Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 22:54   #3901
patii161
Raczkowanie
 
Avatar patii161
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=kano1003;33749718]
Cytat:
Napisane przez patii161 Pokaż wiadomość

A jaką masz dekoratorkę?

Bede miala Edyte -świetna kobieta otwarta na propozycje i sama ma pelno pomyslow:to jest jej strona http://slubolandia.pl/' bardzo spodobala mi sie jej wizja ze wszystkim trafila w 10!!!. tak jak piszecie nie trzeba duzo robic na tej sali bo ma juz urok sama w sobie ale male dodatkowe akcenty nie zaszkodza
patii161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 10:36   #3902
Agnes121212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam. dziewczyny widzę, że znowu pojawił się wątek dekoracji. Ja ze swojej strony mogę polecić dekoratorki z Chrobrego w lesznie. Są dosyć znane, robią dekoracje w wielu miejscach. Można looknąć na ich prace na www.dekoracja.net.pl albo na http://www.facebook.com/dekoracja.leszno pozdrawiam.
Agnes121212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 16:33   #3903
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez patii161 Pokaż wiadomość
glucklich przede wszystkim gratulacje
pierwszym krokiem powinnas przeczytac wszystkie te strony jest tutaj zawarte wszystko co cie interesuje i bedziesz miala pojecie od czego zaczac
jak juz wczesniej rowniez wspominalam ja bede miala wesele wlasnie w wspomnianej przez ciebie Villa Aurora wiec moge ci powiedziec o kosztach bo umowa juz jest podpisana a wiec: koszt na 2012 to 160zl/osobe w tym 4 kawalki miesa/os.,i inne tam przystawki- ogolnie to maja ulozone-sprawdzone menu ale jak cos bys chciala zmienic nie maja nic przeciwko...i do tego mozesz sobie zamowic dodatkowo np.fontanna z czekolady , stol wiejski, udziec...
sala ma swoj klimat wiec na pewno ci sie spodoba,ja jak ja zobaczylam to juz innej nie szukalam co do poprawin to nie wiem bo ja nie bede miala wiec sie nie dopytywalam.

O zespole Venus rowniez nic nie moge powiedziec ale na forum jest nawet sporo zespolow wymienianych wiec na pewno cos ci przypadnie do gustu. My mamy Fest-Forte
A wsrod fotografow mozna przebierac bo jest ich naprawde sporo w samym Lesznie w zaleznosci co ci sie podoba... my mamy Olka Bortela a wiec powodzenia!!!
Powiedz mi czy wiesz jaki jest koszt
- stołu wiejskiego
- udziec
- fontanna czekoladowa
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 17:18   #3904
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
Powiedz mi czy wiesz jaki jest koszt
- stołu wiejskiego
- udziec
- fontanna czekoladowa
w aurorze udziec 500zł
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 17:21   #3905
asiunia180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
GG do asiunia180
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
mozesz mi napisać jaki kroj masz tej sukienki? ta sukenka jest nowa czy używana? Masz moze jakies fotki?

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

aa i jeszscze jedno czy w POznaniu istnieje mozlowisc wypozyczenia sukien (kolezanka mowila mi, ze nie), ale widze ze jedna dziewczyna wypozyczyla w jakich cenach ogolnie ksztaltuja sie suknie w POznaniu?
Słyszalam, ze w Wloszakowicach ktos szyje suknie, wie ktos cos?
Z tego co się orientuję to babka z Włoszakowic szyje suknie, welony ale nie wiem w jakich cenach. Ja szyje u mniej welon i cena na pewno jest o wiele niższa niż w sklepie. Nie wiem jak ona się nazywa ale mam do niej adres ul. Grotnicka 48
asiunia180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 17:23   #3906
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny, mam suknię ślubną w stylu Vanessa 1011, wartości 800 zł, rozmiar 34-36 (ewentualnie 38), gorset wiązany stąd jest możliwość dopasowania rozmiaru. Możliwe są poprawki krawcowej. Dodatki do sukni to welon, bolerko, torebeczka (idealnie się spisała na pieniądze rzucane pod kościołem, a na sali na perfum i błyszczyk i inne pierdołki). Posiadam też białe buty rozm. 35. Mogę przesłać więcej zdjęć, możliwe też przymiarki
Kontakt na PW.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bolerko.jpg (104,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Całość.jpg (160,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Suknia 1.jpg (104,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Suknia gorset.jpg (135,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Suknia tył.jpg (98,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Torebeczka.jpg (45,3 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez milenujdka
Czas edycji: 2012-04-25 o 18:24
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-25, 17:31   #3907
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
w aurorze udziec 500zł

