedział że po ślubie zero imprez, chodzenia do znajomych
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:42   #45
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Lain ja też miałam niby zacząć dietę ale dziś w sklepie chipsy mi same do koszyka wskoczyły
dobre dobre hahahahaha
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:43   #46
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

melduję się
A teraz dobranoc!
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:46   #47
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
melduję się
A teraz dobranoc!
dobranoc

zaraz pewnie tez pojde spac.
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:55   #48
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
mój też tak na pocżatku myslał. ale wyprowadziłam go z błędu.. i teraz też musi się starać.. i to jest obustronne
no ale to ze nie jest zazdrosny, nie oznacza ze sie nie stara. moj TZ do zazdrosnikow nie nalezy jednak przez cale 7,5 roku stara sie jak moze. prezenty, kwiaty bez okazji, niespodzianki itp.
wlasciwie to nie daje mu powodow do zazdrosci. potanczyc jakos zawsze chodzimy grupa i nie ma wlasciwie sytuacji zeby jakis gosciu do mnie podbil na parkiecie, bo obok jest albo TZ albo koledzy... ostatnio jak tanczylam z naszym kolega i jego dziewczyna, a podbil do mnie jakis gosciu to zostal szybko (i niezbyt kulturalnie ) splawiony przez tego kolege, ktory poczul sie w obowiazku z racji kolezenstwa przypilnowac zeby nikt mnie nie napastowal wiec TZ nawet jak sam nie moze doplinowac sytuacji to ma swoich poslancow
no i obce sa mi sytuacje, ze np. nie moge wyjsc jakos ubrana, bo zbyt sexy etc. jestem dla TZa czyms w stylu trofeum - "ja ja mam a wy sobie mozecie tylko pomarzyc... "

chyba w Walentynki zaraz po moim egzaminie rano pojedziemy na 4 dni na deske gdzies w gory (jeszcze nie wiemy gdzie) mam nadzieje, ze mi juz zadnych egzaminow nie poprzenosza na te dni. to bedzie akurat w momencie kiedy koncza sie ferie jednym wojewodztwom, a zaczynaja drugim, wiec moze troszke luzniej by bylo....
rozpoczynam modly zeby snieg sie utrzymal, a najlepiej zeby napadl nowy
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:05   #49
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Mój maly zazdrośnik ale uciszam w nim dużego zazdrośnika jak się odzywa.
Zdrowa zazdrość ok, ale chorobliwa już nie.

Btw tz coś przebąkiwał aby wziąść szybko ślub ten to ma pomysły.. hihi
ale sie tez zdenerwowalam bo dużo znajomych mówi 'nie popełniajcie tego błędu, jesteście za młodzi..' jakby ktoś powiedział że po ślubie zero imprez, chodzenia do znajomych
niektórzy mówia że małżeństwo ogranicza, ja uważam że bardziej rozwija ja i tak bez TZta praktycznie nie wychodze, a w czym problem żeby wyjść gdzieś razem jak się jest małżeństwem

lain mi nie chodzilo o to że jak nie jest zazdrosny to sie nie stara.. tylko ja lubie u mojego taką iskierkę zazdrości w oczach no i tez nie daję powodów do zazrości rzecz jasna

dobranoc

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:12
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 22:15   #50
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość


