Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 07:27   #2761
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Super dziewczyny, gratuluję naturalek!

A ja:
2 miesiące od farbowania - 3 cm
W naturalnym świetle widać niestety różnicę ;/ Ale robiąc zdjęcie nie mogę tego uchwycić...
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 08:41   #2762
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 dużo się działo. niestety nadal nie znalazłam pracy chociaż już pół roku szukam - masakra. Świętokrzyskie to dziura, hehe Na dodatek mam problemy z facetem z którym się spotykam. Tzn to, że się spotykamy to za duże słowo - on jest teraz za granicą. Jak zaczęliśmy się spotykać to było super, coś nowego dla mnie uwiązanej ponad 5 lat do jednego palanta. Nie składaliśmy sobie obietnic itp. Mi ten układ odpowiadał do czasu. Teraz kurde za nim tęsknię i nie mogę się doczekać jego przyjazdu. Ech, i kompletnie nie wiem jak z nim mam rozmawiać jak się już spotkamy. Boję się odtrącenia. Ale muszę z nim pogadać bo w sumie nie wiem na czym stoję. Z tymi facetami beznadzieja.
kat123 podziwiam Twoje włoski na blogu.
Hazel_Eyed dziękuję, Ty już masz długaśne
TwojaKokaina szaleństwo. Gratuluję włosków no i tego zakochania
ojpjakie ładne włoski
A, po obcięciu moje włosy szaleją, co ja mam z nimi zrobić? Kręcą się.
No niestety z facetami tak jest, też nie wiem co mam aktualnie myśleć o "swoim" i to nawet już boli jak się tak tylko zastanawiam, także dobrze Cię rozumiem
super włosy masz, jabym na Twoim miejscu nic nie robiła bo ładnie wyglądają


Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, gratuluję naturalek!

A ja:
2 miesiące od farbowania - 3 cm
W naturalnym świetle widać niestety różnicę ;/ Ale robiąc zdjęcie nie mogę tego uchwycić...
Też nie mogłam długo swojego uchwycić, spróbuj różnych pór dnia A jaki masz kolor naturalek?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 09:12   #2763
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 dużo się działo. niestety nadal nie znalazłam pracy chociaż już pół roku szukam - masakra. Świętokrzyskie to dziura, hehe Na dodatek mam problemy z facetem z którym się spotykam. Tzn to, że się spotykamy to za duże słowo - on jest teraz za granicą. Jak zaczęliśmy się spotykać to było super, coś nowego dla mnie uwiązanej ponad 5 lat do jednego palanta. Nie składaliśmy sobie obietnic itp. Mi ten układ odpowiadał do czasu. Teraz kurde za nim tęsknię i nie mogę się doczekać jego przyjazdu. Ech, i kompletnie nie wiem jak z nim mam rozmawiać jak się już spotkamy. Boję się odtrącenia. Ale muszę z nim pogadać bo w sumie nie wiem na czym stoję. Z tymi facetami beznadzieja.
kat123 podziwiam Twoje włoski na blogu.
Hazel_Eyed dziękuję, Ty już masz długaśne
TwojaKokaina szaleństwo. Gratuluję włosków no i tego zakochania
ojpjakie ładne włoski
A, po obcięciu moje włosy szaleją, co ja mam z nimi zrobić? Kręcą się.
ja chcę takie szalejące, oddaj mi! oferuję proste jak druty
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 11:12   #2764
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja chcę takie szalejące, oddaj mi! oferuję proste jak druty
idę na to moje ostatnio w ogóle nie chcą współpracować
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 20:07   #2765
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Też nie mogłam długo swojego uchwycić, spróbuj różnych pór dnia A jaki masz kolor naturalek?
Jak były długie to taki średni blond, aim niżej tym jaśniejszy. Ale teraz od czubka widać taki mysi, brzydki ;/
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 20:34   #2766
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
idę na to moje ostatnio w ogóle nie chcą współpracować
jak ja bym wszystko oddała za fale/loki, ale nie, moje są proste, sztywne i nie chcą się układać. masakra. może jakbym miała długie włosy... ale na razie zostaję przy krótkich

