Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 11:07   #2521
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat współczuję, mój mi tez kiedyś tak zrobił, bo u mnie kiedyś w przedpokoju wisiało lustro (teraz już nie ma ale nie istotne ) i jak ktoś stał w pokoju to sie odbijał w lustrze i z kuchni było tę osobę widać. I mój Tż kiedyś wieczorem przemknął cichaczem do drugiego pokoju, a ja w kuchni byłam akurat po coś, swiatło pogaszone, ciemno, mało zawału nie dostałam - wyłażę z tej kuchni i widzę jakąś twarz w lustrze, która szybko znika, aż mnie ciarki przeszły wtedy xD

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-04-19 o 13:40
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:04   #2522
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niestety ale po przygodach z chyba wszystkim drogeryjnymi szamponami a nawet tymi profesjonalnymi - stosowałam już 2 różne Matrixy i Kerastase takie zielony - to narazie podoba mi się ten l'oreal oczywiście pewnie ma jakieś świństewka w swoim składzie ( w domu az sprawdzę z ciekawości) ale kiedys czytałam że nie wszystkie silikony sa takie straszne, niektóre można zmyć jakimś zwykłym szamponem więc raz na jakiś czas tak zrobię, a loreal podoba mi się głównie ze względu na w końcu szybkie i bezbolesne rozczesywanie ,włosy mimo rozjasniania mam bardzo geste i naprawde cięzko mi było je do wczoraj rozczesać, a tymczasem mogłam je doprowadzić do porządku bez żadnych dodatkowych sprayów i jedwabiów, za jakiś czas dopiszę do recenzji jak sie włosy miewają po tym zestawie, póki co szukam starych zdjęć z naturalnymi włoskami żeby fryzjerka miała łatwiej z doborem farby same odrosty mam na 4 cm ale to chyba będzie mało żeby cos dobrać ...
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:00   #2523
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Niestety ale po przygodach z chyba wszystkim drogeryjnymi szamponami a nawet tymi profesjonalnymi - stosowałam już 2 różne Matrixy i Kerastase takie zielony - to narazie podoba mi się ten l'oreal oczywiście pewnie ma jakieś świństewka w swoim składzie ( w domu az sprawdzę z ciekawości) ale kiedys czytałam że nie wszystkie silikony sa takie straszne, niektóre można zmyć jakimś zwykłym szamponem więc raz na jakiś czas tak zrobię, a loreal podoba mi się głównie ze względu na w końcu szybkie i bezbolesne rozczesywanie ,włosy mimo rozjasniania mam bardzo geste i naprawde cięzko mi było je do wczoraj rozczesać, a tymczasem mogłam je doprowadzić do porządku bez żadnych dodatkowych sprayów i jedwabiów, za jakiś czas dopiszę do recenzji jak sie włosy miewają po tym zestawie, póki co szukam starych zdjęć z naturalnymi włoskami żeby fryzjerka miała łatwiej z doborem farby same odrosty mam na 4 cm ale to chyba będzie mało żeby cos dobrać ...
tak to prawda, nie wszystkie silikony są straszne ja w ogóle unikam silikonów, bo dają sztuczny efekt- niby włosy po nich wyglądają na zdrowe a po zmyciu silikonów okazuje się, że jednak nie, no i mi obciążają włosy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:11   #2524
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kokaina - zaczęłam olejować, ale raz w tygodniu, bo mam tłuste włosy rycyna nie przypadła mi do gustu (btw. teraz jak tak sobie myślę, to łupież pojawił się własnie w tym czasie, gdy zaczęłam jej używać, ale zaczęłam też wtedy używam jakiegoś naturalnego szamponu - zwykle nie działają, są za słabe, włosy są "brudne" po umyciu itp.), kokosowy - bardziej.
Wczoraj zmywałam go pół godziny, udało się dopiero za trzecim razem! ale włosy były lśniące i piękne
ja stosowałam olejek babydream, a teraz mam z alterry, bo one łączą kilka olejków i włosy się mniej przetłuszczają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:20   #2525
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
zrobione

