Wesele-Głogów i okolice - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 08:39   #991
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

mycha555 oj bardzo bym prosiła! jakąś swoją stronkę ma? daj znać od razu ile sobie życzy za tę przyjemność
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 16:12   #992
kasia_9212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

[QUOTE=mycha555;49911238]kasia_9212 masz jakąś fryzjerkę sprawdzoną i godną polecenia? mozesz podesłać na priv jej namiary albo stronkę ?

Tak dokładnie to fryzjer, ale mogę go polecić farbuję u niego włosy i czesał mnie już na wesele, więc jestem pewna, że jest ok jak chcesz to mogę wysłać Ci namiary na niego

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Ja też poszukuję kogoś na poprawiny
kasia_9212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 19:37   #993
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny co myślicie o doczepianych rzęsach u kosmetyczki ? Znacie się trochę na tym ? :P Zostałam poinformowana, że są takie możliwości jak:
- 1:1
- 2D
- 3D
- 4D
- 4-6D
- milion lashes

Miałyście któryś z tych rodzajów rzęs, bo nie wiem na co się zdecydować )
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 06:40   #994
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji nie wiem czym różnią się pozostałe metody ale planuję sobie zrobić Rzęsy wyglądają pięknie i jeśli są dobrze dobrane to efekt jest bardzo naturalny. O tyle jest to super rozwiązanie, że nie wymagają użycia tuszu
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:16   #995
_Gohu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Słyszałyście coś o zespole Afekt ze Wschowy albo Fascynacja z Polkowic?
_Gohu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 06:32   #996
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

kasia_9212 to ja też poproszę namiary na tego fryzjera!
co do zespołu Afect to chyba były już wcześniej opinie na jego temat...musiałabyś przejrzeć wcześniejsze wpisy

A jak u Was sprawy z obrączkami? Macie już? My z moim TŻ zdecydowaliśmy się na robione obrączki bo ceny w sklepach są kosmiczne Wczoraj byliśmy u złotnika, który wycenił nam robotę obrączek z naszego złota z grawerowaniem i dla mnie oczywiście z dodatkowymi 3 brylancikami i chyba się zdecydujemy
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:41   #997
zaba918
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 72
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez _Gohu_ Pokaż wiadomość
Słyszałyście coś o zespole Afekt ze Wschowy albo Fascynacja z Polkowic?
Co do zespołu Afekt - grał u mnie na studniówce i u brata mojej bratowej na weselu. Zespół muzycznie b. dobry, jednak lubią sobie wypić i robią długie przerwy.

Jeśli chodzi o rzęsy - mogę polecić bardzo dobrą kosmetyczkę, która świetnie zna się na rzeczy. Zresztą na paznokciach również
Moim zdaniem rzęsy 1:1 wyglądają najlepiej - naturalnie Są idealnej długości i jest ich sporo(zyskujemy jeszcze raz tyle rzęs, ile posiadamy). Nie chcę nawet myśleć jak musi wyglądać oko metodą 3:1 ;D Bez przesady...

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez olaaaa24 Pokaż wiadomość
kasia_9212 to ja też poproszę namiary na tego fryzjera!
co do zespołu Afect to chyba były już wcześniej opinie na jego temat...musiałabyś przejrzeć wcześniejsze wpisy

A jak u Was sprawy z obrączkami? Macie już? My z moim TŻ zdecydowaliśmy się na robione obrączki bo ceny w sklepach są kosmiczne Wczoraj byliśmy u złotnika, który wycenił nam robotę obrączek z naszego złota z grawerowaniem i dla mnie oczywiście z dodatkowymi 3 brylancikami i chyba się zdecydujemy
My w zeszłym tygodniu zamówiliśmy obrączki Chcieliśmy mieć takie totalnie "swoje", wyróżniające się z tłumu, ale o dość prostym wzorze Zdziwiłam się, bo na początku mieliśmy wziąć standardowy wzór, ale gdy TŻ zobaczył te "nasze" stwierdził, że innych nie chce Teraz mamy dwa tygodnie na wysłanie mailem treści graweru i wybranie czcionki

Dostaliśmy też próbki zaproszeń i wybraliśmy wzór Zaproszenia będą ze zdjęciem - znajomi w ramach części prezentu ślubnego fundują nam sesję narzeczeńską u fotografa, więc uda nam się świetnie wykorzystać te kilka ujęć

