Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 15:08   #541
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O jaaaa! Wyglądają jak jakieś drogie Diory albo Guerlainy
Ciekawe jak ceny
Opakowania eleganckie, ale nie przesadzajmy nie do końca pasuje mi to "J" w logo, mogli to trochę inaczej wymyśleć - dla mnie szczególnie gryzie się na błyszczykach i tuszach. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na znaczące podwyższenie cen jeśli będą kosztować 40zł i więcej to pewnie przegrają z Bourjois, L'orealem czy Max Factorem. Dla mnie interesująco wygląda ten cień zawierający w sobie kilka kolorów (a może to mozaika? to wtedy nie) i róże w musie. Może róże sypkie jeśli będą miały przemyślaną formę aplikacji (nie: dziurę do wysypywania produktu ). Podklady z pewnością będą za ciemne (gama kolorów: 4 - raczej nie pozwala na szaleństwa dla bladolicych ), tusze w ogóle mnie nie kuszą. Materiałowe saszetki na kosmetyki zdecydowanie mają podkreślać luksusowość, pytanie jak z jakością

Lukrecjo, czy znasz ceny?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:08   #542
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Fajnie to wszystko wygląda, ale myślę, że sporo wywindują ceny w górę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:22   #543
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Opakowania eleganckie, ale nie przesadzajmy nie do końca pasuje mi to "J" w logo, mogli to trochę inaczej wymyśleć - dla mnie szczególnie gryzie się na błyszczykach i tuszach. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na znaczące podwyższenie cen jeśli będą kosztować 40zł i więcej to pewnie przegrają z Bourjois, L'orealem czy Max Factorem. Dla mnie interesująco wygląda ten cień zawierający w sobie kilka kolorów (a może to mozaika? to wtedy nie) i róże w musie. Może róże sypkie jeśli będą miały przemyślaną formę aplikacji (nie: dziurę do wysypywania produktu ). Podklady z pewnością będą za ciemne (gama kolorów: 4 - raczej nie pozwala na szaleństwa dla bladolicych ), tusze w ogóle mnie nie kuszą. Materiałowe saszetki na kosmetyki zdecydowanie mają podkreślać luksusowość, pytanie jak z jakością

Lukrecjo, czy znasz ceny?
O cenach wiem jedynie tyle, że mają być na poziomie Czekoladek .
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:28   #544
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
O cenach wiem jedynie tyle, że mają być na poziomie Czekoladek .
No to jeszcze nie jest źle dzięki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:31   #545
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę
Wow , cień i róż muszą byc moje !
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:35   #546
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ładnie to wszystko wygląda. Na pierwszy rzut oka zainteresowały mnie poczwórne cienie, puder mozaika, róz sypki i w musie, i puder w kulkach. Selekcja będzie jak się juz ukażą te kosmetyki i zobaczę ceny
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:48   #547
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Opakowania eleganckie, ale nie przesadzajmy nie do końca pasuje mi to "J" w logo, mogli to trochę inaczej wymyśleć - dla mnie szczególnie gryzie się na błyszczykach i tuszach. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na znaczące podwyższenie cen jeśli będą kosztować 40zł i więcej to pewnie przegrają z Bourjois, L'orealem czy Max Factorem. Dla mnie interesująco wygląda ten cień zawierający w sobie kilka kolorów (a może to mozaika? to wtedy nie) i róże w musie. Może róże sypkie jeśli będą miały przemyślaną formę aplikacji (nie: dziurę do wysypywania produktu ). Podklady z pewnością będą za ciemne (gama kolorów: 4 - raczej nie pozwala na szaleństwa dla bladolicych ), tusze w ogóle mnie nie kuszą. Materiałowe saszetki na kosmetyki zdecydowanie mają podkreślać luksusowość, pytanie jak z jakością