a powiedz mi nie orietujesz sie ile placi sie od osoby za delegacje ??
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 08:04   #3908
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Powoli z naszego forum robi sie allegro.pl....
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:35   #3909
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
a powiedz mi nie orietujesz sie ile placi sie od osoby za delegacje ??
nie mam pojęcia, ale umówilam się na spotkanie w sobotę, wiec dam znać co i jak
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:03   #3910
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Czy ktoś wie, ile kosztuje udziec wieprzowy w sali Błękitnej w Bojanowie?
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 19:55   #3911
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

radelka;33785317]nie mam pojęcia, ale umówilam się na spotkanie w sobotę, wiec dam znać co i jak

Będę wdzieczna za informacje
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 21:23   #3912
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

w Aurorze nie płaci się za delegację, chyba, że są na całym weselu
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:35   #3913
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
w Aurorze nie płaci się za delegację, chyba, że są na całym weselu

Co jeszcze się dowiedziałaś?
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 10:36   #3914
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
Co jeszcze się dowiedziałaś?
Rozmawialiśmy z właścicielką i z kucharzem, są bardzo otwarci na wszelkie propozycje. Pani pytała o kolor obrusów, ozdób na stole, ustawienie stołów. Razem ustaliliśmy ostateczny kształt menu. Ciasta można przywieść z własnego źródła, ale oni wymagają zaświadczenia skąd ono jest, no na wypadek gdyby była salmonella. Owoce też można albo samemu przywieść albo zamówić u nich. Doradzają pod każdym względem, więc można się na nich zdać. Ogolnie mówiąc mam bardzo pozytywne wrażenia z tej pierwszej rozmowy.
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:42   #3915
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy z właścicielką i z kucharzem, są bardzo otwarci na wszelkie propozycje. Pani pytała o kolor obrusów, ozdób na stole, ustawienie stołów. Razem ustaliliśmy ostateczny kształt menu. Ciasta można przywieść z własnego źródła, ale oni wymagają zaświadczenia skąd ono jest, no na wypadek gdyby była salmonella. Owoce też można albo samemu przywieść albo zamówić u nich. Doradzają pod każdym względem, więc można się na nich zdać. Ogolnie mówiąc mam bardzo pozytywne wrażenia z tej pierwszej rozmowy.

Powiedz mi a mowili ci moze o koszt fontanny czekoladowej i o ten stól wiejski?? Domawiałaś coś wiecej z meni?? A czy na stołach w ozdobach są jakieś kwiaty??
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:16   #3916
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez 18Anka22 Pokaż wiadomość
Powiedz mi a mowili ci moze o koszt fontanny czekoladowej i o ten stól wiejski?? Domawiałaś coś wiecej z meni?? A czy na stołach w ozdobach są jakieś kwiaty??
Nie rozmawialiśmy ani o stole wiejskim ani o fontannie, bo nie chcemy ich miec. W sumie to nie tyle domawialiśmy cos więcej, tylko zamienialiśmy różne rzeczy, np.wyrzucilismy sałatkę polską i coś tam jeszcze i zamiast tego mamy gulasz. No i właścicielka powiedziała, że tak się postara wszystko poukładać, żeby koszt się nie zmienił.
A co do kwiatów to na stołach stoją takie wysokie wąskie wazoniki i w nich są kwiatki, ale nie ma tego zbyt wiele i ta dekoracja chyba jest wliczona w koszt.
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:28   #3917
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
Nie rozmawialiśmy ani o stole wiejskim ani o fontannie, bo nie chcemy ich miec. W sumie to nie tyle domawialiśmy cos więcej, tylko zamienialiśmy różne rzeczy, np.wyrzucilismy sałatkę polską i coś tam jeszcze i zamiast tego mamy gulasz. No i właścicielka powiedziała, że tak się postara wszystko poukładać, żeby koszt się nie zmienił.
A co do kwiatów to na stołach stoją takie wysokie wąskie wazoniki i w nich są kwiatki, ale nie ma tego zbyt wiele i ta dekoracja chyba jest wliczona w koszt.

