Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 19:49   #3751
madziakreg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

hej dziweczyny
mam takie male pytanie..kupilam suknie..i teraz sie zastanawiam nad halka...do mojej sukni moze byc halka z kolem...albo z tiuli...moze mi doradzicie ktora z opcji bedzie lepsza...
madziakreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:59   #3752
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez darija87 Pokaż wiadomość
Hejka, muszę coś tu napisać ponieważ uważam się za szczęśliwą, iż Ci chłopacy będą u nas kręcić, jakiś czas temu MaryAnn prosiłam o namiary na kamerzystów i nikt nic nie polecał a teraz krytykujesznaprawdę fajnych ludzi nie znając żadnych ich realizacji. Otóż kochana chłopacy mają swoje realizacje, z moim przyszłym widzieliśmy przynajmniej 3 ich realizacje ze ślubu...i ujeli mnie tym że robią coś innego niż cała reszta, gdziekolwiek byłam wszystko było takie standardowe. Ja byłam odrazu zdecydowana i wiedziałam że tylko oni będą w tym dniu dla mnie kręcić film .

Co do firm, które poleciłaś camon z poznania dzwoniłam a termin zajęty, ale też facet zaśpiewał tyle że ho ho... a co do tej pierwszej firmy to czytałam już o niej na tej sali...jak masz 6-7 tys. to pewnie że ich weźmiesz. No ale masz tyle ? kto dla ciebie kochana kręcił lub będzie kręcił ślub? pochwal się skoro krytykujesz to poleć też kogoś dobrego z Leszna lub regionu albo tego fotografa. Chętnie zobaczę co straciłam i też inne wiżanki.

Fiolka my też bierzemy godzinny film chłopacy mnie zaskoczyli tym pomysłem a okazuje się że teraz to bardzo modne

ps. bym zapomniała chłopacy też kręcili pare relacji dla klubu Heaven a to chyba świadczy o tym że nie są znikąd
Hej. Ja z czystym sumieniem mogę polecić PALMEDOR studio z Poznania http://www.palmedor.pl/. Nie ma problemu z dojazdem i cena też przystępna. Film z wesela dynamiczny i krótki - 15 min przygotowania, 25 min kościół, pół godz zabawy na sali i kilka innych elementów składają się na 100 min płytę. Ja i mój TŻ chcieliśmy tylko godzinkę, ponieważ zawsze nudziły nas takie filmy weselne, ale muszę przyznać, że teraz te 100min to za mało. Płyta bardzo gustowna, wesoła, dynamiczna (co dla mnie było priorytetem) i na poziomie zarówno pod względem jakości obrazu, oprawy graficznej (menu itp) jak i dobranej muzyki. POLECAM WSZYSTKIM - SPRAWDZONA FIRMA
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:43   #3753
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez darija87 Pokaż wiadomość
Hejka, muszę coś tu napisać ponieważ uważam się za szczęśliwą, iż Ci chłopacy będą u nas kręcić, jakiś czas temu MaryAnn prosiłam o namiary na kamerzystów i nikt nic nie polecał a teraz krytykujesznaprawdę fajnych ludzi nie znając żadnych ich realizacji. Otóż kochana chłopacy mają swoje realizacje, z moim przyszłym widzieliśmy przynajmniej 3 ich realizacje ze ślubu...i ujeli mnie tym że robią coś innego niż cała reszta, gdziekolwiek byłam wszystko było takie standardowe. Ja byłam odrazu zdecydowana i wiedziałam że tylko oni będą w tym dniu dla mnie kręcić film .

Co do firm, które poleciłaś camon z poznania dzwoniłam a termin zajęty, ale też facet zaśpiewał tyle że ho ho... a co do tej pierwszej firmy to czytałam już o niej na tej sali...jak masz 6-7 tys. to pewnie że ich weźmiesz. No ale masz tyle ? kto dla ciebie kochana kręcił lub będzie kręcił ślub? pochwal się skoro krytykujesz to poleć też kogoś dobrego z Leszna lub regionu albo tego fotografa. Chętnie zobaczę co straciłam i też inne wiżanki.

