Mamusie Majowe 2015!! cz. 2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 08:01   #4981
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
A ja dopiero wczoraj uświadomiłam sobie jak szybko rosną nasze maleństwa w brzuszkach. Wczoraj na usg miał 9cm,dwa tygodnie temu 6cm a jeszcze 7 tygodni temu 1.4cm i ciężko było cokolwiek w tym żelku coś ujrzeć a tu nagle widać wyraźnie małego człowieczka.

Też dostałyście zdjęcie tyłeczka jak lekarz powiedział jaka płeć?
Tak Mam zdjęcie tak z boku, ale wyraźnie też było widać tak trochę z góry, od strony pupy I też o tym samym pomyślałam - że na genetycznym USG moje dziecię miało 6 cm, a dwa tygodnie później na tym ostatnim - już prawie 10 cm. I to jest już mały człowiek A dziś ma pewnie jeszcze więcej i tak codziennie rośnie
__________________
Tymek
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:04   #4982
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dziewczyny, a sądzicie, że w 17 tyg. usg 3d ma sens? Chcemy podejrzeć bąbla TŻ jest ciekawy no i chcemy spr czy wszystko w porządku ... ale znowu za 1,5 tyg. mamy wizytę u mojej gin, tyle, że ona ma słaby sprzęt... a połówkowe dopiero przed świętami zapewne..
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:05   #4983
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
A to od dzisiaj? Byłam w poniedziałek i nie widziałam. Muszę kupić bo jak znam już płeć to mogę ściągać pudła ze strychu o segregować,prać i prasować. A myślałam,że dopiero w przyszłym roku się tym zajmę
Tak od dzisiaj. Te chusteczki do prania są super tata już zakupił 30 paczek dla całej rodziny .
Tata pojedzie kupić lovele .

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Hej. Ja czuje się ciut lepiej.
Co do płci.. moi bracia mają samych synów stąd miła będzie odmianą płci.
A w. Ogóle to mam dzisiaj nagłą wizytę u kardiologa.
Co do ślubu.. to się nie wypowiadanm bo jesteś rozwodka
a czemu????

Kefii pisała wczoraj wieczorem było lepiej ale od rana wymiotuje i źle sie czuje. Przyjeżdża do niej teściowa zająć się małym.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:06   #4984
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a sądzicie, że w 17 tyg. usg 3d ma sens? Chcemy podejrzeć bąbla TŻ jest ciekawy no i chcemy spr czy wszystko w porządku ... ale znowu za 1,5 tyg. mamy wizytę u mojej gin, tyle, że ona ma słaby sprzęt... a połówkowe dopiero przed świętami zapewne..
Moim zdaniem za wcześnie, ja bylam w 20 tc i dr powiedziała, że 3d najlepiej między 22-24tc. Ale może coś się pozmieniało.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:06   #4985
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a sądzicie, że w 17 tyg. usg 3d ma sens? Chcemy podejrzeć bąbla TŻ jest ciekawy no i chcemy spr czy wszystko w porządku ... ale znowu za 1,5 tyg. mamy wizytę u mojej gin, tyle, że ona ma słaby sprzęt... a połówkowe dopiero przed świętami zapewne..
Moim zdaniem nie ma sensu i lepiej poczekać do 20 tyg.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:10   #4986
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dzisiaj wizyta!!

Wcześniej muszę jeszcze szybko na szkolenie z pracy skoczyć.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma sensu i lepiej poczekać do 20 tyg.

Moim zdaniem też lepiej poczekać.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:17   #4987
aural
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 100-lica
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Hejka

Olimpia gratulejszyn II trymestr - cel pierwszy osiągnięty

Strzałka dla brata to jest sukces i muszę Ci napisać, że tchnęłaś we mnie nadzieję, że może jednak te moje dzieci będą koniec końców ze sobą blisko... bardzo bym chciała a może zamiast Pola - Apolonia też się zdrabnia Pola

Ruskaa po wyborach imienia dla dziewuszki zgaduję, że macie dość długie nazwisko a imiona śliczne

Kasienka znajomi mają Laurkę i tak właśnie zdrabniają

Sylvie i Irenka trzymajcie się dzisiaj jakoś

Kinga ja trochę rozumiem tych znajomych (argumentacji akurat nie ) bo u nas ślub w kościele jest taki dostojny, a w usc w moim odczuciu dość zabawny więc jeśli ktoś wymarzył sobie taki dostojny ślub to miejsce ceremonii dopaowuje do tych swoich marzeń najczęściej a nie do przekonań (czy to ma sens w dłuższej perspektywie? nie wiem i nie będę oceniać ale fakt jest taki, że gro ludzi w naszym kraju bierze ślub kościelny nie traktując tego jako mistycznego doświadczenia w kategoriach wiary...)

