ow³osienie na ca³ym ciele - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-03-07, 11:00   #61
milosc_blondynki
Przyczajenie
 
Avatar milosc_blondynki
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Poka¿ wiadomo¶æ
moja przyjació³ka usuwa³a z r±k, ca³ych ramion w³oski laserem, nie wiem ile p³aci³a, ale efekt by³ taki, ¿e kto¶ co¶ ¼le nastawi³ i laser poparzy³ rêce. Ona nic za bardzo nie poczu³a, no ale mia³a takie kropki poparzone i ¶lady przez miesi±c. A w³oski jak by³y tak odros³y i s±

moja znajoma, prawniczka, miala klientkê, która skar¿y³a gabinet za poparzenie nóg laserem - zosta³y jej koszmarne blizny na ca³e ¿ycie... oczywi¶cie takie rzeczy nie zdarzaj± siê czêsto, ale trzeba mieæ ¶wiadomo¶æ ryzyka
milosc_blondynki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-07, 19:11   #62
muszelka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Dziewczyny w moim przypadku laser nie poparzy³ mi twarzy a usuwam obecnie nie tylko wargê górn±, brodê równie¿. Z r±k i nóg te¿ bêdê mia³a usuwane w³oski. Z tego co wyczyta³am w internecie mam bardzo ró¿ne lasery i wiem ¿e laser light sheer jest najlepszy. Posiada on p³ytkê ch³odz±c± która nie poparzy skóry. Piszecie, ¿e a¿ 900z³ za wargê górn± - ja napisa³am cenê ca³ego zabiegu czyli 5 wizyt. Jeden taki zabieg kosztuje 250z³ za wargê górn±. Zbiera³am pieni±dze pó³ roku ale teraz jestem zadowolona. Je¶li pracujecie to nie widzê problemu aby uzbieraæ ma³ymi kroczkami tak± kwotê. Moje wydatki s± o wiele wiêksze, bo jak czytacie mam problem z ca³ym cia³em, ale wystarczy odmówiæ sobie co miesi±c przyjemno¶ci np. kupna bluzki, kawiarni itd. i pieni±¿ki s± - ja tak obecnie robiê i nie ¿a³ujê. Dla informacji gdzie mam robione zabiegi podajê stronê internetow± www.laser.day.pl i adres Laser Studio 4 Depilacja laserowa - Light sheer. Filmar ul. Grudzi±dzka 37 tel. (0-56) 66 94 905. Maj± oni jeszcze gabinet w Bydgoszczy. Pozdrawiam
muszelka6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-21, 13:52   #63
>KAT<
Przyczajenie
 
Avatar >KAT<
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Tez mam problem z wlosami. Poza 'standardowymi' miejscami mam tez wlosy na brzuchu, wokol sukow i na pupie. Wszystkie sa ciemne i grube oraz odrastaja w mgnieniu oka . Probowlalam w zasadzie wszystkich konwencjonalnych metod. Depilator musialam wyrzucic do kosza, bo nie dawalam rady zniesc bolu (a to dlatego ze wlosy mam Naprawde mocne), depilacja woskiem tez nie przynosi porzadanych rezultatow. Pozostaje mi depilacja laserowa, ale wyczytalam tu ze czesto efekty sa niezadowalajace i czasem nawet po 5-6 zabiegach nie widac wielkiej roznicy. Poza tym calosc zabiegow trzeba powtarzac co 2-3 lata . No i jeszcze mozna sie poparzyc albo dostac przebarwien skory...
Chociaz niektorzy chwala sobie laser... eeh
Nie wiem teraz co zrobic... Czy jest sens wywalic kilkanascie tys zl??

Musze sie jakos tego pozbyc bo mam dopiero 19 lat a nie bardzo moge pokazac sie na plazy w kostiumie czy na basenie - to tez z powodu rozstepow na udach. O zabiegach na rozstepy tez sie naczytalam i wyglada na to ze kosztowalyby mnie kolejne kilka tysiecy.

Poki co pozostane przy maszynce

Mam nadzieje ze moze ktos mi cos poradzic, bo juz dluzej nie wytrzymam z takim wygladem...

