jade...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 14:09   #1
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198

jade...?


czy ktoś kojarzy taka firmę? była czy jest? a moze nigdy nie istniała...?
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:11   #2
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

kojarze, raczej byla... u nas jeszcze nie popularne, ale w niemczech sa super lakiery z pylkiem diamentowym firmy Jade-Maybelline, mam go jeszcze polowke i nie mam pojecia jak sobie zarzucic nastepna buteleczke mojego ulubionego lakieru

A do Niemiec specjalnie po lakier nie pojade, choc to tylko 800km
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:23   #3
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: jade...?

W Niemczech Jade-Maybeline to to samo co u nas maybeline z tego co wyczylamam, czasem jeszcze można spoktkac kosmetyki jade.

Edytowane przez oaza
Czas edycji: 2005-06-09 o 22:28
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:25   #4
lady_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Mi tez sie wydaje ze to jest to samo bo ja mieszkam w belgii i maybelline nazywa sie gemey-maybelline i jest to dokladnie to samo co maybelline
lady_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:27   #5
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: jade...?

pytam, bo parę miesięcy temu wizażystka malowała mi rzesy tuszem tej firmy i byłam baaaardzo zadowolona nie wiecie czy w wawie mozna dostać te kosmetyki? moze fartem?
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:30   #6
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jade...?

Jade to to samo co nasze Maybelline,francuskie Gemey- Maybelline.
A Jade - to chyba niemiecki odpowiednik.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:32   #7
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jade...?

Może znajdziesz ten tusz na ich stronie

http://www.maybelline.de/
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 14:35   #8
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez lady_be
Mi tez sie wydaje ze to jest to samo bo ja mieszkam w belgii i maybelline nazywa sie gemey-maybelline i jest to dokladnie to samo co maybelline
W Polsce tych lakierow ktore kupuje w Niemczech niestety nie ma
Wiec dla mnie Maybelline a Jade-Maybelline to dwie rozne firmy.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:42   #9
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez poranek
pytam, bo parę miesięcy temu wizażystka malowała mi rzesy tuszem tej firmy i byłam baaaardzo zadowolona nie wiecie czy w wawie mozna dostać te kosmetyki? moze fartem?
Tusze i podklady Jade-maybelline sa na allegro
Sprawdz, moze ci sie uda wlasnie go znalezc?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:53   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jade...?

wiem, że tusze Jade sprzedaje na allegro niejaka batabka, ona ma wiele rzeczy z niemiec, ale już na oko widac , ze to te same tusze które ma Maybelline, te same opakowania , szczoteczki. Mama używa fluidu matującego Maybelline, ostatnio była u nas ciocia z Niemiec , która miała identyczny fluid ( napisay, kształt, kolor) tylko pisało Jade. Jest to ta sama firma , tylko inaczej się nazywa, zresztą widziałam reklamę Jade na niemieckim, i była to ta sama reklama tylko, że u nas to była teklama tuszu Maybelline. To na bank ta sama firma.

Aniu a co do lakierów, pewnie jest tak , że nie wszystkie kosmetyki dostępne są w Polsce
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:58   #11
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

No wlasnie Mariti, jak mi cos przypasuje to pozniej bede jeczec zeby miec kolejna flaszke

Chyba pojecze jakies wizazance mieszkajacej w Niemczech co by mi ten lakierek kupila

OOO to jest mysl! Wkleje wieczorkiem fotke tego lakieru, moze widzialyscie w Maybelline takowy? w gliwicach poki co nie ma (
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 22:19   #12
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: jade...?

Tak było kiedyś u nas Jade - zostało wycofane i zmienione na Meybelline. Pamiętam także tusz Jade, który bardzo mi pasował i w takim samym opakowniu jest teraz Meybelline (te takie wybrzuszone )
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 08:43   #13
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: jade...?

Dla mnie osobiście tusz "beczułka" Jade to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam, kiedyś zawsze znalazł się ktoś kto przywoził mi go z Niemiec , teraz podobno nie ma go już w sklepach. Naprawdę rewelacja !!!
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 09:03   #14
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: jade...?

