męski zarost ale nie macho - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-26, 15:53   #1
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot

męski zarost ale nie macho


Witam.
Widze ze forum jest raczej zdominowane przez kobiety ale nie ma w tym chyba nic dziwnego ze jako facet tez chce dobrze wygladac

Moje pytanie dotyczy zarostu, mianowicie jak to jest ze niektorym mezczyznom pasuje krotki, kilkudniowy zarost?? Dla przykladu taki andrzej piaseczny ktorego ostatnio pelno w tv. Ja w czyms takim wygladam niestety nieswiezo i raczej niezbyt estetycznie a co dopiero ladnie
Jeśli chodzi o to jak wyglądam to troche zdjęc jest tutaj: http://kojot.hollosite.com/gallery/M...ia%20mnie.html
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:03   #2
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: męski zarost ale nie macho

No tak to jest już właśnie, że jednemu coś pasuje a drugiemu nie... Jednemu dobrze w krótkich włosach innemu w długich.... Mój TŻ czasem ma zarost nawet fajnie wygląda jednak ja wolę gładką buźkę ( bo nie drapie!! )
P.S. Fajnie, że coraz więcej mężczyzn nas odwiedza
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:07   #3
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: męski zarost ale nie macho

Piasek ma zarost raczej jasny, wiec jego skóra z zarostem nie wygląda jakby szara i niedomyta.
Moi koledzy 3 dniowemu zarostowi tez nie pzowalaja rosnąć ot tak. tak więc tez nadają mu kształt. CZeść twarzy golą do skóry (wtedy nawet dwa razy dzinie) a na części zostawiaja zarost.
Golą wiadomo zarost na polikach, zostawijac raczej cienka linie zarostu na krawedzi brody, zostawija pasek od ust do brody i cos na kształt okalajacych od nosa bokamiw w dół wąsów (nie wiem jak to opisac).
Wtedy taki 3 dniowy zarost wyglada schludnie i zadbanie i przy okazji modeluje rysy twarzy.
Radzilabym ci zrezygnowac z barwienai wlosow jesli chesz miec taki zarost. Gdy jego kolor drastycznie rozni sie od koloru wlosow wyglada to nienaturalnie i czesto daje wlasnie efekt brudnej twarzy (szczegolnie jak wlosy na glowie sa rozjasniane a zarost ciemniejszy).
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:22   #4
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Dot.: męski zarost ale nie macho

To zdjecie kiedy jestem blond jest akurat z wakacji sprzed paru lat.. moje wlosy z reszta farbowaniu mowia stanowcze nie a zwlaszcza na blond!

Dalem przyklad Piaska bo o cos takiego mi chodzi a nie o wycinanie sobie smiesznych wzorkow na twarzy.... pozatym jak zauwazyla @aga01 nie wszysko kazdemu pasuje. Moja twarz jest raczej kragla wiec podkreslanie rysow nie daje dobrych efektow.

Faktycznie nie zwrocilem na to uwagi! Rzeczywiscie zarost mam czarny a na glowie naturalny bardzo ciemny blond.
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:30   #5
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: męski zarost ale nie macho

Co to są "poliki"????
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:32   #6
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: męski zarost ale nie macho

policzki; poliki; to co się ma na twarzy , to coś przykrywa kości policzkowe....
Ale definicja.... niech mnie
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:43   #7
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: męski zarost ale nie macho

moj maz nosi brode- raz w tygodniu podcina ja do tzw."trzydiowegto zarostu". jest mu poprostu niedobrze bez brody. u ciebie nie widze brody- wydaje mi sie ze masz za zadki zarost. fajnie natomiast wygladasz juz z odrostami- te zdjecie po lewo. wiec ja cie widze tak: bez brody, dluzsze wlosy, pasemka na koncach - blond jak tam-roztrzepane- taki nielad tworczy pozdro
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 23:39   #8
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez kojot
To zdjecie kiedy jestem blond jest akurat z wakacji sprzed paru lat.. moje wlosy z reszta farbowaniu mowia stanowcze nie a zwlaszcza na blond!

Dalem przyklad Piaska bo o cos takiego mi chodzi a nie o wycinanie sobie smiesznych wzorkow na twarzy.... pozatym jak zauwazyla @aga01 nie wszysko kazdemu pasuje. Moja twarz jest raczej kragla wiec podkreslanie rysow nie daje dobrych efektow.

