Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 09:04   #4801
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Wczoraj jeszcze miałam nadzieję że pogoda się poprawi, ale nie ma na co liczyć- dzisiaj już deszczowo od rana Mam nadzieję że w przyszłym tyg się choć trochę ociepli Niedaleko mnie są podtopienia, nawet w tv pokazywali, mam nadzieję że do mnie to nie dojdzie

Dawno nic nie mówiłam Wam o moim małym, więc mogę się pochwalić że coraz więcej już mówi, można się z nim fajnie dogadać Poza tym jest skłonny do pomocy... aż za bardzo Nieraz próbuje pomagać coś na siłę, kiedy wcale nie trzeba, np. jak tż jedzie autem zaparkować pod dom powoli a młody biegnie na tyły i zaczyna go pchać, tzn. myśli że pcha auto

Widzę że poruszacie temat TT. Ostatnio w tej drogerii jasmin co widziałam kallosy były też TT, różne rodzaje i jakieś niewidoczne gumki do włosów, takie dziwne TT były w opakowaniu, powiedziałabym oryginalnym choć nie znam się na tych szczotkach, podstawowa wersja (tzn. większa szczotka w jednym kolorze) kosztowała mniej niż 30zł, nie pamiętam dokładnie ile. Po tyle chodzą te szczotki? Lepsze wersje tzn. jakieś mniejsze szczotki albo we wzory były już droższe, około 40zł kosztowały.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dzisiaj miałam usuwaną ósemkę chirurgicznie. OMG, co ja przeżyłam na tym fotelu Ząb był ogromny, nie chciał wyjść, aż mi w końcu przecinali go na pół, nie mogli go ruszyć. A co najlepsze, to miałam częściowe czucie, bo był już stan zapalny. Siedziałam tam prawie 2 godziny. Masakra.
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej.

Dziewczyny, naprawdę to był koszmar. Ale teraz jest jeszcze gorzej. Wszystko mnie potwornie boli, napuchłam porządnie. Ust nie mogę otworzyć, bo mam tak scharatane usta, że jeden wielki strup. A kącik ust to już całkowicie. Zastanawiam się dlaczego nie dali mi recepty np. na ketonal Bo te zwykłe nie pomagają. Dali mi tylko antybiotyk. Chyba zadzwonię do rodzinnego, żeby mi wypisał, to mąż podleci.


bunny ja używam timotei do farbowanych i barwę żurawinową, świetny jest.
Współczuję Ci strasznie Trzymaj się dzielnie I oby ból jak najszybciej minął

Słyszałam już pozytywne opinie o barwie żurawinowej, możesz mi powiedzieć gdzie ją kupujesz?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:40   #4802
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Nawet nie ja i tak po każdym szamponie daje najpierw maskę/odżywkę więc spokojnie daje rade. Ale raczej szampon bez szału.
Natomiast zauważyłam że mam chyba bardzo suche zniszczone końcówki bo plataja się przy czesaniu i suszeniu. Coś oprócz obciecia da sie na to poradzić Bunny?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie sie tak zrobilo jak dlugo uzywalam j&j jako szamponu, po zmianie szamponu ustapilo.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej.

Dziewczyny, naprawdę to był koszmar. Ale teraz jest jeszcze gorzej. Wszystko mnie potwornie boli, napuchłam porządnie. Ust nie mogę otworzyć, bo mam tak scharatane usta, że jeden wielki strup. A kącik ust to już całkowicie. Zastanawiam się dlaczego nie dali mi recepty np. na ketonal Bo te zwykłe nie pomagają. Dali mi tylko antybiotyk. Chyba zadzwonię do rodzinnego, żeby mi wypisał, to mąż podleci.


bunny ja używam timotei do farbowanych i barwę żurawinową, świetny jest.
Biedna i jak ja mam sie nie bac rwania 8 skoro jak widac nie kazdy lajtowo to przechodzi, i do tego ja nie moge antybiotykow, to ciekawe co by wymyslili...
Ktory jest swietny? Timotei czy barwa?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:46   #4803
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej dziewczyny
ale mnie tu dawno nie było
mogę na nowo do Was dołączyć? Znowu jestem blond po mojej szalonej rudości ale za niedługo idę do fryzjera, bo odrost już MEGA:P
i zastanawiam się czy ten kolorek fajnie wyjdzie. jestem typem urody wiosna, mam niebieskie ciemniejsze oczy i żółtawe plamki na tęczówce, naturalne włosy mam ciemny blond, karnacja średnia, ale teraz jestem opalona, mało piegów w kolorze złotym doradźcie
wklejam zdjęcia włosków jakie mam aktualnie i włosów, które chce mieć
zdjęcie nr 1 najbardziej odzwierciedla kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (33,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (23,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (8,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (34,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kat+DeLuna+Kat+Deluna+Visiting+Notre+Dame+H6-AVCQc2Yll.jpg (53,3 KB, 16 załadowań)
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."


