świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 20:39   #1
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23

świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!


Witam!!

Już niedługo ten dzień, gdzie będę towarzyszyła blisko boku Panny Młodej.
Dodaję dwa zdjęcia w sukienkach, w których "wystąpie " podczas dni zaślubin koleżanki.
Cały problem się rozchodzi w tym jaki makijaż, jakie buciki i torebka pasowały by do kiecek-kolorki, jaka fryzurka, bolerko czy coś innego, czy może jakaś interesująca biżuteria? Bardzo lubie zwykłe, srebrne kolczyki z brylancikami. Może czas sie przełamać i rozglądnąć się za kolorowymi-drewnianymi?! Nigdy nie nosiłam sukienek prócz studniówki. Gdybyście podsuneły mi kilka pomysłów, jak drobiazgami dodać uroku, byłabym w niebo wzięta.

Tyle pytań, a nie wiem na co się zdecydować!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7220.jpg (98,9 KB, 699 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7222.jpg (53,5 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7226.jpg (49,9 KB, 708 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7228.jpg (51,2 KB, 329 załadowań)
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:49   #2
Bezsenna22
Raczkowanie
 
Avatar Bezsenna22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Hmmm do turkusowej sukienki proponuję fryzurę a'la Marilyn Monroe gdy zobaczyłam to zdjęcie od razu pomyślałam o burzy pięknych loków Do tej samej sukienki możesz założyć kolię z koralików taką gotycką wtedy będziesz wygląała bardziej tajemniczo Całości dopełnią czarne dodatki pasujące do koloru włosów bo masz ciemne i taki ciemny makijaż np http://www.youtube.com/watch?v=IKiYTPjNfOI lub http://www.youtube.com/watch?v=d0HzT2pJ-_U tyle że z turkusem A do tej drugiej też mogą być czarne dodatki lub czerwone I wydaje mi się że dobrze by wyglądały kabaretki Wrzuć zdjęcia jak coś wymyslisz Pozdrawiam
Bezsenna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:16   #3
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Oj dziękuję ci Bezsenna22, * Tylko nie jestem przekonana do tych makijaży- za mocne jak dla mnie (?)
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:08   #4
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Poniżej komplety, które wynalazłam. Bardzo spodobał mi się komplecik http://www.allegro.pl/item670083766_...eliotrope.html
Tylko brak w nim brązoletki
Kochane co o nich sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7442.jpg (122,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7445.jpg (73,4 KB, 27 załadowań)
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:52   #5
Bezsenna22
Raczkowanie
 
Avatar Bezsenna22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Hmm ten komplet z allegro bardzo ładny choć nie jestem zbytnio przekonana a jeśli chodzi o makijaże to zawsze możesz zamiast czarnego użyć grafitu lub poprostu zrobić go delikatniej ja też myślałam że takie mocne nie są dla mnie ale teraz wiem że bardzo dobrze w nich wyglądam Ty też spróbuj i wtedy będziesz miała pewność
Bezsenna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:51   #6
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Zastanawiam się nad ciemnym odcieniem niebieskiego co do dodatków. Buty, biżuteria, tylko jaki wybrać kolor bolerka i torebki?
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:13   #7
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Powiem szczerze (mam nadzieje że mogę ), że moim zdaniem, w kwestii ślubu w grę wchodzi tylko niebieska sukienka (chociaż jej fason nie jest dobrze dobrany do Twojej figury i dół wygląda przyciężkawo). Przede wszystkim dobierz dobry stanik, bo na zdjęciu wygląda jakby biust miał ci do kolan opaść a to nie dobrze i skróc troche ramiączka tej sukienki bo ewidentnie sa za długie. Ja bym absolutnie nie wkładała kabaretek!! Będziesz wyglądała mało stosownie obok panny młodej. Jeżeli nie chcesz ciemnego makijażu to może eyeliner i kreseczka na górnej powiece, oczywiscie do tego mocno wytuszowane rzesy? Powinno byc łądnie i delikatnie a jednoczesnie bardzo kobieco. Włosy migą byc pokręcone albo upiete - tu fruzjerka mogła by wykazac się inwencją Na ramiona włożyłabym czarne bolerko krótkie i przypieła do niego kwaiata w odcieniu sukienki . Na szyję coś w odcieniu sukienki albo czarnym - abys jak choinka nie wyglądała. Kolczyki również czarne lub w kolorze sukienki - drewniane raczej nie może jakies kryształki? Plastik bedzie tandetnie wyglądał. Do tego czarne buty i torebka. Ja bym nie wkłądałą dodatków (buty, bolerko itd) w odcieniu niebieskiego bo moze skonczyc sie pstrokacie, albo kolory beda sie gryźc jesli nie trafisz idealnie z odcieniem.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

aha bolerko raczej atłasowe/satynowe aby materiały sie nie gryzły. Torebka też mogłaby byc z satyny/atłasu. Oczywiście kopertówka. Jakies cekiny i koraliki raczej nie bedą pasować - możesz niezamierzenie osiągnąć efekt sylwestrowo - dyskotekowy.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 12:20   #8
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