Smerfetka ja nie mam zdjęcia tyłka dzidziolowego
aural jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 08:30   #4988
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Aural wszystko ok, tylko jak gość szykujac się do bierzmowania śmieje się z tego wszystkiego, wyszydza Boga i ta wiarę a później stoi przed ołtarzem i przysięga przed Bogiem to ja tego nie rozumiem. Gdyby w jakiś sposób się nawrocil przez to, to super. No ale zrobili jak chcieli i nic pozatym. Byłam na ślubie w usc i uważam że klimat tworzą ludzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:32   #4989
aural
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 100-lica
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Kinga tzn. w tym konkretnym przypadku cała akcja z ekspresowym przyjmowaniem sakramentów jest bez sensu... moi znajomi (kumpela wierząca, kumpel ateista i z domu i z przekonań) brali ślub kościelny bez tych sakramentalnych udziwnień czyli ona mu przysiągała przed Bogiem, a on nie używał nawet tego słowa tyle, że jak życie pokazuje to wymaga pewnej tolerancyjności od księdza...

Nie wiem czemu, ale mnie śmieszą śluby cywilne na swoim się prawie posikałam ze śmiechu a teraz wśród znajomych zaczyna się tzw. drugie kółko (czyli drugie śluby), więc wszstkie w usc i na każdym si,ę duszę ze śmiechu ale nie ze względu na to, że ślub jest w usc tylko najczęściej te urzędniczki są takie przejęte i się silą na jakieś dziwne teksty, a ja potem sikam po gaciach
aural jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 08:32   #4990
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cześć, Kochane!

Wczoraj Was troszkę podczytywałam, ale nie miałam kompletnie czasu się odezwać
Gratuluję udanych wizyt! Lucky, czyli jednak chłopak?

Może na chwilkę wpadnę po południu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:00   #4991
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

witam sie jeszcze w starej cześci

obudziłam się dzisiaj wcześniej, trochę stresuję się wizytą..

Aural, powiem Ci, że w tym roku byliśmy na ślubie kościelnym, gdzie ksiądz popełnił mega gafę;P on Artur, ona Agnieszka. a ksiądz podczas jego przysięgi:
Ja Artur, biorę sobie Ciebie MONIKO za żonę...
dobrze, że chłopak ogarnięty wiedział co mówi


i dzisiaj zaczynamy 14tc
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 09:10   #4992
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a sądzicie, że w 17 tyg. usg 3d ma sens? Chcemy podejrzeć bąbla TŻ jest ciekawy no i chcemy spr czy wszystko w porządku ... ale znowu za 1,5 tyg. mamy wizytę u mojej gin, tyle, że ona ma słaby sprzęt... a połówkowe dopiero przed świętami zapewne..
Też miałam ochotę pójść przed połówkowym na 3d (a połówkowe mam dopiero zrobić ok. 18-20 grudnia więc czasu dużo), ale jak byłam na tych darmowych USG z piasecznie i przede mną była dziewczyna w 17 tyg i chciała na to 4d, to Pani która zapisywała powiedziała jej że za wcześnie.. więc może lepiej pójść później? Chociaż to pewnie zależy trochę o sprzętu, lekarza,
__________________
Tymek
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:11   #4993
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ale lecicie...
Nie wiem co ktorej odpisac.Chyba musze przeczytac raz jeszcze....

