Czym zajmujecie się zawodowo? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 09:28   #61
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Tak czytam co porabiacie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Sama sie zastanawiam, co ja potem będę robić, czy jest w ogóle jakaś praca dla mnie...

Jestem studentką trzeciego roku, pracuję już na umowę o pracę jako barmanka. Ale pieniądze z tego żadne
eheh ja mam takie same myśli co ja po studiach będę robić?a jak ktoś mnie o to pyta to nie wiem co odpowiadać
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Czasami nie da się przewidziec. Mnie wszyscy straszyli, że po moich studiach to tylko moge być nauczycielką. I co? hehehehehe

Grunt to sie nie poddawac w poszukiwaniach i nie załamywac ewentualnymi niepowodzeniami.
z takiego założenia wychodzę i mam nadzieję,że znajdę coś interesującego
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:32   #62
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
eheh ja mam takie same myśli co ja po studiach będę robić?a jak ktoś mnie o to pyta to nie wiem co odpowiadać
Jak to co? Będe robic to, co mi odpowiada.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:36   #63
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Ja tez studiowałam filologię, a pracuję w turystyce, nie w szkole czy przy tłumaczeniach. Zresztą w tych czasach ukończenie danego kierunku studiów nie znaczy, że trzeba pracować w zawodzie - dużo osób sie przekwalifikowuje.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:39   #64
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jak to co? Będe robic to, co mi odpowiada.
hehe to chyba najlepsza i najbardziej prawidziwa odpowiedź,tlyko że w naszym społeczeństwie ludzi wolą usłyszeć będę"coś tam" niż bede robic co chcę(najgorzej z przyszłymi teściami)akurat malo mnie interesuje co ludzie mysla,tylko najgorsze jest to ze sama nie jestem pewna jak po stuiach się "ustatkuję"


EDIT: Aggie:racja,ja wiem ze w 90% się przekwalifikuję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:39   #65
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

studentka fil. angielskiej marząca o wykładaniu literatury polskiej powojennej to ja. rozglądam się właśnie za pracą - moim koleżankom bez doświadczenia udało się załapać do pracy 'w zawodzie' - jedna zajmuje się metodą Callhana (swoją drogą totalnie nie moja 'broszka' ;P)
w jakiejś szkole, inna ma zajęcia z dzieciakami w fundacji. a ja gdzie się nie rozejrzę to chcą licencjatu i rocznej praktyki rozważam kilka opcji pracy - mam już doświadczenie po wakacyjnym dorabianiu w herbaciarnu i chyba zdecyduję się na coś takiego a szczytem marzeń są zajęcia z ludźmi na poziomie od pre-intermediate w górę, głównie konwersacje
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:57   #66
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Administracja państwowa - Dokładnie Punkt Informacyjny dot. funduszy unijnych 2007-2013.

Do niedawna konsultant w firmie okołobisnesowej oraz komisarz ds. rozliczania projektu unijnego.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 17:01   #67
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

No no, jestem pod dużym wrażeniem.Ale z Was wykształciuchy.Pracuję jako kontroler jakości w firmie farmaceutycznej, a studiowałam filologię polską (to się nazywa przekwalifikowanie).Praca to moja pasja, ale pewnie jak każda z Was czasem mam dość.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 00:02   #68
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Teraz bede podpisywac umowe na support powdrozeniowy. Wczesniej glownie praca przy implementacjach erp, billingi, crm itp.

Uwielbiam lamiglowki logiczne, prace z ludzmi i zawsze chce wiedziec jak co dziala od strony technicznej.

Nie lubie dziwnie pozlepianych fragmentow kodu, zaokraglen w kalkulacjach oraz pisania dokumentacji technicznej.

