Czas na ujędrniający krem do ciała Isana z Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 14:10   #1
aga1567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2

Czas na ujędrniający krem do ciała Isana z Q10


Witam wszystkich serdecznie

na wstępie chciałabym podziękować za możliwość przetestowania tego właśnie kremiku to mój pierwszy test, więc mam nadzieję, że podołam. Postaram się jak najlepiej i jak najdokładniej go zrecenzować

Dzisiaj dopiero odebrałam swój krem w drogerii, bo przyznam się, że nie wierzyłam, że znajdę się wśród 100 szczęściar na szczęście nie było żadnych problemów z jego odbiorem, a sam krem był w nienaruszonym przez innych stanie

Co do kremu myślę, że się nie zawiodę, bo produkty marki Isana nie są mi obce z tym kremem mam pierwszy raz do czynienia, więc mam nadzieję, że mnie pozytywnie zaskoczy

Wielkie testowanie kremu ujędrniającego do ciała Isana z Q10 czas rozpocząć!
aga1567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:10   #2
aga1567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czas na ujędrniający krem do ciała Isana z Q10

Opowiem dzisiaj o opakowaniu i samym kremie

Krem znajduje się w zakręcanym pojemniczku o pojemności 300ml.
Jego koszt w drogerii Rossmann to 10,69zł. Czy to cena adekwatna co do jakości kremu to się dopiero okaże po przetestowaniu

Opakowanie, czyli słoiczek wydaje się być solidnie wykonany. Po wykorzystaniu kremu może nam służyć do chowania jakiś drobiazgów Na opakowaniu znajduje się bardzo mało informacji co jest raczej minusem. Forma opakowania jest na plus, gdyż mamy pewność, że wykorzystamy produkt do samego końca jednak dla mnie, osoby, która ma długie paznokcie jest to trochę nie wygodne, gdyż nie cierpię gdy mam coś pod paznokciami. Dlatego wolę bardziej opakowanie w formie tubki lub dozownika, gdyż jest wygodniejsza aplikacja

Gdy otworzymy słoiczek to czeka nas miła niespodzianka pod sreberkiem znajduje się krem wypełniony po same brzegi jest to rzadkością w przypadku innych producentów.

Zapach kremu jest raczej neutralny, delikatny i nie nachalny jednak może się on nie wszystkim spodobać. Mi osobiście nie przeszkadza utrzymuje się on dość długo na skórze.

Konsystencja jak to krem mocno kremowa, dość gęsta przez co nie rozlewa się i swobodnie można aplikować na skórę.

Jeśli chodzi o wydajność to tutaj ogromny plus dla Isany ten krem jest tak wydajny, że nie widać nawet ubytku w pojemniku pomimo smarowania całego ciała. Wystarczy naprawdę niewielka ilość by móc się wysmarować

Wchłanianie tego kremu jest również na plus, gdyż wchłania się dość szybko przez co nie musimy się martwić, że ubrudzimy nasze ubranie

Skóra po zastosowaniu kremu ujędrniającego Isana z Q10 jest przyjemna i miła w dotyku, wyraźnie nawilżona i jakby gładka jeśli chodzi o ujędrnianie to oczywiście potrzeba czasu, więc na razie nie mogę nic powiedzieć
aga1567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.