Dzieki za wszystkie informacje troche juz wiecej wiem..
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 10:15   #3918
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Czy ktoś z Was ma wesele w tym roku już w Centrum Specjału w Przybyszewie??
Chodzi mi głównie o te małe sale.
Mamy tam wesele w przyszłym roku i zaproponowano nam (na 65osób) dwie małe sale - jedną do siedzenia, a drugą do tańczenia. Zastanawiam się jak to wygląda już na samym weselu? Wiadomo, że lepiej mieć tańczących gości na widoku, głównie ze względu na starszą część gości, którzy bawić się nie będą. Tam sale są oddzielone drzwiami tylko, więc kontaktu pomiędzy gośćmi nie będzie..
Baaardzo nam się spodobała duża sala... Kobitka, z którą rozmawialiśmy powiedziała, że jeśli nie będzie tam w tym terminie innej imprezy to oczywiście możemy zrobić wesele na dużej sali, no, ale jeśli będą inni zainteresowani to niestety nie mogą blokować jej na tak małą imprezę...
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 21:34   #3919
weronika 555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 88
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
Nie rozmawialiśmy ani o stole wiejskim ani o fontannie, bo nie chcemy ich miec. W sumie to nie tyle domawialiśmy cos więcej, tylko zamienialiśmy różne rzeczy, np.wyrzucilismy sałatkę polską i coś tam jeszcze i zamiast tego mamy gulasz. No i właścicielka powiedziała, że tak się postara wszystko poukładać, żeby koszt się nie zmienił.
A co do kwiatów to na stołach stoją takie wysokie wąskie wazoniki i w nich są kwiatki, ale nie ma tego zbyt wiele i ta dekoracja chyba jest wliczona w koszt.
a ciasto skąd zamawiacie? my odmówimy u nich ale co wezmiemy za to jeszcze nie wiem, w tych wazonach sa kulki zelowe i kwiatki, ladnie to wyglada
weronika 555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 11:56   #3920
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
a ciasto skąd zamawiacie? my odmówimy u nich ale co wezmiemy za to jeszcze nie wiem, w tych wazonach sa kulki zelowe i kwiatki, ladnie to wyglada

My mamy zamowione w Miejskiej Górce w Jokerze.
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 18:56   #3921
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
a ciasto skąd zamawiacie? my odmówimy u nich ale co wezmiemy za to jeszcze nie wiem, w tych wazonach sa kulki zelowe i kwiatki, ladnie to wyglada
My mamy ciasto z Wydorowa od p. Karwatki
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:15   #3922
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny gdzie robicie zdjecia plenerowe ??
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:06   #3923
ptys33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam, odstąpię salę Metalplast w Lesznie na termin 27 października. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę na pw.
ptys33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 08:56   #3924
Sylwunia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny czy nie znacie osoby, ktora wcielilaby sie w role drużby? Szukam kogoś kto na sali będzie pilnował czy nie brakuje alkoholu i napojów.
Sylwunia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 09:50   #3925
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mariola 1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co uważacie na temat wesela w Toscani Włoszakowice. Głównie chodzi mi o jedzenie
Pozdrowionka
w zeszłym roku miała tam wesele moja siostra, powiem szczerze że było super! jedzenie pychaaa dosłownie wszystko. jedyna rzecz, zwrocic uwage kelnera zeby donosili wszystko od razu na konkretny stol a pozniej brali sie za kolejny, co jeszcze? to to zeby pamietali o stole młodej pary!! przykład: mieliśmy (bo byłam swiadkowa) np barszcz, a krokiety otrzymalismy na końcu..taka duperelka w sumie...

pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomóżcie! Szukam dobrego złotnika bądź jubilera w miarę rozsądnej cenie. Macie jakieś namiary???
hej! wiem, że może to co Ci zaproponuje nie jest w lesznie, ale znalazłam swietny sklep jubilerski w lubinie AK-biżuteria, super ceny mozesz sprawdzic wszystko na ich stronie wpisz w google to ci wyskoczy, ceny sa takie jakie podane sa na stronie bez wzgledu na rozmiar obraczki

pozdrawiam!
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 11:59   #3926
gosiakm21
Raczkowanie
 
Avatar gosiakm21
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 52
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Jesli chodzi o sale w Przybyszewie to ja bede tam miala wesele ale w przyszlym roku w sierpniu na duzej sali , osobiscie uwazam ze opcja wesela na dwie male sale to kiepska opcja bo to sa zupelnie dwa odzielne pomieszczenia ;/ i do tego jeszcze jedno wesele na sali obok ... Mi wlascicielka powiedziala ze zazwyczaj na tych malych salach to sa jakies imieniny i inne male imprezy i wesela sie nie zdazaja chyba ze takie zupelnie male "przyjecia" .. A jesli chodzi o jedzenie to mysle ze wszystko bedzie smaczne bo SPECJAŁ już ma ponad 20 lat doswiadczenia w cateringu itp

Obecnie szukam zespolu na wesele , baaardzo chcialam Holiday's ale niestety z terminami u nich jest kiepsko. trzeba miec szczescie zeby trafic wiec szukam dalej Mozecie mi cos polecic? )

Pozdrawiam!!
gosiakm21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:27   #3927
kano1003
Raczkowanie
 
Avatar kano1003
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 456
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez gosiakm21 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o sale w Przybyszewie to ja bede tam miala wesele ale w przyszlym roku w sierpniu na duzej sali , osobiscie uwazam ze opcja wesela na dwie male sale to kiepska opcja bo to sa zupelnie dwa odzielne pomieszczenia ;/ i do tego jeszcze jedno wesele na sali obok ... Mi wlascicielka powiedziala ze zazwyczaj na tych malych salach to sa jakies imieniny i inne male imprezy i wesela sie nie zdazaja chyba ze takie zupelnie male "przyjecia" .. A jesli chodzi o jedzenie to mysle ze wszystko bedzie smaczne bo SPECJAŁ już ma ponad 20 lat doswiadczenia w cateringu itp

Obecnie szukam zespolu na wesele , baaardzo chcialam Holiday's ale niestety z terminami u nich jest kiepsko. trzeba miec szczescie zeby trafic wiec szukam dalej Mozecie mi cos polecic? )

Pozdrawiam!!
Ja za rok w sierpniu będę miała zespół PLAY (5 osób). Wydaje mi się, że to zespół na wysokim poziomie, ale więcej będę mogła powiedzieć dopiero po swoim weselu.
__________________
09.06.14 II kreseczki
14.02.15 Maksiu
kano1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:24   #3928
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez gosiakm21 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o sale w Przybyszewie to ja bede tam miala wesele ale w przyszlym roku w sierpniu na duzej sali , osobiscie uwazam ze opcja wesela na dwie male sale to kiepska opcja bo to sa zupelnie dwa odzielne pomieszczenia ;/ i do tego jeszcze jedno wesele na sali obok ... Mi wlascicielka powiedziala ze zazwyczaj na tych malych salach to sa jakies imieniny i inne male imprezy i wesela sie nie zdazaja chyba ze takie zupelnie male "przyjecia" .. A jesli chodzi o jedzenie to mysle ze wszystko bedzie smaczne bo SPECJAŁ już ma ponad 20 lat doswiadczenia w cateringu itp
Nam też udało się zarezerwować dużą salę Mamy już podpisaną umowę i wpłaconą zaliczkę
Teraz muszę rozplanować jak usadzić gości przy okrągłych stołach...
Na ile osób macie wesele i po ile osób przy stole będziecie sadzać?