1. naszyjnik H&M - powinien odciągnąć uwage od dołu (nie musi byc ten, chciałam tylko pokazać o co mi chodzi)
2. zawieszka apart (elegancka, dyskretna i kobieca)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13479.jpg (22,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apart.jpg (34,5 KB, 14 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:35   #9
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Moim zdaniem ładniej ci biało-czarnej sukience.I chyba jest stosowniejsza na tę okazję.
Poza tym-obie sukienki są kompletnie niedopasowane do twojej figury.
Czarno-biała byłaby lepsza gdyby była w twoim rozmiarze czyli o jeden rozmiar większa.
Ta niebieska- wyglądasz w niej jak beza, serio.
Nie mówiąc o tym, że ten kolor plus ten połysk materiału i plisy na dole sprawia, że całość wygląda jarmarcznie.Jak mawia mój TŻ-odpustowo.
Jesteś ładna. ładnie ci w bieli i w czerni.
Ale wybieraj ciuchy spokojne i w swoim rozmiarze.
I jeśli kupujesz tak strojne sukienki jak te to nie dorzucaj do nich ton świecidełek.
To ci nie doda urody.To wygląda tandetnie.
I zainwestuj w dobry koktajlowy stanik, najlepiej bez ramiączek lub z przezroczystymi silikonowymi.
Sprawdź jaki masz rozmiar bo na obu zdjęciach widać,że masz źle dobrane staniki.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:21   #10
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Droga Ewelinko, już wkrotce bedzie ten dzien w ktorych chcesz slicznie wygladac...oszałamiajaco zapewne

hm co do sukieneczek-nie są zle...ale za "mało" eleganckie...swiadkowa zawsze musi byc ubrana z "klasą" jeszcze ta sukieneczka blekitna by uszła,bo jest z eleganckiego materiału...ale czy ona pasuje do twojej figury? mysle ze w innej bys wygladala 100razy lepiej...jestes sliczna dziewczyną i jesli jeszcze masz czas...jesli jeszcze nie jest za pozno...moze rozgladnełabys sie za sukienką"tubą"? mysle ze ten kroj jest doskonały dla Ciebie...wyszczupli Cie,szpilka Cie wydłuzy,bedziesz wyzsza i smuklejsza a co za tym idzie?bardziej elegancka...sukienka tuba jest raczej sukienką skromną...ale dodatki i fryzura ją upiekszają,np u Ciebie spiete wloski i dlugie kolczyki...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi...zalaczam ulozone zestwiki...fajnie jakbys znlalazla cos podobnego na wzor zdjecia...nie wiem czy w ogole dobrze bys sie czula w takim kroju sukienki...ale mysle ze wygladalabys fenomenalnieps.unik aj wzorzastych ubran.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fot1.jpg (72,7 KB, 128 załadowań)
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:27   #11
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Dziewczyny, DZIĘKJĘ za te wyczerpujące wiadomości i cenne uwagi.
To prawda,że stanik musi być inny. Mam stanik na sylikonowych ramiączkach, tylko zwykły akurat był do zdjęć. Obie sukienki są w moim rozmiarze. Nie wiem dlaczego przypuszcenie,że mogą być mniejsze? )
Wiem,że powinnam (bo pasuje do mojego typu figury) nosic sukienki z gorsetem, ale nie lubię. Mam jeszcze czas i chyba rozejżę się jeszcze za sukienkami.
Czyli to mają być sukienki na styl "tuby" i szpilki?? Może nauczę się w nich chodzić do wesela
Jeżeli chodzi o makijaż to myślałam o kreseczce, ale nieco grubszej u kącina zewnętrznego oka, bardzo ładnie to wygląda.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

All_that_jazz, dlaczego uważasz, że stanik mam źle dobrany? Może ja rzeczywiście zły kpuję? pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

jestem otwarta na makijaże tylko nie w tak mocnym wykonaniu jak zaprezentowała Bezsenna22. Dottta, Dziekuję za wskazówki nie sądziłam,że aż tak ze mną źle!
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 23:48   #12
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

