Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-27, 07:30   #4351
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: ubranie na rocznicę śmierci

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale tego typu posty uświadamiają mi, jak głupie jest młode pokolenie.
No ja bynajmniej młodym pokoleniem nie jestem, a nie pamiętam czy byłam kiedyś na obiedzie w rocznicę śmierci i bym się chwilę zastanowiła, co założyć.

Maniozo, dziewczyny dobrze doradziły .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 12:34   #4352
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

My co roku pojawialiśmy się na mszy rocznicowej po śmierci mojego dziadka, później spotykaliśmy się na obiedzie w domu. Rodzina ubiera się na tę okazję odświętnie - jak to do kościoła, ale kolory pojawiają się jakie kto tylko nosi, a często jasne, bo akurat ten dzień wypada w lecie. Tyle, że od śmierci mojego dziadka minęło ponad 20 lat. Przypuszczam, że w Twoim przypadku to świeższa rocznica.
Ja nie zakładałabym czerni, ograniczyłabym się do czarnych butów i torebki codziennej. Myślę, że czarne spodnie też są ok, jeśli takie nosisz. Resztę założyłabym ciemną i stonowaną, czyli np. ciemne materiałowe spodnie, do tego ciemny sweter o prostym kroju, albo jakąś bluzkę, raczej nie koszulową. Na pewno unikałabym efektu "pogrzebowego", ale starałabym się, żeby strój był jak najbardziej stonowany i nie rzucający się w oczy.

Vilqa dziwi mnie Twoja wypowiedź. Niby każdy wie jak należy się ubrać na wesele, pogrzeb czy do pracy, a jakimś cudem ten wątek ciągle się rozwija. Chociażby dlatego, że na osiągnięty efekt wpływa wiele niuansów. Dodatkowo, ta okoliczność odbywa się nie w rodzinie Maniozy, a w rodzinie jej chłopaka, która w jakimś stopniu na pewno jest jej obca. To dość zrozumiałe, że nie chce strzelić gafy i szuka porady.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 13:05   #4353
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez manioza1 Pokaż wiadomość
Witam, nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na moje pytanie więc proszę pomóżcie, w tą niedzielę jest rocznica śmierci dziadka mojego męża, babcia wymyśliła że po mszy musi ugościć gości, a że w domu nie ma miejsca to zaprasza do restauracji i tu moje pytanie jak powinnam się ubrać żeby się nie zbłaźnić? Zbyt elegancko chyba nie pasuje a i w dżinsach nie wypada przyjść. Co powinnam skompletować? Nie mam pojęcia...
dzinsy mozesz ubrac, ale raczej gladkie czarne bez modnych dziur i przetarc. Do tego skorzane buty w stylu miejskich, no chyba ze planujecie rundke po cmentarzu i bedzie padac, to wtedy mozesz ubrac sportowe buty do chodzenia po blocie, tez raczej w dyskretnym kolorze np czarne i bez wielkich odblaskowych napisow. Ogolnie poszlabym w skromny "look". Kurtke/plaszcz w zaleznosci od pogody, ale najbardziej pasowalby mi tu klasyczny, czarny welniany. Bluzke mozesz miec koszulowa - kolor dowolny byle stonowany. Albo czarny zakiet i pod spod zwykly tshirt.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 23:19   #4354
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

W jakich sklepach szukać porządnego męskiego paska ze skóry? Widziałam w H&M i Big Star i kosztowały ok. 50-80 zł, ale nie jestem przekonana co do ich jakości... Mój budżet to 100 zł, maksymalnie 150.
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 11:58   #4355
Alessa80
Raczkowanie
 