Ja tez mam taki lakier do paznokci jade..suuper jest mam go od nie pamietam kiedy, a jeszcze sie nadaje do uzycia No i u nas takich nie widzialam

A jak sie dokladnie nazywa ten Tusz?? Moze chociaz kolor opakowania albo jakis charakterystyczny napis??
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 09:22   #15
ewagood
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
No wlasnie Mariti, jak mi cos przypasuje to pozniej bede jeczec zeby miec kolejna flaszke

Chyba pojecze jakies wizazance mieszkajacej w Niemczech co by mi ten lakierek kupila

OOO to jest mysl! Wkleje wieczorkiem fotke tego lakieru, moze widzialyscie w Maybelline takowy? w gliwicach poki co nie ma (

czesc jesli bedzie ten lakier to ci go moge kupic... a w polsce bede 25 czerwca..bede w okolicach katowic ..wiec nie bedzie problemu z dostarczeniem..wiec jak cos to podaj nazwe lub zdjecie jak ten lakier wyglada..pozdrowienia
ewagood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 10:24   #16
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez ewagood
czesc jesli bedzie ten lakier to ci go moge kupic... a w polsce bede 25 czerwca..bede w okolicach katowic ..wiec nie bedzie problemu z dostarczeniem..wiec jak cos to podaj nazwe lub zdjecie jak ten lakier wyglada..pozdrowienia
Oooo z nieba mi spadlas

Bede dozgonnie wdzieczna. Jest to lakier z pyłkiem diamentowym, na czubku nakretki ma symbol diamencika, kolor bodajze 16 (petal) taki mleczny delikatny roz.

Kupowalam je w Niemczech w marketach, gdzie bylo stoisko Jade-Maybelline.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6100205.JPG (102,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6100207.JPG (51,2 KB, 35 załadowań)
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 10:31   #17
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: jade...?

kolor opakowania tuszu to szary, a właściwie srebrny...nazwy nie wiem((
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 12:27   #18
lady_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
W Polsce tych lakierow ktore kupuje w Niemczech niestety nie ma
Wiec dla mnie Maybelline a Jade-Maybelline to dwie rozne firmy.
to ze jakiegos produktu nie ma w plosce nie znaczy ze to inna firma!jesli w polsce wycofano podklad air wear a mozna go nadal kupic w belgii czy w anglii to tez dowod na to ze to 2 rozne firmy?!nie sadze.Po prostu nie wszystkie produkty sa dostepne w polsce...co nie zmienia faktu ze producent ten sam pod inna nazwa...
lady_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 12:43   #19
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez lady_be
to ze jakiegos produktu nie ma w plosce nie znaczy ze to inna firma!jesli w polsce wycofano podklad air wear a mozna go nadal kupic w belgii czy w anglii to tez dowod na to ze to 2 rozne firmy?!nie sadze.Po prostu nie wszystkie produkty sa dostepne w polsce...co nie zmienia faktu ze producent ten sam pod inna nazwa...
Tego lakieru nie wycofano w Polsce, bo go nigdy tu nie bylo. W Polse mamy ubogi asortyment, i jesli nawet te dwie firmy to jest to samo to nie zmienia to faktu, ze nie moge pojsc do sklepu i go sobie kupic, tylko jechac 800 km po produkt. A poza tym jak slusznie wizazanka zauwazyla, nie ma u nas firmy Jade (kiedys byla), a jest tylko Maybelline. A produkty firmy Jade-maybelline w ogole w Polsce nie sa dostepne.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-12, 20:02   #20
lady_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Tego lakieru nie wycofano w Polsce, bo go nigdy tu nie bylo. W Polse mamy ubogi asortyment, i jesli nawet te dwie firmy to jest to samo to nie zmienia to faktu, ze nie moge pojsc do sklepu i go sobie kupic, tylko jechac 800 km po produkt. A poza tym jak slusznie wizazanka zauwazyla, nie ma u nas firmy Jade (kiedys byla), a jest tylko Maybelline. A produkty firmy Jade-maybelline w ogole w Polsce nie sa dostepne.
wiesz,pozostawie twoja wypowiedz bez komentarza bo ta dyskusja jest bez sensu.Ale zastanow sie co piszesz,bo upierasz sie jak rokapryszony bobas ktory nie moze dostac zabawki...I dla twojej wiadomosci-jade i maybelline to TO SAMO sprawdzilam,a jak juz pisalam -jesli czegos w polsce akurat nie ma nie wazne czy nie jest to w ogole dostepne czy wycofane,nie znaczy to ze masz doczynienia z inna firma.Bo z innymi np burjuois i l'orealem jest tak samo...
lady_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 20:16   #21
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: jade...?

