Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 18:26   #121
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Gdyby seks równał się gotowości na dziecko, antykoncepcja byłaby zbędna.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:28   #122
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

tak, wiem.
Ale tu nie chodzi o to, że ona wpadła bo antykoncepcja zawiodła. Chodzi o to, że wpadła, bo się kompletnie nie zabezpieczyła... To jest głupota!
Co innego jakbym wpadła np. ja... Uważam na to, co robię, a 'w razie WU' poniosę konsekwencje i nawet się będę cieszyć z kruszyny
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:35   #123
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Hmmm wiesz powody są różne
Jedne stosowały stosunek przerywany, jednej pękła gumka, a chłopak Catelynn użył prezerwatywy która wyprała się w pralce wraz ze spodniami... Ta agresywna laska z kolczykiem (tak kojarzę) pokłóciła się z chłopakiem i przestała brać tabletki i okazało się że jest w ciąży
nie wiem niektórych mi szkoda, ale rozwalił mnie fragment "nastoletnich matek"
Catelynn i jej chłopak kochali się bez zabezpieczenia, właśnie poszli do ginekologa bo ona chciała Mirenę. Skłamała lekarzowi w sprawie okresu, w sprawie zabezpieczenia. (nie zabezpieczali się wcale bo "w takich chwilach się o tym nie myśli")
Siedzi sobie z chłopakiem w ogródku i on się jej pyta
-ej co by było gdybyś znów zaszła w ciążę?
-pewnie zadzwonilibyśmy do rodziców adopcyjnych z pytaniem czy nie chcą siostry dla naszej pierwszej córeczki

Ręce opadają, nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:39   #124
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Hmmm wiesz powody są różne
Jedne stosowały stosunek przerywany, jednej pękła gumka, a chłopak Catelynn użył prezerwatywy która wyprała się w pralce wraz ze spodniami... Ta agresywna laska z kolczykiem (tak kojarzę) pokłóciła się z chłopakiem i przestała brać tabletki i okazało się że jest w ciąży
nie wiem niektórych mi szkoda, ale rozwalił mnie fragment "nastoletnich matek"
Catelynn i jej chłopak kochali się bez zabezpieczenia, właśnie poszli do ginekologa bo ona chciała Mirenę. Skłamała lekarzowi w sprawie okresu, w sprawie zabezpieczenia. (nie zabezpieczali się wcale bo "w takich chwilach się o tym nie myśli")
Siedzi sobie z chłopakiem w ogródku i on się jej pyta
-ej co by było gdybyś znów zaszła w ciążę?
-pewnie zadzwonilibyśmy do rodziców adopcyjnych z pytaniem czy nie chcą siostry dla naszej pierwszej córeczki


Ręce opadają, nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:10   #125
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Siedzi sobie z chłopakiem w ogródku i on się jej pyta
-ej co by było gdybyś znów zaszła w ciążę?
-pewnie zadzwonilibyśmy do rodziców adopcyjnych z pytaniem czy nie chcą siostry dla naszej pierwszej córeczki

Ręce opadają, nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:14   #126
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

To się nazywa NIEodpowiedzialność...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:38   #127
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

No, a ich miałam za najbardziej odpowiedzialnych bo oddali córkę do adopcji ;|
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 21:57   #128
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
No, a ich miałam za najbardziej odpowiedzialnych bo oddali córkę do adopcji ;|
Ja również
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:16   #129
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
tak, wiem.
Ale tu nie chodzi o to, że ona wpadła bo antykoncepcja zawiodła. Chodzi o to, że wpadła, bo się kompletnie nie zabezpieczyła... To jest głupota!
Co innego jakbym wpadła np. ja... Uważam na to, co robię, a 'w razie WU' poniosę konsekwencje i nawet się będę cieszyć z kruszyny


Powiem że skończyłam szkołę 2 lata temu (technikum) były u nas w szkole zawodówki, technika, licea, kursy, taka duża szkoła. Wszytskie dziewczyny ktore tam znałam i wpadły to własnie wogole się nie zabezpieczały.. Opowiadały mi że albo po imprezie ich partner był lekko na % albo poprostu praktykowały metodę "wyjąć przed" co niestety nie zawsze się udaje i jest według mnie głupotą.. Albo nie miały przy sobie zabezpieczenia i myslały "a tam chwilkę tylko"
Niestety taka prawda..

