Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 21:29   #1261
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

opiłam sie własnei szklana drinka takie kamikadze wersja maxi z rozpaczy ze jednak sie nei spotkamy bom sie napaliła ze mi dziecko poogladacie i powiecie czy ma sine w okół ust
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:30   #1262
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
WY tu już o krzesełkach do karmienia, ząbkach i zupkach, a ja przeżywam bo moja córcia zaczyna rączką sięgać do zabawek na leżaczku


W ogóle to strasznie mi dzisiaj smutno- mąż mojej przyjaciółki jutro rano ma operację- podejrzewają raka Wszystko wyszło tak ekspresowo, w piątek był na wizycie u lekarza Oby się mylili, oby nie złośliwy
dla Kamilki



Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość


Proszę o Wasze SZCZERE opinie co do tego wózka - http://moda.allegro.pl/spacerowka-qu...055185985.html.
jak dla mnie jest czaderski..i jutro pokaże tż-owi ale...jak dziecko już będzie śmigać..conajmniej po 1,5roku - na takie przejażdzki jak sił w nóżkach braknie strasznie mi się spodobał,bo nie lubie takich klasycznych prostych wózków.. spacerówkę mamy w swoim (3w1) a taka parasolka na wyjazdy i na później...rewelka!

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość




u nas czy jablko czy kleik.... to nie dziala na sen.....
ale dla Was za debiut marchewkowy ....
i jeszcze raz ze dziewczyny spedza tydzien z tatusiem...

a dziękujemy




jak to zrobilas?? Pisz mi tu szybko....
a moja kiedy sie naprawi ??
daje jej jeść ok 17.30.. 150 ml (czyli większą porcję ) i o 19.30 albo ciut dalej jak zaczynam usypiać dostaje 150ml i w tym 2 łyżki kleiku ryżowego. i śpi mi już 3 noce całe.. ostatnia 11h ponad

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
a co do biletu na euro to mamy mieszane uczucia, bo jeden bilet to trochę lipa.. samemu jechać...
spray... a co to za mecz? ja bym miała pojedyńczego chętnego chyba jakbyś chciała sprzedać

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość


W sumie nie wiem, ale na początek mówią o 2-3 łyżeczkach.
no w sumie..jadłyśmy maleńką łyżeczka z tt więc to takie 3 nasze łyżeczki są gdzieś
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:30   #1263
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

aaa dodam ze opiłam to ni eto samo co upiłam po prostu zamiast w kielonkach to w szklanie zaserwowałam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:30   #1264
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A sok z marchwi to jak starkujesz surową to masz, bo to kilka łyżeczek trzeba - podobno.Tak mówiła ta moja pediatra.
w przyszłym tygodniu się wybieramy na szczepienie to będę pytać
A jakie masz te poradniki o rozszerzaniu? Ja mam tylko hippa z paczki szpitalnej, nic więcej.
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:31   #1265
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wyglądowo mi się nic a nic nie podoba, ale za to wygląda na baaaardzo funkcjonalny
ogólnie to mi te wózki "parasolki" się nie podobają, ale one mają być lekkie i małe po złożeniu a nie ładne

dokładnie! Lubię to! (za dużo facebooka )
(przepraszam że się wtrącam )
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:31   #1266
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ale to przez gazę się wyciska - tak ja przynajmniej robiłam jak mi się chciało soku, a nie było innej możliwości zdobycia go

Acelinko ja też będę właśnie w tym stylu spacerówki szukać
ta akurat sprawdzona bo chrześniaczka tż się taką woziła ja w ogóle nie wiem czy będziemy taką kupować, się zobaczy
póki co jestem zakochana po uszy w naszej Ballili
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie też go lubię, i gdyby nie to,że akurat mial urlop to bym została przy naszym szpitalu, no ale..cesarkę mialam ze względu na przewidywaną wagę dziecka, wielkość, mój wiek i wcześniejsze poronienie.
Tak, będę.
aaaa
ja się modliłam żeby mnie nie wzięło w czasie jego urlopu, bo miał jakoś przed moim porodem i właśnie po też nawet w trakcie jak rodziłam to rozmawiał z położnymi że bierze 2 tygodnie wolnego. W ogóle to miałam szczęście że trafiłam na jego dyżur

