Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 21:44   #4591
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mi sie wlasnie strasznie wtedy ten odcień podobał był na maxa naturalny i chłodny ale po 3-4 myciach juz nie bylo po nim ani śladu

no z tym naturalnym może być ciężko.... pewnie nie zauważysz różnicy.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



przesadzasz ale dzięki ja za to Tobie zawsze zazdrościłam tych długich zadbanych pieknych blond włosów
Nie przesadzam A długością mnie szybciutko nadrobisz

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No prosze Cię
Ja teraz też wszystko wykańczam i musze sie pochwalić,że z odzywek została mi już tylko resztka Stapiza Acid i teraz zaczełam przygode z Timotei Drogocenne Olejki
Gorzej z maskami mi idzie ale już zuzyłam Chantala wiec jest dobrze. Szampony juz mam tylko 3 na stanie (Natuir Vital,Joanne naturie i srebrny szampon z Rossmanna).
A Ty mnie tu kusisz maską Stapiza,tym bradziej,że ja lubie ich kosmetyki i ich maski (z jedwabiem i pestami słonecznika czy cos takiego) bardzo dobrze mi słuzyła jak miałam mega zniszczone włosy,nie wiem jak teraz by sie spisywała,ale jak gdzieś na nią trafie to ją kupie
Możesz coś wiecej na temat działania tej maski napisac?
Dobra, sama tego chciałaś, zaczynam ględzenie

Fajne jakie mam na stanie to:
-total repair 5
-biovax żółty do zniszczonych
-stapiz Ha
-Alberto kokos
-Chantal kokosowy
-Kallos Color
-ampułka loreal prof powercell (przelałam do psikacza, rozpyla się niewiele)

Mam też saszetkę Biovaxu z jedwabiem, kiedyś wielbiłam, jestem ciekawa jak przy obecnych włosach się sprawdzi

Seri miodową zużywam, ale trochę mnie wkurza. Za to super sprawdza się własnie do mycia i po farbie. Raczej nie kupię ponownie.

Męczę ostatnio tę kokosową Lady Spa na zmianę z Kallosem LAB35. Ta druga jest całkiem spoko, ale bez efektu szałowego. Wcześniej jechałam na Albertach truskawkowym i mandarynkowym, ale przy kokosowym są marne.

Z szamponami u mnie bieda, mam resztkę Evy Nature Style z nagietkiem. Wykończyłam dziś Matrixa So Silver, ale nie polecam. Śmierdzi i słabo tonuje, przynajmniej nie wysusza. Fajne opinie czytałam na temat Schaumy ze staruszkami na opakowaniu

Dobra, Stapiz HA Ma taki skład

To jedna z dziwniejszych masek jakie kiedykolwiek miałam. Jak włosy schną to są jakby gumowe. Rozczesywanie i blask super. Za to działanie jest jak po proteinach, ale bez przeproteinowania. Mam na myśli takie mięsiste, samo układające się włosy. Zero strąkowania. Po niej miałam włosy jak po modelowaniu szczotką, efekt trzymał się aż do mycia i przetrwał noc, wystarczyło rozczesać włosy i było super. Zostawia lekko sztywne włosy jak po stylizatorze, jednak nie są nieprzyjemne w dotyku. Wystarczy poruszać głową, a włosy znowu się same układają.

Włosy pachną po nim w klimatach Pure Poison Lubię efekt lejących i miękkich włosow, ale taki też mi się bardzo podoba. Fotka z marca KLIK
Mogą wyglądać na przesuszone i przetlenione, ale po prostu fotka jest prześwietlona Na żywo oczywiscie tego nie ma. Po innych maskach w życiu mi się w takiej formie włosy nie trzymały. Zazwyczaj miałam końce jak druty albo strąki wstrętne

Mało razy używałam, ale jak na razie to moje odkrycie 2014 Składowo raczej brzydkie kaczątko, a w działaniu łabędź

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-05-21 o 21:59
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 22:21   #4592
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

no i jestem po farbowaniu z maską na głowie, albo potrzymam i zmyję, albo się w niej prześpię, pomyślę.
na mokro kolor szału nie robi - w sensie spodziewałam się czegoś jaśniejszego ale wyroki będą na sucho.
chyba przykleję się do waszego wątku na dłużej i po wypłacie rzucę się w kolestony, już miałam upatrzony kolorek (dokładnie 12/89 albo 12/96) ale sklepowe farbki bardziej pod ręką i chciałam szybciej szybciej
tylko najpierw poregeneruję bo trzy farbowania w miesiącu to za dużo raczej, nawet jak tylko ostatnie bez majstrowania z odżywką.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 23:14   #4593
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że zostaje Ci jechanie na szamponetkach typu Joanna. Kosztowne i męczące, ale krzywdy włosom nie zrobi.