Fiolka my też bierzemy godzinny film chłopacy mnie zaskoczyli tym pomysłem a okazuje się że teraz to bardzo modne

ps. bym zapomniała chłopacy też kręcili pare relacji dla klubu Heaven a to chyba świadczy o tym że nie są znikąd
Ja nie chcę kamer na weselu. Mamy fotografa, o którym już pisałam na forum i on zrobi też dla nas taki pokaz zdjęć montowanych łącznie z fragmentami filmu. Widziałam jego prace i bardzo mi się to podobało. ,,Realizacje'' jak powiadasz (fachowym językiem stosowanym przez filmowców i Rutkowskiego firmy, którą tu polecasz gorąco to jedna reklamówka i jej zapowiedzi. Nic więcej ten pan nie pokazuje na Vimeo. Ja nie krytykuję twojego wyboru, po prostu odniosłam się do achów i ochów, które przedstawiłaś. Co do polecanych fotografów i kamerzystów - prześledź wątek. Wiele dziewczyn nie już po ślubie relacjonowało pracę wybranych przez siebie firm. A - i jeszcze jedna sprawa, na którą ja zwracam uwagę. Czy polecająca forumka to przypadkiem nie ,,jednopostowa'' osoba...Czemu to już się można domyśleć.

Edytowane przez MaryAnn2
Czas edycji: 2012-03-08 o 10:44
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:58   #3754
stokrotka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny a co myślicie o zabawie z winietkami (nazywam zabawą bo trochę trzeba się natrudzić, żeby rozmieścić gości w taki sposób żeby wszyscy byli w miarę zadowoleni) Warto czy nie warto??
stokrotka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:21   #3755
ewaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Moim zdaniem warto. Mi osobiście na początku to się nie podobało, ale jak byłam niedawno na weselu u znajomych to większość z gości po przybyciu na salę zamiast zainteresować się parą młodą to biegali by zająć "jak najlepsze" miejsca. Oczywiście było przy tym ogromne zamieszanie, a na końcu i tak niektórzy byli nie zadowoleni z tego gdzie siedzą. My postanowiliśmy tego uniknąć i sami pousadzamy gości.
ewaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:22   #3756
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny wiecie może jak wyglądą wystrój sali w Vilii Aurora chodzi mi konkretnie jak wygląda wystrój stołu państwa młodych.??
Czy któraś z dziewczyn wie czy może jakaś firma może tam ustroić salę.??
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:11   #3757
patii161
Raczkowanie
 
Avatar patii161
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może jak wyglądą wystrój sali w Vilii Aurora chodzi mi konkretnie jak wygląda wystrój stołu państwa młodych.??
Czy któraś z dziewczyn wie czy może jakaś firma może tam ustroić salę.??
Witam! my mamy tam wesele wiec ostatnio sie dowiadywalismy i z tego co nam powiedzieli to nie ma problemu zeby jakas firma nam dekorowala,a z kolei sala moze udostepnic obrus oczywiscie,tiul,swiecznik i,wazony roznej wielkosci.
patii161 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 17:45   #3758
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez stokrotka45 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o zabawie z winietkami (nazywam zabawą bo trochę trzeba się natrudzić, żeby rozmieścić gości w taki sposób żeby wszyscy byli w miarę zadowoleni) Warto czy nie warto??
Stanowczo warto. Zapobiega to nie tylko bieganinie po dojeździe do sali, ale też nieporozumieniom wśród gości ,,a bo chciałam koło Kaśki, a tam już ta Magda z mężem siedzi, przecież kładłam torebkę...'' Trzeba się wysilić, trochę dyplomatycznie pomanewrować, ale moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż pójście na żywioł.
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:30   #3759
asiekk24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

My też kupiliśmy winietki. Twierdzę, że zmniejsza się zamieszanie na sali przy wejściu, a do tego ładnie to wygląda
My winietki, zaproszenia, zawieszki na alkohol kupiliśmy u jednego sprzedawcy na Allegro więc wszystko w ładnym komplecie będzie

zaproszenia mamy takie:
http://allegro.pl/verso-eleganckie-z...170528324.html

winietki:
http://allegro.pl/winietki-do-zapros...179796676.html

zawieszki:
http://allegro.pl/zawieszki-do-zapro...155688719.html

i wkładki do zaproszeń:
http://allegro.pl/wkladki-bileciki-d...179796697.html

czekamy właśnie na przesyłkę i mam nadzieję, że będą na żywo tak samo ładne jak na zdjęciach i projektach
asiekk24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:55   #3760
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez patii161 Pokaż wiadomość
Witam! my mamy tam wesele wiec ostatnio sie dowiadywalismy i z tego co nam powiedzieli to nie ma problemu zeby jakas firma nam dekorowala,a z kolei sala moze udostepnic obrus oczywiscie,tiul,swiecznik i,wazony roznej wielkosci.

