Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 15:15   #31
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez wowczyk Pokaż wiadomość
Justys fajna przygoda Ci się przytrafiła! Czasem warto podjąć odważną decyzję
Przygoda fajnaW sumie gdyby nie kolezanka z uczelni nie odpisałabym na zaproszenie. Jeszcze nie widziałam nagrania, bo mam słaby sygnał i nie odtwarza mi filimku. Ogolnie jestem zadowolona, tylko wyłapałam 3 błędy, musze zobaczyc jak to wyszło bo moze jakos tak nie zwrócił nikt na to uwagi jak mowiłam.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:33   #32
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Justyś, przeważnie dla samej siebie jesteśmy bardziej krytyczne,ale na prawdę nie masz się czym martwić, wyszło świetnie.
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:35   #33
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
Justyś, przeważnie dla samej siebie jesteśmy bardziej krytyczne,ale na prawdę nie masz się czym martwić, wyszło świetnie.
jak najbardziej popieram!!!!!
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:40   #34
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Hje kobietki, no ładnie-juz 5 część a ja nie miałam cały dzień neta. Niby coś w Netii nawaliło i to problem jakis poważniejszy był. I dopiero teraz mam
Justyś jeszcze raz gratulacje.Extra poszło
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:43   #35
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Dobra dobra Niech Wam bedzie
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:14   #36
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
Aga jutro to zrobie
dudzinka niestety juz nie pomoge my jechalismy cabrio ale sprzedalismy tydzien temu
O Aniu szkoda - takie fajne auteczko. No i BMW
Justyś fajnie, że opowiedziałaś co i jak Super mieliście ten hotel i fajnie, że mogłaś tam z TŻ pojechać

A ja dzisiaj znowu cały dzień na nogach.
I dopiero teraz z pracy wróciłam. Zaparzyłam nam herbatkę o smaku wiśni z rumem (uwielbiam takie różne herbaty kupowane na wagę). A do tego W-Zka
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:28   #37
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

no fajne Aga ale kupilsmy ja tylko zeby do slubu jechac a teraz zamienilismy na audi A4
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 17:31   #38
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Aniu a którą A4? To znaczy z którego roku. Bo my chorujemy z Grześkiem na A6 tą z tym nowym przodem wysokim. Ten nowy przód chyba jest z 2005 lub 6. Następne autko jakie sobie kupimy to pewnie będzie ta A6 - za jakieś 4 lata
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:13   #39
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość

I dopiero teraz z pracy wróciłam. Zaparzyłam nam herbatkę o smaku wiśni z rumem (uwielbiam takie różne herbaty kupowane na wagę). A do tego W-Zka
Mniam uwielbiam takie herbatki smakowe i W-Zkę

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Aniu a którą A4? To znaczy z którego roku. Bo my chorujemy z Grześkiem na A6 tą z tym nowym przodem wysokim. Ten nowy przód chyba jest z 2005 lub 6. Następne autko jakie sobie kupimy to pewnie będzie ta A6 - za jakieś 4 lata
Aga ty nie narzekaj bo już macie świetną furę


Justys to super, że mogłas tam pojechać z Tż-em! Wspaniała przygoda i mile spędzony czas

o już śnieg pada
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:45   #40
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

No własnie jaka A4? Bo my fanami jestesmy i tez teraz kupiliśmy drugą zeby tamta dac tacie P. Uwielbiam audinie
Z tego co wiem to szczepionka na zwykłą grype nie chroni w żadnym stopniu przed AH1/N1
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:47   #41
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Mehja ja nie narzekam, bo nasza "fura" jest cudowna Przestronna i ładna według nas i na razie nie mamy zamiaru jej zmieniać Ale za jakieś 4 lata....
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 19:42   #42
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Za cztery lata to bedziecie wybierac takie auto i mysleć zeby wózek sie do bagaznika zmiescil My teraz o tym pomyslelismy bo wiadomo ze nie zmienimy auta w najblizszym czasie, bo musimy zacząc wszystko od nowa po moich studiach...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:43   #43
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
I dopiero teraz z pracy wróciłam. Zaparzyłam nam herbatkę o smaku wiśni z rumem (uwielbiam takie różne herbaty kupowane na wagę). A do tego W-Zka
ja też uwielbiam różne herbatki a słodycze to już w ogóle.

