Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 12:58   #3211
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
No właśnie chyba wynika z tego , że nie było zresztą kształt tych cienie itd. w ogóle masakra jakaś

Dokładnie tym bardziej, że nie wierzę w to, by podróby pachniały tak samo jak oryginały!




nie no bo padnę...w mailu:
http://www.brush111.com/?gclid=CI-B3...FQdl4wodLUlCmg

zobaczcie na tą zalinkowaną stronę... jeśli kobieta się kieruje takimi rzeczami to sorry, ale co ona ma myśleć.. jak można sprzedawac takie podróby....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-03 o 11:23
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:11   #3212
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no bo padnę...
MAIL:
"http://www.brush111.com/?gclid=CI-B36-LtZ4CFQdl4wodLUlCmg


zobaczcie na tą zalinkowaną stronę... jeśli kobieta się kieruje takimi rzeczami to sorry, ale co ona ma myśleć.. jak można sprzedawac takie podróby....
Masowa chińska/hinduska/turecka produkcja, firmy walczą z podróbami ale ciężko jest coś wyegzekwować od krajów gdzie nie przestrzega się żadnych norm!
Widać ta Pani kieruje się podobnymi pobudkami
A ten sklep ...

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-03 o 11:25
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:32   #3213
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

--------

napisz jej:

zacznij myslec! wake up!
i pokaz jej prawdziwa strone MAC i nastrasz prokutatorem i policją
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2009-12-04 o 13:11
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:49   #3214
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Masowa chińska/hinduska/turecka produkcja, firmy walczą z podróbami ale ciężko jest coś wyegzekwować od krajów gdzie nie przestrzega się żadnych norm!
Widać ta Pani kieruje się podobnymi pobudkami
A ten sklep ...
ze sklepu najbardziej "podobają mi się"
http://www.brush111.com/product_63.html
http://www.brush111.com/product_316.html

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
napisz jej:

zacznij myslec! wake up!
i pokaz jej prawdziwa strone MAC i nastrasz prokutatorem i policją
no kurde ja tak nie umiem. Ale wysmarowałam jej maila z porównaniami i z linkiem do oryginalnej strony MACa... zobaczymy. ranko - zgłoś ją na allegro może jak ataki beda z kilku stron to się laska wystraszy...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:55   #3215
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


Może nie jestem ekspertem, ale nie spotkałam sie jeszcze z tym, żeby MAC umieszczał słowo "cosmetics" pod swoim logo
No ale może właśnie za to "cosmetics" chcą prawie 40$ za róż
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:01   #3216
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Pamietacie ta babe, co sprzedawala palete 120 cieni "mac" za 450zl? i chciala przedstawic pragon?
zawiesili jej konto!


potwierdza sie moja malutka teoria, ze zgloszenia opisowe czasem jednak dzialaja
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:11   #3217
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Pamietacie ta babe, co sprzedawala palete 120 cieni "mac" za 450zl? i chciala przedstawic pragon?
zawiesili jej konto!


potwierdza sie moja malutka teoria, ze zgloszenia opisowe czasem jednak dzialaja
No to bomba może zgłoś tą która odpisuje Kasi a tak w ogóle gdzie Ty zgłaszasz? Jest jakiś formularz na allegro czy coś?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 14:17   #3218
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
No to bomba może zgłoś tą która odpisuje Kasi a tak w ogóle gdzie Ty zgłaszasz? Jest jakiś formularz na allegro czy coś?
Zaraz poszukam linka, ktorego podala Kasia i dzialam
A zglaszasz tak:
Jak jestes na stronie jakiegos przedmiotu to w prawym, gornym rogu masz "zglos naruszenie zasad", wiec klikasz a potem klikasz w takie cos: Jeżeli chcesz opisać problem dokładniej lub zgłoszenie dotyczy Użytkownika, a nie przedmiotu, kliknij tutaj.
I piszesz o co chodzi Do roboty
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:21   #3219
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Zaraz poszukam linka, ktorego podala Kasia i dzialam
A zglaszasz tak:
Jak jestes na stronie jakiegos przedmiotu to w prawym, gornym rogu masz "zglos naruszenie zasad", wiec klikasz a potem klikasz w takie cos: Jeżeli chcesz opisać problem dokładniej lub zgłoszenie dotyczy Użytkownika, a nie przedmiotu, kliknij tutaj.
I piszesz o co chodzi Do roboty
O , jaki bajer tyle czasu siedzę w allegro a tego nie znałam
dzięki hihihi
A coś szczególnego piszesz w tych opisach, że tak szybko reagują ? Bo jestem w szoku, że allegro na coś reaguje