Powiedz mi jak dekorujesz sale.
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:08   #3761
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

No to drogie "Kobitki", dzisiaj mamy 8 marca 2012, po prostu wszystkiego najlepszego
Dla każdej wystarczy. Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:12
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 14:51   #3762
patii161
Raczkowanie
 
Avatar patii161
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
Powiedz mi jak dekorujesz sale.
Mam pewne pomysly,sala sama w sobie jest ladna mysle ze trzeba ja jakos ocieplic kolorkami ja bede chyba miala ecru, troche na stolach gdzieniegdzie kolorku fioletowo-pomaranczowego mysle ze wyjdzie wszystko fajnie,ale przede wszystkim mysle ze skorzystamy z pani ktora zajmuje sie dekoracja i na prawde ma swietne pomysly wiec zdam sie na nia))juz nie moge sie doczekac!!!naprawde niewiele tam trzeba zeby bylo pieknie...


A jesli chodzi o winietki my na pewno bedziemy je miec, sama bede je robic a bedzie to mniej wiecej cos takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenia ślubne Kigali.jpg (120,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (59,9 KB, 36 załadowań)
patii161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:38   #3763
agusia090888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez stokrotka45 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o zabawie z winietkami (nazywam zabawą bo trochę trzeba się natrudzić, żeby rozmieścić gości w taki sposób żeby wszyscy byli w miarę zadowoleni) Warto czy nie warto??
Uważam ze jak najbardziej. Byliśmy na weselu, na którym były winietki i mi to sie podobało, natomiast niektórzy byli nie zadowoleni, mówiąc ze nikt nie powinien decydować gdzie kto ma siedzieć. Po powrocie z kościoła goscie poszukali swojego miejsca i już siedzieli zamiast latać z torebką i rezerwowac krzeselka. a Młodzi przeciez wiedzą kto z kim się zna i dogaduje wiec raczej nie posadzi się kogoś koło obcych osób lub nie przepadających za sobą
agusia090888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 17:59   #3764
aneczka9563
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć dziewczyny, możecie mi poradzić skąd wynająć auto do ślubu? a wy czym jedziecie?
aneczka9563 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 18:20   #3765
patiss89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 341
GG do patiss89
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez aneczka9563 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, możecie mi poradzić skąd wynająć auto do ślubu? a wy czym jedziecie?
My pożyczamy od znajomych Hondę CR-V
patiss89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 19:37   #3766
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny, szukam samochodu do ślubu MERCEDES CLS.
Jeśli któraś z Was zna osobę, która ma ten samochód i wypożycza na śluby lub nawet nigdy nie wypożyczała, ale może choć raz będzie chciała wypożyczyć to bardzo Was proszę o namiary na taką osobę
a w ogóle to najbardziej marzył mi się nowy jaguar xj, ale nikt go nie ma
o taki właśnie:
cudeńko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 180eed2c7165ed6d69fa0f6716a2cecf.jpg (103,2 KB, 22 załadowań)
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:03   #3767
paulinka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny, a ja mam pytanko z innej beczki, kto może mi polecić jakąś dobrą kosmetyczkę, ale taką która zna się na tym co robi.....byłam kiedyś dawno temu raz jedyny raz u kosmetyczki i tak mi upiększyła skórę że do dzisiaj widze przykre tego efekty i wtedy powiedziałam sobie już nigdy.....ale niedługo mam ślub i choć jestem bardzo bardzo zrażona do wszystkich pań pod nazwą kosmetyczka to tak zastanawiam się czy jeszcze raz sie nie skusić i umówić się na jakieś bardzo delikatne oczyszanie lub jakieś maseczki na twarz i dekold aby moja skóra troszę wyładniała, chociaż wygladala w miarę świeżo i na wypoczętą. Tutaj prośba do Was , bo ja dopiero niedawno przeprowadziłam się do Leszna i nie wiem gdzie szukać...Proszę jak możecie mi polecić kogoś kto jest fachowcem w tych sprawach a nie tylko chce naciągnąć na kasę a efekty marne lub wręcz odwrotne jak to miało miejsce u mnie.....piszcie....
paulinka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:57   #3768
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja polecam salon pani Eli Borowiak na pl.Metziga. Najlepiej zapisać się do młodej dziewczyny, która ma na imię Asia. Dziewczyna jest po kosmetologii, jest bardzo dokładna i widać, że zna się na tym, co robi. Kilka razy obrabiała mnie też szefowa - pani Ela i choć byłam zadowolona, to muszę przyznać, że z efektów pracy pani Asi o wiele bardziej
Troszkę wkurzające jest to, że pani Ela zawsze próbuje wcisnąć jakiś krem z Baboru, na które oczywiście mi szkoda kasy, ale zawsze można delikatnie odmówić Chociaż z drugiej strony raz zgodziłam się na zakup oliwki hydrofilnej, którą mi wcisnęła i od tej pory cały czas jej używam, bo działa bosko
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:06   #3769
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny znacie jakąś dobrą fryzjerkę, która zna się szczególnie na krótkich fryzurach?? Mam krótkie włosy, do ślubu 2 miesiące i nadal nie mam koncepcji fryzury
Wiem, że na głowie będę miała woalkę, chociaż dzisiaj znalazłam w internecie pięknego kwiatka całego z koronki i zachorowałam na niego. Niestety, ręczna robota, sklep w Stanach i do Polski nie wysyłają No więc zostaje woalka, a fryzura??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (44,7 KB, 50 załadowań)
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 21:04   #3770
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam samochodu do ślubu MERCEDES CLS.
Jeśli któraś z Was zna osobę, która ma ten samochód i wypożycza na śluby lub nawet nigdy nie wypożyczała, ale może choć raz będzie chciała wypożyczyć to bardzo Was proszę o namiary na taką osobę
a w ogóle to najbardziej marzył mi się nowy jaguar xj, ale nikt go nie ma
o taki właśnie:
cudeńko
mam namiary na czerwonego CLS. Jeśli jesteś zainteresowana to nr dam na priva

