Oleje i olejki do włosów część VII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 15:58   #1231
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Ja też gdy zaczęłam olejować włosy zauważyłam, że są cięższe, ale uznałam to jako pozytyw. Wcześniej włosy mi się puszyły, wywijały każdy w swoją stronę, a teraz loki są bardziej zwarte, włosy mięsiste.

Może masz podobnie?
Moje wlosy sa oklepniete moze wlosy przyzwyczajaja sie dopiero do olejowania nie mam pojecia Nie wiem juz jak je ratowac .... boje sie dotykac szczotki a tym bardziej je myc bo wypadaja mi na potege....postanowilam sie za nie wziac... od 3 dni zaczelam tez pic drozdze codziennie.... moze cos pomoze ((

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
Moje wlosy sa oklepniete moze wlosy przyzwyczajaja sie dopiero do olejowania nie mam pojecia Nie wiem juz jak je ratowac .... boje sie dotykac szczotki a tym bardziej je myc bo wypadaja mi na potege....postanowilam sie za nie wziac... od 3 dni zaczelam tez pic drozdze codziennie.... moze cos pomoze ((
a jeszcze jak na zlosc wymyslilam sobie kolor na wlosach sredni purpurowy kasztan wiec utleniacz 9% dochodzi do tego....marze o zmianie bo cale zycie tylko ciemne....

Szkoda, ze pokusa bierze za wygrana.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Pisze i pisze

Wiecie czy zabezpieczenie przed farbowaniem mala iloscia oleju ma wplyw na koloryzacje ?
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 18:44   #1232
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Poczytałam trochę wątek i postanowiłam nałożyć olej na umyte, mokre włosy i skalp. Siedzę teraz z kaktusową Vatiką na włosach, która tak pięknie pachnie, że mam ochotę ją zjeść odkrycie roku, bo w koncu znalazłam olej, który będę mogła nakładać na noc. To plus różana maseczka na twarzy stanowią koktajl dla zmysłów

Eyeshadow ja borykam się z problemem wypadania włosów od wielu lat. Wypróbowałam wiele różnych specyfików i witamin i mogę Ci polecic zwykłą Vatikę dwa razy w tygodniu na skalp i włosy i witaminy i szampon Fitoval. To jedyne co mi pomaga.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder


Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2013-09-01 o 18:49
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 19:28   #1233
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Kinia a nie lepiej byłoby Ci nakładać olej na zmoczone ciepłą wodą włosy ? Trochę mniej 'roboty' no i włosy mają mniej kontaktu z detergentami
Musze przyznać że nic nie robi tak dobrze moim włosom jak olej. W sobotę po samych maskach były ładne, ale jednak to nie to samo jak olej + maski
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2013-09-01 o 19:29
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 20:26   #1234
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Kinia a nie lepiej byłoby Ci nakładać olej na zmoczone ciepłą wodą włosy ? Trochę mniej 'roboty' no i włosy mają mniej kontaktu z detergentami
Musze przyznać że nic nie robi tak dobrze moim włosom jak olej. W sobotę po samych maskach były ładne, ale jednak to nie to samo jak olej + maski
Na to nie wpadłam tak czy tak musiałam umyć, bo wczoraj potraktowałam je pianką i lakierem, bo sobie wymyśliłam loki więc olej by przez to nie przeniknąl. Ale dzieki za pomysł nastepnym razem tak zrobię i nałożę tez migdalowy. Dzis wysmaruję nim dłonie na noc.

Orientujecie się czy można olejować włosy po prostowaniu keratyną? Zastanawiam się nad tym zabiegiem, bo codzienne używanie prostownicy dobija moje marne kłaczki.

