Heeelppp me! urosłam:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 01:00   #1
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560

Heeelppp me! urosłam:(


Hej Kobitki

Proszę pomóżcie mi! im bliżej lata tym ,wydaje mi się, że jestem większa.
Ćwiczyłam już z Chodakowską i faktycznie dawało to skutki.Niestety córuś moja skróciła sobie popołudniową drzemkę do godziny(ja wtedy gotuję i sprzątam), a spać idzie ok23 i wtedy już nie mam siły na nic, a tym bardziej na 40 minutowe ćwiczenia..bo położyła bym się chyba o 1 w nocy. Potrzebuję coś co daje szybkie efekty i nie jest zbyt długie. Na brzuch wymyśliłam sobie aerobiczną 6 wiedera i potrzebuję coś na nogi jeszcze. Jakie macie doświadczenia z tą 6 i czy macie coś na piękne łydki i smukłe uda??? Proszę o podpowiedzi***
P.S. Nie boję się żadnych ćwiczeń byle by było szybko i skutecznie

A i jeszcze jakaś racjonalna dietka by sie przydała ale nic ostrego, bo mam wzwb i nie mogę żadnych diet stosować. Już i tak fundnełam sobie -22 kg na dukanie po ciąży, co skończyło sie dla mnie złymi wynikami prób wątrobowych i anemią...
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:45   #2
myrtij
Raczkowanie
 
Avatar myrtij
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne eR / SGL
Wiadomości: 71
Dot.: Heeelppp me! urosłam:(

Polecam Zuzkę
http://www.youtube.com/results?searc...be.IQglikoTXNA
__________________
mój blog: A może tym razem...
walczę ze sobą!
myrtij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:49   #3
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Heeelppp me! urosłam:(

To może south beach?

Zuzka ma faktyczniei fajne i energiczne ćwiczenia. Na youtube jest też dużo ćwiczeń pilates, trwających po ok. 20 minut (instruktorki o nazwisku Winsor) i Mel B - też po 10 minut na różne partie ciała
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:19   #4
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Heeelppp me! urosłam:(

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
Hej Kobitki

Proszę pomóżcie mi! im bliżej lata tym ,wydaje mi się, że jestem większa.
Ćwiczyłam już z Chodakowską i faktycznie dawało to skutki.Niestety córuś moja skróciła sobie popołudniową drzemkę do godziny(ja wtedy gotuję i sprzątam), a spać idzie ok23 i wtedy już nie mam siły na nic, a tym bardziej na 40 minutowe ćwiczenia..bo położyła bym się chyba o 1 w nocy. Potrzebuję coś co daje szybkie efekty i nie jest zbyt długie. Na brzuch wymyśliłam sobie aerobiczną 6 wiedera i potrzebuję coś na nogi jeszcze. Jakie macie doświadczenia z tą 6 i czy macie coś na piękne łydki i smukłe uda??? Proszę o podpowiedzi***
P.S. Nie boję się żadnych ćwiczeń byle by było szybko i skutecznie

A i jeszcze jakaś racjonalna dietka by sie przydała ale nic ostrego, bo mam wzwb i nie mogę żadnych diet stosować. Już i tak fundnełam sobie -22 kg na dukanie po ciąży, co skończyło sie dla mnie złymi wynikami prób wątrobowych i anemią...
Zuzka jest dobrym pomysłem
Ważne, żebyś jadła zdrowo i w dpowiednich ilościach.
6 weidera?
Po co?


I dlaczego Twoje dziecko chodzi spaćo 23
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 13:09   #5
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Heeelppp me! urosłam:(

A nie szkoda Ci czasu na tak kontuzjogenny i nieskuteczny trening jak A6W?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:47   #6
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Heeelppp me! urosłam:(

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Zuzka jest dobrym pomysłem
Ważne, żebyś jadła zdrowo i w dpowiednich ilościach.
6 weidera?
Po co?


I dlaczego Twoje dziecko chodzi spaćo 23
też się zastanawiam czemu tak chodzi spać od samego rana sie bawimy, później piaskownica, po obiadku na rowerek i w domu zabawa a ona nie chce paść! no nie chce i koniec. jestem w szoku, ze półtora roczne dziecko może tyle wytrzymac i choć dwoję się, zeby czas jej zorganizować wyczerpująco, to Jula co wieczór walczy...

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A nie szkoda Ci czasu na tak kontuzjogenny i nieskuteczny trening jak A6W?
bo przeczytałam, ze skuteczny ale skoro odradzacie to oki. spróbuję tą Panią co koleżanki wyżej poleciły... Jutro obejrzę filmik, bo dziś już padam.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
To może south beach?

Zuzka ma faktyczniei fajne i energiczne ćwiczenia. Na youtube jest też dużo ćwiczeń pilates, trwających po ok. 20 minut (instruktorki o nazwisku Winsor) i Mel B - też po 10 minut na różne partie ciała
obejrzę sobie to co proponujesz. Mi chyba właśnie odpowiadał by na poszczególne partie krótki trening...może ta mel b... chodzi szczególnie o nogi. Brzuch zazwyczaj mi szczupleje jak zacisnę pasa z jedzeniem... zero słodyczy i śniadanie owsianka chodakowskiej, obiad jak mąż tylko dużo mniej a do zapchania sałata a nie ziemniaki, i na kolacje białko.to na brzuch a nogi to moja zmora....
przeczytałam przed chwilą o tej south beach. nawet niezłamoże się skuszę. no i oczywiście obejrzę zuzkę
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.