zielonamorelka testuje krem isana Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 19:15   #1
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232

zielonamorelka testuje krem isana Q10


Cześć!
Chciałam podzielić się z wami opinią o kosmetyku,który szczerze mówiąc bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Zostałam wybrana do przetestowana kremu ujędrniającego Isana z Q10.
Przed pójściem do Rossmann`a kliknęłam w google by wyszukać opinii innych kobiet,które miały już z nim styczność.
Naczytałam się sporo.Wiele dziewczyn bardzo go zachwalało lecz pewna część narzekała na:"podpaskowy,sztucznie rumiankowy zapach".
Więc jak tylko wróciłam z moją nową nabyczą do domu oczywiście rozsmarowałam go na dłoniach by sprawdzić ten oryginalny zapach i...no cóż nic takiego nie poczułam heh.Wręcz przeciwnie zapach wydał mi się całkiem normalny, taki"kremowy" i co najważniejsze niezbyt intensywny[a ja bardzo nie lubię gdy kremy czy inne kosmetyki mocno pachną].
Od tego momentu używam go do dłoni, ponieważ mimo że jest to krem ujędrniający to również świetnie nawilża i wreszcie pozbyłam się suchego,swędzącego placka z wierzchu dłoni[już po 2 dniach stosowania-super]
Pomyślałam,że może pomógłby również na moją lekko przesuszoną skórę twarzy, z którą ostatnio nie mógł poradzić sobie żaden krem do twarzy-no i nie pomyliłam się
A co z ujędrnianiem?
Stwierdziłam,że jeśli będę smarować nim jednocześnie obie nogi[bo tam moja skóra wymaga największego zainteresowania] nie zauważę dokładnie co stało się ze skórą i jej elastycznością..
Stosowałam więc krem jedynie na prawą nogę lewą pozostawiając bez zmian.
Byłam zaskoczona gdy zauważyłam,że pielęgnowana noga faktycznie jest bardziej jędrna;o i z dnia na dzień naprawdę było widać coraz lepsze efekty.
Od dziś zaczynam go stosować na całe ciało[heh śmiesznie bym wyglądała na basenie z jedną nogą gładziutką a drugą pokrytą cellulitem]
Myślę,że gdy zacznę widzieć denko pojemniczka[które nota bene jest bardzo estetyczne i wygodne w użyciu]kupię kolejny bo i cena jest przystępna.

Podsumowując:
plusy
+niska cena
+szybkie wchłanianie
+dodatkowo nawilża
+estetyczne i wygodne w korzystaniu opakowanie
+delikatny zapach
+naprawdę ujędrnia
+wydajny

minusy
-póki co nie znalazłam

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego kremu piszcie-chętnie odpowiem.
gorące pozdrowienia
zielonamorelka
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.