Edytowane przez ewula13
Czas edycji: 2014-05-29 o 10:47
ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:18   #4804
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ex i bunny barwa żurawinowa jest świetna, a kupiłam w stokrotce. Według mnie jest lepszy od familijnego.
A timotei też fajny, wygładza. Ale teraz kupiłam całą butlę tego szamponu do farbowanych z super pharmu, Life, co wstawiałam niedawno skład. Wykorzystałam próbkę, i zrobił na mnie dobre wrażenie. Włosy fajnie wygładzone, ale świeże

Mam już ketonal, i od razu lepiej.

bunny ja miałam już usuwaną jedną ósemkę, i z tamtą poszło szybko. A po wyrwaniu nie odczuwałam żadnego bólu,nic, nawet opuchlizny nie miałam. Więc z tą poszłam bez żadnego strachu, a tu taki koszmarek. Ale ja mam naprawdę duże zęby, a ta ósemka była jak moje dwa trzonowce, więc naprawdę olbrzym. Chirurg zatrzymał go, żeby pokazać kolegom po fachu


ewula13 witamy
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:50   #4805
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
az tak? mnie przeszlo.
kurcze musze przestac ogladac seriale brazylijskie, bo znow choruje na czekoladowy braz albo chociaz taki sredni brazik...


niestety przy zaburzeniach czy to powodowanych tarczyca, ukl. pokarm. itp zaburzenia wchlaniania i niedobory sa bardzo czeste. dziwi mnie ze do tej pory majac stwierdzona chorobe nei robilas badan krwi regularnie raz na rok, pol roku czy kiedy zle sie czujesz albo jestes u lekarza przy okazji...


o tak eliksirek jest

pochwalcie sie jakich szamponow obecnie uzywacie? widzialam w biedro promo na elseve w 2paku i kusi...
Bunny robiłam badania z rok temu i wtedy wyniki były w normie.A potem nie robiłam bo moja endo mi ich nie kazała robić więc myślałam że wie co robi ,ale tak ostatnio analizowałam od czego mi te włosy mogą lecieć i doszłam do wniosku że dawno nie robiłam morfologii ,żelaza i być może tu tkwi przyczynaJutro będą wyniki.Mam nadzieję że znajdę przyczynę tego wypadania i chociaż trochę mi się z włosami poprawiNapewno jedną z przyczyn wypadania jest moja choroba ,ale wiadomo choroba Hashimoto to długoletnie leczenie...

Z szamponów używam obecnie Radicala do wypadających i j&j żółtego ale mam ochotę zmienić ale nie wiem na jakie

A co do farbowania to spróbuję następnym razem mieszanki alfy 11.10 i 11.20Bunny mi ją wcześniej polecałaMam nadzieję że nie stchórzę
Jakby coś mi się nie spodobało to wrócę potulnie do kolestonu

ewula13 hej

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-05-29 o 11:54
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:03   #4806
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Na wypadające włosy i szybszy porost włosów najlepsza jest wcierka farmona jantar tylko trzeba być systematycznym i wcierać codziennie
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:06   #4807
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Na wypadające włosy i szybszy porost włosów najlepsza jest wcierka farmona jantar tylko trzeba być systematycznym i wcierać codziennie
Wcierałam ją codziennie przez 2 miesiące (w miesiącu 3 tyg wcierania ,tydzień przerwy)i nie dała u mnie żadnych efektów
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 12:09   #4808
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mnie sie tak zrobilo jak dlugo uzywalam j&j jako szamponu, po zmianie szamponu ustapilo.
ale ja od dawna stosuje j&j więc chyba nie od tego...schaume od czasu do czasu tylko...od tego to może być? a może od suszenia suszarką? ostatnio często suszę ale na półzimnym nawiewie i zabezpieczam przed suszeniem serum z mariona...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:13   #4809
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Wcierałam ją codziennie przez 2 miesiące (w miesiącu 3 tyg wcierania ,tydzień przerwy)i nie dała u mnie żadnych efektów
a próbowałaś od środka jakichś specyfików?
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:28   #4810
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
a próbowałaś od środka jakichś specyfików?
Brałam merz spezial i inne witaminy i nicTeraz kupię Seboradin Lotion co mi Truskawkowa polecała może to coś pomoże.Czaję się też na biotebal
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 12:41   #4811
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Bunny robiłam badania z rok temu i wtedy wyniki były w normie.A potem nie robiłam bo moja endo mi ich nie kazała robić więc myślałam że wie co robi ,ale tak ostatnio analizowałam od czego mi te włosy mogą lecieć i doszłam do wniosku że dawno nie robiłam morfologii ,żelaza i być może tu tkwi przyczynaJutro będą wyniki.Mam nadzieję że znajdę przyczynę tego wypadania i chociaż trochę mi się z włosami poprawiNapewno jedną z przyczyn wypadania jest moja choroba ,ale wiadomo choroba Hashimoto to długoletnie leczenie...

Z szamponów używam obecnie Radicala do wypadających i j&j żółtego ale mam ochotę zmienić ale nie wiem na jakie

A co do farbowania to spróbuję następnym razem mieszanki alfy 11.10 i 11.20Bunny mi ją wcześniej polecałaMam nadzieję że nie stchórzę
Jakby coś mi się nie spodobało to wrócę potulnie do kolestonu

ewula13 hej
Wiesz mysle ze samo zelazo to malo...bywaja anemie z niedoboru wit B12, kwasu foliowego, potasu, duze znaczenie na wchlanianie tamtych ma tez sod. Takze jak robisz morfo to konkretnie, czasem rodzinnych trzeba upomniec, zeby nie dawali tej morfo okrojonej w szpitalu sie nauczylam co ma morfologia zawierac jesli chcesz wykluczyc niedobory, poza tym poznalam ludzi ktorzy mieli anemie i to nie z powodu zelaza, jak sie najczesciej mowi.
Moj dziadek tez latami mial leczona anemie zelazem i nie bylo poprawy. Az w szpitalu go sprawdzili i to byly braki potasu teraz ma krew jak 50 latek

