Dobry kręgarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-25, 11:13   #1
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302

Dobry kręgarz


Witam! chciałabym pójść do dobrego i sprawdzonego kręgarza, czy ktoś mógłby mi polecić takiego? Interesuje mnie województwo śląskie, bądź okolice Opola.. No okolice Rzeszowa, bo tam również niedługo zawitam
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 15:31   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Dot.: Dobry kręgarz

Kregarz to potoczne określenie osób które zajmuja sie terapiami manualnymi, niestety często tzw kregarze to samoucy. Nie ma oficjalnie w tyk kraju takiej profesji.

Proszę raczej pytać o tzw. terapię manualną lub chiropraktykę. W Rzeszowie działa np. od lat bardzo dobry osrodek terapii kręgosłupa Yumeiho.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 22:21   #3
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302
Dot.: Dobry kręgarz

Nie wiedziałam, że tak to wygląda i dziękuję za informację..
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 19:47   #4
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
dobry ortopeda w krakowie

Zaczne od tego, ze ciagle boli mnie kregoslup. Najwiekszy bol odczuwam na karku i lopatkach, ale takze w srodkowym odcinku i ledzwiowym. Bylam u reumatologa, ortopedy i neurologa, ale zaden z nich mi nie pomogl. Mialam zrobione jedynie przeswietlenie szyi i wyszlo zwyrodnienie kregu C. Nie wiem dlaczego lekarz nie dal mi skierowania na caly kregoslup. Wzielam 10 zabiegow pradow diadynamicznych, ale nei pomogly.
Mam prosbe, aby ktos podal mi namiary na DOBREGO ortopede badz neurologa w Krakowie, bo chce wreszcie zaczac cos robic z tym bolem. Ale do tego potrzebna mi jest porzadna diagnostyka problemu i porzadny lekarz, ktory pokieruje badz rozpocznie moje leczenie. To jest dla mnie bardzo wazne, bo mam dopiero 21 lat, a czuje sie jak stara babcia.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:06   #5
kimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
darmowe zabiegi w Krakowie!!!

Dzisiaj wybrałam się do Ceragemu- gdzie znajdują się łóżeczka, która masują mięśnie przykręgosłupowe.
Pierwszą rzeczą jaka rzuca sie w oczy to panująca tam miła atmosfera- personel pracujący tam jest na prawdę fenomenalny: panie przyjęły mnie miło, wypełniły kuponik na 12 bezpłatnych zabiegów na specjalnym łóżku, a podczas zabiegu opowiadały i produkcie i tym co łóżeczko robi i jaki ma wpływn na nasze zdrowie, bo oprócz tego że masuje mięśnie przykręgosłupowe, dodatkowo działa na poszczególne narządy wewnetrzne (tj. nerki, wątrobę , płuca, serce itp)

Dodatkowo jeszcze w tym tygodniu jest jakas promocja i mozna skorzystac z urzadzenia ktore wspomaga niwelowanie tkanki tluszczowej!!!!!! Rowniez z tego skorzystalam i naprawde polecam!!!

Wydaje mi się że warto spróbować, tym bardziej że można się fantastycznie zrelaksować na takim zabiegu, a on dodatkowo jeszcze nas leczy <lol>

Jezeli macie czas i ochote sie zregenerowac to tylko tam... znajdzie sobie ich strone w necie- dla chcacego nic trudnego...

A potem mozecie wydać opinie wlasie TU na wizażu Ja daje CERAGEMOWI WIEEEEEELKIEGO "+", fajnie że sa takie miejsca gdzie mozna powracac do zdrowia a zupelnie nie przypominaja one przychodni, w ktorych sa mega kolejki i napieta atmosfera

Polecam godziny popoludniowe, bo wtedy podobno jest o wiele mniej ludzi Ja bylam wlasnie jakos 1,5 godz przed zamknieciem i bylo bardzo spokojnie- na pelnym relaksie, a przecież o to chodzi, bo stres to trucizna dla naszego organizmu
kimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:49   #6
JaTuCo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Darmowy masaż Sosnowiec/Katowice

Witam.

Chodzę do 2 klasy technikum masażu, szukam chętnych kobiet do masażu, i nie ukrywając do podszkolenia się
Masaż nie będzie profesjonalny, ale coś tam umiem i wiem na czym to polega, myślę, że nic nie stracicie bo jest darmowy

Masaż w domu klientki.

Pozdrawiam Robert
JaTuCo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:00   #7
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Darmowy masaż Sosnowiec/Katowice

Jak chodzisz do II klasy, to klasyczny powinien byc juz na poziomie profesjonalnym!!
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 16:26   #8
bonaqua84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 33
Exclamation dobry masazysta w okolicach Gdyni?

poleci ktos masazystę w okolicach Gdyni?
po kitesurfingu mam okropne bule w lędźwiach....
__________________
bonaqua
bonaqua84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:22   #9
Pati1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 20
GG do Pati1989
Dot.: dobry masazysta w okolicach Gdyni?