właśnie wróciłam z aerobicu i nie mam siły się ruszać. Ale zimno na dworze, dobrze że samochodem byłam
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:01   #44
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez madziaciu Pokaż wiadomość
Za cztery lata to bedziecie wybierac takie auto i mysleć zeby wózek sie do bagaznika zmiescil My teraz o tym pomyslelismy bo wiadomo ze nie zmienimy auta w najblizszym czasie, bo musimy zacząc wszystko od nowa po moich studiach...
Madziu my już to autko tak wybieraliśmy
Przecież staramy się zajść w ciążę już prawie dwa lata I do naszego bagażnika - pomimo, że to sedan - mieści się wózek spokojnie i jeszcze ze dwie duże walizki wejdą
Każdy nam mówi, że sedan to samochód do bani a my nie chcemy innego. I nie ma mowy o combi bo są ohydne - wszystkie bez wyjątku. Ewentualnie jeszcze mogą być suvy - bardzo podoba nam się Q5 Audi
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:39   #45
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Aga popieram-kombi jest paskudne. A Audi A4 mam i ja i starsznie mi się podoba A jak zamienię to jedynie na A6.

Łoooo śnieg dzis znowu spadł:/ Dobrze,że niewiele go było.

O a ja tak troche weselnie żeby smutno nie było... nie wiem czy pokazywałam wam te fotkę?? chce miec takie przybranie na samochodzik ale nie białe kwiaty. Cos w tym stylu.
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:57   #46
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

A ja mam dobrą, starą 80. Czerwoną, czyli jak powszechnie wiadomo najszybszą.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:08   #47
dudzinka
Raczkowanie
 
Avatar dudzinka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O Ś
Wiadomości: 145
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Ładnie ninuska podobają mi się a ja z tym autem zdaję się na TŻ- niech on załatwia ja dobiorę tylko dekorację
__________________
Trzeba życie trzymać za mordę...krótko

trening z Ewą od 01.04.12
zumba my love od 03.01.12
dudzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:23   #48
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Ostrowczanka i tu masz rację. Mój brat ma własnie 80 i powaznie-nie ma szans nasza A4 (choc tata sadzi inaczej )

dudzinka fajnie,ze Ci sie podoba. Kazdy namawia mnie na przybranie z samych kwiatków poprzyklejanych na masce( wiecie,najczęściej to margheritki sa)A ja to widziałam na żytwo i mi sie poprostu nie podoba


Co do auta-zastanawialismy sie co by było gdyby była sytuacja,że nagle nie mamy samochodu- to stwierdziłam,że poprostu biegniemy do jakiegos komisu.Niezłe czasami furki mozna spotkać. Myslę,że nie było by problemu z wyporzyczeniem samochodu w takim miejscu.

Aaaaa pamietacie tę sprawę z moja siostrą?? To się tak skonczyło,że ten koleś powiedział,ze z nia nie pójdzie, ale PM do ślubu zawiezie jak sie umawiali. No normalnie niezły agent. Dzień przed slubem. Eh........
__________________
K.CZ. (F).


Edytowane przez ninuska
Czas edycji: 2009-11-04 o 21:27
ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:27   #49
dudzinka
Raczkowanie
 
Avatar dudzinka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O Ś
Wiadomości: 145
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Moja siostra miala cantadeski takie ciemne same na maskę przyklejone i powiem szczerze średnio mi się podobało to:/
__________________
Trzeba życie trzymać za mordę...krótko

trening z Ewą od 01.04.12
zumba my love od 03.01.12
dudzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 21:38   #50
ninuska
Zadomowienie
 
Avatar ninuska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 340
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

No ja widziałam białe margheritki na czarnej masce. Ale bardziej to mi w oczy wpadła taśma bezbarwna-tak sie skubanica swieciła. Nie ładnie to wyglądało.

Oczywiście w kółko słysze.... tak ładnie bo skromnie..... Normalnie jak jeszcze raz ktos mi powie,ze ładna ta czy tamta rzecz bo SKROMNA to chyba przestanę rozmawiac na temat tego wesela
Nie może byc duzy bukiet-tylko najlepiej to jeden kwiatek. a suknia to bez koła i na szelkach i.......... Bo żeby SKROMNA była.
No wkurza mnie to.
Oki, jutro jade do Kielc z samego rańca. Trzeba się wyspać tyle,ze nawetm mi się nie ziewa
__________________
K.CZ. (F).

ninuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:58   #51
dudzinka
Raczkowanie
 
Avatar dudzinka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O Ś
Wiadomości: 145
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez ninuska Pokaż wiadomość
No ja widziałam białe margheritki na czarnej masce. Ale bardziej to mi w oczy wpadła taśma bezbarwna-tak sie skubanica swieciła. Nie ładnie to wyglądało.