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Hmmm wiesz powody są różne
Jedne stosowały stosunek przerywany, jednej pękła gumka, a chłopak Catelynn użył prezerwatywy która wyprała się w pralce wraz ze spodniami... Ta agresywna laska z kolczykiem (tak kojarzę) pokłóciła się z chłopakiem i przestała brać tabletki i okazało się że jest w ciąży
nie wiem niektórych mi szkoda, ale rozwalił mnie fragment "nastoletnich matek"
Catelynn i jej chłopak kochali się bez zabezpieczenia, właśnie poszli do ginekologa bo ona chciała Mirenę. Skłamała lekarzowi w sprawie okresu, w sprawie zabezpieczenia. (nie zabezpieczali się wcale bo "w takich chwilach się o tym nie myśli")
Siedzi sobie z chłopakiem w ogródku i on się jej pyta
-ej co by było gdybyś znów zaszła w ciążę?
-pewnie zadzwonilibyśmy do rodziców adopcyjnych z pytaniem czy nie chcą siostry dla naszej pierwszej córeczki

Ręce opadają, nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

No masakra.. Ale też słyszałam takie rzeczy.
Znam dziewczynę ktora ma 22 lata i trzecie dziecko w drodze. Każde dziecko było wpadką tak jak i to trzecie teraz. Dziewczyna nigdy nie pracowała, ma tylko gimnazjum ukończone, jej chłopak teraz stracił pracę, wynajmują jakieś mieszkanie i nie wiem chyba zasiłek dostają.
Ja nie wiem co bedzie jak ona bedzie musiala te wszystkie dzieci wysłać do szkoły/ wszystko im kupić/ na dojazd dać itp..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:22   #130
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Obejrzałam 4 dostępne odcinki drugiego sezonu... Trzy laski zostały KONKRETNIE olane przez facetów... Jeden zerwał z nią ale dzieckiem faktycznie się interesuje... ech

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
No masakra.. Ale też słyszałam takie rzeczy.
Znam dziewczynę ktora ma 22 lata i trzecie dziecko w drodze. Każde dziecko było wpadką tak jak i to trzecie teraz. Dziewczyna nigdy nie pracowała, ma tylko gimnazjum ukończone, jej chłopak teraz stracił pracę, wynajmują jakieś mieszkanie i nie wiem chyba zasiłek dostają.
Ja nie wiem co bedzie jak ona bedzie musiala te wszystkie dzieci wysłać do szkoły/ wszystko im kupić/ na dojazd dać itp..
wiesz ja tego nigdy nie pojmę
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:38   #131
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Obejrzałam 4 dostępne odcinki drugiego sezonu... Trzy laski zostały KONKRETNIE olane przez facetów... Jeden zerwał z nią ale dzieckiem faktycznie się interesuje... ech

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------


wiesz ja tego nigdy nie pojmę

No jak juz raz wpadła to dlaczego 2 i 3 też ale znam jeszcze gorsze sytuacje, u mnie w miejscowosci jest rodzina alkoholikow i mają dosłownie 10 dzieci, byli w gazetach/tv i się tam żalili jacy to dobrzy ludzie a taki los ich spodkał. Prawda jest taka że piją a ich dzieci to bandziory (oprócz tych małych ) Tutaj akurat tych dzieci nie jest mi szkoda, może te małe ale itak wyrosną na to samo..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 22:43   #132
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Nie martw się, znam identyczną sytuacje.
Babka ma z facetem dzieci przedział wiekowy 2 do 28 lat. (pierwsze urodziła koło 15-16 roku życia) ślubu nie mają, narobili sobie tych bachorów i ciągną zapomogi jak się tylko da.
Żrą laysy, nutelle i popijają to coca colą a potem nagle po 2 tygodniach kasa się kończy i idą na żer. Dostali od państwa mieszkanie (oczywiście wszystkie dzieci nie mieszkają z nimi) dwie córki mają sponsorów z Niemiec którzy tam ich obdarowują, a ona dalej przepija i przejada pieniądze bez najmniejszego sensu. Za wszystko płaci opieka społeczna, a bachorków jest coraz więcej bo teraz najstarsza córka rodzi trzecie, a dwie młodsze (20 i 17 lat) z brzuchami biegają:P
Także matka klanu będzie rodzić dopóki jej macica nie wypadnie albo do momentu menopauzy...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 06:33   #133
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Nie, nie, to nie "opieka społeczna płaci", tylko MY płacimy
Pewnie każdy może wymienic wiele rodzin tego typu z okolicy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:40   #134
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

no tak, MY niestety...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

hm oglądam to dalej i chociaż jedna mamuśka się trafiła zamartwia się że jest wyrodną matką bo wychodzi po raz pierwszy od porodu (10 tyg) gdzieś bez dziecka
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:34   #135
teqila9
Raczkowanie
 