Ja miałam kiedys perfumy jade nazywału się zoom! To był mój ulupiony zapach, cytrusrowo-korzenno-pudrowe!!
Nie wiem czy są dostepne w niemczech, jeżeli ktos bywa to bedę wdzięczna jeśli rzuci okiem.
Miałam tez kiedyś cienie do powiek jade podwójne, jasny róż z zimnym, ziemistym bronzem. Tez sobie chwaliłam bo były matowe i wyglądały b. naturalnie, nadawały sie do modelowania powieki. Dość trwałe.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 10:42   #22
lady_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez kot_bury
Ja miałam kiedys perfumy jade nazywału się zoom! To był mój ulupiony zapach, cytrusrowo-korzenno-pudrowe!!
Nie wiem czy są dostepne w niemczech, jeżeli ktos bywa to bedę wdzięczna jeśli rzuci okiem.
Miałam tez kiedyś cienie do powiek jade podwójne, jasny róż z zimnym, ziemistym bronzem. Tez sobie chwaliłam bo były matowe i wyglądały b. naturalnie, nadawały sie do modelowania powieki. Dość trwałe.
Te perfumy mozna tez dostac w belgii.
lady_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 11:03   #23
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez lady_be
wiesz,pozostawie twoja wypowiedz bez komentarza bo ta dyskusja jest bez sensu.Ale zastanow sie co piszesz,bo upierasz sie jak rokapryszony bobas ktory nie moze dostac zabawki...I dla twojej wiadomosci-jade i maybelline to TO SAMO sprawdzilam,a jak juz pisalam -jesli czegos w polsce akurat nie ma nie wazne czy nie jest to w ogole dostepne czy wycofane,nie znaczy to ze masz doczynienia z inna firma.Bo z innymi np burjuois i l'orealem jest tak samo...
Napisalam przeciez, ze jesli nawet to jest TO SAMO, to wcale nie znaczy ze moge te rzecz nabyc w Polsce. O tym pisalam w poprzednim poscie! Najwyrazniej nie zrozumialas mojej wypowiedzi, bo sie powtarzasz. Ciesze sie, ze wspanialomyslnie wyprowadzilas mnie z bledu, bo dotychczas myslalam ze to dwie rozne firmy! Nie wiem, mam Ci dac za to medal??

Poza tym sposob twojej wypowiedzi jest nieuprzejmy, a ja nie widze potrzeby podnoszenia tonu swoich wypowiedzi na moje posty badz porownywania mnie do rozkapryszonych dzieci.

Dla twojej wiadomosci dodam, ze pewna baaardzo mila wizazanka zakupila mi lakier w Niemczech i nie musze po niego jechac 800km. Szczesciara jestes bo mieszkasz w Belgii i masz dostep do dobrych kosmetykow na codzien. Najwyrazniej ciezko ci to zrozumiec.

Pozdrawiam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 14:33   #24
lady_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Napisalam przeciez, ze jesli nawet to jest TO SAMO, to wcale nie znaczy ze moge te rzecz nabyc w Polsce. O tym pisalam w poprzednim poscie! Najwyrazniej nie zrozumialas mojej wypowiedzi, bo sie powtarzasz. Ciesze sie, ze wspanialomyslnie wyprowadzilas mnie z bledu, bo dotychczas myslalam ze to dwie rozne firmy! Nie wiem, mam Ci dac za to medal??

Poza tym sposob twojej wypowiedzi jest nieuprzejmy, a ja nie widze potrzeby podnoszenia tonu swoich wypowiedzi na moje posty badz porownywania mnie do rozkapryszonych dzieci.

Dla twojej wiadomosci dodam, ze pewna baaardzo mila wizazanka zakupila mi lakier w Niemczech i nie musze po niego jechac 800km. Szczesciara jestes bo mieszkasz w Belgii i masz dostep do dobrych kosmetykow na codzien. Najwyrazniej ciezko ci to zrozumiec.