Suknia się szyje, pierwszą przymiarkę mam 30 maja Niedługo będę zamawiać buty - będę szyć w firmie Witt 8cm obcas z platformą Mam tylko problem co do koloru, bo nie wiem czy dekoratorka ma dodatki w kolorze mięty - muszę się więc najpierw z nią skontaktować, żeby nie było żadnej wpadki

W grudniu kupiliśmy też 120 butelek Białej Żubrówki
__________________
10.12.2007

10.12.2012

08.08.2015
zaba918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 19:53   #998
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

My zamawiamy obrączki a AK-biżuteria, mają mega przystępne ceny i mnóstwo wzorów, na dniach będziemy zamawiać bo wzór już mamy wybrany i na grawer na obrączkę TŻ też mam już pomysł

A co do rzęs to ja oczywiście też chcę doklejać naturalne rzęsy metodą 1:1
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 20:11   #999
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

zaba918 to widzę, że u Ciebie przygotowania pełną parą ja na szczęście zaproszeniami się nie martwię bo zrobimy u mojego TŻ w zakładzie, już nawet mam wybrany wzór Ja chyba już od soboty rozpocznę poszukiwania sukni bo czasu coraz mniej a wesele już w lipcu kiedy wypada Wasz dzień?
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 20:52   #1000
zaba918
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 72
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

mycha - mnie się bardzo podobały też obrączki UNICO z Polkowic (w zeszłym roku na targach mierzyliśmy) My akurat zamówiliśmy u pana Andrzeja Bielaka http://inneobraczki.pl/

Poszukiwania sukni to ja rozpoczęłam w lipcu zeszłego roku (myślałam,że trafię coś na przecenach) Bardzo ładnie wyglądałam w zupełnie prostej, muślinowej sukni, jednak wszyscy dookoła zaczęli gadać, że wcale taka kiecka nie wygląda jak ślubna Potem chciałam kupić na wyprzedaży Sweetheart 6007 (bo była w salonie u mnie pod domem za 1450zł ), ale jednak coś mi w niej nie pasowało Pojchałam z kumpelą do Warszawy (jej narzeczony jechał w sprawach służbowych i zabrał nas na wycieczkę) do salonu Abiu przymierzyć Allure 9073, ale czułam się w niej jakoś bardzie przebrana niż ubrana ;/ Zbyt zdobna, zbyt duża, mega świecąca...i kosztowała po rabacie - uwaga! 5900!!!! ;/

Przeszłam się jeszcze po wszystkich okolicznych salonach i zdecydowałam się na szycie Płacę 1900 zł (gdybym chciała szyć na wypożyczenie to 1500), trochę drożej, bo wzięłam jeszcze koronkę naszytą na dole Standardowo pani ta szyje suknie za 1100 na wypożyczenie + 400zł jeśli ktoś chce wziąć ją dla siebie) Mam nadzieję, że się nie zawiodę...
__________________
10.12.2007

10.12.2012

08.08.2015
zaba918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 11:24   #1001
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez olaaaa24 Pokaż wiadomość
1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji nie wiem czym różnią się pozostałe metody ale planuję sobie zrobić Rzęsy wyglądają pięknie i jeśli są dobrze dobrane to efekt jest bardzo naturalny. O tyle jest to super rozwiązanie, że nie wymagają użycia tuszu

Dziękuję !

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez zaba918 Pokaż wiadomość
Co do zespołu Afekt - grał u mnie na studniówce i u brata mojej bratowej na weselu. Zespół muzycznie b. dobry, jednak lubią sobie wypić i robią długie przerwy.

Jeśli chodzi o rzęsy - mogę polecić bardzo dobrą kosmetyczkę, która świetnie zna się na rzeczy. Zresztą na paznokciach również
Moim zdaniem rzęsy 1:1 wyglądają najlepiej - naturalnie Są idealnej długości i jest ich sporo(zyskujemy jeszcze raz tyle rzęs, ile posiadamy). Nie chcę nawet myśleć jak musi wyglądać oko metodą 3:1 ;D Bez przesady...

