Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-24, 20:09   #4591
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

świetnie podsumowane
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 20:17   #4592
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dokładnie!!!
Ja również miałam domawiać kilka kolorów, ale teraz podziękuję tej firmie!!!
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 21:11   #4593
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Też przerzucam się na NeoNail
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 18:41   #4594
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Jakbym słyszała głos konkurencji. Walka trwa.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 19:25   #4595
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A ja mam pytanie do was dziewczyny, mam kolor nr 097 indian roses. Kupiłam go na szkoleniu marki, zależało mi na zgaszonym różu. Jednak nie do końca odpowiada mi to jak semilac sie zachowuje (konsystencja, ściąganie), i zastanawiam sie czy sprzedac i kupic inny, czy zostawić? Czy ten kolor bedzie fajnie wyglądał na pazurkach?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 19:59   #4596
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kolor wygląda fajnie na pazurkach, ja dłuższy czas pracuję na Semilac i moje zachowują się ok, jednak nowych kolorów nie dokupię od nich, wczoraj będąc u koleżanki otworzyła paczkę z dostawą lakierów Semilac, jednak w 3 na 5 były jakieś bąble i paprochy, zamiast poprawiać swoje produkty wraz ze wzrostem ceny to robią odwrotnie... fakt będzie reklamować, jednak buble w tej firmie zdarzają się coraz częściej
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 20:05   #4597
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Kolor wygląda fajnie na pazurkach, ja dłuższy czas pracuję na Semilac i moje zachowują się ok, jednak nowych kolorów nie dokupię od nich, wczoraj będąc u koleżanki otworzyła paczkę z dostawą lakierów Semilac, jednak w 3 na 5 były jakieś bąble i paprochy, zamiast poprawiać swoje produkty wraz ze wzrostem ceny to robią odwrotnie... fakt będzie reklamować, jednak buble w tej firmie zdarzają się coraz częściej
Aż się boję go użyć . Ja w swojej kolekcji mam 4 semilaki: lazure dream (tzw. semilike), pink peach milk, neon raspberry no i indian roses. Ja też od nich raczej nie kupię nowych kolorów chociaż sleeping beauty mnie bardzo kusi..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 20:22   #4598
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kolory mają piękne, piękny Mardi Gras 034, dobrze kryjące brokaty, jednak ich polityka mnie zaczyna przerażać, jeżeli jakość zostanie poprawiona to chętnie do nich wrócę, ale póki co się wstrzymam przed kupnem nowych lakierów.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 20:39   #4599
Iza Wie
Przyczajenie
 
Avatar Iza Wie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

sleeping beauty jest piękny, naprawdę polecam nigdy nie spotkałam się z żadnymi paprochami w lakierach, a kupuję ich naprawdę dużo. Właśnie jutro chce robić kolejne zamówienie tym razem na jesienne kolory, kusi mnie Espresso. Czy któraś z Was ma zdjęcia, jak wygląda na paznokciach? Jestem ciekawa, czy na paznokciach też tak pięknie się prezentuje, jak na stronie
Iza Wie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 20:40   #4600
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Zauwazylyacie ile się ostanio tutaj pojawiło nowych lasek żeby bronić semilaca? ŻAŁOSNE

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 20:51   #4601
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Zauwazylyacie ile się ostanio tutaj pojawiło nowych lasek żeby bronić semilaca? ŻAŁOSNE

nabazgrane w notatniku

Masz rację, ja sama używam, ale nie będę bronić czegoś co zdecydowanie ma gorszą jakość niż kiedyś...
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 20:53   #4602
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Iza Wie Pokaż wiadomość
sleeping beauty jest piękny, naprawdę polecam nigdy nie spotkałam się z żadnymi paprochami w lakierach, a kupuję ich naprawdę dużo. Właśnie jutro chce robić kolejne zamówienie tym razem na jesienne kolory, kusi mnie Espresso. Czy któraś z Was ma zdjęcia, jak wygląda na paznokciach? Jestem ciekawa, czy na paznokciach też tak pięknie się prezentuje, jak na stronie
Wystarczy, że wpiszesz w grafice Google kolor, to nic trudnego...