>KAT< jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-21, 22:06   #64
andzia1722
Raczkowanie
 
Avatar andzia1722
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: £DZ
Wiadomo¶ci: 51
Post Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

usuwanie laserem jest bardzo drogie. Dobry na to jest Rozja¶niacz sally hansen znajdziesz go na stronie perfumerii. W³osy s± po nim jasne i nic nie widaæ. Tak naprawde ja te¿ mam z tym problem i kiedy¶ wstydzi³am siê chodziæ w krótkich bluzkach, ale ju¿ da³am sobie z tym spokój bo pomy¶la³am " a co mnie obchodz± opinie innych ", naprawde nikt na to nie zwraca uwagi. Teraz u¿ywam tego rozja¶niacza i jest wspaniale. Wiêc nic siê nie przejmuj , bo np. przez g³upich ludzi, stracisz szanse na wiele rzeczy"

Pozdrawiam cieplutko, trzymaj siê
__________________
andzia1722 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-23, 13:19   #65
>KAT<
Przyczajenie
 
Avatar >KAT<
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Z glupimi ludzmi zwykle sobie radze wiec to nie problem ... wiekszym problemem jest moj perfekcjonizm, bo kiedy czuje ze wloski zaczynaja odrastac to od razu musze je zaatakowac maszynka przez co czesto mam podraznienia.

Nienawidze sytuacji kiedy np chlopak glaszcze mnie po plecach, badz po brzuchu... Dla wiekszosci kobiet sprawa normalna i przyjemna, dla mnie natomiast niekoniecznie, bo 1sze co przychodzi mi do glowy w takiej sutuacji to wlasnie wlosy- czy je wyczuje :/

A co do tego rozjasniacza- dzieki, sprobuje, ale nawet jesli wloski beda mniej widoczne, to i tak wciaz bedzie je mozna wyczuc. niestety
>KAT< jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-12, 22:41   #66
Jean Doe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Ja w³a¶ciwie te¿ zastanawiam siê od dawna nad hirsutyzmem. W³a¶ciwie mam ju¿ nawet rozpoznanie (choæ dotychczasowe badania s± w normie), ale dosta³am je w szpitalu dla dzieci, a po skoñczeniu 18 lat musia³am zmieniæ szpital, przez co i endokrynologa.
Teraz mam tylko ten problem, ¿e nie wiem do kogo i¶æ. Prywatne leczenie odpada-na to mnie nie staæ. Lekarze na NFZ... tylko sprawdzeni, a takiego nie mam. Mo¿e wiêc która¶ z Was zna jakiego¶ dobrego endokrynologa-ginekologa w Krakowie? Albo chocia¿ tylko endokrynologa. Planowa³am udaæ siê na Kopernika do Sendrakowskiej, albo na Mehoffera do jakiego¶ lekarza. Mo¿e gdzie¶ na forum s± jakie¶ namiary na specjalistów-nie uda³o mi siê ich jednak znale¼æ.

Co do usuwania w³osków to odradzam stanowczo kremy, maszynki itp. Pogarszaj± one jedynie stan w³osków, bo nie usuwaj± ich z cebulkami, a jedynie obcinaj± przy skórze, przez co w³oski siê wzmacniaj±.
Co mogê poleciæ to depilator elektryczny (tylko dobrej firmy, ¿eby by³ skuteczny-np. Braun), pasta cukrowa (jest tania i do zrobienia w domu, przepisów jest mnóstwo na necie, nie zdziwiê siê, jak i na tym forum o niej by³o), wosk (ja polecam zamiast drogiego Veeta, Strepa, który kosztuje ok. 15 z³, a wg mnie jest znacznie mocniejszy, wydajniejszy i lepszy ni¿ tak szeroko polecany Veet).

Dla osób o ciemnym ow³osieniu, które maj± pieni±dze polecam laser, najlepiej diodowy.
Jean Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-12, 23:15   #67
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Problem z nadmiernym ow³osieniem u kobiet wi±¿e siê z za du¿± produkcj± Testosteronu i 5-α-dihydrotestosteron. Proponowa³ bym analize hormonów we krwi i zastosowanie odpowiedniego leczenia hormonalnego.
blazej2209 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 09:15   #68
Jean Doe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Tak, teoretycznie, bo praktycznie najczê¶ciej jedynym zaburzeniem jest zaburzenie prolaktyny. No i oczywi¶cie torbiele na jajnikach (PCOs). Ewentualnie zostaje zespó³ Cushinga, ale to chyba najrzadziej. W ka¿dym b±d¼ razie, ¿eby móc w ogóle ustaliæ czy dana osoba kwalifikuje siê do leczenia czy nie to warto mieæ dobrego specjalistê. A z tym-wbrew pozorom-jest naprawdê ciê¿ko.
Jean Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-13, 10:26   #69
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Dok³adnie Jean Doe i my¶lê ,¿e najlepiej jest przeprowadziæ badanie poziomu hormonów we krwi ,aby ustaliæ sk±d to sie bierze. Widza³em kilka przypadków nienaturalnego ow³osienia u kobiet i zawsze wi±za³o siê to z czym¶ powa¿niejszym.
blazej2209 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-14, 13:34   #70
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez Jean Doe Poka¿ wiadomo¶æ