Avatar Alessa80
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 154
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Weszłam pierwszy raz tej jesieni na wizaż i zdębiałam. Wszystkie artykuły o modzie są z metra cięte i traktują o jednym: leć do Zary/haem/innej sieciówki w te pędy, bo Rozenek/ Szostak/inne pustogłowie ma już taki sweter/ gacie/czapkę... Czy najwyższą aspiracją młodych kobiet, drogi Wizażu, jest wyglądać dokładnie tak samo, jak zmanierowana stara baba? Czy już w ogóle nie ukrywacie tego, że zrobił się z was folder reklamowy? Kto jest współodpowiedzialny za sezonowy wysyp horrendalnych klonów rodem z Nowego wspaniałego świata, ubranych w jakieś ohydne szmaty jednorazowego użytku?! Jakiego rodzaju "modę" tu się próbuje forsować?
__________________
kto pije i pali, ten nie ma robali
Alessa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 13:11   #4356
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
W jakich sklepach szukać porządnego męskiego paska ze skóry? Widziałam w H&M i Big Star i kosztowały ok. 50-80 zł, ale nie jestem przekonana co do ich jakości... Mój budżet to 100 zł, maksymalnie 150.
W sklepie internetowym Gomez na dziale "sale" znajdziesz paski Pepe Jeans czy Tommy Hilfiger za około 100 zł.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 08:17   #4357
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

śniegowce, co myslicie? Bedą pasowac do zwyklej puchowej kurtki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LU941C00B-C11@2.jpg (62,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LU941C00B-C11@3.jpg (72,5 KB, 35 załadowań)
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 11:22   #4358
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Mi się podobają, choć nie jestem przekonana do zamszu lub podobnego materiału, bo może brzydki się zrobić pod wpływem wody. lepsze byłyby ze skóry.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 12:24   #4359
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
Mi się podobają, choć nie jestem przekonana do zamszu lub podobnego materiału, bo może brzydki się zrobić pod wpływem wody. lepsze byłyby ze skóry.
No właśnie trochę dziwne ze sniegowce a z takiego matetialu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 08:47   #4360
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

nazwałabym je obuwiem zimowym, ale nie śniegowcami.
jeśli zależy ci na tym drugim przeznaczeniu - czyli but na wszelkie zimowe spacery, kuligi i "zimę po godzinach" - to odradzam nubuki i zamsze, bo nawet zaimpregnowane nie dają rady w takich warunkach, brudzą się i są kłopotliwe w pielęgnacji. jeśli zaś to ma być codzienny but zimowy przede wszystkim do miasta i do takiego bieżącego biegania do szkoły/pracy, to ma szansę się sprawdzić (kolor trochę problematyczny, ale uznaję, że to świadomy wybór).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 18:37   #4361
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
W jakich sklepach szukać porządnego męskiego paska ze skóry? Widziałam w H&M i Big Star i kosztowały ok. 50-80 zł, ale nie jestem przekonana co do ich jakości... Mój budżet to 100 zł, maksymalnie 150.
Ja sobie chwalę z rockmetalshop'u. Mam od nich skórzany pasek dobrych kilka lat.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 18:47   #4362
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nazwałabym je obuwiem zimowym, ale nie śniegowcami.
Dla mnie to tez nie sa sniegowce. Pod tym haslem rozumiem np takie Moon Boot.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 21:37   #4363
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

dokładnie. moonbooty, sorele, rubberducki...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 09:08   #4364
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Ja sobie chwalę z rockmetalshop'u. Mam od nich skórzany pasek dobrych kilka lat.
Fajne, ale jednak szukam czegoś bardziej klasycznego
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 17:00   #4365
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

https://www.zalando.pl/anna-field-bo...1xa0y-q11.html - dziewczyny myslicie ze takie buty nadadza sie na zime? Czeste spacery, wycieczki w sniegu etc.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 17:25   #4366
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Pociagne temat sniegowcow. Mam jedne, ale przezyly juz 4 zimy i chetnie bym sobie sprawila tym razem wlasnie Moon Boot (niekoniecznie te najbardziej klockowate, klasyczne modele, ale jednak dalej sniegowce, chocby te zalinkowane).
Problem polega na tym, ze najczesciej nosze sukienki i spodnice, dzianinowe badz mini z grubej bawelny, generalnie w bardzo luznym stylu. Czy da sie polaczyc jakiekolwiek sukienki/spodnice ze sniegowcami?
Moje stare nosilam glownie do dzinsow lub treginsow, ale tych mam par slownie dwie, wiec jak kupie kolejne tego typu buty, to nie bede miec ich zwyczajnie do czego nosic.

