Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 11:54   #931
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Witam poniedzialkowo
Dosyc brzydki, szary i zamglony dzien nas przywital, a tu teraz takie ladne sloneczko wyglada

Ja nie mam zadnego doswiadczenia odnosnie mineralow, bo ich nigdy nie uzywalam, tak wiec rowniez bede zamawiala tylko probki na poczatek, bo bede musiala jakos dobrac kolor i formule.
Jak na razie zaczelam od wertowania watkow na podforum o mineralach (szczegolnie tych, o ktorych Ania w tym watku pisala wczesniej). Wiem tak mniej wiecej na jakim efekcie mi zalezy, a chodzi o dosyc mocne krycie (ale bez efektu maski) i zmatowienie skory, tak wiec pod tym katem przegladalam watki mniej wiecej. Wczoraj zamowilam juz probki z Lucy Minerals (bo do dzisiaj
jest u nich bezplatna wysylka), na pewno zamowie jeszcze z Everyday Minerals, Lumiere i Meow.
Musze sie przyznac, ze jestem absolutnie zachwycona strona internetowa Meow i generalnie calym pomyslem, by odcienie nazywac nazwami ras kotow, itd - genialny pomysl I jako mocno walnieta kociara nie moglabym nie zamowic czegokolwiek z ich strony Tak, tak - dalam sie skusic kociemu marketingowi

A skoro przy kotach jestem to uprzejmie donosze, ze w sobote jest kocia wystawa w Plumley (Cheshire). Nie wiem wprawdzie czy sama pojade, bo dzien wczesniej mam team night out z pracy i nie wiem jeszcze w jakiej bede kondycji, ale moze ktos tutaj bedzie zainteresowany
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:13   #932
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
mi pasuje
idziemy od razu do weatherspoona???
pewnie

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Mysle, ze tak bedzie najlepiej Tylko pytanie, ktorego Wetaherspoona wybieramy - przy Picadilly Gardens czy przy St Peter's Square?
Ja osobiscie nie bylam jeszcze w tym przy Picadilly Gardens - czy jest on tak samo duzy i dosyc cichy jak ten przy St Peter's Squar
nie, w tym przy Piccadilly Gardens jest tylko jedna duza sala, puby z tej sieci sa jeszcze w printworksie (maly) i na deansgate (dwupoziomowy, dosc duzy)

pogoda rzeczywiscie sprawila dzisiaj mila niespodzianke, bosko jest!
poniedzialek po tygodniu wolnego jest jeszcze gorszy niz po weekendzie, wiec jestem wykonczona.
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:28   #933
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej dziewczyny!

Przypominam się, żeby nie było, że o Was zapomniałam . Regularnie czytam wątek, więc jestem na bieżąco tylko pisać nie mam czasu.

Ja od razu zaznaczam, że nie wiem czy będę wolna 2 kwietnia na spotkanie, ale jakbym się chciała wprosić w trakcie (na 16 mi się raczej nie uda) to na pewno dam którejś z Was znać na komórkę

Miłego i słonecznego tygodnia dziewczyny!
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 07:39   #934
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Madziu daj sobie kilka dni, zobaczysz ze za kilka dni wlosy sie beda juz inaczej ukladac swoja droga jestem ciakawa jaka masz teraz fryzurke
Mialas racje! Ukladaja sie lepiej z czego jestem zadowolona