I tak, zauważyłam ale raczej nic to nie da. Wykończe to co mam i dopóki nie zmieni się ich polityka oraz jakość nie wrócę do nich.
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 20:55   #4603
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mnostwo nowych uzytkowniczek, ktorych wczesniej tu nie widzialam

Zdjecia espresso wrzucalam w tym watku juz kilkakrotnie. Proponuje uzycie szukajki.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 21:03   #4604
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Iza Wie Pokaż wiadomość
sleeping beauty jest piękny, naprawdę polecam nigdy nie spotkałam się z żadnymi paprochami w lakierach, a kupuję ich naprawdę dużo. Właśnie jutro chce robić kolejne zamówienie tym razem na jesienne kolory, kusi mnie Espresso. Czy któraś z Was ma zdjęcia, jak wygląda na paznokciach? Jestem ciekawa, czy na paznokciach też tak pięknie się prezentuje, jak na stronie
Wstawiam zdjęcie z użyciem Espresso

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Zauwazylyacie ile się ostanio tutaj pojawiło nowych lasek żeby bronić semilaca? ŻAŁOSNE

nabazgrane w notatniku
Nie wiem dlaczego uważasz to za żałosne. Nie każdy miewa problemy, niektórzy mają, ze tak powiem, FARTA. Jak już były problemy z nową partią, kupiłam kilka na pokazie i z żadnym nie było problemów. Nie twierdzę, że są niezastąpione itd. ich polityka też zostawia wiele do życzenia, delikatnie ujmując, ale nie możesz mówić, że to żałosne, gdy ktoś pisze, że nie ma problemów z lakierami.

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Masz rację, ja sama używam, ale nie będę bronić czegoś co zdecydowanie ma gorszą jakość niż kiedyś...
Nie będę pisać jakichś negatywów (bo mi się nie przytrafiły żadne bąble ani paprochy), ale bronić też nie zamierzam. Póki co też nie zamierzam brać nowych lakierów, przyślą mi teraz 2 z konkursu, zobaczymy czy będą ok. Mam tyle kolorów, że póki co mi wystraczy, tym bardziej, ze mani robię teraz tylko sobie, no i oczywiście fundusze mi póki co na to nie pozwalają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141015_205357.jpg (77,6 KB, 68 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2015-10-25 o 21:05
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 21:26   #4605
Iza Wie
Przyczajenie
 
Avatar Iza Wie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

[QUOTE=kizdaM;53231798]Wstawiam zdjęcie z użyciem Espresso

dziękuję za zdjęcie, potwierdziły się moje przypuszczenia, kolor b. ładny jak na jesień
Iza Wie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 04:41   #4606
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie z użyciem Espresso



Nie wiem dlaczego uważasz to za żałosne. Nie każdy miewa problemy, niektórzy mają, ze tak powiem, FARTA. Jak już były problemy z nową partią, kupiłam kilka na pokazie i z żadnym nie było problemów. Nie twierdzę, że są niezastąpione itd. ich polityka też zostawia wiele do życzenia, delikatnie ujmując, ale nie możesz mówić, że to żałosne, gdy ktoś pisze, że nie ma problemów z lakierami.



Nie będę pisać jakichś negatywów (bo mi się nie przytrafiły żadne bąble ani paprochy), ale bronić też nie zamierzam. Póki co też nie zamierzam brać nowych lakierów, przyślą mi teraz 2 z konkursu, zobaczymy czy będą ok. Mam tyle kolorów, że póki co mi wystraczy, tym bardziej, ze mani robię teraz tylko sobie, no i oczywiście fundusze mi póki co na to nie pozwalają
Powiem tak pomysł troszkę ;p cala masa kont nowych tylko po to żeby bronić semilaca. To tak trochę jak z tymi szeptuchami co to z linkiem przychodzą na forum. Do tego wysyp w momencie jak stałe bywalczynie zaczęły jechać po firmie.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 06:31   #4607
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja w sumie docenialam semilaca, poki nie poznalam innych firm, a paprochy, to myslalam ze to moja wina, od wacika bezpylowego ktory sie skruszyl. Semilac zniechecil mnie ściąganiem, ale za to na moich psznokciach trzymal sie bardzo dlugo (chociaz jak zaden inny lakier powodowal pękanie w takie jakby pajaczki, aczkokwiek zauwazylam ze to chyba wina topu)
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 07:16   #4608
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

evelinek_r zawsze możesz kupić lakier w większej pojemności i wymienić się nadwyżką w wątku odlewkowym
Frutellka paparazzi poleciał do Ciebie w piątek

Jak czytam niektóre wpisy osób nabywających kolejne sztuki semilaca to nasuwa mi się słynny cytat na klawiaturę : "nie chcę, ale muszę"
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 08:49   #4609
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
evelinek_r zawsze możesz kupić lakier w większej pojemności i wymienić się nadwyżką w wątku odlewkowym
Frutellka paparazzi poleciał do Ciebie w piątek

Jak czytam niektóre wpisy osób nabywających kolejne sztuki semilaca to nasuwa mi się słynny cytat na klawiaturę : "nie chcę, ale muszę"
Ja tam nadal będę kupować rozne firmy co mi tam w oko wpadnie.
Stwierdzam za to ze na bazie semilac dobrze mi się trzyma żel soak off canni ;p

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 08:53   #4610
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Do hybryd jakich firm porównałybyście konsystencję lakierów Semilac?

