Lipcówki 2017 cz. 6 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-30, 08:16   #61
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Ja się już na szczęście lepiej czuje, pogoda nie jest zła. Jest pochmurno, ciepło ale po południu burza ma być.
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:23   #62
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Matko, nowy wątek



Czy tu już będą pierwsze wyklucia?



Minini gratuluję udanej wizyty





Ja też źle śpię i w ogóle słabo funkcjonuję w te upały, dzisiaj mam SR i 1.5h ćwiczeń z fizjoterapeutką, nie mam pojęcia, w co się ubrać, żeby nie wyglądać jak buka oraz żeby mi było wygodnie, bo odczuwalna temp. dzisiaj w Warszawie ma być ok. 40.C a zamówione ciążowe szorty jeszcze nie doszły





rozumiem co czujesz, chociaż przez ostatnie dni się trochę wyłamałam i zamówiłam parę rzeczy, remonciarz obiecał, że skończy w tym tygodniu



Przegrałam rzut monetą o kolor fotela - ja wolałam morski niebieski

Żółty też ładny ale ja też będę miała coś taki morski jak 8813


Wysłane z aplikacji Forum WizazIMG_1496129026.028339.jpg
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:23   #63
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Hello Ja o 4 rano umyłam lustro od szafy. No nie mogłam wyleżeć i zgaga chciała mnie zabić. Pomogło, bo padłam

Cytat:
Napisane przez meja_ml Pokaż wiadomość
Witam z rana.
Ja to już nie śpię od 4:30 dziecię mnie obudziło.
Dawno mnie nie było, ale szukamy mieszkania i to dlatego. Do tego super pogoda to aż żal nie korzystać.
Karolinusia powodzenia w szpitalu, na pewno wszystko będzie dobrze. Jak czytam o tych położnych to aż skręca mnie. Jak można takim być ehh. A to wszystkie tam takie sa?młode czy stare?
A nie wiem czy pamiętacie, ale na ostatnim usg lekarz powiedział, że może będzie jednak dziewczynka. Byłam ostatnio i jednak będzie Tymuś. Powiem Wam, ze tak się już nastawilam na syna, ze ucieszyłam się hehe ja to chyba jakaś dziwna jestemMoje dziecię w 31t1d ważył niecałe 2kg szooooook
Aż zaczęłam się bać porodu, mam nadzieję że zwolni trochę z przybieraniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fajnie,ze Tymuś Tymusiem pozostanie

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Dzień dobry czuje się jakbym była po maratonie nocek

Hehe ja też piona

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dobrze, że rodzice tak o Ciebie dbają

Na szczęście przywiezie mi paczki w ciagu dnia a nie dopiero po pracy bo przyszła tez paczka z le pampuch

Calineczka taka sukienka
http://m.orsay.com/pl-pl/szyfonowa-s...-46201998.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pochwal się kocykiem jak juz będziesz miała

Ide na taras, pranko wstawione


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:24   #64
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Żółty też ładny ale ja też będę miała coś taki morski jak 8813 Załącznik 7086606
ja chciałam w tym stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f_3p.jpg (117,6 KB, 47 załadowań)
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:25   #65
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hello Ja o 4 rano umyłam lustro od szafy. No nie mogłam wyleżeć i zgaga chciała mnie zabić. Pomogło, bo padłam




Fajnie,ze Tymuś Tymusiem pozostanie




Hehe ja też piona




Pochwal się kocykiem jak juz będziesz miała

Ide na taras, pranko wstawione


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piona
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:27   #66
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Minini dobre



Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Zwariowałyście z tymi postami
Postaram sie zamknąć stary wątek.

Minini
Hehe- ,i zawał murowany
Moj syn tez bardzo chciał z kolegami, ale i tak.był przeszczesliwy z domowego przyjęcia niespodzianki, tak, że maja jeszcze czas na kolegów, tak.myślę.

Ufff.... co do zgagi to Wam współczuję... ja mam sporadycznie. Mdłości też od święta

Meja - synek.

Cashmere
Mnie też tak czasami juz pobolewa, np wczoraj caly dzień....ale wczoraj w ogóle byl dziwny dzień. Oby przeszło

Ukrop dziś z nieba... az strach wychodzić. A teraz widziałam w przedszkolu znajomą mamę, która urodziła właśnie.drugiego synka ( porod marzenie) ... maleństwo takie, że stałam i uwierzyć nie mogłam, że moj sobie siedzie w moim brzuchu straszna abstrakcja to dla mnie... nadal, pomimo kolejnej ciąży.