Milego dnia dziewczyny
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:50   #935
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej lasencje!
nastala pora na mojego posta- aczkolwiek u mnie zupelnie nic ciekawego sie nie dzieje (bedzie pojutrze, kiedy to bede miala niesamowity zapierdzielik w robocie)
Agnieszka- ja sie oczywiscie pisze na wspolne zakupki mineralkowe
Justynka- widzialam na necie te Twoja wymarzona zolta torebke z Nexta, tzn tak mi sie wydaje, ze to ta- jest superasna!! A blokerek sprawuje sie super, gdyby nie fakt, ze strasznie, ale to strasznie swedzi po aplikacji, a ze aplikuje go tuz przed snem, nie daje mi zasnac Niemniej jednak faktycznei jest to najlepsiejszy anyperspirant EVER
Magda-na kino oczywiscie rowniez jestem chetna, w sobote mielismy z TZ-em isc na 'Source Code', ale oczywiscie plany zostaly przelozone ze wzgledu na nasze spotkansko A w niedziele Dzien Matki, wiec pewnie wybierzemy sie dopiero w nastepny weekend.
Poza tym dziewuszki przypominam, ze jesli chcecie zdobyc kartke na Dzien Matki (do polskiego jeszcze prawie dwa miesiace zostaly), to tylko teraz, bo po niedzieli juz nie dostaniecie.
Joplin- jak to Cie moze nie byc w sobote? Bez Lucy i bez Ciebie to juz nie bedzie to samo! A poza tym do tej pory zwlekasz z odpowiedzia na pytanie o Twoje randkowanie!! Chwal sie nam tu, ale juz!
Poza tym dostrzeglam, ze Luca zamilkla na 5 dni, a u niej to sie raczej nie zdarza! Rozumiem, ja sie moge 'ponieodzywac', ale zeby Luca?? Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko w porzadku kochana!
Milego wieczorku dziewczyny- ja tu teraz dylemata mam- cwiczyc, czy nie cwiczyc, oto jest pytanie??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:44   #936
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

To mnie Aniu wyrwałas do odpowiedzi hehe

Już się tłumacze moje kochane!!!

Od 1 kwietnia rusza a cała firma TZ. A wiec przygotowania na finiszu.
Siedze od tygodnia nad strona internetowa i póki co mam narazie wstępny projekt. (arcydzieło to to nie jest, bo ja i html to smiech na sali, korzystalam z gotowych szablonów, ale to tez wymaga skupienia i jakiegoś planu działania).

Przykro mi ze nie moge byc w sobote, ale względów finansowych niestety przeskoczyć nie potrafię :conf used: Moge zaprosić do siebie to jest przynajmniej gratis

Jedyne pocieszenie, że do końca kwietnia powinnismy mieć z TZ cała sumą potrzebną na tę całą wojenną tfu weselną eskapadę

W ogóle w czerwcu/koniec maja ja przyjeżdżam do Manchesteru na zakupy i musicie mi pomóc. Potrzebuje sukienki na wesele TZ kuzynki. I butami tez nie pogardzę itd. A kto jak nie wy możecie mi pomóc!!!!!

Mam ochote na czekolade a w domu ani kapki czegoś słodkiego

Buziaki
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:47   #937
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Joplin- jak to Cie moze nie byc w sobote? Bez Lucy i bez Ciebie to juz nie bedzie to samo! A poza tym do tej pory zwlekasz z odpowiedzia na pytanie o Twoje randkowanie!! Chwal sie nam tu, ale juz!
Poza tym dostrzeglam, ze Luca zamilkla na 5 dni, a u niej to sie raczej nie zdarza! Rozumiem, ja sie moge 'ponieodzywac', ale zeby Luca?? Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko w porzadku kochana!
Milego wieczorku dziewczyny- ja tu teraz dylemata mam- cwiczyc, czy nie cwiczyc, oto jest pytanie??
No właśnie moja ewentualna nieobecność w sobotę będzie związana z randkowaniem . Umówiłam się akurat na 2 kwietnia, ale mam nadzieję, że uda mi się być chociaż na części spotkania (kolejny miesiąc czekania, żeby Was zobaczyć to trochę za długo ).

No właśnie, też gdzieś mi znikł ten uroczy kreskówkowy avatar Lucy

Ćwiczyć! A potem, w ramach bycia z siebie dumną, zjeść coś słodkiego D
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 01:09   #938
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej! Na forum jestem nowa, choc przyznam szczerze, ze juz wczesniej sledzilam wasze opowiesci Mam na imie Agata i w sobote wyladowalam w Liverpoolu i zamieszkalam pod Manchesterm dokl. Mottram Jak wiedze wiekszosc z was ciezko pracuje, a jestem sie tu jako au-pair i chcialabym nawiazac nowe przyjaznie
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 06:12   #939
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Witaj Agatko

Bardzo miło nam cię gościć w naszych wątkowych progach

Zapraszamy do ożywionej dyskusji hehe

Dzisiaj jest dopiero środa!! Czy to nie jest troche niesprawiedliwe
Kto to w ogole wymyślił, żeby tydzień pracujący trwał 5 dni! Nie mogłoby być na odwrót hehe

Miłego dnia dziewczyny!