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2015-10-26 o 08:55
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:08   #4611
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Nie udzielam się tu często ale stałe bywalczynie na pewno wiedzą że nie jestem świeżynką zarejestrowaną na potrzeby tego tematu Dla przykładu ja dzisiaj kupię 2 kolory "jesienne", z Semilaca Przetestowałam sporo kolorówek polecanych firm i mimo wszystko muszę stwierdzić, że Semilac sprawuje się u mnie najlepiej. Ostatnio spróbowałam NeoNail (nowa formuła, kolory Purple Decade i Beauty Rose) i niestety nie kupię od nich więcej kolorów.
Ale Semilac nie jest bez wad po tym co czytam i nie zamierzam go bronić bo to że firma wypuściła paprochy na rynek (w końcu partię (partie?) najwidoczniej opłacało się bardziej sprzedać i stracić klientki niż puścić to w kanał i popracować nad partią z odpowiednią jakością). Sama wrzucałam foto jak zaczęły się problemy - szaraczek (nie pamiętam numeru) który nałożony na płytkę wyglądał jak ser z dziurami bo się dziwnie rozpływał. Na szczęście miałam tylko jedną taką przygodę.
Top mam z NeoNail, top hard dokładnie i nie zamienię go na żaden inny (próbowałam oczywiście Semilac, Eco Star Nail, SPN). Baza też NeoNail (Extra Base). Ale co do kolorówki to zostanę przy Semilacu póki co
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 09:15   #4612
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Ostatnio spróbowałam NeoNail (nowa formuła, kolory Purple Decade i Beauty Rose) i niestety nie kupię od nich więcej kolorów.
A co się stało, że postanowiłaś nie kupować więcej lakierów NeoNail?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:04   #4613
paul_ina033
Raczkowanie
 
Avatar paul_ina033
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 119
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dopiero zaczęłam moją przygodę z lakierami hybrydowymi semilac, jestem dość zadowolona. Ale jest jedno ale, paznokcie pomalowane semilac 002 (+baza i top semilac) po kilku dniach przebarwiły mi się. Teraz paznokcie są szaro-żółte. Co jest tego przyczyną? Czy to wina topu?
paul_ina033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:10   #4614
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez paul_ina033 Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam moją przygodę z lakierami hybrydowymi semilac, jestem dość zadowolona. Ale jest jedno ale, paznokcie pomalowane semilac 002 (+baza i top semilac) po kilku dniach przebarwiły mi się. Teraz paznokcie są szaro-żółte. Co jest tego przyczyną? Czy to wina topu?
Możliwe, że to przez top. Top Semilac nie ma blokera UV.
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:18   #4615
paul_ina033
Raczkowanie
 
Avatar paul_ina033
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 119
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziękuję za szybką odpowiedź
Nie mogę patrzeć na te moje paznokcie, wyglądają jak jakieś brudne.
A który z tańszych topów ma taki bloker?
paul_ina033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 12:46   #4616
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez paul_ina033 Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam moją przygodę z lakierami hybrydowymi semilac, jestem dość zadowolona. Ale jest jedno ale, paznokcie pomalowane semilac 002 (+baza i top semilac) po kilku dniach przebarwiły mi się. Teraz paznokcie są szaro-żółte. Co jest tego przyczyną? Czy to wina topu?
Cz, neonail ma specjalny Nie zdarzyło mi się nigdy przebarwienia