Co do usuwania w³osków to odradzam stanowczo kremy, maszynki itp. Pogarszaj± one jedynie stan w³osków, bo nie usuwaj± ich z cebulkami, a jedynie obcinaj± przy skórze, przez co w³oski siê wzmacniaj±.
Co mogê poleciæ to depilator elektryczny (tylko dobrej firmy, ¿eby by³ skuteczny-np. Braun), pasta cukrowa (jest tania i do zrobienia w domu, przepisów jest mnóstwo na necie, nie zdziwiê siê, jak i na tym forum o niej by³o), wosk (ja polecam zamiast drogiego Veeta, Strepa, który kosztuje ok. 15 z³, a wg mnie jest znacznie mocniejszy, wydajniejszy i lepszy ni¿ tak szeroko polecany Veet).

Dla osób o ciemnym ow³osieniu, które maj± pieni±dze polecam laser, najlepiej diodowy.
a co z wrastaniem wloskow? wiesz jak to wyglada? parocentrymetrowy wlosek ktory rosnie sobie gleboko pod skora-"na p³asko", krostki, a z tego trudne do usuniecia blizny
ja odradzam depilatory, woskowanie szczegolnie nog, bo 2 tygodnie spokoju nie sa warte tego co jest potem, polecam dobra pianke do golenia i maszynke

ostatnio dowiedzialam sie, ze picie naparu miety 2 razy dziennie opoznia odrastanie wloskow, bo obniza poziom testosteronu, pije od jakiegos tygodnia i wlosy na nogach naprawde odrastaja duzo wolniej niz kiedys, a wiec warto sprobowac
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-14, 14:17   #71
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Ale usuwanie nadmiernego ow³osienia usuwa tylko skutek natamiast przyczyna nadal pozostaje. Je¿eli dzieje siê co¶ nie tak z tym to lepiej skonsultowaæ siê ze specjalist± ni¿ samemu usuwaæ ca³y czas w³oski bo to mêcz±ce i nie za³atwia problemu.

Ostatnio s³ysza³em ,¿e woskowanie jest najlepsz± form± depilacji poniewa¿ os³abia w³oski i nie wystêpuje efekt ,¿e pojawiaj±ce siê w³oski s± ciemniejsze i mocniejsze.
blazej2209 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-14, 14:33   #72
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale usuwanie nadmiernego ow³osienia usuwa tylko skutek natamiast przyczyna nadal pozostaje. Je¿eli dzieje siê co¶ nie tak z tym to lepiej skonsultowaæ siê ze specjalist± ni¿ samemu usuwaæ ca³y czas w³oski bo to mêcz±ce i nie za³atwia problemu.
problem rozwi±zuje tylko depilacja laserowa lekarz przepisuje tabletki hormonalne, ktore pomagaja, ale po ich odstawieniu problem powraca.

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio s³ysza³em ,¿e woskowanie jest najlepsz± form± depilacji poniewa¿ os³abia w³oski i nie wystêpuje efekt ,¿e pojawiaj±ce siê w³oski s± ciemniejsze i mocniejsze.
u mnie odrastaly takie jak po goleniu, dodatkowo wrastaly, wiec uwazam, ze nie warto po prostu...

lepiej skladac kase na laser
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-14, 14:37   #73
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

hmmm jestem zdania tego samego- jedyna (ktora znam) najskoteczniejsza metoda to laserowa- ale to kupa pieniedzy.