a odpowie któras mi na moje pytanie z cz. II.. moze przypomne że TŻ chce w umowie z zespołem zaznaczyc że nie piją alkoholu, a po weselu dostaja buteleczke na łebka myslicie że na takie cos mozna zrobic?
Wiesz co ja osobiście uważam, że jest to okazywanie totalnego braku zaufania do ludzi, poza tym z lekka to uwłacza ich godności.. no bo wygląda to tak jakby pijak podpisywał cyrograf na zaszycie...
Nie mniej jednak rozumiem, że są ludzie, którzy chcą mieć zagwarantowane konkretne warunki.. u nas nie było podpisywania żadnej umowy i tak swoją drogą dla wszystkich idealistek którym się wydaje, że na pewno ich orkiestra nawet jak podpisze umowe to z cała pewnościąnie tknie nawet grama...
Byłam na przygotowaniach zespołów kilku do imprezy i powiem Wam tyle... wytrzymanie cala noc z calym stadem bylo nie bylo uchlanych w trupa ludzi, nie jest mozliwe... kazdy zdrowy czlowiek musi choc lyk piwa zarzyć, zeby nie zdurniec.. nawet jesli idealistycznym mlodym dziewczynkom ktore raz w zyciu maja wesele i uwazaja ze skoro one mogly wytrzymac bez alkoholu to inni też powinni...
Jesli nie chce miec durnych sytuacji na weselu ja osobiscie odradzam takie rozwiazanie
Za pewne znajdzie sie cale stado prawie żon które zanegują moje słowa, ale uważam że pisanie czegośtakiego w umowie jak: zobowiązuje się członków zespołu do nie spożywania alkoholu w trakcie trwania przyjecia weselnego jest obrazliwe dla Was i dla nich.. obraza Was bo pokzuje ze skoro spodziewacie sie ze oni sie upiją to krótko mówiąc mierzycie ich własną miarą.. czyli sami jesteście pijakami... w co ja osobiście wątpie,
Ja ze swojej strony powiem tak... profesjonalizm profesjonalizmem ale gdyby do mnie przyszla lalunia i zażyczyła sobie podpisanai czegos takeigo... mmo calego profesjonalizmu... odmowilabym
Rozmawialam z moją wokalistką bo w sumie dośc poważnie się kolegujemy.... nawet mnie ochrzaniła, że jak przyjechaąłm do basisty z zaliczką nie wpadlam do niej nakawe.. w kazdym razie ona mi mówiła, że ludzie sie różnie zachowują...
czasem dajączasem nie dają... oni są normalni... nie piją w zasadzie nic... bo co by nie powedzieć 25 lat stażu w branży zobowiązuje... oni mają swoją markę...
I powiedziaął mi ona sama.. że wiadomo, że coś mozna się napić ale to tak delikatnie jedno piwo na pół nocy czy coś...ale nie pol litra na godzine... bo to po pierwsze koszty dla pary mlodej po drugie utrata renomy a poza tym upicie sie sprawia spadek formy grajaco spiewajacej... (ona sama nie pije bo to zle wplywa na struny glosowe - a jak patrzylam na zespol na probie przed wejsciem mlodych to tych 4 chlopa robi jej chorki dosc czesto wiec 5 osob w zasadzie spiewa....)
Moja orkiestra to poważni ludzie ja sie nie musze takimi rzeczami przejmować....
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:24
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:35   #51
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
jak myslicie czy w podziekowaniach mam napisac caly tytuł naukowy profesora?? prof dr hab.??
Pewnie, że napisać wszystko tylko Ja mam pytanie o jakie podziękowania chodzi? Umieszczasz coś takiego/tekst na końcu pracy? czy dajesz coś promotorowi?

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Lain ja też miałam niby zacząć dietę ale dziś w sklepie chipsy mi same do koszyka wskoczyły
A to akrobatki

Napisałam kolejne dwie strony pracy, to już razem mam trzy i zamiast myśleć co dalej, myślę co Ja powiem promotorowi w czwartek, żeby mi jednak zaliczył semestr. Jutro raczej nic sensownego nie stworzę, bo dziadków odwiedzimy i pewnie trochę u nich posiedzimy.

Miałam dzisiaj z TŻ obgadać cenę zespołu (tego co słuchaliśmy w sobotę), ale ma wyłączony telefon kupił sobie nową obudowę i pewnie teraz nad tym siedzi, żeby ją założyć.

Idę spać, bo dzisiaj w pracy, to głowa sama mi leciała, a miałam takie nudne rzeczy do robienia, że szok - opłata środowiskowa (tancerka i lusmarija pewnie wiedzą jakie to rozwijające zajęcie przygotowywanie danych do opłaty środowiskowej, której i tak większość ludzi nie płaci, a w urzędzie złożyć trzeba).

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-01-20 o 22:41
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 06:51   #52
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
ale nie napisałaś cz. IV
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ah zapomniałam moderarka poprawi
Dopisałam do tytułu jak i zedytowałam pierwszy post, w którym należy zawsze podawać link do poprzedniej części wątku .

Owocnego plotkowania
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:09   #53
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Witam serdecznie drogie PM 2010

Widzę wątek sie rozwija błyskawicznie juz IV część jak tak dalej pojdzie to w 2010 dojdziemy do 20 części

Ja sie musze pochwalic ze znalazłam fajnego DJ oraz swoja wymarzona sale i jutro juz jedziemy podpisac umowe Jedyny minus to ze musielismy zmienic date ślubu i zostanę żonką o tydzień pózniej czyli 14.08.2010.

Pozdrawiam wszystkie PM serdecznie a w szczególności te które zakuwaja do sesji .... Moja sie juz zaczyna od soboty
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:53   #54
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

dzień doberek moje panienki
kurczę wczoraj poszłam spać wcześnie bo mi się tak chciało a jak przyszło co do czego to nie mogłam zasnąć i gadałam sobie z tżcikiem przez telefon pół nocy, potem w nocy sie obudziłam i już byłam pełna energii i dalej mi się nie chciało no ale jakoś zasnęłam a dziś już też od rana brykam.. coś mi się w głowie poprzestawiało bo normalnie bym spała do 11 itp..