Oczywiście w kółko słysze.... tak ładnie bo skromnie..... Normalnie jak jeszcze raz ktos mi powie,ze ładna ta czy tamta rzecz bo SKROMNA to chyba przestanę rozmawiac na temat tego wesela
Nie może byc duzy bukiet-tylko najlepiej to jeden kwiatek. a suknia to bez koła i na szelkach i.......... Bo żeby SKROMNA była.
No wkurza mnie to.
Oki, jutro jade do Kielc z samego rańca. Trzeba się wyspać tyle,ze nawetm mi się nie ziewa
Ehhh trzeba być chyba głuchym na te SKROMNOŚĆ powiem Ci to co pewnie już wiesz....to Twój ślub i Twój wymarzony dzień...jedyną osobą któa ma coś do powiedzenia jest Twój chłop a rodzice jeśli finansują to też powinni brać pod uwagę że to nie ich tylko Twoje weselew tym momencie cieszę się że mam maę taką jaką mam niewtrącającą się póki co
__________________
Trzeba życie trzymać za mordę...krótko

trening z Ewą od 01.04.12
zumba my love od 03.01.12
dudzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 06:58   #52
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

A4 jest stara bo 95 r. (zamienilismy sie z dopłatą) no i teraz ją będziemy sprzedawać. ja tam za audi nie przepadam sto razy bardziej wole bmw. niestety nasza moj maz tez chce sprzedac ale licze ze uda nam sie kupic jakas w kombi albo moze X5

aaa ale jedna audiczka mi sie podoba nasz sasiad wlasnie odebral nowiutkie A4 z salonu biała no poprostu bajeczna cos takiego

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2009-11-05 o 07:01
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 07:31   #53
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
A4 jest stara bo 95 r. (zamienilismy sie z dopłatą) no i teraz ją będziemy sprzedawać. ja tam za audi nie przepadam sto razy bardziej wole bmw. niestety nasza moj maz tez chce sprzedac ale licze ze uda nam sie kupic jakas w kombi albo moze X5

aaa ale jedna audiczka mi sie podoba nasz sasiad wlasnie odebral nowiutkie A4 z salonu biała no poprostu bajeczna cos takiego
Każdy jeździ tym czym lubi i dobrze bo tak jest konkurencja między firmami motoryzacyjnymi

Mnie się w ogóle tradycyjne niemieckie marki nie podobają.

Jedynym wyjątkiem jest mercedes a właściwie smart - żonka obiecała, że będę mógł sobie kupić taką zabawkę jak wybuduję dom.

Zakochałem się w tym samochodziku jak jechałem nim do ślubu.
Wtedy to było 0,7 Barbus (101 KM) a ja chcę sobie kupić 1.4 i V6 BiTurbo (211KM)
Mój ślubny tak wyglądał.

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2009-11-05 o 07:33
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 07:38   #54
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

fajny ten smart ja myślałam o smarcie dla siebie bo w centrum gdanska mi ciezko parkowac niestety a male autko zawsze sie gdzies wcisnie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:09   #55
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
A4 jest stara bo 95 r. (zamienilismy sie z dopłatą) no i teraz ją będziemy sprzedawać. ja tam za audi nie przepadam sto razy bardziej wole bmw. niestety nasza moj maz tez chce sprzedac ale licze ze uda nam sie kupic jakas w kombi albo moze X5

aaa ale jedna audiczka mi sie podoba nasz sasiad wlasnie odebral nowiutkie A4 z salonu biała no poprostu bajeczna cos takiego
No to właśnie nam się podobają A6 z takim grilem - tylko ciemny grafit lub czarna. Jak przejeżdża taka to aż się za nią oboje oglądamy, chociaz nasz avensiska też jest niczego sobie. Ja ją uwielbiam i jest według nas o wiele ładniejsza niż te, które wypuścili w tym roku.