to fajnie, ja będe szukać czegoś innego, bo tamta praca to jednak nie do końca moja bajka
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
dobra to i ja się przyznam
pediatra pozwoliła na jabłko u Staśka jak nie będzie robił kupki minimum dwa dni , no i mamuśka wykorzystała sytuacje dałam wczoraj pierwszy raz , to reagował o tak sobie "co mi tui matka dajesz" , ale dziś to już mu się rączki trzęsły do jedzenia i wszystko zjadał co mu dałam na łyżeczce
Pediatra przy skazie zezwoliła na jabłko, ale na marchewke jeszcze nie. Także czekam cierpliwie, chociaż mam radochę z tego jabłak i z tego jak Stasiek wsuwa
kolejny łakomczuszek
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:31   #1267
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Ancia gratuluję.co do glutenu to lekarka mi powiedziala, żeby dawać pół łyżeczki kaszki mannej do zupki lub przecieru.
Spray wózek wygląda nowocześnie i faktycznie na lekki, ale osobiście nie mam przekonania, czy w takim kubelkowym siedzisku dziecku jest faktycznie wygodnie, zwłaszcza gdy śpi.

Dziecię dostało butlę mleka z kleikiem i śpi...oby tak do rana...więc ja też już powoli mykam, bo rano z małą na masaż....słodkich snów
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 21:32   #1268
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
nie, bo wyrodna matka ciągle zapomina kupić manne ale jutro już kupie, obiecuje

z wozków "parsolek" to ja bym stawiała na taki: http://allegro.pl/espiro-active-2011...056984742.html
O to nie jestem sama. A do czego będziesz tą mannę dodawać?
Mi się ten podoba, ale cena.
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
dobra to i ja się przyznam
pediatra pozwoliła na jabłko u Staśka jak nie będzie robił kupki minimum dwa dni , no i mamuśka wykorzystała sytuacje dałam wczoraj pierwszy raz , to reagował o tak sobie "co mi tui matka dajesz" , ale dziś to już mu się rączki trzęsły do jedzenia i wszystko zjadał co mu dałam na łyżeczce
Pediatra przy skazie zezwoliła na jabłko, ale na marchewke jeszcze nie. Także czekam cierpliwie, chociaż mam radochę z tego jabłak i z tego jak Stasiek wsuwa

Ancia gratuluję wagi
Cotka gratki za pierwsze jabłuszko dla Filipka
Małgosia zdrówka dla was
Haha brawo za jabłuszko, jakie dałaś?? Mój też się tak rzuca na jedzenie, głodzilla.
A widzisz z tą marchewką, co podobno trzeba od niej zacząć, to chyba nie do końca, skoro Tobie kazali od jabłka.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

Mam jakiegoś bolące małe zgrubienie w piersi. Miał ktoś takie?
CO robić ?
Nie wygląda mi na to co już przechodziłam...
Od karmienia coś?

Chyba uciekam, ale na rady z glutenem czekam.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:33   #1269
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
opiłam sie własnei szklana drinka takie kamikadze wersja maxi z rozpaczy ze jednak sie nei spotkamy bom sie napaliła ze mi dziecko poogladacie i powiecie czy ma sine w okół ust
niegrzeczna!
Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
dokładnie! Lubię to! (za dużo facebooka )
(przepraszam że się wtrącam )
o to chodzi żeby się wtrącać jak jest temat
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:33   #1270
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Spray gratuluję biletu!!!!!!!!!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:34   #1271
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
a co do biletu na euro to mamy mieszane uczucia, bo jeden bilet to trochę lipa.. samemu jechać...
Sprejku a tu pisze, że jedna osoba wygrywa dwa bilety
http://www.carlsberg.pl/#/wygrajbilety/ZasadyInagrody
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 21:35   #1272
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
opiłam sie własnei szklana drinka takie kamikadze wersja maxi z rozpaczy ze jednak sie nei spotkamy bom sie napaliła ze mi dziecko poogladacie i powiecie czy ma sine w okół ust
hehe

Ancia= chyba tak
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:37   #1273
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cotka a spróbowałaś to ściągnąć? Może rozmasować pod ciepłym? Ja miałam gulki twarde i bolesne od zastoju, ale ściągnięcie pomagało.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:38   #1274
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Stokroteczko sama nawet nie wiem na co ten bilet. Wiem tylko, że wartość nagrody to 302 zł chyba... bo dzisiaj do mnie dzwonił facio i cały regulamin konkursu mi klepał. A chętnego na odkupienie już mam
moonik - ten konkurs to carlsberga ale na www.delikatesy.pl więc tam jest tylko jeden bilet do strzału.

Cotka ja nie karmiłam długo, ale jak jescze miałam mleko to mi sie też taka niebolesna gruda zrobiła w okolicy brodawki, ale nie na samej brodawce. Dwa dni ją miałam, w końcu zeszło samo.

