Zespół muzyczny DOBOS - Bytom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 14:12   #1
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828

Zespół muzyczny DOBOS - Bytom


Hej , czy ktoś zna lub miał okazję widzieć "w akcji" może zespół muzyczny DOBOS z Bytomia?
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 00:03   #2
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Hej , czy ktoś zna lub miał okazję widzieć "w akcji" może zespół muzyczny DOBOS z Bytomia?
Nie znam ich, ale sama szukam zespołu ze Śląska.
Mają załączone mp3 na stronie, więc sobie przesłuchałam. Nie spodobał mi się konkurs z przekładaniem jajka między nogami (widoczne na foto w galerii), ale myślę, że rodzaj zabaw można ustalić z zespołem. A znasz może cenę?
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:24   #3
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Nie znam ich, ale sama szukam zespołu ze Śląska.
Mają załączone mp3 na stronie, więc sobie przesłuchałam. Nie spodobał mi się konkurs z przekładaniem jajka między nogami (widoczne na foto w galerii), ale myślę, że rodzaj zabaw można ustalić z zespołem. A znasz może cenę?

Tak z nimi się wszystko ustala, pierwszy taniec, zabawy.. wszystko wg uznania klienta ustala się przed ślubem co i w jakiej ilości chcecie, zespół zapewnił nas, że nie pije alkoholu podczas pracy, po za tym wszyscy są swoimi samochodami ja ich wybrałam właśnie po przesłuchaniu tych mp3 i po rozmowie z Panem z zespołu (jeden z niewielu "e normalniej cenie" miał naszą datę wolną) za jednodniowe wesele czyli 12 godz (jak u nas od godz 14 do 2 w nocy) mamy cenę 1700zł w umowie (zawieraliśmy ją w lutym 2010) później każda następna godzina jest już płatna (chyba 150 zł), ale my tego nie planujemy więc 1700 zł nam wyjdzie znalazłam 1 opinię o nich gdzieś na forum pana który był na weselu z ich udziałem i był zadowolony
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:28   #4
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Tak z nimi się wszystko ustala, pierwszy taniec, zabawy.. wszystko wg uznania klienta ustala się przed ślubem co i w jakiej ilości chcecie, zespół zapewnił nas, że nie pije alkoholu podczas pracy, po za tym wszyscy są swoimi samochodami ja ich wybrałam właśnie po przesłuchaniu tych mp3 i po rozmowie z Panem z zespołu (jeden z niewielu "e normalniej cenie" miał naszą datę wolną) za jednodniowe wesele czyli 12 godz (jak u nas od godz 14 do 2 w nocy) mamy cenę 1700zł w umowie (zawieraliśmy ją w lutym 2010) później każda następna godzina jest już płatna (chyba 150 zł), ale my tego nie planujemy więc 1700 zł nam wyjdzie znalazłam 1 opinię o nich gdzieś na forum pana który był na weselu z ich udziałem i był zadowolony
Cena rzeczywiście w porządku. A to już się na nich zdecydowałaś widzę. A jednak pytasz na forum. Masz jakieś wątpliwości? Słyszałaś jakieś złe opinie?
A nad jakimi jeszcze zespołami się zastanawialiście?
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 20:34   #5
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Cena rzeczywiście w porządku. A to już się na nich zdecydowałaś widzę. A jednak pytasz na forum. Masz jakieś wątpliwości? Słyszałaś jakieś złe opinie?
A nad jakimi jeszcze zespołami się zastanawialiście?


Tak my już mamy umowę spisaną, nie mam wątpliwości tak zapytałam tylko czy może ktoś miał okazję ich widzieć w akcji znalazłam opinię gdzieś w internecie - pozytywną, ja barałam kilka zespołów pod uwagę, głównie poprzez przesłuchiwanie mp3 na ich stronach, dzwoniłam i pytałam o cenę czy wolna nasza data.... więc albo data była zajęta albo cena 3500 zł za 1 dniowe wesele.... a do zespołu DOBOS zadzwoniłam i wiedziałam już, że cena jest ok ale musiałam czekać na telefon czy termin wolny (bo przy pierwszym tel nie miał kalendarza ze sobą), brałam wtedy pod uwagę jeszcze 1 zespół (2000 brali za wesele ale nie pamiętam nazwy). Nasza data okazała się jednak u DOBOSa wolna więc się zdecydowaliśmy, spotkaliśmy się z Panem - bardzo miły i zabawny, czeka nas jeszcze 1 spotkanie co do ustalenia zabaw piosenki na 1 taniec i podziękowania dla rodziców mam nadzieję, że po weselu będę mogła wystawić tylko pozytywne opinie na ich temat A kiedy Wy macie termin ślubu ?
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...