90% kobiet ma zle dobrane staniki wiec nie dziwne na moje oko tez jest zle dobrany bo biust masz za nisko a dobrze dobrany stanik na prawde robi cuda z naszymi babelkami

co do sukienek..ja wybralabym pierwsza choc nie do konca jest stosowna..
niebieska nie podoba mi sie..za duzo odslania na gorze i szczerze powiedziawszy nie wygladasz w niej korzystnie.Motylek pokazala fajne sukienki ktore bardzo ladnie i elegancko wygladaja.
sama szykuje sie na slub i juz wymyslilam ...mala czarna dekolt w lodke,lekko babkowata do tego jakis pasek szeroki kolorowy i buty i torebka w kolorze paska generalnie prostowa

a makijaz ..polecam kreski...ale od poczatku powieki przez cala dlugosc i na koncu zalotnie wywin..elegancki makijaz na kazda okazjedodaje zalacznik mojego makijazu zeby nie bylo ale mozesz podpatrzec o co mi chodzi usta jak uwazasz sobie zrobisz ja mialam konkretna tematyke do zrealizowania wiec sa czerwone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user113878_pic29428_1242919400.jpg (26,0 KB, 192 załadowań)
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:14   #13
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Candy Killer, ale ty śliczna jesteś! A twoje makijaże, cudo Na pewno wezmę pod uwagę twoje wskazówki
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na sukienki w kolorze czernym, ponieważ będę świadkową. No ale twój pomysł na weselną kreację zapowiada się rewelacyjnie.
Kiedyś mierzyłam sukienkę(zieleń) , bez ramiączek, do kolanka- typu tuba, ale przytyło mi się i brzuszek troszkę widać.
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:44   #14
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

a dziekuje
no wiesz..te sukienki sa w roznych kolorach wiec wiesz..do wyboru do koloru
a do takiej sukienki jak sie nie ma idealnej figury to trzeba zalozyc ta bielizne korygujaca i wtedy elegansio wszystko wygladazaden brzych nie straszny
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:04   #15
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Motylku1985, mogłabyś zasugorawaś gdzie można znaleść sukienki tego typu, które zamieściłaś powyżej? Niestety nie ma mnie w kraju i nie mam możliwości rozejżeć się po sklepach. Dodatki, które poleciłaś są na prawdę świetne.
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:09   #16
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

w top secret sa...maja sklep swoj w necie na allegro tez jest ich masa ale taka kiecke to chyba trzeba mierzyc zanim sie kupi bo nie kazdemu pasuja
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:00   #17
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Oczywiście każdy najlepiej wie w czym dobrze wygląda i sie czuję ale ja raczej na Twoim miejscu bombki bym nie kupowała Mamy podobną figurę z tego co widzę i ja przykładowo w bombce czuje sie jak wielka bombka choinkowa Za to sukienki za kolano, proste lub w literę A ładnie podkreślają łydki
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:02   #18
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Oj i widzisz...szukałam takich po galeriach i nie znalazłam...postanowiłam sie wybrac do "zwykłego"sklepu w ktorym są sukienki wieczorowe,weselne,studni owkowe i piekne znalazłam...sama nie wiedziałam ktora wybrac bo tez mam wesele bylo duzo kolorow od jasnych po ciemne... takze nie moge Ci pomoc...musisz poszukac po takich wlasnie sklepikach przydroznych...a co do bizuterii rowniez w sklepie z bizuterią,w galeriach duzo jest takich podobnych....
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 19:57   #19
Bezsenna22
Raczkowanie
 
Avatar Bezsenna22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Najlepiej przejdź się z aparatem do sklepu i np z przyjaciółką po przymierzaj sukienki które ci się podobają i pooglądaj w domu zdjęcia w nich i przemyśl wszystko i wtedy znajdziesz ta najlepsza
Bezsenna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 20:22   #20
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

widzę że mamy podobną figurę tzn. szerokie ramiona z tychhttps://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=2349802&d=1246555273 sukienek najlepsza będzie najlepsza będzie ta czarno-granatowa chodzi mi o "górę" lub na jakieś grube ramiączka wiazana na szyji...
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 22:22   #21
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Chyba mam taką o której pisałaś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,5 KB, 209 załadowań)
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 23:47   #22
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

no oooooo to tooooo znacznie lepsza od tamtych..elegancka dodalabym do niej tylko pasek w jakims kolorze i buty tez
a teraz czern mozna juz na slubach nosic wiec spoko spoooko
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 23:50   #23
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Sama zauważ że w takim kroju wyglądasz o niebo lepiej ( i dużo szczuplej) Możesz dobrać do tego jakieś kolorowe dodatki i będzie elegancko. Sama byłam na ślubie gdzie świadkowa miała czarną sukienkę i czerwone dodatki Wyglądała naprawdę rewelacyjnie

