co lepsze do ćwiczeń ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 18:59   #1
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321

co lepsze do ćwiczeń ?


A więc mam problem zaczęłam się odchudzać chodzę na siłownie i dzięki siłowni są lepsze efekty .
Problem w tym , że chciałabym codziennie ćwiczyć ale nie moge codziennie być na siłowni i zastanawiam się co lepiej zakupić do domku

Rowerek
Twister
steper

zależy mi na zrzuceniu tłuszczyku z ud i brzucha
więc może doradzicie mi co jest lepsze i co lepiej opłaca mi się kupić .
Z góry dziękuje i pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

pomoże mi ktoś
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:28   #2
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
A więc mam problem zaczęłam się odchudzać chodzę na siłownie i dzięki siłowni są lepsze efekty .
Problem w tym , że chciałabym codziennie ćwiczyć ale nie moge codziennie być na siłowni i zastanawiam się co lepiej zakupić do domku

Rowerek
Twister
steper

zależy mi na zrzuceniu tłuszczyku z ud i brzucha
więc może doradzicie mi co jest lepsze i co lepiej opłaca mi się kupić .
Z góry dziękuje i pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

pomoże mi ktoś
Hejka ja mam w domciu rowerek zamówiłam z allegro... około 200 zł taki w sumie podstawowy.. i jeździłam na nim 40 minut to bardziej mnie bolał tyłek niż byłam zmęczona i to przy różnym obciążeniu stepper teraz mam zrobiłam wymianę z bratową na jakiś czas ;D to poćwiczę 20 minut i jestem zmęczona... zdecydowanie się na nim lepiej zmęczyłam... ważę 82kg;/ przy wzroście 170...
Twister nie wiem .. nie ćwiczyłam
a jak z siłownią ? ile ważysz i jaki wzrost? jakie efekty.. ja chcę się zapisać od listopada

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

A robisz brzuszki ? bo podobno dieta i brzuszki to wałeczki znikną ale to długa i ciężka praca mi nigdy nie udało się wytrzymać
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:42   #3
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

obecnie 83 miesiac te,u było 87:/
nie robię brzuszków chodzę na siłownie 3 razy w tyg staram się chociaż i powiem Ci dzięki siłowni straciłam boczki i mam wcięcie w tali tzn bardziej widoczne i do tego mam w domu taki pas coś typu vibra exyn czy jak to tam się pisze , ale na siłowni u mnie jest też taki fajny pas , lepszy .
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:48   #4
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
obecnie 83 miesiac te,u było 87:/
nie robię brzuszków chodzę na siłownie 3 razy w tyg staram się chociaż i powiem Ci dzięki siłowni straciłam boczki i mam wcięcie w tali tzn bardziej widoczne i do tego mam w domu taki pas coś typu vibra exyn czy jak to tam się pisze , ale na siłowni u mnie jest też taki fajny pas , lepszy .
Aj.. no to super Gratuluję .. kurcze też muszę wykupić sobie karnet póki co nie mam z kim ale będę namawiała ;D hehe
ale w sumie jak chodzisz na siłkę to masz wszystko ja na twoim miejscu jak chcesz jeszcze więcej ruchu to bym biegała jeśli masz z kim ja biegałam ale tylko przez tydzień potem koleżankom się nie chciało a mam możliwość tylko wieczorem no a sama nie pójdę.. troszkę się boję...;/ dlatego muszę koniecznie na tą siłkę... chcę wrócić do swojej wagi.. 68;D będzie ciężko rok temu tyle ważyłam.. ale brałam środki antykoncepcyjne i meridie.. bo potem chciałam schudnąć głupota..
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:54   #5
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

no ale 3 razy w tyg jak dobrze pójdzie to mało, nie lubie biegać :P i w tym jest problem wolałabym coś w domu mieć takto bym mogła się w domu przy tym pouczyć czy tv obejrzeć . Schudłam trochę i teraz brak mi znowu motywacji .... ja chciałabym do 75 na początwek później 70 i w końcu 65 chodz sądzę , że jednak mi się tyle nie uda ale przy 70 bym wyglądała jak człowiek . Tylko mam problem taki , że boczki mi ubywają a piersi sie powiększają :/ i nie wiem czemu tak jest ?!
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:41   #6
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