inne to tylko chwilowa sprawa. tabletki dozywotnio, depilacja krotkotrwaly efekt pogarszajacy ilosc i twrdosc wlosow
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 07:27   #74
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomo¶ci: 356
GG do malutka86
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Dziewczyny ju¿ tyle pisa³y o homrmonach, mia³am kole¿anke, która 6 lat bra³a tabletki, a pó¼niej mia³a straszne problemy, ¿eby wróciæ do regularnym miesi±czek, problemy z cer±, a jedna znajoma przez wieloletnie branie hormonów, mia³a bardzo powa¿ne problemy z zaj¶ciem w ci±¿e i utrzymaniem ci±¿y (poroni³a kilka razy). Czasami konieczne jest branie hormonów, gdy mamy chore jajniki czy jakie¶ torbiele, ale czêsto jest te¿ tak, ¿e ciemne nadmierne ow³osienie jest spraw± genetyczn±. U mnie, chocia¿ nie robi³am badañ, przypuszczalnie tak jest. Mam jasn± karnacjê, ale nie tak± mleczn±, w³oski rosn± mi d³u¿sze, ale ca³y problem jest w tym, ¿e na rêkach, nogach, oraz pojedyncze na brzuchu i wokó³ brodawek, kilka na twarzy, s± bardzo ciemne, ale wiem, ¿e mam to po babci, tak samo jak ciemn± oprawê oczu. Ca³e szczê¶cie, ¿e te które mam na plecach, to tylko ma³y, jasny delikatny meszek. Najbardziej denerwuj± mnie te na rêkach i nogach. Nogi to niestety tragedia, w³oski s± czarne i dosyæ grube (tylko nie zawsze i nie wiem od czego to zale¿y).
Dlaczego w³oski po goleniu maja odrastaæ grubsze, wzmocnione? przecie¿ nie ma ingerencji w cebulki.. bo ja s³ysza³am, ¿e to taki efekt optyczny, bo jak wyrasta nowy w³osek to ma ja¶niejszy i cieñszy koniec, a te zgolone poprostu tego koñca ju¿ nie maj± i dlatego wydaje siê, ¿e s± grubsze. Podobno wszystko zale¿y od tego w jakiej fazie wzrostu s± w³oski.
malutka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 09:17   #75
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

no nikt mi nie powie, ze jak zaczyna sie golic nogi to wlosy nie twardnieja i nie ciemnieja. prosty przyklad- ja zaczelam golic nogi bardzo wczesnie, teraz rosna mi szybko sa ciemne i twarde, ale! golilam je tylko do kolan- ud nie, uda gole od niedawna czasem- mam jasniutkie delikatne wloski, jak to wytlumaczyc?
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 12:08   #76
Jean Doe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
a co z wrastaniem wloskow? wiesz jak to wyglada? parocentrymetrowy wlosek ktory rosnie sobie gleboko pod skora-"na p³asko", krostki, a z tego trudne do usuniecia blizny
ja odradzam depilatory, woskowanie szczegolnie nog, bo 2 tygodnie spokoju nie sa warte tego co jest potem, polecam dobra pianke do golenia i maszynke
Chyba ka¿da kobieta, wie jak wygl±da wrastaj±cy w³osek Na to jednak s± metody, chocia¿by peeling (wielu osobom pomaga). Oczywi¶cie ka¿dy powinien znale¼æ odpowiedni sposób depilacji dla siebie-mi na przyk³ad po wosku nie wrasta ani jeden w³osek, po depilatorze-pare, ale im d³u¿ej u¿ywam depilatora tym mniej w³osków wrasta. Ja osobi¶cie nie polecam nikomu ani maszynek, ani kremów. Pad³o tu pytanie dlaczego wzmacniaj±, skoro nie ma ingerencji w cebulkê czy co¶ takiego-ano dlatego, ¿e nie usuwaj± z cebulk±, wiêc istnieje prawdopodobieñstwo, ¿e w³osek siê wzmocni i w³a¶ciwie niemal zawsze do tego dochodzi.

Cytat:
golilam je tylko do kolan- ud nie, uda gole od niedawna czasem- mam jasniutkie delikatne wloski, jak to wytlumaczyc?
Prawdopodobnie dlatego, ¿e jak sama piszesz-golisz czasem i od niedawna. W³oski robi± siê tym mocniejsze im czê¶ciej je golisz.
Co za¶ tyczy siê lasera-nie wiem czy która¶ z Was by³a na depilacji laserowej, a je¶li nie by³a to mogê Wam od razu powiedzieæ, ¿e o ile laser os³abia w³oski to nie ma takiej metody, która by usunê³a ow³osienie trwale je¶li wystêpuj± zaburzenia (czyli to, o czym wspomina blazej2209). Niestety przy zaburzeniach lepiej siê poddaæ leczeniu, no ale z tabletkami jest jak z metod± depilacji-pomaga tylko dobrze dobrana. Poza tym warto zauwa¿yæ, ¿e sam hirsutyzm nie jest uznawany za chorobê, ale objaw chorobowy i nie mo¿na siê z niego wyleczyæ w pe³ni (hirsutyzm jest co najwy¿ej do zaleczenia).
Jean Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 12:15   #77
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomo¶ci: 356
GG do malutka86
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