Avatar teqila9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 382
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Mozna gdzies ten program ogladnac w necie ?
teqila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:36   #136
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

stronę wcześniej ktoś podał link
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:00   #137
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Widziałam ze 2 odcinki... 15-letnia przyszła mamusia organizuje przyjęcie "na cześć dziecka" (które jeszcze się nie urodziło), sprasza wszystkie swoje koleżanki, po czym, wszyscy siedzą i podniecają się prezentami...
Czego więcej oczekiwać, cóż, to jest właśnie Ameryka, to są właśnie amerykańskie seriale ukazujące "rzeczywistość".

I patrząc na takie rzeczy uważam, że seks powienien być zabroniony do pewnego wieku, bo co komu z tej całej antykoncepcji, uświadamiania, skoro tyle jest nastolatków, którzy idą "na żywioł" i niewiele ich obchodzi jakie konsekwencje mogą przynieść takie kroki.
Do tego trzeba dorosnąć, gumka nie wystarczy.

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Także matka klanu będzie rodzić dopóki jej macica nie wypadnie albo do momentu menopauzy...
Za to ile będzie miała żywicieli, jak wszystkie jej dzieci narobią wnuków i każde z nich będzie miało przyznaną odpowiednią kwotę zapomogi...

Ja się też już wystarczająco napatrzyłam na tego typu "biedaków". Smutną prawdą jest, że kraj traci pieniadze na pomaganie nierobom (którzy są młodzi, zdrowi, a którzy wolą iśc po darmowe), pijakom i innym potologicznym jednostkom. Ciekawą rzeczą jest też to, że jakże często po pomoc zgłaszają się właśnie matki, które swoje pierwsze dzieci rodziły mając lat naście. I co się dziwić, że żyć nie ma za co. Chciaż są też tacy, co kasy niby nie mają, a wranglery/lee na tyłku i nowym mercem pod pomoc społeczną zajeżdża...
Ciężkie to życie, cieżkie

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2010-06-01 o 16:09
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:18   #138
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
no tak, MY niestety...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------
no właśnie my... a my żeby jakiś grosz mieć musimy tyrać w pracy, co zrobić..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:38   #139
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Widziałam ze 2 odcinki... 15-letnia przyszła mamusia organizuje przyjęcie "na cześć dziecka" (które jeszcze się nie urodziło), sprasza wszystkie swoje koleżanki, po czym, wszyscy siedzą i podniecają się prezentami...
Czego więcej oczekiwać, cóż, to jest właśnie Ameryka, to są właśnie amerykańskie seriale ukazujące "rzeczywistość".
no akurat baby shower to tam jest tradycja:P

No cóż, ja od zawsze byłam jestem i będę przeciwna socjalowi.
Znaczy się tak, moja koleżanka mieszkała tylko z mamą bo rodzice się rozwiedli. Mama miała na utrzymaniu córkę siostrę plus siebie, jako jedyna pracowała, jako nauczyciel (chyba jeszcze nie mianowany) i tam zarabiała grosze. Na trzy osoby przy wynajmowanym mieszkaniu 1100 zł, to są moim zdaniem grosze bo jadły suchy chleb i zupki z paczki. Żadnej zapomogi nie dostały BO PRZECIEŻ MAMA PRACUJE a sąd przyznał alimenty (których nikt w życiu na oczy nie widział )
A tutaj alkoholikowi bez pracy o, ciepło w dupcie bo państwo dało mieszkanie, my / opieka społeczna opłacamy rachuneczki, wszystko la la la.
Uczciwi ludzie nie dostaną zapomogi / stypendium dla dziecka ze średnią 5,0 (o, sory, koleżanka dostała opłacali jej bilet miesięczny o wartości 30 zł ) ...
Dlatego zapomogi to dla mnie bzdura rzadko trafiają do potrzebujących.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze



Edytowane przez rapifen
Czas edycji: 2010-06-01 o 21:39
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 22:54   #140
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
no akurat baby shower to tam jest tradycja:P

