Skromny ślub cywilny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 17:48   #1
stefan940520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4

Skromny ślub cywilny.


Hej. Możecie mi podpowiedzieć jaka sukienka pasowałaby na dość skromny ślub cywilny? W marcu*pod koniec* biorę ślub cywilny i nie wiem czym kierować się przy wyborze sukienki. Wiem że powinna mi się podobać i powinnam się w niej czuć dobrze i kobieco. Wiem w jakich sukienkach czuję się dobrze *obcisłe podkreślające moją figurę* aczkolwiek jest małe "ale" do marca jeszcze troche czasu i prawdopodobnie będę już miała widoczny brzuszek. Cóż więc obcisła sukienka raczej odpada...Możecie podać mi jakieś propozycje? A może jakieś wskazówki czym się kierować przy wyborze? Teraz w sklepach jest mnustwo pięknych sukienek ale boje się że jesli sukienkę kupie teraz to za 2,5 miesiąca juz w nią nie wejde...
stefan940520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 18:10   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez stefan940520 Pokaż wiadomość
Hej. Możecie mi podpowiedzieć jaka sukienka pasowałaby na dość skromny ślub cywilny? W marcu*pod koniec* biorę ślub cywilny i nie wiem czym kierować się przy wyborze sukienki. Wiem że powinna mi się podobać i powinnam się w niej czuć dobrze i kobieco. Wiem w jakich sukienkach czuję się dobrze *obcisłe podkreślające moją figurę* aczkolwiek jest małe "ale" do marca jeszcze troche czasu i prawdopodobnie będę już miała widoczny brzuszek. Cóż więc obcisła sukienka raczej odpada...Możecie podać mi jakieś propozycje? A może jakieś wskazówki czym się kierować przy wyborze? Teraz w sklepach jest mnustwo pięknych sukienek ale boje się że jesli sukienkę kupie teraz to za 2,5 miesiąca juz w nią nie wejde...
Na Twoim miejscu zostawiłam sukienkę prawie do ostatniej chwili - będziesz wiedziała jakie masz wymiary a do tego wiosenny sezon będzie już w pełni Bo z brzuszkami różnie bywa - jednym wyskakuje szybko a u innych długo nic nie widać i nie da się oszacować jak będzie u Ciebie
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 22:10   #3
asizan
Raczkowanie
 
Avatar asizan
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zostawiłam sukienkę prawie do ostatniej chwili - będziesz wiedziała jakie masz wymiary a do tego wiosenny sezon będzie już w pełni Bo z brzuszkami różnie bywa - jednym wyskakuje szybko a u innych długo nic nie widać i nie da się oszacować jak będzie u Ciebie
Zgadzam się! powodzenia w szukaniu A może jakaś kiecka z baskinką? Brzuszek na pewno nie będzie duży w 3 miesiącu
asizan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 17:12   #4
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Może coś odciętego pod biustem? Wtedy wymiary brzuszka nie będą aż tak ważne, a trochę się zamaskuje

Coś w podobnym stylu:

http://cloud.artwedding.com/media/ca...loral-Belt.jpg

http://www.artfire.com/uploads/produ...__32950b2e.jpg
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:49   #5
stefan940520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny ślub cywilny.

W 3 miesiącu bym się nie przejmowała a to bedzie juz koniec 5 miesiąca. No dobrze a na jakie kolory stawiać? Jak już pisałam skromny ślub potem obiad. I nie bardzo pasuje mi tu biała sukienka albo sukienka typowo ślubna.
stefan940520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:01   #6
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez stefan940520 Pokaż wiadomość
W 3 miesiącu bym się nie przejmowała a to bedzie juz koniec 5 miesiąca. No dobrze a na jakie kolory stawiać? Jak już pisałam skromny ślub potem obiad. I nie bardzo pasuje mi tu biała sukienka albo sukienka typowo ślubna.
A może coś takiego?
http://www.pieknybrzuszek.com/pl/p/S...zowa-ROSE/1508

