Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 14:28   #2731
asiunia1802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez inezku Pokaż wiadomość
no właśnie, jak przedstawiłam ten pomysł rodzinie, to u niektórych od razu było wielkie oburzenie, bo przecież miejsca koło pary młodej "są ważne" i świadczą o przynależności do rodziny,o wychowaniu, i że to już taka tradycja. Totalny bez sens.
I zgadzam się, że jeśli para młoda będzie siedziała z rodzicami, albo nawet przy osobnym stole, to te miejsca będą puste bo para młoda i tak będzie się większość czasu bawić z młodymi.
Naprawdę nie myślałam, że tak banalny temat rozhula taką zagorzałą dyskusję.
I jeszcze jedno pytanie : czy wy jako panny młode przebieracie się po 12stej w inną kreację? Kiedyś to było normą, teraz się jeszcze nie spotkałam z tym. Ja na pewno uszykuję sobie jakąś zapasową sukienkę, bo nigdy nie wiadomo co się może stać (począwszy od rozprucia sukni ślubnej do poplamienia)
Co do drugiej kreacji to również nie przygotowuje niczego takiego. Jakoś nawet nie przyszło mi to do głowy. W końcu suknia ślubna jest najlepszą kreacją jaką może mieć na sobie panna młoda więc mam nadzieję, że będzie z nią wszystko w porządku i nie będę musiała się przebierać.
asiunia1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 16:22   #2732
rozann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Myślałyście może nad zamówieniem fontanny czekolady? Widziałam że Best Catering ma takie coś w ofercie ale kompletnie nie wiem na ile to jest ładne i smaczne. Może możecie coś podpowiedzieć w tym temacie?
rozann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 16:52   #2733
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
i jeszcze ciasto.rowniez pod wplywem opini na wizazu wybralam miejska gorke.na 1oo osob doroslych zamowilam ok 600 kawalkow ciasta (mama nalegala na taka ilosc).i naprawde malo co zostalo - takze ten fakt mowi sam za siebie
Aangelek, miałas 6 kawałkow ciasta na osobe i niewiele zostało?? ja licze 4 na osobe i mam nadzieję, ze na poprawiny zostanie.....

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez rozann Pokaż wiadomość
Myślałyście może nad zamówieniem fontanny czekolady? Widziałam że Best Catering ma takie coś w ofercie ale kompletnie nie wiem na ile to jest ładne i smaczne. Może możecie coś podpowiedzieć w tym temacie?
znajoma mojej siostry organizuje wesela i ma w ofercie fontanne czekoladowa, mowi ze sprawdza sie na weselach, gdzie jest duzo malych dzieci, dorosli sprobuja na poczatku, zeby zobaczyc co to jest, a potem fontanna stoi i nikt sie nia nie interesuja, zazwyczaj (wg. tej znajomej) wokol fontanny jest mega bajzel, pelno czekolady, bo nie kazdy wie, jak sie do tego zabrac. Tez nad tym myslalam, ale sie nie zdecyduje, po tym co uslyszalam.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Izaleszno Pokaż wiadomość
My nie będziemy mieli oddzielnego stołu dla młodych i ich rodziców. Sala jest długa a my robimy małe wesele na 50 osób dlatego chcemy mieć jeden długi stół. Bezpośrednio obok nas będą siedzieli rodzice a potem świadkowie i pozostali goście.
Jeżeli chodzi o strój na przebranie to nic nie szykuję bo się nie przebieram . Byłam też na kilku weselach gdzie panny młode też się nie przebierały.
my mamy wesele na ok. 84 osoby i niestety goscie beda siedzieli w dwoch salach, stoly beda dlugie, wzdluz sali, i u nas bedzie tradycyjnie, ze rodzice beda sedzieli kolo nas, potem swiadkowie, ciocie, wujkowie itd, a mlodziez w innej sali, pewnie bedziemy sie nudzic no ale u nas w rodzinach inna opcja by nie przeszla
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:44   #2734
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Chcesz konkretnie jedną solistkę z zespołem muzycznym? Czy cos konkretniej? Czy może być kilka osób spiewających?
Chodzi mi o kobiete, ktora by ladnie zaspiewala Ava maria plus moze jakies skrzypce.
Ta pani swietnie spiewa ale niestety ma juz rezerwacje na dzien mojego slubu.http://www.spiewaczka.pl/ Chcialabym znalezc kogos w tym stylu, ale moze z leszna lub okolic.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

I jeszcze co do Colorado. Ja z narzeczonym podpisalismy z nimi umowe bez wczesniejszego zobaczenia ich na zywo. Polecila mi ich kolezanka, wiec tez mialam stracha, ale moj narzeczony slyszal jak grali na lotnisku leszczynskim i mowil ze sa swietni, wiec tez jestem spokojna.