pamiêtam, ¿e kiedy¶ czyta³am jaki¶ artyku³ o w³osach.. na g³owie ale rzecz w tym, ¿e by³o pytanie czy od podcinania koñcówek w³osy rosn± szybciej i jaka¶ fryzjerka chyba mówi³a, ze nie rosn± szybciej, tylko ¿e s± zdrowsze, nie ³ami± siê tak, nie rozdwajaj± i s± ogólnie w lepszej kondycji, ale nie wp³ywa to na szybko¶æ ich wzrostu, a jedynie na kondycjê.. wiêc zastanwiam siê jak jest z tymi na nogach. Ja odk±d pamiêtam mia³am ciemne, ale na rêkach zauwa¿y³am, ¿e jak siê opalê to ona ja¶niej± i wydaj± siê cieñsze.. mo¿e siê zwyczajnie zu¿ywaja?
malutka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 12:16   #78
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

no to wlasnie o tym pisalam, ze im czesciej sie goli wlosy tym bardziej sa twarde gestrze i ciemniejsze
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 12:18   #79
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

z tymi cienszymi to nie wiem jak to jest, ale wlosy na sloncu jasnieja... t prawda,te na glowie rowniez. pozatym inaczej tez ogolnie wlosy wygladaja na opalonej skorze inaczej na bladej, na bladej ciemne wlosy sa bardziej kontrastowe- i tyle
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 12:33   #80
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomo¶ci: 356
GG do malutka86
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

ja to chyab jestem jakas inna, bo teraz mi ciensze wlosy odrastaja na nogach niz pare tygodni temu ale pewnie jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule.. z obawy przed bolem chyba zostane przy zwyklej maszynce.. lata praktyki i juz sie nie zacianam przynajmniej ;p
malutka86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 12:57   #81
maskotka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomo¶ci: 137
GG do maskotka666
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Hey dziewczyny ostatnio czytalam w gazecie ze wloski np.na rekach mozna rozjasnic woda utleniona tylko boje sie ze w ten sposob podraznie sobie skore rak co wy o tym sadzicie??
maskotka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 12:59   #82
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez maskotka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey dziewczyny ostatnio czytalam w gazecie ze wloski np.na rekach mozna rozjasnic woda utleniona tylko boje sie ze w ten sposob podraznie sobie skore rak co wy o tym sadzicie??
my¶lê, ¿e mo¿esz spróbowaæ, 3% to nie jest jakie¶ du¿e stêzenie, krzywdy raczej nie zrobi, ale nie liczy³abym zbytnio, ze ciemnych w³osków od razu zrobi± siê blond
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 13:09   #83
maskotka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomo¶ci: 137
GG do maskotka666
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Dzieki sprubuje i dam znac czy wogule troche rozjasnily sie wloski
maskotka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 13:21   #84
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

sama jestem ciekawa czy to by cos dalo
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 13:59   #85
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez maskotka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey dziewczyny ostatnio czytalam w gazecie ze wloski np.na rekach mozna rozjasnic woda utleniona tylko boje sie ze w ten sposob podraznie sobie skore rak co wy o tym sadzicie??
Ja traktujê w³oski na rêkach wod± utlenion± i jest du¿a poprawa. Z natury mam czarne, a teraz s± blond - nie takie bia³e, lecz raczej z³ociste. Na opalonej skórze wygl±da to OK. Woda utleniona ¿adnej krzywdy nie robi, co najwy¿ej trochê wysusza skórê, ale od czego s± balsamy. Z tym, ¿e wodê trzeba stosowaæ regularnie- przez pierwszy tydzieñ co dziennie, a potem wedle uznania i zadowolenia z dotychczasowych efektów. Po pierwszym tygodniu efekty, acz jeszcze nie spektakularne, s± ju¿ widoczne.
rudenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-16, 07:20   #86
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

