Najlepsze Prostownice PART II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-12, 14:16   #271
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Prostownica

Prostwonica-prostuje włosy. masz fale , loki, albo anwet proste a od tego będizesz miec mega proste i jak dobre preparaty uzyjesz to świecace jak tafla lustra.
Sprawdza się... hmmm na włosach. Ale najmniej połdługich. na krótkie to nie zadziła, bo trzeba , aby fekt był dobry po włoscah przeciagać.
Moja badziewna, tandetna, nadająca się, zeby sobie po głowie pukac nia prstownic ama 35 wat. To stanowczo za mało. Profesjonalne maja około 150.
żeby włsoy sie wyprostowąły temeratura musi być naprawdę wysoka, wtedy prostownice sie dosłownei po nich rzesówa w sekundkę i sa proste. wtedy też sie nie niszcza (i jeszce preparacik do tego i rewelacja). A tak jak ma mniej wat i nizsza temperature to nie daje zadengo efektu a akonei ckonców włosy sie przerzeje bo dłuzej sie trzyma, zeby sie zechciały wyprostować. Opłąca sie wydać kase na lepsza.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 14:23   #272
SPEC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: Prostownica

Kewl. To sobie bede mogl wlosy wyprostowac, bo mi sie kreca. Duzo to czasu zajmuje? co ile to trzeba robic?
SPEC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 14:29   #273
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Prostownica

Po kazdym myciu. Ile czasu zajmuje, zalezy jak długie włosy, jak gęste i jaka prstownica.
Prfesjonalna fryzjerską, włosy opadjąca na ramiona, b. geste i b. grube- mojemu fryzjerowi 10-15 minut. choć w sumie z zegarkeim go nigdy nie mierzyłam. Ale nie za długo.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 17:32   #274
SPEC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Prostownica

Dzieki bardzo

Jak przy kazdym myciu to nie duzo... bo sie nie myje zartoje - jakby ktos nie wiedzial Tylko teraz trzeba zainwestowac w prostownice, chyba ze, moja mama ma
SPEC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-12, 20:03   #275
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Prostownica

Cytat:
Napisane przez the_only_one
Czy taniutka prostownica ceramiczna Eurolux MODEL EL - 1516 jest dobra? zna ktos??
Wszystko zalezy od tego jakie masz wlosy, jak czesto myjesz i jak czesto zamierzasz uzywac prostownicy. Nie znam tej, ale jesli jest tania, jest pewnie srednia (oczywiscie moge sie mylic). Jesli Twoje wlosy sa podatne na ukladanie to pewnie bedzie dobra, ale jesli zamierzasz jej czesniej uzywac trzeba bedzie zainwestowac w kosmetyki. Ja bym polecala cos drozszego, juz raz nacielam sie na tanszej prostownicy i teraz mam uraz . Tylko, ze moje wlosy sa bardzo niesforne.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 14:47   #276
the_only_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 104
Dot.: Prostownica

jakie sa dobre preparaty do wlosow, ktore naklada sie przed prostowaniem, aby choc troche zniwelowac negatywne skutki prostowania?
the_only_one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-13, 15:31   #277
jowi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: Prostownica

Jaki preparat pozwala uzyskać włosy 'świecące jak tafla lustra'?
jowi1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-13, 19:25   #278
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Prostownica

Jowi nie trzeba zadnych preparatow, wystarczy nie myc przez jakis czas
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 10:33   #279
jowi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Dot.: Prostownica

Znam tę metodę, ale niekoniecznie o taki efekt mi chodziło. Pytanko było do 'kota burego', który dokładnie takiego sformułowania użył kilka postów wyżej.
jowi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-17, 10:15   #280
dusia1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 51
Send a message via Skype™ to dusia1000
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