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2012-01-17 o 21:40
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:43   #1275
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ta akurat sprawdzona bo chrześniaczka tż się taką woziła ja w ogóle nie wiem czy będziemy taką kupować, się zobaczy
póki co jestem zakochana po uszy w naszej Ballili
ja się będę rozgladać za używaną bo ta od kompletu to strasznie wielka i ciężka- zostanie jak będziemy jechać do lasu czy gdzieś w dzikie tereny a coś lekkiego bym chciala na co dzień, czy na zakupy wozić
a widziałam ostatnio tę balilę na żywo- super się prezentuje na prawdę, taka elegancka jest
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:43   #1276
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Nie wystawiałabym tak szybko diagnozy.
DO póki nie ma przerzutów, do czasu do póki nie ma wyników które potwierdzałyby złośliwość- to bym była dobrej myśli.
.
nie chcialam stawiac diagnozy tylko pokazac roznice miedzy rakiem a guzem. zlosliwa forme nowotworu nazywamy rakiem niezlosliwa guzem i tylko o to mi chodzilo. jak kogos urazilam zdenerwowalam lub nastraszylam to sorry nie mialam takiego zamiaru
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:45   #1277
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
moonik - ten konkurs to carlsberga ale na www.delikatesy.pl więc tam jest tylko jeden bilet do strzału.
ahmmmm, a to faktycznie szkoda, że tylko jeden dali a może mąż jeszcze wygra w innym konkursie
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:47   #1278
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mi się ten podoba, ale cena.
u Nas są bardzo popularne.. podobno super się sprawdzają.. i z tego na szybkiego w jednym sklepie zobaczyłam...to tańsze chyba nawet

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Stokroteczko sama nawet nie wiem na co ten bilet. Wiem tylko, że wartość nagrody to 302 zł chyba... bo dzisiaj do mnie dzwonił facio i cały regulamin konkursu mi klepał. A chętnego na odkupienie już mam
nie dziwię się ,że się znalazł . mnie tam piłka nie kręci..ale znam takich świrów piłkowych..
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"






Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2012-01-17 o 21:51
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:47   #1279
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ja się będę rozgladać za używaną bo ta od kompletu to strasznie wielka i ciężka- zostanie jak będziemy jechać do lasu czy gdzieś w dzikie tereny a coś lekkiego bym chciala na co dzień, czy na zakupy wozić
a widziałam ostatnio tę balilę na żywo- super się prezentuje na prawdę, taka elegancka jest
a który kolor?
ja tylko raz widziałam na spacerku ten wózek u innej mamuski ale w zielono-kremowej wersji z zamszu

anciaa, właśnie mi bratowa mówi na gg że z maclarena wózki fajne ale cena powalająca, rzeczywiście!

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-01-17 o 21:49
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 21:48   #1280
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mam jakiegoś bolące małe zgrubienie w piersi. Miał ktoś takie?
CO robić ? Nie wygląda mi na to co już przechodziłam...
moze zator od mleczka ? Spróbuj rozmasować

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Haha brawo za jabłuszko, jakie dałaś?? Mój też się tak rzuca na jedzenie, głodzilla.
A widzisz z tą marchewką, co podobno trzeba od niej zacząć, to chyba nie do końca, skoro Tobie kazali od jabłka.
a z Gerbera miałam słoiczek to dałam tylko ze 3 pełne łyżeczki nie wiecej
Mi powiedziała pediatra, w sumie powinna się znac wkońcu jeszcze kiedyś mnie leczyła , że marchewka to pierwsze co go uczulić może, więc warto poczekać jeszcze, a jabłko jest neutralne i żebym zaczeła własnie od jabłka
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:49   #1281
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

zapomnialam sie pochwalić - zapisałam się na prawo jazdy!!
stara baba ze mnie, czas najwyższy!

pędzę do wyrka, jak nie zasnę porobię może trochę kolczyków - kasa się kończy, trzeba coś "zarobić"
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:55   #1282
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
nie chcialam stawiac diagnozy tylko pokazac roznice miedzy rakiem a guzem. zlosliwa forme nowotworu nazywamy rakiem niezlosliwa guzem i tylko o to mi chodzilo. jak kogos urazilam zdenerwowalam lub nastraszylam to sorry nie mialam takiego zamiaru
ok. Ja nawet nie sadzilam,ze to sie rozroznia tak.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 21:55   #1283
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
nie dziwię się ,że się znalazł . mnie tam piłka nie kręci..ale znam takich świrów piłkowych..
u nas to ja jestem świrem kibicowym mąż się absolutnie nie interesuje piłką nożną

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a który kolor?
ja tylko raz widziałam na spacerku ten wózek u innej mamuski ale w zielono-kremowej wersji z zamszu

anciaa, właśnie mi bratowa mówi na gg że z maclarena wózki fajne ale cena powalająca, rzeczywiście!
jasny, coś jak kremowy - Wasz chyba taki jest?