oooo dzieki za informacje muszê spróbowaæ choc ja nie mam az takich ciemnych, gdzieniegdzie z natury zlociste...
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-16, 10:14   #87
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomo¶ci: 92
Exclamation Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Na rêce nie polecam golenia, kilka lat temu goli³am i to by³o gorsze, bo w³oski sta³y siê k³uj±ce i rêka by³a szorstka.
Wole mieæ w³oski ale miêkkie ni¿ k³uj±ce
Mi woda utleniona ma³o da³a, a mo¿e za ¿adko ja traktowa³am w³osy, mi lepiej pomog³ krem rozja¶niajacy, s± takie kremy do rozja¶niania ow³osienia np Sally Hansen Creme Hair Bleach, który kosztuje ok.30 z³. Jest to krem rozja¶niajcy w³osy na twarzy i rêkach. Spróbuj popytaæ te¿ w najbli¿szej aptece.
Ja akurat u¿ywam zwyk³ego roduktu do rozjasniania w³osów, czyli nie farba tylko jaki¶ rozjasniacz do w³osów, robie ma³a ilo¶æ i dajê na rêcê czekam.

Co do depilacji kremami cukrowymi czy depilatorem, to depilarem nie wytrzymywa³am nigdy z bólu, a bardzo mi zale¿a³o, z kolei wosk kupny w sklepie nie dawa³ rady wyrwac mi w³osów a tak¿e z bólu ledwo ledwo, dopiero pasta cukrowa da³a du¿e efekty, tylko oczywi¶cie te¿ mnie boli ale ta sekundê jako¶ wytrzymam, wkurza mnie w pastach cukrowych ¿e wychodzi mi dobrze mo¿e 1 na 4 próby i du¿o czasu zajmuje. Ale NIGDY nie mia³am po niej w³osków wrastaj±cych.

Teraz chce sprobowac z depilacja laserowa, ale nie w zadnym gabinecie kosmetycznym, nie chce dac 5 czy 10 tys w b³oto, bo czêsto czyta³am ¿e po jakim¶ d³u¿szym czasie w³osy odrasta³y, bo to wszystko zale¿y czy trafi siê w jak±¶ odpowiednia faze wzrostu w³osa, a jak nie? Pieniadze pojda w b³oto.
Ja juz wole sprobowac z depilatorem kupnym, u mnie takie sa po 300 euro, dorbe jest to ze maja jakis skaner ktory sam wychwyci okolo 20 w³osów naraz.
Jak nie wyjdzie, (tak samo mo¿e nie wyj¶æ w gabinecie) to najwy¿ej sprzedam na serwisie aukcyjnym
seawoman jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-16, 11:08   #88
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomo¶ci: 4 371
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

hehe no z tym goleniem na rekach to bron Boze, efekt pewnie jak na nogach :P
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zda³am egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-20, 10:19   #89
maskotka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomo¶ci: 137
GG do maskotka666
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez rudenka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja traktujê w³oski na rêkach wod± utlenion± i jest du¿a poprawa. Z natury mam czarne, a teraz s± blond - nie takie bia³e, lecz raczej z³ociste. Na opalonej skórze wygl±da to OK. Woda utleniona ¿adnej krzywdy nie robi, co najwy¿ej trochê wysusza skórê, ale od czego s± balsamy. Z tym, ¿e wodê trzeba stosowaæ regularnie- przez pierwszy tydzieñ co dziennie, a potem wedle uznania i zadowolenia z dotychczasowych efektów. Po pierwszym tygodniu efekty, acz jeszcze nie spektakularne, s± ju¿ widoczne.
A nie rozjasnila Ci sie skora w tych miejscach gdzie smarowalas ta woda utleniona??
maskotka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-20, 12:24   #90
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: ow³osienie na ca³ym ciele

Cytat:
Napisane przez maskotka666 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie rozjasnila Ci sie skora w tych miejscach gdzie smarowalas ta woda utleniona??
Nic takiego nie zauwa¿y³am, a smarujê siê t± wod± ju¿ kilka miesiêcy(oczywi¶cie nie codziennie). Rêce mam opalone, nie zauwa¿y³am ¿aadnego wp³ywu na opalenizne, chocia¿ to trudno oceniæ, bo jest lato i rêce s± codziennie na s³oñcu. Generalnie skóra na rêkach nie ró¿ni siê od reszty cia³a.
rudenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.