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



My w zeszłym tygodniu zamówiliśmy obrączki Chcieliśmy mieć takie totalnie "swoje", wyróżniające się z tłumu, ale o dość prostym wzorze Zdziwiłam się, bo na początku mieliśmy wziąć standardowy wzór, ale gdy TŻ zobaczył te "nasze" stwierdził, że innych nie chce Teraz mamy dwa tygodnie na wysłanie mailem treści graweru i wybranie czcionki

Dostaliśmy też próbki zaproszeń i wybraliśmy wzór Zaproszenia będą ze zdjęciem - znajomi w ramach części prezentu ślubnego fundują nam sesję narzeczeńską u fotografa, więc uda nam się świetnie wykorzystać te kilka ujęć

Suknia się szyje, pierwszą przymiarkę mam 30 maja Niedługo będę zamawiać buty - będę szyć w firmie Witt 8cm obcas z platformą Mam tylko problem co do koloru, bo nie wiem czy dekoratorka ma dodatki w kolorze mięty - muszę się więc najpierw z nią skontaktować, żeby nie było żadnej wpadki

W grudniu kupiliśmy też 120 butelek Białej Żubrówki
poproszę o namiary na kosmetyczkę ) W jakim mieście przyjmuje i czy robiłaś już u niej rzęsy ? )
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 19:19   #1002
ewede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny
ja mam wesele w już w czerwcu. Poszukuję sukni i makijazystki. Mozecie kogos polecic? Kto wam będzie dekorował salę?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

zapomniałam o najważniejszym... gdzie organizujecie swoje wieczory panieńskie?? i jaka kwote macie zamiar na to przeznaczyc?
ewede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:41   #1003
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez ewede Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
ja mam wesele w już w czerwcu. Poszukuję sukni i makijazystki. Mozecie kogos polecic? Kto wam będzie dekorował salę?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

zapomniałam o najważniejszym... gdzie organizujecie swoje wieczory panieńskie?? i jaka kwote macie zamiar na to przeznaczyc?

Jeżeli chodzi o suknię to polecam salon Pan Tadeusz w Głogowie, bardzo miła obsługa i bardzo pomocna duży wybór sukien również jest we Wrocławiu na ulicy Sokolniczej, około 7 salonów sukien ślubnych obok siebie makijaż robi mi koleżanka, która jest kosmetyczką, ale urodziła dziecko i jest na urlopie, więc nie mogę jej polecić niestety
a co do panieńskiego to właśnie też szukam inspiracji gdzie można taką imprezę zrobić więc pomysły mile widziane )
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 06:19   #1004
ewede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dzięki Darsia89. W poniedziałek chcę się wybrać właśnie do Wrocławia. My chcemy (z racji szybkiej selekcji zostanie nas 6-8) zrobic sobie taki babski weekend... tylko brak pomyslow gdzie;/
ewede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 06:23   #1005
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Jeśli chodzi o kosmetyczkę, do której wybiorę się na rzęsy to jest to sprawdzona dziewczyna do której regularnie chodzi na rzęsy moja koleżanka...podobno nazywa się Karolina ale namiarów na nią jeszcze nie mam, jak tylko będę miała to dam znać
O swój wieczór panieński na szczęście nie muszę się martwić... wszystkim zajmie się moja świadkowa z koleżanką ja mam im dostarczyć tylko listę dziewczyn, które chciałabym żeby się zjawiły
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 19:39   #1006
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny a co sądzicie o sukni Relevance Bridal - Orinoko ?
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 07:31   #1007
ewede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Piękna!! )
ewede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 11:43   #1008
24ewusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny znacie jakąś dobrą kosmetyczkę oraz fryzjerkę na Piastowie?
24ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:18   #1009
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez ewede Pokaż wiadomość
Piękna!! )
Dziękuję i cieszę się, że się podoba )
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 07:46   #1010
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Piękna jest ta Twoja suknia!
Ja swoją też już mam...zakochałam się od pierwszego wejrzenia Muzykę na poprawiny też udało się załatwić i jutro idziemy podpisać umowę tak więc wszystko do przodu. Wybieracie się na targi? Podobno tylu chętnych wystawców jeszcze u nas nie było
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:49   #1011
desperatka88
Przyczajenie
 
Avatar desperatka88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny poszukuję firmy, która pięknie udekoruję kościół. Możecie kogoś polecić?
Pisałam już do Angel, Magic i Perfekt Sps. Zero odzewu;/ Chyba nie chcą zarobić
__________________
......28.11.2012 ...
28.05.2014
..18.04.2015
desperatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:10   #1012
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez desperatka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję firmy, która pięknie udekoruję kościół. Możecie kogoś polecić?
Pisałam już do Angel, Magic i Perfekt Sps. Zero odzewu;/ Chyba nie chcą zarobić
Może na targach uda Ci się ich złapać? A w którym kościele bierzecie ślub?
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:35   #1013
desperatka88
Przyczajenie
 