Faktycznie nie zwrocilem na to uwagi! Rzeczywiscie zarost mam czarny a na glowie naturalny bardzo ciemny blond.
Niezrozumielismy sie. Nie chodizlo mi o wycinanie sobie Dartaniana na twarzy czyli kreseczka ala 3 muszkieterowie. chodzilo o to,ze 3 dniowemu zrostowi tez trzeba nadac ksztalt.
A co do podkreslania rysow to wlasnie wyostrzenie lini zarostu twarz mocno wyszczupla a nie na odwrót. Zarost z ostro wyznaczona linia jego granicy wyostrzy kazda twarz.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 23:42   #9
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: męski zarost ale nie macho

kojot zrob sobie taki eksperymet. wez kredke do oczu swojejekobiety/mamy/ siostry i normalnie na ogolonej gladko twarzy narysuj sobie zarost. wyznacz jego ksztalt i obszar. sprobuj te smieszne wzorki, moze akurat w twoim wypadku okaza sie trafione. Ale pamietaj efekt ogladaj ze znacznej odleglosci.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 23:50   #10
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez kojot
pozatym jak zauwazyla @aga01 nie wszysko kazdemu pasuje. Moja twarz jest raczej kragla wiec podkreslanie rysow nie daje dobrych efektow. .
Co znaczy ta małpa przed moim nickiem
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:34   #11
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Dot.: męski zarost ale nie macho

@kot_bury, taki eksperyment juz byl i zakonczyl sie niepowodzeniem:/ zdjec pokazywac nie bede bo to naprawde dobrze nie wygladalo...

@aga01, na wielu forach uzywa sie @ zeby okreslic ze chodzi o czyjs nick. Jak widzi sie malpe to latwiej patrzac na szybko dostrzec ze jest to odniesienie do czyjejs wypowiedzi albo zwrot do niej samej

Dochodze powoli do wniosku ze cos takiego chyba niestety do mnie wogole nie pasuje - co bym nie zrobil i tak wygladac to dobrze u mnie nie bedzie:/ a wiec pozostaje mi pianka do twardego zarostu i codziennie to samo... (czasem z koniecznosci nawet 2 razy dziennie:[)

pozdrawiam
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 10:38   #12
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: męski zarost ale nie macho

Ogolnie nienawidze zarostu u mezczyzn (no u kobiet tym bardziej ) ale taki trzydniowy u niektorych wyglada nawet calkiem calkiem chyba najlepiej wyglada u naturalnych brunetow w ciemna karnacja, szczegolnie Olivier Janiak z takim "drapaczem" jest straszzzznie sexy
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 10:39   #13
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: męski zarost ale nie macho

toż ja nie wiedziała, myślałam, że tu już mnie druga osoba tu małpą nazywa Dzięki za wyjaśnienie
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 23:22   #14
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Cool Dot.: męski zarost ale nie macho

no wlasnie, taki olivier... o cos takiego dokladnie mi chodzi. a o karnacje to wlasnie zadbalemDD slonko ostatnio ladnie grzeje w sumie to chce dojsc jeszcze do mocniejszej opalenizny typu na wlocha albo greka.... to bedzie dobrze wygladalo zwlaszcza z moim ciemno i mocno owlosionym torsem
pozdrawiam
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 10:24   #15
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: męski zarost ale nie macho

Moim zdaniem fajnie wygladasz na fotkach zapisanych jako "5" oraz "TN_1" .
Sama uwielbiam trzydniowy zarost u mezczyzn Jednak apropo tego owlosionego torsu...no własnie moim zdaniem przydałoby sie cos z tym zrobić ( i z ramionami ) jednak pamietaj ,ze to moze byc tylko moje zdanie
A Oliwier wcale nie jest taki przystojny
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 12:58   #16
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: męski zarost ale nie macho

Na 5 zdjęciu super wygladasz Mi sie u niektorych taki zarost podoba a u innych nie Ale ogolnie fajny jest taki 2 dniowy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 01:48   #17
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Dot.: męski zarost ale nie macho

Dzieki za wypowedzi Milo bylo to slyszec. Czuje sie teraz niezle dowartosciowanyD
To na 5.jpg to jest akurat po jednym dniu nie golenia sie wieczorem... ehh rosnie to szybko:/

Jesli chodzi ogolnie o owlosienie to dla mnie to jest wlasnie meskie! Jak widze jakiegos przypakowanego kretyna po solarium, wydepilowanego w kazdym mozliwym miejscu to az mi szkoda faceta! Jednak faktycznie gusty sa rozne a o nich sie nie rozmawia
Dlatego wlasnie mysle o tym zeby byc mocno opalonym. Taki typ meskiej urody srodziemnomorskiej. Poniekad jakby macho ale jednak delikatny i nie zaden palant jakich wiele!
Pozdrawiam
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 12:54   #18
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: męski zarost ale nie macho

Zarost ladnie modeluje twarz, nadaje jej tez takiego mesko-nonszalanckiego charakteru . Tylko, ze bardzo drapie w twarz dziewczyne .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:19   #19
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez kojot
Dzieki za wypowedzi Milo bylo to slyszec. Czuje sie teraz niezle dowartosciowanyD
To na 5.jpg to jest akurat po jednym dniu nie golenia sie wieczorem... ehh rosnie to szybko:/

Po jednym dniu ? W takim razie mozesz sie golić co dwa dni,bo naprawde wygladasz bardzo dobrze