Pozdrawiam
to ja poprosze o ten medal.Nie jestem nieuprzejma po prostu nie lubie jak ktos na sile chce miec racje.
lady_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 15:06   #25
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: jade...?

ojoj, dziewczyny! dajcie spokój. to jest forumm od porad wizażowych, a nie od kłótni! i to jeszcze w moim wątku... przykro mi...
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 19:04   #26
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez poranek
ojoj, dziewczyny! dajcie spokój. to jest forumm od porad wizażowych, a nie od kłótni! i to jeszcze w moim wątku... przykro mi...
Poranku
My sie nie klocimy, Lady Be nakrzyczala na mnie, za moja niewiedze. Grzecznie zwrocilam Jej uwage i tyle Moze miala zly dzien
Coz, bywa..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 20:54   #27
lady_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 56
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez poranek
ojoj, dziewczyny! dajcie spokój. to jest forumm od porad wizażowych, a nie od kłótni! i to jeszcze w moim wątku... przykro mi...
Przepraszam cie najmocniej!!!!Po prostu nie moge zniesc laikow i uparciuchow!Przepraszam jeszcze raz! A w ogole to cel byl taki zeby inne wizazanki nie wprowadzic w blad rozumowaniem,ze jak nie ma czegos w Polsce to oznacza to ze jest to zupelnie inna firma...Nie chcialam sie klocic Pozdrowionka
lady_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:43   #28
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: jade...?

Anisia 25 i inne dziewczyny, uprzejmie donosze ,ze Jade = Maybelline (w Niemczech),tak samo jak Gemey =Maybelline we Francji. wiem,bo bywam w obydwu krajach, tusze i jakiery ,etc maja takie same (badz b.podobne) nazwy jak te z Maybelline w Polsce. a to ze jakiegos lakieru albo innego kosmetyku w naszym kraju nie ma a na Zachodzie jest, nie swiadczy o tym,ze o inna firma,tylko po prostu te firmy (Jade i Gemey) nie produkuja ich na rynech wscodnioeuropejski...a szkoda:-( dzis czytalam na forum (z archiwum) kilka tematow odnosnie rozniocy w jakosci kosmetykow (tej samej firmy) produkowanych na rynek polski i zachodni i az zal/zlosc bierze,ze do nas trafiaja te o wiele gorszej jakosci...ps. sprawdzam ten temat bo jutro wyjezdzam na 2tyg do Niemiec i chcialam sie dowiedziec co tam warto kupic.
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 17:50   #29
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: jade...?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Anisia 25 i inne dziewczyny, uprzejmie donosze ,ze Jade = Maybelline (w Niemczech),tak samo jak Gemey =Maybelline we Francji. wiem,bo bywam w obydwu krajach, tusze i jakiery ,etc maja takie same (badz b.podobne) nazwy jak te z Maybelline w Polsce. a to ze jakiegos lakieru albo innego kosmetyku w naszym kraju nie ma a na Zachodzie jest, nie swiadczy o tym,ze o inna firma,tylko po prostu te firmy (Jade i Gemey) nie produkuja ich na rynech wscodnioeuropejski...a szkoda:-( dzis czytalam na forum (z archiwum) kilka tematow odnosnie rozniocy w jakosci kosmetykow (tej samej firmy) produkowanych na rynek polski i zachodni i az zal/zlosc bierze,ze do nas trafiaja te o wiele gorszej jakosci...ps. sprawdzam ten temat bo jutro wyjezdzam na 2tyg do Niemiec i chcialam sie dowiedziec co tam warto kupic.
Ten problem akurat juz zostal wyjasniony Dzieki za info
Polecam lakiery z niemiec, sa lepsze i trwalsze. Sprawdzilam
Szlag mnie trafia, ze te lakiery sa u nas niedostepne a na zachodzie w kazdym supermarkecie mozna je miec. Sila wyzsza.. ehhh
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 07:22   #30
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: jade...?

Anisia, wczoraj wrocilam z Niemiec i nabylam wspomniany przez Ciebie lakier, a nawet 2,tak mi sie spodobal,ten sliczny polysk juz nablyszczacza nie trzeba uzywac. oj zgadzam sie z Toba,w Niemczech i na zachodzie kosmetyki sa o WIELE lepsze od "tych samych" sprzedawanych w Polsce.a tych lakierow Jade rzeczywiscie nie ma w Polsce:-( zreszta nawet jakby byly to jakosc tez bylaby wiadoma...
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.