Disco polo na weselu - konieczność czy obciach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 13:46   #1
kagadul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 31

Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?


Co o tym myślicie? Ja osobiście nie przepadam za disco polo, ale fakt faktem, że przy tej muzyce ludzie bawią się najchętniej, zwłaszcza jak są już lekko pod wpływem. Zastanawiamy się z narzeczonym nad tym czy nasz dj będzie grał disco polo czy nie, ale w sumie wesele bez tego gatunku to żadna frajda dla gości.

Co o tym myślicie?
kagadul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:59   #2
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Cytat:
Napisane przez kagadul Pokaż wiadomość
Co o tym myślicie? Ja osobiście nie przepadam za disco polo, ale fakt faktem, że przy tej muzyce ludzie bawią się najchętniej, zwłaszcza jak są już lekko pod wpływem. Zastanawiamy się z narzeczonym nad tym czy nasz dj będzie grał disco polo czy nie, ale w sumie wesele bez tego gatunku to żadna frajda dla gości.

Co o tym myślicie?
ja nie lubię i najchętniej nie chciałabym takiej muzyki na naszym weselu, ale nie będziemy ograniczać naszego DJ-a, co ma grać, a co nie bo sam będzie widział co ludziom pasuje i niech gra to czego goście chcą, ale oczywiście bez przesady w żadną stronę
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:17   #3
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Według mnie to jakaś bujda, że bawią się najchętniej przy disco polo, sstatnio byłam na weselu, gdzie w 90 proc. było grane disco polo i prawie cała młodzież siedziała. Tylko przy klasykach typu "jesteś szalona" czy jakichś starych kawałkach Akcentu parkiet był zapełniony. Na weselach obserwuję, że ludzie najlepiej się bawią do klasyków z lat 70., 80., 90. Wiadomo że w/w kawałki disco polo zna większość i większość się lubi przy nich bawić, ale całe wesele w takim klimacie to wg mnie średnio, kilka piosenek wystarczy.
Mój zespół zastrzegł, że nie gra disco polo za wyjątkiem 2-3 kawałków "klasyków" (typu jesteś szalona) i nam to pasuje
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:23   #4
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

U nas będzie DJ. Zrobiliśmy listę ok. 200 kawałków - głównie rock n roll, kawałki lat 60-80, trochę rocka, żeby było bliżej naszemu klimatowi, no i z 5-6 kawałków disco polo. Nie lubię disco polo, ale na imprezach czasem zatańczę, czy powygłupiam się. Także może przeżyjemy. Narzeczony nie chciał w ogóle, ale będzie kilka par, co lubią się przy tym bawić
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:48   #5
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Nasza orkiestra nam powiedziała, że to mit, i ludzie wcale nie bawią się najlepiej przy disco polo, tylko przy utworach które znają, wiadomo jesteś szalona, czy ona tańczy dla mnie to hity..

Zresztą spróbujcie posłuchać tego kanału disco tv, większość kawałków jest masakryczna..

Mi osobiście bardzo spodobał się pomysł naszej orkiestry gdzie zaproponowali aby w dwóch pierwszych blokach tanecznych, zagrać różnorodną muzykę, a później grać w klimacie, w którym widzieli, że goście bawią się najlepiej
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:18   #6
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Według mnie to jakaś bujda, że bawią się najchętniej przy disco polo, sstatnio byłam na weselu, gdzie w 90 proc. było grane disco polo i prawie cała młodzież siedziała. Tylko przy klasykach typu "jesteś szalona" czy jakichś starych kawałkach Akcentu parkiet był zapełniony. Na weselach obserwuję, że ludzie najlepiej się bawią do klasyków z lat 70., 80., 90.
Cytat:
Napisane przez Kokoroko1 Pokaż wiadomość
Nasza orkiestra nam powiedziała, że to mit, i ludzie wcale nie bawią się najlepiej przy disco polo, tylko przy utworach które znają, wiadomo jesteś szalona, czy ona tańczy dla mnie to hity..
też mam takie zdanie i kilka tych disco-polowych kawałków niech będzie, niech zagrają, ale np ja osobiście wcale się dobrze przy tym nie bawię, nawet jakoś tak trudniej mi się tańczy, gubimy rytm, więcej się depczemy
Cytat:
Mi osobiście bardzo spodobał się pomysł naszej orkiestry gdzie zaproponowali aby w dwóch pierwszych blokach tanecznych, zagrać różnorodną muzykę, a później grać w klimacie, w którym widzieli, że goście bawią się najlepiej
facet z zespołu mi powiedział, że oni na bieżąco starają się dobierać kolejną piosenkę w zależności od tego jaki wyczują klimat odpowiadający gościom
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:26   #7
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Rodzina mojego Tezeta uwielbia disco polo,i ze wzgledu na nich szukalismy taki zespol ktory to gra.Chlopaki z zespolu opowiadali ze ludzie zaczynaja sie bawic przy disko polo jak juz sobie cos wypija
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 15:57   #8
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Cytat:
Napisane przez kagadul Pokaż wiadomość
Co o tym myślicie? Ja osobiście nie przepadam za disco polo, ale fakt faktem, że przy tej muzyce ludzie bawią się najchętniej, zwłaszcza jak są już lekko pod wpływem. Zastanawiamy się z narzeczonym nad tym czy nasz dj będzie grał disco polo czy nie, ale w sumie wesele bez tego gatunku to żadna frajda dla gości.
Byliśmy na kilku weselach, na których zespoły o kiepskich umiejętnościach katowały samym disco-polo. Dla wielu osób to żadna przyjemność. Ci, którzy tańczyli, to przeważnie weselni wyjadacze, którzy po odpowiedniej dawce %, zatańczą do wszystkiego.