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Wcierałam ją codziennie przez 2 miesiące (w miesiącu 3 tyg wcierania ,tydzień przerwy)i nie dała u mnie żadnych efektów
Jesli przyczyna jest hormonalna czy niedoborowa to wcierki wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic i poprawa bedzie dopiero jak organizm stanie "na nogi".
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ale ja od dawna stosuje j&j więc chyba nie od tego...schaume od czasu do czasu tylko...od tego to może być? a może od suszenia suszarką? ostatnio często suszę ale na półzimnym nawiewie i zabezpieczam przed suszeniem serum z mariona...
Ja tak mialam po zuzyciu buteleczki j&j ale uzywalam non stop. Od suszarki watpie jesli nie suszysz goracym...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 13:01   #4812
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiesz mysle ze samo zelazo to malo...bywaja anemie z niedoboru wit B12, kwasu foliowego, potasu, duze znaczenie na wchlanianie tamtych ma tez sod. Takze jak robisz morfo to konkretnie, czasem rodzinnych trzeba upomniec, zeby nie dawali tej morfo okrojonej w szpitalu sie nauczylam co ma morfologia zawierac jesli chcesz wykluczyc niedobory, poza tym poznalam ludzi ktorzy mieli anemie i to nie z powodu zelaza, jak sie najczesciej mowi.
Moj dziadek tez latami mial leczona anemie zelazem i nie bylo poprawy. Az w szpitalu go sprawdzili i to byly braki potasu teraz ma krew jak 50 latek


Jesli przyczyna jest hormonalna czy niedoborowa to wcierki wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic i poprawa bedzie dopiero jak organizm stanie "na nogi".

Ja tak mialam po zuzyciu buteleczki j&j ale uzywalam non stop. Od suszarki watpie jesli nie suszysz goracym...
Zobaczymy co mi wyjdzie w morfologii .Spytam się rodzinnego co dalej jak coś wyjdzie nie tako kurcze nie wiedziałam że można mieć anemię spowodowaną niedoborem innych pierwiastków niż żelazo .Muszę porobić wszystkie badania Bunny a ta morfo okrojona to jaka?Bo nie wiem jaką mi lekarz wypisał na skierowaniuWiem że zaznaczył morfologię,OB i żelazo.

Dziewczyny a tak z innej beczki jakie firmy pralek polecacie?Bo nam się zepsuła ,wzywaliśmy gościa do naprawy ale po obejrzeniu powiedział że silnik padł i nie opłaca się jej robić bo koszt silnika plus robocizna wyjdzie prawie tyle samo co nowa pralka ,więc nie ma sensu jej naprawiać.Nasza miała 5 lat i zrobiła wysiadkę.Polecicie jakieś kokretne modele?

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-05-29 o 13:24
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:24   #4813
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pochwalcie sie jakich szamponow obecnie uzywacie? widzialam w biedro promo na elseve w 2paku i kusi...
u mnie standard : Pinio, Alterra papaja i bambus, familijny biedra (wkurza mnie już bo wodnisty i mam jakieś uczucie niedomycia po nim) Dove z niebieskimi napisami jakiś (fajny jest ładnie pachnie bardzo dobrze się pieni nie robi mi kuku z pewnością sięgnę po jakiś dove jeszcze) , kallos silk (fajny ale raz na jakiś czas bo obciąża) najlepiej ostatnio mi podchodzi ta Alterra ale pamiętam że Tobie nie pasowała
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:32   #4814
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Zobaczymy co mi wyjdzie w morfologii .Spytam się rodzinnego co dalej jak coś wyjdzie nie tako kurcze nie wiedziałam że można mieć anemię spowodowaną niedoborem innych pierwiastków niż żelazo .Muszę porobić wszystkie badania Bunny a ta morfo okrojona to jaka?Bo nie wiem jaką mi lekarz wypisał na skierowaniuWiem że zaznaczył morfologię,OB i żelazo.
Okrojona w sensie podstawowa-to wlasnie to co ty masz.
I najczesciej wszystko jest w normie i dalej sie nie szuka nie rozumiem skoro masz hashimoto czemu przy okazji nie dopisala ci tsh? Zeby zobaczyc czy leki cie normuja czy jest niedoczynnosc czy nadczynnosc w chwili obecnej?i tak ta krew pobieraja
Nie wiem, jak ja jestem u rodzinnej to ze wzgl. Ze wie o moich nerkach, pecherzu, zaburzeniach tsh czasem i ogolnie anemicznym wygladzie, to mi zazwyczaj nawali tego ze z 5 wielkich probowek biora az mnie reka boli

Wiem, ze np w wielu przypadkach ob jest malo czule, lepiej robic CRP jesli chce sie sprawdzic czy w organizmie jest jakies zapalenie.

Chociaz tak porownuje w badaniach z SORu a tych ze szpitala, to bedziesz miec tez oznaczony potas, sod.
Fajnie jakby ns razem przy okazji sprawdzic jeszcze takie pierdulki jak cholesterol dla samej siebie...i glukoze. ( jesli by teraz nie bylo).No i warto raz na pare lat sprawdzic watrobe i trzustke.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Zobaczymy co mi wyjdzie w morfologii .Spytam się rodzinnego co dalej jak coś wyjdzie nie tako kurcze nie wiedziałam że można mieć anemię spowodowaną niedoborem innych pierwiastków niż żelazo .Muszę porobić wszystkie badania Bunny a ta morfo okrojona to jaka?Bo nie wiem jaką mi lekarz wypisał na skierowaniuWiem że zaznaczył morfologię,OB i żelazo.

