Powiększanie biustu w Lublinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 13:25   #31
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

a czy jakoś niedawno,któraś z was powiększała sobie biust u dr Chromińskiego? bo ja jestem zapisana już na wizytę i chciałabym się dowiedzieć jakie teraz są o nim opinie?? błagam dajcie znać
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 00:27   #32
AURI26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Ja tez zdecydowałam sie po raz drugi ide na wizyte do chromińskiego i kuczyńskiego i zdecyduje u kogo zrobie bo chrominski nie ma najlepszych opinii i to mnie troche przeraza choc ja jestem zadowolona z pierwszego zabiegu ktory mi zrobil
AURI26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 07:49   #33
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

hmm a no właśnie.. bo ja też czytałam kilka negatywnych opinii o Chromińskim ale również i o Kuczyńskim:/ mnie jednak cena przekonuję bardziej do Chrominskiego.. i moja koleżanka kilka miesięcy temu tez sobie powiększała biust u niego i jest zadowolona ale mimo wszystko wolę jeszcze popytać bo jednak lepiej oddać nasz biust w dobre ręce no nic ja mam wizytę 15 lutego także zobaczę co i jak. A narazie dzięki Pozdrawiam.
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 18:03   #34
glo0m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nowa Dęba
Wiadomości: 67
GG do glo0m
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

witam. też planuję taką operacje ale z tego co pisałyście już sama nie wiem czy można polegać na Chromińskim.. chciałam tylko zapytać czy orientujecie sie w cenach tego typu operacji?
glo0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 11:12   #35
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

chyba jak się człowiek sam na sobie nie przekona to się nie dowie ale byłam wczoraj na badaniu usg piersi i doktorka u ,której to robiłam powiedziała mi,ze Chromiński bardzo dobrze i ładnie powiększa piersi i nawet jej koleżanka robiła i jest bardzo zadowolona. Ja też się juz zdecydowałam takze zobaczymy jak to wszystko wyjdzie a jesli chodzi o ceny to sama operacja kosztuj 6500 zł plus implanty w zalezności od jakości i firmy od 4000 tys. do 5700 zł- te firmy Mentor
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 11:53   #36
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Moja kolezanka robila u niego i znam tez ok 3 inne dziewczyny przez internet odnalezione. On wszystkim proponuje to samo -Mentor 300 cc wysoki profil okrągłe. A przecież implanty trzeba dopasować do sylwetki. On się nie przejmuje i wszystkim proponuje to samo. Nie jest zbyt troskliwy. Ale za to niedrogi. Mozna zaryzykować. Kolezanka mowila mi że o wiele waznych rzeczy jakby nie zapytala to by wcale jej nie powiedzial . Całą wiedze zaczerpnęla z internetu bo od niego trzeba na sile wyciagac informacje. Takze uda sie albo sie nie uda. Jedna bedzie zadowolona a inna mniej bo sie bedzie cieszyc ze w ogole ma juz cycki. Jakie sa to sa ale są. W kazdym razie widzialam piersi kolezanki po operacji i nie sa to niestety dziela sztuki. Ale ona się cieszy bo mowi ze woli te niz te co miala wczesniej czyli zerówki.
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:02   #37
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