Ide robić odorawy klientom... ciao miłego dnia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie coraz łatwiej przychodzi myśl że za chwile bedziemy juz w 4... namartwilam sie i naprzejmowalam juz wczesniej. powoli wszystko sie układa (oprocz remontu) wiec niby jestemw miare spokojna.

a impreza z kolegami... no tak racja, jeszcze sie chłopaki wyszaleją w życiu razem


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Matko, nowy wątek

Czy tu już będą pierwsze wyklucia?

Minini gratuluję udanej wizyty


Ja też źle śpię i w ogóle słabo funkcjonuję w te upały, dzisiaj mam SR i 1.5h ćwiczeń z fizjoterapeutką, nie mam pojęcia, w co się ubrać, żeby nie wyglądać jak buka oraz żeby mi było wygodnie, bo odczuwalna temp. dzisiaj w Warszawie ma być ok. 40.C a zamówione ciążowe szorty jeszcze nie doszły


rozumiem co czujesz, chociaż przez ostatnie dni się trochę wyłamałam i zamówiłam parę rzeczy, remonciarz obiecał, że skończy w tym tygodniu

Przegrałam rzut monetą o kolor fotela - ja wolałam morski niebieski
ale obietnica! koniec remontu brzmi cudownie! tylko potem to sprzątanie.. powodzenia!


szukam lamp do kuchni. nad blat wzdłuż okna. chce takie wiszące nad blatem. macie jakies sklepy z oswietleniem.do polecenia? obejrzalam juz we wszystkich obi castoramach ikei, ale nic sensownego. a ceny w niektorych sklepach internetowych mnie przerażają
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:31   #67
meja_ml
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 421
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cashmere mam nadzieję, chociaż pewność będę mieć po porodzie

Ja czytałam że już niektóre z nas 37 tydzień zaczynają to zawał na miejscu. Chyba muszę się zacząć organizować, prac i prasowac, materacyk kupić bo to już tuż tuż. Boziu jak to zlecialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meja_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 08:31   #68
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Minini ja zamawiałam ostatnio z lampy.pl i byłam zadowolona
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:36   #69
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Aa ktoś pytał o drętwienie. Mi czasami drętwieje lewa noga.

Meja fajnje, że chłopczyk

Kurde tak wygodnie mi sie spało i telefon mąż jajcarz mi dzwoni "dzień dobry, kurier dpd z tej strony mam do pani paczuszkę. Przelej mi 160 zł"
Przyszła mi bomberka z vubu. Mieli wysłać 16.06.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zartownis😂
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Na pewno lutka. Ja też tak panikowałam więc rozumiem z resztą do dzisiaj mi tak zostało.

Wczoraj tatę nastraszyłam jak mu powiedziałam wieczorem że mnie brzuch boli. Spali przy otwartych drzwiach żeby słyszeć gdy będę ich wołać. A jak szłam do łazienki to mama się budziła i pytała czy coś się dzieję

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------




Hehe ale mu się dowcip załączył.
Masz cudownych rodziców 😍😍

Ja zaczynam dziś 35 tydzien 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:41   #70
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
ja chciałam w tym stylu
Ten mi się bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez meja_ml Pokaż wiadomość
Cashmere mam nadzieję, chociaż pewność będę mieć po porodzie

Ja czytałam że już niektóre z nas 37 tydzień zaczynają to zawał na miejscu. Chyba muszę się zacząć organizować, prac i prasowac, materacyk kupić bo to już tuż tuż. Boziu jak to zlecialo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś zaczęłam 36t .
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:44   #71
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ten mi się bardziej podoba
Mi też

Mogłabym przeforsować swoją wizję ale zasadniczo większość rzeczy podczas remontu wybrałam pod swój gust i Tż szedł mi na rękę, więc już nie chciałam być taką heterą
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 08:45   #72
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dołączam do klubu niewyspanych. O 6tej rano musiałam podnieść sie z łóżka przez skurcze łydek. Porozciągałam sie i jeszcze trochę leżę.

Vadi, Chilli - śliczne brzuszki. Morelle, Mała! - wasze zdjęcia porównawcze super.