No chyba, że pigmentacja tych farbowanych, ale z tym bym już szła do fryzjera
też mi się tak wydaje...no albo fryzjer - zobaczę
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 00:04   #4594
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moje też ostatnio ciągle w kryzysie Chyba tylko ostre cięcie by pomogło Zużywam nielubiane kosmetyki, może dlatego. Żal mi brać się za te fajniejsze

Nie ma, możesz śmiało używać.

Mam tę maskę, sama ją zgłaszałam. Niestety dla mnie to straszny średniak. Nie robi za wiele z włosami, skład spoko, działanie niezbyt. O wieeele lepszy jest kokosowy Alberto
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nditioner.html Nie ma w składzie alkoholu, ktoś się chyba machnął.

Świetny za to jest maska Stapiz HA, który skład ma beznadziejny, za to działanie super, aż zal mi używać


Przy blondach lepiej rozrabiać na raty, chyba, że się robi same odrosty i ma się naprawdę wprawę
dzięki to chyba skuszę się na te ampułkiOooo nie wiedziałam o tej masce ze stapizaA może mi polecisz jakąś maskę nawilżającą?

Aaaale masz śliczne włosy
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:32   #4595
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
dzięki to chyba skuszę się na te ampułkiOooo nie wiedziałam o tej masce ze stapizaA może mi polecisz jakąś maskę nawilżającą?

Aaaale masz śliczne włosy
Z ampułkami to proponuję wylewać sobie porcję na ttalerzyk/spodeczek i wcierać palcami mając głowę w doł

Dzięki No, Stapiz zrobił mi coś z włosami, co zwykle się nie dzieje
To fajna maska dla osób, które mają miękkie włosy, czasem aż za miękkie, bo nie trzymają w ogóle formy

A co do masek, to powiem szczerze nie uznaję za bardzo podziału na maski czy odżywki. Raczej skupiam się na przewadze grupy składników.
Jeżeli nie znasz, to wypróbuj kiedyś Kallosa Color https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iltrem-uv.html
Kosztuje dyszkę za litr w Hebe, a to naprawdę fajny kosmetyk szczególnie na lato, bo ma filtr

No i oczywiście Alberto Balsam z kokosem i liczi, tylko nie wiem czy one są już dostępne w Tesco. Ja kupiłam w małym sklepiku. W ogóle wszystkie Alberto mają masę pantenolu w składzie, więc nawilżają, ale przy nieodpowiednich warunkach włosy mogą się puszyć
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:08   #4596
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc Dziewczyny ostatnio bardzo zaniedbałam wizaznic nie pisze nie mowie nie opowiadam. Ale mam wytłumaczenie-mase zaliczeń cwiczeń egzaminów. Do 10 czerwca mam 6 egzaminów, wielkich egzaminów. Ciezko bo nie wiem w co rece wlozyc.
A jeszcze mam zajecia na uczelni, swoje zajecia dodatkowe. I obowiązki domowe. Jak już będę po sesji wracam na watek pełną parą
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:03   #4597
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny i dziewczyny zamawiające biustonosze Konrad/Kinga. Jak ma się wymiar pod biustem opisany przy tabelce z doborem rozmiaru? chodzi mi o to czy pod biustem się rozciąga? ja mam pod biustem 74cm, biust 91-92cm, wg tabelki powinnam mieć 75C, ale widaje mi się się ze 70D lub E byłby lepszy pod biustem, co sądzicie?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 12:37   #4598
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

a ja dzisiaj poszłam do lumpa i pochwalę sie moimi zdobyczami

1. rurki River Island
2. spodenki z wyzszym stanem Top Shop
3. jasne spodenki Blue Rags