Docelowo chce prowadzic wlasne projekty.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:44   #69
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Wczesniej glownie praca przy implementacjach erp, billingi, crm itp.
Te nazwy - mam na myśl erp i crm, są tak enigmatyczne, a przecież tutaj chodzi o planowanie zasobów przedsiębiorstwa i takie tam ogólne bajery, czyli jakby powiedzieć, że się pracuje na Windowsie.
Bo szczerze to niewiele z tego rozumiem
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:55   #70
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Wczesniej glownie praca przy implementacjach erp, billingi, crm itp.
Te nazwy - mam na myśl erp i crm, są tak enigmatyczne, a przecież tutaj chodzi o planowanie zasobów przedsiębiorstwa i takie tam ogólne bajery, czyli jakby powiedzieć, że się pracuje na Windowsie.
Bo szczerze to niewiele z tego rozumiem
Rena napisała, że pracowała przy implementacjach czyli jak rozumiem przy tworzeniu oprogramowania erp i crm.
Co rozumiesz przez pracę na Windowsie?
Ja na przykład programuję w środowisku Zenda, który jest zainstalowany pod Windowsem - czy to też znaczy, że pracuję na Windowsie?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:06   #71
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Rena napisała, że pracowała przy implementacjach czyli jak rozumiem przy tworzeniu oprogramowania erp i crm
W duzym uproszczeniu dopasowanie systemu do potrzeb konkretnej firmy poprzez konfiguracje, parametryzacje, lekkie zmiany w kodzie (czasem wieksze), mapowanie oraz migracje danych z innego systemu. Takze integracja z innymi aplikacjami, jesli jest taka potrzeba. Zazwyczaj zawieszone na srodowisku bazodanowym.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 20:21   #72
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
W duzym uproszczeniu dopasowanie systemu do potrzeb konkretnej firmy poprzez konfiguracje, parametryzacje, lekkie zmiany w kodzie (czasem wieksze), mapowanie oraz migracje danych z innego systemu. Takze integracja z innymi aplikacjami, jesli jest taka potrzeba. Zazwyczaj zawieszone na srodowisku bazodanowym.
A to ja w sumie źle zrozumiałam, bo myślałam o implementacji jako o tworzeniu oprogramowania od początku.
Co nie zmienia faktu, że nie jest to według mnie "praca na Windowsie" jak to uprościła calkiem-spoko.
Ale może niech ona się wypowie co miała na myśli

ps.
W jakim języku pisany był kod systemu? Jeśli można wiedzieć oczywiście.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:22   #73
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Miałam na myśli to, że erp i reszta to jest tak ogólne, że laikowi (jak ja) nic nie mówi
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:24   #74
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Miałam na myśli to, że erp i reszta to jest tak ogólne, że laikowi (jak ja) nic nie mówi
No coś Ci jednak mówi, wnioskując z Twojego poprzedniego posta
Zawsze można zapytać, albo wygooglać
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:36   #75
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Wygoglowałam, ale na Wikipedii było duuużo o tym napisane, aż żem się pogubiła. Ja nie informatyk, ja tylko studentka prawa
Ale mój TŻ jest programistą, więc lubię się trochę poorientować. Ale tylko TROCHĘ
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:41   #76
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A to ja w sumie źle zrozumiałam, bo myślałam o implementacji jako o tworzeniu oprogramowania od początku.
Co nie zmienia faktu, że nie jest to według mnie "praca na Windowsie" jak to uprościła calkiem-spoko.
Ale może niech ona się wypowie co miała na myśli

ps.
W jakim języku pisany był kod systemu? Jeśli można wiedzieć oczywiście.
Implementacja rzadko jest tworzeniem od poczatku, chociaz jedno drugiego nie wyklucza. Systemy autorskie sa bardzo drogie i tylko w wyjatkowych sytuacjach maja uzasadnienie biznesowe. Obecnie dazy sie do standaryzacji i jest to nie tylko tansze, ale tez wygodniejsze. W praktyce to oznacza, ze mozna kilka lub wiecej razy sprzedac ten sam system raz napisany. To tak jak opracowuje sie jeden sposob na rozwiazywanie okreslonych zadan w matematyce, tak stosuje sie jeden pomysl nieco zmodyfikowany w roznych firmach. To tez spora oszczednosc czasu, a w biznesie to nie bez znaczenia.

