Pin up zimą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 21:15   #1
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609

Pin up zimą?


W stylu pin up jestem zakochana od dawna. Kocham kropki, kocham szminki, kocham rozkloszowane sukienki.... na innych. Właśnie. Chciałabym wreszcie zacząć ubierać się tak jak chce i co od lat kolekcjonuję, ale kompletnie nie mam drygu do łączenia ciuchów i dodatków. Wstaje rano, zakładam dżinsy i bluzę i idę do pracy. Ze stylu pin up zachowuję tylko kreski na oczach...
Pojutrze idę do fryzjera na wymarzoną półokrągłą pin upową grzywkę i stwierdziłam, ze to dobra okazja na zadbanie o własny strój na co dzień. Moje pytanie wiec brzmi... jak ubierać się na Pin up w naszej strefie klimatycznej? Nie wyobrażam sobie nosić śliczną bawełniana sukieneczkę w kratkę przy minusowych temperaturach...;/
Macie jakieś pomysły?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 14:17   #2
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Pin up zimą?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
W stylu pin up jestem zakochana od dawna. Kocham kropki, kocham szminki, kocham rozkloszowane sukienki.... na innych. Właśnie. Chciałabym wreszcie zacząć ubierać się tak jak chce i co od lat kolekcjonuję, ale kompletnie nie mam drygu do łączenia ciuchów i dodatków. Wstaje rano, zakładam dżinsy i bluzę i idę do pracy. Ze stylu pin up zachowuję tylko kreski na oczach...
Pojutrze idę do fryzjera na wymarzoną półokrągłą pin upową grzywkę i stwierdziłam, ze to dobra okazja na zadbanie o własny strój na co dzień. Moje pytanie wiec brzmi... jak ubierać się na Pin up w naszej strefie klimatycznej? Nie wyobrażam sobie nosić śliczną bawełniana sukieneczkę w kratkę przy minusowych temperaturach...;/
Macie jakieś pomysły?
Ech, też jestem fanką pin-up (choć chyba pierwsze zauroczenie już mi mija, za dużo osób się w to nagle bawi ), ale nie wyobrażam sobie żadnych takich strojów w zimowe dni. Makijaż - jak najbardziej, ale nie mogłabym biegać teraz w kiecach i szpileczkach, bo rozchorowałabym się po 3 dniach. Styl stylem, ale zdrowie ważniejsze.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 14:23   #3
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Pin up zimą?

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Ech, też jestem fanką pin-up (choć chyba pierwsze zauroczenie już mi mija, za dużo osób się w to nagle bawi ), ale nie wyobrażam sobie żadnych takich strojów w zimowe dni. Makijaż - jak najbardziej, ale nie mogłabym biegać teraz w kiecach i szpileczkach, bo rozchorowałabym się po 3 dniach. Styl stylem, ale zdrowie ważniejsze.
No własnie... ale są na forum moze jakies blogerki obeznane w klimacie i znają jakies swetry, spodnie, legginsy, które do pin up pasuja i ktorych nie wylądujemy po 3 dniach w szpitalu na zapalenie pluc...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 14:31   #4
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Pin up zimą?

Moze cos takiego: kozaki na obcasie, grube rajstopy, ciepla rozkloszowana sukienka, a na to welniany rozkloszowany plaszcz. Do tego gruby szal w groszki i welniana opaska na glowe.

Swietnie, ze postanowilas ubierac sie zgodnie ze swoim "wewnetrznym" stylem Mysle, ze zima sie da rowniez, wystarcza przeciez odpowiednie kroje i desenie. Moze zamiast cienkiej sukienki w kratke, golf w tym wzorze?
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 22:29   #5
kalejdoskop27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 26
Dot.: Pin up zimą?

Bardzo dbry pomysł Kamilak
kalejdoskop27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 18:28   #6
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Pin up zimą?

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
No własnie... ale są na forum moze jakies blogerki obeznane w klimacie i znają jakies swetry, spodnie, legginsy, które do pin up pasuja i ktorych nie wylądujemy po 3 dniach w szpitalu na zapalenie pluc...
Zgadzam się
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.