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Jak były długie to taki średni blond, aim niżej tym jaśniejszy. Ale teraz od czubka widać taki mysi, brzydki ;/
jest mysi bo blado wygląda w porównaniu do chemicznego koloru na odrostach, normalna sprawa

no dziewczyny, pokaz był... super. mega fajne obcięcie, poznałam fryzjera gwiazd i jego uczniów, a także wybrałam się na after party chyba teraz to już na pewno nie zapuszczę włosów.

zdziwię was, ale fryzjer powiedział mi, że on zawsze odradza trwałą, farbowanie, czy przedłużanie, bo jest zwolennikiem naturalnego piękna i naturalnych włosów. i co wy na to? już go uwielbiam
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 20:44   #2767
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość


no dziewczyny, pokaz był... super. mega fajne obcięcie, poznałam fryzjera gwiazd i jego uczniów, a także wybrałam się na after party chyba teraz to już na pewno nie zapuszczę włosów.

zdziwię was, ale fryzjer powiedział mi, że on zawsze odradza trwałą, farbowanie, czy przedłużanie, bo jest zwolennikiem naturalnego piękna i naturalnych włosów. i co wy na to? już go uwielbiam
to super, że jesteś zadowolona taki fryzjer to rzadkość niestety ale dobrze, że tacy w ogóle są wśród nas!
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 08:02   #2768
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

cześć Kochane ;*
Ja i mój odrost mamy się bardzo dobrze wkońcu zaczynam być zadowolona z moich włosów co prawda mogłyby rosnąć szybciej no ale cóż... Dobrze z tym, że są mięciutkie i błyszczące, a kitka gruba TwojaKokaina, widzę, że wrzesień to też u Ciebie dobry czas też poznałam super faceta, aż sama w to nie wierzę, i to w dodatku tak szybko... Ale nie chcę zapeszać śmiać mi się chciało, bo wczoraj tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy o...odżywkach i pielęgnacji włosów xD musiałam mu pokazać wszystko co mam taki był ciekawy, bo sam też jakieś odżywki i maski nakłada, chociaż w sumie sama nie wiem po co, bo ma krótkie, ładne i czarrrne włosy powiedziałam mu, że wracam do naturalnych to pochwalił mnie i powiedział, że bardzo dobrze, bo naturalne piękno jest najlepsze ooo zapomniałabym, chciałam Was przestrzec przed kupowaniem doczepianych włosów, jakby coś kiedyś komuś do główki strzeliło... Pisałam Wam, że kupiłam doczepianą kitkę z naturalnych włosów, no i słuchajcie zniszczyła mi się strasznie, a wcale tak często w niej nie chodziłam. Włosy robią się takie jak po prostowaniu prostownicą. Masakra, więcej nie kupię i odradzam. A jeszcze poproszę o poradę według Was pasuje kupić koleżance jakiś damski alkohol na urodziny? A może coś innego? Nie mam pomysłu co by tu wymyślić...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 08:56   #2769
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Espoir - bardzo dobrze, że Ci się układa przynajmniej nie myślisz o tamtym incydencie. bedzie dobrze, na pewno

mojemu podcięłam końcówki i jest już po 2 olejowaniach. włosy znacznie lepsze, aż mu ciągle dotykam ale nie mam zdjecia sprzed kuracji niestety. chociaż i tak na pewno będzie widac efekty
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 10:28   #2770
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
cześć Kochane ;*
Ja i mój odrost mamy się bardzo dobrze wkońcu zaczynam być zadowolona z moich włosów co prawda mogłyby rosnąć szybciej no ale cóż... Dobrze z tym, że są mięciutkie i błyszczące, a kitka gruba TwojaKokaina, widzę, że wrzesień to też u Ciebie dobry czas też poznałam super faceta, aż sama w to nie wierzę, i to w dodatku tak szybko... Ale nie chcę zapeszać śmiać mi się chciało, bo wczoraj tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy o...odżywkach i pielęgnacji włosów xD musiałam mu pokazać wszystko co mam taki był ciekawy, bo sam też jakieś odżywki i maski nakłada, chociaż w sumie sama nie wiem po co, bo ma krótkie, ładne i czarrrne włosy powiedziałam mu, że wracam do naturalnych to pochwalił mnie i powiedział, że bardzo dobrze, bo naturalne piękno jest najlepsze ooo zapomniałabym, chciałam Was przestrzec przed kupowaniem doczepianych włosów, jakby coś kiedyś komuś do główki strzeliło... Pisałam Wam, że kupiłam doczepianą kitkę z naturalnych włosów, no i słuchajcie zniszczyła mi się strasznie, a wcale tak często w niej nie chodziłam. Włosy robią się takie jak po prostowaniu prostownicą. Masakra, więcej nie kupię i odradzam. A jeszcze poproszę o poradę według Was pasuje kupić koleżance jakiś damski alkohol na urodziny? A może coś innego? Nie mam pomysłu co by tu wymyślić...
jeżeli to jest dalsza koleżanka to czemu nie, ale jak jakaś taka bliższa to ja bym kupiła coś innego, nie wiem może jakieś fajne perfumy, chociaż z tym to trzeba znać kogoś dobrze żeby trafić w jego gust