Dziewczyny a tak z innej beczki jakie firmy pralek polecacie?Bo nam się zepsuła ,wzywaliśmy gościa do naprawy ale po obejrzeniu powiedział że silnik padł i nie opłaca się jej robić bo koszt silnika plus robocizna wyjdzie prawie tyle samo co nowa pralka ,więc nie ma sensu jej naprawiać.Nasza miała 5 lat i zrobiła wysiadkę.Polecicie jakieś kokretne modele?
Jeszcze jako ciekawostka ze szpitala co bylam. Babeczka "nie trzymala" zelaza i nie wiedzieli dlaczego...okazalo sie ze przez braki B12. Znow inna ktora miala faktycznie spora anemie z braku zelaza miala duze krwawienia z przewodu pokarmowego-przetaczali jej krew, inaczej sie pokryc tego nie dalo.
Ja jezeli mam braki to zawsze potas i bolesne kroplowki...dziewczyna w ciazy ktora ze mna lezala tez miala potasowki co dzien 2 x. Wiec nie ma reguly, jak wlosy ci leca i dodatkowo slabo sie czujesz, czesto jestes zmeczona to trzeba szukac.

Z pralek polecam bosch. Drozsze, ale warte swej ceny, swoja uwielbiam mam 7 kg zaladunku, taka wieksza... Odradzam polara zepsula mi sie po 1.5 roku i lozyska na gwarancji do wymiany ale najpewniej jest fabrycznie wadliwa i strach myslec ile te pochodza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:32   #4815
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
A może Eliksir odżywczy od Elseve? Kupiłam kilka dni temu w SP (jest nadal promocja)

Nie ma protein, tylko silikony, olejki i ekstrakty kwiatowe. Dla mnie jest dużo lżejszy niż typowe sera na końcówki, można spokojnie używać na całość.

Bunny mnie skusiła
Dzięki, obczaję go, w weekend podjadę do Sp, może jeszcze będzie na niego promocja

Strasznie zaciekawił mnie ten produkt https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-spray.html tylko nie jest dostępny w Polsce i trzeba zamawiać z Anglii, wszędzie ma same pozytywne opinie.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o tak eliksirek jest

pochwalcie sie jakich szamponow obecnie uzywacie? widzialam w biedro promo na elseve w 2paku i kusi...
Ja teraz mam tak:
GlissKur do suchych i zniszczonych, biało-żółte opakowanie - mój ulubiony, używam z przerwami już od prawie dwóch lat
Elseve Color Vive - według mnie dobrze domywa ale włosy nie są już takie gładkie
Barwa Ziołowa z czarną rzepą - myję nim raz na jakiś czas, głównie wtedy jak mi się włosy za bardzo przetłuszczą

Mam też jeszcze Baby Dream - użyłam kilka razy i nigdy więcej! Jeden wielki koszmar!

Z takich szamponów, które lubiłam to był jeszcze Dove Intensive Repair, też fajny

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Na bemowie mieszka dziadek TŻta, też całkiem przyjemna dzielnicaa
Ale bródno też jest super, szczerze nie wiem czy chciałabym mieszkac w jakiejs innej dzielnicy tutaj mam park pod nosem, galerie, tramwaje no poprostu żyć nie umierać
Ja w sumie używam tylko olejku z syossa
Po prostu przyzwyczajamy się do miejsca, gdzie mieszkamy, ja mieszkam na tym tzw. nowym Bemowie, gdzie jest ładnie, czysto i spokojnie i bardzo sobie chwalę okolicę. Ale jak wcześniej mieszkaliśmy w Śródmieściu w rejonie Placu Trzech Krzyży, to nie wyobrażałam sobie mieszkać gdzieś indziej. Wszędzie było blisko, latem popołudniami chodziłam do parku Ujazdowskiego i wylegiwałam się na trawie nad wodą, do Łazienek też rzut beretem, trochę mi tego brakuje Z drugiej strony tutaj nie ma tego całego zgiełku miasta i na pewno jest ciszej

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej.

Dziewczyny, naprawdę to był koszmar. Ale teraz jest jeszcze gorzej. Wszystko mnie potwornie boli, napuchłam porządnie. Ust nie mogę otworzyć, bo mam tak scharatane usta, że jeden wielki strup. A kącik ust to już całkowicie. Zastanawiam się dlaczego nie dali mi recepty np. na ketonal Bo te zwykłe nie pomagają. Dali mi tylko antybiotyk. Chyba zadzwonię do rodzinnego, żeby mi wypisał, to mąż podleci
Jejku, współczuje Ci tego bólu. To idź do rodzinnego albo niech mąż jedzie do tego dentysty, żeby Ci wypisał receptę.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Biedna i jak ja mam sie nie bac rwania 8 skoro jak widac nie kazdy lajtowo to przechodzi, i do tego ja nie moge antybiotykow, to ciekawe co by wymyslili...
No właśnie...mam takie same obawy...