wszystko za 30 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10361117_763690653664212_1198841407_n.jpg (47,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10388375_763687836997827_184999940_n.jpg (15,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10410080_763687843664493_1503468117_n.jpg (15,3 KB, 46 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:30   #4599
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny i dziewczyny zamawiające biustonosze Konrad/Kinga. Jak ma się wymiar pod biustem opisany przy tabelce z doborem rozmiaru? chodzi mi o to czy pod biustem się rozciąga? ja mam pod biustem 74cm, biust 91-92cm, wg tabelki powinnam mieć 75C, ale widaje mi się się ze 70D lub E byłby lepszy pod biustem, co sądzicie?
ja wczoraj kupilam wymarzony gladki stanik czarny w triumphie jak on lezy....:love : <ślini się nie tylko ona ;D>
jesli chodzi o kinge- wczesniej nosilam 65C, jednak obecnie jest mi za ciasno pod biustem, wiadomo cieplo robi swoje i mnie trze do ran poza tym po calym dniu noszenia bola mnie żebra jakbym je obiła wiec teraz nosze 70A. U mnie obecnie 83 w biuscie, jakies 69-70 pod.
Takze radze ci brac te 75, bo obwody u kingi rozciagaja sie bardzo nieznacznie, prawie wcale- na jakies 10 modeli ktore przerobilam...
konrada tez mam A70 i lezy super. jeszcze jakbys miala z 72-73 pod to moglabys probowac w 70, ale tak jak masz 74 i biorac pod uwage lato nie radze...

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj poszłam do lumpa i pochwalę sie moimi zdobyczami

1. rurki River Island
2. spodenki z wyzszym stanem Top Shop
3. jasne spodenki Blue Rags

wszystko za 30 zł
te ostatnie spodenki ale masz czadowa pupke

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Shi i jeszcze jedno, bo wczoraj namierzylam sie staniorów jak głupia i zazwyczaj jak mi Pani braffiterka dobierala to byla mega nędza ;D Bo wlasnie probowala mnie wciskac w 65 i wieksza miska i efekt byl taki, ze pilowalo pod ze malo nie wylam, a z biustu mialam nalesnik
poza tym zauwazylam ze ta dawna metoda doboru, ze sie zaokragla wynik w dol, odejmujac okolo 5cm, czyli np. ja wlasnie mialabym ta 65, to juz nie jest aktualne- teraz po to kazdy producent ma tabelke zeby od razu moc sie wstrzelic w odpowiedni rozmiar. takie moje drobne wnioski...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 16:06   #4600
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z ampułkami to proponuję wylewać sobie porcję na ttalerzyk/spodeczek i wcierać palcami mając głowę w doł

Dzięki No, Stapiz zrobił mi coś z włosami, co zwykle się nie dzieje
To fajna maska dla osób, które mają miękkie włosy, czasem aż za miękkie, bo nie trzymają w ogóle formy

A co do masek, to powiem szczerze nie uznaję za bardzo podziału na maski czy odżywki. Raczej skupiam się na przewadze grupy składników.
Jeżeli nie znasz, to wypróbuj kiedyś Kallosa Color https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iltrem-uv.html
Kosztuje dyszkę za litr w Hebe, a to naprawdę fajny kosmetyk szczególnie na lato, bo ma filtr

No i oczywiście Alberto Balsam z kokosem i liczi, tylko nie wiem czy one są już dostępne w Tesco. Ja kupiłam w małym sklepiku. W ogóle wszystkie Alberto mają masę pantenolu w składzie, więc nawilżają, ale przy nieodpowiednich warunkach włosy mogą się puszyć
Dzięki szkoda tylko że u mnie nie ma Tesco ani Hebe bo mieszkam w małej mieścinie więc maski zamawiam przez internet

Skarb fajne ciuszki upolowałaś

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-05-22 o 16:08
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 16:11   #4601
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

dziękuję Ci bardzo Bunny, to będę brać 75 jak przyjdzie to się pochwalę czy trafiłam w rozmiar
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 16:26   #4602
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
te ostatnie spodenki ale masz czadowa pupke
dziekuje
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 17:34   #4603
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Rozpływam się a jutro ma być jeszcze cieplej
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:57   #4604
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj poszłam do lumpa i pochwalę sie moimi zdobyczami