Edytowane przez Sylwunia_88
Czas edycji: 2011-07-02 o 19:40
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:01   #2735
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez rozann Pokaż wiadomość
Myślałyście może nad zamówieniem fontanny czekolady? Widziałam że Best Catering ma takie coś w ofercie ale kompletnie nie wiem na ile to jest ładne i smaczne. Może możecie coś podpowiedzieć w tym temacie?
U nas będzie fontanna czekolady, a na weselu praktycznie nie ma dzieci - przynajmniej nie mam obawy, że pobrudzą mi łapkami suknię Myślę, że to ciekawy dodatek.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Kochane, czy zamawiacie autobus/bus do przewiezienia gości? Jeśli tak to skąd i jak wyglądają ceny i terminy
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 08:11   #2736
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez rozann Pokaż wiadomość
Myślałyście może nad zamówieniem fontanny wiem na ile to jest ładne i smaczne. Może możecie coś podpowiedzieć w tymczekolady? Widziałam że Best Catering ma takie coś w ofercie ale kompletnie nie temacie?
Byłam raz na weselu, na którym jedną z "atrakcji" była fontanna. Była ona malutka, a gości było mnóstwo, więc dosłownie tylko raz spróbowałam co to za cudo, bo w przeciągu godziny skończyła się czekolada No a połowa gości nawet nie miała tyle szczęscia co ja... Racja... jak dzieciaki się do tego dorwią to niewiele zostaje i jest wokół tego ogromne zamieszanie... Na własny ślub tego nie planuję.
Ogólnie może bardziej się to sprawdza jeśli ta fontanna jest duża i towaru (owoców i czekolady) jest tyle, żeby każdy mógł spróbować, trzeba zawsze wszystko dobrze przekalkulować

Edytowane przez radelka
Czas edycji: 2011-07-04 o 07:15
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 18:49   #2737
kropeczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

a ja chciałam zapytać o kamerzystę..czy możecie polecić kogoś dobrego tak z okolic Leszna
kropeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 20:10   #2738
Dorisss_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam Wizażanki,
we wakacje planuję pójść z narzeczonym na nauki przedmałżeńskie. W jakich kościołach w Lesznie można je zrobić? W mojej parafii nie ma niestety i muszę zrobić w Lesznie, a nie orientuję się gdzie. Proszę o pomoc.
Dorisss_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:15   #2739
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Dorisss_86 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki,
we wakacje planuję pójść z narzeczonym na nauki przedmałżeńskie. W jakich kościołach w Lesznie można je zrobić? W mojej parafii nie ma niestety i muszę zrobić w Lesznie, a nie orientuję się gdzie. Proszę o pomoc.
Wiem, że teraz jakoś są w Kazimierzu codziennie i w tydzień masz zrobione.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:32   #2740
Dorisss_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ok, dzięki To by mi pasowało, cały tydzień i z głowy, po bólu:P a na jakiej ulicy jest ten kościół?


---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kropeczka_ Pokaż wiadomość
a ja chciałam zapytać o kamerzystę..czy możecie polecić kogoś dobrego tak z okolic Leszna
Na moim weselu będzie firma Foto Contest, to jest firma 2 w 1 czyli fotograf i kamerzysta razem. Jest to małżeństwo, baaaaardzo sympatyczne, otwarte na propozycje i pomocne każdy z nich zajmuje się swoją "działką". Studio mają w Lesznie i Lipnie.
Dorisss_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 11:34   #2741
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Dorisss_86 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki To by mi pasowało, cały tydzień i z głowy, po bólu:P a na jakiej ulicy jest ten kościół?
Na Zamenhofa, przy Kauflandzie. Przedzwoń - ksiądz mówił w niedzielę, nie wiem, czy czasem dziś się nie zaczynają.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 11:46   #2742
Dorisss_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Na Zamenhofa, przy Kauflandzie. Przedzwoń - ksiądz mówił w niedzielę, nie wiem, czy czasem dziś się nie zaczynają.
oj jeśli dziś to niedobrze... no cóż, zobaczymy. w każdym bądź razie dziękuję za info
Dorisss_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 12:57   #2743
Juuliaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