Z drugiej strony kusza mnie, bo jestem staszliwie zmarzla i nie wiem, czy w obliczu zimy nie miec po prostu gdzies czy to pasuje albo czy moze juz niemodne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 17:26   #4367
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Fajne, ale jednak szukam czegoś bardziej klasycznego
Zacznij od Zalando.
Spróbuj w sklepach z garniturami (ale tam raczej ceny zaczynają się w granicy, którą podałaś - chyba, że na przecenach).
Nadal można spotkać sklepy z galanterią skórzaną, tam też możesz poszukać.
Jeśli masz czas i zacięcie, to możesz też spróbować w takich typowo targowych "butikach". Tam ceny są bardzo niskie, bo możesz kupić dobry skórzany pasek za mniej niż 50zł - tyle, że trzeba się naszukać, żeby znaleźć coś klasycznego, może się nawet zdarzyć, że na kilka odwiedzonych sklepów tego typu znajdziesz jeden klasyczny pasek, ale akurat w złym rozmiarze. My z mężem w Polsce odwiedzaliśmy takie sklepy w poszukiwaniu pasków i w końcu zawsze udawało się coś znaleźć.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 18:10   #4368
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
https://www.zalando.pl/anna-field-bo...1xa0y-q11.html - dziewczyny myslicie ze takie buty nadadza sie na zime? Czeste spacery, wycieczki w sniegu etc.
Moim zdaniem nie - są sztuczne, a'la nubukowe/zamszowe, ocieplenie wygląda na średnie, są za krótkie na chodzenie po śniegu.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pociagne temat sniegowcow. Mam jedne, ale przezyly juz 4 zimy i chetnie bym sobie sprawila tym razem wlasnie Moon Boot (niekoniecznie te najbardziej klockowate, klasyczne modele, ale jednak dalej sniegowce, chocby te zalinkowane).
Problem polega na tym, ze najczesciej nosze sukienki i spodnice, dzianinowe badz mini z grubej bawelny, generalnie w bardzo luznym stylu. Czy da sie polaczyc jakiekolwiek sukienki/spodnice ze sniegowcami?
Moje stare nosilam glownie do dzinsow lub treginsow, ale tych mam par slownie dwie, wiec jak kupie kolejne tego typu buty, to nie bede miec ich zwyczajnie do czego nosic.