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

To prawda, teraz coraz częściej czerń pojawia sie na ślubach i ja nie widzę w tym nic złego
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 23:52   #24
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

dokladnie..wazne zeby stroj byl dobrze dopasowany do sytuacjii
ja bym tu dodala zielone dodatki ale ja mam zielone zboczenieoo lub fioletowe...co by ozywic stroj wlasnie

sama tez bede miec czarna sukienke na weselu kuzynki...mam nadzieje bo mam juz wizje siebie i mam nadzieje ze nic mi tego nie popsuje:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 09:04   #25
ewelina011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Ja też się czuję w niej tak jak wyglądam Może na poprawiny uda mi się w nią wskoczyć Niektórzy jeszcze trzymają się stereotypów, że czerń kojaży się z żałobą.... Ja osobiście jestem za CZERNIĄ!
ewelina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 13:11   #26
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

no to ubieraj ja na slub a nie tam poprawiny..na poprawiny to juz mozesz sobie wskoczyc w jakas zwiewna..np ta czarno biala a nie taaa :d ta jest elegansiooor
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 13:19   #27
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Dokładnie Ślub to i tak duży wydatek więc po co Ci nowa kiecka jak ta jest świetna. Czerń jest elegancka i co Cie tam obchodzi "co ludzie powiedzą" Ja bym tą włożyła z czerwonymi dodatkami (ten czerwony to takie moje zboczenie ), chociaż fioletowe też brzmią super
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 13:50   #28
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

IMO ta czarna sukienka jest super, pozwolilam sobie dobrac pare dodatków w dwoch wariantach kolorystycznych, tj ciemnoniebieski i fiolet. Of kors to tylko taka moja propozycja jak możnaby było ulepszyc Twoją kreację Przede wszytskim to zmieniłabym buty na lżejsze, ale napewno jakkolwiek zrobisz, będzie fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dodatki.jpg (122,8 KB, 90 załadowań)
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:01   #29
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Cytat:
Napisane przez Kapust Pokaż wiadomość
IMO ta czarna sukienka jest super, pozwolilam sobie dobrac pare dodatków w dwoch wariantach kolorystycznych, tj ciemnoniebieski i fiolet. Of kors to tylko taka moja propozycja jak możnaby było ulepszyc Twoją kreację Przede wszytskim to zmieniłabym buty na lżejsze, ale napewno jakkolwiek zrobisz, będzie fajnie
No w czarnej sukience w końcu widać,że jesteś ładna.
Odnośnie stanika-sądzę ,ze źle dobrany bo z boku źle wygląda pod pachami(wałeczki, widać,że miseczka nie zbiera całej piersi środka) a z przodu widać,że obwód nie podtrzymuje biustu.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:50   #30
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: świadkowa godna uwagi! Drobiazgi, które mnie upiększą?!

Witam!!

Już niedługo ten dzień, gdzie będę towarzyszyła blisko boku Panny Młodej.
Dodaję dwa zdjęcia w sukienkach, w których "wystąpie " podczas dni zaślubin koleżanki.
Cały problem się rozchodzi w tym jaki makijaż, jakie buciki i torebka pasowały by do kiecek-kolorki, jaka fryzurka, bolerko czy coś innego, czy może jakaś interesująca biżuteria? Bardzo lubie zwykłe, srebrne kolczyki z brylancikami. Może czas sie przełamać i rozglądnąć się za kolorowymi-drewnianymi?! Nigdy nie nosiłam sukienek prócz studniówki. Gdybyście podsuneły mi kilka pomysłów, jak drobiazgami dodać uroku, byłabym w niebo wzięta.

Tyle pytań, a nie wiem na co się zdecydować![/QUOTE]


a witam panią świadek , witam Przedewszystkim nie jest dobrym pomysłem zebys szła w niebieskiej suknience której zdj zamiesciłas ze wzgledu że jest zle dobrana do Twojej figury, lepsza już jest biała oraz czarna (chociaz czarna sukienka jest taką która bardziej pasuje do tej uroczystości, jestes dorosłą kobieta a w tej jasnej wygladasz jak dziewczynka która idzie na plaze a nie jako druchna w tak ważnym dniu ). Zapytałas tez o makijaż - pasował by ten która załączyła w linku 1 wizazanka. Buty na wyzszym obcasie - nie baletki. Torebka - najlepsza czarna. Kolczyki - nie drewniane!!! to jest ślub...lubisz srebrne z brylancikami wiec je nałoż
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.