Kod roznie - zalezy od systemu. Nie programuje zbyt wiele, glownie mam stycznosc sql.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:16   #77
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Jestem fizjoterapeutka.Pracuje w prywatnym gabinecie fizjoterapii w Centrum pielgniarsko-opiekunczym.Zarobki srednie,jak to w sluzbie zdrowia.Ale uwielbiam swoja prace.Poza tym kursy,kursy,kursy... i studia-w tym roku licencjat.Jestem bowiem technikiem fizjoterapii.Pozniej magisterka i w planach doktorat
__________________
80------70-----60-----55
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:18   #78
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Wygoglowałam, ale na Wikipedii było duuużo o tym napisane, aż żem się pogubiła. Ja nie informatyk, ja tylko studentka prawa
Ale mój TŻ jest programistą, więc lubię się trochę poorientować. Ale tylko TROCHĘ
Myślę, że TŻ Ci wszystko świetnie wytłumaczy

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Implementacja rzadko jest tworzeniem od poczatku, chociaz jedno drugiego nie wyklucza. Systemy autorskie sa bardzo drogie i tylko w wyjatkowych sytuacjach maja uzasadnienie biznesowe. Obecnie dazy sie do standaryzacji i jest to nie tylko tansze, ale tez wygodniejsze. W praktyce to oznacza, ze mozna kilka lub wiecej razy sprzedac ten sam system raz napisany. To tak jak opracowuje sie jeden sposob na rozwiazywanie okreslonych zadan w matematyce, tak stosuje sie jeden pomysl nieco zmodyfikowany w roznych firmach. To tez spora oszczednosc czasu, a w biznesie to nie bez znaczenia.

Kod roznie - zalezy od systemu. Nie programuje zbyt wiele, glownie mam stycznosc sql.
To zależy o implementacji czego rozmawiamy.
Bo implementacja bardzo często jest tworzeniem od początku
Choć w przypadku wielkich systemów, to jest tak jak mówisz, że robi się standardowe "ramy", a tylko specyficzne części systemu robi się "pod klienta".

A co do mojego pytania, to ja zdaję sobie sprawę, że język zależy od systemu , ale pytam w jakim najczęściej pisze się takie systemy.
Nie miałam z nimi styczności od strony programistycznej i dlatego nie wiem.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:42   #79
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Myślę, że TŻ Ci wszystko świetnie wytłumaczy
Eee...ja nie lubię jak on mi tak za dużo tłumaczy
A właśnie widziałam, że pisze jakieś wypociny, gdzie ma o tym tajemniczym ERP

Swoją drogą, trochę śmieszy mnie np określanie zawodów z angielska, jak często piszą sobie ludzie na goldenline. Ja się tam generalnie nie udzielam, tylko mój chłopak, ale i on twierdzi, że to często jest przerost treści nad formą.
Nie wiem, czy takie są wymogi, standaryzacja, dążenie do jednolitego wzorca, ale na tych wszystkich account & recruitment managerów, project managerów to ciężko się patrzy.
No cóż, może mam złe wrażenie, nie wykluczam
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 21:55   #80
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Eee...ja nie lubię jak on mi tak za dużo tłumaczy
A właśnie widziałam, że pisze jakieś wypociny, gdzie ma o tym tajemniczym ERP

Swoją drogą, trochę śmieszy mnie np określanie zawodów z angielska, jak często piszą sobie ludzie na goldenline. Ja się tam generalnie nie udzielam, tylko mój chłopak, ale i on twierdzi, że to często jest przerost treści nad formą.
Nie wiem, czy takie są wymogi, standaryzacja, dążenie do jednolitego wzorca, ale na tych wszystkich account & recruitment managerów, project managerów to ciężko się patrzy.
No cóż, może mam złe wrażenie, nie wykluczam
Wiesz, mnie nie śmieszy.
Jak ktoś pracuje w firmie, w której operuje się takimi nazwami, to ciężko żeby celowo je spolszczał. Zwłaszcza, że bardzo często pracuje się w środowiskach międzynarodowych i trzeba by się przerzucać z jednego nazewnictwa na drugie.
No, a przecież goldenline jest serwisem związanym stricte z pracą.