Myślałaś już o dekoracjach na stoły? Zastanawiam się czy dać wysokie wazony na cienkich stopkach żeby nie zasłaniały gości czy jednak coś niskiego... Żadnych innych dekoracji robić raczej nie będziemy, moim zdaniem sala jest wystarczająco ładna żeby dorzucać coś więcej niż jedynie kwiaty na stoły. Chyba pójdziemy w zieleń żeby ożywić nieco brązowo-beżowe wnętrze.

Cytat:
Napisane przez gosiakm21 Pokaż wiadomość
Obecnie szukam zespolu na wesele , baaardzo chcialam Holiday's ale niestety z terminami u nich jest kiepsko. trzeba miec szczescie zeby trafic wiec szukam dalej Mozecie mi cos polecic? )

Pozdrawiam!!
Venusi są świetni, ale też się cenią. Play ponoć też bardzo fajnie grają.
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:32   #3929
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez gosiakm21 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o sale w Przybyszewie to ja bede tam miala wesele ale w przyszlym roku w sierpniu na duzej sali , osobiscie uwazam ze opcja wesela na dwie male sale to kiepska opcja bo to sa zupelnie dwa odzielne pomieszczenia ;/ i do tego jeszcze jedno wesele na sali obok ... Mi wlascicielka powiedziala ze zazwyczaj na tych malych salach to sa jakies imieniny i inne male imprezy i wesela sie nie zdazaja chyba ze takie zupelnie male "przyjecia" .. A jesli chodzi o jedzenie to mysle ze wszystko bedzie smaczne bo SPECJAŁ już ma ponad 20 lat doswiadczenia w cateringu itp

Obecnie szukam zespolu na wesele , baaardzo chcialam Holiday's ale niestety z terminami u nich jest kiepsko. trzeba miec szczescie zeby trafic wiec szukam dalej Mozecie mi cos polecic? )

Pozdrawiam!!
Ja mogę szczerze polecić zespół VIVO z Piły. Nie ma problemu z odległością. Na ich stronie można sprawdzić dostępność terminów.
Grali na moim weselu i goście byli zachwyceni. Ja i mój mąż również Pełen profesjonalizm! Więcej informacji mogę napisać na priva.
http://vivo.net.pl/pl

POLECAM też stronę http://www.agencjamuzyczna.eu wpisujecie tam region i datę ślubu i wyskoczą Wam wolne zespoły.

Edytowane przez angi_885
Czas edycji: 2012-05-08 o 20:39
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 01:02   #3930
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez angi_885 Pokaż wiadomość
Ja mogę szczerze polecić zespół VIVO z Piły. Nie ma problemu z odległością. Na ich stronie można sprawdzić dostępność terminów.
Grali na moim weselu i goście byli zachwyceni. Ja i mój mąż również Pełen profesjonalizm! Więcej informacji mogę napisać na priva.
http://vivo.net.pl/pl

POLECAM też stronę http://www.agencjamuzyczna.eu wpisujecie tam region i datę ślubu i wyskoczą Wam wolne zespoły.
Może najpierw ustosunkuję się do Venusów , ze dwie strony wczesniej juz wystarczajaco napisano o Venusach, że powinni pomysleć o wymianie składu, albo o emeryturze by dać szansę młodszym zespołom. Stódniówka 2012 w ich wykonaniu porażka, wiem o tym z pierwszej ręki. Co do Vivo, to już nic nie powiem, choć podobają mi się, cudze chwalicie swego nie znacie. Zapewniam Was ,że jest w okolicy zespół o podobnym składzie ,który tak samo mocno potrafi dołożyc do pieca jak Vivo i nie trzeba ciągnąć kogoś ze 200km. Nie powiem nazwy bo nie chcę nikogo faworyzować choć ta nazwa padała juz w tym wątku. Także kobitki jak się dobrze rozejrzycie to możecie znaleźc dobry zespół tu w Lesznie i nie musi to być zaraz Holidays czy Venus i do tego nie trzeba biegać po całej Polsce. Jak by co służę radą.Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2012-05-09 o 01:06
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.