---------- Dopisano o 05:28 ---------- Poprzedni post napisano o 05:20 ----------


ja będąc teraz przy nadzei nie ogladam horrorów, bo tak mi się poprzestawiało, że po ciemku to bałabym sie do kuchni pójść a o WC-cie nie wspomnę. Poza tym mąż cenzuruje mi to co oglądam (horrory-nie bo się boje, ckliwe filmy-nie za bardzo bo ryczę i sie uspokoic nie mogę itd.). Oglądam więc wszystkie programy popularnonaukowe, wiadomości i talent show. Ale juz niedługo(huraaaaa)
to gratuluje! a który tydzien?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:21   #2526
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość

och, to zazdroszczę możliwości częstego pobytu w tym pięknym mieście

heheh też lubię straszyć rodzinkę wyskakując zza ściany albo drzwi jak byłam mała to pamiętam, że oglądając filmy późną porą jak były reklamy i chciałam pójść do wc to zapalałam wszystkie światła po kolei, a jak wracałam, to wracałam biegiem z prędkością światła
Ah ale i tak za często nie mam okazji, przynajmniej nie tak częśto jakbym chciała

Ej! Ja tak robię do dziś, a po Paranormal Activity 2 zawsze z uwagą obserwuję drzwi od piwnicy, a już nie daj bóg muszę je otworzyć w nocy (na schodach stoi np. woda i inne napoje) to od razu mam wrażenie, że mnie coś za nogę chwyta
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat współczuję, mój mi tez kiedyś tak zrobił, bo u mnie kiedyś w przedpokoju wisiało lustro (teraz już nie ma ale nie istotne ) i jak ktoś stał w pokoju to sie odbijał w lustrze i z kuchni było tę osobę widać. I mój Tż kiedyś wieczorem przemknął cichaczem do drugiego pokoju, a ja w kuchni byłam akurat po coś, swiatło pogaszone, ciemno, mało zawału nie dostałam - wyłażę z tej kuchni i widzę jakąś twarz w lustrze, która szybko znika, aż mnie ciarki przeszły wtedy xD
zeszłabym jeszcze jakby było owalne jak to w Ringu było np... o ja
A widziałyście to:

__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:25   #2527
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
.z braku czasu - nie jestem w stanie dobrze śledzić poczynań nowych i starych dziewczyn które powracają do swojego koloru u mnie jest już 13 cm naturalek i czuję się w obowiązku pochwalić się odrostem ale jeszcze nie teraz muszę się ogarnąć i wtedy będzie GIT

teraz zgłaszam się z wielką prośbą - taka mała prywata mam nadzieję że linczu za to nie będzie robię ankietę do swojej magisterki jeszcze trochę ankieterów mi potrzeba i zwracam się tu - ankieta jest krótka max 5/8min Wam to zajmie a mi bardzo pomoże

http://www.biemi-bo.blogspot.com/201...je-pomocy.html

z góry baardzo dziękuję
tez wypelnilam twoja ankietke i nawet nie zajelo mi 5 min

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ah ale i tak za często nie mam okazji, przynajmniej nie tak częśto jakbym chciała

Ej! Ja tak robię do dziś, a po Paranormal Activity 2 zawsze z uwagą obserwuję drzwi od piwnicy, a już nie daj bóg muszę je otworzyć w nocy (na schodach stoi np. woda i inne napoje) to od razu mam wrażenie, że mnie coś za nogę chwyta


zeszłabym jeszcze jakby było owalne jak to w Ringu było np... o ja
A widziałyście to:

haha dobre usmialam sie
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 15:29   #2528
chomik0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny mam problem. Nie wiem jak z ciemnego brązu zrobić żeby wyszły takie miodowe.. Taki ni to jasny brąz ni ciemny blond..

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez chomik0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Nie wiem jak z ciemnego brązu zrobić żeby wyszły takie miodowe.. Taki ni to jasny brąz ni ciemny blond..
http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html chodzi mi o własnie taki.
chomik0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:36   #2529
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat ja nie pamiętam jakie dokładnie w ringu było, ale to u nas było owalne w drewnianej ciemnobrązowej ramie
fajny filmik hehe
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:38   #2530
wiktoria26683
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chomik0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Nie wiem jak z ciemnego brązu zrobić żeby wyszły takie miodowe.. Taki ni to jasny brąz ni ciemny blond..