No cóż, ja od zawsze byłam jestem i będę przeciwna socjalowi.
Znaczy się tak, moja koleżanka mieszkała tylko z mamą bo rodzice się rozwiedli. Mama miała na utrzymaniu córkę siostrę plus siebie, jako jedyna pracowała, jako nauczyciel (chyba jeszcze nie mianowany) i tam zarabiała grosze. Na trzy osoby przy wynajmowanym mieszkaniu 1100 zł, to są moim zdaniem grosze bo jadły suchy chleb i zupki z paczki. Żadnej zapomogi nie dostały BO PRZECIEŻ MAMA PRACUJE a sąd przyznał alimenty (których nikt w życiu na oczy nie widział )
A tutaj alkoholikowi bez pracy o, ciepło w dupcie bo państwo dało mieszkanie, my / opieka społeczna opłacamy rachuneczki, wszystko la la la.
Uczciwi ludzie nie dostaną zapomogi / stypendium dla dziecka ze średnią 5,0 (o, sory, koleżanka dostała opłacali jej bilet miesięczny o wartości 30 zł ) ...
Dlatego zapomogi to dla mnie bzdura rzadko trafiają do potrzebujących.
Dokładnie, ja nie rozumiem po co daje się rodzinie alkoholików, którzy ciągle płodza dzieci, super mieszkania i kupę kasy, z naszych podatkow oczywiście, a ja nie mogę sobie na razie z facetem pozwolić na wynajęcie (nie mówię o kupnie) fajnego mieszkanka. Dlaczego ja mam im sponsorować, skoro samej mnie nie stać? Dlaczego ja muszę pracować a oni nie muszą? Takich ludzi bym najchętnie wysterylizowała (wraz z córeczkami) i wysyłała obowiązkowo do pracy choćby w formie zamiataczy ulic. Wg mnie nie powinno się takim dawać nic za darmo, bo Ci ludzie zwyczajnie to wykorzystują i łatwiej im tak żyć i nie pracować, no bo po co nie?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 23:01   #141
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

W 100% się z tobą zgadzam... Ale już zaczynamy offtopować myślę że temat o zapomogach by miał powodzenie na forum
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 23:32   #142
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Dołączam do wątku, bo oglądałam kilka odcinków Ciąż.
Oglądając to, nie wiem czy się śmiać czy płakać chwilami..

Ale wiecie co mnie dziwi? Że niektóre te dziewczyny - 17letnie przecież!, bez wykształcenia - wyprowadzają się z domu, są w stanie opłacić rachunki, zająć się dzieckiem, zapłacić czynsz, żłobek dla dziecka.. Rany, ile oni w tej Hameryce zarabiają??
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 06:00   #143
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku, bo oglądałam kilka odcinków Ciąż.
Oglądając to, nie wiem czy się śmiać czy płakać chwilami..

Ale wiecie co mnie dziwi? Że niektóre te dziewczyny - 17letnie przecież!, bez wykształcenia - wyprowadzają się z domu, są w stanie opłacić rachunki, zająć się dzieckiem, zapłacić czynsz, żłobek dla dziecka.. Rany, ile oni w tej Hameryce zarabiają??
Też mnie ta kwestia zastanawiała, może MTV im to opłaca?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 07:40   #144
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Nie mogę się doczekać polskiej wersji Licealnych ciąż. Myślę, że chętnych by nie brakowało.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:43   #145
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Łoj tam, ile w Polsce kosztuje miesięczne żłobek a ile zarabia matka?
Tutaj laska dzwoniła po prywatnych bardzo dobrych żłobkach i od 170 do 210 $ za tydzień. W ciągu miesiąca i tak mam wrażenie że zapłaci mniej niż w Polsce...
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:14   #146
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Łoj tam, ile w Polsce kosztuje miesięczne żłobek a ile zarabia matka?
Tutaj laska dzwoniła po prywatnych bardzo dobrych żłobkach i od 170 do 210 $ za tydzień. W ciągu miesiąca i tak mam wrażenie że zapłaci mniej niż w Polsce...
W LA zlobek kosztuje nawet okolo $1000. W polsce (przynajmniej w moim miescie) to kwestia okolo 100zl + posilki.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:33   #147
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Naprawdę tylko 100 zł?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:50   #148
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

a ile byś chciała?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 12:55   #149
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Dziewczyny oglądacie drugą serię?
Bo wychodzi,że pozostały jeszcze 2 odcinki o nowych dziewczynach,ale mam nadzieję,że będzie to dalej pokazywane,jak sobie radzą
Dla przypomnienia dzisiaj o 16 na mtv
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 16:22   #150
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Licealne ciąże - program "edukacyjny" MTv

Wszystko oglądam tutaj
http://www.mtv.pl/shows/licealne-ciaze/episodes/
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.