kurde... strasznie żałuję,że nie ma on samych dobrych opinii bo mój termin opercaji sie zbliza a ja coraz bardziej nawet przez to co piszesz mam wątpliwości... a słyszałaś coś może o Kuczyńskim i ile u niego to kosztuje? a co do rozmiaru to masz racje mi też takie proponował, tylko,ze ja czytalam ,ze po 300 cc to nawet nie ma co się sklaśc na stół:/i to tez przeczytalam na forum wiec mu zaproponowalam 350 choc nie mam pojecia jak to bardzo bedzie wygladało i dlatego jutro jade do niego na wizyte,zeby mi pokazal zdjecia przed i po i wskazal na zdjeciu ,ktore to maja 350 cc a Twoja kolezanka zdecydowała sie własnie na 300cc ?? i jakie duże one sa czy takie średnie??i co jest w nich nie tak? kształt?za duzy rowek ,krzywe czy co ?
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 12:34   #38
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Cytat:
Napisane przez nieznajoma7 Pokaż wiadomość
kurde... strasznie żałuję,że nie ma on samych dobrych opinii bo mój termin opercaji sie zbliza a ja coraz bardziej nawet przez to co piszesz mam wątpliwości... a słyszałaś coś może o Kuczyńskim i ile u niego to kosztuje? a co do rozmiaru to masz racje mi też takie proponował, tylko,ze ja czytalam ,ze po 300 cc to nawet nie ma co się sklaśc na stół:/i to tez przeczytalam na forum wiec mu zaproponowalam 350 choc nie mam pojecia jak to bardzo bedzie wygladało i dlatego jutro jade do niego na wizyte,zeby mi pokazal zdjecia przed i po i wskazal na zdjeciu ,ktore to maja 350 cc a Twoja kolezanka zdecydowała sie własnie na 300cc ?? i jakie duże one sa czy takie średnie??i co jest w nich nie tak? kształt?za duzy rowek ,krzywe czy co ?
Nie wiem ile u Kuczyńskiego, ale raczej więcej chyba będzie u niego kosztować. Wiesz wszystko zalezy od sylwetki. kolezanka jest bardzo chuda i niska wiec te 300 to u niej wyszly bardzo duze. Ale jak jestes większych rozmiarow to u Ciebie będą wyjdą mniejsze. kolezanka waży niewiele ponad 40 kg i jest mała ogólnie. No i miala bardzo male takze te 300 ledwie jej wepchal bo miala malo skory i wieksze by nie weszly. Ona ma jedą pierś za wysoko i za duży rowek i tak jakby sutki za nisko. na początku płakała że jej spieprzyl ale teraz sie cieszy mowi ze lepsze te niz nic, a zaplacila chyba ok 8 tys wiec tanio. Ja się troche znam bo tez myslalam o powiekszaniu ale w koncu zrezygnowalam bo nie jest u mnie tak zle. Bardzo duzo zalezy od sylwetki i od stanu wyjsciowego, i czy rodzilas czy nie, czy Ci wiszą czy nie. czy masz asymetrię, jak szeroką masz klatke bo wtedy trzeba wziac nizszy profil itd. On powinien do kazdej dziewczyny dopasowac a nie tak wszystkie do jednego wora. Kolezance wzial za wysoki profil i za wysoko wycial kieszenie. Zeby to wiedziala wczesniej to by sama wybrala implanty ale wszysko widac dopiero pol roku po operacji. Takze wiesz, on powinien doradzic a tego nie robi...
Mozesz tez pojsc na konsultacje do jakiegos cenionego chirurga i ci doradzi implanty a operacje wykona juz Chrominski