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ja szukam usg 3d/4d bo chce zobaczyc Mala.W szpitalu nie wiem kiedy bede miec kolejne usg, zreszta w swieta sie przeprowadzamy.
Czeka mnie szukanie innego lekarza...
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:14   #4994
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za wcześnie, ja bylam w 20 tc i dr powiedziała, że 3d najlepiej między 22-24tc. Ale może coś się pozmieniało.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziewczyny, ale w 21-22 mniej więcej też zamierzam pójść 23 i 24 odpada raczej bo to tyg świąteczne ;p - i pewnie też wtedy będzie 3d, absolutnie nie chcę przyśpieszyć połówkowego ;p zastanawiam się czy nie pójść sobie dodatkowo - kasy nam nie szkoda, to pierwsza ciąża, chcemy mieć pamiątki Część z Was ma USG na każdej wizycie takie, że macie fajne zdjęcia itp... u mnie kolejne fajne byłoby dopiero połówkowe... za 1,5 msc ... trochę żałuję, że moja gin nie ma lepszego sprzętu ... ale trochę mnie martwi, że mówicie, że bez sensu ... bo sama mam wątpliwości, tylko tak bardzo chcę podejrzeć malucha ;p
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:15   #4995
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Na 3d najlepiej pojsc wtedy kiedy dzidzius jest juz dzidziusiem Widac ladnie twarzyczke itp
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:16   #4996
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale w 21-22 mniej więcej też zamierzam pójść 23 i 24 odpada raczej bo to tyg świąteczne ;p - i pewnie też wtedy będzie 3d, absolutnie nie chcę przyśpieszyć połówkowego ;p zastanawiam się czy nie pójść sobie dodatkowo - kasy nam nie szkoda, to pierwsza ciąża, chcemy mieć pamiątki Część z Was ma USG na każdej wizycie takie, że macie fajne zdjęcia itp... u mnie kolejne fajne byłoby dopiero połówkowe... za 1,5 msc ... trochę żałuję, że moja gin nie ma lepszego sprzętu ... ale trochę mnie martwi, że mówicie, że bez sensu ... bo sama mam wątpliwości, tylko tak bardzo chcę podejrzeć malucha ;p
to może po prostu idź do innego gina i zrób normalne USG?
ja mam na szczęście na każdej wizycie. no i igin ma super sprzęt.. chyba bym nie wytrzymała tyle czekać;P
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:20   #4997
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Też miałam ochotę pójść przed połówkowym na 3d (a połówkowe mam dopiero zrobić ok. 18-20 grudnia więc czasu dużo), ale jak byłam na tych darmowych USG z piasecznie i przede mną była dziewczyna w 17 tyg i chciała na to 4d, to Pani która zapisywała powiedziała jej że za wcześnie.. więc może lepiej pójść później? Chociaż to pewnie zależy trochę o sprzętu, lekarza,
Nie wiem nawet czym różni się 3d od 4 d chyba, że 4 wymiar to czas? no pewnie tak i ruch można zaobserwować.. generalnie to już genetyczne niektórzy robią sobie z 3d/4d tylko, że wtedy potworka widać ;p ja jutro zaczynam 17 tydzień ... ale na połówkę chcę pójść 21-22 tydzień czyli 12-19.12 zobaczymy co mi gin powie...

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
to może po prostu idź do innego gina i zrób normalne USG?
ja mam na szczęście na każdej wizycie. no i igin ma super sprzęt.. chyba bym nie wytrzymała tyle czekać;P
A przypomnisz gdzie chodzisz? ale głupio tak: chciałabym zrobić USG? ;p ile płacisz?

No jeszcze w grę wchodzi luxmed ... generalnie połówkowe się robi 18-22 tydzień, więc za 1,5 tyg. bym już miała 18 ;p a za darmo.. tylko tam na kiepski sprzęt trafiłam ostatnio ... muszę pogadać z mężem ;]
__________________
Maleństwo

Edytowane przez Crumble
Czas edycji: 2014-11-13 o 09:22
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:20   #4998
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Jejku..wlasnie zauwazylam ze udzielilo mi sie od TZ-ta zboczenie fotograficzne
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:22   #4999
smerfetka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 194
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
witam sie jeszcze w starej cześci

obudziłam się dzisiaj wcześniej, trochę stresuję się wizytą..

