Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-15, 17:54   #1
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 14

Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!


Witam Was dziewczyny.... Ju¿ mia³am farbowaæ w³osy, ale tak siê bojê co siê z nimi stanie po farbowaniu, ¿e najpierw poczekam na Wasze opinie.

Otó¿ moje w³oski wygl±daj± jak na za³±czonym zdjêciu - sp³owia³y Garnier 100% Color 746 Czerwona Mied¼ + du¿e odrosty (mój kolor to popielaty ciemny br±z). Dodatkowo moja fryzura celowo by³a "dwukolorowa": góra ruda, dó³ zostawiony naturalny i króciutko ¶ciêty. Taki jakby grzybek
Dodam, ¿e tak d³ugo nie farbowa³am odrostów, bo wyj±tkowo ³adnie komponowa³y siê z fryzur± i nie by³y tak widoczne.


Dzisiaj chcia³am pofarbowaæ siê farb± Garnier Color Sensation 7.0 Delikatnie Opalizuj±cy Blond. Wiem, ¿e nie wyjd± takie, jakie s± na opakowaniu, ale chcia³am ogólnie mieæ trochê ja¶niejsze w³osy.


Proszê porad¼cie mi czy po na³o¿eniu tego blondu nie wyjdzie mi jaka¶ ¿ó³æ po rudo¶ciach i rudo¶æ po br±zie?

Chcia³abym mieæ ju¿ "jednokolorow± fryzurkê" - czy to w ogóle jest mo¿liwe? Macie jakie¶ do¶wiadczenie w malowaniu na blond rudo¶ci i popielatych br±zów?


P.S. Znalaz³am w±tek o schodzeniu z rudego na blond, ale my¶lê, ¿e moja "dwukolorowa" rudo-br±zowa fryzurka to inna sprawa...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1963.jpg (68,2 KB, 572 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg farba-garnier-color-sensation.jpg (19,4 KB, 304 za³adowañ)
anna_mar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 11:20   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

my¶le ¿e bedziesz musia³a je lekko rozja¶niæ .. bo w±tpie ¿e ci chwyci..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 12:18   #3
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Nie wytrzyma³am, pofarbowa³am i ... nie uwierzycie. Jestem ciemn± brunetk±! W³osy mia³y byæ ja¶niejsze, a wysz³y tak ciemne!!

Podobno ta farba (odcieñ 7.0) to jaki¶ bubel i wszystkim dziewczynom wysz³y tak ciemne w³osy! (dopiero po zafarbowaniu przeczyta³am opinie KWC).

To moje aktualne w³osy....

Co mam zrobiæ ¿eby mieæ w koñcu upragniony ciemny blond?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1970.jpg (115,3 KB, 527 za³adowañ)
anna_mar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 12:21   #4
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez anna_mar Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wytrzyma³am, pofarbowa³am i ... nie uwierzycie. Jestem ciemn± brunetk±! W³osy mia³y byæ ja¶niejsze, a wysz³y tak ciemne!!

Podobno ta farba (odcieñ 7.0) to jaki¶ bubel i wszystkim dziewczynom wysz³y tak ciemne w³osy! (dopiero po zafarbowaniu przeczyta³am opinie KWC).

To moje aktualne w³osy....

Co mam zrobiæ ¿eby mieæ w koñcu upragniony ciemny blond?
a widzisz teraz musisz poczekac szkoda eczyc wlosy teraz po farbowaniu.. moglas je rozjasnic k±piel± rozja¶niaj±c± i wtedy polozyæ farbe jaka±¶ porz±dn±..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 12:35   #5
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

SugarbabyLove: widzê, ¿e bardziej ogarniasz temat ni¿ ja. W prawdzie mówi±c ja totalnie nie znam siê na rozja¶nianiu/dekoloryzacji.

Za³ó¿my, ¿e trochê odczekam ¿eby w³oski siê zregenerowa³y... Za miesi±c mog³abym ju¿ u¿yæ rozja¶niacza (np. Delii)? I co dalej? Po rozja¶niaczu muszê na³o¿yæ od razu tê farbê Syoss czy sam rozja¶niacz wystarczy?
anna_mar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 12:56   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez anna_mar Poka¿ wiadomo¶æ
SugarbabyLove: widzê, ¿e bardziej ogarniasz temat ni¿ ja. W prawdzie mówi±c ja totalnie nie znam siê na rozja¶nianiu/dekoloryzacji.