Ja jestem masażystką. Dojeżdżam do klientów na terenie Gdyni. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na maila patrycjagdynia89@gmail.co m
__________________
MASAŻE Z DOJAZDEM - GDYNIA - WIĘCEJ NA PW!
Pati1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:29   #10
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Znam tego lekarza, też słyszałam o nim. Moja koleżanka trenuje siatkówkę i była u niego z kontuzją kolana. Ogólnie to bardzo sobie go chwaliła
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:00   #11
angielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Byłam u dr Więcka z moją młodszą siostrą, po ściągnięciu gipsu z nogi zaczęła dziwnie okładać stopę. Ogólnie to przemiły facet i podobało mi się, że zajął się nią jak profesjonalny lekarz, a nie szybko, szybko i do domu.
angielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 14:49   #12
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

No to widać jak w Polsce wygląda leczenie na NFZ jak większość społeczeństwa musi korzystać z prywatnych wizyt. Mogę się pochwalić że na wizytę u logopedy czekałam prawie 2 miesiące! Super - lepiej głuchnąc.
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:11   #13
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

hej, nie wiem czy już sobie poradziłaś, ale lepiej późno niż wcale. Może opinia się przyda.
Ja operowałam swoje halluksy u dr Sosina. Przyjmuje na os. Uroczym w przychodni. Normalnie na NFZ. Konkretny miły gość, zawsze ma mnóstwooo pacjentów. Operacje się udały, stópki fajne. Polecam tego doktora.
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:39   #14
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Oj ja nie byłabym taka skłonna do operowania haluksów ... no chyba że byłaby to ostateczność, bo tak ze względów estetycznych to nie koniecznie. Wydaje mi się to jakoś za bardzo ryzykowne, ale mogę się mylić. Aż z ciekawości zapytam ortopedy, u którego byłam ostatnio co o tym myśli.
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:26   #15
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Hej, to ciężka kwestia. Do rozważenia zawsze przez osobę zainteresowaną...Sama zastanawiałam się dość długo. Mnie prawa stopa (haluks) akurat bardzo bolał. Nie byłam w stanie ustać długo a moja praca polegała właśnie na tym, czasem po 12 godzin. Dzięki Bogu się zdecydowałam, a drugą zrobiłam za tzw.jednym zamachem. Chciałam po 1 uniknąć bólu za jakiś czas a i tak byłam na L4 a po 2 chciałam mieć równe ładne stopy.
Ja osobiście polecam, choć ból nie należy do najlżejszych. Uciążliwe to bo przecież chodzi o stopy...zanim się zagoją trzeba leżeć jak księżniczka do góry brzuchem i nie przeginać (ja skakałam od 2 drugiego dnia) a nie powinno się, żeby krew nie spływała, nie robiły się skrzepy i blizna się nie otworzyła.
Ja jestem zadowolona ale jakbym miała drugi raz to przechodzić, to ..... nie zdecydowałabym się na to samo
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:42   #16
angielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Powiem Ci, że podziwiam Cię za determinację ja nie zgodziłabym się na taką operację. Owszem, jeśli byłaby to ostateczność to wtedy nie byłoby wyjścia. Pytałam tego lekarza (u którego byłam z siostrą) o operacje haluksów i odradzał bardzo jeśli nie jest to ostateczność. Właśnie powiedział mi tak jak Ty, że to uciążliwe i że trzeba jakiś czas bardzo uważać. Generalnie to jest problem z kupnem obuwia, a to dla kobiety to jest koszmar.
angielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 00:20   #17
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Od operacji minęło ok. 1,5 roku. Stopy zagojone całkowicie, są równe ładne i przede wszystkim nie bolą. Nie mam absolutnie żadnych efektów ubocznych, nic nie powraca, kupuję buty jak szalona (nie pytajcie ile ich mam, chowam przed chłopakiem bo się wścieka )
