Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 12:46   #391
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Też o tym słyszałam właśnie... Jestem bardzo ciekawa o co chodzi, jakie to są zmiany... ?
Czy ktoś coś wie?
Słyszałam, że nie chodzi tylko o teorię, ale i praktykę. ? Hmm...
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:00   #392
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

O tych zmianach słyszę już od 2 lat i póki co nic z tego nie wyszło. Wątpię, żeby w najbliższym czasie się tym porządnie zajęli.
Czekam na to moje prawko już prawie 2 tygodnie, jak jutro/pojutrze nie odbiorę to zapomnę jak się jeździ

A co do lusterek, to mój egzaminator po tym jak zjechałam z górki, powiedział, że mam teraz czas na przygotowanie się do jazdy po mieście i mogłam zmienić ich ułożenie.

Wielkie gratulacje dla dziewczyn które zdały, dla tych które czekają na egzamin - kopniak w dupsko na szczęście a dla tych którym się nie powiodło - nie zrażajcie się! Każdy w końcu zdaje
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 13:05   #393
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

bybella - te pogorszenie finansów to chyba nie tylko u Ciebie niestety!!

A jednak zapisałam się na 6-ty termin - czekam równo tydzień - 09.03.2010 ok. 11.30 nastąpi sądny dzień! Jak nie zdam to do następnego egzaminu trochę sobie poczekam (oj poczekam)!

A co do zmian - to w teorii zmieniło się 5 dotychczasowych pytań - jedno całkiem skreślone, a 4 pozostałe zmieniono odpowiedzi, ale nie przerażajcie się bo sens odpowiedzi został taki sam, tylko inaczej sformułowany.

Edytowane przez Akinom31
Czas edycji: 2010-03-02 o 13:08
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 14:34   #394
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Ja teorie zdawac musialam ponownie w styczniu tego roku - zmienilo sie faktycznie 5 pytan na krzyz. Wlasciwie zmiana zadna, jak dla mnie, bo teorie tym razem zdalam na 100%.
Tutaj macie linka do tych nowych pytan:
http://wmzdz.pl/fileadmin/user_uploa...nacyjnych..doc

a na tej stronie sa testy, z ktorych sie uczylam uwzgledniajace te nowe zmiany:
http://www.e-kierowca.pl/
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 15:22   #395
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Kupiłam sobie tą gazete tak dla pewności będę ćwiczyć
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:28   #396
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Teorie zdalam, mialam 2 bledy. Praktyki niestety nie. Poleglam na luku, wjechalam na linie... 2 razy pod rzad. Chcialam sobie naprostowac zeby idealnie rowno jechac, ale neistety przyspieszylam i mi najechal samochod. A nawet gdybym nie prostowala to bym zdala - tak powiedzial instruktor :/
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:50   #397
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

(3/2/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
hurra hurra ^^

dziś dla odmiany odebrałam swój pierwszy w życiu dowód osobisty a tu zaraz będzie drugi plastik do kompletu

a co do tych lusterek, to trzeba gdzieś obczaić czy jest jakiś zapis regulujący to, bo ja , jak już wcześniej pisałam ustawiłam sobie tak żeby ładnie widzieć linie, po placu przestawiłam na jazdę po mieście i egzaminator nic nie marudził

powodzenia zdającym
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:28   #398
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

xxSHINeexx - Witaj w gronie poległych na łuku. Ale nie załamuj się, ja 3 razy dobrze zrobiłam łuk, a 4 i 5 zostałam właśnie na nim. Mówi się trudno i trzeba działać dalej.
Szkoda tylko, że nie należymy do tych szczęśliwców, co zdają za pierwszym podejściem. Ale z drugiej strony, jakby wszyscy zdawali bez przeszkód to i pewnie zrobiliby dużo trudniejsze etapy zaliczenia.

A ustalałaś sobie kolejny termin?
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:32   #399
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

A ja już po prostu nie wiem wtf . Podchodzę jutro 3 raz, przy poprzednich 2 byłam niemalże pewna, że zdam. Ot, dobre nastawienie, niewielki stres, pewność umiejętności. I lipa Więc teraz już nie wiem jaka taktykę umysłową podjąć.

Poza tym witam serdecznie w tym wątku. Wszystkim zdającym niebawem życzę powodzenia A tym posiadającym już prawko niczego nie życzę, tylko zazdroszczę :P
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:45   #400
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Szczęście!!! Zabrakło Ci jeszcze szczęścia. Ale nie trać swojej pewności - wiesz, że potrafisz i tego się trzymaj.