Powiem Ci, że mnie śmieszy nagonka (szczególnie na plotkowym był taki okres) i próba spolszczania wszystkiego.
Pamiętam taki jeden wątek, w którym brałam udział
Wiadomo, że w drugą stronę nie można przesadzać, ale to temat na inny wątek (których na wizażu dostatek)
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:00   #81
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Pisałam o przyczynach, dla których używane są te anglojęzyczne określenia. Rozumiem je - standaryzacja itp.

Tyle że odbiór społeczny jest taki, iż osoba określająca się mianem account & recruitment manager to brzmi dumnie, bo wielu ludzi nie czai, o co chodzi

Dla mnie okropnym słowem są "zasoby ludzie", human resources - no coś strasznego. I ciągle tylko natknąć się można na HR...i HR...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:10   #82
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Pisałam o przyczynach, dla których używane są te anglojęzyczne określenia. Rozumiem je - standaryzacja itp.

Tyle że odbiór społeczny jest taki, iż osoba określająca się mianem account & recruitment manager to brzmi dumnie, bo wielu ludzi nie czai, o co chodzi

Dla mnie okropnym słowem są "zasoby ludzie", human resources - no coś strasznego. I ciągle tylko natknąć się można na HR...i HR...
Ja stosuję skrót HR, bo jest krótki i praktycznie każdy, kto był choć na jednej rozmowie kwalifikacyjnej będzie wiedział o co chodzi.
Łatwiej jest mi powiedzieć dzwoniła kobieta z HR niż dzwoniła kobieta z yyyy działu zarządzania zasobami ludzkimi
Dla mnie account & recruitment manager nie brzmi dumnie.
A jak ktoś sądzi człowieka po nazwie jego stanowiska to wiesz
Może ze względu na to, że w mojej branży takie nazewnictwo jest na porządku dziennym, nie wzbudza ono u mnie żadnych emocji.
Jest ono po prostu naturalne.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:23   #83
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Choć w przypadku wielkich systemów, to jest tak jak mówisz, że robi się standardowe "ramy", a tylko specyficzne części systemu robi się "pod klienta".

A co do mojego pytania, to ja zdaję sobie sprawę, że język zależy od systemu , ale pytam w jakim najczęściej pisze się takie systemy.
Nie miałam z nimi styczności od strony programistycznej i dlatego nie wiem.
Tak w przypadku wielkich systemow tak wlasnie to wyglada. Bywa, ze serwery sa w jednym kraju, a interfejs otwiera sie w drugim

Nie ma regul co do jezykow. Sa systemy, gdzie jest jezyk tylko i wylacznie dla danego systemu utworzony i nigdzie indziej niespotykany. Bywa, ze rozne moduly sa napisane na raz w kilku jezykach. Bardziej ma tu uzasadnienie jezyk zorientowany obiektowo, niz strukturalny z uwagi na zadaniowosc poszczegolych czesci aplikacji.

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Eee...ja nie lubię jak on mi tak za dużo tłumaczy
A właśnie widziałam, że pisze jakieś wypociny, gdzie ma o tym tajemniczym ERP

Swoją drogą, trochę śmieszy mnie np określanie zawodów z angielska, jak często piszą sobie ludzie na goldenline. Ja się tam generalnie nie udzielam, tylko mój chłopak, ale i on twierdzi, że to często jest przerost treści nad formą.
Nie wiem, czy takie są wymogi, standaryzacja, dążenie do jednolitego wzorca, ale na tych wszystkich account & recruitment managerów, project managerów to ciężko się patrzy.
No cóż, może mam złe wrażenie, nie wykluczam
z dedykacja dla Ciebie - po francusku ERP to Progiciel de Gestion Intégrée czyli PGI
Ja na goldenline mam stanowisko po polsku, a na ilosc pw nie narzekam
Na linkedIN mam po angielsku, ale tam wszystko jest po angielsku, zreszta nie wszyscy w moich kontaktach sa Polakami.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:39   #84
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Nie ma regul co do jezykow. Sa systemy, gdzie jest jezyk tylko i wylacznie dla danego systemu utworzony i nigdzie indziej niespotykany. Bywa, ze rozne moduly sa napisane na raz w kilku jezykach. Bardziej ma tu uzasadnienie jezyk zorientowany obiektowo, niz strukturalny z uwagi na zadaniowosc poszczegolych czesci aplikacji.
No jakby ktoś chciał takie olbrzymy pisać językiem strukturalnym to byłabym co najmniej zdziwiona. Byłoby to wręcz niemożliwe.
Ale języków obiektowych jest w tej chwili taka ilość, że nadal mi to nic nie mówi. No, ale nic to - sama się dowiem
__________________