Mam nadzieje że minie szybko!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:28   #940
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Magda-na kino oczywiscie rowniez jestem chetna, w sobote mielismy z TZ-em isc na 'Source Code', ale oczywiscie plany zostaly przelozone ze wzgledu na nasze spotkansko A w niedziele Dzien Matki, wiec pewnie wybierzemy sie dopiero w nastepny weekend.
Poza tym dziewuszki przypominam, ze jesli chcecie zdobyc kartke na Dzien Matki (do polskiego jeszcze prawie dwa miesiace zostaly), to tylko teraz, bo po niedzieli juz nie dostaniecie.
no to ciesze sie, lubie takie pozytywne komedie i najlepiej je obejrzec w babskim towarzystwie z tymi kartkami to dobra rada, ja tez sie juz tego nauczylam po jednym roku, kiedy to przegapilam ten moment

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Od 1 kwietnia rusza a cała firma TZ. A wiec przygotowania na finiszu.
Siedze od tygodnia nad strona internetowa i póki co mam narazie wstępny projekt. (arcydzieło to to nie jest, bo ja i html to smiech na sali, korzystalam z gotowych szablonów, ale to tez wymaga skupienia i jakiegoś planu działania).

W ogóle w czerwcu/koniec maja ja przyjeżdżam do Manchesteru na zakupy i musicie mi pomóc. Potrzebuje sukienki na wesele TZ kuzynki. I butami tez nie pogardzę itd. A kto jak nie wy możecie mi pomóc!!!!!
trzymam mocno kciuki za powodzenie z firma TZ!! i przy zakupach mozesz na mnie liczyc

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
No właśnie moja ewentualna nieobecność w sobotę będzie związana z randkowaniem . Umówiłam się akurat na 2 kwietnia, ale mam nadzieję, że uda mi się być chociaż na części spotkania (kolejny miesiąc czekania, żeby Was zobaczyć to trochę za długo ).
jak kocha to poczeka jak to mawia moja mama i babcia, takze dawaj do nas na spotkanie

Cytat:
Napisane przez agaaacisko Pokaż wiadomość
Hej! Na forum jestem nowa, choc przyznam szczerze, ze juz wczesniej sledzilam wasze opowiesci Mam na imie Agata i w sobote wyladowalam w Liverpoolu i zamieszkalam pod Manchesterm dokl. Mottram Jak wiedze wiekszosc z was ciezko pracuje, a jestem sie tu jako au-pair i chcialabym nawiazac nowe przyjaznie
Czesc Agata Az musialam sobie sprawdzic gdzie to Mottram jest.. Masz niedaleko calkiem ladnych miejsc na spacer jak Glossop i Hadfield.. Au pair to chyba tez czasem ciezka praca .. co ? Slyszalam kiedys od paru dziewczyn.. Przyjezdzasz na nasze spotkanko?

Milego dnia dziewczyny
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:08   #941
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Justynka- widzialam na necie te Twoja wymarzona zolta torebke z Nexta, tzn tak mi sie wydaje, ze to ta- jest superasna!! A blokerek sprawuje sie super, gdyby nie fakt, ze strasznie, ale to strasznie swedzi po aplikacji, a ze aplikuje go tuz przed snem, nie daje mi zasnac Niemniej jednak faktycznei jest to najlepsiejszy anyperspirant EVER
a wiesz, ze ja w niedziele z rana pojechalam po ktoras z tych torebek i wrocilam z pustymi rekami... bo mi sie jakos tak mniej podobaly....
ale ze mnie aparatka co?
w ogole to Tomek chyba oznajmil nawet przy Tobie ze w piatek mamy wyjscie out z jego pracy tez, wiec szukalam sukienki cala niedziel, w koncu zamowilam dwie na boohoo... wczoraj przyszly i jestem zalamana, muse oddac, bo albo zwyczajnie na fotce na necie wygladaja ladniej, albona chudej modelce bo na moje kilogramy to zadna z nich sie nie nadaje
i lipa... nie mam co zalozyc... bede musiala isc w jakiejs starej...

ooo! swedzi? mnie wlasnie nic nie swedzi, nawet po depilacji...
ale faktycznie leje sie i jest klejacy... ale dla mnie najwazniejsze ze efekt jest

poczytalam sobie ta historyje z Twoim eks... masakra!
od takich typow to uciekac na setki mil!