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-01 o 14:23
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:38   #3220
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Pamietacie ta babe, co sprzedawala palete 120 cieni "mac" za 450zl? i chciala przedstawic pragon?
zawiesili jej konto!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:39   #3221
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Eustachy, nie chce być niegrzeczny, ale argument z napisem "Japan" na rączce do mnie nie trafia - kupiłem w sklepach wszystkie pędzle MAC-a i na KAŻDYM był (jest) napis Japan (no chyba, że w polskim MAC-u tez sprzedaja "tanie" podróbki). Za tym, ze jest podróbką przemawia tylko pakudne cięcie i włosie, ale reszta jest ok... a juz (napiszę po raz kolejny) argument z Japonią jest troszkę śmieszny...

P.S. Na allegro jakies 20% to oryginały, co BARDZO ŁATWO poznać... (jesli tylko miało sie z marką COKOLWIEK wspólnego)
Do Ciebie nie trafia ale to jest nie istotne istotą tej sprawy jest to, że są to podróby i tyle.
Ja osobiście mam 2 pędzle Maca, jeden kupiony przez Kamila drugi od Marty i nie przypominam sobie bym miała na nim napis Japan ale sprawdzę po powrocie z pracy w domu.

Tobie czy Mnie, jak i innym fanom Maca w miarę łatwo jest poznać ale ile trafia na to forum pytań o prawdziwość aukcji sam widzisz śledząc to forum.
Sam kupujesz na allegro jak i Ja więc zamiast szukać dziury w całym, proszę zrób coś konstruktywnego w tym temacie tyle
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 14:43   #3222
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Pamietacie ta babe, co sprzedawala palete 120 cieni "mac" za 450zl? i chciala przedstawic pragon?
zawiesili jej konto!


potwierdza sie moja malutka teoria, ze zgloszenia opisowe czasem jednak dzialaja

oby tak dalej...
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
O , jaki bajer tyle czasu siedzę w allegro a tego nie znałam
dzięki hihihi
A coś szczególnego piszesz w tych opisach, że tak szybko reagują ? Bo jestem w szoku, że allegro na coś reaguje
ha - dobrze wiedzieć, co nie.

właśnie zamówiłam na All słoiczki na pigmenciki mam nadzieję, że do piatku dojdą, wtedy sobie ślicznie pięknie porobię dla Was odsypki i w poniedziałek - wtorek postaram się wysłać Marta i Ania najprawdopodobniej dostaną swoje do łapek

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Eustachy, nie chce być niegrzeczny, ale argument z napisem "Japan" na rączce do mnie nie trafia - kupiłem w sklepach wszystkie pędzle MAC-a i na KAŻDYM był (jest) napis Japan (no chyba, że w polskim MAC-u tez sprzedaja "tanie" podróbki). Za tym, ze jest podróbką przemawia tylko pakudne cięcie i włosie, ale reszta jest ok... a juz (napiszę po raz kolejny) argument z Japonią jest troszkę śmieszny...

P.S. Na allegro jakies 20% to oryginały, co BARDZO ŁATWO poznać... (jesli tylko miało sie z marką COKOLWIEK wspólnego)
eustachego może poraziła ta świadomość - jednak, Karolinko, spójrz na swoje pędzle na mojej 217 też jest japan - sprawdziłam pod latarką!!! bo na prądzie z mężem oszczędzamy hihi i serio - nie kłóćcie się - Rycerze Kółka Obrony MACa Przed Podróbami muszą trzymac się razem hehehe
Niestety zgadzam się tez co do Allegro - wiemy kto sprzedaje oryginały, w całej reszcie podróbki to jakieś 90%
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-01 o 14:45
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:47   #3223
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

....
właśnie zamówiłam na All słoiczki na pigmenciki mam nadzieję, że do piatku dojdą, wtedy sobie ślicznie pięknie porobię dla Was odsypki i w poniedziałek - wtorek postaram się wysłać Marta i Ania najprawdopodobniej dostaną swoje do łapek
....