Edytowane przez irkax
Czas edycji: 2008-03-19 o 23:07 Powód: lit
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:13   #85
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
No jakby ktoś chciał takie olbrzymy pisać językiem strukturalnym to byłabym co najmniej zdziwiona. Byłoby to wręcz niemożliwe.
Ale języków obiektowych jest w tej chwili taka ilość, że nadal mi to nic nie mówi. No, ale nic to - sama się dowiem
Podobno sa tacy ambitni co probuja tak pisac
Pierwsze systemy tej klasy powstawaly w czasach, kiedy nie bylo jeszcze obiektowych.
Stad to co niemozliwe, jednak sie zdarza

Nie jestem programistka, wiec nie umiem az tak dokladnie odpowiedz na pytanie, jak oczekujesz. Widzialam tylko PLSQL, cos javopodobnego (a moze dokladnie java?) albo jakas wariacja na temat C++ .

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2008-03-19 o 23:15 Powód: literowka
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 07:39   #86
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

w odpowiedzi na temat watku:
prowadze rekrutacje, program praktyk oraz uczestnicze w dysponowaniu funduszem socjalnym dla sporej grupy kapitalowej. ogolnie miekki HR.
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:35   #87
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Nie jestem programistka, wiec nie umiem az tak dokladnie odpowiedz na pytanie, jak oczekujesz. Widzialam tylko PLSQL, cos javopodobnego (a moze dokladnie java?) albo jakas wariacja na temat C++ .
Właśnie myślałam nad Javą, ewentualnie C#
Ale kończymy już ten temat, bo robię offtop we własnym wątku


Cytat:
Napisane przez nadziejka_82 Pokaż wiadomość
w odpowiedzi na temat watku:
prowadze rekrutacje, program praktyk oraz uczestnicze w dysponowaniu funduszem socjalnym dla sporej grupy kapitalowej. ogolnie miekki HR.
Nadziejko dobrze wiedzieć, Twoje doświadczenie bardzo przyda się na tym podforum Mam nadzieję, że będziesz się często udzielać
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:49   #88
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Jestem kosmetyczką, (fachowo technik uslug kosmetycznych) Zostało mi pracy 7 dni roboczych i zakładam własną działalność gosp. Oczywiście salon kosmetyczny. Boję się ale również nie moge się doczekać
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:53   #89
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Jestem kosmetyczką, (fachowo technik uslug kosmetycznych) Zostało mi pracy 7 dni roboczych i zakładam własną działalność gosp. Oczywiście salon kosmetyczny. Boję się ale również nie moge się doczekać
A wszystko masz już gotowe do rozpoczęcia działalności salonu?
To znaczy lokal, obsługę, sprzęt?
Trzymam kciuki żeby się udało
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:31   #90
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czym zajmujecie się zawodowo?

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Jestem fizjoterapeutka.Pracuje w prywatnym gabinecie fizjoterapii w Centrum pielgniarsko-opiekunczym.Zarobki srednie,jak to w sluzbie zdrowia.Ale uwielbiam swoja prace.Poza tym kursy,kursy,kursy... i studia-w tym roku licencjat.Jestem bowiem technikiem fizjoterapii.Pozniej magisterka i w planach doktorat
hej, ja Ciebie pamietam z watku na intymnym, gdzie z pasja opowiadalas o swojej pracy
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.