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------



http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html chodzi mi o własnie taki.

ja się w takim razie dołączam bo też mam taki problem tylko, że włosy brązowe nie za ciemne nie za jasne wpadające w rudy ;p
wiktoria26683 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:52   #2531
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

heeej przyłączam sie
mam naturalne włosy jasny blond farbowane na czarno.... będzie iężko ale cóz.
nie farbuję już dwa miesiące.
myślę żeby ściągnąć za pół roku kolor z czarnych a odrosty zostawić, bo mi włosy wypadają od farb itp. co myślicie o tym?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 15:52   #2532
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ah ale i tak za często nie mam okazji, przynajmniej nie tak częśto jakbym chciała

Ej! Ja tak robię do dziś, a po Paranormal Activity 2 zawsze z uwagą obserwuję drzwi od piwnicy, a już nie daj bóg muszę je otworzyć w nocy (na schodach stoi np. woda i inne napoje) to od razu mam wrażenie, że mnie coś za nogę chwyta


zeszłabym jeszcze jakby było owalne jak to w Ringu było np... o ja
A widziałyście to:

to Ty pewnie mieszkasz w domku, ja w mieszkaniu, więc drzwiami od piwnicy nie muszę się martwić ale jakbym miała tak jak Ty to nawet bym się nie odważyła otwierać piwnicy Ty przynajmniej obejrzysz jakiś horror, ja bym zeszła na zawał jakbym miała jakiś straszny obejrzeć, np Paranormal Activity więc nawet nie dane by mi było otwierać jakieś drzwi od piwnicy xd w ciągu dnia potrafię się przestraszyć jak coś stuknie w mieszkaniu, a co dopiero w nocy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:49   #2533
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Aga - cudny odrost, ja bym nie wytrzymala i ciachnela te koncowki Juz niewiele Ci zostalo do 100%
Kat - cos mam takie wrazenie, ze naturalny kolor bardzo pasuje do Ciebie, szczegolnie bedzie podkreslal Twoje superniebieskie oczka
Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
heeej przyłączam sie
mam naturalne włosy jasny blond farbowane na czarno.... będzie iężko ale cóz.
nie farbuję już dwa miesiące.
myślę żeby ściągnąć za pół roku kolor z czarnych a odrosty zostawić, bo mi włosy wypadają od farb itp. co myślicie o tym?
Hehe, no ciezko to wytrzymac psychicznie z tak duza roznica - moja znajoma schodzila tak samo i z daleka wygladala jakby lysiala O scieciu pewnie nie myslisz.

Dziewczyny, zbijcie mnie
Znalazlam stara farbe i o malo nie pofarbowalam 1 pasemka "na probe", ale w pore sie ocknelam i wyciagnelam ze szczotki wlosy i na nich zrobilam eksperyment. Niby nic nie nabroilam, ale chyba mam kryzys - a to dlatego, ze nie moge nosic rozpuszczonych wlosow NA BANK NIE RUSZE ODROSTU ale zastanawiam sie, czy by sie nie udalo jakos przefarbowac reszty? Tak, wiem, ze to raczej nierealne bo chyba bym musiala farbowac wlosek po wlosku Wezcie mnie kopnijcie i wytlumaczcie, ze nie warto probowac bo latwo zchrzanic 6 cm odrostu!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:28   #2534
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Aga - cudny odrost, ja bym nie wytrzymala i ciachnela te koncowki Juz niewiele Ci zostalo do 100%
Kat - cos mam takie wrazenie, ze naturalny kolor bardzo pasuje do Ciebie, szczegolnie bedzie podkreslal Twoje superniebieskie oczka

Hehe, no ciezko to wytrzymac psychicznie z tak duza roznica - moja znajoma schodzila tak samo i z daleka wygladala jakby lysiala O scieciu pewnie nie myslisz.

Dziewczyny, zbijcie mnie
Znalazlam stara farbe i o malo nie pofarbowalam 1 pasemka "na probe", ale w pore sie ocknelam i wyciagnelam ze szczotki wlosy i na nich zrobilam eksperyment. Niby nic nie nabroilam, ale chyba mam kryzys - a to dlatego, ze nie moge nosic rozpuszczonych wlosow NA BANK NIE RUSZE ODROSTU ale zastanawiam sie, czy by sie nie udalo jakos przefarbowac reszty? Tak, wiem, ze to raczej nierealne bo chyba bym musiala farbowac wlosek po wlosku Wezcie mnie kopnijcie i wytlumaczcie, ze nie warto probowac bo latwo zchrzanic 6 cm odrostu!
nu nu nu!!! zabraniam!!!

