Zmarszczki pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 18:35   #1
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410

Zmarszczki pod oczami


Dziewczyny, pomocy

Zmasakrowałam sobie twarz, a w szczególności skórę pod oczami. Wczoraj aż straszyłam ludzi. Każdy, kto mnie zobaczył pytał co mi się stało, więc nie przesadzam Nie wiedziałam, że źle reaguję na hialuronian sodu jak się okazało, a jest on w mleczku do demakijażu, które niedawno kupiłam. Jest także w kremie, który zmienił formułę i właśnie hialuronian sodu do niej dodał.

Tusz do rzęs zawsze mi trochę przeszkadzał, ale źle nie było. Niestety, jak zmyłam go kilka razy tym mleczkiem, a potem położyłam na to ten nowy krem... RATUJCIE. Czerwonych plamek, który piekły po nałożeniu czegokolwiek już się pozbyłam. Ale pod każdym okiem mam dwie bardzo głębokie zmarszczki, które są naprawdę widoczne. Do tego jest też kilka mniejszych zmarszczek, ale to się trzeba naprawdę przypatrzeć. Mam 17 lat, więc mi to bardzo przeszkadza.

Zrezygnowałam z robienia tapety, odstawiłam szkodliwe kosmetyki. Ale co mogę zrobić, żeby jak najszybciej pozbyć się tych zmarszczek? Macie jakieś sposoby? Błagam o pomoc i z góry dziękuję za jakiekolwiek pomysły.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:00   #2
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Hialuronian sodu w sensie kwas hialuronowy? Myślałam, że on pomaga w utrzymaniu nawilżenia, nie wyrządza szkód

Proponuję poszukać dobrze nawilżającego kremu pod oczy i regularnie stosować.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:06   #3
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Jak widać mi przeszkadza. Od długiego czasu używałam kremu Iwostin Sensitia nawilżającego i był idealny. Ostatnio znów go kupiłam, jednak producent dodał do niego właśnie ten hialuronian sodu, tylko to (porównałam oba składy) i już mi nie pasuje...

Dziś w aptece porównywałam z panią z apteki składy wszystkich kremów dla wrażliwców i zakupiłam 2 kremy dla wrażliwych i alergicznych cer właśnie bez tego kwasu. Mam nadzieję, że coś pomogą.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 20:30   #4
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Chyba się uczuliłaś. Miałam kiedyś coś podobnego i pomógł mi krem zielarski tzw 'robiony' dla mnie.

A czy oprócz tych zmarszczek masz jeszcze też suchą skórę pod oczami?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 20:35   #5
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Tak. Wiem, że to uczulenie. Była trochę spuchnięta, sucha i czerwonawa, ale już z najgorszym sobie poradziłam, jeszcze te nieszczęsne zmarszczki. Co to za krem?
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 22:32   #6
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Nie ma nazwy, po prostu był robiony przez zielarkę. Tylko on mi pomógł bo nawet dermatolodzy jakoś nie dawali rady wyleczyć do końca. Brałam wtedy jeszcze Mumio też.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 23:43   #7
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Coś mi to wygląda na reklamę...bo na wątku o wybielaniu zębów ten sam link podawałaś...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.