hmm ja z tych trzech rzeczy polecilabym stepper co prawda cwicze od niedawna ale bardzo mi przypadl do gustu czuje zmeczenie i miesnie po nim. na rowerku to jakos tak.. no nie wiem dla mnie monotonnie.. a jesli chodzi o twister to tez posiadam ale raczej sam twister nie da takich efektow jak rowerek czy stepper.
luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:58   #7
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
no ale 3 razy w tyg jak dobrze pójdzie to mało, nie lubie biegać :P i w tym jest problem wolałabym coś w domu mieć takto bym mogła się w domu przy tym pouczyć czy tv obejrzeć . Schudłam trochę i teraz brak mi znowu motywacji .... ja chciałabym do 75 na początwek później 70 i w końcu 65 chodz sądzę , że jednak mi się tyle nie uda ale przy 70 bym wyglądała jak człowiek . Tylko mam problem taki , że boczki mi ubywają a piersi sie powiększają :/ i nie wiem czemu tak jest ?!
No ja biegać też nie lubię ;D ale da się przeżyć chociaż na początku 10 15 minut dla mnie męczące lepiej już stepper jest nawet tańszy od rowerka... a myślę że więcej spala się kaloriii..... hmm moja waga wymarzona to też 65 ale to bym musiała schudnąć 17 kg.. mam nadzieję że nam się uda.. do wakacji czerwca ;> nie wiem jak to zrobić.. przede wszystkim wywrócić życie do góry nogami zmienić wszystko w żywieniu a to będzie trudne;/ ale piersi się powiększają to co źle ;P chłopak czy mąż się ucieszy pewnie chociaż ja mam 100 cm..... w biuście. to dla mnie to nic fajnego trudno dobrać ubrania ..;/ szczególnie jakieś kurtki itp.. i wizualnie jestem przez to większa chociaż koleżanki zawsze zazdroszczą.. dla mnie to nic sobie są od tak
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 08:08   #8
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Witam
ja polecam na uda stepper--u mnie efekt byl 100% -30-40minut dziennie-szczuple uda.w te wakacje,stepper zamienilam na rower i zrobily mi sie miesnie-wiec rower moze i tak ale nie dla codziennych cwiczen-np.jeden dzien w tyg.tylko rower(lub jak pogoda) a na boczki???twister mialam ale dziala tylko przy regularnym uzyciu i napewno przez dluzszy czas-ja polecam (tak jak moja instruktorka)brzuszki zwykle i skosne,wlasnie na talie.
Zycze powodzenia
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:00   #9
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Ja mam steper i bardzo mi pomogło ćwiczyłam prawie codziennie uda i brzuszek jest superdo tego dieta i 30kg spadło
__________________
BYŁO 92kg-01.04.2009
JEST 55kg i będzie
Żyje przyszłością ! A przeszłość zostawiam w tyleee z nadzieją że mnie już nie dogoni
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:17   #10
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

to zakupię sobie steper i może twistera ponieważ nie jest drogi :P
no ja mam 90 pod biustem więc też mam trochę problem z ciuchami .Ale msze Wam sie do czegoś przyznać w życiu bym nie pomyślała ze można tak szybko przytyć cały czas sobię mówiłam jeszcze kg więcej i zacznę się odchudzać jeszcze jeden kilogram aż przytyłam 18 kg ;/ już k mniej. Ale dopiero zaczęłam się odchudzać jak dostałam takiego porządnego kopa od życia .
Teraz przez chorobę dużo grzeszków było ale jak wyzdrowieje zaczynam znów siłownia i ścisła dieta i oczywiście może w pt zakupię steper zobaczymy ile w sklepie kosztuje :P ponieważ na allegro kupię już za 99zł + przesyła czyli ok 130zł . A chce ten skośnyu czyli góra dół i na boki
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 20:26   #11
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez magdzie Pokaż wiadomość
Ja mam steper i bardzo mi pomogło ćwiczyłam prawie codziennie uda i brzuszek jest superdo tego dieta i 30kg spadło

O kurcze nieźle schudłaś GRATULUJĘ:jup i: ja też chcęęęęę jak to zrobiłaś możesz więcej szczegółów podać ?
w jakim czasie? i ile dziennie ćwiczyłaś... i obciążenie jakie?? bo podobno od tego też zależy... dużo czy spala się kalorie czy mięśnie wyrabia sama nie wiem
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 09:24   #12
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

ja biorę jak idę na siłownie w tamtym roku stosowałam therma line II a teraz nie mogę ponieważ źle się czuje po tym
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:07   #13
countryhouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 99
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Ja stosowałam l-karnityne 1500 fajnie się po niej ćwiczy, miałam niesamowitego powera i odrzucało mnie po niej od słodyczy. Jeżeli chodzi o wagę to nie zmieniła się znacząco
__________________
74-73-72--70-69-68-66-65
countryhouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 21:19   #14
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