Edit. Już wiem, że można
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder


Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2013-09-01 o 20:53
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 21:03   #1235
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Na to nie wpadłam tak czy tak musiałam umyć, bo wczoraj potraktowałam je pianką i lakierem, bo sobie wymyśliłam loki więc olej by przez to nie przeniknąl. Ale dzieki za pomysł nastepnym razem tak zrobię i nałożę tez migdalowy. Dzis wysmaruję nim dłonie na noc.
Bez przesady
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 21:34   #1236
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Oleje i olejki do włosów część VII

Serio, te produkty to nie beton, żeby olej miał nie przejść przez nie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 21:51   #1237
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Ja też gdy zaczęłam olejować włosy zauważyłam, że są cięższe, ale uznałam to jako pozytyw. Wcześniej włosy mi się puszyły, wywijały każdy w swoją stronę, a teraz loki są bardziej zwarte, włosy mięsiste.

Może masz podobnie?
no w sumie tez moglabym tak powiedziec gdyby nie to, ze moim wlosom potrzeba jeszcze czasu...sa zniszczone i nie daje to jeszcze tego efektu

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę wątek i postanowiłam nałożyć olej na umyte, mokre włosy i skalp. Siedzę teraz z kaktusową Vatiką na włosach, która tak pięknie pachnie, że mam ochotę ją zjeść odkrycie roku, bo w koncu znalazłam olej, który będę mogła nakładać na noc. To plus różana maseczka na twarzy stanowią koktajl dla zmysłów

Eyeshadow ja borykam się z problemem wypadania włosów od wielu lat. Wypróbowałam wiele różnych specyfików i witamin i mogę Ci polecic zwykłą Vatikę dwa razy w tygodniu na skalp i włosy i witaminy i szampon Fitoval. To jedyne co mi pomaga.
Ja zdecydowalam sie na codzienne picie drozdzy plus oczywiscie olejowanie , spriskiwanie wloskow rumiankiem z cytryna no i oczywiscie dbanie dbanie i jeszcze raz dbanie... raz w tygodniu tez WAX Mam nadzieje ze zauwaze rezultaty.... ciezko mi bez prostownicy naprawde...... w sumie nie rozpuszczam wlosow bo wydaje mi sie, ze wygladam jak jedno wielkie nieporozumienie...wlosy sa roztrzepane non stop na twarz mi spadaja istny koszmar jeden wielki nieład. Zalezy mi zeby wlosy doszly do takiego stanu zebym na spokojnie mogla nosic wlosy rozpuszczone(mam lekkie fale) i podprostowywac grzywke- bo bez tego ani rusz.... lecz na to jeszcze poczekam az wlosy troche sie zregeneruja...bo naprawde jest koszmar...i tooo wypadanie

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Na to nie wpadłam tak czy tak musiałam umyć, bo wczoraj potraktowałam je pianką i lakierem, bo sobie wymyśliłam loki więc olej by przez to nie przeniknąl. Ale dzieki za pomysł nastepnym razem tak zrobię i nałożę tez migdalowy. Dzis wysmaruję nim dłonie na noc.

Orientujecie się czy można olejować włosy po prostowaniu keratyną? Zastanawiam się nad tym zabiegiem, bo codzienne używanie prostownicy dobija moje marne kłaczki.

Edit. Już wiem, że można
wlasnieeeee !!!!!
super, ze o tym napisalas...ja mialam watpliwosci czy pisac o tym tutaj....
Codziennie mysle o tym zabiegu tyle, ze zroilabym sobie go sama w domu....(mieszkam w Norwegii a uwierzcie , ze tutaj ceny za zabiegi koszmetyczne i fryzjerskie zwalaja z nog) to bylby ratunek dla mnie ....lecz wiele dziewczyn pisalo, ze niestety wlosy sa mega oklapniete po tym zabiegu...a tego niestety chcialabym uniknac...bo sklap mam konkretny (bez tapiru chociaz delikatnego nie wyjde na ulice)

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Tak w ogole wiecie dziewczyny ile mniej wiecej ma waznosci olej arganowy ? mam konkretny problem poniewaz kupilam go w Maroko(ponoc 100%naturalny) wszystko jest napisane ich bazgrolami i zero daty waznosci..... kupilam go w lipcu 2012. jedna buteleczka jest juz pusta no i zastanawiam sie czy przypadkiem ta druga nie jest juz po terminie....