JonSnow, ChilliPepper - pytaliście o pieska. To owczarek niemiecki, ma 15miesiecy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
te skurcze są przerąbane ja na szczęście jak biorę magnez regularnie to mam w miarę spokój.
Co do psiaka to tak mi się wydawało ,że to owczarek dobrze ,że nie ma tej dysplazji stawów bo to częste u tej rasy .

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Heloł
U mnie dziś dobra noc, wyspalam się zgaga na szczęście mnie nie dopadła w ciazy, skurczy czy drętwienia kończyn tez nie mam.. nawet migreny poszły w niepamięć mam tylko małego gada w brzuchu który uwielbia z samego rana robić mi wewnętrzny masaż brzucha czy on w końcu będzie miał tam mniej miejsca i będzie przysypiał większość doby jak piszą w tych wszystkich aplikacjach?



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
te aplikacje kłamią

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Senna jestem bardzo. Jeszcze nerwów nie odespalam. Zasnelam.jakoś po północy a o 5 pobudka. Poszłam się umyć i jak stanelam już rozebrana to coś zaczęło kąpać z pochwy ale to wygląda mi na upkawy po luteinie choć były przezroczyste. Nieźle się przestraszylam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
po luteine tak jest ,dlatego ja w ogóle nie znoszę leków dowcipnych przez to ,że tak ciekną czuje się gorzej...

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hello Ja o 4 rano umyłam lustro od szafy. No nie mogłam wyleżeć i zgaga chciała mnie zabić. Pomogło, bo padłam




Fajnie,ze Tymuś Tymusiem pozostanie




Hehe ja też piona




Pochwal się kocykiem jak juz będziesz miała

Ide na taras, pranko wstawione


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zajęcie w sam raz na 4.00 ja bym chętnie też coś porobiła ale tż na mnie krzyczy ,że świruję w nocy


Noc miałam koszmarną przekładałam się z boku na bok miałam skurcze całkiem odczuwalne i było mi duszno przy otwartym na oścież oknie idę się wykąpać bo na 12 mam koleżankę na pazury... nie chcę mi się już robić nikomu ale zawsze parę grosików wpadnie a już spłukana jestem doszczętnie...
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:48   #73
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Dzień dobry! Wy to mnie zawsze zalatwicie z nowym wątkiem! Nadrobilam stary i zastanawialam sie co tak mało piszecie a tu na nowym 8 stron

Nulka, Jon piękne kąciki urzadzilyscie!

Dziewczyny u mnie też jeszcze nie ma torby spakowanej 😉 wiec dołączam do grona nie zorganizowanych😂

Ja o dziwo mialam dobrą nocke. Spałam jak dziecko o 6 pobudka.

Dziewczyny pięknie wygladacie wszystkie! Super te porównania z tygodni macie ☺

Super ten uszak Vadi ale kurcze nie dam osiem stów za fotel czemu one takie drogie








Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:50   #74
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
zadzwoń mu dzis w środku nocy z tekstem "odbierze pan odemnie paczke? ale teraz? waży 3300 g"
.


Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Ide spac na pare godzin a tu dosc ze nowy watek to juz ile postow! 😂
Wiec witam sie w nowym watku
Wstalam dzis specjalnie zeby jechac na badania. I na miejscu sie okazalo ze musze zaplacic, a przeciez mialam skierowanie ze wszystkimi pieczatkami.. no zwariuje.
Przyszlam ponarzekac z rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hmm, a czym uzasadnili konieczność płacenia?

vadi - śliczne zakupy! A ten żółty fotel może być ciekawym akcentem w pokoju. Ja niby też wolę niebieski czy morski, ale jak za dużo takiego koloru i jeszcze w różnych odcieniach robi się misz masz.

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
szukam lamp do kuchni. nad blat wzdłuż okna. chce takie wiszące nad blatem. macie jakies sklepy z oswietleniem.do polecenia? obejrzalam juz we wszystkich obi castoramach ikei, ale nic sensownego. a ceny w niektorych sklepach internetowych mnie przerażają
ja większość swojego oświetlenia kupiłam na allegro. Nawet dzisiaj złożyłam zamówienie na lampę na taras

Odebrałam zamówienie z Gemini - ja nie wiem jak to zrobiłam, ale płyn do kąpieli i szczotkę zamówiłam podwójnie... płyn jeszcze się zużyje, ale po co mi dwie szczotki do włosów.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:50   #75
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mi też

Mogłabym przeforsować swoją wizję ale zasadniczo większość rzeczy podczas remontu wybrałam pod swój gust i Tż szedł mi na rękę, więc już nie chciałam być taką heterą
Rozumiem
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:51   #76
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Nie jadę dziś na te ćwiczenia, brzuch ciągle pobolewa. Może jutro się uda. Kurcze a mama specjalnie wcześniej przyjechała, żeby z młodym zostać.