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
ale mnie tu dawno nie było
mogę na nowo do Was dołączyć? Znowu jestem blond po mojej szalonej rudości ale za niedługo idę do fryzjera, bo odrost już MEGA:P
i zastanawiam się czy ten kolorek fajnie wyjdzie. jestem typem urody wiosna, mam niebieskie ciemniejsze oczy i żółtawe plamki na tęczówce, naturalne włosy mam ciemny blond, karnacja średnia, ale teraz jestem opalona, mało piegów w kolorze złotym doradźcie
wklejam zdjęcia włosków jakie mam aktualnie i włosów, które chce mieć
Cześć

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Brałam merz spezial i inne witaminy i nicTeraz kupię Seboradin Lotion co mi Truskawkowa polecała może to coś pomoże.Czaję się też na biotebal
Ja lubiłam Seboradin balsam, kilka lat temu go używałam i włosy tak nie leciały. Ciekawy ten lotion


Mam takie niewłosowe pytanie odnośnie telefonu. Zbieram od dawna, żeby kupić nowy i nie mogę podjąć decyzji jaki konkretnie. Teraz już muszę, bo całkiem padł mi wyświetlacz Myślę nad Nokią Lumią 720, może Samsung Galaxy S4 mini a może jeszcze jakiś inny...Może mi coś doradzicie albo odradzicie?

Bunny zauważyłam że piałaś że masz Nokie Lumie, mogłabyś napisać jaki model i czy polecasz?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:43   #4816
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Brałam merz spezial i inne witaminy i nicTeraz kupię Seboradin Lotion co mi Truskawkowa polecała może to coś pomoże.Czaję się też na biotebal
Wiesz co mi też strasznie włosy wypadały, zaczęłam wcierać tego jantara i łykałam calcium pantothenicum i jest spokój na razie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczynki chcę poznać Waszą opinie na temat tego kolorku i czy będzie mi pasował? pomóżcie

Jeżeli chodzi o szampon to obecnie używam
STAPIZ Argan'de Shampoo włoski miękkie, świeże

ankaa pewnie, że dzwoń do rodzinnego, na pewno Ci wypisze...współczuję:pros i:
milka ja mam LG Optimus G i jestem bardzo zadowolona
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:56   #4817
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzięki, obczaję go, w weekend podjadę do Sp, może jeszcze będzie na niego promocja

Strasznie zaciekawił mnie ten produkt https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-spray.html tylko nie jest dostępny w Polsce i trzeba zamawiać z Anglii, wszędzie ma same pozytywne opinie.


Ja teraz mam tak:
GlissKur do suchych i zniszczonych, biało-żółte opakowanie - mój ulubiony, używam z przerwami już od prawie dwóch lat
Elseve Color Vive - według mnie dobrze domywa ale włosy nie są już takie gładkie
Barwa Ziołowa z czarną rzepą - myję nim raz na jakiś czas, głównie wtedy jak mi się włosy za bardzo przetłuszczą

Mam też jeszcze Baby Dream - użyłam kilka razy i nigdy więcej! Jeden wielki koszmar!

Z takich szamponów, które lubiłam to był jeszcze Dove Intensive Repair, też fajny


Po prostu przyzwyczajamy się do miejsca, gdzie mieszkamy, ja mieszkam na tym tzw. nowym Bemowie, gdzie jest ładnie, czysto i spokojnie i bardzo sobie chwalę okolicę. Ale jak wcześniej mieszkaliśmy w Śródmieściu w rejonie Placu Trzech Krzyży, to nie wyobrażałam sobie mieszkać gdzieś indziej. Wszędzie było blisko, latem popołudniami chodziłam do parku Ujazdowskiego i wylegiwałam się na trawie nad wodą, do Łazienek też rzut beretem, trochę mi tego brakuje Z drugiej strony tutaj nie ma tego całego zgiełku miasta i na pewno jest ciszej


Jejku, współczuje Ci tego bólu. To idź do rodzinnego albo niech mąż jedzie do tego dentysty, żeby Ci wypisał receptę.


No właśnie...mam takie same obawy...


Cześć


Ja lubiłam Seboradin balsam, kilka lat temu go używałam i włosy tak nie leciały. Ciekawy ten lotion


Mam takie niewłosowe pytanie odnośnie telefonu. Zbieram od dawna, żeby kupić nowy i nie mogę podjąć decyzji jaki konkretnie. Teraz już muszę, bo całkiem padł mi wyświetlacz Myślę nad Nokią Lumią 720, może Samsung Galaxy S4 mini a może jeszcze jakiś inny...Może mi coś doradzicie albo odradzicie?

Bunny zauważyłam że piałaś że masz Nokie Lumie, mogłabyś napisać jaki model i czy polecasz?
Mam jedna z pierwszych lumii chyba 620 jak pamietam...i dzis wiem ze nigdy wiecej, bo windows phone to kaszana w porownaniu do androida jelly bean teraz sie szykuje na sony xperia m, chcialam zetke ale cena mnie zapiera...a w sumie duzo roznic nie maja.
Takze ja bym polecila soniaczka
Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Wiesz co mi też strasznie włosy wypadały, zaczęłam wcierać tego jantara i łykałam calcium pantothenicum i jest spokój na razie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczynki chcę poznać Waszą opinie na temat tego kolorku i czy będzie mi pasował? pomóżcie

Jeżeli chodzi o szampon to obecnie używam
STAPIZ Argan'de Shampoo włoski miękkie, świeże

ankaa pewnie, że dzwoń do rodzinnego, na pewno Ci wypisze...współczuję:pros i:
milka ja mam LG Optimus G i jestem bardzo zadowolona
Bedzie ci pasowal ten kolor.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Mam lumie 610. Teraz sprawdzilam. W kazdym razie nie polecam glownie przez oprogramowanie i bzdury w stylu ze nie mozna normalnie na nia nic zgrac wysylac zdjec itp bo wszystko trzeba przetwarzac na kompie w zone'ie...debilizm.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 13:57   #4818
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam jedna z pierwszych lumii chyba 620 jak pamietam...i dzis wiem ze nigdy wiecej, bo windows phone to kaszana w porownaniu do androida jelly bean teraz sie szykuje na sony xperia m, chcialam zetke ale cena mnie zapiera...a w sumie duzo roznic nie maja.
Takze ja bym polecila soniaczka