Edytowane przez angi_885
Czas edycji: 2012-03-21 o 11:49
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:27   #3771
buff5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

ja tez w następnym roku planuje wesele i nawet nie wiem od czego zacząc jutro jade rezerwować sale ale mam problem z orkiestrą słyszałam ze grandi band z leszna jest ekstra ale ja nic na ich temat nie wiem . proszę wypowiedzcie sie jak oni grają i jak zabawiają na weselach czy robią jakieś zabawy i jak oczepiny?> bardzo prosze o odpowiedź
buff5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 21:34   #3772
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

angi, dzisiaj znalazłam na allegro czarnego CLS, który jest co prawda z daleka ale w okolice leszna też zawita i juz zarezerwowałam termin. Ale tak czy inaczej dziękuję
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:33   #3773
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez aneczka9563 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, możecie mi poradzić skąd wynająć auto do ślubu? a wy czym jedziecie?
my jedziemy do ślubu mustangiem, bardzo piękny biało czerwony, marzenie narzeczonego jak ktoś chce to mogę dać namiary, auto z poznania, cięzko było znelźć ale w końcu się udało koszt 1600;

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nesti89 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
co sądzicie o tego typu zaproszeniach http://moda.allegro.pl/oryginalne-za...170014413.html ??? )
zaproszenia są super, chyba sama się skuszę

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka45 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o zabawie z winietkami (nazywam zabawą bo trochę trzeba się natrudzić, żeby rozmieścić gości w taki sposób żeby wszyscy byli w miarę zadowoleni) Warto czy nie warto??
ja jestem za winietkami, ja raczej nie mam wyjścia, będę miała okrągłe stoły więc w takim przypadku to mus, wystarczy, że jedna osoba się nie tak usiądzie i reszta niezadowolona

