Tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 16:02   #1
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781

Tipsy


mam takie pytanie na które nie znalazłam satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi w poruszanych dotychczas tematach. Czy któras z forumowiczek moglaby mi opowiedziec jak wygląda samo nałozenie tipsów / przedluzanie paznokci? Czy wczesniej trzeba jakos paznokcie przygotowac, skrócic, zając sie skórkami itp? Wiem ze to moze naiwne pytania ale jeszcze nigdy nie robilam sobie tipsow, przez dluzszy czas mialam ładne paznokcie ale teraz sie osłabiły i nie wyglądają za dobrze. W zwiazku z tym zapisalam sie na przedluzanie pazurkow na piątek i chcialabym sie conieco dowiedziec wczesniej, poniewaz to wszystko brzmi dla mnie troszke enigmatycznie i sie pogubilam czytajac te wszystkie topiki
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 16:24   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy

Mam nadzieje, ża TA odpowiedx usatysfakcjonuje Cię
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73595
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 16:38   #3
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy

Zgadzam się z Moną, nie znajdziesz tu niestety instrukcji jak przedłużać paznokcie, jeśli chcesz się tym zająć sama, do tego służą odpowiednie kursy, jesli natomiast idziesz do stylistki, a chcesz wiedzieć z ciekawości, to owszem, paznokcie trzeba przed nałożeniem tipsów przygotować ( zmatowić, odtłuścić, nalożyc primer itd) potem po przyklejeniu tipsów odpowiednim klejem i ich opracowaniu przedłuża się pzanokieć żelem lub akrylem. ( można tez paznokcie przedłużyć bez tipsów czyli na formie).
pozdrawiam i życzę udanych pazurków
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:11   #4
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Tipsy

chyba mnie nie zrozumialyscie, nie zapytalam jak zrobic tipsy samodzielnie, nie chce sama tego robic, nie interesuja mnie kursy, nie prosze o instrukcje "krok po kroku", po prostu jestem zupelna laiczką w swiecie przedluzania paznokci, i chce sie jedynie dowiedziec jak to wygląda tzn co zrobi z moimi paznokciami profesjonalistka, jak mniej wiecej to wygląda, ile trwa, a nie o to co zrobic zeby je przedluzyc samodzielnie. Wyraznie wyjasniłam to w ostatnim zdaniu ze sie nie znam, ze ide do pani ktora sie tym zajmuje i ze jedynie jestem ciekawa jak taki proces wygląda. Wiec chyba nie bardzo jest podstawa aby kierowac mnie do topiku do ktorego mnie skierowano. Topik ten przeczytalam na samym poczatku i z całą świadomością ze nie postępune wbrew niemu załozyłam nowy
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:17   #5
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy

no przeciez opisałam Ci co się robi ? więc nie bardzo rozumiem? napisałam,ze jesli nie dla siebie to ok i podałam jak się robi pazurki
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:25   #6
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Tipsy

wiem, dziekuje bardzo za odpowiedz, chcialam wyjasnic swoje watpliwosci zeby uniknąc dodatkowych nieporozumien. Pewnie wszystkiego sie dowiem juz na miejscu u profesjonalistki, szczerze mowiac nie moge sie juz doczekac
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 19:27   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy

Będziesz miec odsuniete skórki, zmatowiona płytke paznokcia, skrócone paznokcie. To tak w maxymanlym skrócie.

P.S Masz słodkiego avarta
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 21:57   #8
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: Tipsy

ze swoimi paznokciami nie musisz przed przedłuzeniem nic robić, wszystko zostanie zrobione za Ciebie a potem będzie jak dziewczyny pisały a długość "posiedzenia" zależy od wprawy stylistki, minimum dwie godzinki choć słyszałam przechwałki, że niektórzy krócej robią.. tylko jak potem pazurki wyglądają

pozdrawiam
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 23:15   #9
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Tipsy

MisiaBezMisia (bardzo fajny nick), tam gdzie ja chodzę na pazury frenchowe dziewczyna potrafi zrobić w godzinkę lub 1,5 zależy czy dużo osób dzwoni i czy duzo gada. A bardziej skomplikowane z zastanawianiem się nad kolorkiem i co ma być powtapiane ok 2 godzin ale chyba nigdy więcej niż 2,5 nikomu nie robiła. A pazury robi śliczne jest mistrzynią.
Z tym że oczywiście nie szybkość ale jakość się liczy, niemniej jednak szybko nie koniecznie musi znaczyć niestarannie.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 08:56   #10
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: Tipsy

w takim razie przepraszam za tę uwagę ja nie robiłam nigdy pazurków u zadnej mistrzyni, może dlatego siedzę zawsze 3 godziny ale plotkujemy za to dłużej

pozdrawiam
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 22:32   #11
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Tipsy

no i mam fajne pazurki, w zasadzie bez zadnych zdobien, french na poczatek pani sie bawila 1,5 godzinki, tylko jdno mne troche zastanawia - na niektorych jet taki jakby efekt "bąbelków" w akrylu ale nie czuc ich w dotyku. To normalne?
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 22:36   #12
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy

no nie bardzo te bąbelki to zapowietrzenie, nie powinno go tam być chyba, że to taka ozdoba
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 10:18   #13
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Tipsy

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
no nie bardzo te bąbelki to zapowietrzenie, nie powinno go tam być chyba, że to taka ozdoba
hahaha ozdoba dobre
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.