już się nie mogę doczekać swojej odsypki
mogę wiedzieć u kogo kupilaś te słoiczki? Bo ja mam kilka odsypek pigmentów w takich mega niewygodnych fiolkach i chętnie bym je przesypała, bo aż mi się serducho kraje jak widzę jak się te moje skarby męcza
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:52   #3224
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

już się nie mogę doczekać swojej odsypki
mogę wiedzieć u kogo kupilaś te słoiczki? Bo ja mam kilka odsypek pigmentów w takich mega niewygodnych fiolkach i chętnie bym je przesypała, bo aż mi się serducho kraje jak widzę jak się te moje skarby męcza
kurczę, szkoda że nie dałaś znać. Zamówiłabym więcej a i tak Ci będę wysyłać odsypkę no ale trudno...
zamówiłam te małe, bo one wygodne sa własnie do przesypywania pigmentów z fiolek: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=823952517 w sumie tej wielkości własnie szukałam... zobaczymy jak szybko dojdą
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-01 o 14:53 Powód: skrót myślowy
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:53   #3225
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

oby tak dalej...

ha - dobrze wiedzieć, co nie.

właśnie zamówiłam na All słoiczki na pigmenciki mam nadzieję, że do piatku dojdą, wtedy sobie ślicznie pięknie porobię dla Was odsypki i w poniedziałek - wtorek postaram się wysłać Marta i Ania najprawdopodobniej dostaną swoje do łapek


eustachego może poraziła ta świadomość - jednak, Karolinko, spójrz na swoje pędzle na mojej 217 też jest japan - sprawdziłam pod latarką!!! bo na prądzie z mężem oszczędzamy hihi i serio - nie kłóćcie się - Rycerze Kółka Obrony MACa Przed Podróbami muszą trzymac się razem hehehe
Niestety zgadzam się tez co do Allegro - wiemy kto sprzedaje oryginały, w całej reszcie podróbki to jakieś 90%
Pewnie, że dobrze człowiek zawsze czegoś nowego się nauczyć

Sprawdzić będę mogła dopiero w domu i nie omieszkam się podzielić wynikiem i nie zamierzam się kłócić tak jak na pisałam dla mnie tyle
To co Ty biedna kobieto przez MACa nie masz na prąd ja też tak skończę

Hihi cieszę się viz-a-viz na początku w ogóle mi się nie podobał ale jak widać zmieniłam zdanie
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:06   #3226
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Pewnie, że dobrze człowiek zawsze czegoś nowego się nauczyć


Cytat:
Sprawdzić będę mogła dopiero w domu i nie omieszkam się podzielić wynikiem i nie zamierzam się kłócić tak jak na pisałam dla mnie tyle
sprawdź, sprawdź, ja po poście Umbra od razu poleciałam po mój rodzynek. Delikatnie, na czarno jest napis Japan... przynajmniej na moim
Cytat:
To co Ty biedna kobieto przez MACa nie masz na prąd ja też tak skończę
haha! LOL dobre wiesz, pewnie niedługo tak właśnie będzie - a serio, za 2 mies z hakiem przyszło nam 580zł za prąd i wcale nie wiem czemu bo normalnie gotujemy, pierzemy, itp nie więcej niż moi rodzice którzy za prąd płacą połowe tego a mieszkają z dziadkami moimi, więc w zasadzie to dwie rodziny, dwie osobne pralki, kuchenki, 3 lodówki itp... a nam jak dowalili to męża wcięło w grunt... dlatego tez małą sprzeczkę mieliśmy o moje zamówienie ale postawiłam na swoim bo w końcu co jest kurde blaszka... prezentu sobie nie można zrobić na święta on chce PS3 to dwa razy moje zmówienie

Cytat:
Hihi cieszę się viz-a-viz na początku w ogóle mi się nie podobał ale jak widać zmieniłam zdanie
Viz jest śliczniusi delikates a na mokro zamienia się w bombę!!!! zobaczysz, swatche nie oddają jego uroku!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:15   #3227
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość



sprawdź, sprawdź, ja po poście Umbra od razu poleciałam po mój rodzynek. Delikatnie, na czarno jest napis Japan... przynajmniej na moim
haha! LOL dobre wiesz, pewnie niedługo tak właśnie będzie - a serio, za 2 mies z hakiem przyszło nam 580zł za prąd i wcale nie wiem czemu bo normalnie gotujemy, pierzemy, itp nie więcej niż moi rodzice którzy za prąd płacą połowe tego a mieszkają z dziadkami moimi, więc w zasadzie to dwie rodziny, dwie osobne pralki, kuchenki, 3 lodówki itp... a nam jak dowalili to męża wcięło w grunt... dlatego tez małą sprzeczkę mieliśmy o moje zamówienie ale postawiłam na swoim bo w końcu co jest kurde blaszka... prezentu sobie nie można zrobić na święta on chce PS3 to dwa razy moje zmówienie