Bedzie ci pasowal ten kolor.
Bunny a znasz jaką profesjonalną farbke, która by oddała ten kolor?
a po drugie czy jest opcja żeby w jakiś sposób zrobić z tego koloru ombre? dodać jakiś ciemniejszy czy jaśniejszy kolor?
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:02   #4819
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Okrojona w sensie podstawowa-to wlasnie to co ty masz.
I najczesciej wszystko jest w normie i dalej sie nie szuka nie rozumiem skoro masz hashimoto czemu przy okazji nie dopisala ci tsh? Zeby zobaczyc czy leki cie normuja czy jest niedoczynnosc czy nadczynnosc w chwili obecnej?i tak ta krew pobieraja
Nie wiem, jak ja jestem u rodzinnej to ze wzgl. Ze wie o moich nerkach, pecherzu, zaburzeniach tsh czasem i ogolnie anemicznym wygladzie, to mi zazwyczaj nawali tego ze z 5 wielkich probowek biora az mnie reka boli

Wiem, ze np w wielu przypadkach ob jest malo czule, lepiej robic CRP jesli chce sie sprawdzic czy w organizmie jest jakies zapalenie.

Chociaz tak porownuje w badaniach z SORu a tych ze szpitala, to bedziesz miec tez oznaczony potas, sod.
Fajnie jakby ns razem przy okazji sprawdzic jeszcze takie pierdulki jak cholesterol dla samej siebie...i glukoze. ( jesli by teraz nie bylo).No i warto raz na pare lat sprawdzic watrobe i trzustke.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


Jeszcze jako ciekawostka ze szpitala co bylam. Babeczka "nie trzymala" zelaza i nie wiedzieli dlaczego...okazalo sie ze przez braki B12. Znow inna ktora miala faktycznie spora anemie z braku zelaza miala duze krwawienia z przewodu pokarmowego-przetaczali jej krew, inaczej sie pokryc tego nie dalo.
Ja jezeli mam braki to zawsze potas i bolesne kroplowki...dziewczyna w ciazy ktora ze mna lezala tez miala potasowki co dzien 2 x. Wiec nie ma reguly, jak wlosy ci leca i dodatkowo slabo sie czujesz, czesto jestes zmeczona to trzeba szukac.

Z pralek polecam bosch. Drozsze, ale warte swej ceny, swoja uwielbiam mam 7 kg zaladunku, taka wieksza... Odradzam polara zepsula mi sie po 1.5 roku i lozyska na gwarancji do wymiany ale najpewniej jest fabrycznie wadliwa i strach myslec ile te pochodza.
dzięki Bunny za wskazówkinapewno skorzystam z radNast razem będę nalegać o tą szerszą morfologięKurcze no właśnie czemu mi nie dał od razu na TSH?Aj z tymi lekarzami to... z wielką biedą wypisał mi skierowanie na badania bo powiedział że mi się pewnie wydaje że tych włosów tak dużo leci bo mam dłuższeA że osłabiona jestem to tak bywai wez tu z nim gadaj

My mieliśmy Amicę i prawdopodobnie kupiliśmy ją z wadą fabrycznąbo tak nam ten gość od naprawy powiedział. Zastanawiam się właśnie nad Boschem

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Wiesz co mi też strasznie włosy wypadały, zaczęłam wcierać tego jantara i łykałam calcium pantothenicum i jest spokój na razie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczynki chcę poznać Waszą opinie na temat tego kolorku i czy będzie mi pasował? pomóżcie


Jeżeli chodzi o szampon to obecnie używam
STAPIZ Argan'de Shampoo włoski miękkie, świeże


ankaa pewnie, że dzwoń do rodzinnego, na pewno Ci wypisze...współczuję:pros i:
milka ja mam LG Optimus G i jestem bardzo zadowolona
Wiesz u mnie to problemy hormonalne więc to trochę inna sprawa
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 14:10   #4820
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Bunny a znasz jaką profesjonalną farbke, która by oddała ten kolor?
a po drugie czy jest opcja żeby w jakiś sposób zrobić z tego koloru ombre? dodać jakiś ciemniejszy czy jaśniejszy kolor?
Dla mnie to jak bez zmieszany z odrobina miedzianego, taki beż truskawkowy bym powiedziala. Nie znam takiej farby, tylko mieszanki wchodza w gre raczej. Ze wszystkiego da sie zrobic ombre trzeba tylko przemyslec. Tak czy inaczej udaj sie do dobrego fryzjera.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
dzięki Bunny za wskazówkinapewno skorzystam z radNast razem będę nalegać o tą szerszą morfologięKurcze no właśnie czemu mi nie dał od razu na TSH?Aj z tymi lekarzami to... z wielką biedą wypisał mi skierowanie na badania bo powiedział że mi się pewnie wydaje że tych włosów tak dużo leci bo mam dłuższeA że osłabiona jestem to tak bywai wez tu z nim gadaj

My mieliśmy Amicę i prawdopodobnie kupiliśmy ją z wadą fabrycznąbo tak nam ten gość od naprawy powiedział. Zastanawiam się właśnie nad Boschem