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Dużo tu na tym forum bezcennych informacji wiec chce się z wami podzielic moim cudownym odkryciem
Dziewczyny znalazłam jakiś czas temu rewelacyjną kobietkę - kosmetolog,wizażystka. Natalia M z okolic Leszna. Prowadzi działalność z dojazdem do Klienta. To co potrafi wyczarować robiąc makijaż to szok. tak dopasuje do kazdej klientki odpowiedni makijaz ze jeszcze nie slyszalam negatywnej opini. Pracuje tylko na wysokiej klasy kosmetykach. Ja korzystałam z jej usług od sylwestra przez cały karnawał na każdą zabawę mnie i moje koleżanki malowała. Z tego co wiem to zajmuje się też makijażem fotograficznym, asystuje przy sesjach zdjęciowych. Poleciły mi ją znajome (też nie lubie chodzić gdzieś w ciemno). Od niedawna pracuje na terenie Leszna, wcześniej mieszkała w Poznaniu. Ja już się na nią zdecydowałam ;-) Robi też różne zabiegi ale makijaż to jej konik ! nie jest wcale droga.

teraz są też fajne żele na paznokcie których potem nie trzeba piłować i niszczyć swoich paznokci , sciaga sie je jakims specjalnym plynem. wygladaja ladnie jak lakier a nie ma bata zeby przez dlugi czas cos odprysnelo, gdyby nie odrastały paznokcie to nie trzebaby bylo uzupelniac chyba się na to zdecyduje bo tipsy juz dawno wyszly z mody i sa strasznie sztuczne... wiem , że to kosmetyk z firmy OPI ale moge zapytac jak sie to dokladnie nazywa bo bede robic tez sobie pazurki na swieta.
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:14   #3774
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Madrala86 Pokaż wiadomość
my jedziemy do ślubu mustangiem, bardzo piękny biało czerwony, marzenie narzeczonego jak ktoś chce to mogę dać namiary, auto z poznania, cięzko było znelźć ale w końcu się udało koszt 1600;

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------


zaproszenia są super, chyba sama się skuszę

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------


ja jestem za winietkami, ja raczej nie mam wyjścia, będę miała okrągłe stoły więc w takim przypadku to mus, wystarczy, że jedna osoba się nie tak usiądzie i reszta niezadowolona

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Dużo tu na tym forum bezcennych informacji wiec chce się z wami podzielic moim cudownym odkryciem
Dziewczyny znalazłam jakiś czas temu rewelacyjną kobietkę - kosmetolog,wizażystka. Natalia M z okolic Leszna. Prowadzi działalność z dojazdem do Klienta. To co potrafi wyczarować robiąc makijaż to szok. tak dopasuje do kazdej klientki odpowiedni makijaz ze jeszcze nie slyszalam negatywnej opini. Pracuje tylko na wysokiej klasy kosmetykach. Ja korzystałam z jej usług od sylwestra przez cały karnawał na każdą zabawę mnie i moje koleżanki malowała. Z tego co wiem to zajmuje się też makijażem fotograficznym, asystuje przy sesjach zdjęciowych. Poleciły mi ją znajome (też nie lubie chodzić gdzieś w ciemno). Od niedawna pracuje na terenie Leszna, wcześniej mieszkała w Poznaniu. Ja już się na nią zdecydowałam ;-) Robi też różne zabiegi ale makijaż to jej konik ! nie jest wcale droga.

teraz są też fajne żele na paznokcie których potem nie trzeba piłować i niszczyć swoich paznokci , sciaga sie je jakims specjalnym plynem. wygladaja ladnie jak lakier a nie ma bata zeby przez dlugi czas cos odprysnelo, gdyby nie odrastały paznokcie to nie trzebaby bylo uzupelniac chyba się na to zdecyduje bo tipsy juz dawno wyszly z mody i sa strasznie sztuczne... wiem , że to kosmetyk z firmy OPI ale moge zapytac jak sie to dokladnie nazywa bo bede robic tez sobie pazurki na swieta.
te lakiery to hybrydy/Shellac - maniciure hybrydowe Miałam taki na swój ślub. Bardzo ładnie to wygląda i tak nie kuje w oczy jak sztuczne tipsy.. ale to kwestia gustu. Tylko te hybrydy są różne. Mi kosmetyczka robiła lakierami CND Shellac (ok 50zł za maniciure) i trzymał się prawie 3 tyg. Zmywa się go zwykłym acetonem. Teraz zrobiłam sobie lakierami estetiQ (ok 30zł za maniciure) i trzymał się 4 dni kolor, tydzień french.. tak że dużo zależy od tych lakierów. Czasami jednak lepiej zapłacić więcej..Ale generalnie polecam!
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:04   #3775
ilsson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

.
__________________
"Życie jest tragedią, gdy widziane z bliska, a komedią, gdy widziane z daleka". /Charles Chaplin/