Z drugiej strony kusza mnie, bo jestem staszliwie zmarzla i nie wiem, czy w obliczu zimy nie miec po prostu gdzies czy to pasuje albo czy moze juz niemodne.
Myślę, że jakieś w stonowanych kolorach (czernie, beże, brązy, szarości) ujdą do prostych wełnianych lub dzianinowych sukienek/spódniczek mini. Może nie do midi, ale do czegoś krótszego może to wyglądać jeszcze jako tako. Wiadomo że to żadna rewelacja, ale jeśli nie chcesz zmarznąć, a lubisz takie buty, to na niezobowiązujące okazje czemu nie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 08:43   #4369
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Zacznij od Zalando.
Spróbuj w sklepach z garniturami (ale tam raczej ceny zaczynają się w granicy, którą podałaś - chyba, że na przecenach).
Nadal można spotkać sklepy z galanterią skórzaną, tam też możesz poszukać.
Jeśli masz czas i zacięcie, to możesz też spróbować w takich typowo targowych "butikach". Tam ceny są bardzo niskie, bo możesz kupić dobry skórzany pasek za mniej niż 50zł - tyle, że trzeba się naszukać, żeby znaleźć coś klasycznego, może się nawet zdarzyć, że na kilka odwiedzonych sklepów tego typu znajdziesz jeden klasyczny pasek, ale akurat w złym rozmiarze. My z mężem w Polsce odwiedzaliśmy takie sklepy w poszukiwaniu pasków i w końcu zawsze udawało się coś znaleźć.
Zamówiłam już w necie w sklepie z elegancką odzieżą. Nie udało mi się wyhaczyć tego najprostszego modelu, ale i tak będzie zestawiany z dżinsami. Przy subskrypcji często dają jakieś rabaty
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-01, 13:36   #4370
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Myślę, że jakieś w stonowanych kolorach (czernie, beże, brązy, szarości) ujdą do prostych wełnianych lub dzianinowych sukienek/spódniczek mini. Może nie do midi, ale do czegoś krótszego może to wyglądać jeszcze jako tako. Wiadomo że to żadna rewelacja, ale jeśli nie chcesz zmarznąć, a lubisz takie buty, to na niezobowiązujące okazje czemu nie.
Moj styl zycia to same niezobowiazujace okazje, wiec chyba sobie je kupie. Dzieki za opinie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 13:49   #4371
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Zamówiłam już w necie w sklepie z elegancką odzieżą. Nie udało mi się wyhaczyć tego najprostszego modelu, ale i tak będzie zestawiany z dżinsami. Przy subskrypcji często dają jakieś rabaty
No to z głowy. Takie najprostsze rzeczy najtrudniej znaleźć. Fajnie, że się udało
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 15:17   #4372
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Dziewczyny, pytałam ostatnio o strój na rozmowę.
Dostałam pracę! Nie tą, o którą pytałam. Postanowiłam nie czekać na wyniki tamtej rozmowy i ewentualny kolejny etap, tylko pójść na pewniaka. Zaczynam w przyszłą środę. Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa.
Swoją drogą wydaje mi się, że tamta rozmowa poszła całkiem dobrze. Czułam się swobodnie i stres nie wpłynął na moje zdolności komunikacyjne, czego się najbardziej bałam Rekruter był bardzo zadbanym i dobrze ubranym mężczyzną, co było istotne w temacie mojego pytania.

A poza tym zamówiłam takie buty Piere One z Zalando i ciągle sprawdzam maila, czy już dotarły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.JPG (38,9 KB, 50 załadowań)
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 16:38   #4373
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytałam ostatnio o strój na rozmowę.
Dostałam pracę! Nie tą, o którą pytałam. Postanowiłam nie czekać na wyniki tamtej rozmowy i ewentualny kolejny etap, tylko pójść na pewniaka. Zaczynam w przyszłą środę. Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa.
Swoją drogą wydaje mi się, że tamta rozmowa poszła całkiem dobrze. Czułam się swobodnie i stres nie wpłynął na moje zdolności komunikacyjne, czego się najbardziej bałam Rekruter był bardzo zadbanym i dobrze ubranym mężczyzną, co było istotne w temacie mojego pytania.