Edytowane przez Kikiki
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:29
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:07   #39
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Kikiki Pokaż wiadomość
Nie wiem ile u Kuczyńskiego, ale raczej więcej chyba będzie u niego kosztować. Wiesz wszystko zalezy od sylwetki. kolezanka jest bardzo chuda i niska wiec te 300 to u niej wyszly bardzo duze. Ale jak jestes większych rozmiarow to u Ciebie będą wyjdą mniejsze. kolezanka waży niewiele ponad 40 kg i jest mała ogólnie. No i miala bardzo male takze te 300 ledwie jej wepchal bo miala malo skory i wieksze by nie weszly. Ona ma jedą pierś za wysoko i za duży rowek i tak jakby sutki za nisko. na początku płakała że jej spieprzyl ale teraz sie cieszy mowi ze lepsze te niz nic, a zaplacila chyba ok 8 tys wiec tanio. Ja się troche znam bo tez myslalam o powiekszaniu ale w koncu zrezygnowalam bo nie jest u mnie tak zle. Bardzo duzo zalezy od sylwetki i od stanu wyjsciowego, i czy rodzilas czy nie, czy Ci wiszą czy nie. czy masz asymetrię, jak szeroką masz klatke bo wtedy trzeba wziac nizszy profil itd. On powinien do kazdej dziewczyny dopasowac a nie tak wszystkie do jednego wora. Kolezance wzial za wysoki profil i za wysoko wycial kieszenie. Zeby to wiedziala wczesniej to by sama wybrala implanty ale wszysko widac dopiero pol roku po operacji. Takze wiesz, on powinien doradzic a tego nie robi...
Mozesz tez pojsc na konsultacje do jakiegos cenionego chirurga i ci doradzi implanty a operacje wykona juz Chrominski
na początek dziękuję Ci za cenne informację,dzięki którym na jutrzejszej wizycie będe mogła narzucić mu pewne kwestie.Powiem mu,że skoro podejmuje się takich operacji i robi je różnym dziewczynom więc niech nie proponuje mi tego co kazdej jak slyszalam i czytalam tylko niech dopasuję odpowiednie dla mnie bo chyba on powinien wiedziec najlepiej do której co pasuje tak jak pisałaś.Troche się powtarzam ale wiemy o co chodzi a ja mam wzrostu 172cm, wprawdzie tez szczupla bo ostatnio schudlam 7 kg:/ wiec waze teraz 51 kg i nie mam jeszcze dzieci i narazie nie planuje heh a jesli chodzi o ten rowek to hmm troche sie obawiam,ze to wlasnie zalezy od naszej budowy bo ja mam dosyc szeroko rozstawione piersi i on mi powiedzial,ze jesli ktos tak juz ma to nie wiele da sie z tym zrobic.. wiec staram sie troszke nastawic psychicznie do tego,ze po opercji ten rowek nie bedzie taki jakbym chciala.. Troche te ceny mnie dziwią bo mowisz,ze Twoja kolezanka zaplacila ok.8 tys. i moja mówila tak samo a on mi krzyknął praktycznie od 10,500 w zwyż, no chyba,ze ona wziela sobie okrągłe bo ja chce anatomy i może dlatego drozsze. No nic jutro mam o 18.00 wizytę to zobaczymy jak ona bedzie przebiegała i czy mnie to jego nieprofesjonalne podejście bardziej nie zniechęci.Pozdrawiam
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 01:48   #40
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Kolezanka ma okragle a anatomy sa drozsze wiec cena mnie nie dziwi jaka Ci zaproponowal. Dobrze ze bierzesz anatomy bo te okragle moim zdaniem wygladaja jak piłki chociaz w anatomach jest ryzyko obrotu implantu. Skoro masz szeroką klatkę i duzy rowek to powinnas wziąć niższy profil wtedy implanty bardziej wypełnią klatke i moze rowek sie troszke zmniejszyc ale to prawda ze jak juz tak masz to za bardzo sie tego nie zmieni. Wiesz o co chodzi z tym profilem? Ze pojemnnosc implantu bedzie taka sama tylko jak nizszy profil to nie beda tak spiczaste te piersi. Rozumiesz? Moim zdaniem jak jestes wysoka to mimo ze szczupla to powinnas wziac 350 jesli zalezy Ci na wiekszym rozmiarze bo 300 to mozesz czuc niedosyt. Zalezy tez jaki masz rozmiar teraz. Chociaz 350 to tez nie jakies giganty wiec powinny wejsc. Jak masz A to bedzie C. A moze i 375? Bierz najwieksze na jakie sie zgodzi. Takie moje zdanie, że jak już klasc sie na stol to niech efekt bedzie widoczny. Znam kolezanke ktora wziela u niego chyba 275 a potem plakala ze za male chociaz ona tez jest drobnej budowy. Ta mala kolezanka ktora wziela 300 to moim zdaniem bardzo dobrze zrobila. Tu musze pochwalic Chromina bo nie boi sie duzych implantow. Bo niektorzy chirurdzy proponuja malym osobkom wlasnie 250-275 twierdzac ze wieksze beda za duze. Ale do diabla przeciez one maja byc duze! Przeciez nie po to cierpienie i bol zeby nie bylo nic widac! A ta moja kolezanka to w staniku i ubraniu wyglada super tylko nago troche widac te nienaturalnosc i inne niedociągnięcia. No nic wypytaj o wszystko jutro. Zwlaszcza ten profil nie bierz wysoki ani super wysoki tylko sredni (nie wiem jak sie nazywaja stopnie w profilach wiec pisze ze sredni). Jak wezmiesz wysoki lub ten superwysoki to bedziesz miala szpiczaste piersi i row, buzka i powodzenia.