Aural, powiem Ci, że w tym roku byliśmy na ślubie kościelnym, gdzie ksiądz popełnił mega gafę;P on Artur, ona Agnieszka. a ksiądz podczas jego przysięgi:
Ja Artur, biorę sobie Ciebie MONIKO za żonę...
dobrze, że chłopak ogarnięty wiedział co mówi


i dzisiaj zaczynamy 14tc
Znając mnie to bym zaczęła się śmiać jak szalona na cały kościół i nikt nie byłby mnie w stanie uspokoić

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

A kamerzysta był?
smerfetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 09:22   #5000
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

I koniec


Gafy w Kosciele to dla mnie juz nic dziwnego.
Jedynie boje sie swojego slubu,Bede beczec pewnie przez caly czas :P
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:24   #5001
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
Na 3d najlepiej pojsc wtedy kiedy dzidzius jest juz dzidziusiem Widac ladnie twarzyczke itp
Ale jak dzidziuś już jest dzidziusiem to tez nie obejmie go całego USG tylko poszczególne części ciała ... ale niektóre buźki są takie piękne! Właśnie na Agatowej maja boskie zdjęcia...
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:26   #5002
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Ale jak dzidziuś już jest dzidziusiem to tez nie obejmie go całego USG tylko poszczególne części ciała ... ale niektóre buźki są takie piękne! Właśnie na Agatowej maja boskie zdjęcia...
To chyba nie doczytalam.
Chcesz poogladac sobie cale dziecko, czy cos pomierzyc?
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:29   #5003
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dziękuję dziewczyny U mnie w domu zaskoczenie wiem ,że mama i tż tez nastawiali się na dziewczynkę i trochę dziwne miny mieli jak im powiedziałam ale mój mąż stwierdził , że nie ważne co jest ważne że mamy razem dzieciątko Mojej siostrze napisałam że to będzie Kazek oczywiście żartuję z tym imieniem ale ona mysli że serio mówie


Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
A, miałam się odnieść do tych marzeń o córeczce Ciekawe dlaczego większość kobiet właśnie dziewczynkę chce? Przez te słodkie sukieneczki i kucyki czy ki diabeł? I trochę mi szkoda chłopców
A sama miałam to samo z pierwszą ciążą choć bardziej dlatego, że wszyscy mi wmawiali, że to na bank laseczka teraz chcę drugiego synka choć imię mam dla córki wybrane
Hmmm w sumie ja może bardziej dlatego że wydaję mi się że dziewczynki są "łatwiejsze w obsłudze" - że się tak wyrażę. Nie wiem , że łatwiej będzie mi się z córką dogadać, że dłużej będę mogła ją przytulać całować no bo chłopcy w pewnym wieku już nie chcą takich czułości i moim zdaniem są nie grzeczni ... tzn nie wszyscy ale patrząc na synów cioci i sąsiadki to są przee okropni dosłownie jak z piekła rodem ... No i dlatego też, że wyobrażałam sobie jak czeszę piękne długie włosy mojej córki .... Mój Mąż twierdzi, że może następnym razem się uda .. ale ja już nie chcę chyba następnego razu ...

No i mam problem bo mało które imię dla chłopca mi się podoba
Muszę zagłebić się w ten temat bardziej
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:42   #5004
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Hmmm w sumie ja może bardziej dlatego że wydaję mi się że dziewczynki są "łatwiejsze w obsłudze" - że się tak wyrażę. Nie wiem , że łatwiej będzie mi się z córką dogadać, że dłużej będę mogła ją przytulać całować no bo chłopcy w pewnym wieku już nie chcą takich czułości i moim zdaniem są nie grzeczni ... tzn nie wszyscy ale patrząc na synów cioci i sąsiadki to są przee okropni dosłownie jak z piekła rodem ... No i dlatego też, że wyobrażałam sobie jak czeszę piękne długie włosy mojej córki .... Mój Mąż twierdzi, że może następnym razem się uda .. ale ja już nie chcę chyba następnego razu ...
W moim otoczeniu to raczej dziewczynki są z piekła rodem
Mnie przeraża, że przyjdzie taka 7-latka i będzie chciała szminkę i miniówkę, do szkoły będzie się pindrzyć jak nie w domu to u jakiejś koleżanki Jak widzę te małe paniczki to mnie skręca Pod tym względem dla mnie łatwiejsi są chłopcy.

Oczywiście to zależy od wychowania ale nie na wszystko mamy wpływ.
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:50   #5005
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Hej Troche nadrobilan ale nie wiem co komu. Gratuluje udanych wizyt i poznania płci.
Na usg 3d najlepiej po 24 wtedy dzidzia jest na tyle duza ze mozna podpatrzec juz
Co u mnie Poprawilo sie na wieczór to zostalam w domu. Od rana tragedia glowa peka ledwo zyje do tego wymioty a nie mam czym bo nic jeszcze nie jadlam. Do malego przyjechała tesciowa wiec tyle mam mniej.
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 10:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.