Viz jest śliczniusi delikates a na mokro zamienia się w bombę!!!! zobaczysz, swatche nie oddają jego uroku!!!
A pewnie, że sprawdzę a co

Każdy mój blankiet opiewa na jakieś 200-250 zł a mam 2 malutkich dzieci, więc pralka działa na okrągło itd. za to w firmie dostaję 250-300 a mamy kilka kompów itd. chodzących na okrągło zaczęłam się w końcu zastanawiać, bo może mam jakąś drogą taryfę ale to OT

Za to Maczki kupuję sobie w prezencie ze swoich zaskórniaków męża skręca ale nic nie mówi bo bym zaczęła mu wyliczać na co swoje wydał

W takim razie mam nadzieję, że szybko Ci wyślą słoiczki zresztą podobnie mam z Nocturnelle na początku tak średnio ale teraz coraz bardziej mi się podoba!

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-01 o 15:23 Powód: dopisek
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:23   #3228
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A pewnie, że sprawdzę a co

Każdy mój blankiet opiewa na jakieś 200-250 zł a mam 2 malutkich dzieci, więc pralka działa na okrągło itd. za to w firmie dostaję 250-300 a mamy kilka kompów itd. chodzących na okrągło zaczęłam się w końcu zastanawiać, bo może mam jakąś drogą taryfę ale to OT

Za to Maczki kupuję sobie w prezencie ze swoich zaskórniaków męża skręca ale nic nie mówi bo bym zaczęła mu wyliczać na co swoje wydał
no a raz na ile dostajesz taki rachunek? kompy podobno tyle prądu nie biorą... najwięcej to kuchenka elektryczna (ja na gazówke nie zamienię bo się boję gazu ), terma i u nas okazuje się że światlo... Teściowa (wspaniała babka) jak urządzała sypialnię u jeszcze wtedy TŻta to nam np taką boską lampę kupiła, ale niestety ma ona 20 maleńkich żaróweczek po 20 Watow kazda - więc jak toto świeci to zasysa prądu jak stąd na Kamczatkę... A światło mam takie do malowania że pożal się boże... (sorry za Offa - po prostu próbujemy teraz dojść do tego kto nam prąd kradnie )
MACzki też niby kupuję za swoje (zarabiam sobie takie drobniaki jako studentka udzielająca korków) ale mąż twierdzi że kasa wspólna itp... no i fajnie... ale na swoje muszę mieć i koniec

P.S. po moim bardzo rzetelnym mailu - cisza - zero odp... chyba się kobitka zatkała...

P.S. 2 Ja też czekam niecierpliwie na te słoiczki - mam parę fiolek do przesypania... A Nocturnelle dla wielbicieli fioletów to po prostu Must Have! uwielbiam ją!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-01 o 15:25
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:29   #3229
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

http://www.allegro.pl/item834574264_...w.html#gallery

http://www.allegro.pl/item830214759_...w.html#gallery

Nie no, te paletki są podobne do paletek z Wibo (polskiej firmy), które kosztują 10,99zł
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 15:32   #3230
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no a raz na ile dostajesz taki rachunek? kompy podobno tyle prądu nie biorą... najwięcej to kuchenka elektryczna (ja na gazówke nie zamienię bo się boję gazu ), terma i u nas okazuje się że światlo... Teściowa (wspaniała babka) jak urządzała sypialnię u jeszcze wtedy TŻta to nam np taką boską lampę kupiła, ale niestety ma ona 20 maleńkich żaróweczek po 20 Watow kazda - więc jak toto świeci to zasysa prądu jak stąd na Kamczatkę... A światło mam takie do malowania że pożal się boże... (sorry za Offa - po prostu próbujemy teraz dojść do tego kto nam prąd kradnie )
MACzki też niby kupuję za swoje (zarabiam sobie takie drobniaki jako studentka udzielająca korków) ale mąż twierdzi że kasa wspólna itp... no i fajnie... ale na swoje muszę mieć i koniec
Wiesz co teraz taki blankiet jest chyba na 2 miesiące z tym, że ja mam kuchnie gazową, termy nie mam a z czajnika elektr. zrezygnowałam bo moja koleżanka zrobiła sobie takie wyliczenie, że za czajnik płaciła średnio 50-60 zł dopiero ja przyjdą nowe blankiety to się dowiem czy to prawda Co do światła to standardowo jedno u góry + dodatkowa lampa a i mam żarówki energooszczędne.
Kasa domowa wspólna i tylko na dom i dzieci a rozrywki każdy sobie z zaskórniaków