Dziewczyny jeju już 36-37 tygodnie się zaczynają. Jak nic zaraz ktoś się u nas rozpakuje!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:54   #77
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość



hmm, a czym uzasadnili konieczność płacenia?

vadi - śliczne zakupy! A ten żółty fotel może być ciekawym akcentem w pokoju. Ja niby też wolę niebieski czy morski, ale jak za dużo takiego koloru i jeszcze w różnych odcieniach robi się misz masz.



ja większość swojego oświetlenia kupiłam na allegro. Nawet dzisiaj złożyłam zamówienie na lampę na taras

Odebrałam zamówienie z Gemini - ja nie wiem jak to zrobiłam, ale płyn do kąpieli i szczotkę zamówiłam podwójnie... płyn jeszcze się zużyje, ale po co mi dwie szczotki do włosów.
A szczerze to bylam w takim szoku ze nawet nie zapytalam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:56   #78
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
ja chciałam w tym stylu
Też mi się bardziej podoba ten

Morelle sprawdziłam pocztę i dostałam maila, że moje zamówienie z hm już zostało nadane, a składałam później niż Ty
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 08:56   #79
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Super ten uszak Vadi ale kurcze nie dam osiem stów za fotel czemu one takie drogie
Na allegro są taniej, ok. 600, stacjonarnie zaczynały się od niecałych 900

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
vadi - śliczne zakupy! A ten żółty fotel może być ciekawym akcentem w pokoju. Ja niby też wolę niebieski czy morski, ale jak za dużo takiego koloru i jeszcze w różnych odcieniach robi się misz masz.


też myślę, że będzie ok, zwłaszcza, że póki co w pokoju będzie dużo bieli i trochę szarości
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-30, 09:03   #80
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

A ja przypadkiem będę miała fotel do karmienia, którego chciałam się pozbyć.
Został po poprzednim właścicielu w mieszkaniu taki duży, a la skórzany fotel biurowy i przywieźliśmy go do domu. Najpierw marudziłam mężowi, że niepotrzebnie, bo dla mnie jest za duży do siedzenia przy biurku, a jednemu kotu od razu wpadł w pazurki. Odstawiliśmy go do przyszłego pokoju Klaudii, który zrobił się magazynem.
Tak któregoś dnia usiadłam na nim i wpadłam na pomysł, że mogę go jednak wykorzystać. Kupiłam narzutę, do tego poduszkę i zrobiło się super wygodne siedzisko na którym będę mogła przychodzić z Klaudią.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:13   #81
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
A ja przypadkiem będę miała fotel do karmienia, którego chciałam się pozbyć.
Został po poprzednim właścicielu w mieszkaniu taki duży, a la skórzany fotel biurowy i przywieźliśmy go do domu. Najpierw marudziłam mężowi, że niepotrzebnie, bo dla mnie jest za duży do siedzenia przy biurku, a jednemu kotu od razu wpadł w pazurki. Odstawiliśmy go do przyszłego pokoju Klaudii, który zrobił się magazynem.
Tak któregoś dnia usiadłam na nim i wpadłam na pomysł, że mogę go jednak wykorzystać. Kupiłam narzutę, do tego poduszkę i zrobiło się super wygodne siedzisko na którym będę mogła przychodzić z Klaudią.
No i świetnie
Na kociambry (i ich pazury) podobno odstraszająco działają olejki cytrusowe ale jeszcze tego nie testowałam
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:13   #82
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Idę do donu dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:15   #83
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
ja chciałam w tym stylu
Tez mi się bardziej podoba ten morski

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Wy to mnie zawsze zalatwicie z nowym wątkiem! Nadrobilam stary i zastanawialam sie co tak mało piszecie a tu na nowym 8 stron

Nulka, Jon piękne kąciki urzadzilyscie!

Dziewczyny u mnie też jeszcze nie ma torby spakowanej wiec dołączam do grona nie zorganizowanych

Ja o dziwo mialam dobrą nocke. Spałam jak dziecko o 6 pobudka.