Za³ó¿my, ¿e trochê odczekam ¿eby w³oski siê zregenerowa³y... Za miesi±c mog³abym ju¿ u¿yæ rozja¶niacza (np. Delii)? I co dalej? Po rozja¶niaczu muszê na³o¿yæ od razu tê farbê Syoss czy sam rozja¶niacz wystarczy?
no za 3-4 tygodnie bedzie OK. popatrz masz na kazdym opakowaniu narysowane jak powinny wyjsc przy jakim wyjsciowym kolorze do tego wez pod uwage to ze prawie zawsze ciemnuiej wychodzi ale jesli chodzi o jasny braz lub blondy to trzeba je troche rozjasnic albo k±piel± (rozjasniacz+od¿ywka i szampon) lub sam rozja¶niacz ale jak chcesz ciemny blond to nie musisz to bia³o¶ci och rozja¶niaæ najlepiej jednak wtedy kontrolowaæ w³os jak sie szybko rozja¶nia i miec kogos do pomocy apotem na taki blond mozesz farbe dac chyba ze efekt samego rozjasniania cie zadowoli
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 12:58   #7
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomo¶ci: 431
GG do blondi001993
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Ja na Twoim miejscu kupilabym jakis porz±dniejszy rozjasnniacz ..

A wydaje mi sie,ze po samym rozjasniaczu bedziesz miala zolto-rude po tych brazowych wlosach takze.. chyba farba koneiczna zeby jakos wygladac
__________________
'Jest taki kto¶ na ¶wiecie, którego ¿ycie jest dla nas wa¿niejsze ni¿ samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 14:59   #8
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

przeciez ta farba blond ktora kupilas i zrobilas nie sluzy do rozjasniania wlosow tak ciemnych
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 16:04   #9
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

W pierwszym po¶cie wrzuci³am zdjêcia moich rudych w³osów... by³y mocno sp³owia³e (szczególnie od s³oñca po majówce). Na opakowaniu tej "nowej farby z intensywnymi barwnikami" (tak siê nazwali ) by³y z boku obrazki jak kolor wygl±da na poszczególnych w³osach. Na br±zie mia³ siê zrobiæ ciemny blond, a wyszed³ ciemny br±z (o wiele ciemniejszy kolor ni¿ mia³am przed farbowaniem). Niech mi teraz nikt nie mówi, ¿e sama jestem sobie winna, bo ta farba to oszustwo :P
anna_mar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-17, 18:13   #10
Maiyuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Dziewczyny, nigdy nie patrzcie na próbniki kolorów na opakowaniach farby, to same bzdury, nigdy nie wychodz± tak jak na przyk³adzie. Mia³am tak samo, z ciemnego br±zu chia³am jasny br±z zrobiæ a wysz³y mi ciemniejsze niz mia³am, po prostu czarne. Trzeba patrzeæ na próbki sztucznych w³osów na pó³kach sklepowych tam jest pokazany kolor jaki bêdzie w rzeczywisto¶ci. Podsumowuj±c: nie patrzcie na opakowania farb!

[reebok_a]800663[/reebok_a]
Maiyuki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 18:36   #11
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Witam, anna_mar próbowa³a¶ ju¿ rozja¶niaæ w³oski? Ja schodzê z machoniowo-rudego na blond (tzn. chcê byæ blondynk±) i na razie po 2 k±pielach rozja¶niaj±cych mam kolorowe w³osy marchewkowe i ciemne rude no i przy skórze s³oneczny blond i czekam w³a¶nie na farbowanie... zaryzykujê i po³o¿ê goldwell 10N + 9N i zobaczymy....chêtnie podzielê siê efektami... A moze Ty masz ju¿ sukces z blondem na swoim koncie? Je¶³i tak to proszê o wskazówki
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 11:39   #12
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Marrunia po³o¿y³a¶ farbê? Jak wysz³o?