Edytowane przez ilsson
Czas edycji: 2012-03-16 o 09:31
ilsson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:12   #3776
ilsson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez buff5 Pokaż wiadomość
ja tez w następnym roku planuje wesele i nawet nie wiem od czego zacząc jutro jade rezerwować sale ale mam problem z orkiestrą słyszałam ze grandi band z leszna jest ekstra ale ja nic na ich temat nie wiem . proszę wypowiedzcie sie jak oni grają i jak zabawiają na weselach czy robią jakieś zabawy i jak oczepiny?> bardzo prosze o odpowiedź
Tak się rozpisałam, a moja odpowiedź się nie dodała...
Piszę raz jeszcze, bo chcę Ci powiedzieć, żebyś nie zastanawiała się nad rezerwacją Grandi Band. Jeśli będą mieli wolny termin, to się zapisz. My wzieliśmy ich praktycznie w ciemno, bo nie słyszałam wcześniej o tym zespole, znalazłam przypadkiem ich w internecie. Na www.grandiband.pl są filmiki, które idealnie pokazują jak grają. Terminy mają oblegane, więc dzwoń jak najwcześniej. Ja dzwoniłam ponad rok przed ślubem i termin mieli już zajęty. Na szczęście ku mojej wielkiej radości ktoś zrezygnował, więc wskoczyliśmy na to miejsce. Niestety nie wiem jak prowadzą wesele, oczepiny itd, więc dołączam się do pytania, wiem jednak, że grają, śpiewają i... wyglądają przecudnie! Nie tylko ja jestem w nich zakochana. Pozatym bardzo fajne oświetlenie i cena absolutnie nie wygórowana.
Zaspół składa się z 2 chłopaków - Dominik i Dario, z których ten drugi jest Włochem. Możesz go też zobaczyć wchodząc w aplikację Must Be The Music na Facebooku, bo tydzień temu był odcinek z jego udziałem =)
Pozatym w lutym grali niedaleko mojej miejscowości, tak więc miałam okazję posłuchać ich na żywo, przez co jestem jeszcze bardziej zachwycona i oczarowana i nie mogę doczekać się mojego wesela
__________________
"Życie jest tragedią, gdy widziane z bliska, a komedią, gdy widziane z daleka". /Charles Chaplin/

Edytowane przez ilsson
Czas edycji: 2012-03-12 o 12:26
ilsson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:49   #3777
ashszli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Jeśli chodzi o kosmetyczkę i makijaż to ja także polecam p. Elę Borowiak, która potrafi idealnie dobrać makijaż do każdej osoby indywidualnie... tak przynajmniej było w moim przypadku W zeszłym roku robiła makijaż ślubny mojej siostrze, oraz mnie i mojej mamie. Każda z nas miała naprawdę śliczny makijaż, więc polecam - ja sama się do niej zapisałam na swój makijaż ślubny

Co do paznokci, to rzeczywiście Shellac (czyt. "szilak") jest idealny, jeśli ktoś nie chce mieć sztucznych tipsów, ani zniszczyć swoich naturalnych. Kosmetyczka nakłada na paznokcie lakier i każda warstwa jest utwardzana pod specjalną lampą, taki manicure utrzymuje się ok. 2 tygodnie, po tym czasie udajemy się do manikiurzystki, która odmoczy nam te paznokcie i ściągnie lakier, bez żadnych szkód dla paznokci

Polecam Panie, które mają swój gabinet tam gdzie Pani Ela Borowiak, po tym jak widziałam śliczny manicure ślubny mojej siostry, też się do nich zapisałam

No i muszę się pochwalić dziewczyny, że znalazłam tę jedyną... swoją wymarzoną suknię ślubną Panie z salonu na ul. Wolności (pierwszy od Rynku) okazały się baaardzo pomocne i idealnie dobrały suknię do mojej figury... a ja się bałam, że wszystkie będą na mnie za małe :P


Pozdrawiam
ashszli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:50   #3778
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez angi_885 Pokaż wiadomość
mam namiary na czerwonego CLS. Jeśli jesteś zainteresowana to nr dam na priva

Dziewczyny, jeśli któraś ma na swoim weselu DJ Łukasza Dworczaka (czy jakoś tak) to szczerze współczuję.. Jest to mega nie profesjonalny gość, który mam wrażenie w ogóle nie zna się na tym co robi. Pierwszy przykład z brzegu - mówiąc do mikrofonu nie stój koło głośnika, ponieważ się sprzęgają i powstaje tzw. "pisk".. ale to tylko jeden przykład.. ogólnie ten Pan sprawia wrażenie bardzo nie przyjemnego i działającego na nerwy! Ja nie mogłam wysiedzieć 3 godzin na imprezie, która prowadził.. Jeśli zależy komuś na DJ to polecam Panią Patrycję Wachońską. Rozmawiałam z nią na targach ślubnych i zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie..