i to fajnie, że się pozbierałaś jakoś i życzę szczęścia w przyszłości, żebyś nie trafiła na takiego jak tamten
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:28   #2771
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
jeżeli to jest dalsza koleżanka to czemu nie, ale jak jakaś taka bliższa to ja bym kupiła coś innego, nie wiem może jakieś fajne perfumy, chociaż z tym to trzeba znać kogoś dobrze żeby trafić w jego gust

i to fajnie, że się pozbierałaś jakoś i życzę szczęścia w przyszłości, żebyś nie trafiła na takiego jak tamten
dzięki teraz wiem na kogo mam uważać to jest moja koleżanka ze studiów, perfum jej nie kupie bo ma dużo...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 12:21   #2772
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Oto, co udało mi się uchwycić na zdjęciu:
2012-09-09.jpg

farbowane 3. lipca

Powiedzcie jeszcze, myślicie, że niebieska płukanka zniweluje ten żółtawy odcień farbowanych? I jak może zmienić kolor naturalnych?

Edytowane przez MartaMaria
Czas edycji: 2012-09-09 o 12:22
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 14:08   #2773
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Oto, co udało mi się uchwycić na zdjęciu:
Załącznik 4873037

farbowane 3. lipca

Powiedzcie jeszcze, myślicie, że niebieska płukanka zniweluje ten żółtawy odcień farbowanych? I jak może zmienić kolor naturalnych?
przede wszystkim strasznie wysuszy - mi stosowanie kosmetyków mających ochłodzić włosy zafundowało przesuszony puch... a kolor ani drgnął
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 14:20   #2774
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dzięki teraz wiem na kogo mam uważać to jest moja koleżanka ze studiów, perfum jej nie kupie bo ma dużo...
hmm no to nie wiem, ja mam zawsze problem z pomysłem na prezenty dla osób, które nie są z mojej rodziny, albo nie są mi bardzo bliskie, zawsze wydaje mi się, że to co im kupię się nie spodoba a może coś z biżuterii, wiesz nie chodzi mi od razu o jakieś srebrne czy złote rzeczy, ale teraz jest pełno jakiś oryginalnych zawieszek itp. ja bym chciała dostać coś takiego
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 17:16   #2775
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o, witam koleżankę z bloga!

u mnie dziś rok bez farby, także wstawiam zdjęcia
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie dość, że wiążę kitkę, to jeszcze ma ona 8 cm grubości Wcześniej farbowańce takie chude były, a teraz Wstawiam Wam zdjęcie
A najlepsze jest to, że będzie jeszcze grubsza, bo jeszcze się wszystkie włosy nie łapią
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Zaznaczyłam odrost linią, ponieważ różnica w kolorze jest bardzo subtelna i pewnie na niektórych monitorach nie będzie nic widać.

Aparat przekłamuje kolory - odrosty nie są w rzeczywistości tak jasne.
Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Ja mam cieniutki kucyk 8 cm. Próbowałam zrobić zdjęcie odrostów, ale jakoś mi nie idzie, nic nie widać. Powody są chyba dwa: coraz bardziej zmywa mi się henna, a do tego akurat pojawia się odblask w miejscu odrostu. Oto co udało mi się uwiecznić, mam nadzieję, że widać lekko granicę
Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
chciałabym Wam po raz pierwszy pokazać mój odrost (na drugim zdjęciu włosy nie do końca wysuszone)
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny

Ja też, tak jak konwalia mam odwyk od wizazu, no normalnie uzaleznia i pochłania mase czasu. Nawet dla bloga mam limitowany czas, i to bardzo limitowany. Natomiast czytam Was na raty na okragło wieczorami

Wrzucam zdjecia moich włosów po trzech miesiacach od ściecia. Zastanawiam się czy ich nie obciąć na nowo na "boba". TŻ MÓWI: NIE PROSTUJ I NIE OBCINAJ. Może ma rację?
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Pewnie mnie już nie pamiętacie bo długo się nie odzywałam. Pewne sprawy, w tym choroba mi na to nie pozwalały. Ale czytam Was i oglądam Wasze odrosty codziennie. I jestem pełna podziwu, że prawie nikt się nie wykruszył a wręcz zyskujemy nowe członkinie No i czytam też nowe blogi, stworzone przez niektóre z Was - pochłaniają mnóstwo czasu, a ja mam milion zakładek z blogami włosomaniaczek
Wczoraj byłam u fryzjerki i podjęłam radykalne kroki. Włosy naprawdę sporo mi urosły od ostatniego obcinania w grudniu ale były już trochę zniszczone, szczególnie farbowanie końcówki. Wrzucam Wam zdjęcia z lipca i po wczorajszym podcięciu. Nie jestem zadowolona z fryzury bo włosy są wycieniowane i na bank będą się wywijały jak szalone ale pozbyłam się farbowańców i teraz mam całe naturalne, mogę spokojnie zapuszczać Po 14 długich miesiącach. I powiem Wam, że nie żałuję rezygnacji z farby To i zmiana pielęgnacji sprawiło, ze moje włosy są wreszcie zdrowe. Kolor to chyba jasny brąz, na górze wyblaknięty od słońca, mam nawet delikatne blond pasemko.Trzymam kciuki żeby i Wam się udało osiągnąć cel. Nadal będę wpadać i podziwiać Wasze postępy
Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Byłam właśnie u fryzjera, obciąć resztki starej farby. Jeszcze widzę, że gdzieniegdzie ciągle mam jaśniejsze końcówki, więc cierpliwie zapuszczam moje naturalki. Oczywiście fryzjerka rozczesywała mi włosy na sucho. Dopiero potem użyła wody. Ja nie mam aż takich kręconych, mam falowane, suszyła mi je na szczotce i suszarce...


Zaraz idę olejować włosy, bo jutro jadę na wesele.

Zdjęcia z dzisiaj w załącznikach.



Gratulacje !
Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Oto, co udało mi się uchwycić na zdjęciu:
Załącznik 4873037

farbowane 3. lipca

Powiedzcie jeszcze, myślicie, że niebieska płukanka zniweluje ten żółtawy odcień farbowanych? I jak może zmienić kolor naturalnych?
Pochwały za każdy wyhodowany cm naturalnych włosów i gratulacje dla dziewczyn którym udało się zapuścić całe swoje naturalki bądź ich odrosty są już tak wielkie, że nie można ich nazwać odrostami a...hm? ombre hair Mniejsza o to, gratulacje jeszcze raz!
Zazdroszczę ale w pozytywny sposób, bo daje mi to motywację i kolejne kopy na przód, że jednak jak się chce to można.