Edytowane przez Kikiki
Czas edycji: 2010-03-01 o 01:51
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:25   #41
glo0m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nowa Dęba
Wiadomości: 67
GG do glo0m
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Kikiki bardzo dziękuje za te informacje!
__________________

Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

58 (!!!) - 57 - 56- 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
o.

glo0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 18:06   #42
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Kikiki Pokaż wiadomość
Kolezanka ma okragle a anatomy sa drozsze wiec cena mnie nie dziwi jaka Ci zaproponowal. Dobrze ze bierzesz anatomy bo te okragle moim zdaniem wygladaja jak piłki chociaz w anatomach jest ryzyko obrotu implantu. Skoro masz szeroką klatkę i duzy rowek to powinnas wziąć niższy profil wtedy implanty bardziej wypełnią klatke i moze rowek sie troszke zmniejszyc ale to prawda ze jak juz tak masz to za bardzo sie tego nie zmieni. Wiesz o co chodzi z tym profilem? Ze pojemnnosc implantu bedzie taka sama tylko jak nizszy profil to nie beda tak spiczaste te piersi. Rozumiesz? Moim zdaniem jak jestes wysoka to mimo ze szczupla to powinnas wziac 350 jesli zalezy Ci na wiekszym rozmiarze bo 300 to mozesz czuc niedosyt. Zalezy tez jaki masz rozmiar teraz. Chociaz 350 to tez nie jakies giganty wiec powinny wejsc. Jak masz A to bedzie C. A moze i 375? Bierz najwieksze na jakie sie zgodzi. Takie moje zdanie, że jak już klasc sie na stol to niech efekt bedzie widoczny. Znam kolezanke ktora wziela u niego chyba 275 a potem plakala ze za male chociaz ona tez jest drobnej budowy. Ta mala kolezanka ktora wziela 300 to moim zdaniem bardzo dobrze zrobila. Tu musze pochwalic Chromina bo nie boi sie duzych implantow. Bo niektorzy chirurdzy proponuja malym osobkom wlasnie 250-275 twierdzac ze wieksze beda za duze. Ale do diabla przeciez one maja byc duze! Przeciez nie po to cierpienie i bol zeby nie bylo nic widac! A ta moja kolezanka to w staniku i ubraniu wyglada super tylko nago troche widac te nienaturalnosc i inne niedociągnięcia. No nic wypytaj o wszystko jutro. Zwlaszcza ten profil nie bierz wysoki ani super wysoki tylko sredni (nie wiem jak sie nazywaja stopnie w profilach wiec pisze ze sredni). Jak wezmiesz wysoki lub ten superwysoki to bedziesz miala szpiczaste piersi i row, buzka i powodzenia.
hej no więc tak, ja już po wizycie i powiem Ci,że ten Chromi to niesamowicie podchodzi do klientek, co mu nie powiedziałam to tylko przytakiwał , praktycznie nic od siebie heh jedyną rzecza, która mi zaprzeczył to własnie z tymi profilami,ze nie jest tak ,z jak średni profil to bedzie mniejszy rowek:/ niestety... powiedział,ze dla mnie własnie odpowiedni bedzie ten wysoki a jak spytałam jeszcze o 375 cc to powiedział, ze raczej mi nie wciśnie wiec pozostaje przy 350 cc,wysoki profil i anatomy boże mam nadzieje,że podjelam własciwą decyzję bo juz takie przy mnie zamówił:P ale mimo wszytsko i tak dziękuję Ci za tak wyczerpująca odpowiedz i bardzo wazne rzeczy,przynajmniej sie wypytalam o te profile i jak bedzie cos nie tak to go udusze hehe i powiem Ci tak mi powiedziałas o tych 350cc ze to tez wcale nie takie duze to obawiam sie zebym potem nie byly dla mnie wizualnie za male,ale jak powiedzial,ze tych wiekszych raczej nie da rady wcisnąc wiec nastawiam sie ze widocznie te 350 beda wsam raz a zdjęć mi niestety zadnych nie pokazal bo mu dysk sie usunał znaczy wszytskie zdjęcia jakie miał, pech prawda :P no ale cóż, kto nie ryzykuje ten nie ma teraz tylko odliczam dni do 30 marca bo juz chcialabym miec to za soba ale bede tu jeszcze zaglądała bo moze jeszcze duzo tu sie dowiem jak po operacji sie tym wszystkim opiekowac.No nic teraz uciekam i pozdrawiam buzia!
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:05   #43
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