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

P.S. po moim bardzo rzetelnym mailu - cisza - zero odp... chyba się kobitka zatkała...

P.S. 2 Ja też czekam niecierpliwie na te słoiczki - mam parę fiolek do przesypania... A Nocturnelle dla wielbicieli fioletów to po prostu Must Have! uwielbiam ją!!!
ahahaha konto jej zawiesili, więc się musiała mocno zdziwić.
Już ten fiolecik dopisałam do listy

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-01 o 15:48 Powód: dopisek
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:20   #3231
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

tuRmaNIA: te linki boskie...ręce opadają...
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Wiesz co teraz taki blankiet jest chyba na 2 miesiące z tym, że ja mam kuchnie gazową, termy nie mam a z czajnika elektr. zrezygnowałam bo moja koleżanka zrobiła sobie takie wyliczenie, że za czajnik płaciła średnio 50-60 zł dopiero ja przyjdą nowe blankiety to się dowiem czy to prawda Co do światła to standardowo jedno u góry + dodatkowa lampa a i mam żarówki energooszczędne.
Kasa domowa wspólna i tylko na dom i dzieci a rozrywki każdy sobie z zaskórniaków
ha no to widzisz... dziwi mnie jedynie w tym naszym rachunku to, że przecież ja już od dawna tu (w sensie w naszym domu) gotuję na kuchence i mam czajnik el. i terma włączona i nigdy takich rachunków nie było... eh zobaczymy... jutro lub pojutrze kupujemy energooszczędne żarówy



Cytat:
ahahaha konto jej zawiesili, więc się musiała mocno zdziwić.
Już ten fiolecik dopisałam do listy
nie, no jej jeszcze konta nikt nie zawiesił bo nie pisałam do All - no chyba że któraś z Was napisała...
i słusznie, i słusznie - Nocturnelle Cię nie zawiedzie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:39   #3232
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny gratuluje Wam walki z podróbkami. Postaram się do Was dołączyć
Kamil trzymam kciuki za zakupy (już mi się dostało po uszach, że nie mam co robić tylko wydawać pieniądze na kolejne kosmetyki:/)
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:56   #3233
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
napisalam do MACa o podrobach zalewajacych nasz rynek, o allegro

zobaczymy choc nie wierze .
i

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Eustachy, nie chce być niegrzeczny, ale argument z napisem "Japan" na rączce do mnie nie trafia - kupiłem w sklepach wszystkie pędzle MAC-a i na KAŻDYM był (jest) napis Japan (no chyba, że w polskim MAC-u tez sprzedaja "tanie" podróbki). Za tym, ze jest podróbką przemawia tylko pakudne cięcie i włosie, ale reszta jest ok... a juz (napiszę po raz kolejny) argument z Japonią jest troszkę śmieszny...

P.S. Na allegro jakies 20% to oryginały, co BARDZO ŁATWO poznać... (jesli tylko miało sie z marką COKOLWIEK wspólnego)
Podróbek jest około 30%, policzyłam masakra po prostu.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:17   #3234
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tuRmaNIA: te linki boskie...ręce opadają...

ha no to widzisz... dziwi mnie jedynie w tym naszym rachunku to, że przecież ja już od dawna tu (w sensie w naszym domu) gotuję na kuchence i mam czajnik el. i terma włączona i nigdy takich rachunków nie było... eh zobaczymy... jutro lub pojutrze kupujemy energooszczędne żarówy




nie, no jej jeszcze konta nikt nie zawiesił bo nie pisałam do All - no chyba że któraś z Was napisała...
i słusznie, i słusznie - Nocturnelle Cię nie zawiedzie!
Swoją drogą ostatnio spore podwyżki też były
a pisałam więc mam nadzieję, że to kwestia czasu