Lukrecjo, czy znasz ceny?
Fakt, logo trochę tam nie pasuje(mogłoby być bardziej dyskretne) Ale kusi mnie mozaika i może cienie jakieś oraz róże i kulki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 15:59   #548
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

wow! świetnie wygląda ta nowa kolekcja. miałam zamawiać jakiś puder w kulkach, czy inne takie, ale się wstrzymam, poczekam na nowe opakowania.

trochę imitują Chanel albo mi się wydaje.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:14   #549
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Nowe Joko mi się nie podoba-ceny windują tak jak Inglot,którego nie kupuję już od jakiegoś czasu właśnie przez wysokie moim zdaniem ceny.A 40zł za cień pozostawię bez komentarza Czekoladki zbadane,nie kupione-cena mnie dobiła
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:29   #550
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

hmmm a mnie ciekawi ta czekoladka...
w grudniu w małym kosmetycznym sklepiku kupowałm błyszczyk, a jedna babka w tym samym czasie zachwycała sie czekoladkową moziką....moja uwage tez przykuła..piękne opalizujące kolorki, nowoczesny design(podobny do clinique ST)- słiczna kasetka na miare wysokopółkowych kosmetyków..az sie chciło to zjeść...
ciekawa jestem jak z trwałością i efektem...
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:41   #551
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nowe Joko mi się nie podoba-ceny windują tak jak Inglot,którego nie kupuję już od jakiegoś czasu właśnie przez wysokie moim zdaniem ceny.A 40zł za cień pozostawię bez komentarza Czekoladki zbadane,nie kupione-cena mnie dobiła
Na szczęście musu nie ma.
Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
hmmm a mnie ciekawi ta czekoladka...
w grudniu w małym kosmetycznym sklepiku kupowałm błyszczyk, a jedna babka w tym samym czasie zachwycała sie czekoladkową moziką....moja uwage tez przykuła..piękne opalizujące kolorki, nowoczesny design(podobny do clinique ST)- słiczna kasetka na miare wysokopółkowych kosmetyków..az sie chciło to zjeść...
ciekawa jestem jak z trwałością i efektem...
Pisałyśmy już o tym w tym wątku.

Dziewczyny. Mam już od wczoraj błyszczyki Metallic. Czerwień z drobinami mnie powaliła. Bosko seksowna. Kolory kryjące, bardziej niż przy czekoladkach, blyszczyk mocno gęsty robi na ustach taką trudno ścieralną i trudniej zjadliwą warstwę. Mocno metaliczny kolor. Czerwienią jutro będę kusić mojego małżonka.

Nowości super, jestem ciekawa bardzo kiedy trafią do sprzedaży, bo jak odbierałam paczkę z Inermisu to jeszcze nic nie wiedzieli. Dostałam prezent od teściowej na urodziny, kaskę sobie odłożę, bo inaczej to krucho ze mną będzie...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:26   #552
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Mam już od wczoraj błyszczyki Metallic. Czerwień z drobinami mnie powaliła. Bosko seksowna. Kolory kryjące, bardziej niż przy czekoladkach, blyszczyk mocno gęsty robi na ustach taką trudno ścieralną i trudniej zjadliwą warstwę. Mocno metaliczny kolor. Czerwienią jutro będę kusić mojego małżonka.

Nowości super, jestem ciekawa bardzo kiedy trafią do sprzedaży, bo jak odbierałam paczkę z Inermisu to jeszcze nic nie wiedzieli. Dostałam prezent od teściowej na urodziny, kaskę sobie odłożę, bo inaczej to krucho ze mną będzie...
Ukrycior a jak "kleistość" błyszczyka Metallic? Mam niedobre doświadczenie z błyszczykiem Glam Shine o przedłużonej trwałości, którym przyklejałam się do kubków, nie wspominając o dyskomforcie wciąż sklejonych ust

A co do nowości, cóż są ... kuszące. Ale skoro nie wiadomo kiedy i za ile (oj cena może nas mocno oburzyć obiawiam się) to kupuję to co jest . A potem kupię to co będzie ... i tak w kółko Mam tylko nadzieję, że nie będą się spieszyć i dam radę złapać oddech finansowy na następne szaleństwa.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:33   #553
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior a jak "kleistość" błyszczyka Metallic? Mam niedobre doświadczenie z błyszczykiem Glam Shine o przedłużonej trwałości, którym przyklejałam się do kubków, nie wspominając o dyskomforcie wciąż sklejonych ust