Dziewczyny pięknie wygladacie wszystkie! Super te porównania z tygodni macie ☺

Super ten uszak Vadi ale kurcze nie dam osiem stów za fotel czemu one takie drogie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak 800 to jeszcze nie jest drogi ten uszak

Wózek mam do odbioru w sklepie ❤️

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Idę do donu dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super wiadomość kochana
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:17   #84
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
te skurcze są przerąbane ja na szczęście jak biorę magnez regularnie to mam w miarę spokój.
Co do psiaka to tak mi się wydawało ,że to owczarek dobrze ,że nie ma tej dysplazji stawów bo to częste u tej rasy .

te aplikacje kłamią

po luteine tak jest ,dlatego ja w ogóle nie znoszę leków dowcipnych przez to ,że tak ciekną czuje się gorzej...

zajęcie w sam raz na 4.00 ja bym chętnie też coś porobiła ale tż na mnie krzyczy ,że świruję w nocy


Noc miałam koszmarną przekładałam się z boku na bok miałam skurcze całkiem odczuwalne i było mi duszno przy otwartym na oścież oknie idę się wykąpać bo na 12 mam koleżankę na pazury... nie chcę mi się już robić nikomu ale zawsze parę grosików wpadnie a już spłukana jestem doszczętnie...

Mój Tż ma rak twardy sen, że można go wynieść
Współczuje nocki, może w dzień uda się zdrzemnąć

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Nie jadę dziś na te ćwiczenia, brzuch ciągle pobolewa. Może jutro się uda. Kurcze a mama specjalnie wcześniej przyjechała, żeby z młodym zostać.

Dziewczyny jeju już 36-37 tygodnie się zaczynają. Jak nic zaraz ktoś się u nas rozpakuje!
Kochana nic na siłę, jutro pojedziesz.
Ja jak pomyślę, że jeszcze jutro i mamy czerwiec to odcukrzenia dostaję


Pisałyście, że brudzicie ubrania, właśnie upaprałam bluzkę pastą do zębów
Chciałam iść po pelargonie na taras, ale mi się nie chce właśnie mówili w tv, że odstraszają komary, dobrze wiedzieć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:19   #85
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Z ciekawostek - komary, meszki i inne dziady podobno świetnie odstrasza rozpryskany silny napar z czystka
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:22   #86
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Idę do donu dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo niezłe zmiany, super cieszę się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Z ciekawostek - komary, meszki i inne dziady podobno świetnie odstrasza rozpryskany silny napar z czystka

Też dobrze wiedzieć, dzięki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:23   #87
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Idę dziś do domu. Według ordynatora rozwarcie jest mniejsze niż 2 cm. Dzidziuś jest bezpieczny i da radę a tak samo odpoczywać mogę w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:25   #88
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Też mi się bardziej podoba ten

Morelle sprawdziłam pocztę i dostałam maila, że moje zamówienie z hm już zostało nadane, a składałam później niż Ty
Nadane to jest. Było 1 dzień po, ale wejdź w tracking. Nic. Nie ruszyła.

Laski jak chcecie coś z hm to on line też jest w klubie -20% +dd.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:25   #89
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Witam w nowym wątku Całkiem możliwe że pod koniec wątku zaczniemy się rozpakowywać aż nie do wiary kiedy to zleciało. Do mnie właściwie nadal nie dochodzi że za chwilę będziemy mieć dwójkę dzieci
Mój synek wstał dziś rano i zażyczył sobie fryzjera, powiedział że trzeba włoski obciąć bo pani da cukierka no wiec po przedszkolu musimy jechać skoro taki chętny.

Ja dziś spałam całkiem dobrze ale krótko, mąż do pózna zakładał panele na górze a o 6 już pobudka.

Umyłam wczoraj okna w pokoju małej, jedno dachowe i jedno podwójne balkonowe, byłam skonana Mycie okien po budowie/ remoncie to istny koszmar, 3 godziny mi to zajęło. A pomyśleć że przede mną jeszcze dwa takie zestawy w pokojach naszym i Miśka, i dachowe w łazience i gościnnym

Karolinusia jak tam się sprawy dziś mają, po obchodzie już, coś mówili?
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:26   #90
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 6

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Idę dziś do domu. Według ordynatora rozwarcie jest mniejsze niż 2 cm. Dzidziuś jest bezpieczny i da radę a tak samo odpoczywać mogę w domu
świetna wiadomość
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-21 21:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.