w domu czy na silownii? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 12:55   #1
mmadameekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 54

w domu czy na silownii?


witam wszystkich, i pytam...... co myslicie o silownii? warto chodzic,placic czy moze te same efekty da sie osisgnac bedec w domku i cwiczac samemu? na silownii jest sprzet,trenerzy...ale z tego co piszcie to rzezbicie swoje cialka w domku i wychodzi Wam to....napiszcie,ktora z Was przezyla silownie- doradzcie mi....
mmadameekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:57   #2
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Smile Dot.: w domu czy na silownii?

No coz jesli masz duzo samozaparcia i bedziesz cwiczyc regularnie codziennie lub co dwa dni ( ale minimum 3-4 x w tygodniu po 45 minut ) sama w domciu to na pewno osiagniesz dobre fekty. Ja osobiscie nie moglam mimo szczeryc checi zmobilizowac sie do cwiczen w domu. Wiec kupilam karnet na silownie - motywacja finansowa zainwestowane pieniazki wiec nawet jak mi sie strasznie nie chce to w koncu zbieram sily i ide , co bylo w moim przypadku praktycznie nie do osiagniecia w domu. Rano wole pospac 15-20 minut dluzej wiec obiecywalam sobie ze pocwicze popoludniu a popoludniu odkladalam to na wieczor , wieczorem bylam zmeczona i nici z cwiczen. A tak zabieram rzeczy silownie - mam niedaleko wiec przy okazji 15 minutowy spacerek w jedna stone , 45-60 minut cwiczen (glownie aeroby- rowerek, orbitrek, bierznia) i 15 minut spacerku w druga
Jesli zdecydujesz sie na cwiczenia domowe to zycze duzo wytrwalosci
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:15   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: w domu czy na silownii?

Wydaje mi się ,że ćwiczenia na siłce są bardziej motywujące..wiadomo jak to w domu bedzie..A tu film..a tu nowa ksiazka.. a tu kolezanki..I dupa sałata

Ja chodziłam na siłkę przez półtora roku, srednio 4 razy w tygodniu po 2-3,5 godzinki i efekty były rewelacyjne. W domu nie bedziesz przeciez miala ani takiego sprzetu ani fachowej opieki trenera. Choć nie neguje tu ćwiczen domowych - z odpowiednia siła woli, samozaparciem i kilkoma sprzetami też uda się osiagnac rezultaty
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:34   #4
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: w domu czy na silownii?

Jeśli ma się sprzęt w domu i motywację to nie widzę jakiegokolwiek problemu. Nie skąpię pieniędzy na nowy sprzęt (niedługo nie będę miała gdzie go składować ) i trenera własnego też mam Swoją drogę bardzo go podziwiam i nikt jak on nie potrafi mnie "nakręcić", zmotywować.

Na efekty nie narzekam oczywiście
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:32   #5
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: w domu czy na silownii?

Pod tym względem jesteś niesamowita Suzana

Mam wrażenie, że chyba jednak więcej osób, z tych które trenują regularnie (to jest ważny czynnik) robi to w fitness klubach i na siłowniach. Ja niestety regularnie ćwiczyć jestem w stanie tylko na siłowni. W domu to zawsze coś sobie zrobię - albo jakąś kontuzję złapię, albo złamię stolik...szkoda słów

Swoją drogą można założyć taką ankietę - ciekawe jakie wyjdą efekty?
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:09   #6
mmadameekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 54
Dot.: w domu czy na silownii?

z moim leniwcem to ja wole w takim razie silownie,a tak calkiem serio to przekonuje mnie jednak sprzet,ktorego nie posiadam i opieka trenera a to duzy plus, wielkei dzieki
mmadameekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:26   #7
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: w domu czy na silownii?

Ja też jestem za siłownią

Żeby ćwiczyc w domu trzeba mniec dużą motywacje i dużo samozaparcia, którego mi brak. Za to jak ide na zajecia fitnes i na siłownie to rozkwitam, tam jest super atmosfera aż chce sie cwiczyc
W domu jeżdże tylko na rowerze, ale strasznie mnie to nudzi
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 13:04   #8
tisane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
GG do tisane
Dot.: w domu czy na silownii?

Ja mam atlas do cwiczen w domu , ale jakos ciezko mi sie zabrac za niego , wole chodzic na silownie , bardziej mnie to motywuje

Noi pozatym , mozna aeroby pocwiczyc , ja w domu na cwiczenia mam miejsce tylko na skakanke i hula hop
__________________

1.71cm
73
-
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
tisane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:12   #9
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: w domu czy na silownii?

A ja powiem ze i tu i tu jest dobrze . Wole w sumie siłownie, ale trzeba mieć kase . A wiec chodzę do fitenss clubu na siłownie i na zajęcia a jak nie mam kasy na następny karnet, albo danego dnia czasu zeby pójść to w domku ćwiczę i można wiele zdziałać . Aerobów co nie miara w domku można robić i różnorodne ćwiczonka na poszczególne części ciała też . Ale też jeste wieksza motywacja jak się ma karnet za który się płaciło zeby iść i ćwiczyć . No moim zdaniem lepiej na siłowni ale w domku też jest bardzo dobrze . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.