Chyba najlepsze są takie obcinane pod biustem
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:03   #7
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Cytat:
Napisane przez stefan940520 Pokaż wiadomość
Hej. Możecie mi podpowiedzieć jaka sukienka pasowałaby na dość skromny ślub cywilny? W marcu*pod koniec* biorę ślub cywilny i nie wiem czym kierować się przy wyborze sukienki. Wiem że powinna mi się podobać i powinnam się w niej czuć dobrze i kobieco. Wiem w jakich sukienkach czuję się dobrze *obcisłe podkreślające moją figurę* aczkolwiek jest małe "ale" do marca jeszcze troche czasu i prawdopodobnie będę już miała widoczny brzuszek. Cóż więc obcisła sukienka raczej odpada...Możecie podać mi jakieś propozycje? A może jakieś wskazówki czym się kierować przy wyborze? Teraz w sklepach jest mnustwo pięknych sukienek ale boje się że jesli sukienkę kupie teraz to za 2,5 miesiąca juz w nią nie wejde...
Ja też w marcu biorę cywilny i będę wtedy w 6 miesiącu ciąży. Sukienkę kupiłam w Happy Mum już w zeszłym tygodniu. Jest biała, u góry dopasowana a pod biustem odcięta w sam raz na powiększający się brzuszek. A teraz już brzuch ciążowy mam widoczny
Jak się przeniosę do kompa to wrzucę model

http://www.happymum.pl/sklep3/d407,s...rla_dress.html

sukienka jest biała, ale nie typowo ślubna więc potem spokojnie będę mogła jeszcze w niej chodzić w lato.
My też robimy po ślubie skromny obiad
__________________
23.06.2013
Hanulka

Edytowane przez karolajn1987
Czas edycji: 2013-01-21 o 10:13
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 11:36   #8
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Skromny ślub cywilny.

a nie lepiej poczekać aż się dzidizuś urodzi i wejść w wymarzoną suknie? przyznam że ja sama bym tak zrobiła i nie brała ślubu z brzzuszkiem
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:26   #9
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
a nie lepiej poczekać aż się dzidizuś urodzi i wejść w wymarzoną suknie? przyznam że ja sama bym tak zrobiła i nie brała ślubu z brzzuszkiem
Jak kto lubi :p
My i tak mieliśmy brać skromny ślub a nie marzylam nigdy o ślubnej sukni, bo nie widzę sensu w wydawaniu kupy pieniędzy na coś co ubiore raz w życiu
A wbrew pozorom w niektórych sukienkach brzuszka nie widać, a nawet jeśli to i tak wygląda ładnie
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:42   #10
stefan940520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Też zastanawiam się nad taką odcinaną pod biustem. A druga sprawa. Mierzyłam ostatnio sukienki tak orientacyjnie. Z racji że na razie nie wiele brzuszka mi widać to nie mogłam wyobrazić sobie jak będę wyglądąć w sukience kiedy ten brzuszek będzie widoczny. Były to sukienki odcinane pod biustem i luźno puszczone. ja niestety czuje się niekomfortowo w takich sukienkach lubie obcisłe...owszem były śliczne no ale....I tak się zastanawiam i potrzebuje porady. Teściowa i szwagierka mówią że w takim przypadku muszą być luźnawe no a jakbym postawiła na upiętą? Jaki materiał byłby w sam raz aby upinał ale też rozciągał się nieco? Patrzyłam na zdjęcia i tak wyeksponowany brzuszek wygląda ślicznie. A jeśli mój już by się pokazał to nie chciałabym go ukrywać. Myślicie że taka sukienka mogła by być wygodna? Albo poprostu kupić upiętą tylko rozmiar większą? Odstawiłabym kupowanie sukienki na później bo wiem ze dla siebie zawsze coś znajde...wystarczy że będzie podkreślała moją figurę...ale wiem też że teściowa będzie nalegać aby kupić sukienkę jak najszybciej...Odnośnie ślubu...ja w sumie się do niego nie śpieszę owszem chce tego ale mój chłopak uparł się że trzeba szybko...tak mu śpieszno do więzienia:P Jednak wole eksponować ciążowy brzuszek niż po ciążowy. :P
stefan940520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:18   #11
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Skromny ślub cywilny.

jeśli chcesz coś podkreślającego kształty zrezygnuj ze sztywnych materiałów, na pewno nie satyna- bardzo powiększa, ni nadaje się dla ciężarnych.
cudownym materiałem, który opływa ciało, nie podkreśla niedoskonałości jest lekka dzianina- nie jest obcisła, tylko opływa ciało. Najczęściej kojarzy się z dziennymi ubraniami, ale można też ją znaleźć w wersji bardziej eleganckiej, np. lekko połyskującą