A ja wlasnie wyprobowalam moja nowa prostownice WIGO 25 mm.Efekt mi sie podoba,wlosy sa proste i blyszczace.Tylko nie mam jeszcze wprawy w prostowaniu i mi to duzo czasu zajmuje :/.No i mam nadzieje, ze sie troche bedzie trzymac ta moja nowa fryzurka...
Poza tym jesli chodzi o wigo,to na allegro sa one niesamowicie drogie.Ja kupilam w niemieckim ebay za 24e plus koszty przesylki wyszlo mi 30e,czyli jakies 120 zl.Na allegro ceny nie schodza ponizej 160zl,a trzeba jeszcze zaplacic za przesylke.
dusia1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 12:52   #281
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Mam wlosy takie jak Ty i posiadam prostownice ceramiczna Babyliss. Moja fryzjerka odradzila mi parowa, ale nie tylko ze wzgledu na rodzaj moich wlosow.
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 12:59   #282
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Hej dziewczyny, ja mam jakąś "MPM product" (chyba polska) Taka granatowa z żółtym kablem i boję się czy za bardzo mi włosów nie zniszczy........<hmmm>
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 13:30   #283
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

laseczki a jakich kosmetykow uzywacie do prostowania tuz przed 'zelazkowaniem' nie chodzi mi o te na codzien do pielegnacji. tylko te typowe w polaczeniu z zelazkiem
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:19   #284
cziko
Przyczajenie
 
Avatar cziko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Prostownica

Tak..mnie tez by bardzo te preparaty interesowały Podobno to sa jakies fluidy do włosów lub nabłyszczacze, które chronia włosy przed poparzeniem Moja siostra prostuje włosy codziennie:/Az strach pomyśleć co z nimi będzie jak nadal będzie prostowac bez zabezpieczeń:/ Moze ktos zna nazwy i ceny?
__________________
...Cziko...
cziko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-18, 17:38   #285
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Prostownica

też mnie interesują te preparaty, w poniedzialek kupuje od takiej pani z allegro prostownice którą najbardziej polecacie Efalock
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-20, 14:02   #286
tutti_frutti
Raczkowanie
 
Avatar tutti_frutti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 76
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Cytat:
Napisane przez marta8
Hej dziewczyny, ja mam jakąś "MPM product" (chyba polska) Taka granatowa z żółtym kablem i boję się czy za bardzo mi włosów nie zniszczy........<hmmm>
Ja miałam tą prostownice przez ponad rok, na początku była dobra, ale już ledwo sie nagrzewa:/ trochę niszczy włosy, zresztą chyba każda niszczy. Musisz koniecznie używać jakiejś odżywki! TEraz mam eurolux 1517 i jest super, o niebo lepsza
tutti_frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-20, 14:05   #287
ser_liliput
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

ja mam ceramiczną i nie nażekam przynajmniej dobrze prostuje a dowiedz sie czy jest ceramiczna połącozna z parowa :P to bedziesz miała kompromis
ser_liliput jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-20, 14:08   #288
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Cytat:
Napisane przez tutti_frutti
Ja miałam tą prostownice przez ponad rok, na początku była dobra, ale już ledwo sie nagrzewa:/ trochę niszczy włosy, zresztą chyba każda niszczy. Musisz koniecznie używać jakiejś odżywki! TEraz mam eurolux 1517 i jest super, o niebo lepsza
WIESZ CO MOJA CHYBA TEŻ JUŻ SŁABO GRZEJE, BO OSTATNIO CIENKO WŁOSKI PROSTUJE, A NA PODĄTKU BYŁO LEPIEJ............
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-20, 15:03   #289
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

ja mam ceramiczną, kupiłam na allegro od męża naszej Pani Grażynki
jest super bo czuje że w niewielkim stopniu niszczy włoski, ja mam jakieś serum Well i kłade na całe włoski tak gdzie używam prostownicy
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 15:34   #290
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Ceramiczna czy parowa?? Którą prostownice wybrać??

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja mam ceramiczną, kupiłam na allegro od męża naszej Pani Grażynki
jest super bo czuje że w niewielkim stopniu niszczy włoski, ja mam jakieś serum Well i kłade na całe włoski tak gdzie używam prostownicy
Ja też mam prostownice Babyliss Pro, tyle że jakis inny model, bo mój ma 35mm i czarne płytki. Wazne jest żeby kupić prostownicę z płytkami ceramicznymi a nie z płytkami pokrytymi ceramiką. Te z wartwą ceramiki obarczone są ryzykiem że powłoka się zetrze po dłuzszym używaniu. podobno szybciej się sciera jak sie używa kosmetyków do prostowania...
iff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 21:18   #291
matta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Question prostownica