Mój odrost po 3 miesiącach i 20 dniach, ma na przodzie 5-5,5 cm a pod spodem i z tyłu głowy przekracza 6cm i jest co raz bardziej zauważalny, nawet na zdjęciach takich nie typowo "włosowych" tylko normalnych.
Nie jest tak źle, a mi ciągle mało przyrostu zwłaszcza, że raz już je przycinałam o 1 cm i pod koniec września i ( wraz z końcem wakacji ) znów zamierzam je podciąć, o jakieś 1-1,5 cm i potem dam im spokój, bo inaczej zapuszczanie będzie trwało wieki. Kolejne podcinanie po zimie.
Uciekam
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:58   #2776
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mam pytanie, pewnie któraś z Was miała podobny problem...od jakiegoś miesiąca próbuję wrócić do naturalnego koloru włosów po zaobserwowaniu zniszczenia farbowaniem oraz na nieśmiałą prośbę TŻ Włosy generalnie farbuję od 2009 roku, przerabiałam odcienie od ciemnego brązu poprzez krótki eksperyment z czerwieniami, na jasnym blondzie kończąc, a oryginalnie miałam na głowie coś takiego. U fryzjera byłam w połowie sierpnia, fryzjerka położyła mi kolor w zasadzie identyczny z naturalnym, niestety położona na rozjaśniane włosy farba zaczęła bardzo szybko blaknąć - w efekcie w dziennym świetle mam teraz złoto-brązowe włosy, z zielonkawym refleksem
Jak to z powrotem uzyskać? Czy można jakoś zatrzymać blaknięcie koloru? Jak się pozbyć złotych refleksów? Dodam, że choć na zdjęciu słabo widać, ten kolor był w sumie chłodny...
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:03   #2777
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Mam pytanie, pewnie któraś z Was miała podobny problem...od jakiegoś miesiąca próbuję wrócić do naturalnego koloru włosów po zaobserwowaniu zniszczenia farbowaniem oraz na nieśmiałą prośbę TŻ Włosy generalnie farbuję od 2009 roku, przerabiałam odcienie od ciemnego brązu poprzez krótki eksperyment z czerwieniami, na jasnym blondzie kończąc, a oryginalnie miałam na głowie coś takiego. U fryzjera byłam w połowie sierpnia, fryzjerka położyła mi kolor w zasadzie identyczny z naturalnym, niestety położona na rozjaśniane włosy farba zaczęła bardzo szybko blaknąć - w efekcie w dziennym świetle mam teraz złoto-brązowe włosy, z zielonkawym refleksem
Jak to z powrotem uzyskać? Czy można jakoś zatrzymać blaknięcie koloru? Jak się pozbyć złotych refleksów? Dodam, że choć na zdjęciu słabo widać, ten kolor był w sumie chłodny...
Sytuacje miałam niemal identyczną.
Miałam rozjaśnione włosy (samodzilenie i nieudolnie) i na to fryzjerka polożyła mi kolor. Ale uprzedziła, że będzie się wypłukiwał i położyła ciemniejszy niż mam naturalnie. Rzeczywiście, bardzo się zmył i zostawia teraz takie brzydkie żółto-rude refleksy. Ja będę z tym jednak walczyła używając niebieskiej płukanki. Jeśli nie pomoże to zobaczymy, pójdę chyba do fryzjerki. Mówiła mi coś ostatnio o jakiś maskach koloryzujących, może to wypróbuje na farbowane włosy
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:10   #2778
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Fajnie się czyta jak Wam się układa w życiu, mam nadzieję, że tak już zostanie

Na moich farbowańcach się zrobił glon i ja się tym nie przejmuję bo siostra mi cały czas dogaduje "ale zielone włosy" przecierpię no bo co mam robić...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:29   #2779
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Fajnie się czyta jak Wam się układa w życiu, mam nadzieję, że tak już zostanie

Na moich farbowańcach się zrobił glon i ja się tym nie przejmuję bo siostra mi cały czas dogaduje "ale zielone włosy" przecierpię no bo co mam robić...
a czemu tak się zrobiło?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 14:45   #2780
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wiecie co, dzisiaj jak tak popatrzyłam na mojego mężczyznę to stwierdziłam, że do ślubu (jak się kiedyś zdecydujemy ) pójdzie łysy. Tak mu się strasznie włoski przerzedziły...
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:51   #2781
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

u mnie włosy też mają taki żołto-rudo-miedziny kolor, zawsze sie zbieram żeby zrobić im jakąś płukankę niebieską i zobaczyć jak się zachowują, ale wiecznie zapominam właśnie siedzę sobie z olejem na głowie i odżyweczką. Zaniedbałam troszkę włosy ostatnio i lecą mi jak szalone, muszę coś z tym zrobić.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:57   #2782
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mi się ostatnio moje wydają brzydkie, potraktowałam je kilka razy suszarką. dzisiaj spróbuję amli na noc, zobaczymy czy parafina posłuży
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:00   #2783
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej, Dziewczyny Chwilę tutaj byłam, ale ciężko mi się udzielać w wątku, gdzie wszyscy tacy zgrani już Ale Was podczytuję i podziwiam Wasze naturalki

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Fajnie się czyta jak Wam się układa w życiu, mam nadzieję, że tak już zostanie