Trąci czarnym PR. Polecasz Patrycję Wachońską ....bo z nią rozmawiałaś? Rzeczywiście polecenie wysokiej próby. O twoich zastrzeżeniach do Dj (pomyliłaś chyba imię) też chyba nie można powiedzieć ,,sensowne''. Sprzęg mikrofonu i ,, wrażenie nie przyjemnego'' (pisownia oryginalna) to dużo za mało na rzeczową krytykę. Żeby nie było, znam osobiście Patrycję Wachońską, ale rozbawiłaś mnie ,,opinią'' na jej temat Wiele dziewczyn zamieszcza tu swoje opinie na podstawie autentycznych doświadczeń z różnymi osobami. I te są cenne. A jak czytam takie opinie jak Twoja to mi ręce lekko opadają. Forum służy wzajemnej pomocy, a nie dezinformacji.

Nie można ocenić DJ a na podstawie rozmowy - to bzdura. Tak samo absurdem jest krytyka innego DJ za sprzęg i wrażenie ogólne.

Edytowane przez MaryAnn2
Czas edycji: 2012-03-12 o 12:52
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:24   #3779
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

MaryAnn, jeszcze "chwilę" temu sama negowałaś zdolności Piotra Banaszaka po spojrzeniu jedynie na jego reklamówkę. Nie uważasz, że to podobne zachowanie jak angi_885?
Nie mówię, że Piotr jest specjalistą w kręceniu tego rodzaju filmów weselnych, jak np CamOn (swoją drogą nie wiem dlaczego takie firmy tak wysoko się cenią) Dopiero zaczyna, dlatego nie można jeszcze zobaczyć żadnej próbki jego możliwości., ale czy to znaczy, że trzeba go przekreślić? Każdy kiedyś zaczynał i nie miał swojego portfolio. Do mojego wesela jeszcze sporo czasu, póki co czekam na to co "wyczaruje".

Angi_885 Co do MATEUSZA Dworczaka to ja właśnie jego będę mieć na swoim weselu i wcale nie uważam, że potrzebuję współczucia Jak już kiedyś pisałam, znam Mateusza i na nie jednej imprezie, którą prowadził byłam, zawsze świetnie się bawiłam, zresztą moi znajomi i rodzina także.
Jeśli chodzi o panią Patrycję Wachońską to nie wypowiadam się, bo nie znam jej, nie słyszałam też żadnej opinii wśród znajomych na jej temat.

Edytowane przez fiooolka
Czas edycji: 2012-03-12 o 15:26
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:56   #3780
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
Trąci czarnym PR. Polecasz Patrycję Wachońską ....bo z nią rozmawiałaś? Rzeczywiście polecenie wysokiej próby. O twoich zastrzeżeniach do Dj (pomyliłaś chyba imię) też chyba nie można powiedzieć ,,sensowne''. Sprzęg mikrofonu i ,, wrażenie nie przyjemnego'' (pisownia oryginalna) to dużo za mało na rzeczową krytykę. Żeby nie było, znam osobiście Patrycję Wachońską, ale rozbawiłaś mnie ,,opinią'' na jej temat Wiele dziewczyn zamieszcza tu swoje opinie na podstawie autentycznych doświadczeń z różnymi osobami. I te są cenne. A jak czytam takie opinie jak Twoja to mi ręce lekko opadają. Forum służy wzajemnej pomocy, a nie dezinformacji.