1. rurki River Island
2. spodenki z wyzszym stanem Top Shop
3. jasne spodenki Blue Rags

wszystko za 30 zł
Swietne łupy, graty
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:09   #4605
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Ja dziś mam ost zajęcia w szkole i labaaa Tzn jeszcze tylko egzaminy mi zostały ale to szybko pójdzie

Wczoraj miałam szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1, mam już certyfikat Fajne, aczkolwiek wymagające cierpliwości zajęcie. Mi się udało bardzo fajny efekt zrobić u koleżanki, natomiast ona mi trochę spieprzyła sprawę- przykleiła mi nawet jedną rzęsę z klejem do skóry, wczoraj nieźle się męczyłam żeby się tego pozbyć bo mnie drażniło, wyszło z 3 innymi rzęsami Poza tym większość rzęs mi już wyleciała po tarciu oka

Pogoda u mnie jest boska, wczoraj było 28,5 stopnia Skorzystałam z tej pogody i poszłam popołudniu z małym na koc na ogród i włączyłam węża ogrodniczego i fajna mrzawka mnie chłodziła A uwierzcie- nawet o godzinie 18 było mega gorąco, ja latałam po ogrodzie w majtkach ze stroju kąpielowego i w biustonoszu, a mały w koszulce i w majtasach Dzisiaj jak będzie tak ciepło jedziemy nad jeziorko po pracy tż

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

A tak a propos biustonoszy- ja ost na próbę kupiłam sobie stanik w pepco, bo potrzebowałam czegoś na szybko komunię, wzięłam bez mierzenia taki zwykły klasyczny czarny stanik bez koronek, ozdóbek, pushupa itp. ale jest boski Po boku ma siateczkę, a biust mi trzyma jak żadne z poprzednich! A do tego mój biust wygląda o wiele ładniej niż w innych biustonoszach Chyba zaopatrzę się w jeszcze jedną parę Jestem w szoku że taka taniocha może być tak dobra
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:23   #4606
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej kobitki

Rzeczywiście pogoda piękna


bunny dostałam przy zakupach w Super-Pharm próbkę takiego szamponu. Powiedz mi kochana czy on ma dobry skład? Czy bez obaw można go używać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140504_001.jpg (64,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140505_001.jpg (74,7 KB, 9 załadowań)
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:06   #4607
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej kobitki

Rzeczywiście pogoda piękna


bunny dostałam przy zakupach w Super-Pharm próbkę takiego szamponu. Powiedz mi kochana czy on ma dobry skład? Czy bez obaw można go używać?
mysle ze ma normalny myjacy sklad. bedzie domywal i wygladzal wlosy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 12:22   #4608
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze ma normalny myjacy sklad. bedzie domywal i wygladzal wlosy.
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

A wiece, od tygodnia mam napuchnięte dziąsło przy dolnej ósemce, bo jest zatrzymana, i nie może wyjść. Na usunięcie jestem dopiero na środę umówiona (a to i tak dobrze, bo wszędzie wolne terminy mają aż na lipiec). I z każdym dniem jest coraz gorzej. Boli mnie cała prawa strona szczęki, nawet przełyk. Jem same papki, bo nie mogę przegryźć. Masakra
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 19:57   #4609
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć, jestem nowa w wątkach włosowych. Niedawno postanowiłam z farbowanej czerni (naturalnie mam mysie włosy) zejść na blond, najlepiej bardzo jasny :P przyjaciółka nałożyła mi rozjaśniacz a zaraz potem Kopenhagę z Loreala. Włosy oczywiście suche jak wiór, ale to było do przewidzenia, a rany na głowie dopiero się porządnie zagoiły. Wylądowałam na kolorze bursztynowym, u nasady wyszedł jasny blond, a odrosty mam - a jakże - mysie. Mam bardzo krótkie włosy i chcę zejść do jak najjaśniejszego blondu i potem np. pastelowy błękit, ale to jak już mi się znudzi blond. czy na ten bursztyn mogę nałożyć Sztokholm z Loreala? Czy rozjaśni mi to odrosty? Bo jeżeli za każdym razem będę robiła rozjaśniacz plus farbę, to nie dość, że mi wszystkie włosy wypadną, to skóra głowy tego nie wytrzyma