witam!
mam taki problem: od kilku tygodni prostuję włosy, ale zawsze muszę się bardzo namęczyć, żeby wyglądały przyzwoicie. po prostu mam za dużo włosów, a moja prostownica ma za małą moc (35W). zastanawiam się nad zakupem nowej, ale nie wiem jakie brać pod uwagę. może ta będzie odpowiednia: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55509955 ? z góry dziękuję za pomoc!
matta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 21:22   #292
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: prostownica

a moze zainwestuj w cos ze tak powiem ze sredniej polki ? eurolux nie sa chyba za dobre... :/ mam identyczny problem z wlosami jak Ty, pare dni temu zamowilam Wigo 57mm (tez jest chyba na aukcjach) ale przyjdzie do mnie dopiero w piatek, wtedy bede mogla napisac cos o niej wiecej. Kosztowala 169 zl..
ma powloke cermiczna.
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-29, 23:28   #293
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: prostownica

rowniez mam tego typu wlosy- grube, geste, puszaca.. i rowniez polecam dobra, ceramiczna prostownice, jak i odpowiednie kosmetyki.. poczytaj KWC
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 09:56   #294
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: prostownica

Nie warto nabierać się na niskie ceny. Najtańsza, dobra i profesjonalna prostownica to wydatek 150-200 zł. Swoją WIGO kupiłam właśnie za tyle i jest idealna! Ja mam delikatne włosy, troszkę przesuszone, jest ich ... dużo, ale nie można powiedzieć, że mam lwią grzywę. No i się sprawdza, ale chyba na każdych włosach, bo (jak już pisałam nafie (ślicznego masz pieska w avatarku ) ) jest to prostownica najczęściej kupowana pzrez fryzjerów i najczęściej spotykana w salonach fryzjerskich. A tam ile klientek tyle rodzajów włosów.

http://www.allegro.pl/search.php?str...&category=1429
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 13:24   #295
matta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: prostownica

chyba zdecyduję się na tą wigo tylko którą: wąską czy szeroką? mam włosy za ramiona, dość mocno postrzępione (i grzywkę, ale jej raczej nie prostuję), a jak tak patrzę to szersza prostownica ma większą moc. którą wybrać?
matta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 13:35   #296
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Smile Dot.: prostownica

Ja uważam, że szersza będzie lepsza...a co do tej mocy to kup lepiej ta mocniejszą. Kupiłam ostatnio włoską prostownicę za 180 zł, naprawdę dobrą, ale jest bardzo wąska a ja mam długie włosy, więc się musze trochę namęczyć i ma tylko 36 W więc nie daje takiego efektu jak miałam po prostownicy która posiada moja fryzjerka (chociaz bardzo podbny) i dlatego ją sprzedaję :-/ namawiam cię jednak, żebys zainwestowała troszkę wiecej pieniążków i kupiła prostownice co najmiej 100 watową Napewno nie pożałujesz. Ja się napaliłam na Babyliss PRO za 245 zł ma 120 wat i z tego co wiem jest naprawdę dobra Pozdrawiam
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 13:39   #297
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: prostownica

Jak byłam ostatnio u fryzjera, to podsłuchałam ( ) rozmowę mojej fryzjerki z inną klientką na te temat prostownic. Mówiła, że nawet do długich włosów lepsza jest wąska, gdyż dociera w każde miejsce. Ja mam szeroką WIGO i ją uwielbiam. Nie zamieniłabym ją na żadną inną.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 13:49   #298
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: prostownica

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego Babyliss'a: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=54961501

i gorąco polecam!
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 14:17   #299
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Prostownica

Rossie mam prośbę mogłabyś mi napisać coś więcej o tej prostownicy, która dała taki niewiarygodny efekt Twoim włoskom Też mam zamiar kupić BabylissPro ale nie moge się zdecydować na żadną :-/ Dodam, ze po wizycie u mojej fryzjerki efekt był taki sam jak po Twojej BabylissPro tylko nie jestem pewna jakiej firmy ona była
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 14:21   #300
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Prostownica

Czy ktoś może posiada tą prostownicę i może mi powiedziec jak się spisuje w domowych warunkach ?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56225323
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.