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
a z Gerbera miałam słoiczek to dałam tylko ze 3 pełne łyżeczki nie wiecej
Mi powiedziała pediatra, w sumie powinna się znac wkońcu jeszcze kiedyś mnie leczyła , że marchewka to pierwsze co go uczulić może, więc warto poczekać jeszcze, a jabłko jest neutralne i żebym zaczeła własnie od jabłka
aaa zapomniałam- brawo za jabłuszko
hihi i Wasza pediatra mówi odwrotnie hahaha
chyba, że mowa o dzieciach ze skazą, to wtedy nie wiem, pewnie ma rację Pytałaś o próbki emoliuma?
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:00   #1284
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

jak tak piszecie o tych marchewkach, jabłuszkach to mam już ochotę pedzić do pediatry i pytac czy ja też mogę już podawać!
wkońcu jeszcze tylko 10dni i kończymy 4 m-c
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:01   #1285
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
u Nas są bardzo popularne.. podobno super się sprawdzają.. i z tego na szybkiego w jednym sklepie zobaczyłam...to tańsze chyba nawet



nie dziwię się ,że się znalazł . mnie tam piłka nie kręci..ale znam takich świrów piłkowych..

też zanam świra : męża mego
Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
zapomnialam sie pochwalić - zapisałam się na prawo jazdy!!
stara baba ze mnie, czas najwyższy!

pędzę do wyrka, jak nie zasnę porobię może trochę kolczyków - kasa się kończy, trzeba coś "zarobić"
stara ni estra brawo za decyzje , ja kiedys mówiłam ze ja i autko to a teraz uwielbiam i nie wyobrażamn sobi ebez


ni emam jak pokruszyć lodu-dzieć spi a to chałasuje, drinka ju znie zrobie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:02   #1286
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
zapomnialam sie pochwalić - zapisałam się na prawo jazdy!!
stara baba ze mnie, czas najwyższy!

pędzę do wyrka, jak nie zasnę porobię może trochę kolczyków - kasa się kończy, trzeba coś "zarobić"
oo super! ja rok temu oblałam pierwszy termin egzaminu, a 3dni po miałam II kreski na teście
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:03   #1287
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hejka wieczornie
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

A, i zapomniałam się pochwalić, że w konkursie Carlsberga WYGRAŁAM BILET NA EURO
super
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
Już mi lepiej. 2 paracetamole,septolete..i jest lepiej
to super, mnie coś gardło zaczyna pobolewaća mały ma katarek niestety
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Hohoho.... no proszę jaka mama zorganizowana Zazdroszczę bo mnie ostatnio leń dopada. Kiedy tylko synek idzie spać- odpoczywam, czytam, kąpie się, ćwiczę itd. Dom zarasta, koty kurzu w powietrzu a ja zadowolona na kanapie
dzięki ale to nie jest tak zawsze, zależy jaki mam dzień, są też takie jak Twoje dziś mieli wpaść znajomi dlatego te muffinki
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wieści po szczepieniu... Szymon waży uwaga.... 8750 g i mierzy 71cm - ale coś mi ta miara nie pasi więc spróbuję go sama zmierzyć. Na szczepieniu nie płakał nic a nic, tylko stęknął przy ukłuciu Pytałam lekarza o te budzenie nocne nie z głodu i po raz drugi dostałam Debridat - to jest na ogólną poprawę pracy jelit i na trawienie i na ulewanie - zobaczymy co to da.
o jaka waga
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aha Martusia21 - jeśli słoiczek z owockami to chyba nie zastępuje karmienia, ale jak wejdziesz np. w zupki czy marcheweczkę z ziemniaczkami to na pewno tak.

Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

A ja wątkowy wieloryb ważę jeszcze jakieś 3 kg więcej niż przed ciążą, schudłam 33 kg . A wyglądam czy ja wiem, może inaczej, brzuszek ciut większy i cycki brzydkie, ale mam to w nosie. Dla mojego skarba warto wszystko.
Anciu ja na razie nie przeglądałam co tam mam, jak masz jakieś ciekawe poradniki to bardzo chętnie się zapoznam, może na meila byś mi wysłała?
i rewelacyjna waga
Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
ja to myślę że mnie to FATUM nie opuści.. ale tak sobie myślę że co mnie nie zabije to wzmocni .. chyba tak jakoś to szło.
Dzisiaj miałam rezonans magnetyczny na moje nieszczęsne kolano, wczoraj ustalili mi zabiegi rehabilitacyjne na koniec lutego i tak się bujam...
dzisiaj dostałam też wspaniałe pismo z mojej uczelni...
w grudniu przysłali mi że mnie skreślają z listy studentów (kompletnie nie rozumiem ich decyzji bo wysłałam pod koniec września do nich podanie z prośbą o przedłużenie sesji z powodu zagrożonej ciązy i porodu przez cc - przez to nie mogłam się stawić na dwa egz poprawkowe!) a wczoraj otwieram kopertę a tam wezwanie do zapłaty za 3 miesiące studiów (do momentu skreślenia) no i masakra... ciekawe skąd ja wezmę 1300zł
teraz niestety mam inne wydatki...
w czw jadę do dziekanatu zrobić aferę...
już się boję
w czw mamy mieć pierwszą kolędę na nowym M, ale co ja zrobię... tamta sprawa jest niestety wa żniejsza..szczególnie że mam 7 dni na odwołanie się od decyzji..

ja to mam zycie.. nie ma co..
ojejku współczuję, oby wszystkie problemy się wyjaśniły jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość

Rzeczywiście zachwycony ) A jakie ma fajne grubiutkie nóżki
dziękujemy
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:11   #1288
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

a ja znowu nie na temat
była tu ostatnio irmith?
ciekawi mnie co się z nią dzieje? co u niej?
widziałam że logowała się pare dni temu ale nie zaobserwowałam żeby się udzielała bądź podczytywała?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
oo super! ja rok temu oblałam pierwszy termin egzaminu, a 3dni po miałam II kreski na teście
ooo! ja to II kreski 30.01 ujrzałam
ahh... cóż za wspomnienia a ile strachu
pamiętam to jak dziś.. wstałam rano o 4:40 jak zwykle do pracy i z ciekawości zrobiłam test bo już długo @ nie było...
a tu szoook
nie wiedzialam czy iść do pracy czy nie, strasznie się balam że coś mi się stanie :P

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
hejka wieczornie

ojejku współczuję, oby wszystkie problemy się wyjaśniły jak najszybciej
dziekuję tak wogole wszystkim za słowa otuchy i pocieszenia! kochane jesteście! muahh

Edytowane przez BordAna
Czas edycji: 2012-01-17 o 22:07
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:11   #1289
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

jasny, coś jak kremowy - Wasz chyba taki jest?
tak tak
ciesze się ze się podobał


Chyba pora na kąpie i sen

nastawiłam się że jutro jedziemy i teraz kombinuje gdzie by tu pójśc/pojechać żey dzień zleciał. Chociaż w domu mam co robić, w niedziele mam przestraszny egzamin
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:14   #1290
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
t stara ni estra brawo za decyzje , ja kiedys mówiłam ze ja i autko to a teraz uwielbiam i nie wyobrażamn sobi ebez
ja tak zawsze mówiłam, że prawko to nie dla mnie, ze się nie nadaję, a jak zaczęłam jeździć to przepadłam

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
a ja znowu nie na temat
była tu ostatnio irmith?
ciekawi mnie co się z nią dzieje? co u niej?
widziałam że logowała się pare dni temu ale nie zaobserwowałam żeby się udzielała bądź podczytywała?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------


ooo! ja to II kreski 30.01 ujrzałam
ahh... cóż za wspomnienia a ile strachu
pamiętam to jak dziś.. wstałam rano o 4:40 jak zwykle do pracy i z ciekawości zrobiłam test bo już długo @ nie było...
a tu szoook
nie wiedzialam czy iść do pracy czy nie, strasznie się balam że coś mi się stanie :P
Irmith jakoś ostatnio była, ale ogólnie dawno się nie odzywała

hehe, ja się poryczałam i nogi mi się trzęsły jak z waty, to była mega niespodzianka

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
tak tak
ciesze się ze się podobał


Chyba pora na kąpie i sen

nastawiłam się że jutro jedziemy i teraz kombinuje gdzie by tu pójśc/pojechać żey dzień zleciał. Chociaż w domu mam co robić, w niedziele mam przestraszny egzamin
zrobił na mnie wrażenie, pozytywne oczywiście a poza tym wyróżnia się na osiedlu - ja zaobserwowałam jeden taki na razie

dasz radę, z naszymi kciukami
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.