A propo szczęścia: moja znajoma od 2 lat ma prawko - nadal zdarza się jej mylić kierunek, potrafi wepchać się pod prąd, a do tego parkuje w takich miejscach, żeby nie było co poobijać. A zdała za 1 razem!!! Tak więc szczęście to nasz wielki sprzymierzeniec.
Trzymam jutro kciuki.

Edytowane przez Akinom31
Czas edycji: 2010-03-02 o 21:01
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:13   #401
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dzięki wielkie.
Na razie mam w sobie jakiś luz - o tyle niebezpieczny, że trochę po łebkach potraktowałam teorię Ale zaraz ją przejrzę jeszcze dokładnie.

Staram się myśleć zupełnie neutralnie - zdam, to zdam, nie zdam, to nie. Ale ciężko idzie, bo marzy mi się prawko. Lubię jeździć, odpręża mnie to.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 06:05   #402
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Akinom31 Pokaż wiadomość
xxSHINeexx - Witaj w gronie poległych na łuku. Ale nie załamuj się, ja 3 razy dobrze zrobiłam łuk, a 4 i 5 zostałam właśnie na nim. Mówi się trudno i trzeba działać dalej.
Szkoda tylko, że nie należymy do tych szczęśliwców, co zdają za pierwszym podejściem. Ale z drugiej strony, jakby wszyscy zdawali bez przeszkód to i pewnie zrobiliby dużo trudniejsze etapy zaliczenia.

A ustalałaś sobie kolejny termin?
Umowilam sie na 12,03, wczesniej nie bylo miejsca...
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 06:37   #403
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Poza tym witam serdecznie w tym wątku. Wszystkim zdającym niebawem życzę powodzenia A tym posiadającym już prawko niczego nie życzę, tylko zazdroszczę :P
oj jeszcze możesz życzyć autka ja wczoraj odebrałam prawko
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:38   #404
Greywalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

u mnie lusterka musiały być ustawione jak do jazdy po mieście, jeszcze do tego patrzył z tyłu czy odpowiednio wysoko...
i oczywiście tekst po rozjechaniu pachołka przy cofaniu:" trzeba było jechać na wyczucie..."............. .............
Greywalker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:31   #405
kruszi91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Zawsze warto spróbować zdawać kolejny raz , żeby potem nie żałować ,że " może to własnie był ten"
Akinom31 napisała :
A propo szczęścia: moja znajoma od 2 lat ma prawko - nadal zdarza się jej mylić kierunek, potrafi wepchać się pod prąd, a do tego parkuje w takich miejscach, żeby nie było co poobijać. A zdała za 1 razem!!! Tak więc szczęście to nasz wielki sprzymierzeniec.
Trzymam jutro kciuki.


Dokładnie znam taką osobę która jeżdzi tak , że strach się bać a zdała za pierwszym razem . To nie "fuks" na egzaminie świadczy o tym czy jesteś dobrym kierowcą.

A co do lusterek . Ja na pierwszym egzaminie dostałam taką reprymendę od mojego egzaminatora że prawie się tam załamałam na miejscu . Mimo iż naprawdę nigdy nie ustawiałam sobie lusterek tak zeby widzieć linię bo po prostu nie umiem tak przejechać łuku.
Ten jednak stwierdził " dziewczyno co ty wyprawiasz ... myślisz że ja nie znam takich sztuczek , popraw te lusterka wyżej " Oczywiście to tylko fragment . No i z nerwów oczywiście oblałam na łuku

Edytowane przez kruszi91
Czas edycji: 2010-03-03 o 13:32
kruszi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:34   #406
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Hej dziewczyny

Chciałam wam wszystkim życzyć zdanych egzaminów i mniej stresu.

Jeśli mogę służyć radą to naprawdę stawiajcie na luz. Trzesące się ręce, mina nieszczęśliwca i spanikowany wzrok nie świadczy o nas najlepiej. Wyglądamy wtedy jakbyśmy znaleźli się na egzaminie przypadkowo, jakbyśmy byli niepewni swoich umiejętności i stawiali raczej na szczęście, czy pobłażliwość osoby egzaminującej.
Oczywiście wiem, że to jest bardzo trudne, ale pierwsze wrażenie może mieć wpływ na to jak postrzega nas egzaminator. Dlatego dzień przed konieczny jest relaks
Sama zdałam egzamin dopiero za 4 razem. Po 3 podejściu poddałam się, rzuciłam to wszystko w diabły i zaprzestałam myśleć o prawku, a nawet pogodziłam się z myślą, że go mieć nie będę. Dopiero mój tż namówił mnie do kolejnego podejścia, po ponad 2 latach przerwy. I udało się

Myślę, że trzeba mocno wierzyć. Obudzić się rano z myślą, że się zda, że się pokaże tym, którzy nie wierzyli, że się da radę. A stres trzeba eliminować, bo nawet najprostrze zadanie, pod wpływem stresu, może stać się niewykonalne.