kupiłam dziś steper zobaczymy jakie efekty beda
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:10   #15
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś steper zobaczymy jakie efekty beda
jak będą jakieś efekty myślę może po 2 tygodniach zdaj raport ;D ja od jutra zaczynam 25 minut 3 razy w tygodniu stepuś ;D




gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:35   #16
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

no ja narazie tak 10-40 min dziennie zalezy ile mam czasu . No zobaczymy czy bedą wogóle jakioeś efekty :P
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:00   #17
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
no ja narazie tak 10-40 min dziennie zalezy ile mam czasu . No zobaczymy czy bedą wogóle jakioeś efekty :P

Ja wczoraj ćwiczyłam 30 minut i dzisiaj 30 będę ogólnie ćwiczyła w poniedziałki, środy, piątki i niedziele zobaczymy co z tego wyjdzie za dwa tygodnie zważę się to napiszę co dało z ćwiczeniami dietka dzisiaj ważę 80,4 Pozdrowionka
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:28   #18
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

u mnie ograniczenie jedzenia chodziłam na siłownię 3 razy w tyg ale przeziebilam się i dawno nie byłam chodz może się wybiore , stepper +lekkie ćwiczenia w domu w chwili obecniej 4kg mniej zobaczymy czy jeszcze coś spadnie dzięki steperowi . Chce żego kożystac codziennie min 10 min
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:51   #19
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Ja również polecam stepper. Ćwiczę na nim od tygodnia,codziennie po 45 minut. Jeszcze za wcześnie na efekty ale najważniejsze że czuję po nim wszystkie mięśnie i nie mogę się już doczekać na następne ćwiczenia Naprawdę wyciska pot z człowieka i o to chodzi
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 13:03   #20
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Ja ćwiczyłam właśnie wczoraj no naprawdę pot wyciska i dzisiaj mam lekkie zakwasy ... więc jutro już poćwiczę
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:32   #21
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

a ja właśnie wogóle nie mam zakwasów ;/ nawet jak bardzo długo i ciężko bym na siłowni ćwiczyła . I nie wiem czemu
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:55   #22
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez gosiafoteczki Pokaż wiadomość
O kurcze nieźle schudłaś GRATULUJĘ:jup i: ja też chcęęęęę jak to zrobiłaś możesz więcej szczegółów podać ?
w jakim czasie? i ile dziennie ćwiczyłaś... i obciążenie jakie?? bo podobno od tego też zależy... dużo czy spala się kalorie czy mięśnie wyrabia sama nie wiem

Też gratuluję i jestem pełna podziwu I podłączam się do pytań Ja mam i rowerek i stepper, ale nie mam chęci Kiedyś ćwiczyłam, ale nie długo i nie pamiętam czy jakieś efekty były. Za pół godziny wybieram się pierwszy raz na aerobik Może aerobik lepszy niż stepper, jak myślicie? Chodziłyście na aerobik? Ale i tak zacznę w takim razie używać stepperka, choć to takie monotonne i właśnie ten mój chyba nie ma regulacji obciążeń, ma tylko jeden poziom i chyba niezbyt ciężki.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 17:43   #23
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

ja na swoim stepperze ćwiczę już od 2 tygodni i mam wrażenie że nabrałam takiej lekkości,może mi się wydaje ale ważne że mam motywację do dalszych ćwiczeń
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:21   #24
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
ja na swoim stepperze ćwiczę już od 2 tygodni i mam wrażenie że nabrałam takiej lekkości,może mi się wydaje ale ważne że mam motywację do dalszych ćwiczeń
No właśnie mi się też tak wydawało, jak ćwiczyłam na tym moim, tylko mi to nie po 2 tygodniach tylko po paru minutach ćwiczeń No ale od jutra biorę się ponownie za stepper ( + aerobik i joga - aerobik polecam, w sumie aż tak bardzo się dziś nie zmęczyłam, choć mięśnie trochę czuję, ale myślałam, że będzie gorzej )
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:29   #25
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: co lepsze do ćwiczeń ?

mi wyszczuplały łydki i uda może waga nie spada ale nie pamietam kiedy ostatni raz miała takie "chude" nogi w sumie ciężko nazwać moje nogi chudymi przy wadze 83 kg;/ no ale cóż , nie widać tego po mnie , że tyle waże , jeszcze mi się piersi powiekszyły od tych ćwiczeń to już wogóle
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.