Szkoła dla dorosłych Cosinus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 14:34   #1
aojda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3

Szkoła dla dorosłych Cosinus


Witam
Czy któraś z was zetknęła się się z tą szkołą? Szukam dla siebie szkoły w której mogłabym skończyć 3 klasę LO i napisać maturę. Czy naprawdę jest bezpłatna, bo słyszałam rożne opinie. Najbardziej interesują mnie opinie dotyczące Cosinusa w centrum Warszawy.
Będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez aojda
Czas edycji: 2015-06-25 o 14:40
aojda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 18:19   #2
_exceptionnelle_
Przyczajenie
 
Avatar _exceptionnelle_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła dla dorosłych Cosinus

Hej hej, miałam styczność z cosinusem, choć w innej miejscowości Mogę śmiało polecić Zerknij sobie na ich facebookowy fanpage, dużo tam ciekawostek i opinii innych
_exceptionnelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 15:25   #3
aojda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła dla dorosłych Cosinus

Piszę dla tych co szukają jakiś info na temat Cosinusa. Skończyłam 3 klase tak jak chciałam. Mature napisać napisałam, na studia się dostałam, co prawda nie na wymarzony kierunek, ale są.
Co do Cosinusa to polecam. Szczególnie tego na Białołęce, bo o nim będę pisać.
Jeśli chcecie go skończyć i napisać mature jak ja, to jednak te minimum 1 zjazd w miesiącu trzeba być no i nauka. Nauczyciele byli świadomi, że nie każdy ma dużo wolnego czasu dlatego prace domowe nie były zbyt duże. Ja trafiam na naprawde dobrą kadre. Jednak nie jest tak, że jak nic nie robisz i przeszkadzasz to i tak cię puszczą. Na koniec roku z 10 osób które dotrwały (było nas jakieś 15/16 osób, mała grupa, bo nowy oddział) 4 miało poprawke w czerwcu lub sierpniu, a tylko 5 przystąpiło do matury (1 kol. nie podchodził do matury) . Wiem, że w innych oddziałach było łatwiej jednak ja nie żałuje.
Trzeba powiedzieć, że byli tam różni ludzie. Tacy co mieli dzieci, mieli problemy w dziennej szkole, pracowali lub byli leserami ( szybko odeszli sami) jednak mimo tej mieszanki miło wspominam kolegów i koleżanki ( pozdrawiam semestr A jeśli ktoś czyta )
Wiele zależy od tego ile czasu samemu poświęci się na nauke.

Edytowane przez aojda
Czas edycji: 2016-12-07 o 15:39
aojda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:20   #4
kinga_109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoła dla dorosłych Cosinus

ja także polecić mogę tą szkołę. Chodzę obecnie na usługi kosmetyczne i powiem Wam ze zajęcia są konkretne. Przede wszystkim jak narazie jest sporo praktyki i mam nadzieję że będzie też tak na kolejnych semestrach
kinga_109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 14:20:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.