Edytowane przez MartuNiunia87
Czas edycji: 2011-03-04 o 20:35
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:54   #6
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Tak my już mamy umowę spisaną, nie mam wątpliwości tak zapytałam tylko czy może ktoś miał okazję ich widzieć w akcji znalazłam opinię gdzieś w internecie - pozytywną, ja barałam kilka zespołów pod uwagę, głównie poprzez przesłuchiwanie mp3 na ich stronach, dzwoniłam i pytałam o cenę czy wolna nasza data.... więc albo data była zajęta albo cena 3500 zł za 1 dniowe wesele.... a do zespołu DOBOS zadzwoniłam i wiedziałam już, że cena jest ok ale musiałam czekać na telefon czy termin wolny (bo przy pierwszym tel nie miał kalendarza ze sobą), brałam wtedy pod uwagę jeszcze 1 zespół (2000 brali za wesele ale nie pamiętam nazwy). Nasza data okazała się jednak u DOBOSa wolna więc się zdecydowaliśmy, spotkaliśmy się z Panem - bardzo miły i zabawny, czeka nas jeszcze 1 spotkanie co do ustalenia zabaw piosenki na 1 taniec i podziękowania dla rodziców mam nadzieję, że po weselu będę mogła wystawić tylko pozytywne opinie na ich temat A kiedy Wy macie termin ślubu ?
Zrobiła się z tego wątku rozmowa tylko pomiędzy 2 osobami hehe.
Ślub mamy 30 czerwca 2012.
Zapytaj proszę TŻ-a albo kogoś kto może pamiętać nazwę tego drugiego zespołu?
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 15:55   #7
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Ja szukałam zespołów głównie przez google sprawdzałam po kolei mp3 na stronach i te które były warte uwagi to dzwoniłam

http://30tk.toplista.pl/ - tu jest TopLista Różnych zespółów

http://www.justrelax.pl/ - ten zespół mi się podobał, ale miał zajęty nasz termin

Jak będzie TŻ to zapytam czy pamięta
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 15:00   #8
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Ja szukałam zespołów głównie przez google sprawdzałam po kolei mp3 na stronach i te które były warte uwagi to dzwoniłam

http://30tk.toplista.pl/ - tu jest TopLista Różnych zespółów

http://www.justrelax.pl/ - ten zespół mi się podobał, ale miał zajęty nasz termin

Jak będzie TŻ to zapytam czy pamięta
Dziękuję

A pamiętasz, ile brali wtedy JustRelax?

Szkoda, że DOBOS nie ma wokalistki, przez co nie będą w stanie zaśpiewać typowo damskich piosenek, np."Mężu mój", które chciałabym mieć na weselu. Gdyby nie ta "wada", to pewnie już bylibyśmy umówieni z nimi na spotkanie. Wyglądają sympatycznie, piosenki w ich wykonaniu są ok, "tylko baby brak"hehe

Właściwie to zastanawiamy się nad dj-em lub małym 3-osobowym zespołem, a to z racji tego, że będzie mało gości (50-60 osób), więc 5-osobowy zespół, za który jeszcze trzeba dodatkowo płacić po 200 zł od osoby za salę to już byłby stanowczo za duży koszt w porównaniu z całością wydatków.

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-03-07 o 15:21
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:09   #9
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Dziewczynki nie polecam zespołu just relax - u znajomych wokalista tak się upił że musieli go odwieźć do domu! ja też szukam zespołu na lipiec tego roku, ale na razie nic..
minini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:35   #10
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie polecam zespołu just relax - u znajomych wokalista tak się upił że musieli go odwieźć do domu! ja też szukam zespołu na lipiec tego roku, ale na razie nic..
Nie wiem, co to za pomysł, żeby na stolik dla obsługi zanosić wódkę. Na weselu daje się 1 butelkę na cały wieczór dla całej obsługi i wtedy napewno się nikt nie upije. Ale dzięki za ostrzeżenie i przypomnienie, aby sprawdzać zespoły (i innych pracowników na naszym weselu) pod kątem stosunku do picia alkoholu podczas pracy. My szukamy na 2012, więc mamy łatwiej z terminami.

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-03-07 o 20:36
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:58   #11
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Zespół muzyczny DOBOS - Bytom

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Dziękuję

A pamiętasz, ile brali wtedy JustRelax?

Szkoda, że DOBOS nie ma wokalistki, przez co nie będą w stanie zaśpiewać typowo damskich piosenek, np."Mężu mój", które chciałabym mieć na weselu. Gdyby nie ta "wada", to pewnie już bylibyśmy umówieni z nimi na spotkanie. Wyglądają sympatycznie, piosenki w ich wykonaniu są ok, "tylko baby brak"hehe

Właściwie to zastanawiamy się nad dj-em lub małym 3-osobowym zespołem, a to z racji tego, że będzie mało gości (50-60 osób), więc 5-osobowy zespół, za który jeszcze trzeba dodatkowo płacić po 200 zł od osoby za salę to już byłby stanowczo za duży koszt w porównaniu z całością wydatków.

Ja ich wybrałam, właśnie dla tego, że nie mają baby na mojej studniówce był zespół z babą, która tak wyła, że jakoś mnie to niechęciło, aczkolwiek kilka zespołów przesłuchiwałam które miały babę i było ok... ale ja się zawzięłam, że mają być same chłopy i tak zostało
Nie pamiętam cennika bo dzwoniłam do dość wielu zespołów.. A było to w lutym 2010 więc trochę dawno

Mam nadzieję, że po 11 czerwca będę mogła powiedzieć, że jestem zadowolona z DOBOSa
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.