czuszka82 - czekam na butelki może dziś będą to wyślę jutro
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 14:06   #4617
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez paul_ina033 Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź
Nie mogę patrzeć na te moje paznokcie, wyglądają jak jakieś brudne.
A który z tańszych topów ma taki bloker?
czasami paznokcie farbuje jakiś ciuch, mi np. zafarbowały raz na banana spodnie,ktore normalnie też niestety farbują. Nie zwalałabym tego od razu na lakier
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 15:01   #4618
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Gdzie wy dziewczyny kupujecie te Semilaci? Ja w sklepie stacjonarnym kupuję od dłuższego czasu i sprawdzam buteleczki przy zakupie. Nie ma w żadnym ani bąbli, ani paprochów, ani bądź czego. Wszystko ok. Co jest zgrane, że tak raptem niektórym tak bardzo nie pasuje Semilac? Ja mam szczęście do nich, czy co? W 083 są małe drobinki niebieskie. Na wzorniku też są, dzwoniłam do firmy i dowiedziałam się, że te drobinki (bardzo lekki brokat) są od zawsze, tylko nikt nie zwracał na nie uwagi, bo były niewidoczne po nałożeniu dwóch warstw. Teraz, jak się dokładnie przyglądam to faktycznie są. Paprochów żadnych nigdy nie znalazłam. Może szukamy dziury w całym?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja używam semilac od lipca 2014, w tym czasie miałam ponad 50 jak nie więcej kolorów niestety zauważyłam, że nie spełniają moich oczekiwań - co nie oznacza, że są złe. Nadal mam ponad 10 kolorków, niestety niektóre są problematyczne, np. 023 bąbluje i ma straszne krycie, 088 też bąbluje strasznie, 049 tak zgęstniał, że wykrzywiło mi pędzelek - tego typu problemy napotykam ale dla osoby początkującej jak najbardziej sie nadają. Nowych semilac nie chce kupować, bo pod względem konsystencji, krycia i trwałości bardziej odpowiada mi neonail
Dopiero przy 50 zauważyłaś, że nie spełniają oczekiwań? Ciekawe, przy którym Neonail się ockniesz?
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 15:17   #4619
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Gdzie wy dziewczyny kupujecie te Semilaci? Ja w sklepie stacjonarnym kupuję od dłuższego czasu i sprawdzam buteleczki przy zakupie. Nie ma w żadnym ani bąbli, ani paprochów, ani bądź czego. Wszystko ok. Co jest zgrane, że tak raptem niektórym tak bardzo nie pasuje Semilac? Ja mam szczęście do nich, czy co? W 083 są małe drobinki niebieskie. Na wzorniku też są, dzwoniłam do firmy i dowiedziałam się, że te drobinki (bardzo lekki brokat) są od zawsze, tylko nikt nie zwracał na nie uwagi, bo były niewidoczne po nałożeniu dwóch warstw. Teraz, jak się dokładnie przyglądam to faktycznie są. Paprochów żadnych nigdy nie znalazłam. Może szukamy dziury w całym?

Ja też kupuję stacjonarnie. Przed zakupem nie pozwalają na otwarcie buteleczki i całkiem słusznie. Jak już pisałam kilka razy reklamowałam i nie miałam z tym żadnych problemów. Mimo tego jak już pisały dziewczyny to powinno być tylko incydentalnie.
Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Dopiero przy 50 zauważyłaś, że nie spełniają oczekiwań? Ciekawe, przy którym Neonail się ockniesz?
Czemu jesteś złośliwa?gdybyś czytała uważnie i ze zrozumieniem to byś wiedziała że jakość Semilaców się bardzo pogorszyła, może dlatego "ocknęła" się dopiero przy 50-tej buteleczce i dlaczego tak uparcie bronisz Semilac? czy nie uważasz że ktoś może mieć swoje zdanie odmienne od Twojego?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 16:33   #4620
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czemu jesteś złośliwa?gdybyś czytała uważnie i ze zrozumieniem to byś wiedziała że jakość Semilaców się bardzo pogorszyła, może dlatego "ocknęła" się dopiero przy 50-tej buteleczce i dlaczego tak uparcie bronisz Semilac? czy nie uważasz że ktoś może mieć swoje zdanie odmienne od Twojego?
Oj, teraz ty jesteś złośliwa. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, tylko zrozumieć o co chodzi. Tyle moich koleżanek używa Semilaci, wymieniamy się kolorami i na tyle sztuk, które zakupiłyśmy, tylko top był glutowaty (oczywiście wymieniony od ręki z informacją, że firma o tym wie i robi z tym porządek), a reszta w porządku. Tak, przez myśl mi przechodzi, że dostępność semilaców w przystępnej cenie nie idzie w parze z oczekiwaniami profesjonalistek. Po prostu hybrydki robimy same w zaciszu domowym. Naprawdę wolę kupić dwa kolory, niż jeden droższy. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.