Cytat:
Napisane przez kojot
Jesli chodzi ogolnie o owlosienie to dla mnie to jest wlasnie meskie! Jak widze jakiegos przypakowanego kretyna po solarium, wydepilowanego w kazdym mozliwym miejscu to az mi szkoda faceta! Jednak faktycznie gusty sa rozne a o nich sie nie rozmawia
Dlatego wlasnie mysle o tym zeby byc mocno opalonym. Taki typ meskiej urody srodziemnomorskiej. Poniekad jakby macho ale jednak delikatny i nie zaden palant jakich wiele!
Pozdrawiam

Jasne ,ze gustow jest wiele ja w swojej wypowiedzi bylam subiektywna poprostu wole sie przytulic do ogolonego ciałka Ostatnio nawet rozmawialam na ten temat ze znajomym i naklanialam go do wydepilowania pach ( ze wzgledow nie tyle nawet estetycznych co higienicznych ) jednak nie chciał sie przekonać
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 16:20   #20
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez Nierika
Zarost ladnie modeluje twarz, nadaje jej tez takiego mesko-nonszalanckiego charakteru . Tylko, ze bardzo drapie w twarz dziewczyne .
No własnie z tym drapaniem to taka druga strona medalu....cóż trzeba przecierpieć
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:44   #21
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Dot.: męski zarost ale nie macho

@Papryczkaa, powiedz mi prosze co maja nie wydepilowane pachy do higieny?? Mnie sie wydaje ze jezeli czlowiek ma od dziecka wpojone zasady higieny i troche samoswiadomosci to nie ma zadnej potrzeby depilowac sie pod pachami

Prysznic po przyjciu z pracy i na dobranoc w zupelnosci chyba wystarcza. Oczywiscie jak ktos jest super - czyscioch, ma czas i potrzebe to rano tez moze sie wykapac

Zarost napewno drapie, no chyba ze broda Kobiety z tym chociaz maja lepiej od facetow ze nie musza sie depilowac codziennie, tak jak my golic...
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 20:55   #22
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez kojot
Kobiety z tym chociaz maja lepiej od facetow ze nie musza sie depilowac codziennie, tak jak my golic...
Jestes pewien ?
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:43   #23
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Dot.: męski zarost ale nie macho

codziennie???
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:47   #24
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: męski zarost ale nie macho

Jesli gola, a nie depiluja to owszem . Wiec wcale nie macie tak zle, bo u was z reguly tylko jedno miejsce .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 12:42   #25
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez kojot
@Papryczkaa, powiedz mi prosze co maja nie wydepilowane pachy do higieny?? Mnie sie wydaje ze jezeli czlowiek ma od dziecka wpojone zasady higieny i troche samoswiadomosci to nie ma zadnej potrzeby depilowac sie pod pachami

Prysznic po przyjciu z pracy i na dobranoc w zupelnosci chyba wystarcza. Oczywiscie jak ktos jest super - czyscioch, ma czas i potrzebe to rano tez moze sie wykapac

Zarost napewno drapie, no chyba ze broda Kobiety z tym chociaz maja lepiej od facetow ze nie musza sie depilowac codziennie, tak jak my golic...

To proste - przy wydepilowanych pachach czlowiek mniej sie poci
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 15:41   #26
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Cool Dot.: męski zarost ale nie macho

???? to chyba jakaś nowa teoria?!?!

Wiadomo że nieprzyjemny zapach powstaje przez rokladanie potu przez bakterie wlasnie na wlosach ale zeby mialy one jakikolwiek zwiazek z poceniem??? Nigdy w zyciu!!

Bez urazy ale powiedz w jakim madrym kobiecym pisemku to przeczytalas????
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 18:45   #27
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: męski zarost ale nie macho

Cytat:
Napisane przez kojot
Wiadomo że nieprzyjemny zapach powstaje przez rokladanie potu przez bakterie wlasnie na wlosach
no widzisz?? dlatego lepiej sie depilować !!

W kobiecym pisemku ? mimo wczesniejszej uwagi to zabrzmialo jak uraza..
Zreszta sam powinienes to wiedziec..Chyba ze uwazasz ,ze prawdziwy mezczyzna powinien "pachniec" potem - w takim razie masz racje ..
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 22:47   #28
kojot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 9
GG do kojot
Dot.: męski zarost ale nie macho

jak juz pisalem wczesniej jesli ktos dba o chigiene to nieprzyjemny zapach nie ma kiedy powstac

tak jak napisalas napewno nie uwazam, w kazdym razie napewno nie pochwalam takiego wydepilowanego "chlopaczka" na ktorego patrzac mozna zgadywac czy wylal na siebie polowe czy jedynie cwierc butelki wody po goleniu/toaletowej.
pozdrawiam!
kojot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:16   #29
the_only_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 104
Dot.: męski zarost ale nie macho

jakoś facet z wydepilowanymi pachami kojarzy mi się "gejowo", w ogóle mi sie to nie podoba ;/ Oczywiscie nie podobaja mi sie tez obleśnie długie kłaki pod pachami, ale przycięte, zadbane włosy sa ok - normalne po prostu.
the_only_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 09:34   #30
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: męski zarost ale nie macho

To zalezy jak te wlosy wygladaja , ale teraz jakos nie mam ochoty rozwodzic sie na ten temat .
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.