w którym miesiący bierzesz ślub? w ciąży najlepiej kupować sukienkę tuż przed uroczystością, czasami zdarza się tak, że to co kupisz dziś, za tydzień jest już niepasujące, albo w drugą stronę- przewidujesz dyży brzuszek, a jest on tylko delikatnie zaokrąglony to indywidualna sprawa- zależy która to ciążą, od genów, diety
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 11:44   #12
stefan940520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Ślub biorę pod koniec piątego miesiąca ciąży końcem marca. Wiem że sukienkę będę musiała kupić na conajmniej miesiąc przed. Ale też nie widze sensu kupować jej na tą chwilę. Kurde...wiem że najlepszym rozwiązaniem będzie luźno puszczona sukienka ale za nic nie mogę się do takiej przekonać....
stefan940520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:05   #13
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
a nie lepiej poczekać aż się dzidizuś urodzi i wejść w wymarzoną suknie? przyznam że ja sama bym tak zrobiła i nie brała ślubu z brzzuszkiem
Mam podobne zdanie

Cytat:
Napisane przez stefan940520 Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się nad taką odcinaną pod biustem. A druga sprawa. Mierzyłam ostatnio sukienki tak orientacyjnie. Z racji że na razie nie wiele brzuszka mi widać to nie mogłam wyobrazić sobie jak będę wyglądąć w sukience kiedy ten brzuszek będzie widoczny. Były to sukienki odcinane pod biustem i luźno puszczone. ja niestety czuje się niekomfortowo w takich sukienkach lubie obcisłe...owszem były śliczne no ale....I tak się zastanawiam i potrzebuje porady. Teściowa i szwagierka mówią że w takim przypadku muszą być luźnawe no a jakbym postawiła na upiętą? Jaki materiał byłby w sam raz aby upinał ale też rozciągał się nieco? Patrzyłam na zdjęcia i tak wyeksponowany brzuszek wygląda ślicznie. A jeśli mój już by się pokazał to nie chciałabym go ukrywać. Myślicie że taka sukienka mogła by być wygodna? Albo poprostu kupić upiętą tylko rozmiar większą? Odstawiłabym kupowanie sukienki na później bo wiem ze dla siebie zawsze coś znajde...wystarczy że będzie podkreślała moją figurę...ale wiem też że teściowa będzie nalegać aby kupić sukienkę jak najszybciej...Odnośnie ślubu...ja w sumie się do niego nie śpieszę owszem chce tego ale mój chłopak uparł się że trzeba szybko...tak mu śpieszno do więzienia:P Jednak wole eksponować ciążowy brzuszek niż po ciążowy. :P
Jak dla mnie,to skoro dobrze się czujesz w obcisłych,to nie bierz luźnej. Nie wiem czemu pokutuje przekonanie,że panna młoda z brzuszkiem - to tylko odcinana pod biustem. Wręcz przeciwnie -taka sukienka poszerza,sprawia że wygląda się niezgrabnie i groteskowo.Jak mały słonik. Widziałam niejednokrotnie zdjecia panien młodych z brzuszkiem w obcisłych (moze nie bardzo,ale jednak dopasowanych) sukienkach i wyglądały ładnie wklaejam ponieżej parę przykładów,aczkolwie tego co mam na myśli nie mogę za bardzo znaleźć.
Cytat:
Napisane przez stefan940520 Pokaż wiadomość
Ślub biorę pod koniec piątego miesiąca ciąży końcem marca. Wiem że sukienkę będę musiała kupić na conajmniej miesiąc przed. Ale też nie widze sensu kupować jej na tą chwilę. Kurde...wiem że najlepszym rozwiązaniem będzie luźno puszczona sukienka ale za nic nie mogę się do takiej przekonać....
Jak nie możesz się przekonac,to tym bardziej
http://2.bp.blogspot.com/-ekG_r8QYjy...ng+dresses.jpg
http://www.pomkin.fr/img/p/305-1836-thickbox.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-haoYbT83su...4SI/s640/2.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31okol6LeAL.jpg
http://www.mlo.me/upen/v/tb2012/tb20...98e16d_006.jpg
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:38   #14
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie -taka sukienka poszerza,sprawia że wygląda się niezgrabnie i groteskowo.Jak mały słonik.
O nie, nie zgodzę się, nie każda sukienka odcinana pod biustem jest niezgrabna - niektóre są piękne, to zależy od tego jak są uszyte. Jeśli coś jest bezkształtnym worem to nim będzie, niezależnie od fasonu.
Być może jestem nieobiektywna, bo ja w ogóle kocham suknie odcinane pod biustem i sama taką miałam na swoim ślubie, choć w ciąży nie byłam ale gdybym była w ciąży, to na pewno wybrałabym taką sukienkę - dla swojej wygody przede wszystkim.