proponuję ściąć, od razu przestanie kusić jak zobaczysz swoje naturalki i odejdzie problem
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:42   #2535
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Aga - cudny odrost, ja bym nie wytrzymala i ciachnela te koncowki Juz niewiele Ci zostalo do 100%
Kat - cos mam takie wrazenie, ze naturalny kolor bardzo pasuje do Ciebie, szczegolnie bedzie podkreslal Twoje superniebieskie oczka

Hehe, no ciezko to wytrzymac psychicznie z tak duza roznica - moja znajoma schodzila tak samo i z daleka wygladala jakby lysiala O scieciu pewnie nie myslisz.

Dziewczyny, zbijcie mnie
Znalazlam stara farbe i o malo nie pofarbowalam 1 pasemka "na probe", ale w pore sie ocknelam i wyciagnelam ze szczotki wlosy i na nich zrobilam eksperyment. Niby nic nie nabroilam, ale chyba mam kryzys - a to dlatego, ze nie moge nosic rozpuszczonych wlosow NA BANK NIE RUSZE ODROSTU ale zastanawiam sie, czy by sie nie udalo jakos przefarbowac reszty? Tak, wiem, ze to raczej nierealne bo chyba bym musiala farbowac wlosek po wlosku Wezcie mnie kopnijcie i wytlumaczcie, ze nie warto probowac bo latwo zchrzanic 6 cm odrostu!
dziękuję kiedyś też myślałam że przy takiej długości już ciachnę, ale teraz mi jakoś szkoda
ooo nie nie nie ! żadnych farb niech sobie włoski rosną bez żadnej chemii, bo jak nie to Cię znajdę
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:52   #2536
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nu nu nu!!! zabraniam!!!

proponuję ściąć, od razu przestanie kusić jak zobaczysz swoje naturalki i odejdzie problem
No to opowiem Ci, dlaczego nie chce/ nie moge sciac, bo problem jest zlozony...
Po pierwsze - oczywiscie troche bym sie bala, no ale to jak kazdy chyba. Najkrotsze wlosy mialam do brody, no ale wiadomo - wlosy odrastaja, nawet jak cos pojdzie nie tak.
Problem jest taki ze... eks mojego TZ nosila krotkie wlosy przez cale zycie. Jako ze doszlo do bardzo "brzydkiego" rozstania moj TZ nie cierpi czegokolwiek, co jest z nia zwiazane - w szczegolnosci krotkich fryzur Drugi problem jest taki, ze gdybym sie sciela to wygladalybysmy bardzo podobnie - niestety reprezentujemy podobny typ urody i ona bylaby sklonna interpretowac to tak, ze albo ja chce nasladowac, albo ze moj TZ tak ja ubostwial, ze poszukal sobie "takiej samej"dziewczyny. Wiem, ze moze to smieszne, ale to sa powody dla ktorych nie podejme tej decyzji...
Wierz mi, gdyby nie te problemy - dawno bylaby zapalka
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:53   #2537
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia żadnych farb bo ja cie tez znajdę
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:54   #2538
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zbijcie mnie
Znalazlam stara farbe i o malo nie pofarbowalam 1 pasemka "na probe", ale w pore sie ocknelam i wyciagnelam ze szczotki wlosy i na nich zrobilam eksperyment. Niby nic nie nabroilam, ale chyba mam kryzys - a to dlatego, ze nie moge nosic rozpuszczonych wlosow NA BANK NIE RUSZE ODROSTU ale zastanawiam sie, czy by sie nie udalo jakos przefarbowac reszty? Tak, wiem, ze to raczej nierealne bo chyba bym musiala farbowac wlosek po wlosku Wezcie mnie kopnijcie i wytlumaczcie, ze nie warto probowac bo latwo zchrzanic 6 cm odrostu!
a duzy masz kontrast?
jak nie to lepiej nie ruszac...
wiem ze dziewczyny tu farbowaly nie ruszajac odrostu, ale ciezko tak zeby nie najechac ani troche...

moze lepiiej wyrzuc ta farbe

a tak przy okazji mam pytanie, wiecie czy mozna pic te drozdze w proszku??
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:04   #2539
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Aga - cudny odrost, ja bym nie wytrzymala i ciachnela te koncowki Juz niewiele Ci zostalo do 100%
Kat - cos mam takie wrazenie, ze naturalny kolor bardzo pasuje do Ciebie, szczegolnie bedzie podkreslal Twoje superniebieskie oczka

Hehe, no ciezko to wytrzymac psychicznie z tak duza roznica - moja znajoma schodzila tak samo i z daleka wygladala jakby lysiala O scieciu pewnie nie myslisz.