Kurczę sprawdzałam na stronie internetowej mojej parafii czy są napisane godziny w jakich czynna jest kancelaria parafialna ale ani ja ani tż nie znaleźliśmy takich informacji... myślicie że w niedziele po mszy można takie rzeczy załatwić jak zapisanie się na ślub??? ja to się nie znam bo nigdy nie załatwiałam takich rzeczy więc od razu pytam was bo kto mi lepiej podpowie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:09   #55
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dzień doberek moje panienki
kurczę wczoraj poszłam spać wcześnie bo mi się tak chciało a jak przyszło co do czego to nie mogłam zasnąć i gadałam sobie z tżcikiem przez telefon pół nocy, potem w nocy sie obudziłam i już byłam pełna energii i dalej mi się nie chciało no ale jakoś zasnęłam a dziś już też od rana brykam.. coś mi się w głowie poprzestawiało bo normalnie bym spała do 11 itp..

Kurczę sprawdzałam na stronie internetowej mojej parafii czy są napisane godziny w jakich czynna jest kancelaria parafialna ale ani ja ani tż nie znaleźliśmy takich informacji... myślicie że w niedziele po mszy można takie rzeczy załatwić jak zapisanie się na ślub??? ja to się nie znam bo nigdy nie załatwiałam takich rzeczy więc od razu pytam was bo kto mi lepiej podpowie
A wizyta duszpasterska ??
może trzeba było w trakcie kolendy coś zagadnąć i zapytać ksiedza ??
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:15   #56
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
A wizyta duszpasterska ??
może trzeba było w trakcie kolendy coś zagadnąć i zapytać ksiedza ??
w czasie wizyty duszpasterskiej mama się pytała czy już trzeba rezerwowac i ksiądz powiedział że tak żeby przyjść do kancelarii ale mama nie zapytała w jakich godzinach czynna a z racji tego że studiuję od poniedziałku do piątku to tak się zastanawiam czy w niedziele po mszy by sie nie dało pójsc...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:16   #57
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
w czasie wizyty duszpasterskiej mama się pytała czy już trzeba rezerwowac i ksiądz powiedział że tak żeby przyjść do kancelarii ale mama nie zapytała w jakich godzinach czynna a z racji tego że studiuję od poniedziałku do piątku to tak się zastanawiam czy w niedziele po mszy by sie nie dało pójsc...
No to widzisz, że problem sam się rozwiązuje
Nam ksiądz powiedizał, że z racji tego, że on nie ma jeszcze kalendarza należy przyjśćw listopadzie najwcześniej a nauki przedmałżeńskie we wrześniu
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:22   #58
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

czyli mówisz iść po mszy..
nie no tak spytałam bo ja z tżtem chodzimy rano każdy do swojego Kościoła bo dzieli nas 10km i nie chciałabym go ciągać w to i z powrotem jakbym miała nic nie załatwić ale w tak szczytnym celu na pewno go pociągne hehehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:28   #59
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
czyli mówisz iść po mszy..
nie no tak spytałam bo ja z tżtem chodzimy rano każdy do swojego Kościoła bo dzieli nas 10km i nie chciałabym go ciągać w to i z powrotem jakbym miała nic nie załatwić ale w tak szczytnym celu na pewno go pociągne hehehe
Nas dzieli 15 km.. ale to nei stanowi problemu.. TŻ przyjeżdza do mnie i idziemy do mojego kościołą, chyba, że nocujemy u niego .. no to wtedy idziemy do tamtejszego kościoła.. to żaden problem tylko kwetia umówienia się .. dizś idziemy nie na 8 osobno tylko na 12 razem i już.. co za problem ??
Slub to ślub trzeba go załątwiaćwe dwoje a co.. jeszcze sobie ksiądz pomyśli, ze Twój TZ sie go boi albo co.. od tego jesteście we dwoje, zeby wszystko załątwiaćwe dwoje.. przecież kamerzystów foto i sale też załątwiacie razem ?? chyba ??
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-01-21 o 09:29
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:43   #60
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prawie żony 2010-prawie robi wielką różnicę cz. IV

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
myślicie że w niedziele po mszy można takie rzeczy załatwić jak zapisanie się na ślub??? ja to się nie znam bo nigdy nie załatwiałam takich rzeczy więc od razu pytam was bo kto mi lepiej podpowie
my musielismy przyjsc w godzinach dyzuru proboszcza w rezultacie nasza pierwsza wyprawa zeby sie zapisac zakonczyla sie fiaskiem

ja juz dzis po uczelni. wcinam sniadanko i zabieram sie za nauke. chodz bez zagladaniu tu sie pewno nie obejdzie

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-01-21 o 09:44
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.