No widzisz. Mam nadzieje ze ryzyko sie oplaci. To jedyne co Ci moge teraz poradzic to kup sobie masc na rozstepy i juz smaruj piersi nawet 2 razy dziennie, do operacji jeszcze pare tygodni-trzeba przygotowac skore. Bo jak Ci wepcha te silikony to skora moze sie rozejsc i bedziesz miala rozstepy. ja nie wiem ta moja kolezanka miala szczescie bo dopiero po operacji sie smarowala bo nikt jej nie powiedzial o ryzyku rozstepow a przeciez miala malo skory i jej naciagnal na maxa. Cud ze rozstepow nie ma!

Nieznajoma i Gloom - nie ma za co. ja się tylko dziele wiedzą jesli mogę pomoc to się ciesze

Edytowane przez Kikiki
Czas edycji: 2010-03-03 o 20:06
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:00   #44
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

i tak też zrobiłam! poszłam dzisiaj i ku Twojemu zaleceniu pani doktor heheh kupiłam sobie maść przeciw rozstępom bo chyba,żadna z nas jak już bedzie miała nowiuśkie piersi nie chce potem zamartwiać się brzydkimi rozstępami:P także od dzisiaj masowanko i wcieranko i miejmy nadzieje,że dzieki temu zapobiegniemy temu czego nie chcemy aaa jak juz tak pobieram u Ciebie Kikiki porady to jeśli pamietasz oczywiście to ta Twoja kolezanka miała taki zwykły biustonosz sportowy? bo mi nakazał z Triumfa najlepiej i jakis hmm no wlasnie nie pamietam co oprocz sportowego powiedział? coś z miseczkami czy odpinanymi ramiaczkami czy coś?? czy poprostu ona nosiła zwykły sportowy bez udziwnień?
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:12   #45
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Hej. Nie wiem czy miala z Tiumpha, miala jakiś sportowy. Chyba Chromin poleca Triumpha bo wie jakie oni produkuja. To dobra firma. Chodzi o to zeby ten stanik dobrze trzymal piersi, ale byl elastyczny i mial dosc mocny matrial a nie taki strasznie rozciagliwy cienki jak te tanie sportowe. Nie wiem czy mial odpinane ramiaczka ale to chyba nie ma znaczenia.Wiem, ze nosila go chyba z miesiac i bandazowala sie nad piersiami bo do ok 6 tyg po opeacji trzeba je tym bandazem tak trzymac zeby implanty nie uiekly do gory. ale ona chyba za slabo sie bandazowala bo moim zdaniem jakby za wysoko ma te piersi albo po prostu za wysoko jej wsadzil. Nie wiem. W kazdym razie kup sobie 2 staniki zebys miala na zmiane jak 1 bedzie w praniu, bo bedziesz musiala dzien i noc nosic je przez min miesiac. Ale ponoc nie jest to jakos bardzo uciazliwe. Buźka