Dziewczyny, zbijcie mnie
Znalazlam stara farbe i o malo nie pofarbowalam 1 pasemka "na probe", ale w pore sie ocknelam i wyciagnelam ze szczotki wlosy i na nich zrobilam eksperyment. Niby nic nie nabroilam, ale chyba mam kryzys - a to dlatego, ze nie moge nosic rozpuszczonych wlosow NA BANK NIE RUSZE ODROSTU ale zastanawiam sie, czy by sie nie udalo jakos przefarbowac reszty? Tak, wiem, ze to raczej nierealne bo chyba bym musiala farbowac wlosek po wlosku Wezcie mnie kopnijcie i wytlumaczcie, ze nie warto probowac bo latwo zchrzanic 6 cm odrostu!
tyle cm chcesz zmarnowac? oszalalas? tylko sprobuj to cie znajde

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziękuję kiedyś też myślałam że przy takiej długości już ciachnę, ale teraz mi jakoś szkoda
ooo nie nie nie ! żadnych farb niech sobie włoski rosną bez żadnej chemii, bo jak nie to Cię znajdę
ciachnij ciachnij a zobaczysz jakiego blasku nabiora twoje naturalne wlosy!!!! jeszcze lepiej niz teraz! ciachnija masz juz dlugie!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:13   #2540
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ooo nie nie nie ! żadnych farb niech sobie włoski rosną bez żadnej chemii, bo jak nie to Cię znajdę
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
konwalia żadnych farb bo ja cie tez znajdę

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
tyle cm chcesz zmarnowac? oszalalas? tylko sprobuj to cie znajde

Dziewczyny, kochane jestescie Farbe wywalilam, po co ma kusic
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a duzy masz kontrast?
jak nie to lepiej nie ruszac...
wiem ze dziewczyny tu farbowaly nie ruszajac odrostu, ale ciezko tak zeby nie najechac ani troche...

moze lepiiej wyrzuc ta farbe

a tak przy okazji mam pytanie, wiecie czy mozna pic te drozdze w proszku??
Kontrast moze nie jest duzy, ale roznica cieply-zimny daje mi popalic - jestem zimnym typem i rude wlosy powoduja, ze twarz wydaje sie byc zmeczona i zszarzala. Znika to przy moich naturalnych wlosach - oczy wydaja sie bardziej zielone a cera swieza. Tylko, ze do tego naturalki musialyby tworzyc "ramke dla twarzy a jak wiadomo, mam je tylko u gory No po prostu zle mi w rudym, baaardzo, baardzo niedobrze!
Drozdze w proszku mylse ze sa w porzadku - w koncu to te same co w kostce, tylko pozbawione wody.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:34   #2541
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kontrast moze nie jest duzy, ale roznica cieply-zimny daje mi popalic - jestem zimnym typem i rude wlosy powoduja, ze twarz wydaje sie byc zmeczona i zszarzala. Znika to przy moich naturalnych wlosach - oczy wydaja sie bardziej zielone a cera swieza. Tylko, ze do tego naturalki musialyby tworzyc "ramke dla twarzy a jak wiadomo, mam je tylko u gory No po prostu zle mi w rudym, baaardzo, baardzo niedobrze!
Drozdze w proszku mylse ze sa w porzadku - w koncu to te same co w kostce, tylko pozbawione wody.
to tak jak u mnie...
a robisz plukanki zeby ochlodzic farbowance?
u mnie po mocniejszej srebrnej plukance o wiele lepiej to wyglada
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:14   #2542
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny, ja swój program zapuszczania skończyłam jakieś 1,5 roku temu, mam swoje, taki hmmm mysiozielony brąz wszystko ładnie pięknie. Powiedziałam sobie nie farbuję dopóki nie zacznę siwieć, moja mama zaczęła tak krótko po 50, tata też-myślę sobie dobre geny mam jeszcze czas. A tu lipa, w marcu wyrwałam 1 siwego włosa, rano w wielkanoc kolejne 3
są ładne zdrowe, olejuje, maskuję, czasem octuję, i to wszystko na nic?