A co do nowości, cóż są ... kuszące. Ale skoro nie wiadomo kiedy i za ile (oj cena może nas mocno oburzyć obiawiam się) to kupuję to co jest . A potem kupię to co będzie ... i tak w kółko Mam tylko nadzieję, że nie będą się spieszyć i dam radę złapać oddech finansowy na następne szaleństwa.
Specjalnie dla Ciebie przeprowadziłam przed chwilą błyszczykowy test i:
1. sam do siebie się nie klei, czyli nie skleił mi warg
2. na kubku zostawił dyskretnie połyskujący ślad, ale przykleić się nie przykleiłam, a błyszczyk na ustach dalej jest, delikatnie się tylko starł

Masz rację, ja mam takie samo podejście do tych nowości...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:40   #554
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Kusi mnie sypki róż, ale wszystko zależy od ceny i odcieni. Jeśli cena będzie średniopółkowa to wolę kupić coś co znam typu Max Factor czy L'oreal.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:07   #555
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie przeprowadziłam przed chwilą błyszczykowy test i:
1. sam do siebie się nie klei, czyli nie skleił mi warg
2. na kubku zostawił dyskretnie połyskujący ślad, ale przykleić się nie przykleiłam, a błyszczyk na ustach dalej jest, delikatnie się tylko starł

Masz rację, ja mam takie samo podejście do tych nowości...
A masz tylko ten czerwony czy jeszcze poszalałaś sobie kolorystycznie? Oj kusisz mnie Jak nie zdzierżę to drogą kupna nabędę ten błyszczyk (szykuję się na shopping koło piątku - prezenty i doposażenie pękającej w szwach szafy z kosmetykami ), a jak uda mi się stawić opór to poczekam sobie na czekoladkowy błyszczyk, który upolowałam na allegro Ale ja KOCHAM błyszczyki więc chyba nie zdzierżę, a jak się nie klei to tym bardziej ... A może zapach coś nie ten i będę zmuszona sobie odmówic.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:16   #556
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior,
czy ten Błyszczyk daje ustom komfort (podobny np. do Chocolate). Moje usta są często spierzchnięte i potrzebują "pielęgnującego" błyszczyka.
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:06   #557
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior, a dasz rade wstawić fotki Twoich zakupów - tego błyszczyka etc.? Nigdzie ich u mnie nie widzialam, a ciekawi mnie jak wyglądaja na zywo
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:39   #558
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Ukrycior,
czy ten Błyszczyk daje ustom komfort (podobny np. do Chocolate). Moje usta są często spierzchnięte i potrzebują "pielęgnującego" błyszczyka.
Lukrecjo, a Ty nie miałaś do czynienia z tym błyszczykiem? Jest inny niż czekoladowy. Gęstrzy. Bardziej stapia się z ustami, ale moich nie doprowadził ani do spierzchnięcia, a też mam skłonność. Napiszę to tak - nie niszczy ust, ale do tego stopnia komfortowy i pielęgnujący jak Chocolate nie jest.

Mogę zadać pytanie w zamian? Kiedy planowane jest wejście do sprzedaży tej nowej serii? Jak się nazywa? I czy wszystko wejdzie na raz, czy też stopniowo? (oszczędności czas zacząć...) To limitowanka czy stała oferta?