Wiesz u mnie to problemy hormonalne więc to trochę inna sprawa
Dla mnie taki rodzinny to obled, albo ty jestes dupka mowi sie ze leczysz sie na to i na to, kazdy wie jakie sa kolejki do endo...mow ze masz nakaz konrolowania tego co np pol roku i chcesz zrobic zeby wynik wziac do endo na wizyte-nie robi łaski ze ci da skierowanie.
Z innej strony jakbym byla rodzinnym i ktos powiedzial ze chce robic wszystkie badania swiata bo mu wlosy wypadaja, to wybacz ale... pewnie tez bym dawala to co uwazam za sluszne i niewiele tego. O wlosach czy paznokciach mozna wspomniec, ale na koncu, jak juz mowisz ze zle sie czujesz, slabo czy cos..inna rzecz ze w twoja chorobe wpisane sa jazdy z pazurami czy wlosami i wielu nawet na to uwagi nie zwroci, tak samo jak wahania wagi, o ile nie sa duze w krotkim czasie.

U mnie tez o wadzie pwoeidzial mi serwisant co przyjechal na gwarancji, bo mowi ze sie nie spotkal zeby lozyska sie doslownie rozsypaly w takim czasie...tym bardziej ze ta pralka stala u dziadka i prala moze raz w tygodniu to max.
Dlatego bierz bosha, jesli was stac to nie pozalujecie. Ja z poczatku przezuwalam cene, bo moglam za to miec 2 whirlpoole czy inne...ale dzis nie zaluje, jest naprawde porzadnie wykonana, rok ja mam i jak noweczka. Tylko 2x do roku odkamieniam i czyszcze specjalnym plynem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:13   #4821
ewula13
Raczkowanie
 
Avatar ewula13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kk
Wiadomości: 208
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dla mnie to jak bez zmieszany z odrobina miedzianego, taki beż truskawkowy bym powiedziala. Nie znam takiej farby, tylko mieszanki wchodza w gre raczej. Ze wszystkiego da sie zrobic ombre trzeba tylko przemyslec. Tak czy inaczej udaj sie do dobrego fryzjera.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------
.
Mam bardzo dobrą fryzjerkę
tylko zastanawiam się czy ten kolor w ombre ma być tym jaśniejszym czy ciemniejszym:P
a dla mnie to jest taki miodowy blond, ale nie wiem czy dobrze myślę
__________________
13.12.2010r.


"...No one is perfect...We're just people - not angels..."

ewula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:24   #4822
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dla mnie to jak bez zmieszany z odrobina miedzianego, taki beż truskawkowy bym powiedziala. Nie znam takiej farby, tylko mieszanki wchodza w gre raczej. Ze wszystkiego da sie zrobic ombre trzeba tylko przemyslec. Tak czy inaczej udaj sie do dobrego fryzjera.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


Dla mnie taki rodzinny to obled, albo ty jestes dupka mowi sie ze leczysz sie na to i na to, kazdy wie jakie sa kolejki do endo...mow ze masz nakaz konrolowania tego co np pol roku i chcesz zrobic zeby wynik wziac do endo na wizyte-nie robi łaski ze ci da skierowanie.
Z innej strony jakbym byla rodzinnym i ktos powiedzial ze chce robic wszystkie badania swiata bo mu wlosy wypadaja, to wybacz ale... pewnie tez bym dawala to co uwazam za sluszne i niewiele tego. O wlosach czy paznokciach mozna wspomniec, ale na koncu, jak juz mowisz ze zle sie czujesz, slabo czy cos..inna rzecz ze w twoja chorobe wpisane sa jazdy z pazurami czy wlosami i wielu nawet na to uwagi nie zwroci, tak samo jak wahania wagi, o ile nie sa duze w krotkim czasie.

U mnie tez o wadzie pwoeidzial mi serwisant co przyjechal na gwarancji, bo mowi ze sie nie spotkal zeby lozyska sie doslownie rozsypaly w takim czasie...tym bardziej ze ta pralka stala u dziadka i prala moze raz w tygodniu to max.
Dlatego bierz bosha, jesli was stac to nie pozalujecie. Ja z poczatku przezuwalam cene, bo moglam za to miec 2 whirlpoole czy inne...ale dzis nie zaluje, jest naprawde porzadnie wykonana, rok ja mam i jak noweczka. Tylko 2x do roku odkamieniam i czyszcze specjalnym plynem.
No właśnie ja dla rodzinnego powiedziałam że ogólnie osłabiona jestem i mam zawroty głowy i o tych włosach i pazurachNo i ostatnio jakaś nerwowa jestemZobaczę jak wyjdzie mi ta morfologia

Zobaczymy jeszcze cenowo jak pralki stoją

Bunny przepraszam że Cię tak męczęale powiedzmi kochana taki kolor jak w załączniku to jaką mieszanką alfy uzyskam?Na oksy 9%?naturale mysi blondWcześniej chyba wstawiałam te zdj ale nie zapisałam sobie Pomożesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2d_500x640[1].jpg (31,6 KB, 10 załadowań)
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:27   #4823
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Mam bardzo dobrą fryzjerkę
tylko zastanawiam się czy ten kolor w ombre ma być tym jaśniejszym czy ciemniejszym:P
a dla mnie to jest taki miodowy blond, ale nie wiem czy dobrze myślę
Jesli miodowy to bardzo wyplowialy. Miodowy,to polaczenie zlotego z rudym. A to juz jak chcesz w tym ombre.