Edytowane przez Kikiki
Czas edycji: 2010-03-05 o 20:13
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:15   #46
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

tak własnie zrobię kupie sobie 2 i już z tego Triumha:P nie będę kombinowała z tańszymi ,najważniejsze aby były dobre. A jeśli chodzi oto bandażowanie to domyślam się,że to jest dość a nawet tak jak pisałaś baardzo uciążliwe bo napewno ogranicza normalne oddychanie:/ ale my kobiety jesteśmy zdolne i wytrzymałe dla poświęceń także nastawiam się już psychicznie i jestem dobrej myśli ,że niczym się obejrze to będzie już po wszytskim i wyskocze na wesela bo mam ich aż 5 w tym roku z nowymi cudnymi cycuszkami heh i wkońcu każda sukienka na mnie bedzie szałowo wyglądała także proszę trzymaj kochana za mnie kciuki,żebym wszystko dobrze się skończyło) buźka!
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:34   #47
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Oczywiście, że bede trzymac kciuki! A tu masz forum i artykuly o operacjach biustu. Poczytaj sobie http://www.feelbeauty.eu/articles?ca...subCategory=35
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:03   #48
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

dziękuję
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:12   #49
nieznajoma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Kikiki i dla zaintersowanych no i ja juz jestem PO nie bylo wcale tak strasznie! odrazu po operacji jak obudzilam sie z narkozy to tylko mialam dziwne uczucie i troche bolalo ale bez przesady, nie wiem moze mialam podane dobre leki przeciwbólowe i cala noc przespana, gorzej bylo z porankiem kiedy bylo trzeba wstac o 7 na siadanie , uu tu musze przyzac ,ze ból byl troche silniejszy ale za chwile ustąpil. Teraz juz jestem w domu, przedwczoraj wyszlam i jestem strasznie mile zaskoczona reakcja mojego organizmu i stopniem bólowym:P fakt,ze teraz jak jestem w domu to nie czekam az mnie cos zacznie bolec tylko biore co 4 godziny ketonal i bardzo pomaga aaa i najwazniejsze! wyszly bardzo naturalnie i są naprawde ładne:P takze satysfakcja jest! i jak to sie mówi ryzyko się opłaca takze dziewczyny ja Chromińskiego polecam(pomijając jego osobowosc) hehe bo mało sie odzywa:P ale bimbałki zrobił mi ładne pozdrawiam wszystkie!
nieznajoma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 20:30   #50
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

to wspaniale ciesze sie
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:52   #51
gdora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Nieznajoma7, mam kilka pytań, jeżeli możesz to bardzo proszę o odpowiedź: czy długo leżałaś w klinice, jak wyglądają teraz twoje piersi, czy już się wszystko wygoiło, czy rekonwalescencja po zabiegu jest męcząca i trwa długo, kiedy po zabiegu można wrócić do pracy i jak z płatnością za zabieg, czy płaciłaś gotówką, czy można płatność rozłożyć na raty. Bardzo Cię proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
gdora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 07:48   #52
jkawusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Cytat:
Napisane przez agusiaczek121 Pokaż wiadomość
Witam , dziewczyny ja się dopiero zaczynam rozglądać za naprawdę dobrym plastykiem...na początku myślałam, żeby wyjechać do innego miasta do Wawy albo Poznania, ale poczytałam troszkę fora i widzę, że nasz rodzimy dr Chromiński ma całkiem dobre opinie Czy któraś może się jeszcze wypowiedzieć na temat tego chirurga? Jak sytuacja po operacji? czy długo siś piersi goją, czy bardzo boli? jakoś nie mogę się przełamać do końca, trochę się boję, że coś będzie nie tak.
Hej Agusiaczek121,
i udało Ci się coś zrobić w tym kierunku? Ja też jestem z lublina i szukam dobrego sprawdzonego lekarza. Byłaś u doktora Chromińskiego?
jkawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:38   #53
joannaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

3 miesiące temu miałam robione piersi w medicosie u dr Chromińskiego. Jestem bardzo zadowolona, czytałam wcześniej opinie i trochę się wahałam, ale ostatecznie efekt super.