Luca - no wlasnie ale zamilklas! juz sie zastanawialam co takiego musialo sie stac ze tak ucichlas oczywiscie trzymam kciuki za swietne rozkrecenie firmy od samego poczatku!!

Jagoda - w czasie randki wyjdz na chwile "do totalety" i przyjdz do nas choc na chwilke musisz w koncu nam powiedziec co to za facet


witaj Agatko mam nadzieje ze uda Ci sie zatem do nas na spotkanie w sobote wpasc


Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Mialas racje! Ukladaja sie lepiej z czego jestem zadowolona
hihi mowilam juz w sobote zobaczymy co tam Ci fryzjerka wymodzila

......................... ..................

milego dnia dziewczyny!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 08:14   #942
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
A blokerek sprawuje sie super, gdyby nie fakt, ze strasznie, ale to strasznie swedzi po aplikacji, a ze aplikuje go tuz przed snem, nie daje mi zasnac Niemniej jednak faktycznei jest to najlepsiejszy anyperspirant EVER
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
ooo! swedzi? mnie wlasnie nic nie swedzi, nawet po depilacji...
ale faktycznie leje sie i jest klejacy... ale dla mnie najwazniejsze ze efekt jest
ja nie mam jeszcze blokera z ziaji, ale mama juz zamawia i jak pojade na wielkanoc, go dostane. w ogole to jest na niego szal wszedzie! jak bylam w Gdansku, to dostawe mieli dostac w piatek i dla mnie bylo juz to za pozno. kumpela poszla w poniedzialek do tej apteki i i juz wszystkie byly wykupione!!
odnosnie swedzenia, na KWC wyczytalam, ze mozna suszarka po pachami po nalozeniu specyfiku wysuszyc i nie bedzie swedzialo, probowalam i dziala a ogolnie ten co ja teraz uzywam (perspirex) to na poczatku tylko swedzial i podraznial mi skore, teraz juz spoko, wiec mam nadzieje, ze tak samo bedzie dla ciebie Aniu z ziaja - przejdzie.
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:25   #943
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze blokera z ziaji, ale mama juz zamawia i jak pojade na wielkanoc, go dostane. w ogole to jest na niego szal wszedzie! jak bylam w Gdansku, to dostawe mieli dostac w piatek i dla mnie bylo juz to za pozno. kumpela poszla w poniedzialek do tej apteki i i juz wszystkie byly wykupione!!
odnosnie swedzenia, na KWC wyczytalam, ze mozna suszarka po pachami po nalozeniu specyfiku wysuszyc i nie bedzie swedzialo, probowalam i dziala a ogolnie ten co ja teraz uzywam (perspirex) to na poczatku tylko swedzial i podraznial mi skore, teraz juz spoko, wiec mam nadzieje, ze tak samo bedzie dla ciebie Aniu z ziaja - przejdzie.

ale jaja nie wiem skad ten szal ale sama za nim podazylam
no i tez sie ratuje suszarka, ale nie po to by zapobiec swedzeniu ale zeby szybciej wyschlo..