Poniżej podaję kilka przykładów skromnych sukienek ślubnych odcinanych pod biustem - wcale nie uważam, żeby modelki wyglądały w nich niezgrabnie czy groteskowo

Cytat:
Jak dla mnie,to skoro dobrze się czujesz w obcisłych,to nie bierz luźnej.
Z tym się zgodzę... Ubierz to, w czym czujesz się komfortowo, aczkolwiek myśląc przyszłościowo, zastanów się, czy w dniu ślubu, kiedy brzuszek będzie już większy, też będziesz się czuć komfortowo w opiętej sukience. I czy będzie Ci wygodnie. To też musisz wziąć pod uwagę jeśli nie widzisz przeszkód to bierz taką sukienkę, w której czujesz się dobrze i już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg (22,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (44,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia3.jpg (12,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia4.jpg (15,8 KB, 24 załadowań)
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:27   #15
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Skromny ślub cywilny.

mam nadzieję, że znajoma się nie obrazi
miała taką kieckę. obcisła, nie biała, fryzurka "kucyk" z boku głowy na dole, włosy równo zaczesane, ładny bukiecik, tż krawat pod kolor sukienki/pasa w sukience.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kieca.jpg (60,2 KB, 98 załadowań)
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 19:12   #16
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
O nie, nie zgodzę się, nie każda sukienka odcinana pod biustem jest niezgrabna - niektóre są piękne, to zależy od tego jak są uszyte. Jeśli coś jest bezkształtnym worem to nim będzie, niezależnie od fasonu.
Być może jestem nieobiektywna, bo ja w ogóle kocham suknie odcinane pod biustem i sama taką miałam na swoim ślubie, choć w ciąży nie byłam ale gdybym była w ciąży, to na pewno wybrałabym taką sukienkę - dla swojej wygody przede wszystkim.

Poniżej podaję kilka przykładów skromnych sukienek ślubnych odcinanych pod biustem - wcale nie uważam, żeby modelki wyglądały w nich niezgrabnie czy groteskowo

Z tym się zgodzę... Ubierz to, w czym czujesz się komfortowo, aczkolwiek myśląc przyszłościowo, zastanów się, czy w dniu ślubu, kiedy brzuszek będzie już większy, też będziesz się czuć komfortowo w opiętej sukience. I czy będzie Ci wygodnie. To też musisz wziąć pod uwagę jeśli nie widzisz przeszkód to bierz taką sukienkę, w której czujesz się dobrze i już
Jak dla mnie to wygląda jak mała dziewczynka (bo z tym kojarzą mi się takie sukienki,ew. Zosia z Pana Tadeusza,która miała 14 lat) która zaciążyła. Także będe za obcisłą.
Bezaczek7 bardzo ładna sukienka koleżanki
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 08:31   #17
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wygląda jak mała dziewczynka (bo z tym kojarzą mi się takie sukienki,ew. Zosia z Pana Tadeusza,która miała 14 lat) która zaciążyła.
Ja mam inne zdanie.
Ale cóż, o gustach się nie dyskutuje

Bez względu na to na jaką suknię zdecyduje się autorka, jestem zdania, że powinna zastanowić się nad szyciem u krawcowej. Krawcowa uszyje na miarę, a poza tym dokładnie taki fason jak się chce, może coś doradzić, a w razie jakichś zmian, w ostatniej chwili może dokonać przeróbki. A tak, z kupowaną to może być różnie i rzeczywiście trzeba by było kupować ją na ostatnią chwilę...
Moja koleżanka będąc w ciąży została zaproszona na wesele i właśnie szyła sobie sukienkę bo brzuszek naprawdę co chwilę robił jej numery
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:11   #18
sylvetti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 76
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Możliwe, że już trochę za późno, ale gdyby nie, to może coś w tym stylu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d7c2d18db64d64c4c3a1e01f2c1ffc3e.jpg (109,5 KB, 35 załadowań)
sylvetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 09:30   #19
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Wyjaśnij mi proszę - dlaczego nie wypada założyć na ślub cywilny typowej sukni ślubnej?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 08:24   #20
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Skromny ślub cywilny.

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5880427 1]Wyjaśnij mi proszę - dlaczego nie wypada założyć na ślub cywilny typowej sukni ślubnej?[/QUOTE]

bo to "tylko" cywilny i jedynie do kościoła można założyć wypasioną kiecę, do urzędu to najlepiej biała bluzka, czarna spódniczka, bo jeszcze za bogato będzie.
Tylko jak ksiądz daje ślub to można założyć bezę, a jak urzędnik to nie można
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 09:24:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.