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
No właśnie ja dla rodzinnego powiedziałam że ogólnie osłabiona jestem i mam zawroty głowy i o tych włosach i pazurachNo i ostatnio jakaś nerwowa jestemZobaczę jak wyjdzie mi ta morfologia

Zobaczymy jeszcze cenowo jak pralki stoją

Bunny przepraszam że Cię tak męczęale powiedzmi kochana taki kolor jak w załączniku to jaką mieszanką alfy uzyskam?Na oksy 9%?naturale mysi blondWcześniej chyba wstawiałam te zdj ale nie zapisałam sobie Pomożesz
Mysle ze wyjdzie podobnie ale na 9% moze byc ze 2 tony ciemniej jak na foto.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:30   #4824
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jesli miodowy to bardzo wyplowialy. Miodowy,to polaczenie zlotego z rudym. A to juz jak chcesz w tym ombre.


Mysle ze wyjdzie podobnie ale na 9% moze byc ze 2 tony ciemniej jak na foto.
To jaką mieszanką alfy robić?zawsze robiłam na 9%.To próbować tą 9%?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:48   #4825
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
To jaką mieszanką alfy robić?zawsze robiłam na 9%.To próbować tą 9%?
Skoro zawsze robisz na 9% to i teraz rob.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 14:53   #4826
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Skoro zawsze robisz na 9% to i teraz rob.
a jaką mieszanką alfy?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 15:06   #4827
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
a jaką mieszanką alfy?
Ta co ustalilysmy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 15:22   #4828
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzięki, obczaję go, w weekend podjadę do Sp, może jeszcze będzie na niego promocja

Strasznie zaciekawił mnie ten produkt https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-spray.html tylko nie jest dostępny w Polsce i trzeba zamawiać z Anglii, wszędzie ma same pozytywne opinie.


Ja teraz mam tak:
GlissKur do suchych i zniszczonych, biało-żółte opakowanie - mój ulubiony, używam z przerwami już od prawie dwóch lat
Elseve Color Vive - według mnie dobrze domywa ale włosy nie są już takie gładkie
Barwa Ziołowa z czarną rzepą - myję nim raz na jakiś czas, głównie wtedy jak mi się włosy za bardzo przetłuszczą

Mam też jeszcze Baby Dream - użyłam kilka razy i nigdy więcej! Jeden wielki koszmar!

Z takich szamponów, które lubiłam to był jeszcze Dove Intensive Repair, też fajny


Po prostu przyzwyczajamy się do miejsca, gdzie mieszkamy, ja mieszkam na tym tzw. nowym Bemowie, gdzie jest ładnie, czysto i spokojnie i bardzo sobie chwalę okolicę. Ale jak wcześniej mieszkaliśmy w Śródmieściu w rejonie Placu Trzech Krzyży, to nie wyobrażałam sobie mieszkać gdzieś indziej. Wszędzie było blisko, latem popołudniami chodziłam do parku Ujazdowskiego i wylegiwałam się na trawie nad wodą, do Łazienek też rzut beretem, trochę mi tego brakuje Z drugiej strony tutaj nie ma tego całego zgiełku miasta i na pewno jest ciszej


Jejku, współczuje Ci tego bólu. To idź do rodzinnego albo niech mąż jedzie do tego dentysty, żeby Ci wypisał receptę.


No właśnie...mam takie same obawy...


Cześć


Ja lubiłam Seboradin balsam, kilka lat temu go używałam i włosy tak nie leciały. Ciekawy ten lotion


Mam takie niewłosowe pytanie odnośnie telefonu. Zbieram od dawna, żeby kupić nowy i nie mogę podjąć decyzji jaki konkretnie. Teraz już muszę, bo całkiem padł mi wyświetlacz Myślę nad Nokią Lumią 720, może Samsung Galaxy S4 mini a może jeszcze jakiś inny...Może mi coś doradzicie albo odradzicie?

Bunny zauważyłam że piałaś że masz Nokie Lumie, mogłabyś napisać jaki model i czy polecasz?
Myślę że po częsci tak Ja osobiscie własnie w centrum średnio bym chciała mieszkać bo niby fajnie wszedzie meega blisko ale za dużo tłumu itd. Bemowo jest własnie taką przyjemną spokojną okolicą

a odnosnie telefonu to ja teraz kupiłam samsunga s3 mini (chciałam własnie s4 ale nie bardzo miałam aż 1000 zł tak o i nie wziełam) a z s3 jestem zadowolona bardzo póki co
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:28   #4829
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Nie ogarniam niektórych ludzi

Bunny słoneczko jeśli chodzi o szampony to ja na chwile obecną skromniutko
-Natur Vital z aloesem(polecam bardzo)
-Joanna naturia z wrzosem i miętą
-Rossmanowski Silver
Ale jak piszesz o tych dwupakach w Biedro z Loreal...to mnie coś w sercu kłuje

Przeglądałam dzisiaj palete Kolestonów i chyba jednak spróbuje tą,co mi polecałaś,że na moich włosach powinna najlepiej wyjść czyli 12/89.
Zastanawiam się tez nad12/96 i 12/81,bo gdzieś mi taka przed oczami śmigneła
Tej 12/81 widziałam grafiki to taki śmieszny kolor na włosach przyjmuje
https://www.google.pl/search?q=wella...%3B1600%3B1199

dobra,teraz skumałam,że u nas nie ma tej 12/81 :P

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-05-29 o 17:04
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 17:14   #4830
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tak mialam po zuzyciu buteleczki j&j ale uzywalam non stop. Od suszarki watpie jesli nie suszysz goracym...
w sumie głównie jego używam...no nic zmienię na jakiś czas na inny, tylko jaki? familijny? czy też "za mocny"?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.