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Kinia a nie lepiej byłoby Ci nakładać olej na zmoczone ciepłą wodą włosy ? Trochę mniej 'roboty' no i włosy mają mniej kontaktu z detergentami
Musze przyznać że nic nie robi tak dobrze moim włosom jak olej. W sobotę po samych maskach były ładne, ale jednak to nie to samo jak olej + maski
Mowisz o umytych wczesniej wlosach czy poprostu zmoczonych ciepla woda ?
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-01, 21:57   #1238
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Odp: Oleje i olejki do włosów część VII

Nie wiem. Miałam czas to zrobiłam tak i tyle. Myślę, że lepsze to niz mieszanie tego wszystkiego na natapirowanych, obklejonych pianką i lakierem włosach. Poplącisko było straszne.

Eyeshadow zerknij sobie na podforum fryzury i styling na wątek o prostowaniu keratyną. W pierwszym poście jest wszystko napisane.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder


Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2013-09-01 o 22:08
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 22:08   #1239
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

miała któraś z Was olej jaśminowy Chameli? Jak się sprawował?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 22:31   #1240
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
miała któraś z Was olej jaśminowy Chameli? Jak się sprawował?
Tez o nim slyszalam i podlaæczam sie
Wie ktoras z Was jaka date waznosci maja oleje arganowe???

I czy slyszalyscie o oleju czosnkowym na porost wlosow ?
Wlasnie go sama zmontowalam zalalam ciepla woda czosnek z oliwa z oliwek w sloiku i zakrecilam. Za 2 tyg bedzie gotowy
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:19   #1241
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość

I czy slyszalyscie o oleju czosnkowym na porost wlosow ?
Wlasnie go sama zmontowalam zalalam ciepla woda czosnek z oliwa z oliwek w sloiku i zakrecilam. Za 2 tyg bedzie gotowy
Na pewno bedzie super do salatek
A tak na serio to ta Vatika z kaktusem jest z dodatkiem czosnku wiec cos musi w tym byc
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 11:32   #1242
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
Tez o nim slyszalam i podlaæczam sie
Wie ktoras z Was jaka date waznosci maja oleje arganowe???

I czy slyszalyscie o oleju czosnkowym na porost wlosow ?
Wlasnie go sama zmontowalam zalalam ciepla woda czosnek z oliwa z oliwek w sloiku i zakrecilam. Za 2 tyg bedzie gotowy
no wlasnie ja na jakims blogu czytalam o nim. Chyba też sobie zobię, ale boję się zapachu ;D
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:33   #1243
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Odp: Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja na jakims blogu czytalam o nim. Chyba też sobie zobię, ale boję się zapachu ;D
Też o nim czytałam, ale moja skóra głowy nie lubi olejowania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 11:47   #1244
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Odp: Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Mam włosy niskoporowate,na jednym blogu znalazłam,że dobry będzie olej kokosowy.Jak myślicie lepiej posłuży im amla czy vatika właśnie?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:24   #1245
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Odp: Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Mam włosy niskoporowate,na jednym blogu znalazłam,że dobry będzie olej kokosowy.Jak myślicie lepiej posłuży im amla czy vatika właśnie?
mi dobrze służą te zwykłe sklepowe
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:34   #1246
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość

Wiecie czy zabezpieczenie przed farbowaniem mala iloscia oleju ma wplyw na koloryzacje ?
1. zaleca się farbowanie na przetłuszczone włosy, to taka warstwa ochronna. Także olej jest takim natłuszczaczem włosów, ja ostatnio tak robiłam.
2. Zauważ że na rynek wchodzą farby, gdzie są na bazie olei - Olia Garniera - którą polecam ze zwględu na kondycję późniejszą włosów,natomiast co do koloru jaki chcemy uzyskac, to radzę wybrać o ton ciemniejszą niż oczekujemy, u mnie za miast brązu - lekkiego, jasnego brazu zrobił się blond, na odrostach nie było tragedii, ale jak ktoś całe chce pokryć i odświeżyć kolor to może się przejechać
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 14:56   #1247
paulisska23455
Raczkowanie
 