U nas na weselu usłyszeliśmy tylko 3 utwory disco-polo (klasyka, znana każdemu - lubiana lub przyjmowana z przymrużeniem oka). postawiliśmy na złote przeboje, przegląd hitów od lat 60 po 90 oraz współczesne. Taka muzyka poderwała do tańca zarówno młodych, jak i starszych, dużo tez dało wyczucie naszego Dj-a. Disco-polo nie jest obowiązkowe, są świetne alternatywy dla tej muzyki.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:13   #9
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

U nas nie było w ogóle disco polo. Był rock'n'roll, muzyka od lat 60 do 90. DJ grał Omegę, Queen, ale była też np. Macarena. Bawili się wszyscy
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 20:27   #10
McCandida1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Dla mojej rodziny nie ma zabawy bez disco polo. Pewnie dlatego, że to taka muzyka uniwersalna, każdy gdzieś te kawałki słyszał, żadnych specjalnych umiejętności tanecznych nie potrzeba do takiej muzyki i z reguły wszyscy dobrze się bawią przy disco polo.
McCandida1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 11:18   #11
kagadul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 31
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Czyli raczej nie ma jednej zasady, po za tym, że ludzie najchętniej bawią się przy muzyce, którą znają... mimo wszystko zdecydujemy się na kilka bardziej znanych numerów disco polo.
kagadul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 11:24   #12
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

My zdecydowaliśmy, że nie będzie w ogóle Disco Polo. Nie lubię tej muzyki, znam kilka kawałków przy których umiem się bawić po pijaku, ale nie chcę ich na moim weselu. Wierzę, że jest wiele kawałków lat 80., 90., a nawet współczesnych, przy których będziemy się świetnie bawić
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 23:40   #13
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Obciach! A jak jeszcze chcecie taką muzykę w eleganckiej restauracji,w stylu pałacyku to nawet nie pasuje...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 15:43   #14
magda1613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

My też zdecydowaliśmy, że na naszym weselu nie będzie żadnego Disco Polo, chociaż nie ukrywam, że nasze rodziny ciężko to zniosły. Ale to w końcu nasz dzień i nasza decyzja. Poza tym jeśli zespół jest naprawdę dobry to zabawi gości przy każdym kawałku.
magda1613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 20:50   #15
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

byłam na weselu z samym dp i na weselu calkowicie bez dp (prócz jednej piosenki jestes szalona) i razem z Tż stwierdzilismy, że u nas musi byc po równo. Jesli dp to tylko te znane kawałki i tradycyjne z 95/6roku

Dla mnie żaden obciach, fajnie sie do nich tańczy , o wiele lepiej niz do highway to hell,

Edytowane przez kruella_de_mon
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:52
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:16   #16
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Dla mnie żaden obciach, fajnie sie do nich tańczy , o wiele lepiej niz do highway to hell,
Popieram w 100%! Hity disco polo muszą być, mnie denerwuje np jak Państwo młodzi wybierają utwory pod siebie i zero elastyczności. Ja bym się zle czuła gdy by goście się nie bawili na moim weselu, a znane i lubiane hity disco polo czy inne gwarantują dobrą zabawę z resztą po to mam zespół żeby dobrze grał , w końcu jednak prowadzili więcej wesel niż ja i lepiej wiedzą przy czyn ludzie się bawią
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:53   #17
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Disco polo na weselu - konieczność czy obciach?

Na naszym weselu zespół również grał disco polo. Może i obciachowe, ale prawda jest taka, że przy "mydełku fa" i "jesteś szalona" goście bawią się najlepiej. Czy to wesele w remizie, restauracji czy pałacu taka muzyka jest obowiązkowa My bawiliśmy się w Pałacu do białego rana.
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 10:53:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.