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 20:25   #4610
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez dzikihamster Pokaż wiadomość
Cześć, jestem nowa w wątkach włosowych. Niedawno postanowiłam z farbowanej czerni (naturalnie mam mysie włosy) zejść na blond, najlepiej bardzo jasny :P przyjaciółka nałożyła mi rozjaśniacz a zaraz potem Kopenhagę z Loreala. Włosy oczywiście suche jak wiór, ale to było do przewidzenia, a rany na głowie dopiero się porządnie zagoiły. Wylądowałam na kolorze bursztynowym, u nasady wyszedł jasny blond, a odrosty mam - a jakże - mysie. Mam bardzo krótkie włosy i chcę zejść do jak najjaśniejszego blondu i potem np. pastelowy błękit, ale to jak już mi się znudzi blond. czy na ten bursztyn mogę nałożyć Sztokholm z Loreala? Czy rozjaśni mi to odrosty? Bo jeżeli za każdym razem będę robiła rozjaśniacz plus farbę, to nie dość, że mi wszystkie włosy wypadną, to skóra głowy tego nie wytrzyma

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Po pierwsze wstaw zdjęcia aktualnego stanu włosów po drugie "mysie" to pojęcie względne więc konieczne będzie też zdjęcie odrostu no i kolor docelowy jaki chciałabyś mieć. Wydaje mi się że konieczna będzie kąpiel rozjaśniająca ale najpierw wstaw fotki i dziewczyny doradzą.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:00   #4611
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Po pierwsze wstaw zdjęcia aktualnego stanu włosów po drugie "mysie" to pojęcie względne więc konieczne będzie też zdjęcie odrostu no i kolor docelowy jaki chciałabyś mieć. Wydaje mi się że konieczna będzie kąpiel rozjaśniająca ale najpierw wstaw fotki i dziewczyny doradzą.
Dzięki



To moje kudły w świetle sztucznym i naturalnym "szarym".



Łodrost :P

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:53   #4612
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witajcie piekne
Ja dzisiaj byłam na shoppingu i kupiłam sobie taka sukienkę miętową w H&Mie - identyko jak ta:http://img.szafa.pl/forum/0/foto_cac...f6_500x640.jpg
i taką neonową maxi
musze jeszcze jakieś ładne sandałki sobie kupić na te upały

A wieczorkiem poćwiczyłam troche z Mel B. i Tiffany Rothe


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Ja dziś mam ost zajęcia w szkole i labaaa Tzn jeszcze tylko egzaminy mi zostały ale to szybko pójdzie

Wczoraj miałam szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1, mam już certyfikat Fajne, aczkolwiek wymagające cierpliwości zajęcie. Mi się udało bardzo fajny efekt zrobić u koleżanki, natomiast ona mi trochę spieprzyła sprawę- przykleiła mi nawet jedną rzęsę z klejem do skóry, wczoraj nieźle się męczyłam żeby się tego pozbyć bo mnie drażniło, wyszło z 3 innymi rzęsami Poza tym większość rzęs mi już wyleciała po tarciu oka

Pogoda u mnie jest boska, wczoraj było 28,5 stopnia Skorzystałam z tej pogody i poszłam popołudniu z małym na koc na ogród i włączyłam węża ogrodniczego i fajna mrzawka mnie chłodziła A uwierzcie- nawet o godzinie 18 było mega gorąco, ja latałam po ogrodzie w majtkach ze stroju kąpielowego i w biustonoszu, a mały w koszulce i w majtasach Dzisiaj jak będzie tak ciepło jedziemy nad jeziorko po pracy tż

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

A tak a propos biustonoszy- ja ost na próbę kupiłam sobie stanik w pepco, bo potrzebowałam czegoś na szybko komunię, wzięłam bez mierzenia taki zwykły klasyczny czarny stanik bez koronek, ozdóbek, pushupa itp. ale jest boski Po boku ma siateczkę, a biust mi trzyma jak żadne z poprzednich! A do tego mój biust wygląda o wiele ładniej niż w innych biustonoszach Chyba zaopatrzę się w jeszcze jedną parę Jestem w szoku że taka taniocha może być tak dobra
pokaż który to takie cuda działa
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-05-23 o 21:57
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 09:35   #4613
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witajcie piekne
Ja dzisiaj byłam na shoppingu i kupiłam sobie taka sukienkę miętową w H&Mie - identyko jak ta:http://img.szafa.pl/forum/0/foto_cac...f6_500x640.jpg
i taką neonową maxi
musze jeszcze jakieś ładne sandałki sobie kupić na te upały