żałuję, że zwlekałam jednocześnie bardzo ciesząc się, że mam to za sobą. W żadnym wypadku nie zoperowałam się w celu poprawy wyglądu stóp, choć jest to bardzo miły efekt "uboczny" jestem zdania, że jak coś boli i jesteśmy w stanie to zmienić, to nie ma się co męczyć i po prostu należy skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej medycyny. Metod jest dużo, każda dobierana jest indywidualnie do problemu stopy i stopnia zaawansowania narośli kostnej. Ja w wieku 25 lat miałam już duże bolesne, więc miałam metodę bezgipsową. Stopę zoperowano, skręcono platynowymi śrubkami, zszyto i obkręcono bandażem. Jedna stopa goiła mi się długo i mozolnie (łączę to z nagłymi zmianami pogodowymi i skaczącym ciśnieniem, okres powodzi i totalnej dupiastej pogody przez co pulsowała stopa i ciężko się goiła) a druga stopa szybko ślicznie i nawet krew nie leciała. Mozolne to wszystko z perspektywy czasu, bo jedną miałam w kwietniu a drugą we wrześniu (21go w obu przypadkach). W przypadku drugiej szybciej gojącej się stopy, u koleżanki na weselu przetańczyłam całą noc (na bosaka) a ślub odbył się na początku listopada. Także w sumie było warto
jeśli mogę coś jeszcze tak od siebie podpowiedzieć, to jeśli by się kiedykolwiek z Was któraś decydowała na taką operację, to nie róbcie sobie tak jak ja pod koniec kwietnia, zaczynały się upały na przemian z powodziami. Nie ma nic gorszego niż świeżo zoperowana STOPA o zaklejającą się blizną w 30 stopniowym upale, owinięta bandażami ehhh cudne wspomnienia
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:25   #18
angielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Im bardziej wczytuję się w Twoją opinię tym bardziej zmieniam zdanie. Jeśli w istocie ortopeda się na to zgodził i do tego czujesz się teraz dużo lepiej, to faktycznie może warto. Gdybym musiała operować w zastanowiłabym się nad tym poważnie ale faktycznie nie byłabym już tak sceptycznie nastawiona. Haluksy i wysokie podbicie jest zmorą kupowania butów. To pierwsze w moim przypadku nie jest jeszcze tak straszne ale wysokie podbicie mnie dobija. Nie mogę kupować np. wsuwanych kozaków bo stopa nie wchodzi do środka.
angielina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:46   #19
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Oczywiście są sytuacje w których po prostu trzeba się zdecydować na operację. Wówczas popieram takie kroki. Problem pojawia się gdy ktoś decyduje się na zabieg bez dłuższego przemyślenia. Z tego co widzę Jesse podjęła bardzo sumiennie tę decyzję, w jej przypadku również bym się zdecydowała, tym bardziej, że ortopeda nie miał nic przeciwko. Konsultowałam się z ortopedą dr Więckiem, stwierdził, że czasami faktycznie jest to niezbędne. Tym bardziej gdy w grę wchodzi uciążliwy ból. Przerażające jest to, że tak długo się to wszystko goi.
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 14:43   #20
kothana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Ja niestety bardzo się nacięłam zarówno na NFZ jak i prywatnie grubo płacone. Pierwszy raz byłam w szpitalu wojskowym z NFZ na prawe kolano - artroskopia, skrobanie części chrząstki i nie pamiętam co jeszcze. Ogólnie sama "obsługa" w formie pielęgniarek tragiczna. Może coś uległo zmianie przez te lata ( to było kilka lat temu), ale do tej pory uraz pozostał. Nie dość, że zagubiona wszpitalu, nie wiadomo gdzie iść, naczekałam się od 9 do 14 na korytarzu przebrana w samą piżame żeby miejsce było to później jeszcze zero pomocy, koszulka na operacje taka, że praktycznie zero intymności. A później leżenie po operacji (pełna narkoza + głupi jaś) koszmar. Nie zapomne tej nocy bo trzeba było 12h leżeć plackiem.
Efekt taki, że noga niedoleczona i problemy z chodzeniem jak były tak są. Na pytanie o drugą z która miałam podobny problem usłyszałam, żebym przyszła jak sie bardziej zepsuje.

A teraz (llistopad 2010) opieka prywatna u renomowanego dr, który zajmuej się kadrą Wisły - wielki zawód jeśli chodzi o skutki, kasa 3000zł za samą operacje (całościowo około 5000-6000zł z rehabilitacją zastrzykami) wywalone w błoto - problem jaki jest taki jest dalej. Cały czas mam zapalenia wiązadeł po obu stronach, bóle w kolanie.

Sama nie wiem co robić
kothana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:09   #21
ingemona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Witam
Ponawiam pytanie w temacie. Czy macie jakiegos neurologa godnego polecenia (badz ortopede). Mam dyskopatie, ktora kazdy lekarz olewa, nawet sama musialam przeswietlenie kregoslupa zrobic. Jest coraz gorzej, dretwienia, mrowienia, uczucie jakby nie swoich nog itd no i bol, nawet przy lezeniu. Oczywiscie licze sie niestety z prywatna wizyta.
z gory dziekuje
ingemona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:39   #22
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

cześć!

Fajnie, że się pojawiło pytanie dot. dr Więcka.