A te małe samochodziki w ogóle nam nie podchodzą ale tak jak napisał Emir (tak w ogóle to kolejny facet na naszym wątku ale po ślubie i nie z Ostrowca - może jeszcze się kilku dorobimy) - każdy jeździ tym czym lubi.
__________________
nie ma mnie

Edytowane przez azakowana
Czas edycji: 2009-11-05 o 08:12
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:11   #56
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
fajny ten smart ja myślałam o smarcie dla siebie bo w centrum gdanska mi ciezko parkowac niestety a male autko zawsze sie gdzies wcisnie
Szybki i trzyma się drogi jak tramwaj po torach w ogóle rewelacja.
Jak go sprawdzałem na autostradzie ile mu fabryka dała to przy 190 km/h gdy zbliżałem się do kilku jadących prawym pasem ciężarówek - jedna postanowiła zacząć manewr wyprzedzania. Krzyknąłem, o k.... wciskając hamulec do opory bo wiedziałem co się dzieje z samochodem gdy się gwałtownie hamuje przy mniejszych prędkościach. Wyhamowałem do 100 km/h bez żadnych problemów tylko kontrolki systemów ABS, EBD i ASR rozświetliły kokpit a ciężarówka wróciła na swój pas bo mnie w trakcie wykonywania manewru zauważył. Moja żona się zorientowała, że coś się działo po moim "o k...". Myślała, że jedziemy ok 100 km/h to jej wyjaśniłem co się działo.

Aniaa22 - śmiga, śmiga a to ten co ma 101 KM pomyśl co może ten co ma 211 KM to rakieta
Ten samochodzik będzie mi służył do wykonywania mojej działalności. Natomiast do normalnych przejazdów to kupujemy w przyszłym roku jakiegoś SUV-a

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2009-11-05 o 08:21
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:14   #57
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

heh takie maleństwo a tak szybko śmiga moje stare wysłuzone twingo 180 max ale to juz w wykonaniu meza bo jak dla mnie to juz przy 140 chce odfrunąć

Aga ja chce małe autko tylko po to zeby po miescie smigac bo o wiele mi latwiej takim zaparkowac pod praca. nie wyobrazam sobie znalezc tu miejsca na naszą piątke albo na to A4

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2009-11-05 o 08:26
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 08:44   #58
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Jesli chodzi o małe autko do miasta to ja polecam Aniu Mercedesa a klase. Moi rodzice maja i jak jeset w ostrowcu to jezdze. Do miasta idealny a na dalesze trasy w ogóle sie nie nadaje... Oczywiscie jedzie (byłam nim nad morzem) ale komfort zaden.
A z Aga sie nie zgadzam bo mnie sie bardzo podobaja Audi kombi. Teraz bardzo sie przekonałam do nich bo wczesniej uważałam tak jak TY. Ale rzecz gustu. Zreszta sami mielismy dwa Audi i dwa w avant. Tylko to jedno miało czipa i był naped quattro to szła maszyna jak rakieta i bardzo dobrze trzymało sie drogi, a to obecne jest bez quattro i czipa Ale myslimy nad wstawieniem...
Fajny ten Smart do ślubu. My sami chcielibysmy wypożyczyć od Ciebie Aniu to BMW, śliczne bylo.
No i moge powiedziec ze X3 jesst strasznie bezpieczne i wygodne. Duzo jezdzimy z bratem P i super auto. Na tyle siedzi dwie kobiety i dwoje dzieci i jest jeszcze dużo miejsca. Wiec Aniu X5 na pewno super wybór, tylko wielki, ale za to na każdy krawęznik w miescie wjedziesz :p

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

W tym wszystkim zapomniałam Wam powiedziec co nasz lokator w nocy zrobił...
Moj P w pewnym momencie wstał o 4.00 z łóżka i szybko do łazienki... No i okazało sie ze ten nasz lokator odkręcił kran z goracą wodą na całą pare i poszedł spać i zostawił. I woda lała sie do rana. Przemek usłyszał ze piec chodzi i po tym sie zorientował. Dzis ma byc awantura i najlepiej jakby mnie w domu nie było bo nie lubie takich sytuacji...
Ciekawa jestem jak bedzie sie tłumaczył... Bo ja sensownego wytłumaczenia nie znam...:/
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 09:14   #59
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

to niezle z tym lokatorem moze on jest lunatykiem?

a co do A klasy to dla mnie i tak za duze auto ja naprawde chce takie tyci tyci

Z3 byla fajna ale nam niestety tylko do koscioła udalo sie jechac bez dachu bo potem padalo

X5 chcemy kupic do domu a dla mnie to musi byc male autko. wlasnie mąz znalazl mi nowsze twingo w wiekszym wypasie i czarne takie jak chcialam zobaczymy szkoda tylko ze nie automat bo teraz to bym chciala utko w automacie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 09:34   #60
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie pogaduszki ślubne - cześć V

Czesc A ja cos przeziebiłam sie, wszysyko mnie boli i najchetniej znow poszłabym spac.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.