A poza tym zamówiłam takie buty Piere One z Zalando i ciągle sprawdzam maila, czy już dotarły
Gratulacje
Bardzo mi sie podobaja te buty. Chociaz na pewno nie umialabym ich w praktyce polaczyc z zadnymi spodniami i to jest tez powod, czemu mam tak malo spodni w szafie, zwlaszcza nadajacych sie na zime, bo z lekkimi na wiosne-lato nie mam takiego problemu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 17:43   #4374
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Gratulacje
Bardzo mi sie podobaja te buty. Chociaz na pewno nie umialabym ich w praktyce polaczyc z zadnymi spodniami i to jest tez powod, czemu mam tak malo spodni w szafie, zwlaszcza nadajacych sie na zime, bo z lekkimi na wiosne-lato nie mam takiego problemu.
Dziękuję
Buty już odebrałam i są po prostu cudowne. Są świetnie wyprofilowane, smukłe, przepięknie pachną skórą i już je kocham. Będę tylko musiała dokupić amortyzujące wkładki pod pięty, bo oryginalne są twarde. Chciałabym je założyć i wyjść z domu, ale muszę je jeszcze nakremować, nawoskować, wypolerować i wypieścić, co zajmie ze 3 dni.
Ja też lubię spodnie wiosenne, letnie i wczesno jesienne. Bardzo mi się podobają: wizualnie, tkaniny i pod każdym względem. Ciuchy na chłodne miesiące nigdy mnie tak nie zachwycały. Zresztą ciuchów na chłodne miesiące nie nosi mi się tak przyjemnie jak na ciepłe. Jestem okutana od stóp do głów i ledwo mogę ruszać rękami Na szczęście teraz mogę wyciągnąć na wieszak sukienki, te buty kupiłam z myślą o nich. Będę też do nich nosić wąskie spodnie, których nogawki ledwo dotykają cholewki. Już wiem po co się szyje spodnie o długości 7/8 z ciepłych tkanin, bo do tej pory tego nie rozumiałam W przyszłym roku chciałabym kupić jakieś botki na niskim słupku - takie buty bardzo podobają mi się z wąskimi spodniami.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-01, 19:29   #4375
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Mam teraz buty z Piere One i jestem zachwycona. Jak za taką cenę nosi się świetnie. Szkoda, że wkładki mają takie twarde
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-02, 20:43   #4376
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Mam teraz buty z Piere One i jestem zachwycona. Jak za taką cenę nosi się świetnie. Szkoda, że wkładki mają takie twarde
Och, czyli to jest u nich norma? W sobotę zajdę do sklepu sportowego i zamiast wkładek pod pięty, kupię sobie wkładki do biegania.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 13:43   #4377
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Od czego to zależy, że spodnie źle się układają w okolicach kolan? Musiałam sobie na szybko kupić materiałowe spodnie. Złamałam swoje zasady zakupowe, bo poszłam do galerii zmęczona po całym dniu, 2,5 godziny przed zamknięciem i pod presją.
Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedni model w ostatnim sklepie, który brałam pod uwagę ale większości spodni, które przymierzałam, w okolicach kolan robiły się brzydkie załamania i "obwarzanki". O dziwo nie tylko na spodniach slim, ale też na prostych. Czy to spodnie są źle uszyte, czy to wina moich grubych ud? Chciałabym wiedzieć na przyszłość, może uda mi się ocenić na oko i nie marnować czasu w przymierzalniach.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-06, 08:38   #4378
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

obstawiałabym mimo wszystko krój ewentualnie materiał.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-07, 12:35   #4379
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co sądzicie o tej torebce? Mianowicie szukam jakiejś torebki, która fajnie będzie pasowała zarówno do eleganckich ubrań jak również będzie zgrywała się z adidasami. Czyli takiej do wszystkiego.
https://sklep-torebki.pl/damskie/tor...towa-3562.html
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-07, 12:51   #4380
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Od czego to zależy, że spodnie źle się układają w okolicach kolan? Musiałam sobie na szybko kupić materiałowe spodnie. Złamałam swoje zasady zakupowe, bo poszłam do galerii zmęczona po całym dniu, 2,5 godziny przed zamknięciem i pod presją.
Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedni model w ostatnim sklepie, który brałam pod uwagę ale większości spodni, które przymierzałam, w okolicach kolan robiły się brzydkie załamania i "obwarzanki". O dziwo nie tylko na spodniach slim, ale też na prostych. Czy to spodnie są źle uszyte, czy to wina moich grubych ud? Chciałabym wiedzieć na przyszłość, może uda mi się ocenić na oko i nie marnować czasu w przymierzalniach.
Tez mi sie tak czasem robilo, jak jeszcze czesciej kupowalam spodnie. Czasem - czyli wina spodni, pewnie wypadkowa kroju i materialu jak napisala pani_smith. Ostatnio takie cos mialam w materialowych cygaretkach o dlugosci 7/8 Orsaya. Zreszta to nie moj pierwszy taki felerny ciuch tej marki, przez co przestalam tam zagladac.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.