Nie można ocenić DJ a na podstawie rozmowy - to bzdura. Tak samo absurdem jest krytyka innego DJ za sprzęg i wrażenie ogólne.
Jeśli chcesz troszkę więcej informacji to proszę.. Żaden problem =)
Wspomniany DJ - skoro znasz imię (pewnie i nie tylko) to mnie popraw - prowadził imprezę na której byłam i był totalnie nie przygotowany.. to jego wertowanie kartek z których czytał "rozbawiło" wiele osób na sali. Poza tym puszczając muzykę dla tancerzy, którzy wykonywali pokaz kilka razy mu się "pomyliła" pytając ich czy to ta - może akurat to nie był jego błąd i mógł się pomylić, ale wypadło to fatalnie i ogólna zła ocena spadła na jego barki. A wspomniane czytanie z kartek było osłabiające.. czytał, czytał i czytał, kartka mu się skończyła i trzeba było poczekać aż sobie przekartkuje i znowu czytał.. żenada! Nie umie zapamiętać krótkiej prezentacji 3 osób - dosłownie kilka zdań? A co do sprzęgania się mikrofonu i głośnika to akurat o tym mam jakieś pojęcie, a ten pisk na prawdę nie jest przyjemny..
Krótko mówiąc: raczej charytatywnie ten Pan się nie udziela, a skoro bierze za to pieniądze to uważam, że powinien się przygotować do swojej pracy!.. ale to już moje skromne zdanie, które mam prawo wyrazić, bo po to jest to forum
A co do PR.. Nie znam pani Patrycji Wachońskiej - i nie mam żadnego celu, żeby ją tutaj polecać. Napisałam, że jest miła i po rozmowie z nią na targach odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, ponieważ mówiła bardzo rzeczowo i konkretnie. Umiała mnie do siebie przekonać w 5 min i to jest fachowy PR poza tym prowadziła targi ślubne w tamtym roku, prowadziła rozmowy w TV Nasze Leszno i z tego co się orientuję to chyba skończyła dziennikarstwo, więc raczej na imprezach, które prowadzi nie będzie czytała z kartek.. (na targach nie czytała). Ale przecież to Twoja znajoma, więc może Ty napisz coś więcej
Mam nadzieję, że teraz "pomogłam".
Tak że jak widzisz nie oceniłam tego DJ tylko za wrażenie ogólne. Nie sprawia mi przyjemności pisanie o kimś negatywnie tylko dlatego, że mam taki kaprys. Napisałam to ponieważ dokładnie takie były moje i moich znajomych odczucia po tej imprezie. Poza tym prowadził sylwestra w tym roku w Finezji i znajomi mówili, że tam też się nie popisał, ale to już ich ocena, ponieważ ja bawiłam się w innym miejscu.
Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez fiooolka Pokaż wiadomość
MaryAnn, jeszcze "chwilę" temu sama negowałaś zdolności Piotra Banaszaka po spojrzeniu jedynie na jego reklamówkę. Nie uważasz, że to podobne zachowanie jak angi_885?
Nie mówię, że Piotr jest specjalistą w kręceniu tego rodzaju filmów weselnych, jak np CamOn (swoją drogą nie wiem dlaczego takie firmy tak wysoko się cenią) Dopiero zaczyna, dlatego nie można jeszcze zobaczyć żadnej próbki jego możliwości., ale czy to znaczy, że trzeba go przekreślić? Każdy kiedyś zaczynał i nie miał swojego portfolio. Do mojego wesela jeszcze sporo czasu, póki co czekam na to co "wyczaruje".

Angi_885 Co do MATEUSZA Dworczaka to ja właśnie jego będę mieć na swoim weselu i wcale nie uważam, że potrzebuję współczucia Jak już kiedyś pisałam, znam Mateusza i na nie jednej imprezie, którą prowadził byłam, zawsze świetnie się bawiłam, zresztą moi znajomi i rodzina także.
Jeśli chodzi o panią Patrycję Wachońską to nie wypowiadam się, bo nie znam jej, nie słyszałam też żadnej opinii wśród znajomych na jej temat.
fiooolka z całego serca życzę Ci żeby Twoje wesele poprowadził rewelacyjnie i żeby wszyscy się świetnie bawili!! Być może na tej imprezie miał gorszy dzień.. nie wiem. Wypadł fatalnie, ale na szczęście na weselu będzie tylko puszczać muzykę będę trzymać mocno kciuki, ponieważ wiem jak ważnym dniem jest ślub i wesele i jak nam zależy, żeby wszystko wypadło idealnie

Edytowane przez angi_885
Czas edycji: 2012-03-12 o 16:27
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.