Avatar paulisska23455
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 51
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

hej jakiś czas temu oglądałam namiętnie filmiki jednej dziewczyny na yt, która pokazywała różne kosmetyki z pielęgnacji azjatek . Zaciekawił mnie wtedy pewien olej, który wizualnie zmieniał kolor włosów na lekko rudy ( wszystko zależało od światła). Niestety ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dziewczyna usunęła bloga i swój kanał przez co nie mogę odnaleźć tego cudnego produktu. Czy wiecie może coś więcej na temat takiego oleju? Znacie może jego nazwę ?
Pamiętam że jest to olej w postaci stałej, w lekko czerwono - pomarańczowym kolorze, w przeźroczystej butelce. Strasznie zależy mi by zaleźć jego nazwę
paulisska23455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 16:09   #1248
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez paulisska23455 Pokaż wiadomość
hej jakiś czas temu oglądałam namiętnie filmiki jednej dziewczyny na yt, która pokazywała różne kosmetyki z pielęgnacji azjatek . Zaciekawił mnie wtedy pewien olej, który wizualnie zmieniał kolor włosów na lekko rudy ( wszystko zależało od światła). Niestety ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dziewczyna usunęła bloga i swój kanał przez co nie mogę odnaleźć tego cudnego produktu. Czy wiecie może coś więcej na temat takiego oleju? Znacie może jego nazwę ?
Pamiętam że jest to olej w postaci stałej, w lekko czerwono - pomarańczowym kolorze, w przeźroczystej butelce. Strasznie zależy mi by zaleźć jego nazwę
Moze mowisz o Khadi ??
Sama go stosuje i uwazam go za najlepszy z dotychczasowych

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja na jakims blogu czytalam o nim. Chyba też sobie zobię, ale boję się zapachu ;D
Wlasnnie tez sie sporo o nim naczytalam.... ponoc przynosi naprawde EXTRA rezultaty ale wiekszosci odsrasza fakt, ze jest on z czosnku.... ale poswiece sie chociazby na weekend w domu

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Mam włosy niskoporowate,na jednym blogu znalazłam,że dobry będzie olej kokosowy.Jak myślicie lepiej posłuży im amla czy vatika właśnie?
Jesli chodzi o Vatike i amle uwazam ze amla nie ma polotu do vatiki
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 16:26   #1249
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Eyeshadow chodziło o włosy przed myciem, zmoczone wodą - na to nałożony olej + opcjonalnie maska/odżywka i mycie po kilku h.
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 16:58   #1250
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

w sumie wstyd mi sie przyznac ale tak naprawdę mam pewien problemik

zawsze olejuje wlosy po czym nastepnie myje ,nakladam maske i po czym splukuje....
czy moge ominac proces mycia po olejowaniu i poprostu nalozyc maske na olej? i dopiero potem zmyc ?
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:00   #1251
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
w sumie wstyd mi sie przyznac ale tak naprawdę mam pewien problemik

zawsze olejuje wlosy po czym nastepnie myje ,nakladam maske i po czym splukuje....
czy moge ominac proces mycia po olejowaniu i poprostu nalozyc maske na olej? i dopiero potem zmyc ?
możesz
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 18:34   #1252
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
możesz
Dziekuje kochana
Wariuje juz na punkcie tych wlosow :/

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Dziewczny prosze powiedzcie mi mniej wiecej jak dluga date waznosci ma olej arganowy albo jakikolwiek. Kupilam go w Maaroko w zeszle lato i boje sie, ze jest juz po terminie a tam tylko ich bazgroly i zero daty waznosci. :conf used:
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 18:46   #1253
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana
Wariuje juz na punkcie tych wlosow :/