A wieczorkiem poćwiczyłam troche z Mel B. i Tiffany Rothe

pokaż który to takie cuda działa
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/11/d8t5.jpg taki o jak tu na zdjęciu Nie mam narazie dostępu do aparatu, jak będę miała to zrobię zdj biustonosza oraz tych spodni co ost na sh kupiłam nówki bo miałam Wam pokazać
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 12:43   #4614
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny
Orientujecie się może jakie oxydanty dołączone są do farb:
Wellaton 9/3 złoty blond
Garnier nutrisse creme 80 wanilia?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:50   #4615
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam sie i ja
Jestem juz po farbowaniu CV12 i mam zupełnie inne odczucia niż Czeko
Odrazu zaznaczam,że przygotowałam skóre na farbowanie myjąc ją w środe odzywką Seri miodową
nakladanie,jak nakładanie,ale prawie w ogóle nie piekło,chwilkę tylko po jednej stronie czułam,żę coś tam "robi"ale chwila moment i przeszło
Co jeszcze zauważyłam,mega szybko rozjaśnia,mama nie skończyła mi jeszcze jednej strony nakładać a ja już miałam żółte włosy tam,gdzie przed chwilą nałożyłaNo moment po prostu
Przy spłukiwaniue nie czułam jakiegoś mega dyskomfortu,normalnie jak po farbie,umyłam szamponem nawilżającym a Natur Vital z aloesem,potem dałam maskę z Fructisa do farbowanych i jakbym kompletnie włosów nie farbowała.Także jeśli chodzi o proces farbowania to jestem bardzo zadowolona
Kolor po spłukaniu jest żółtyale z wysychaniem robi sie taki baaaaardzo jasny perłow0-beżowy także mi to odpowiada Zobaczymy jak bedzie sie spierała farbka,bo jeśli wszystko będzie ok to myślę,że na jakiś czas z nią zostanę
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:51   #4616
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Witam sie i ja
Jestem juz po farbowaniu CV12 i mam zupełnie inne odczucia niż Czeko
Odrazu zaznaczam,że przygotowałam skóre na farbowanie myjąc ją w środe odzywką Seri miodową
nakladanie,jak nakładanie,ale prawie w ogóle nie piekło,chwilkę tylko po jednej stronie czułam,żę coś tam "robi"ale chwila moment i przeszło
Co jeszcze zauważyłam,mega szybko rozjaśnia,mama nie skończyła mi jeszcze jednej strony nakładać a ja już miałam żółte włosy tam,gdzie przed chwilą nałożyłaNo moment po prostu
Przy spłukiwaniue nie czułam jakiegoś mega dyskomfortu,normalnie jak po farbie,umyłam szamponem nawilżającym a Natur Vital z aloesem,potem dałam maskę z Fructisa do farbowanych i jakbym kompletnie włosów nie farbowała.Także jeśli chodzi o proces farbowania to jestem bardzo zadowolona
Kolor po spłukaniu jest żółtyale z wysychaniem robi sie taki baaaaardzo jasny perłow0-beżowy także mi to odpowiada Zobaczymy jak bedzie sie spierała farbka,bo jeśli wszystko będzie ok to myślę,że na jakiś czas z nią zostanę
Można prosić foteczki potem?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 15:17   #4617
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Można prosić foteczki potem?
JasnePostaram sie jutro coś wrzucić
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 16:22   #4618
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Właśnie kupiłam rozjaśniacz loreala! Myślałam, że to farba, bo się głupia nie przyjrzałam, ale rozpaczać nie zamierzam. Extreme platinum. A nuż chwyci?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 17:26   #4619
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja tez przed chwila kupilam nowa palette 7.99 szok nie wiem tylko kiedy bede dzialac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 21:11   #4620
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kylie ja 1,5 tyg po farbowaniu ta cv12 i jie rudzieje ani nic innego. I tez zauwazylam ze szybko rozjasnia ale nie pisałam bo moje włosy "wszystko"chwyta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.