Ja w³a¶nie zastanawiam siê czy by nie jechaæ do sklepu, kupiæ Joanny i na szybko sobie k±piel zrobiæ, zamiast czekaæ na rozja¶niacz z Chantal.. Bo ja to jestem z tych co chc± mieæ wszystko od razu ..
Tylko bojê siê, ¿e wyjdzie mi jasny pomarañczowy, a ¿e profesjonaln± farbê kupiê dopiero jutro, to ciê¿ko by mi by³o siê w tym jasnym kolorze odnale¼æ i straszy³abym pewnie ludzi na ulicy
Kasiorek_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 20:39   #13
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Kasiorek_L farbê zakupi³am przez allegro i my¶lê/mam nadziejê, ze dotrze do mnie we wtorek, a wtedy...zrobiê sobie test na pasemku i jesli mi chwyci w najciemniejszym miejscu to wtedy biorê siê za ca³e w³osy Czym na pewno siê pochwalê Je¶li na ciemno rudych mi farba nie chwyci to u¿yjê jeszcze raz rozja¶niacza. Trudno ju¿ tyle siê mêczy³am z kolorowymi w³osami (4tyg tak chodzê) i tym strasznym blondem na odrostach, ¿e nie darujê! Je¶li jeste¶ niecierpliwa (witam w klubie) to ja naprawdê polecam deliê. Po moich próbach w³osy nie s± jako¶ wielce suche. Wiadomo, ¿e nie s± super l¶ni±ce, ale spodziewa³am siê gorszego... Kasiorek_L, a jaki masz wyj¶ciowy kolor w³osów-teraz? Na jaki chcia³aby¶ zmieniæ farb±? Ja przed rozja¶nianiem u¿ywa³am 2 lata henny khadi. Rozja¶nianiem wiele ryzykowa³am (czyta³am, ¿e nie zejdzie, ¿e zielony), ale jak na razie nie jest ¼le Tak jak mówi³am po farbowaniu wrzucê zdjêcia przed i po.Pzdr
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 08:49   #14
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Co siê sta³o z moim postem?! Moderator?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W ka¿dym razie pisa³am m.in., ¿e farba dotrze do mnie najprawdopodobniej jutro, a wtedy...próba na pasemku. Jesli nie z³apie mi koloru na ciemnych rudych to niestety skorzystam z delii kolejny raz. Kasiorek_L wrzucê zdjêcia z efektami przed i po. Co do rozja¶niania to uwa¿am, ze k±piel rozja¶niaj±ca nie robi wielkiej krzywdy w³osom. Moje s± suchsze i trochê szopowate, ale spodziewa³am siê gorszego. Teraz od¿ywki, odzywki. Kasiorek_L jaki masz obecnie kolor w³osów, jaki kolor chcesz osi±gnaæ poprzez rozja¶nianie? Je¶li ju¿ rozja¶ni³a¶ to chêtnie siê dowiem o efektach Chantal Ja te¿ jestem w gor±cej wodzie k±pana i doskonale Ciê rozumiem. Ja schodzi³am z henny mahoniowej. Ju¿ siê doczekaæ nie mog³am zmainy koloru, ¿e nie czekaj±c na wizytê u fryzjera sama wziê³am sprawy w swoje rêce Jak na razie nie ¿a³ujê, jedyne co zdradza mój brak do¶wiadczenia w rozja¶nianiu to kolorowe w³osy z wstrêtnym blondem na odrostach;( Ale krok po kroku i do jutra...
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 13:31   #15
waniliowa kredka
Przyczajenie
 
Avatar waniliowa kredka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 12
GG do waniliowa kredka
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

a ja mam odwrotne pytanie. je¶li mam do¶æ intensywny rudy na g³owie, moje naturalne w³osy to ciemny br±z, wiêc ¿eby uzyskaæ rudy to u¿ywa³am rozja¶niacza potem farby, a pozniej juz robilam odrosty u fryzjera, wiêc jakbym teraz chcia³a mieæ jaki¶ br±zik, to jak zafarbuje sama sobie farb± to mi wyjdzie , czy ten rudy bedzie prze¶witywa³ ?
waniliowa kredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 14:22   #16
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7 446
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez waniliowa kredka Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam odwrotne pytanie. je¶li mam do¶æ intensywny rudy na g³owie, moje naturalne w³osy to ciemny br±z, wiêc ¿eby uzyskaæ rudy to u¿ywa³am rozja¶niacza potem farby, a pozniej juz robilam odrosty u fryzjera, wiêc jakbym teraz chcia³a mieæ jaki¶ br±zik, to jak zafarbuje sama sobie farb± to mi wyjdzie , czy ten rudy bedzie prze¶witywa³ ?
idz na w±tek dla br±zowow³osych albo rudow³osych.. tam ci dokladnie doradz±.. a ja z doswiadczenia.. powiem ze rudo¶æ i czerwien siê do¶æ przebija.. by¶ musia³a na ciemny br±z farbowaæ i to najlepiej profesjonaln± farb± a nie drogeryjnymi..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 18:39   #17
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka¿ wiadomo¶æ
Co siê sta³o z moim postem?! Moderator?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W ka¿dym razie pisa³am m.in., ¿e farba dotrze do mnie najprawdopodobniej jutro, a wtedy...próba na pasemku. Jesli nie z³apie mi koloru na ciemnych rudych to niestety skorzystam z delii kolejny raz. Kasiorek_L wrzucê zdjêcia z efektami przed i po. Co do rozja¶niania to uwa¿am, ze k±piel rozja¶niaj±ca nie robi wielkiej krzywdy w³osom. Moje s± suchsze i trochê szopowate, ale spodziewa³am siê gorszego. Teraz od¿ywki, odzywki. Kasiorek_L jaki masz obecnie kolor w³osów, jaki kolor chcesz osi±gnaæ poprzez rozja¶nianie? Je¶li ju¿ rozja¶ni³a¶ to chêtnie siê dowiem o efektach Chantal Ja te¿ jestem w gor±cej wodzie k±pana i doskonale Ciê rozumiem. Ja schodzi³am z henny mahoniowej. Ju¿ siê doczekaæ nie mog³am zmainy koloru, ¿e nie czekaj±c na wizytê u fryzjera sama wziê³am sprawy w swoje rêce Jak na razie nie ¿a³ujê, jedyne co zdradza mój brak do¶wiadczenia w rozja¶nianiu to kolorowe w³osy z wstrêtnym blondem na odrostach;( Ale krok po kroku i do jutra...
Mi k±piel za mocno krzywdy nie wyrz±dzi³a, by³y suche na koñcach, owszem, ale mam spoooro od¿ywek najró¿niejszych wiêc mam w czym wybieraæ. Najgorsze w³a¶nie, ¿e teraz mam kilka kolorów na tych w³osach, a swoje naturalne mam do¶æ ciemnie, bo z poziomu 5-6. Farbê ju¿ mam, teraz tylko czekam a¿ T¯ wstanie i mi te kud³y pofarbuje, bo sama po raz kolejny siê za to zabieraæ nie bêdê.. A pó¼niej, no có¿, wszystko zale¿y jak wyjdzie, marzy mi siê taki karmel ciep³y. Czekam te¿ na Twoje zmagania, ale i tak chyba do innego w±tku bêdziemy siê musia³y przenie¶æ :P
Trzymam kciuki, ¿eby oby³o siê ju¿ bez k±pieli i oby efekt Ciê zadowoli³
Kasiorek_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-04, 11:12   #18
waniliowa kredka
Przyczajenie
 