Zastanawiałyście się jak to będzie jak się pojawi ten pierwszy siwy włos? Hmm może pytanie źle kieruję, bo jesteście za młode, a ja mam 27?
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:09   #2543
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a tak przy okazji mam pytanie, wiecie czy mozna pic te drozdze w proszku??
szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, też kiedyś myślałam o piciu drożdży, ale odkąd się dowiedziałam, że mam kandydozę, mogę o tym pomarzyć
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ciachnij ciachnij a zobaczysz jakiego blasku nabiora twoje naturalne wlosy!!!! jeszcze lepiej niz teraz! ciachnija masz juz dlugie!
kurcze no chyba mi jednak szkoda ciachać tyle cm jakbym miała pozbyć się już w 100% farbowańców to wydaje mi się, że by były strasznie krótkie, a już mam dość krókich włosów poza tym, mam pretekst żeby jeszcze tutaj z Wami pobyć
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kochane jestescie Farbe wywalilam, po co ma kusic

Kontrast moze nie jest duzy, ale roznica cieply-zimny daje mi popalic - jestem zimnym typem i rude wlosy powoduja, ze twarz wydaje sie byc zmeczona i zszarzala. Znika to przy moich naturalnych wlosach - oczy wydaja sie bardziej zielone a cera swieza. Tylko, ze do tego naturalki musialyby tworzyc "ramke dla twarzy a jak wiadomo, mam je tylko u gory No po prostu zle mi w rudym, baaardzo, baardzo niedobrze!
Drozdze w proszku mylse ze sa w porzadku - w koncu to te same co w kostce, tylko pozbawione wody.
chyba przestraszyłaś się tego, że wszystkie Cię znajdziemy heheh

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja swój program zapuszczania skończyłam jakieś 1,5 roku temu, mam swoje, taki hmmm mysiozielony brąz wszystko ładnie pięknie. Powiedziałam sobie nie farbuję dopóki nie zacznę siwieć, moja mama zaczęła tak krótko po 50, tata też-myślę sobie dobre geny mam jeszcze czas. A tu lipa, w marcu wyrwałam 1 siwego włosa, rano w wielkanoc kolejne 3
są ładne zdrowe, olejuje, maskuję, czasem octuję, i to wszystko na nic?

Zastanawiałyście się jak to będzie jak się pojawi ten pierwszy siwy włos? Hmm może pytanie źle kieruję, bo jesteście za młode, a ja mam 27?
z tego co się orientuję, nie jedna dziewczyna na tym wątku znalazła już swoje pierwsze siwe włosy może zbyt dużo się stresujesz i to przez to?
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:18   #2544
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia i dobrze zrobilas, że wywalilas ją - tak trzymać
a co do tej różnicy to może warto spróbować jakichś płukanek?

aga ja bym ciachnęla
a na wątku tym bardziej musisz zostać, ja już ciachnęłam swoje i nadal tu siedzę - w celach motywacyjnych , bo zawsze się przyda jeszcze jedna osoba, która da kopa w tyłek jak ktoś o farbowaniu myśli
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:30   #2545
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

heh właśnie że nie mam czym sie stresować zbytnio. mam w miare poukładane życie, zdrowie, stała pracę. ale że po 2 męczących latach wracania do naturalnych, znowu będę musiała sięgnąć po farbę. Moja mama poźno zaczęła siwieć ale jak ją dopadło to w rok z kruczoczarnych zamieniła się w gołąbka. a taka byłam z siebie dumna, że zdrowe, że moje...

