Perfumowi terroryści - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 13:17   #31
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Perfumowi terroryści

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co jest za obłęd z tym Słonikiem? Zapach przepiękny, ale mam wrażenie, że "zbłądził pod strzechy" i się zwulgaryzował, biorąc pod uwagę to, że wszyscy zlewają sie nim bez opamiętania.
Ciekawe, prawda? Zwłaszcza, że Słoń jest bardzo mocny i naprawdę wystarczy się nim lekko skropić. Mnie po dwóch kropelkach chłop w drugim pokoju wyczuwa.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:27   #32
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Perfumowi terroryści

Ja mając kiedys Słonika to czasem pryskałam odrobinę na chusteczkę papierowa, która nastepnie przykładałam do ciała, bo w ten sposób zapach by mniej ntensywny. A z tymi psikami bywa różnie, czasami naciska się delikatnie, a tu leci fontanna. I zmyj to z siebie, takiego Kenzo, jak za chwile musisz wychodzić...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:43   #33
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Perfumowi terroryści

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

A mój pan uważa, że go terroryzuję, gdy zapodam Pink Sugar. Zapodaję jedną kroplę z lewej, drugą z prawej strony szyi, mija minuta, a on krzyczy z drugiego końca chałupy: czuję cukier!
Ja czasem sama bywam terrorystką w przypadku Pink Sugar waśnie(wprost nie mogę się opanować,żeby się nim nie wypsikać na tyle,że stężenie będzie obezwładniające)no i czasem kiedy używam cięższego zapachu jak Słonik czy Alien i zapomnę,że wystarczy ich tylko odrobinka.
Co do otoczenia to najczęściej jestem terroryzowana Be Delicious,który też mam wrażenia jest często nadużywany co w połączeniu z jego intensywnością bywa naprawdę męczące.Gdy ostatnio siedziałam w pociągu,w wagonie bez przedziałów do składu weszła kobieta zanurzona wręcz w obłoku zielonego jabłuszka,którego to zapachem wypełniła sie cała przetrzeń.Brrrr....
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:50   #34
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Perfumowi terroryści

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja mając kiedys Słonika to czasem pryskałam odrobinę na chusteczkę papierowa, która nastepnie przykładałam do ciała, bo w ten sposób zapach by mniej ntensywny. A z tymi psikami bywa różnie, czasami naciska się delikatnie, a tu leci fontanna. I zmyj to z siebie, takiego Kenzo, jak za chwile musisz wychodzić...
A propos chusteczek to włożyłam sobie kiedyś flakon słonia do kosmetyczki i po paru godzinach jego pobytu tam(bez jakiegokolwiek ruszania czy psikania) chusteczki higieniczne całkowicie przesiąkły jego zapachem.Słoń ma naprawdę wielką moc
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:52   #35
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Perfumowi terroryści

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A propos chusteczek to włożyłam sobie kiedyś flakon słonia do kosmetyczki i po paru godzinach jego pobytu tam(bez jakiegokolwiek ruszania czy psikania) chusteczki higieniczne całkowicie przesiąkły jego zapachem.Słoń ma naprawdę wielką moc
Podobną moc ma Fleurs d`Oranger SL - jak jeszcze miałam tylko próbeczkę, włozyłam fiolkę do torebki właśnie pomędzy chusteczki - żeby sie broń Boże, nie stłukła. I mimo, że nieotwierana przelezała w torebce cały dzień, chusteczki pachniały juz aż do zużycia
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 15:02   #36
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Perfumowi terroryści

moja mama do niedawna zlewała sie chanel nr 5 za każdym razem jak wchodzila do sephory , można było później paść trupem na szczeście teraz już nie...
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:14   #37
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Perfumowi terroryści

Sorr za OT ale co do Slonia to ja kompletnie nie rozumiem fenomenu dla mnie to bardzo przecietny zapach.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 13:11   #38
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Perfumowi terroryści

W piątek widziałyśmy z koleżanką taką terrorystkę. Na szczęście nie miałyśmy z nią spotkania, obserwowałyśmy jej działania przez okno. Koleżanka zza sąsiedniego biurka podeszła do okna za moimi plecami, czemuś się przygląda, co zwróciło moją uwagę. Wstałam więc i zaczęłam się gapić razem z nią. Otóz pod naszym biurem zaparkowała sobie jakaś panna, wyjęła z torebki dezodorant, wsadziła go pod pachę i psssiiiikk. Aplikacja pod jedną pachę trwała około 12-15 sekund, skoro zdążyłam jeszcze zdążyć na zakończenie tej "tualety".

Zastanawiam się tylko, co by się stało, gdyby dziewczyna chciała kogoś potem podwieźć. Przecież to się musiało wgryźć w tapicerkę!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:22   #39
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Perfumowi terroryści

do mnie do firmy przyszedl wlasnie nowy szef, Czizessss jak on daje !!!chcialabym wiedziec co to za tanie perfumy - zeby ich unikac w przyszlosci. dokladnie wiem kiedy gdzie jest nawet go jeszcze nie widzac!zawsze sie zastanawiam czy tacy ludzie zdaja sobie sprawe jaka sa udreka dla innych
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:33   #40
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Perfumowi terroryści

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I zmyj to z siebie, takiego Kenzo, jak za chwile musisz wychodzić...
Nie lada wyczyn, rzekłabym nawet, że niemożliwy !

Słonia pozbyć się "na szybko" nie da
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.