Avatar waniliowa kredka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 12
GG do waniliowa kredka
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka¿ wiadomo¶æ
idz na w±tek dla br±zowow³osych albo rudow³osych.. tam ci dokladnie doradz±.. a ja z doswiadczenia.. powiem ze rudo¶æ i czerwien siê do¶æ przebija.. by¶ musia³a na ciemny br±z farbowaæ i to najlepiej profesjonaln± farb± a nie drogeryjnymi..
dzieki za odpowiedz, wizyte u fryzjera mam 1 sierpnia, ale tak juz mnie denerwuje ten rudy, tzn to ¿e co chwile musze farbowaæ bo inaczej wyp³ukuje sie do ¿ó³tego , ¿e chcia³am to zrobiæ sama szybciej, ale pewnie nie ma co ryzykowaæ
waniliowa kredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-04, 13:19   #19
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 393
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

zrób mo¿e k±piel rozja¶niaj±c± i na to jaka¶ farbka z kolorem ¶rednim blonu czy co¶ wtedy Ci z³apie, bo tak to w±tpiê, ¿e co¶ Ci z³apie jaki¶ blond na ciemnych w³oskach
__________________
Zapraszam na mój kana³ na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero pocz±tek, je¶li Ci siê spodoba zostaw ³apkê w górê i daj suba

Katrinnnn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 21:30   #20
lenamlena
Przyczajenie
 
Avatar lenamlena
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 18
Exclamation Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Witam i proszê o pomoc )
Moje w³osy by³y jasnym blondem na poziomie 10, z³ocistym, naturalny kolor to taki karmelowy ciemny blond... Bardzo lubiê rude w³osy i ju¿ dwa razy uprzednio mia³am po blondzie rude i ³adnie siê wyp³ukiwa³y (równomiernie), a teraz to jaki¶ koszmar (mo¿e dlatego, ¿e mam d³ugie w³osy). Ufarbowa³am je 2 tyg temu na ciemny blond miedziano czerwony (Majirel 6.46 z 6% oxy) i pocz±tkowo by³am zachwycona, ale teraz... Na grzywce i do ucha (górnej czê¶ci ucha :P) mam bardzo ³adny rudy kolor, ju¿ nie ciemny, bez czerwieni... a dalej jest gorzej :P wyp³owia³y truskawkowy blond. Dwukolorowe w³osy. Nie mogê na to patrzeæ i proszê o radê - czy jest mo¿liwo¶æ zafarbowania moich w³osów na kolor blond (mo¿e byæ naturalny poziom 6-7, nie zale¿y mi od razu na jasnym), tak, ¿eby pozbyæ siê ró¿nokolorowej czupryny? Rudo¶æ jest piêkna, ale musia³abym farbowaæ w³osy co 2 tygodnie, obawiam siê, ¿e nie prze¿yj±.
lenamlena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-06, 19:46   #21
arokaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

mam taka sama sytuacje, po tej samej farbie ; / tylko ze wyplukal sie na rudy , obrzydliwy rudy ;/ nie wiem co teraz zrobic : <
arokaro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.