Avatar desperatka88
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Sanktuarium w Grodowcu. Wcześniej deklarowała Pani tam z kościoła, ale od tego roku już tego nie robi i musimy znaleźć kogoś innego.
__________________
......28.11.2012 ...
28.05.2014
..18.04.2015
desperatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:48   #1014
zaba918
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 72
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

desperatka88, z doświadczenia wiem, że w takich sprawach lepiej jest po prostu dzwonić do firm, a nie pisać maile.
Dzwoniłam dziś do firmy Magic, gdyż byliśmy wpisani w kalendarz, ale nie mieliśmy spisanej umowy (bo było wtedy na to za wcześnie). Okazuje się, że pani jest na L4 aż do kwietnia, więc dopiero w kwietniu będzie można umówić się na spisanie umowy. Istnieje jeszcze możliwość spisania owej umowy w jej mężem lub którymś z pracowników, jeśli by Ci zależało na czasie. Można też dogadać się na targach... Ja umówiłam się wstępnie z panią na kwiecień

Angela ładnie dekoruje, ale z tego co wiem ma dość wysokie ceny... Co do Perfect Sps mogę ich polecić, ale tylko jeśli chodzi o usługę fotografii, jednak w kontekście dekoracji nie mam bladego pojęcia, czy są dobrzy- nigdy nie widziałam sal ani kościołów przez nich dekorowanych...
Wiem, że na ul.Polnej jest też kwiaciarnia (bodajże Nemezja), która zajmuje się dekoracjami - stroili salę weselną i samochód mojego brata pięć lat temu
__________________
10.12.2007

10.12.2012

08.08.2015
zaba918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:21   #1015
Darsia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziewczyny znacie może jakąś godna polecenia kwiaciarnię, która robi piękne bukiety ślubne ?
Darsia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 05:20   #1016
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez Darsia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może jakąś godna polecenia kwiaciarnię, która robi piękne bukiety ślubne ?
Robiłam we Flora Atelier

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 09:44   #1017
migotkaq
Raczkowanie
 
Avatar migotkaq
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 459
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej Podczytuję ostatnio ten wątek i mam pytanko odnośnie Leśnej Doliny - jak wygląda sprawa z rozliczeniem się. Bo rozlicza się dzień po weselu, wódkę trzeba kupić u nich i się zastanawiam czy ma się nad tym kontrolę? Żeby po weselu nie okazało się, że rachunek jest kolosalnie większy niż planowano.
__________________

migotkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 14:04   #1018
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez migotkaq Pokaż wiadomość
Hej Podczytuję ostatnio ten wątek i mam pytanko odnośnie Leśnej Doliny - jak wygląda sprawa z rozliczeniem się. Bo rozlicza się dzień po weselu, wódkę trzeba kupić u nich i się zastanawiam czy ma się nad tym kontrolę? Żeby po weselu nie okazało się, że rachunek jest kolosalnie większy niż planowano.
Wydaje mi się że jak z normalnie kupioną wódką- to wy decydujecie ile znajdzie się na stole (zamknięte pod klucz czy coś) Pani jest bardzo miła więc na pewno da się dogadać. Coś więcej będę mogła opowiedzieć może w kwietniu-na razie nie zaprzątam sobie tym głowy
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 17:44   #1019
migotkaq
Raczkowanie
 
Avatar migotkaq
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 459
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jak z normalnie kupioną wódką- to wy decydujecie ile znajdzie się na stole (zamknięte pod klucz czy coś) Pani jest bardzo miła więc na pewno da się dogadać. Coś więcej będę mogła opowiedzieć może w kwietniu-na razie nie zaprzątam sobie tym głowy
Czyli robisz tam weselicho? Podziel się potem koniecznie wrażeniami )
__________________

migotkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 13:42   #1020
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

hej

Co myślicie o takiej sukience na poprawiny?
Wpadła mi w oko i chyba ją zamówię chociaż do września jeszcze troszkę czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5076542214.jpg (82,9 KB, 28 załadowań)
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.