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ukrycior, a dasz rade wstawić fotki Twoich zakupów - tego błyszczyka etc.? Nigdzie ich u mnie nie widzialam, a ciekawi mnie jak wyglądaja na zywo
Tak. Wstawię, bo mam. Wprawdzie robione komórką, ale kolor i efekt wyszedł wcale nieźle. Tylko chłop wyjdzie spod prysznica to mi pomoże i wrzucę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:48   #559
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nowe Joko mi się nie podoba-ceny windują tak jak Inglot,którego nie kupuję już od jakiegoś czasu właśnie przez wysokie moim zdaniem ceny.A 40zł za cień pozostawię bez komentarza Czekoladki zbadane,nie kupione-cena mnie dobiła
Ja sie napaliłam na czekoladki, ale po ogladnięciu rozczarowałam się. Cena mnie mile zaskoczyła - 24,90, ale efekt - już nie.

Na mojej skórze nawet ta ciemna nie dawała zadnego koloru.

"Drobinki" sa duże, złote, nachalnie się błyszczą - nie są to dyskretnie połyskujace, mieniace w świetle drobinki, niemal pyłek, tylko stale świeącące drobiny.

I pomyśleć że chciałam wziąć na Inermise "w ciemno" obie wersje za cenę 29,90

Nowa seria bardzo mnei zainteresowała, ale raczej nie bede miała gdzie jej kupić - bedzie dostępna tylko w drogeriach kóre zdecydują sie na szafę z tymi seriami drozszymi, "ekluzywnymi" - z tego co wiem u mnei w mieście raczej nikt się nie podejmie zamówienia takiej szafy ze wzgledu na koszty samej szafy oraz na cene tych droższych Joko.


Nie mam nic z Joko w mojej kolekcji
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 21:05   #560
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior,
nie miałam okazji wypróbować tego błyszczyka Metallic... ale po Twojej zachęcie do tego czerwonego jestem gotowa zawalczyć!

Seria ma wejść do sprzedaży "na dniach" i z tego co udało mi się dowiedzieć wszystkie produkty wchodzą razem.
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:09   #561
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Ukrycior,
nie miałam okazji wypróbować tego błyszczyka Metallic... ale po Twojej zachęcie do tego czerwonego jestem gotowa zawalczyć!

Seria ma wejść do sprzedaży "na dniach" i z tego co udało mi się dowiedzieć wszystkie produkty wchodzą razem.
A wiesz może czy będą w Inermisie?

Yennefer - zdjęcia w załączniku. Jak mówię - robione komórką, ale widać tą metaliczność, jak sądzę. I dziewczyny - to nie jest brokat, choć tak może wyglądać. On tak odbija światło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00269.JPG (7,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00270.JPG (6,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00271.JPG (7,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00272.JPG (6,4 KB, 28 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:11   #562
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

To będzie stała oferta, uzupełniana o kolekcje sezonowe.
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:13   #563
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior,
nie wiem czy będą w Inermisie...
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:14   #564
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Obstawiam że będą, skoro odnośnik ze strony Joko prowadzi do Inermisu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:17   #565
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Inermis - dobry sklep, mogłoby być
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:18   #566
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez lukrecja borgia Pokaż wiadomość
Inermis - dobry sklep, mogłoby być
Mogłoby. Ale czy Internetowy sklep zdecyduje się na szafę? Bo Hosenka pisała coś o szafie...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:22   #567
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior, dzieki Apetycznie wygląda ten błyszczyk - on ma jakiś numer czy cuś?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:23   #568
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ukrycior, dzieki Apetycznie wygląda ten błyszczyk - on ma jakiś numer czy cuś?
Oczywiście. Ten ze zdjęcia to M206. Sexi on jest
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:24   #569
lukrecja borgia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Na tym forum Wizażanki robią taką reklamę Inermisowi, że pewnie stać go juz na niejedn ą szafę
lukrecja borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 21:28   #570
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

He he - fakt. Dziewczyny, zbankrutuję na te kosmetyki. Akurat do Joko mam słabość wyjątkową. Byłam na studiach i prawie 3 lata pracowałam w drogerii. Wtedy Joko weszło na rynek. Pamiętam każdą ich serię od początku, każde potknięcie i każde trafienie w 10. Jakoś się czuję sentymentalnie związana, a to co teraz firma robi, to jakby w 100% dla mnie. Więc wydam z dwie pensje, a się zaopatrzę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.