Na moich farbowańcach się zrobił glon i ja się tym nie przejmuję bo siostra mi cały czas dogaduje "ale zielone włosy" przecierpię no bo co mam robić...
Kochana, ja próbowałam mieszanki z... koncentratem pomidorowym Wizażanka Mysia M poradziła mi na buro-zielone farbowańce nałożyć najpierw maskę olej+miód+cytryna na godzinę, a później koncentrat na godzinę. Bałam się koncentratu, że mi wysuszy włosy. Ale po całym zabiegu były bardzo fajne, mięsiste i nawilżone (pewnie po mieszance oleju z miodem ). Ta metoda nie jest trwała, ale też włosom nie szkodzi
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:51   #2784
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a czemu tak się zrobiło?
ostatnia farba była bardzo popielata i jak widać taka została nawet po 4 miesiącach...
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Kochana, ja próbowałam mieszanki z... koncentratem pomidorowym Wizażanka Mysia M poradziła mi na buro-zielone farbowańce nałożyć najpierw maskę olej+miód+cytryna na godzinę, a później koncentrat na godzinę. Bałam się koncentratu, że mi wysuszy włosy. Ale po całym zabiegu były bardzo fajne, mięsiste i nawilżone (pewnie po mieszance oleju z miodem ). Ta metoda nie jest trwała, ale też włosom nie szkodzi
ooo to będę musiała spróbować, raz na jakiś czas nie zaszkodzi poprawić jak da fajny efekt jak się za to wezmę to pokażę efekt
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:00   #2785
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi się ostatnio moje wydają brzydkie, potraktowałam je kilka razy suszarką. dzisiaj spróbuję amli na noc, zobaczymy czy parafina posłuży
moje też niestety też ostatnio na imprezę dwa razy poszła w ruch suszarka niestety i teraz masz babo placek w ogóle nie chcą się układać, chociaż może to przez to, że muszę je podciąć
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:34   #2786
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ooo to będę musiała spróbować, raz na jakiś czas nie zaszkodzi poprawić jak da fajny efekt jak się za to wezmę to pokażę efekt
Mam nadzieję, że to coś da
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:19   #2787
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dawno mnie tu nie było ;p
hehe

A tak się przyszłam przywitać i pokazać że warto wrócić do swojego koloru i dbać o włosy.

Co po niektórzy może pamiętają moje kłaczki :P A nie które zdjęcia stare można zobaczyć na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149589

p.s. Dalej takie krótkie bo zaliczyłam wpadkę z podcięciem włosów, które musiał mi ratować mój chłop

A teraz jest tak : ^_^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,7 KB, 46 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:54   #2788
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było ;p
hehe

A tak się przyszłam przywitać i pokazać że warto wrócić do swojego koloru i dbać o włosy.

Co po niektórzy może pamiętają moje kłaczki :P A nie które zdjęcia stare można zobaczyć na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149589

p.s. Dalej takie krótkie bo zaliczyłam wpadkę z podcięciem włosów, które musiał mi ratować mój chłop

A teraz jest tak : ^_^
pięknie lśnią w słońcu dbasz o nie jakoś specjalnie?
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:58   #2789
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było ;p
hehe

A tak się przyszłam przywitać i pokazać że warto wrócić do swojego koloru i dbać o włosy.

Co po niektórzy może pamiętają moje kłaczki :P A nie które zdjęcia stare można zobaczyć na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149589

p.s. Dalej takie krótkie bo zaliczyłam wpadkę z podcięciem włosów, które musiał mi ratować mój chłop

A teraz jest tak : ^_^
śliczne i naturalne! kolor i blask
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:03   #2790
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Olejowanie, maska stapiz(pomarańczowa) i ostatnio laminowanie
odżywka d/s garnier naturals z masłem karite i olejkiem z awokado
olejowanie jak najczęściej jakoś co 3-4 dni
czasem na końcówki olejek z amli żeby mi się nie puszyły
Zero suszarki, baaaaaaaaardzo rzadko prostownica, w sumie tylko na wielkie okazje.
Zero spania z mokrymi włosami.
A szampon to beabydream.

Ale właśnie testuje co innego więc, pewnie jeszcze mi się zmieni mój standardowy skład dbania o włosy.

Olejek Khadi na porost włosów! Jest najlepszy dla mnie! :P polecam

A no i jantar! ^_- ale już mi się skończył:/ 3 miesiące temu:/
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.