witam, czy możecie polecić jakiegoś fajnego i niedrogiego DJ'a na poprawiny??
dzięki bardzo
Juuliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:07   #2744
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Juuliaa Pokaż wiadomość
witam, czy możecie polecić jakiegoś fajnego i niedrogiego DJ'a na poprawiny??
dzięki bardzo
Co znaczy niedrogi?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 13:26   #2745
Juuliaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Co znaczy niedrogi?
yym to znaczy, że nasza orkiestra odnośnie poprawin na 5 godz. zaczyna rozmowę od 1 tys zł. i tak w sumie pomyślałam, że może Dj nie bierze aż tyle
Juuliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:23   #2746
Dorisss_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Blueberry88 miałaś rację, że teraz nauki są w Kazimierzu, od 4 do 9 lipca. Niestety mi to nie pasowało. Czy ktoś się orientuje gdzie jeszcze odbędą się w najbliższym czasie nauki w Lesznie?
Dorisss_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 11:01   #2747
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

dziewczyny, planujecie jakies atrakcje na wesele? jakies puszczanie lampionow, pokazy ognia?
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 11:04   #2748
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
dziewczyny, planujecie jakies atrakcje na wesele? jakies puszczanie lampionow, pokazy ognia?
Ja nie planuje
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 13:43   #2749
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
dziewczyny, planujecie jakies atrakcje na wesele? jakies puszczanie lampionow, pokazy ognia?
ja będę mieć to i to.. =)
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 21:12   #2750
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
dziewczyny, planujecie jakies atrakcje na wesele? jakies puszczanie lampionow, pokazy ognia?
Ja również nic nie planuję
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 05:59   #2751
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

ja wlasnie szukam pomyslu, myslalam o lampionach, ale dookola sali jest park i nie wiem czy bedzie cos widac z powodu drzew, pokaz ogni tez bylby fajny, ale mam wesele poza duzym miastem, wiec pewnie duzo bym zaplacila za dojazd ekipy. i na tym sie generalnie moje pomysly koncza
myslalam tez jak ktoras z Was o fontannnie czekoladowej, ale jak juz pisalam, pomysl upadl.

Edytowane przez Aneksss
Czas edycji: 2011-07-07 o 08:46
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 09:27   #2752
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
ja wlasnie szukam pomyslu, myslalam o lampionach, ale dookola sali jest park i nie wiem czy bedzie cos widac z powodu drzew, pokaz ogni tez bylby fajny, ale mam wesele poza duzym miastem, wiec pewnie duzo bym zaplacila za dojazd ekipy. i na tym sie generalnie moje pomysly koncza
myslalam tez jak ktoras z Was o fontannnie czekoladowej, ale jak juz pisalam, pomysl upadl.
Mi lampiony młodszy brat (dużo młodszy ) organizuje i ja "nic o tym nie wiem" - taka niespodzianka, natomiast pokaz ognia organizuje przyszły szwagier, ponieważ się tym zajmuje. Jest w jakiejś sekcji i z tego co wiem to nawet do Poznania jechali ostatnio na taki pokaz. Nie chcę się za nich wypowiadać co do ceny, ale wg. mnie dużo nie biorą. Wiadomo zależy ile osób ma taki pokaz przeprowadzić i jak długo ma on trwać (parafina itp to też niemały wydatek) ale ja za pokaz 3 osób z dojazdem itp płacę ok 400zł.

Edytowane przez angi_885
Czas edycji: 2011-07-07 o 15:51
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 09:09   #2753
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

dziewczyny ratujcie !! szukam naprawde fajnej i nie drogiej orkiestry na wesele! błagam pomóżcie!!
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 10:42   #2754
stokrotka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie !! szukam naprawde fajnej i nie drogiej orkiestry na wesele! błagam pomóżcie!!
http://zespoltornado.cba.pl/
stokrotka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 10:45   #2755
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie !! szukam naprawde fajnej i nie drogiej orkiestry na wesele! błagam pomóżcie!!

http://krotoszyn.olx.pl/zespol-muzyc...e-iid-96231119
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 10:08   #2756
jeny300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

SZUKAM JAKIŚ NAMAROW, JAKIEŚ OPINI O ZESPOLE helios Z LESZNA,
ZNA KTOŚ?
jeny300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:19   #2757
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny czy ktoras z was organizuje wesele w sali Toscania we wloszakowicach na duzej nowo wybudowanej sali i bedzie miec ok 80 lub ponizej gosci? czy nie myslicie ze bedzie ona stanowczo za duza?
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:22   #2758
stokrotka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie !! szukam naprawde fajnej i nie drogiej orkiestry na wesele! błagam pomóżcie!!
Zdecydowałaś się już na jakiś zespół????
stokrotka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:45   #2759
natalunia 86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny mam mały problem w wyborze biżuterii ślubnej, napiszcie prosze jaką Wy wybrałyście złotą czy srebrną?
natalunia 86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 20:48   #2760
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Srebrną z kryształkami Swarovskiego - pięknie błyszczą
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.