Ja podczas egzaminu mocno ściskałam kierownicę, ale dawało mi to poczucie bezpieczeństwa i podobał mi się fakt, że teraz wszystko zależy ode mnie. Czułam, że potrafię zdać, potrafię jeździć, bo przecież wiele z nas umie, tylko nie każdy umie zdać egzamin.

Byłam zestresowana, ale to działało tylko na moją niekorzyść. Dlatego jeszcze raz radzę pozostawić stres w domu, a do samochodu wejść na luzie, jakgdyby na kolejnej jeździe u miłego pana instruktora.

Gdybym miała podchodzić jeszcze raz do egzaminu. Odczekałabym tyle czasu, ile bym musiała, żeby upewnić się, że sobie poradzę, że stres mnie nie zje. Miałam 2 lata przerwy między ostatnimi egzaminami, dlatego ten stres bardzo opadł, ale temat PJ wzbudzał zawsze we mnie nie małe emocje, nie chciałam nawet o tym myśleć. Dopiero, gdy stawiłam czoła tej sytuacji, uznałam, że jestem na tyle przygotowana psychicznie, że mogę ćwiczyć praktykę i zdać.

To takie moje małe rady. Ode mnie, osoby, która kiedyś się poddała. Powodzenia.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:21   #407
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

monik@_monik@
melunia21

JAK WAM POSZŁO???
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:50   #408
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziewczyny mam pytanie... sytuacja nie dotyczy bezpośrednio mnie, ale kogoś bliskiego. Osoba ta ukończyła kurs na prawo jazdy ok. 2,5 miesiąca temu, zdała egzamin wew. jednak nie odebrała dokumentów... z przyczyn: że tak powiem trochę lenia, trochę nieporadności, trochę winy ludzi w szkole jazdy (ciągle jakieś problemy z wystawieniem były)... dziś udało się mu dotrzeć do szkoły w końcu i... usłyszał, że nie dostanie dokumentów, gdyż i tak się przedawniły, dokładnie egzamin wew. - musi go podobno zdać od początku... gdy będzie miał papiery z poprzednią datą to podobno w WORD'ie tego nie przyjmą... Są takie ograniczenia? Ręce mi już opadają...

Szukałam w internecie, ale nie mogę się doszukać sprawdzonej informacji. Za późno by wykonać tel. do WORD'u... może któraś z was wie jak to z tym jest...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:14   #409
Karcia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cześć laski:P to mój pierwszy post tutaj;p jutro mam egzamin nr 2, na 1 poległam na luku - egzaminator powiedział ze nieplynna jazda do tylu no coz. egzamin byl okolo miesaca temu, ale wzielam pare jazd lecz musze sie Was spytac czy zeby sprawdzić jakies swiatla to wlaczamy tylko stacyjke czy silnik tez?;> wiem ze banalne pytanie ale wole byc pewna :P pozdrowionka
Karcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 17:18   #410
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

italiaanka Moim zdaniem chcą wyciągnąć od niego pieniądze za dodatkowe jazdy i tyle
Ja egzaminu wewnętrznego nie miałam wcale i mogłam się zapisać na egzamin, szkoła jazdy musi wydać mu papiery jeżeli ukończył kurs.

Karcia007 jutro będzie dobrze światła cofania na zapłonie a reszta na włączonym silniku
__________________


It is the first step that is troublesome

Edytowane przez Agnes140489
Czas edycji: 2010-03-03 o 17:26
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:32   #411
Karcia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

więc awaryjne też na właczonym silniku? maskę otwieramy oczywiscie na zgaszonym wszystkim, a sygnal dzwiekowy?;> dziekuje ;*
Karcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:35   #412
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

ja tak pokazywałam a egzaminów miałam kilka i mi żaden egzaminator uwagi nie zwrócił sygnał dźwiękowy też na włączonym silniku, a maskę otwieramy na wyłączonym
__________________


It is the first step that is troublesome

Edytowane przez Agnes140489
Czas edycji: 2010-03-03 o 17:36
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:04   #413
Karcia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

