ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 19:23   #2641
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ze swojego doświadczenia powiem, że mocno przetłuszczającą się cerę powinno się raczej myć czymś delikatnie oczyszczającym, a nie mocno wysuszającymi czy matującymi specyfikami, bo to powoduje, że skóra broniąc się przed wysuszeniem produkuje jeszcze więcej łoju. Poza tym, zamiast kremów matujących - delikatnie nawilżające. U mnie zamiana kosmetyków do cery "tłustej" na nawilżające spowodowała znaczne zredukwanie przetłuszczania. Zależy też, czy masz skłonność do zapychania, jeśli nie, to wydaje mi się, że łatwo będzie ci wybrać jakiś dobry krem, zresztą, jestem tylko laikiem, więc mogę gdzieś nie mieć racji
zgadzam sie całkowicie. ja rownież zamieniłam kosmetyki antytradzikowe na nawilzajace i powoli, powoli twarz wyglada coraz lepiej.

a poza tym mam pytanie: czy moge używac płatkow oczyszczajacych z Garniera a na to stosowac AD ? płatki zawieraja kwas salicylowy i czy nie narobie sobie krzywdy nakldajac kwas na kwas ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 22:01   #2642
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja również zamieniłam te kosmetyki na nawilżający krem Wydaje mi się, że im mniej stosuje tym jest lepiej.

Oprócz AD (w nocy) i kremu nawilżającego (w dzień) używam tylko Garniera 3 w 1 tak raz do dwóch razy w tyg jako maseczkę jak czuje, że moja skóra się zapchała i potem po 30 min kładę krem nawilżający i jest ok. No i jeszcze hydrolat oczarowy rano, popołudniu i wieczorem

Jest już coraz lepiej i już nie chowam twarzy za włosami. Zaczynam "wychodzić do ludzi"
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 10:30   #2643
SaiTai
Rozeznanie
 
Avatar SaiTai
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 832
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ze swojego doświadczenia powiem, że mocno przetłuszczającą się cerę powinno się raczej myć czymś delikatnie oczyszczającym, a nie mocno wysuszającymi czy matującymi specyfikami, bo to powoduje, że skóra broniąc się przed wysuszeniem produkuje jeszcze więcej łoju. Poza tym, zamiast kremów matujących - delikatnie nawilżające. U mnie zamiana kosmetyków do cery "tłustej" na nawilżające spowodowała znaczne zredukwanie przetłuszczania. Zależy też, czy masz skłonność do zapychania, jeśli nie, to wydaje mi się, że łatwo będzie ci wybrać jakiś dobry krem, zresztą, jestem tylko laikiem, więc mogę gdzieś nie mieć racji

Co do AD - stosujesz na zaskórniki, tak? Bo u mnie zwiększył przetłuszczanie, niestety (w czasie jego stosowania). No i przy AD tez powinno się ją bardziej nawilżyć, a jak widzę, twoja pielęgnacja jest głownie "wysuszająca"?

Faktycznie coś w tym co mówisz musi być....
Proszę poleć mi tylko jakie konkretnie kremy mogłabym stosować??
Bo widzisz kompletnie nie mam rozeznania...
Jak pewne zuważyłaś lubię Sorayę, więc może u nich znajdę jakiś krem "delikatnie nawilżający"??
I czy muszę całkowicie wyeliminować te kosmetyki których używam, czy np mogę zrobić coś takiego, że najpierw umyję buzię np. Garnierem 3w1 a potem nałożę ten krem nawilżający (sory za takie głupie pytanie, ale też jestem laikiem )???
Czy to nie będzie miało sensu???


Co do AD to stosuję go głównie żeby wybielić przebarwienia, zaczerwienienia, blizny które mam... i na zaskórniki przy okazji...
Narazie nie widzę żeby się zwiększyło przetłuszczanie, raczej delikatnie zmniejszyło, a to chyba dobry znak. Choć zdaje sobie sprawę, że póki co to za krótki okres, żeby coś prorokować
No i powiem, że buzia jest taka jakby delikatniejsza, miła w dotyku, i rano nie budzę się święcąca!

I tak na mrginesie dziękuje Ci bardzo za pomoc!
SaiTai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 10:53   #2644
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja mam znow wysypy po odstawieniu hormonow, wiec od tygodnia stosuje AD według ulotki, czyli 2 razy dziennie
poprawa pewnie za miesiac dwa, ale ogolnie cierpliwa jestem, wiec spokojnie zaczekam