ps jest jakiś wątek dla siwiejących bo nie moge znaleźć ...
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:41   #2546
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat ja nie pamiętam jakie dokładnie w ringu było, ale to u nas było owalne w drewnianej ciemnobrązowej ramie
fajny filmik hehe
No to podobne, tam było owalne ale w srebrnej ramie chyba uuu ale bym się go bała tam raz w odbiciu była japonka czesząca swoje megadługie włosy szczotką z włosia -patrzcie jak mi utkwiło w pamięci
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
to Ty pewnie mieszkasz w domku, ja w mieszkaniu, więc drzwiami od piwnicy nie muszę się martwić ale jakbym miała tak jak Ty to nawet bym się nie odważyła otwierać piwnicy Ty przynajmniej obejrzysz jakiś horror, ja bym zeszła na zawał jakbym miała jakiś straszny obejrzeć, np Paranormal Activity więc nawet nie dane by mi było otwierać jakieś drzwi od piwnicy xd w ciągu dnia potrafię się przestraszyć jak coś stuknie w mieszkaniu, a co dopiero w nocy
Tak, mamy domek i już pal licho jak mnie TŻ straszy. Co dopiero jak pójdzie na nockę, jego rodziców nie ma i jestem sama -a na podwórku dwa owczarki (od jutra tylko jeden ) i jak się poderwą i biegną to zawał na miejscu zresztą to domek -czasem w nocy gdzieś jakieś drzwi zaskrzypią, coś spadnie etc... Czasem jest przerażająco. Jeszcze z moją wyobraźnią
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat - cos mam takie wrazenie, ze naturalny kolor bardzo pasuje do Ciebie, szczegolnie bedzie podkreslal Twoje superniebieskie oczka


Dziewczyny, zbijcie mnie
Znalazlam stara farbe i o malo nie pofarbowalam 1 pasemka "na probe", ale w pore sie ocknelam i wyciagnelam ze szczotki wlosy i na nich zrobilam eksperyment. Niby nic nie nabroilam, ale chyba mam kryzys - a to dlatego, ze nie moge nosic rozpuszczonych wlosow NA BANK NIE RUSZE ODROSTU ale zastanawiam sie, czy by sie nie udalo jakos przefarbowac reszty? Tak, wiem, ze to raczej nierealne bo chyba bym musiala farbowac wlosek po wlosku Wezcie mnie kopnijcie i wytlumaczcie, ze nie warto probowac bo latwo zchrzanic 6 cm odrostu!
A dziękuję Mi też się wydaje, że naturalki bardzo do mnie pasują (na pewno bardziej niż obecny sprany kolor) i nie tylko do oczu -ale i cera wygląda jakoś tak zdrowiej. Ostatnio ciągle wiążę kitki by widzieć buzię przy naturalkach tylko

Omg
przepraszam Cię, ale jak przeczytałam, że z desperacji pofarbowałaś swoją szczotkę hehehe
Dobrze, że się powstrzymałaś. Pamiętaj -znajdziemy, zabijemy i zutylizujemy jak się nie powstrzymasz oczywiście
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:44   #2547
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


Omg
przepraszam Cię, ale jak przeczytałam, że z desperacji pofarbowałaś swoją szczotkę hehehe
Dobrze, że się powstrzymałaś. Pamiętaj -znajdziemy, zabijemy i zutylizujemy jak się nie powstrzymasz oczywiście
Buuuhahahahaha
Zajrzalam przed snem i.... ale mi poprawilas humor Faktycznie mozna bylo to tak zinterpretowac - ze zafarbowalam szczotce wlosy... Rycze ze smiechu
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:55   #2548
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Buuuhahahahaha
Zajrzalam przed snem i.... ale mi poprawilas humor Faktycznie mozna bylo to tak zinterpretowac - ze zafarbowalam szczotce wlosy... Rycze ze smiechu
Polecam się na przyszłość Ja sama tak się zaczęłam śmiać, że aż mi łezka pociekła od razu to sobie wyobraziłam

Dobra, ja i moje włosy idziemy spać do jutra włosomaniaczki!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 22:13   #2549
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Polecam się na przyszłość Ja sama tak się zaczęłam śmiać, że aż mi łezka pociekła od razu to sobie wyobraziłam

Dobra, ja i moje włosy idziemy spać do jutra włosomaniaczki!
haha dobre jestescie dziewczyny hahaha

daje linka do bloga dziewczyny. bardzo mi sie podobaja jej wlosy, az jej zazdroszcze. mozecie sobie zobaczyc http://annaaaanna.blogspot.co.uk/

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-19 o 22:20
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 22:46   #2550
Cocaiiinka
Rozeznanie
 
Avatar Cocaiiinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 828
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mogę się dołączyć? mam do Was pytanko
Cocaiiinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.