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Dziewczny prosze powiedzcie mi mniej wiecej jak dluga date waznosci ma olej arganowy albo jakikolwiek. Kupilam go w Maaroko w zeszle lato i boje sie, ze jest juz po terminie a tam tylko ich bazgroly i zero daty waznosci. :conf used:
Znalazłam informację, że marokański olej ma 2 letni termin przydatności.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 19:42   #1254
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
Dziewczny prosze powiedzcie mi mniej wiecej jak dluga date waznosci ma olej arganowy albo jakikolwiek. Kupilam go w Maaroko w zeszle lato i boje sie, ze jest juz po terminie a tam tylko ich bazgroly i zero daty waznosci. :conf used:
A jest tam jakas data w bazgrolach, czy nie ma w ogole? Bo jak jest to moge ci przetlumaczyc
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."

Edytowane przez blue2003
Czas edycji: 2013-09-02 o 19:44
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 22:46   #1255
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
A jest tam jakas data w bazgrolach, czy nie ma w ogole? Bo jak jest to moge ci przetlumaczyc
haha ! Nie nie o to chodzi, ze daty BRAK

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Dziewczyny zapraszam tutaj : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post42598832 może któraś z Was wie cos na ten temat Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Znalazłam informację, że marokański olej ma 2 letni termin przydatności.
Extra w takim razie moge jeszcze przez rok pouzywac
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 08:15   #1256
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Witajcie, można dołączyć? Jestem początkującą włosomaniaczką, wczoraj po raz pierwszy użyłam na włosy oliwy z oliwek, a na końcówki zwykłej oliwki. I... jestem mile zaskoczona, teraz poluję na coś innego
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 08:32   #1257
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Witajcie, można dołączyć? Jestem początkującą włosomaniaczką, wczoraj po raz pierwszy użyłam na włosy oliwy z oliwek, a na końcówki zwykłej oliwki. I... jestem mile zaskoczona, teraz poluję na coś innego
Witaj
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:09   #1258
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Eyeshadow, rób tak jak Ci wygodniej Z maską połączoną z olejem będzie Ci łatwiej umyć włosy .
Pisałaś chyba też, że masz przyklapnięte włosy po olejowaniu...może to nie wina olejowania a maska po umyciu zbyt mocno dociąża Twoje włosy ? Ten problem może rozwiązać właśnie połączenie maski z olejem
*Jeśli wypadają Ci włosy unikaj kontaktu maski ze skórą głowy, przynajmniej u mnie wywołuje to zapchaną kratkę w wannie
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2013-09-03 o 11:10
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:28   #1259
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Ja olejowałam już jakiś czas, ale ostatnio postanowiłam połączyć olej z maską i przepadłam . Po samym oleju po jakimś czasie widzialam efekty, ale nie tak spektakularne jak po mieszance oleju i maski
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:06   #1260
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

wczesniej jakos nie bardzo interesowalam sie czy szampon jest z SLSami, czy bez - aczkolwiek te bez są na moje włosy 'tępe'
1. ciężko mi się wmasowywuje w skórę głowy
2. praktycznie nie ma piany, dopiero za drugim myciem się pojawia
3. jak założę turban (wiem, że nie powinnam nie umiem się oduczyć ) i posiedzę w nim chwilę, po takim myciu płynem facelle to mam wrażenie że mam siano, są strasznie suche te włosy i gdyby nie Gliss Kur którego używam do rozczesywania to mogłabym wyrwać 3/4 włosów.
Grzywka rano była fatalna, ale może po wcierce z samej gliceryny, żeby nawilżyć skórę głowy. Musiałam ją umyć zwykłym szamponem z SLS, bo te bez nich nie dają sobie kompletnie z nią rady, natomiast reszta włosów jest świetna mięsista. Wcześniej po olejowaniu myłam włosy z slsami, ale nie widziałam różnicy - bo zabierałam z włosów po olejowaniu to co najlepsze..
Może tą grzywkę nie powinnam wogóle olejować skoro i tak mam problem, bo strefa T mi się okropnie natłuszcza, przez co grzywka i tak jest tłusta na koniec dnia.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 23:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.