SaiTai
nawet na samej stronie 76 jak poczytasz posty, dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania, przede wszystkim wymieniione sa kremy nawilzajace
caly temat to skarbnica porad, warto najpierw przewertowac posty, a potem pytac i juz nie byc laikiem
co do spirytusu salicylowego, to nie gryzie sie on z azelainowym, wrecz przeciwnie uzupełnia moim zdaniem, ja stosuje effacklar K na zaskórniki, bo AD na mojej skorze wzmaga ich produkcje tak jakby
oczywiscie nie wszystko na raz, ale dzien AD, dzien Effacklar K/płatki te Twoje, czy maseczkę aspirynową
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 19:39   #2645
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
ja mam znow wysypy po odstawieniu hormonow, wiec od tygodnia stosuje AD według ulotki, czyli 2 razy dziennie
poprawa pewnie za miesiac dwa, ale ogolnie cierpliwa jestem, wiec spokojnie zaczekam
nie strasz tym wysypem. miesiąc temu odstawiłam i póki co jestem przerażona wypadającymi włosami.
ale odnośnie tematu - parę syfków mi się pojawia powoli na czole, choć tłumaczę to sobie zbliżającym się okresem. mam nadzieję, że mnie nie wysypie..
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:22   #2647
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

nie strasze, kazdy ma inaczej, jedni nie maja NIC inni wszystko na raz
to nie jest moje pierwsze odstawienie zawsze to samo ryj jak pizza, do tego obolały i poł roku walki z bliznami
a wypadanie wlosow juz drugi miesiac a ostatnim 4tygodnie tylko

wiec u Ciebie utrata wloskow moze sie juz konczyc
a jak w miesiac po odstawieniu nie mialas wysypu to juz nie bedziesz miec pewnie
nie bojaj, pozdrawiam
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 18:10   #2648
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, mam pytanie, od kilku tygodni uzywam skinorenu, ale tylko na noc, teraz chcialabym go wlaczyc rowniez w dzien, bo tak zaleca producent - czy moge klasc skinoren pod filtry??? ladnie prosze o odpowiedz
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 18:48   #2649
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, mam pytanie, od kilku tygodni uzywam skinorenu, ale tylko na noc, teraz chcialabym go wlaczyc rowniez w dzien, bo tak zaleca producent - czy moge klasc skinoren pod filtry??? ladnie prosze o odpowiedz
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 11:52   #2650
parvativ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kosztuje 20zl. mi wysuszyl cere, rozjasnil przebarwienia, ale tradziku nie wyleczyl... pieklo, szcypalo i skora schodzila... przebawienia ok, ale juz ole delikatniejszy Alantan Plus dla dzieci nawilza i rozjasnia przebarwienia, poza tym jest bezpieczny, kosztuje 7zl
parvativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 18:42   #2651
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mnie Alantan Plus zapchał tak okropnie, jak nigdy nic wcześniej ani później Także ze swojej strony zalecam ostrożność przy skłonnej do zapychania cerze...
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 18:49   #2652
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja smaruje się Alantanem Plus bo swietnie nawilza i cera jest taka ladna i gladka, ale nie wiedzialam że działa na przebarwienia
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:35   #2653
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
nie strasze, kazdy ma inaczej, jedni nie maja NIC inni wszystko na raz
to nie jest moje pierwsze odstawienie zawsze to samo ryj jak pizza, do tego obolały i poł roku walki z bliznami
a wypadanie wlosow juz drugi miesiac a ostatnim 4tygodnie tylko

wiec u Ciebie utrata wloskow moze sie juz konczyc
a jak w miesiac po odstawieniu nie mialas wysypu to juz nie bedziesz miec pewnie
nie bojaj, pozdrawiam
dzięki za podniesienie na duchu
ale włosów ciągle ubywa, pryszczy przybywa (choć jest to jeszcze całkowicie znośne), a okresu jak nie było tak nie ma.

a acne dermu druga tubeczka już idzie, zaprzyjaźniliśmy się
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:26   #2654
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dzięki za podniesienie na duchu
ale włosów ciągle ubywa, pryszczy przybywa (choć jest to jeszcze całkowicie znośne), a okresu jak nie było tak nie ma.

a acne dermu druga tubeczka już idzie, zaprzyjaźniliśmy się
BUU
no to bierz dodatkowo Salfazin, jakies preparaty z Selenem, albo MSN Forte z Siarka organiczna
a włoski raz na tydzien myj Nizoralem, jest antyandrogenny w pewnym stopniu, powodzenia zycze
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:02   #2655
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam, na wątku jestem pierwszy raz i chcę powiedziec, że zachęcona opisem Acne kupiłam i... chyba zupełnie niepotrzebnie. Mi on po nic, jesli ktoś chce, oddam albo zamienię za coś fajnego. Napiszę jeszcze na wymiankowym.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:07   #2656
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej, czy po miesiecznym smarowaniu sie AD moge wprowadzic lysanel i smarowac sie nimi co drugi dzien ? zaczełam uz druga tubke AD i chce dokupic lysanel. czy moge stosowac go tak: jedna noc AD,druga Lysanel, tzrecia AD, czwarta lysanel.. itd ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 18:31   #2657
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Witam, na wątku jestem pierwszy raz i chcę powiedziec, że zachęcona opisem Acne kupiłam i... chyba zupełnie niepotrzebnie. Mi on po nic, jesli ktoś chce, oddam albo zamienię za coś fajnego. Napiszę jeszcze na wymiankowym.
A co chcialabys w zamian za ad?
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 21:35   #2658
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A co masz, zapaałko? Może napisz na pw, zeby nie zaśmiecac wątku.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:55   #2659
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zamierzam zaczącx stosować Acne Derm. Głownie ze względu na przebarwienia. A czy dziala on tez na zaskórniki ?
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 16:01   #2660
asia22241
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam,czyli jak używam AD to nie moge uzywać innych kremow czy żelów do mycia twarzy??
asia22241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:05   #2661
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez asia22241 Pokaż wiadomość
Witam,czyli jak używam AD to nie moge uzywać innych kremow czy żelów do mycia twarzy??
Jak to nie mozesz? Twarz myjemy normalnie zelem, a po uplywie ok. kwadransu nakladamy AD. Jesli czujesz ze skora domaga sie nawilzenia to godzinke po aplikacji AD mozna posmarowc ja nawilzaczem.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:06   #2662
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mam pytanie, czy mogę AD używać naprzemian z LYSANEL ACTIVE - KREM ?
__________________

Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:14   #2663
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny, możecie mi polecić jakiś inny krem usuwajacy, wybielajacy przebariwenia w cenie Acne dermu ? bo acne derm sobie jednak nie poradził.. i wybielił je tylko w mojej podświadomości.. pomóżcie!
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:31   #2664
hunterman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie znowu )
Mam takie pytanie - czy ktoś z was łykał na trądzik Salzafin ?
Jest coś w podobnym działaniu, mniejsze opakowanie i tańsze - chodzi mi o to bym wypróbował, żeby nie było, że 25zł w błoto wyrzucone.

Proszę o odp
hunterman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 18:30   #2665
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Używałam Salfazinu, zjadłam całe opakowanie, jednak działania na trądzik żadnego nie zauważyłam. Może jedynie na świecenie się twarzy. Jednak ja miała problemy z hormonami więc pewnie na tego typu zmiany Salfazin nie zadziałałby tak czy siak.
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 18:49   #2666
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sawisia Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy mogę AD używać naprzemian z LYSANEL ACTIVE - KREM ?
Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
hej, czy po miesiecznym smarowaniu sie AD moge wprowadzic lysanel i smarowac sie nimi co drugi dzien ? zaczełam uz druga tubke AD i chce dokupic lysanel. czy moge stosowac go tak: jedna noc AD,druga Lysanel, tzrecia AD, czwarta lysanel.. itd ?

ja nie widze zadnych przeciwskazan, poza tym ze to moze byc za duzo dla cery, moze byc podrazniona. Jesli dzialanie jednego preparatu jest dla Was za slabe to czemu nie dorzucic drugiego

Sama uzywam kwasow 2 lata, najbardziej podoba mi sie dzialanie lysanelu i go uzywam, jednak mam wrazenie ze jest za slaby, mam zaskorniki , niektore sa naprawde gleboko i potrzebuje mocno oczyszczac cere

Nie nalezy sie zrazac, mysle tez ze najlepsza odpowiedzia beda po prostu testy. Uzywam lysanelu codziennie, moja cera nigdy po nim sie nie luszczyla, zadnych podraznien, moglabym uzywac nawet 2 razy dziennie, a dla innch jest tak silny ze skora toleruje go tylko co druga noc. Takze to sprawa indywidualna.

Sama szukam jakiegos wspomagacza zeby dorzucic do pielegnacji, bo moja cera tego potrzebuje, uzywam kwasow 2 lata i po takim czasie mniej wiecej wiem co jakie efekty daje takze... obserwacja
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 23:26   #2667
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ooo super, że jest akurat taki wątek o lysanelu
Zamierzam go używać naprzemiennie z Eff K... oczywiście podczas kuracji AD.

O efektach napiszę za jakiś czas

BTW. Które z was nakładają na AD po jakimś czasie (godzinka, dwie, trzy) nawilżacz?? Nie wiem czy to nie osłabi efektu.
Czytałam w tym watku, że po godzince można nakładać.. ale ogólnie jak radzicie? Lepiej 'z' czy 'bzy' ?

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2008-11-18 o 23:30
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:38   #2668
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
ooo super, że jest akurat taki wątek o lysanelu
Zamierzam go używać naprzemiennie z Eff K... oczywiście podczas kuracji AD.

O efektach napiszę za jakiś czas

BTW. Które z was nakładają na AD po jakimś czasie (godzinka, dwie, trzy) nawilżacz?? Nie wiem czy to nie osłabi efektu.
Czytałam w tym watku, że po godzince można nakładać.. ale ogólnie jak radzicie? Lepiej 'z' czy 'bzy' ?
Zawsze lepiej nie nakładać niczego na AD, żeby nie osłabiać jego działania. Jeżeli nie masz mocno wysuszonej skóry to radziłabym nie nakładać nic Może krem nawilżający na dzień pod filtr poradzi sobie z tym?
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:04   #2669
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie mam wysuszonej skóry, ale czuje takie lekkie ściągnięcie i troche mnie to denerwuje.. No nic, przeboleję w takim razie
dzięki za odp. ;*
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 19:53   #2670
limette
Raczkowanie
 
Avatar limette
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Myślę , że specjalnie dla takich właśnie wątpliwości czy pytań producenci Acne-Dermu stworzyli stronkę. Można tam zadawać właśnie pytania co można , co lepiej nie używać przy stosowaniu tego kremu. Najlepiej pytać u źródła . Dla nieznających : www.acnederm.pl
limette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.