......................... ...
czy Wy wszystkie wyjezdzacie na Wielkanoc do Polski?
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:19   #944
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Luca- to ja rowniez ocywiscie trzymam za Wasza firemke kciuki
Witamy Agatke!
Justynka- znajdziesz ladniejsza i torebke i sukienke Zreszta, juz sie przekonalam, ze na Boohoo nie warto zamawiac pod zadnym pozorem!! Ze dwa lata temu zakupilam na ich stronce ''sliczne'' kardiganki- oczywiscie okazalo sie jakie to one sliczne, kiedy do mnie dotarly Oba powedrowaly spowrotem
Wlasnie mialam sobie wyjsc na luncha, a tu taka pogoda, ze odrazu wrocilam :/
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:38   #945
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Justynka- znajdziesz ladniejsza i torebke i sukienke Zreszta, juz sie przekonalam, ze na Boohoo nie warto zamawiac pod zadnym pozorem!! Ze dwa lata temu zakupilam na ich stronce ''sliczne'' kardiganki- oczywiscie okazalo sie jakie to one sliczne, kiedy do mnie dotarly Oba powedrowaly spowrotem
Wlasnie mialam sobie wyjsc na luncha, a tu taka pogoda, ze odrazu wrocilam :/
ja mam troche rzeczy z boohoo wlasnie, kil;ka tunik/sukienek jakos do tej pory nie narzekalam, choc zdarzalo mi sie wczesniej tez zwracac jakies rzeczy, szkoda, ze nie zwracaja kasy za przesylke, bo bede o to w plecy...
na bon prix mi sie podoba wiele rzeczy tzn sukienek, ale u nich dostawa strasznie dlugo trwa, bo ok 6 dni roboczych.... straaasznie dlugo!
ale jesli chodzi o jakosc ciuchow to bon prix jest super
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:59   #946
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Musze przyznac, ze za kazdym razem kiedy wpadnie mi w rece katalog Bon Prixa, zawsze mi sie cus szalenczo spodoba!

Kiedys sie pokusze... Ale to dopiero jak zrzuce ten tluszczowy balast...

A odpowiadajac na Twoje wczesniejsze pytanie- ja nie jade do Polski na Wielkanoc.

Dziewczyny, powiem Wam, ze wkoncu zakupilismy nasz wymarzony ekspres do kawy Jutro bedzie dostarczony, wiec juz sie nie moge doczekac!
Oczywiscie wszystkie jestescie u mnie mile widziane, wiec kiedy juz sie naucze robic mistrzowska kawusie- zapraszam!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:37   #947
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze za kazdym razem kiedy wpadnie mi w rece katalog Bon Prixa, zawsze mi sie cus szalenczo spodoba!

Kiedys sie pokusze... Ale to dopiero jak zrzuce ten tluszczowy balast...

A odpowiadajac na Twoje wczesniejsze pytanie- ja nie jade do Polski na Wielkanoc.

Dziewczyny, powiem Wam, ze wkoncu zakupilismy nasz wymarzony ekspres do kawy Jutro bedzie dostarczony, wiec juz sie nie moge doczekac!
Oczywiscie wszystkie jestescie u mnie mile widziane, wiec kiedy juz sie naucze robic mistrzowska kawusie- zapraszam!
z bon prixa to ja mam sporo ciuchow, bo moja mama lubi tam zamawic i mi przy okazji tez cos kapnie
ja sobie chce tam sukienki pozamawiac wiosenno/letnie i tuniki
ale jakos ciagle kasy brak
wejdz na ich strone, bo w katalogu nie ma calej oferty


ja sie pisze na kawe :P oczywiscie
a w ogole to widzialam w polskim sklepie - sa te kawy o ktorych rozmawialysmy u mnie, ale one pewnie teraz beda sie mialy nijak do kaw z Twojego ekspresu


jak Ci idzie dieta w ogole????
bo ja staram sie redukowac kalorie, chodze glodna i zla
kurde, jak u mnie sie pojawi slowo DIETA to automatycznie jestem glodna caly czas ...
wole tekst "zdrowo sie odzywiam " ale moja glowka juz chyba sie nie daje nabrac i wysyla sygnaly glodu

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-30 o 15:38
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 16:11   #948
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość

trzymam mocno kciuki za powodzenie z firma TZ!! i przy zakupach mozesz na mnie liczyc
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Luca - no wlasnie ale zamilklas! juz sie zastanawialam co takiego musialo sie stac ze tak ucichlas oczywiscie trzymam kciuki za swietne rozkrecenie firmy od samego poczatku!! !
Dziekuje równiez

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Luca- to ja rowniez ocywiscie trzymam za Wasza firemke kciuki
ach i Tobie rowniez dziekuje