Ja się od dziecka męczę z haluksami. Teraz postanowiłam coś z tym zrobić. Boję się strasznie, ale mam stopy w takim stanie, ze nie mogę nosic butów innych niz tenisówki, a i tak mnie haluksy bolą.

Słyszałam wiele dobrego o dr. Więcku, ale zastanawiam się, czy byłby w stanie coś poradzić również w kwestii haluksów.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:25   #23
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Jeśli pytanie do mnie, to nieeeeee
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 15:21   #24
elabella
Raczkowanie
 
Avatar elabella
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków/St-ce
Wiadomości: 170
dobry ortopeda kraków!!

Nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam pytanie - szukałam juz wszędzie - może znajdzie się ktoś kto ma podobne przejścia i doradzi.
Mój narzeczony po raz drugi zwichnął bark:/ Poszukuję ortopedy w Krakowie lub Kielcach, który się zna na leczeniu takich urazów. Bardzo proszę o pomoc
elabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 21:31   #25
cartoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: dobry ortopeda kraków!!

Mogę polecić Adama Niewiadomskiego. Pracuje m.in. w szpitalu Rydygiera oraz w przychodni na os. Na Skarpie 6 w Krakowie. Mogę załatwić jakiś termin (niestety na drugą połowę marca). Jakbyś była zainteresowana napisz na priv
cartoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 18:39   #26
elabella
Raczkowanie
 
Avatar elabella
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków/St-ce
Wiadomości: 170
Dot.: dobry ortopeda kraków!!

dziękuję bardzo Na razie umówiliśmy się do jakiejś pani z polecenia fizjoterapeuty. Jeśli będę potrzebować to na pewno się odezwę dziękuję!
elabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 16:52   #27
elabella
Raczkowanie
 
Avatar elabella
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków/St-ce
Wiadomości: 170
Dot.: dobry ortopeda kraków!!

A wie ktoś może jak załatwić artroskopię barku? Chodzi mi głównie o NFZ... Może wie ktoś ile się czeka na taką operację...?
elabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 21:39   #28
pysznastka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: dobry ortopeda kraków!!

ja polecam dr Abrowskiego, przyjmuje w optimal-medzie na zakopianskiej, pod reka od razu jest usg jezeli jest taka potrzeba. nie musialam czekac dlugich tygodni na wizyte na nfz - zadzwonilam i sie umowilam =)
pysznastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:20   #29
Martyna_898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Cytat:
Napisane przez kothana Pokaż wiadomość
Ja niestety bardzo się nacięłam zarówno na NFZ jak i prywatnie grubo płacone. Pierwszy raz byłam w szpitalu wojskowym z NFZ na prawe kolano - artroskopia, skrobanie części chrząstki i nie pamiętam co jeszcze. Ogólnie sama "obsługa" w formie pielęgniarek tragiczna. Może coś uległo zmianie przez te lata ( to było kilka lat temu), ale do tej pory uraz pozostał. Nie dość, że zagubiona wszpitalu, nie wiadomo gdzie iść, naczekałam się od 9 do 14 na korytarzu przebrana w samą piżame żeby miejsce było to później jeszcze zero pomocy, koszulka na operacje taka, że praktycznie zero intymności. A później leżenie po operacji (pełna narkoza + głupi jaś) koszmar. Nie zapomne tej nocy bo trzeba było 12h leżeć plackiem.
Efekt taki, że noga niedoleczona i problemy z chodzeniem jak były tak są. Na pytanie o drugą z która miałam podobny problem usłyszałam, żebym przyszła jak sie bardziej zepsuje.

A teraz (llistopad 2010) opieka prywatna u renomowanego dr, który zajmuej się kadrą Wisły - wielki zawód jeśli chodzi o skutki, kasa 3000zł za samą operacje (całościowo około 5000-6000zł z rehabilitacją zastrzykami) wywalone w błoto - problem jaki jest taki jest dalej. Cały czas mam zapalenia wiązadeł po obu stronach, bóle w kolanie.

Sama nie wiem co robić
Też latałam od jednego specjalisty do drugiego i nic. W końcu poradzono mi przejrzeć opinie na http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/ortopedia, by znaleźć gabinet ortopedyczny na NFZ i dobrego ortopedę.
Martyna_898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:29   #30
these_eyes
Przyczajenie
 
Avatar these_eyes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: dobry ortopeda w krakowie

Hej, ja ostatnio jak pytałam znajomych o dobrego ortopede w Krk to polecali zdecydowanie dr Więcka. On przyjmuje chybaw kilku miejscach i nie jest na NFZ, ale ponoc warto.
Moze komus przyda sie sprawdzone info
Pozdrawiam
__________________
Od listopada....nowa ja Trzymajcie kciuki!
these_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 18:29:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.