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-01 o 18:18
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:26   #3235
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

eustachego może poraziła ta świadomość - jednak, Karolinko, spójrz na swoje pędzle na mojej 217 też jest japan - sprawdziłam pod latarką!!!
niektóre mają France, niektóre Japan
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:28   #3236
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

dlatego mymamy osobne konta z mezem i zawsze jakas czesc naszych dochodow wkladamy do wspolnej szafeczki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:40   #3237
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
niektóre mają France, niektóre Japan
No właśnie teraz sprawdziłam swoje, ten od Kamila ma Japan a ten od Ciebie France i tu napis jest ledwo widoczny

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dlatego mymamy osobne konta z mezem i zawsze jakas czesc naszych dochodow wkladamy do wspolnej szafeczki
Też dobre rozwiązanie.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
i



Podróbek jest około 30%, policzyłam masakra po prostu.
Ciekawe do ilu procent podskoczy przed świętami
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:06   #3238
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
O , jaki bajer tyle czasu siedzę w allegro a tego nie znałam
dzięki hihihi
A coś szczególnego piszesz w tych opisach, że tak szybko reagują ? Bo jestem w szoku, że allegro na coś reaguje
pisze tylko, ze uzytkownik taki a taki sprzedaje tylko i wylacznie podrobki firmy tej i tej i, ze licze na interwencje

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Swoją drogą ostatnio spore podwyżki też były
a pisałam więc mam nadzieję, że to kwestia czasu
ja tez pisalam

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
niektóre mają France, niektóre Japan
moja maja japan
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:34   #3239
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje Wam walki z podróbkami. Postaram się do Was dołączyć
Kamil trzymam kciuki za zakupy (już mi się dostało po uszach, że nie mam co robić tylko wydawać pieniądze na kolejne kosmetyki:/)
dołączaj dołączaj... im więcej zgłoszeń tym lepiej... może w końcu ktoś na to zwróci uwagę...
mi też się oberwało... za zakupy MACowe
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Swoją drogą ostatnio spore podwyżki też były
a pisałam więc mam nadzieję, że to kwestia czasu
zgłosiłaś ją? no to świetnie!!!

z tym prądem - wymienimy żarówki, skręciliśmy termę, zobaczymy jaki będzie następny rachunek za prąd. poczekamy....

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dlatego my mamy osobne konta z mezem i zawsze jakas czesc naszych dochodow wkladamy do wspolnej szafeczki
to tez jest dobre rozwiązanie. i tak planuję to zrobić jak już będę zarabiała regularne pieniądze. jakiekolwiek, ale regularne... korki to sami wiecie jak jest - raz są, raz ich nie ma...

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
No właśnie teraz sprawdziłam swoje, ten od Kamila ma Japan a ten od Ciebie France i tu napis jest ledwo widoczny

A no to widzisz czyli Japan jak najbardziej akceptowalne...


Cytat:
Ciekawe do ilu procent podskoczy przed świętami
nie zdziwiłabym się jakby do 95%...

Od kobiety nagle ani słowa a taka pewna siebie była...
Wow - super dziewczyny, dzięki za interwencję - przy tak wzmożonym ataku na podróbki Allegro nie może nie zareagować...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-01 o 20:35
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:45   #3240
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kurczę, szkoda że nie dałaś znać. Zamówiłabym więcej a i tak Ci będę wysyłać odsypkę no ale trudno...
zamówiłam te małe, bo one wygodne sa własnie do przesypywania pigmentów z fiolek: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=823952517 w sumie tej wielkości własnie szukałam... zobaczymy jak szybko dojdą
Spoko, zanim podliczyłabym ile mi tych słoiczków potrzeba to trochę by mi zeszło (oprócz MAC-ów mam też sporo innych proszków, które gnieżdżą się w nieporęcznych opakowaniach) - dla mnie najważniejsze, że pojemniczki lecą do Ciebie bo to oznacza, że YL niedługo znajdzie nowy domek

Mam też pytanie: ile All Cosmetics Wholesale liczy sobie za przesyłkę do PL ?
Nigdzie na ich stronie nie znalazłam takiego info...
Chodzi mi o tą najtańszą przesyłkę, bez tracka, (w koszyku mam rzeczy za ok.30$)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.