Ach ja tez trzymam kciuki, zeby cos wyszlo z tego naszego imperium sprzatajacego hehe ale jak sie nie uda plakac, nie bede. przynajmniej nie bedziemy sobie pluli w brode ze nie sprobowalismy.

co do rzeczy zamawianych przez neta (ciuchy), to nigdy sie nie odwazylam. jestem tak nieforemna, ze ciuch zawsze wyglada jakos tak inaczej niz na manekinie hehe a nie wiem czy chcialoby mi sie zawracac gitare i zwracac. Poza tym nie wiem nawet w jakich kolorach mi dobrze, wiec na necie to ja jedynie patrze i w miare mozliwosci udaje sie na weryfikacje do sklepu. (raz tez sie napalilam na bluzke w New Look, poszlam do sklepu i bluzka okazala sie czyms scierko podobnym). Tak wiec jezeli chodzi o ciuchy to wybieram tradycyjne metody kupna.
Chociaz powiem szczerze, ze na Boo Hoo bywam i pare rzeczy zwrocilo moja uwage. Ale na uwadze sie zazwyczaj konczy

do wieczora moje kochane!!!


ps. bardzo mi sie milo zrobilo jak pisalyscie, ze mnie nie ma itd
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:07   #949
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiem Wam, ze wkoncu zakupilismy nasz wymarzony ekspres do kawy Jutro bedzie dostarczony, wiec juz sie nie moge doczekac!
Oczywiscie wszystkie jestescie u mnie mile widziane, wiec kiedy juz sie naucze robic mistrzowska kawusie- zapraszam!
to jak sie nauczysz, to koniecznie daj znac wpadniemy na kawke

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ach ja tez trzymam kciuki, zeby cos wyszlo z tego naszego imperium sprzatajacego hehe ale jak sie nie uda plakac, nie bede. przynajmniej nie bedziemy sobie pluli w brode ze nie sprobowalismy.

co do rzeczy zamawianych przez neta (ciuchy), to nigdy sie nie odwazylam. jestem tak nieforemna, ze ciuch zawsze wyglada jakos tak inaczej niz na manekinie hehe a nie wiem czy chcialoby mi sie zawracac gitare i zwracac. Poza tym nie wiem nawet w jakich kolorach mi dobrze, wiec na necie to ja jedynie patrze i w miare mozliwosci udaje sie na weryfikacje do sklepu. (raz tez sie napalilam na bluzke w New Look, poszlam do sklepu i bluzka okazala sie czyms scierko podobnym). Tak wiec jezeli chodzi o ciuchy to wybieram tradycyjne metody kupna.
do odwaznych swiat nalezy!! mam nadzieje, ze wam sie powiedzie!
co do kupowania ciuchow przez internet, to mam takie samo zdanie co ty Luca.

Justynko, nie przejmuj sie, ze idziesz w starej sukience na imprezke do meza do pracy, przynajmniej sie bedziesz czuc wygodnie i co za tym idzie pewnie siebie, co w efekcie dodaje seksapilu

mnie czekaja niedlugo zakupy na chrzciny... sa pod koniec maja wiec pogoda moze byc rozna... chyba zaczne czegos szukac w przyszlym tygodniu, to moze do konca maja sie wyrobie...
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 19:34   #950
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Justynko, nie przejmuj sie, ze idziesz w starej sukience na imprezke do meza do pracy, przynajmniej sie bedziesz czuc wygodnie i co za tym idzie pewnie siebie, co w efekcie dodaje seksapilu
nooo, albo dam szefowi mojego meza do zrozumienia, ze chodze w starej sukience i przydalaby sie mojemu mezowi jakas podwyzka zeby mi kupil nowa

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-30 o 19:35
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:17   #951
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

dziewczyny wciągnęłam się:

http://www.eska.pl/musicgame !!!!!!!!!!