Doktor rzeczowy i konkretny, sama operacja trwała ok. 1,5h, pobyt w szpitalu 24h. Po 7 dniach byłam w pracy a tak naprawdę po 4 dniach byłam sprawna. Teraz blizny prawie nie widoczne (kazał nosić specjalne silikonowe plastry przez 3 msc. przyspieszające gojenie). Z małego B mam zdrowe D, implant okrągły 360 ml (chciałam okrągłe i miałam na to warunki). Zapłaciłam niecałe 13 tys. Ból (o dziwo) 6/10. Metoda pod powięziowa.

Doktor wszystko od początku do końca wytłumaczył, przed operacją dał swój nr i kazała dzwonić jak bym chciała o coś zapytać. Opieka w medicos super. Ja polecam w 100% i już planuje położyć się pod skalpel doktora i włożyć większe
joannaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 11:43   #54
justQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

http://zagielmed.pl/plastyka-i-rekonstrukcja-piersi/ dr ryszard madry polecam
justQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 12:43   #55
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Cytat:
Napisane przez joannaq1 Pokaż wiadomość
3 miesiące temu miałam robione piersi w medicosie u dr Chromińskiego. Jestem bardzo zadowolona, czytałam wcześniej opinie i trochę się wahałam, ale ostatecznie efekt super.

Doktor rzeczowy i konkretny, sama operacja trwała ok. 1,5h, pobyt w szpitalu 24h. Po 7 dniach byłam w pracy a tak naprawdę po 4 dniach byłam sprawna. Teraz blizny prawie nie widoczne (kazał nosić specjalne silikonowe plastry przez 3 msc. przyspieszające gojenie). Z małego B mam zdrowe D, implant okrągły 360 ml (chciałam okrągłe i miałam na to warunki). Zapłaciłam niecałe 13 tys. Ból (o dziwo) 6/10. Metoda pod powięziowa.

Doktor wszystko od początku do końca wytłumaczył, przed operacją dał swój nr i kazała dzwonić jak bym chciała o coś zapytać. Opieka w medicos super. Ja polecam w 100% i już planuje położyć się pod skalpel doktora i włożyć większe


Chodzi Ci o medicos w Lublinie? ja z tym szpitalem mam tylko same złe wspomnienia, co prawda robiłam tam inny zabieg, ale pielęgniarka która pomaga przy operacji, taka starsza kobieta gdzieś po 50 z czarnymi włosami jest strasznie nie miła,
podczas operacji zaczęła mi strasznie lecieć krew, wystraszyłam się i spytałam Doktora czy już opanował krwawienie na co pielęgniarka do mnie z krzykiem że przeszkadzam Doktorowi w operacji i żebym nie zadawała żadnych pytań, druga sytuacja przyszłam na poprawę i pyta mnie " co tam znowu sobie wymyśliłaś" to tylko przykłady które bardzo mnie zdenerwowały.
Nie polecam szpitala, mam same złe wspomnienia po zabiegu i po personelu który tam pracuje, jedynie Pani co zdejmuje szwy jest miła i to wszystko co zapamiętałam dobrego z tego wszystkiego, reszta jedna wielka pomyłka!
Może i wszystko w tym szpitalu jest dobrze do póki jesteś zadowolona z efektu, ja nigdy już tam nie wrócę. Po całej operacji wróciłam zaraz do samochodu i popłakałam się z tego wszystkiego bo nie dość że byłam w strachu to jeszcze spotkałam tak nie miłych ludzi.

Edytowane przez NowaaJaa
Czas edycji: 2017-03-28 o 12:47
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 07:13   #56
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Dziewczyny, w temacie powiększania biustu polecam wam fajną stronkę, na której możecie znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania dotyczące operacji Podsyłam link: http://www.piersi.info.pl miłej lektury
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 10:27   #57
kamapaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie biustu w Lublinie

Ja polecam klinikę medycyny estetycznej "Pure Clinic" w Lublinie. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie to polecam wykonać tam lipotransfer, który polega na tym, że nasz własny tłuszcz zostaje przeszczepiony do miejsc w których mamy ubytki tkankowe takich jak biust czy pośladki. To naturalna metoda, bezpieczny i co najważniejsze bez bliznowy. Polecam http://pure-clinic.pl/
kamapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-23 11:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.