ok w ogole masakra, dzisiaj sie troche podlamalam bo mialam dzis jazde i doslownie wszystko mi zle szlo (
Karcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:16   #414
Akinom31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Karcia007 Pokaż wiadomość
Cześć laski:P to mój pierwszy post tutaj;p jutro mam egzamin nr 2, na 1 poległam na luku - egzaminator powiedział ze nieplynna jazda do tylu no coz. egzamin byl okolo miesaca temu, ale wzielam pare jazd lecz musze sie Was spytac czy zeby sprawdzić jakies swiatla to wlaczamy tylko stacyjke czy silnik tez?;> wiem ze banalne pytanie ale wole byc pewna :P pozdrowionka
generalnie to awaryjne i pozycyjne powinno pokazywać się bez włączania zapłonu i silnika (czyli tak na sucho), natomiast pozostałe na włączonym zapłonie (dlaczego - bo w niektórych modelach te światła na sucho nie działają).
Ale - wsiadając do samochodu na egzaminie egzaminator sam włączy zapłon, ponieważ musi uruchomić kamery! Nie możesz pokazywać na sucho awaryjnych i pozycji! Tak więc wszystkie pokazujesz na zapłonie, który już będzie uruchomiony.
Jednak teraz - w okresie zimowym - często się zdarza, że samochody egzaminacyjne są cały czas uruchomione, żeby po prostu stale ogrzewały. I jeżli twój egzaminator wsadzi cię do uruchomionego samochodu to nie zmieniasz pozycji kluczyka tylko włączasz światła i sprawdzasz, czy działają. Ale w takiej sytuacji trzeba pamiętać, że wstecznego się nie sprawdzić na włączonym silniku, wtedy albo trzeba poprosić o sprawdzenie działania świateł egzaminatora, albo spytać czy na czas sprawdzania wstecznego możesz wyłączyć silnik.
I tyle miałam do powiedzenia od siebie.
Pozdrawiam i trzymam jutro kciuki!
Akinom31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:16   #415
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

A ja odebrałam prawko dokładnie miesiąc leżało w urzędzie hihi ale nie miałam jeszcze okazji przejechać się legalnie samochodem. Poprosiłam tatę, jednak stwierdził, że coś w aucie szwankuje i woli nie ryzykować :P
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:40   #416
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziewczyny na jakiej stronie się sprawdza czy prawko jest już do odbioru?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:53   #417
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

https://www.kierowca.pwpw.pl/

Słyszałam dużo niepochlebnych opinii o tej stronie, ale w moim przypadku wszystko było aktualizowane na bieżąco i dziś odebrałam prawko
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:21   #418
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
https://www.kierowca.pwpw.pl/

Słyszałam dużo niepochlebnych opinii o tej stronie, ale w moim przypadku wszystko było aktualizowane na bieżąco i dziś odebrałam prawko
dziękuję

prawko do odbioru muszę znaleźć czas żeby odebrać nie mogę się doczekać
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2010-03-03 o 20:25
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:05   #419
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Też się pochwalę, a co! Dzisiaj zdałam. Za pierwszym razem. Od razu teorię i praktykę. Uff.. Nie chciałabym przez ten stres przechodzić jeszcze raz. W życiu tak spanikowana nie byłam. O dziwo myślenie mi się nie wyłączyło, a nawet jeśli, to zadziałały mechanizmy.
Generalnie byłam nieźle przygotowana - już przy zapisywaniu się na kurs postanowiłam, że na egzamin pójdę, jak będę czuła, że mam szansę zdać, inaczej stres by mnie zeżarł (w sumie 57 godzin jazd). Do tego dołożyło się szczęście, które nie pozwoliło, aby nerwy wszystko zepsuły. Szczęście i do trasy, i do sytuacji na drodze, i do egzaminatora, który nie postawił sobie za punkt honoru, żeby mnie oblać. Chociaż na koniec był bardzo niemiły. Właściwie nie wiem, po co... Ale zdałam i to najważniejsze.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:43   #420
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie... sytuacja nie dotyczy bezpośrednio mnie, ale kogoś bliskiego. Osoba ta ukończyła kurs na prawo jazdy ok. 2,5 miesiąca temu, zdała egzamin wew. jednak nie odebrała dokumentów... z przyczyn: że tak powiem trochę lenia, trochę nieporadności, trochę winy ludzi w szkole jazdy (ciągle jakieś problemy z wystawieniem były)... dziś udało się mu dotrzeć do szkoły w końcu i... usłyszał, że nie dostanie dokumentów, gdyż i tak się przedawniły, dokładnie egzamin wew. - musi go podobno zdać od początku... gdy będzie miał papiery z poprzednią datą to podobno w WORD'ie tego nie przyjmą... Są takie ograniczenia? Ręce mi już opadają...

Szukałam w internecie, ale nie mogę się doszukać sprawdzonej informacji. Za późno by wykonać tel. do WORD'u... może któraś z was wie jak to z tym jest...
Na pewno tak nie jest. Ja kurs zdawalam w tamtym roku i wszystkie dokumenty mialy wlasnie date 2009. Nikt nic nie powiedzial. Kurs zaczelam w marcu albo kwietniu, egzamin wewnetrzny mialam jakos w czerwcu albo w maju.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.