zdobylam 31450 punktow

jedyna rzecz w ktorej jestem lepsza od TZ - muzyka
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 23:19   #952
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej dziewczyny, dzieki za tak mile przyjecie!
Lucaa_rules zycze powodzenia i Trzymam kciuki! Gratuluje wam odwagi! I podziwiam twoj upor w tworzeniu strony, na pewno swietna!
Gasienica i Justitia wszystkie jestescie niesamowite i chcialabym was poznac. Jestem tu dopiero kilka dni i po wyjsciu przed dom praktycznie sie gubie! Przyda mi sie sporo rad od doswiadczonych kolezanek CZekam na nie z niecierpliwoscia. I obawiam sie ze to spotkanie nie wchodzi w gre... za odwazna w tym kraju to jeszcze nie jestem i przez pewien czas na pewno nie bede! Wsiade do pierwszego lepszego pojazdu, ktory mi sie nawinie i wyladuje na drugim koncu Anglii Na razie wszystko tzreba mi tlumaczyc łopatologicznie
anyolek rzeczywiscie pogoda dzisiaj nie dopisala... choc ja do tutejszej pogody i tak sie musze dopiero przyzwyczaic

Ha! Do wszystkiego musze sie przyzwyczaic! A forum mi na pewno pomoze
Pozdrawiam was serdecznie i zycze dobre nocki
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 23:29   #953
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej dziewczyny, wiem że mało sie udzielam ale na spotkaniu w sobotę raczej sie stawię Jest juz prawie czwartek takze daje Wam znac Bylam i ja dzis w kinie na filmie "Faighter" i doszlam do wniosku ze musze zaczac czesciej chodzic do kina, raz na tydzien wydac te kilka funtow to nie jest w sumie duzy wydatek a zawsze jaka rozrywka
Zycze Wam wszystkim dobrej nocy i udanego jutrzejszego dnia


Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
czy Wy wszystkie wyjezdzacie na Wielkanoc do Polski?
Ja na razie nigdzie sie nie wybieram

Edytowane przez mrowkaa06
Czas edycji: 2011-03-30 o 23:30
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 07:35   #954
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
nooo, albo dam szefowi mojego meza do zrozumienia, ze chodze w starej sukience i przydalaby sie mojemu mezowi jakas podwyzka zeby mi kupil nowa
niezly plan

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wiem że mało sie udzielam ale na spotkaniu w sobotę raczej sie stawię Jest juz prawie czwartek takze daje Wam znac Bylam i ja dzis w kinie na filmie "Faighter" i doszlam do wniosku ze musze zaczac czesciej chodzic do kina, raz na tydzien wydac te kilka funtow to nie jest w sumie duzy wydatek a zawsze jaka rozrywka
kino swietna sprawa! masz moze telefon z orange? bo w srody maja promocje 2 bilety w cenie 1. wtedy jeszcze tansza rozrywka.. a Christian Bale w tym filmie to po prostu mistrzostwo!

milego dnia dziewczyny
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:00   #955
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

juz czwartek
sobota coraz blizej
jutro nareszcie wyplata hahaha

milego dnia
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:28   #956
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej dziewczyny dzieki za tak mile przyjecie!
Lucaa_rules zycze powodzenia i trzymam kciuki za sprzatajacy biznes! I podziwaiam Twoj upor w tworzeniu strony internetowej!
Gasienica dzieki za informacje, ze sa tu ladne miejsca ja jestem tutaj dopiero kilka dni i praktycznie po wyjsciu z domu sie gubie! Na spotkanko chcialabym przyjsc.... ale poki co to chyba moge pomarzyc..
taki moj wypad pewnie skonczylby sie tym, ze wsiadlabym do pierwszego lepszego pojazdu i wyladowalabym ha! kazde miejsce
w ktorym obecnie wyladuje bedzie dla mnie czarna magia! Jestem calkiem raczkujaca w tym kraju i potrzbuje lopatologicznego tlumaczenia Mam nadzieje ze mi w tym dziewczyny pomozecie? Chetnie wchlone kazda rade!
anylonek wczoraj pogoda rzeczywiscie paskudna byla... ale moj podopiecznemu to nie przeszkadzalo wiec i tak spedzilam
prawie trzy godziny na spacerze
Pozdrawiam was mocno! I jezeli pojawia sie dwa podobne moje wpisy to... cos nakombinowalam Bo wczoraj napisalam... a nie ma...
eh, wszystkiego sie ucze, ale niedlugo bede smigac jak wy!
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:22   #957
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość

Justynko, nie przejmuj sie, ze idziesz w starej sukience na imprezke do meza do pracy, przynajmniej sie bedziesz czuc wygodnie i co za tym idzie pewnie siebie, co w efekcie dodaje seksapilu
no i mam sukienke, i buty!

w drodze z pracy dzisiaj zahaczylismy o matalan niedaleko mnie
znalazlam sliczna koronkowo sukienke - bezowo, zloto, biala
typu tulipan
i buty do niej tylko ze w tym sklepie nie bylo juz mojego rozmiaru, wiec dzwonilismy do Stockport za nimi, tam byly wiec za nimi pojechalismy.... koniec koncem mam i sukienke i buty
alem zadowolona
do tego rajstopy (2 pary, jakby mi jedna przy zakladaniu poszla... bo mam zdolnosc do tego...) i bransoletki i sie zmiescilam ze wszystkim w funtach 37....

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-31 o 20:23
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:39   #958
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez agaaacisko Pokaż wiadomość
Gasienica dzieki za informacje, ze sa tu ladne miejsca ja jestem tutaj dopiero kilka dni i praktycznie po wyjsciu z domu sie gubie! Na spotkanko chcialabym przyjsc.... ale poki co to chyba moge pomarzyc..
taki moj wypad pewnie skonczylby sie tym, ze wsiadlabym do pierwszego lepszego pojazdu i wyladowalabym ha! kazde miejsce
w ktorym obecnie wyladuje bedzie dla mnie czarna magia! Jestem calkiem raczkujaca w tym kraju i potrzbuje lopatologicznego tlumaczenia Mam nadzieje ze mi w tym dziewczyny pomozecie? Chetnie wchlone kazda rade!
Sprawdzilam i nie ma z tej twojej miejscowosci pociagow niestety, bo pociagiem najszybciej. Stacje sa wlasnie w Hadfield albo Stalybridge. Autobusy sa caly Greater Manchester mozesz sobie sprawdzic na tej stronce: http://gmpte.com/. Ok godzinki bedziesz miec do centrum Manchesteru. A opowiadaj jak ci sie podoba, jak rodzinka, miejsce gdzie mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
no i mam sukienke, i buty!

w drodze z pracy dzisiaj zahaczylismy o matalan niedaleko mnie
znalazlam sliczna koronkowo sukienke - bezowo, zloto, biala
typu tulipan
i buty do niej tylko ze w tym sklepie nie bylo juz mojego rozmiaru, wiec dzwonilismy do Stockport za nimi, tam byly wiec za nimi pojechalismy.... koniec koncem mam i sukienke i buty
alem zadowolona
do tego rajstopy (2 pary, jakby mi jedna przy zakladaniu poszla... bo mam zdolnosc do tego...) i bransoletki i sie zmiescilam ze wszystkim w funtach 37....
Ciesze sie, ze zadowolona jestes Ja dzis wstepnie patrzylam za czyms na chrzest i nic mi nie wpadlo w oko. Za to spodnie do pracy na kant fajne widzialam w next. Moze sie skusze..

Buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:13   #959
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

A jak tak szybciutko (bo wlasnie ogladamy z TZtem po raz nty Avatara) wpadlam dac cynka, ze na Grouponie dzis szesc sesji laserowej depilacji za 95 funtow
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:26   #960
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Justynko ciesze sie razem z toba z udanych zakupow!
Gasienica dzieki za stronke - pewnie bede nie jeden raz korzytac! Rodzinka wydaje sie ok, chlopiec jest kochany choc wiadomo, jak kazdy dwulatek,ma swoje humory. Uwielbia spedzac czas na dworze, wiec codziennie mam spora porcje ruchu Moze mniej mi pojdzie w boczki? Tym bardziej ze jedzenia mam pod dostatkiem i roznych slodkosci tez Zorientuje sie co z ta sobota... hostki jeszcze dokladnie popytam... I jezeli sie odwaze... to napisze... huh... samam w wielkim miescie kiedy z polskiej malej wsi pochodze? moze byc ciekawie A przypomnicie mi szczegoly spotkania?
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.